Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οποια εχει κόρη ακριβή, το Μάρτη ήλιος μην τη δει, και όποια ένα μωράκι θέλει, αυτός ο Μάρτης να το φέρει​👶​🍼​ ❤️


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η efakii είπε:

Καλημερούδια στην αγαπημένη μου κοινότητα !!!!τι κάνετε κορίτσια; Φυσικά και δεν κρατήθηκα και για ακόμη άλλη μια μέρα έκανα τεστ ..νομίζω πως τα μάτια μου έχουν αρχίσει να κάνουν από μόνα τους γραμμούλες😂😂😂  και είμαι πεπεισμένη  ότι δεν υπάρχει τίποτα στο βάθος!!!!  Εχω όλα τα συμπτώματα πριν τη περίοδο κλασσικά… στήθος πρησμένο μέση ποναει σπυριά σε αρκετα εμφανές σημείο 😖😖😖…. Το μονο που μου φαίνεται διαφορετικό ειναι πως η κοιλια κου ξεκίνησε να ποναει μια βδομάδα μετα την ωορηξια ακριβως !!!

δεν εχω πια πολλές ελπίδες ! 

Κορίτσι  μου μη προδικάζεις κανεε λίγο υπομονουλα 🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κορίτσι  μου μη προδικάζεις κανεε λίγο υπομονουλα 🙏❤️

Εγω ξαναλέω τα ματάκια μου κάνουν πια απο μόνα τους γραμμουλες …. Το κοιτάζω το ξανα κοιτάζω … βλεπω άχνη γραμμή ρε κορίτσια. Στο site της hometest μπήκα κ διάβασα πως τα συγκεκριμένα που ειναι ταινίες δεν έχουν γραμμές εξάτμισης. Άμα βγει γραμμή,υπαρχει γραμμή τελος … τι να πω … σας εχω ζαλίσει κ γω τις τελευταίες μέρες με τα ματάκια μου που κάνουν γραμμές και Οχι πουλάκια 😰😰😰😰🥹🥹🥹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Υπομονή λίγες μέρες ακόμη 🙏 πονάκια περιόδου = ίσως πονάκια εγκυμοσύνης ❤️αναμενουμεεεεεε🤞😍😍😍

Πώς είσαι εσύ κορίτσι Μ; Κατέβηκε η περίοδος κανονικά, πως είναι η ροή; Σου είπε καθόλου αν η περίοδος σου θα παει περισσότερες μέρες; Εμένα με την λετροζολη πχ από 6 μέρες πρόσεξα οτι τελείωνε στις 5

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η efakii είπε:

Εγω ξαναλέω τα ματάκια μου κάνουν πια απο μόνα τους γραμμουλες …. Το κοιτάζω το ξανα κοιτάζω … βλεπω άχνη γραμμή ρε κορίτσια. Στο site της hometest μπήκα κ διάβασα πως τα συγκεκριμένα που ειναι ταινίες δεν έχουν γραμμές εξάτμισης. Άμα βγει γραμμή,υπαρχει γραμμή τελος … τι να πω … σας εχω ζαλίσει κ γω τις τελευταίες μέρες με τα ματάκια μου που κάνουν γραμμές και Οχι πουλάκια 😰😰😰😰🥹🥹🥹

Μην σκέφτεσαι οτι μας τρελανες κορίτσι μου για αυτό είμαστε εδώ, και εγώ από αύριο θα σας τα ανεβάζω γτ όπως είπα δεν βλέπω και πολύ καλά και τις ταινίες τις φοβάμαι λίγο που δεν δείχνουν πριν την καθυστέρηση.  Και εγώ αυτό ήξερα οτι δεν έχουν εξάτμισης. Συνέχισε τα μέχρι να έρθει η περίοδος και βλέπουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Εγω ξαναλέω τα ματάκια μου κάνουν πια απο μόνα τους γραμμουλες …. Το κοιτάζω το ξανα κοιτάζω … βλεπω άχνη γραμμή ρε κορίτσια. Στο site της hometest μπήκα κ διάβασα πως τα συγκεκριμένα που ειναι ταινίες δεν έχουν γραμμές εξάτμισης. Άμα βγει γραμμή,υπαρχει γραμμή τελος … τι να πω … σας εχω ζαλίσει κ γω τις τελευταίες μέρες με τα ματάκια μου που κάνουν γραμμές και Οχι πουλάκια 😰😰😰😰🥹🥹🥹

Κοιτά στη δώρο δεν βλέπω κάτι εσυ που το βλέπεις από κοντά έχεις καλύτερη εικόνα❤️ εμένα μου είχε βγει γραμμή εξάτμισης αλλά πολύ ωρααα μετά δλδ το έβγαλα φωτό σίγουρα μισή ωρα μετά ❤️ αν σου βγαίνει στα πέντε λεπτά γραμμουλα δεν νομίζω ότι είναι εξάτμισης ❤️❤️❤️❤️ μακάρι κοριτσάκι μου στο ευχομαιιιι❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Αχ ποιος την αντέχει αυτήν την αναμονή κανεισσσς🤪 υπομονηηηη❤️

Μου φαίνεται αιώνας 😜😜😜😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@efakii και εγώ την βλέπω την γραμμή!!! Δες που την έκανα επεξεργασία φαίνεται καλύτερα.... Εκεί την βλέπεις και εσύ;;; από κοντά φαίνεται καθαρά ε; 

Screenshot_20230324_123852_com.android.chrome_edit_533547454701399.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοιτά στη δώρο δεν βλέπω κάτι εσυ που το βλέπεις από κοντά έχεις καλύτερη εικόνα❤️ εμένα μου είχε βγει γραμμή εξάτμισης αλλά πολύ ωρααα μετά δλδ το έβγαλα φωτό σίγουρα μισή ωρα μετά ❤️ αν σου βγαίνει στα πέντε λεπτά γραμμουλα δεν νομίζω ότι είναι εξάτμισης ❤️❤️❤️❤️ μακάρι κοριτσάκι μου στο ευχομαιιιι❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Τι να πω παιδια δεν ξέρω!!!!! Και γω εχω προβληματιστεί πολυ απ τη στιγμή που ειδα πρώτη φορά γραμμουλα … δν μου εχει τύχει ποτε ξανα… 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@efakii και εγώ την βλέπω την γραμμή!!! Δες που την έκανα επεξεργασία φαίνεται καλύτερα.... Εκεί την βλέπεις και εσύ;;; από κοντά φαίνεται καθαρά ε; 

Screenshot_20230324_123852_com.android.chrome_edit_533547454701399.jpg

Μαρινακι μου κ γω αυτη βλεπω …. Δεν ξέρω τι να πω μακάρι …. 
διαβασα οδηγιες λένε πως δν έχουν γραμμές εξάτμισης οι ταινίες …. Βέβαια τη γραμμουλα την ειδα στα πρώτα 5’ … δεν ξέρω εχω προβληματιστεί πολυ αυτη τη φορά … δν μου χει ξανατύχει… θα κανω ταινίες ειπα μεχρι να δω κατι να αλλάζει… δεν θελω να χαλάσω τα τεστ… 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Μαρινακι μου κ γω αυτη βλεπω …. Δεν ξέρω τι να πω μακάρι …. 
διαβασα οδηγιες λένε πως δν έχουν γραμμές εξάτμισης οι ταινίες …. Βέβαια τη γραμμουλα την ειδα στα πρώτα 5’ … δεν ξέρω εχω προβληματιστεί πολυ αυτη τη φορά … δν μου χει ξανατύχει… θα κανω ταινίες ειπα μεχρι να δω κατι να αλλάζει… δεν θελω να χαλάσω τα τεστ… 

Έσω την βλέπω και εγωωωω❤️ αχ μακάρι κοριτσάκι μουυυυυυ🙏🙏🙏🙏🙏 συνέχισε να κανεις τεστακια με τα πρωινα και εύχομαι να κάθε μέρα να σκουρενει και περισσότερο ❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinaP είπε:

Πώς είσαι εσύ κορίτσι Μ; Κατέβηκε η περίοδος κανονικά, πως είναι η ροή; Σου είπε καθόλου αν η περίοδος σου θα παει περισσότερες μέρες; Εμένα με την λετροζολη πχ από 6 μέρες πρόσεξα οτι τελείωνε στις 5

Καλά είμαι κοριτσάκι μου έχω περισσότερο αίμα από τις άλλες φορές λογικά επειδη μου έδωσε οιστρογονα και προγεστερονη και πάχυνε το ενδομητριο ❤️ δεν μου είπε κάτι! Πάντως χθες σκεφτόμουν ότι μπορεί να θέλει να πάω νωρίς αυτή τη φορά για να δει αν το ενδομητριο είναι λεπτό και να μου πει να ξεκινήσω νωρίτερα τα οιστρογονα! Βέβαια σκέψη δικιά μου είναι αυτή 😂 τον προηγούμενο μήνα πάντως είχα χαμηλη ροη και την Τρίτη μέρα σταμάτησε η ροη και συνέχισε με καφέ οποτε μπορεί να  είδε ότι είχα λεπτό ενδομητριο και να μου έδωσε προγεστερονη και οιστρογονα ! Βέβαια δεν μου είπε τπτ εγώ βγάζω πορίσματα 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλά είμαι κοριτσάκι μου έχω περισσότερο αίμα από τις άλλες φορές λογικά επειδη μου έδωσε οιστρογονα και προγεστερονη και πάχυνε το ενδομητριο ❤️ δεν μου είπε κάτι! Πάντως χθες σκεφτόμουν ότι μπορεί να θέλει να πάω νωρίς αυτή τη φορά για να δει αν το ενδομητριο είναι λεπτό και να μου πει να ξεκινήσω νωρίτερα τα οιστρογονα! Βέβαια σκέψη δικιά μου είναι αυτή 😂 τον προηγούμενο μήνα πάντως είχα χαμηλη ροη και την Τρίτη μέρα σταμάτησε η ροη και συνέχισε με καφέ οποτε μπορεί να  είδε ότι είχα λεπτό ενδομητριο και να μου έδωσε προγεστερονη και οιστρογονα ! Βέβαια δεν μου είπε τπτ εγώ βγάζω πορίσματα 😂

Και μένα μετά τη θεραπεία με λετροζολη ήθελε να με δει την επόμενη που θα τελείωνε η περίοδος 🤷 όλα έχουν το λόγο τους, γιατροί είναι ξέρουν τι να κάνουν. Εσύ απλά υπομονή και θα μάθεις και εννοείται θα αμς ενημερώσεις 🤞🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marinaP είπε:

Και μένα μετά τη θεραπεία με λετροζολη ήθελε να με δει την επόμενη που θα τελείωνε η περίοδος 🤷 όλα έχουν το λόγο τους, γιατροί είναι ξέρουν τι να κάνουν. Εσύ απλά υπομονή και θα μάθεις και εννοείται θα αμς ενημερώσεις 🤞🙏🏻

Αααα και εσενα ; Ναι σίγουρα θα υπάρχει λόγος 🙏 την Πέμπτη θα τα μάθουμε όλα 😂🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@efakii και εγώ την βλέπω την γραμμή!!! Δες που την έκανα επεξεργασία φαίνεται καλύτερα.... Εκεί την βλέπεις και εσύ;;; από κοντά φαίνεται καθαρά ε; 

Screenshot_20230324_123852_com.android.chrome_edit_533547454701399.jpg

Σαν να βλέπω κάτι τώρα! Και για να βλέπω εγώ που είμαι με κάποιους βαθμούς μυωπίας 🤣 κάτι σημαίνει. @efakii

@marinamanoulitsa αύριο ετοιμάσου να κάνεις και το δικό μου έτσι 😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η efakii είπε:

Εγω ξαναλέω τα ματάκια μου κάνουν πια απο μόνα τους γραμμουλες …. Το κοιτάζω το ξανα κοιτάζω … βλεπω άχνη γραμμή ρε κορίτσια. Στο site της hometest μπήκα κ διάβασα πως τα συγκεκριμένα που ειναι ταινίες δεν έχουν γραμμές εξάτμισης. Άμα βγει γραμμή,υπαρχει γραμμή τελος … τι να πω … σας εχω ζαλίσει κ γω τις τελευταίες μέρες με τα ματάκια μου που κάνουν γραμμές και Οχι πουλάκια 😰😰😰😰🥹🥹🥹

Αχ κορίτσι μ στην ίδια μοίρα είμαστε ! Κ εγώ θα χαζέψω με αυτές τις γραμμές . Κ σήμερα το ίδιο με εχθές βλέπω .. είναι τα ίδια τεστ με τα δικά σου . Εμένα είναι της one step . Στις οδηγίες δεν λέει κάτι για γραμμή εξάτμισης .. και τις προηγούμενες μέρες Που έκανα δεν έβλεπα καμία γραμμή , εκτός και αν δεν την πρόσεξα, τα έχω πετάξει κιόλας .. δεν ξέρω τι στο καλό γίνεται γιατί κ αυτό που βλέπουμε τώρα δεν είναι ξεκάθαρο !! πφφ στο τέλος θα τις βλέπουμε στον ύπνο μας αυτές τις γραμμές 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Σαν να βλέπω κάτι τώρα! Και για να βλέπω εγώ που είμαι με κάποιους βαθμούς μυωπίας 🤣 κάτι σημαίνει. @efakii

@marinamanoulitsa αύριο ετοιμάσου να κάνεις και το δικό μου έτσι 😁😁

Εσένα εύχομαι να είναι τόσο έντονη που να μην χρειάζεται καμία επεξεργασία ❤️😁😁 περιμένω με αγωνία!!! Αντε αντε ρε κορίτσια ξεκινήστε τα θετικά γιατί σαν να μπλόκαραμε..μας ματιαξαν μου φαίνεται 👁️🤣 φτου φτου σκόρδα σκόρδα 🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄 θα φάμε και σκορδαλιά αύριο.. Επίκαιρο 😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Εσένα εύχομαι να είναι τόσο έντονη που να μην χρειάζεται καμία επεξεργασία ❤️😁😁 περιμένω με αγωνία!!! Αντε αντε ρε κορίτσια ξεκινήστε τα θετικά γιατί σαν να μπλόκαραμε..μας ματιαξαν μου φαίνεται 👁️🤣 φτου φτου σκόρδα σκόρδα 🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄 θα φάμε και σκορδαλιά αύριο.. Επίκαιρο 😜

Αύριο θα κάνω το πρώτο! Μου βάλατε πίεση όχι τίποτα άλλο🤣😜 

Ποίο ματι καλεεεε εμάς δεν μας πιάνει τιποτααααα. Το νιώθω εγωωω έρχονται πολλά θετικά τις επόμενες μέρες.πεσαμε και πολλές σε κοντινές μέρες 🙏🏻🤞 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@efakii και εγώ την βλέπω την γραμμή!!! Δες που την έκανα επεξεργασία φαίνεται καλύτερα.... Εκεί την βλέπεις και εσύ;;; από κοντά φαίνεται καθαρά ε; 

Screenshot_20230324_123852_com.android.chrome_edit_533547454701399.jpg

🎉🎉🎉🎉 Εφακιιιιιιι κορίτσι μου!!!!!τη βλέπω ωωωωωωω @marinamanoulitsa είσαι 🌟 ΑΣΤΕΡΙΙΙΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Αύριο θα κάνω το πρώτο! Μου βάλατε πίεση όχι τίποτα άλλο🤣😜 

Ποίο ματι καλεεεε εμάς δεν μας πιάνει τιποτααααα. Το νιώθω εγωωω έρχονται πολλά θετικά τις επόμενες μέρες.πεσαμε και πολλές σε κοντινές μέρες 🙏🏻🤞 

Άντε και μας γκαστρωσεεεςςς (🤞🤞🤞) άντε άντε να ξεκιναμεεεεεε αντεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσιαααααααα μου σας ευχαριστω πολυ !!!! Αλλα δν θελω να φουσκώσουν τα μυαλά μου γιατι μετα θα πέσω απότομα και το φοβάμαι… σημερα εχω και την ψυχολόγο μου να δω … θελω να το συζητήσω εκτενέστερα όλο αυτο που εχω μεσα μου …. Αυτές τις μέρες κοιμάμαι κ ξυπνάω με το άγχος … «θα δείξει το τεστ σημερα;»

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Αύριο θα κάνω το πρώτο! Μου βάλατε πίεση όχι τίποτα άλλο🤣😜 

Ποίο ματι καλεεεε εμάς δεν μας πιάνει τιποτααααα. Το νιώθω εγωωω έρχονται πολλά θετικά τις επόμενες μέρες.πεσαμε και πολλές σε κοντινές μέρες 🙏🏻🤞 

Μα καλεεεεε δεν θελουμε να σε πιέσουμε και πολυ … αλλα αυριο πρωι θα μπω 10.00πμ και θελω να εχω δει θετικό τεστακι ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Κοριτσιαααααααα μου σας ευχαριστω πολυ !!!! Αλλα δν θελω να φουσκώσουν τα μυαλά μου γιατι μετα θα πέσω απότομα και το φοβάμαι… σημερα εχω και την ψυχολόγο μου να δω … θελω να το συζητήσω εκτενέστερα όλο αυτο που εχω μεσα μου …. Αυτές τις μέρες κοιμάμαι κ ξυπνάω με το άγχος … «θα δείξει το τεστ σημερα;»

Κορίτσι μου καλά θα κάνεις, και εγώ αυτό κάνω όποτε το έχω ανάγκη, και εμείς εδώ είμαστε ♥️ οτι και ν γίνει καθε μήνα κάθε μέρα!

 

στις πριν 3 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Μα καλεεεεε δεν θελουμε να σε πιέσουμε και πολυ … αλλα αυριο πρωι θα μπω 10.00πμ και θελω να εχω δει θετικό τεστακι ! 

Οχι οχι δεν με πιεσατε 😜 τι 10 καλε;; 8 το αργότερο θα έχετε φωτό και κανονίστε να είστε εδωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπημένες μου καλησπέρα!!! Έχω αρχίσει να πέφτω ψυχολογικά και να αγχώνομαι. Είναι ο πρώτος μήνας μετά την βιοχημικη κύηση των προσπαθειών και έβαλα και στο παιχνίδι τα τεστ ωορρηξιας. Λόγω μη σταθερού κύκλου ο γιατρός μου είπε να κάνω προσπάθειες την 15 με 25 μέρα του κύκλου. Είναι στην 19 και ακόμα είναι αχνά και αρνητικά. Το προηγούμενο μήνα είχα κάνει ωορρηξια σίγουρα μετά τις 20 του μήνα, θα μου πείτε αρα γιατί αγχώνομαι. Επειδή κάθε μέρα το βλέπω το ίδιο αχνό ίσως και περισσότερο αντί να το βλέπω όλο και πιο έντονο. Υπάρχει η δυνατότητα απλα από την μια μέρα στην άλλη να αλλάξει απότομα ή γίνεται σταδιακά; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Cat96 είπε:

Αγαπημένες μου καλησπέρα!!! Έχω αρχίσει να πέφτω ψυχολογικά και να αγχώνομαι. Είναι ο πρώτος μήνας μετά την βιοχημικη κύηση των προσπαθειών και έβαλα και στο παιχνίδι τα τεστ ωορρηξιας. Λόγω μη σταθερού κύκλου ο γιατρός μου είπε να κάνω προσπάθειες την 15 με 25 μέρα του κύκλου. Είναι στην 19 και ακόμα είναι αχνά και αρνητικά. Το προηγούμενο μήνα είχα κάνει ωορρηξια σίγουρα μετά τις 20 του μήνα, θα μου πείτε αρα γιατί αγχώνομαι. Επειδή κάθε μέρα το βλέπω το ίδιο αχνό ίσως και περισσότερο αντί να το βλέπω όλο και πιο έντονο. Υπάρχει η δυνατότητα απλα από την μια μέρα στην άλλη να αλλάξει απότομα ή γίνεται σταδιακά; 

Κορίτσι μου και εγώ πρώτη φορά τα χρησιμοποίησα αυτό το μήνα, και θα σου πως ότι ναι! Εμένα πχ βγήκε θετικοτατο και την επόμενη την ίδια ώρα ηταν πολυ αχνό, έπεσε απότομα. Τώρα αν ανεβαίνει και αποτομα θα στο απαντήσουν τα κορίτσια γιατί εγώ δεν εκανα την προηγούμενη πριν το θετικό άρα δεν έχω εικόνα πως θα ήταν. Πάντως κάνε καθε μέρα ίδια ώρα. 😐

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...