Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οποια εχει κόρη ακριβή, το Μάρτη ήλιος μην τη δει, και όποια ένα μωράκι θέλει, αυτός ο Μάρτης να το φέρει​👶​🍼​ ❤️


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια δείτε λίγο!!! Εμένα είναι σαν ν τώρα ν σβήνει η γραμμή από την  ωορρηξια που εκανα τότε που περίμενα περίοδο!!! 
Είμαι  6 μέρες πριν την ωορρηξια αυτού τ κύκλου σύμφωνα με την εφαρμογή !!!

ανησυχω μήπως δν κάνω καλη σε αυτόν 

σιπλα γ φωτό γράφει κ τις ημερομηνίες που έγιναν τ τεστ 

το πρώτο με την έντονη γραμμή είναι αυτό π εκανα τ Σάββατο τ πρωί!!! Το Σάββατο τ μεσημέρι μ ρθε περίοδος !! 
 

74F9D258-0B62-4082-A931-81BB0E1183C6.png

Κορίτσι μου είναι νωρίς για να σκοτώνει το τεστ για ωορρηξια. Σε εμένα και σε πολλές κοπέλες γινετε ξαφνικά σκουρο το τεστ όταν κάνω ωορρηξια ❤️ συνέχισε τα τεστακια και θα σκουρυνει όταν είναι για ωορρηξια❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια δείτε λίγο!!! Εμένα είναι σαν ν τώρα ν σβήνει η γραμμή από την  ωορρηξια που εκανα τότε που περίμενα περίοδο!!! 
Είμαι  6 μέρες πριν την ωορρηξια αυτού τ κύκλου σύμφωνα με την εφαρμογή !!!

ανησυχω μήπως δν κάνω καλη σε αυτόν 

σιπλα γ φωτό γράφει κ τις ημερομηνίες που έγιναν τ τεστ 

το πρώτο με την έντονη γραμμή είναι αυτό π εκανα τ Σάββατο τ πρωί!!! Το Σάββατο τ μεσημέρι μ ρθε περίοδος !! 
 

74F9D258-0B62-4082-A931-81BB0E1183C6.png

Κορίτσι μου τι σε ανησυχεί δεν κατάλαβα; αφού όπως λες είναι νωρίς ακόμα για την ωορρηξία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κορίτσι μου είναι νωρίς για να σκοτώνει το τεστ για ωορρηξια. Σε εμένα και σε πολλές κοπέλες γινετε ξαφνικά σκουρο το τεστ όταν κάνω ωορρηξια ❤️ συνέχισε τα τεστακια και θα σκουρυνει όταν είναι για ωορρηξια❤️

Εκανα τώρα πειν πάω γ δουκεια γιατί τ μεσημέρι ένιωσα πονάκια ωορρηξιας δεξιά και είπα ν κάνω ένα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσια το τεστ που σας έβαλα το πρωί, το αφησα και έφυγα για τη δουλειά. Τωρα επέστρεψα σπίτι και για πρώτη φορά φαίνεται αυτή η γραμμή η περίεργη, είναι σαν σκιά. Κάπως την είχε εξηγήσει η @Elli13 κάποια στιγμή δεν θυμάμαι. 

Μη δίνεις σημασία κορίτσι μου σε αυτήν την γραμμουλα ! Είναι εξάτμισης ή αυτό είχε πει και η @Elli13 . Σου εύχομαι να δεις κανονική γραμμουλα  αυτές τις μέρες ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Cat96 είπε:

Κορίτσι μου τι σε ανησυχεί δεν κατάλαβα; αφού όπως λες είναι νωρίς ακόμα για την ωορρηξία.

Το ότι ακόμα πέφτει η τιμή από την προηγούμενη ωορρηξια!!! Αν δεις τη φωτό!!!! Δλδ ποτέ θ προλάβει ν ανεβεί πάλι; Θα γίνει ποιοτική ωορρηξια; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kate1992 είπε:

Εκανα τώρα πειν πάω γ δουκεια γιατί τ μεσημέρι ένιωσα πονάκια ωορρηξιας δεξιά και είπα ν κάνω ένα 

Καλά έκανες και έκανες αφού είχες πονάκια ☺️ όμως δεν χρειάζεται να ανησυχείς γτ είναι νωρίς ακόμη ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσια το τεστ που σας έβαλα το πρωί, το αφησα και έφυγα για τη δουλειά. Τωρα επέστρεψα σπίτι και για πρώτη φορά φαίνεται αυτή η γραμμή η περίεργη, είναι σαν σκιά. Κάπως την είχε εξηγήσει η @Elli13 κάποια στιγμή δεν θυμάμαι. 

Μαρίνα μου σου στέλνω να δει το τεστακι που έκανα το βράδυ προχθές. Δες πόσο μπορεί να σε μπέρδεψει η γραμμή αυτή (την οποία πιάνει και το αρνητικό) αλλά τα επόμενα δύο που έκανα είναι εντελώς αρνητικά. Δες πόσο ευδιάκριτη είναι  αλλά είναι ψεύτικη ουσιαστικά.( Η. Γραμμή ελέγχου κατά λάθος στραπατσαριστηκε) Και τον προηγούμενο μήνα είχα τέτοια. Λέγεται intend line νομίζω. 

IMG_20230327_124434.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Το ότι ακόμα πέφτει η τιμή από την προηγούμενη ωορρηξια!!! Αν δεις τη φωτό!!!! Δλδ ποτέ θ προλάβει ν ανεβεί πάλι; Θα γίνει ποιοτική ωορρηξια; 

Νομίζω πως  δεν χρειάζεται να σε αγχώνει το ότι ακόμα πέφτει εφόσον κάνεις κανονικά ωορρηξία και είναι πολύ νωρίς. Θα ισιώσει ❤️  

 

Αν σε παρηγορεί εγώ είμαι στην 22 ημέρα και ακόμα τίποτα ..μία ανεβαίνει και λέω έρχεται και στο επόμενο τεστ ξανακατεβαίνει.. μια απελπισιιια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Rena92 είπε:

Κορίτσια!!!! Να τρελαθώ;;;;;

6DA967D2-8BA3-44EC-9D3E-8411CC5979DC.jpeg

Αυτά ναι κορίτσι μου είναι θετικά! Συγχαρητήρια! 💕 

 

(συνέπεσε και συνδέθηκα ακριβώς όταν τα προσταρες, δεν έχω δει τι άλλο λέτε αλλά είναι σίγουρα θετικότατα, έχουν και χρώμα!) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η MyNa είπε:

Αυτά ναι κορίτσι μου είναι θετικά! Συγχαρητήρια! 💕 

Σ ευχαριστώ παρά πολύ!! Δεν μπορώ να σταματήσω να τρέμω!! Έχω σοκαριστεί!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Rena92 είπε:

Σ ευχαριστώ παρά πολύ!! Δεν μπορώ να σταματήσω να τρέμω!! Έχω σοκαριστεί!!

Είναι απολύτως λογικό! Δεν υπάρχει αμφιβολία! Εμένα ο γιατρός μου μου είχε πει ότι είναι τόσο σίγουρο αν σου βγει κανονικά θετικό τεστ που δε χρειάζεται να κάνεις καν χοριακη για επιβεβαίωση. Μόνο για να δεις πώς προχωράει. Πόσες μέρες πριν την καθυστέρηση είσαι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Κορίτσια!!!! Να τρελαθώ;;;;;

6DA967D2-8BA3-44EC-9D3E-8411CC5979DC.jpeg

Κοριτσιιιιι μουυυυυυυυυυυυυυυυυυ συγχαρητηριαααααααααααααα❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ τρέχα αύριο για χοριακηηηηηηηηηηη❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ιτμησεμου ποτέ ήταν να αδιαθετήσεις;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Κορίτσια!!!! Να τρελαθώ;;;;;

6DA967D2-8BA3-44EC-9D3E-8411CC5979DC.jpeg

Ααααααααααααα να τηηηηηη!!!!! Συγχαρητήρια κορίτσι μου 🎉🎊🎇❤️❤️❤️❤️🍼🍼🍼🍼 ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!! ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΑ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Κορίτσια!!!! Να τρελαθώ;;;;;

6DA967D2-8BA3-44EC-9D3E-8411CC5979DC.jpeg

Ααααααααααααααααααααα; Ααααααααααα ναιιιιιιιι ναιιι ναιιιι να τρελλαθειιιιιςςς να τρελκαθουμε όλες μαζιιιιιιι 

Συγχαρητήρια κορίτσι μουυυυυυυυυυυ!!!! Είσαι ΕΓΚΥΟΟΟΟΣΣΣ!!!! Γιουχουυυυυυυυυ🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Rena92 είπε:

Μακάρι μωρεε αλλά εμείς αυτόν τον μήνα με τα πρόσφατα αποτελέσματα μας το έχουμε αποκλείσει! Αφού λέμε αν γίνει θα είναι θαύμα πραγματικά 🤣🤣

@Rena92 δες τι είπες...ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ❤️❤️❤️❤️🍼🍼🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Κορίτσια!!!! Να τρελαθώ;;;;;

6DA967D2-8BA3-44EC-9D3E-8411CC5979DC.jpeg

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΣΟΟΟΚ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΑΚΟΟΟΟΜΑΑΑ; ΜΠΡΟΒΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥΥΥΥΥ ❤️ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΝΕΑ ❤️ 

 

είναι πρώτη εγκυμοσύνη ;;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πραγματικά όλες μια προς μια!! Μου τελείωσαν οι καρδούλες!! 
είμαι σε σοκ όπως είπα, έτρεξα για χοριακή για να προλάβω και περιμένω το βράδυ τα αποτελέσματα!!  Είμαι 2 μέρες πριν την καθυστέρηση αν υπολογίζω σωστά 13η μέρα μετά την ωορρηξία! (Μου έρχεται περίοδος 15 μέρες μετα το θετικό ωορρηξίας)
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

@Rena92 δες τι είπες...ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ❤️❤️❤️❤️🍼🍼🙏🙏

Το λέγαμε κ σήμερα με τον άντρα μου κ γελούσαμε! Λέγαμε μόνο με θαύμα αυτόν το μήνα!! 
Κορίτσια είχαμε μόνο 1 επαφή στις γόνιμες!! Δεν υπήρχαν πιθανότητες! Ο τελευταίος γιατρός εξωσωματικής που πήγαμε, μας είπε πως με αυτά τα αποτελέσματα μόνο με μικρογονιμοποιηση μένω έγκυος!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Το λέγαμε κ σήμερα με τον άντρα μου κ γελούσαμε! Λέγαμε μόνο με θαύμα αυτόν το μήνα!! 
Κορίτσια είχαμε μόνο 1 επαφή στις γόνιμες!! Δεν υπήρχαν πιθανότητες! Ο τελευταίος γιατρός εξωσωματικής που πήγαμε, μας είπε πως με αυτά τα αποτελέσματα μόνο με μικρογονιμοποιηση μένω έγκυος!! 

@Παρασκευαιδουτι σου θυμίζει άραγε??? 

Ρενα μου να που οφειλόταν η κουρςση σου!! Το μωράκι σου χρειάζεται την ενέργεια σου για λίγο μέχρι να μεγαλώσει και να να το καμαρώνεις!!! Αναμένουμε την χοριακη σου , θαύματα γίνονται εκεί που δε το περιμένεις! Θυμάσαι τι σου έλεγα εγώ προχθές ....

Πόσο μα πόσο χάρηκα!!! Άντε το Santa baby is on the way!!!!!!🎉🎉🎉🎉🎉🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🍀🍀🍀🍀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Κορίτσια!!!! Να τρελαθώ;;;;;

6DA967D2-8BA3-44EC-9D3E-8411CC5979DC.jpeg

Επιτέλους Παναγία μου !!!!!!!! ΕΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ !!!!!!! 
αν δεν τρελαθείς εσυ ,θα τρελαθώ εγω κακομοίρα μουυυυυυυ!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Κορίτσια!!!! Να τρελαθώ;;;;;

6DA967D2-8BA3-44EC-9D3E-8411CC5979DC.jpeg

Ε ναι…να τρελαθείς…φαίνεται πεντακάθαρα….περιμένουμε τα αποτελέσματα…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Κορίτσια!!!! Να τρελαθώ;;;;;

6DA967D2-8BA3-44EC-9D3E-8411CC5979DC.jpeg

Σήμερα είναι αυτααα;; είναι θετικαα πωπω ποσο χάρηκα κορίτσι μου συγχαρητήρια τέλεια🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Το λέγαμε κ σήμερα με τον άντρα μου κ γελούσαμε! Λέγαμε μόνο με θαύμα αυτόν το μήνα!! 
Κορίτσια είχαμε μόνο 1 επαφή στις γόνιμες!! Δεν υπήρχαν πιθανότητες! Ο τελευταίος γιατρός εξωσωματικής που πήγαμε, μας είπε πως με αυτά τα αποτελέσματα μόνο με μικρογονιμοποιηση μένω έγκυος!! 

Πωωπω συγκινήθηκα αλήθεια, μπράβο ρε παιδιά όλα να πάνε καλά μέχρι τέλους μέσα από την καρδιά μου❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Girly είπε:

@Παρασκευαιδουτι σου θυμίζει άραγε??? 

Ρενα μου να που οφειλόταν η κουρςση σου!! Το μωράκι σου χρειάζεται την ενέργεια σου για λίγο μέχρι να μεγαλώσει και να να το καμαρώνεις!!! Αναμένουμε την χοριακη σου , θαύματα γίνονται εκεί που δε το περιμένεις! Θυμάσαι τι σου έλεγα εγώ προχθές ....

Πόσο μα πόσο χάρηκα!!! Άντε το Santa baby is on the way!!!!!!🎉🎉🎉🎉🎉🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🍀🍀🍀🍀

Αχ μου τα έλεγες εσύ τόσες μέρες και εγώ πεισματάρα σίγουρη πως δεν γίνεται!! Μακάρι να πάνε όλα καλά!! 🥹🥹🥹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...