Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οποια εχει κόρη ακριβή, το Μάρτη ήλιος μην τη δει, και όποια ένα μωράκι θέλει, αυτός ο Μάρτης να το φέρει​👶​🍼​ ❤️


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Το λέγαμε κ σήμερα με τον άντρα μου κ γελούσαμε! Λέγαμε μόνο με θαύμα αυτόν το μήνα!! 
Κορίτσια είχαμε μόνο 1 επαφή στις γόνιμες!! Δεν υπήρχαν πιθανότητες! Ο τελευταίος γιατρός εξωσωματικής που πήγαμε, μας είπε πως με αυτά τα αποτελέσματα μόνο με μικρογονιμοποιηση μένω έγκυος!! 

Έγινε το θαύμα κορίτσι μουυυυυυυ❤️🙏 και με μια μόνο επαφή ❤️❤️❤️❤️❤️ μπραβοοοο μπραβοοο μπραβοοοοο💕💕💕💕💕 περιμένουμε την χοριακη σου ❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Το λέγαμε κ σήμερα με τον άντρα μου κ γελούσαμε! Λέγαμε μόνο με θαύμα αυτόν το μήνα!! 
Κορίτσια είχαμε μόνο 1 επαφή στις γόνιμες!! Δεν υπήρχαν πιθανότητες! Ο τελευταίος γιατρός εξωσωματικής που πήγαμε, μας είπε πως με αυτά τα αποτελέσματα μόνο με μικρογονιμοποιηση μένω έγκυος!! 

Πόσο αισιόδοξο... Τελικά γίνονται και θαύματα, ακόμα και όταν όλα φαίνονται εναντίον μας ❤️❤️❤️ Μέσα από την καρδιά μου εύχομαι να πάνε όλα τέλεια και το θαυματακι σας να ερθει στην αγκαλιά σας να ολοκληρώσει την ευτυχία σας 🤞🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Κορίτσια!!!! Να τρελαθώ;;;;;

6DA967D2-8BA3-44EC-9D3E-8411CC5979DC.jpeg

Ναι ρε σύ! γίνονται θαύματα!! 
Με το καλό καλό μου κορίτσι! αναμένουμε την χοριακή σου!! ❤️ Χριστουγεννιάτικο μωράκι, τι καλά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω πως να σας ευχαριστήσω όλες κορίτσια μου για τα καλά σας λόγια!! Σας ευχαριστώ που είστε εδώ και μπορώ να το μοιραστώ μαζί σας! Μακάρι να κυλήσει καλά! 
Εύχομαι μέσα από την ψυχή μου να πλημμυρίσουμε στα θετικά τεστακια εδώ μέσα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Rena92 είπε:

Κορίτσια!!!! Να τρελαθώ;;;;;

6DA967D2-8BA3-44EC-9D3E-8411CC5979DC.jpeg

Καλέ εδώ τρελλαθηκαμε εμείς εσύ δεν θα τρελαθειιιις;;; Αυτή μάλιστα είναι ΓΡΑΜΜΉ!!! Δικαιουσαι να τσιρηξειιιιιςςςςςςς! κορίτσι μου συγχαρητήρια!!! Τι όμορφη φωτογραφία ♥️♥️♥️♥️♥️😐 καθε καλό αγάπη μουυυυ τρέχα για χοριακηηηηηη 

Να ρε κορίτσια να το το θετικό του μηνααα, άργησε αλλά ηρθεε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Δεν ξέρω πως να σας ευχαριστήσω όλες κορίτσια μου για τα καλά σας λόγια!! Σας ευχαριστώ που είστε εδώ και μπορώ να το μοιραστώ μαζί σας! Μακάρι να κυλήσει καλά! 
Εύχομαι μέσα από την ψυχή μου να πλημμυρίσουμε στα θετικά τεστακια εδώ μέσα!! 

Εννοείται η φατσουλα στο τέλος λάθος, με έχετε μάθει πλεον με τις άκυρες φατσούλες 🤣🤣🤣 πωωωω απ'τη χαρά μουυυ

Τι είναι αυτό που ζω μαζί σας, χαίρομαι μαζί σας λες και είναι δικά μου τα τεστ, στεναχωριέμαι οπότε σας διαβάζω ανήσυχες... με τρελανατεεεεεεε

 

Τώρα διάβασα οτι πηγές ήδη για χοριακη, εύχομαι μέσα από τη καρδιά μου ένα τεράστιο νούμερο! ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Εννοείται η φατσουλα στο τέλος λάθος, με έχετε μάθει πλεον με τις άκυρες φατσούλες 🤣🤣🤣 πωωωω απ'τη χαρά μουυυ

Τι είναι αυτό που ζω μαζί σας, χαίρομαι μαζί σας λες και είναι δικά μου τα τεστ, στεναχωριέμαι οπότε σας διαβάζω ανήσυχες... με τρελανατεεεεεεε

 

Τώρα διάβασα οτι πηγές ήδη για χοριακη, εύχομαι μέσα από τη καρδιά μου ένα τεράστιο νούμερο! ♥️

Ευχαριστώ κορίτσι μου!! Κ εγώ τα ίδια!! Ναι περιμένω από στιγμή σε στιγμή. Είμαι στο μειλ κ κάνω ανανεώσεις 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Δεν ξέρω πως να σας ευχαριστήσω όλες κορίτσια μου για τα καλά σας λόγια!! Σας ευχαριστώ που είστε εδώ και μπορώ να το μοιραστώ μαζί σας! Μακάρι να κυλήσει καλά! 
Εύχομαι μέσα από την ψυχή μου να πλημμυρίσουμε στα θετικά τεστακια εδώ μέσα!! 

Ευχομαι μια τερααααααααααστια χοριακη γλυκιά μου και μια υπέροχη εγκυμοσύνη !!!!!!❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Rena92 είπε:

Ευχαριστώ κορίτσι μου!! Κ εγώ τα ίδια!! Ναι περιμένω από στιγμή σε στιγμή. Είμαι στο μειλ κ κάνω ανανεώσεις 😅

Αχχχχ περιμένουμε οοολες μαζι σου!!!!! Τώρα τα έλεγα στον άντρα μου τα νέα σου και βουρκωμενος κοίταξε τον γιο μας και μου είπε " δεν της είπες ότι θαύματα γίνονται"? Αχχχ αυτά τα απρόσμενα είναι τα καλύτερα!! Έτσι μου ρχεται να πάω να κάνω και εγώ ένα! Χαχαχα εγώ το χαβα μου!χαχαχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Αχχχχ περιμένουμε οοολες μαζι σου!!!!! Τώρα τα έλεγα στον άντρα μου τα νέα σου και βουρκωμενος κοίταξε τον γιο μας και μου είπε " δεν της είπες ότι θαύματα γίνονται"? Αχχχ αυτά τα απρόσμενα είναι τα καλύτερα!! Έτσι μου ρχεται να πάω να κάνω και εγώ ένα! Χαχαχα εγώ το χαβα μου!χαχαχαχχα

Χαχαχαχχα μετά απο το σημερινό μην ξανακουσω είναι νωρίς για τεστ 🤣κανεεεεε οσα θεςςς @Girly άφοβα χωριιις τυψειιιςς 😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Rena92 είπε:

Κορίτσια!!!! Να τρελαθώ;;;;;

6DA967D2-8BA3-44EC-9D3E-8411CC5979DC.jpeg

Ναιιιιι ρε φίλε μου ναι!!!!!!!!!!!! Επιτέλους Παναγία μου ❤️❤️❤️ με το καλοοοοοο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Αχχχχ περιμένουμε οοολες μαζι σου!!!!! Τώρα τα έλεγα στον άντρα μου τα νέα σου και βουρκωμενος κοίταξε τον γιο μας και μου είπε " δεν της είπες ότι θαύματα γίνονται"? Αχχχ αυτά τα απρόσμενα είναι τα καλύτερα!! Έτσι μου ρχεται να πάω να κάνω και εγώ ένα! Χαχαχα εγώ το χαβα μου!χαχαχαχχα

Περιττό να σου πω ότι βούρκωσα κ εγώ!! Έλεγα συνέχεια στον άντρα μου για την περίπτωση σας γιατί κάπως είχα ταυτιστεί! Θυμάμαι που έλεγες πως λαχανιαζες κ έλεγες πως ήσουν αγυμναστη κ τελικά ήσουν έγκυος! Και σου είπα εδώ και 3 μέρες λαχανιάζω άπειρα κ έλεγα βρε λες;;;

Περιμένω τώρα το δικό σου round 2! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Αχχχχ περιμένουμε οοολες μαζι σου!!!!! Τώρα τα έλεγα στον άντρα μου τα νέα σου και βουρκωμενος κοίταξε τον γιο μας και μου είπε " δεν της είπες ότι θαύματα γίνονται"? Αχχχ αυτά τα απρόσμενα είναι τα καλύτερα!! Έτσι μου ρχεται να πάω να κάνω και εγώ ένα! Χαχαχα εγώ το χαβα μου!χαχαχαχχα

Κανεεεε και εσυυυυυυυυυ❤️❤️❤️❤️ αντε να δούμε κιαλλα θετικα τεστακια❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Tinasardin8689 είπε:

@Elli13 περιμένουμε κ τα νέα από τον γιατρό…

Αχ ναιιιι κορίτσι μου περιμένουμε τα νέα σου❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Tinasardin8689 είπε:

@Elli13 περιμένουμε κ τα νέα από τον γιατρό…

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου για το ενδιαφέρον σου, το εκτιμώ απεριόριστα ❤️❤️ Μόλις γυρίσαμε, είμαστε 10+2 και είμαστε πολύ καλά 🤞🙏🍼 Άλλη μια εβδομάδα περασε και το μπεμπακι είναι μαζί μου ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Αχ ναιιιι κορίτσι μου περιμένουμε τα νέα σου❤️

 

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλέ είμαστε σε αναμμένα κάρβουνα!! Τι γίνεται?! Ρένα μου? Ακόμη??? Έλλη μου?? Εσύ???

Την σπρωξαμε και αυτήν την εβδομάδα αγαπημένες μου, δόξα τω Θεώ όλα καλά. Ο γιατρός με βάζει εμβόλιμα, έρχεται τρέχοντας, βάζει να ακούσω καρδιά 5 δευτερόλεπτα και φεύγει. Σήμερα πριν φύγει με αγκάλιασε κιόλας... 😊 Συμμερίζεται το άγχος μου και αυτό είναι πολύ σημαντικό για εμένα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elli13 είπε:

 

Την σπρωξαμε και αυτήν την εβδομάδα αγαπημένες μου, δόξα τω Θεώ όλα καλά. Ο γιατρός με βάζει εμβόλιμα, έρχεται τρέχοντας, βάζει να ακούσω καρδιά 5 δευτερόλεπτα και φεύγει. Σήμερα πριν φύγει με αγκάλιασε κιόλας... 😊 Συμμερίζεται το άγχος μου και αυτό είναι πολύ σημαντικό για εμένα!!

Μέχρι το τέλος κορίτσι μου γλυκό! Μέχρι να το κρατήσεις αγκαλιά! Οι βδομάδες θα κυλούν και εσύ θα αρχίσεις να το νιώθεις και να νιώθεις υπέροχα! Ο γιατρός απλά υπέροχος. Άραγε έχεις τον κύριο Άρη? Αν ήμουν στην Αθήνα θα ήθελα πολύ να τον έχω γιατρό. Είναι τόσο δοτικός (τουλάχιστον από αυτά που έβλεπα στο φβ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρενακιιιιι που είσαι καλό μου??  Τι ώρα κλείνει πια αυτό το μικροβιολογικό??! Έχω τόση ανυπομονησία λες και είναι δικα μου αποτελέσματα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Μέχρι το τέλος κορίτσι μου γλυκό! Μέχρι να το κρατήσεις αγκαλιά! Οι βδομάδες θα κυλούν και εσύ θα αρχίσεις να το νιώθεις και να νιώθεις υπέροχα! Ο γιατρός απλά υπέροχος. Άραγε έχεις τον κύριο Άρη? Αν ήμουν στην Αθήνα θα ήθελα πολύ να τον έχω γιατρό. Είναι τόσο δοτικός (τουλάχιστον από αυτά που έβλεπα στο φβ)

Λέγεται Παναγιώτης στο μικρό του, και έχει συνεισφέρει στο παρελθόν σε αντίστοιχο φορουμ.. Ποιος είναι ο κύριος Άρης, δεν τον έχει πάρει το μάτι μου στο fb???

Θα πρέπει σιγα σιγά να κλείσω και αυχενική (11η -14η εβδομαδα μου είπε) οπότε εκεί πιστεύω θα ηρεμήσω αρκετά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elli13 είπε:

Λέγεται Παναγιώτης στο μικρό του, και έχει συνεισφέρει στο παρελθόν σε αντίστοιχο φορουμ.. Ποιος είναι ο κύριος Άρης, δεν τον έχει πάρει το μάτι μου στο fb???

Θα πρέπει σιγα σιγά να κλείσω και αυχενική (11η -14η εβδομαδα μου είπε) οπότε εκεί πιστεύω θα ηρεμήσω αρκετά.

Αχ και αν δεν έχω κλάψει με τα βιντεάκια του κυρίου Άρη...θα στον στείλω σε πμ γιατί δε ξέρω αν επιτρέπεται να γράψω επώνυμο εδώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Ρενακιιιιι που είσαι καλό μου??  Τι ώρα κλείνει πια αυτό το μικροβιολογικό??! Έχω τόση ανυπομονησία λες και είναι δικα μου αποτελέσματα!!! 

Κορίτσια μου μοοοολις τώρα μου έστειλαν! Είναι 75,98.  Είναι καλά;;; Πήρα μόλις κ τον γιατρό μου αλλά εξέταζε και θα με πάρει ή αργότερα ή αύριο πρωί. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...