Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οποια εχει κόρη ακριβή, το Μάρτη ήλιος μην τη δει, και όποια ένα μωράκι θέλει, αυτός ο Μάρτης να το φέρει​👶​🍼​ ❤️


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσιαααα επιτέλους μου χαμογέλασε 😁😁😁😁

Μπήκαμε στην ωορρηξία επίσημα λοιπόν... 🙏 Πάμε δυνατά... Έτοιμη για 3ημερο ξεσάλωμα 😜😋🤣 

 

Εμμμμ τα λέγαμε. Να πω πως δεν τα λέγαμε;'! Αντεεεεεε καλό 3ημερο κορίτσι μουθυθθθ🤣🤣♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσιαααα επιτέλους μου χαμογέλασε 😁😁😁😁

Μπήκαμε στην ωορρηξία επίσημα λοιπόν... 🙏 Πάμε δυνατά... Έτοιμη για 3ημερο ξεσάλωμα 😜😋🤣 

 

Γιουπιιιιιιιιι 🎊🎊🎊🎊🎊🎇🎇🎇 Πέφτει και σκ, χαμός θα γίνει, θα καει το πελεκουδι ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Ίσως να θέλει να κάνει απλά έναν έλεγχο που γίνεται μόνο τέλη περιόδου. Μου το είπαν κ μένα αυτό, λόγω του ότι στα μισά του κύκλου έχει παχύνει κάπως το ενδομήτριο και δεν έχουν τόσο «καθαρή» εικόνα. Πάντως αν το κάνει γι αυτόν τον λόγο, μπράβο του που είναι τόσο λεπτομερής! 

Αααα λεσσς;;; όταν πηγα πρώτη φορά σε αυτόν και του είχα πει ότι έχω καρδιοσχημη μητρα και ότι μου είπαν να κάνω σαλπιγγογραφια μου είπε να πάω να με δει λίγες μέρες πριν αδιαθετησω ή λίγες μέρες μετά δεν θυμαμαι και καλά γτ πέρασαν μήνες γιατί λέει θα μπορούσε να δει την μητρα μου καλύτερα που θα ήταν διογκωμένη αν έχω διάφραγμα! Πήγα εντέλει και μου είπε ότι δεν βλέπει να υπάρχει θέμα και ότι δεν τον ανησυχεί αυτή η μητρα γτ είχε παρά πολλές γυναίκες με τέτοια μητρα οι οποίες έμειναν έγκυος γέννησαν και όλα καλά και μάλιστα μου είχε πει ότι είχε και γυναίκα που είχε δυο κόλπους και δυο μήτρες και όλα πήγαν μια χαρα😻 επίσης ο ίδιος κάνει υστεροσκοπηση στην κλινική που είναι και μου είπε ότι προς το παρω. Δεν χρειάζεται να την κάνω που σε άλλη περίπτωση άλλος γιατρός που κοιτάει μόνο τα χρήματα θα μου είχε να την κάνω σε αυτόν! Του έχω φοβερή εμπιστοσύνη και μάλιστα τις περισσότερες φορές μας πέρνει παρά πολύ λιγα χρήματα ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσιαααα επιτέλους μου χαμογέλασε 😁😁😁😁

Μπήκαμε στην ωορρηξία επίσημα λοιπόν... 🙏 Πάμε δυνατά... Έτοιμη για 3ημερο ξεσάλωμα 😜😋🤣 

 

Ωωωωωωωωωωω χαμουλης θα γινειιιιιι❤️ αντε ξεκινήστε ζουζούνιες ❤️❤️❤️❤️ καλή επιτυχια κορίτσι μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ🫶🫶🫶🫶🫶🫶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ωωωωωωωωωωω χαμουλης θα γινειιιιιι❤️ αντε ξεκινήστε ζουζούνιες ❤️❤️❤️❤️ καλή επιτυχια κορίτσι μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ🫶🫶🫶🫶🫶🫶

Ευχαριστώ 💕❤️💋💋 χαμός χαμός 🤣😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η efakii είπε:

Εχεις και συ τα δικια σου καλεεεεε!!!!!! 🤣🤣😝😝😝  βρε κορίτσια δεν μπορω να χωνέψω το οτι πριν 2 μέρες ειδα άχνη γραμμουλα στο τεστ και τωρα τιποτα…. Με ξεσήκωσε το άτιμο !!!!

Την είδα την φωτό που ανέβασες κορίτσι μ κ όντως είδα μια τέρμα αχνή γραμμή . Τις τελευταίες μέρες κάνω ακριβώς τα ίδια τεστ κ δεν είχε εμφανιστεί τπτ τέτοιο . Σήμερα το πρωί έκανα ακόμη ένα κ βγήκε περίπου όπως το δικό σου! Μου βγήκαν τα μάτια να το κοιτάω για να καταλάβω αν όντως το έβλεπα η αν ήταν ιδέα μ . Το μεσημέρι είπα να κάνω ακόμη ένα να δω πως θα βγει κ βγήκε πάλι το ίδιο .. τα έδειξα κ στην φίλη μ γιατί άρχισα να νιώθω χαζή και το πρόσεξε κ αυτή ! Δεν ξέρω αν σημαίνει κάτι αυτή η γραμμή η και αλλά καταλήγω στο ότι αυτά τα τεστ θα μας χαζεψουν !! Θα κάνω κ αύριο ένα να δω τι στο καλό θα βγάλει 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσιαααα επιτέλους μου χαμογέλασε 😁😁😁😁

Μπήκαμε στην ωορρηξία επίσημα λοιπόν... 🙏 Πάμε δυνατά... Έτοιμη για 3ημερο ξεσάλωμα 😜😋🤣 

 

ξεσαλωσε οσο μπορεις γιατι μολις ερθει το σπορακι δεν θα μπορεις  :) ο γιος μου μας εχει ξετρελανει βγαζει δοντακια και κανει πανηγυρι τσιριδας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσιαααα επιτέλους μου χαμογέλασε 😁😁😁😁

Μπήκαμε στην ωορρηξία επίσημα λοιπόν... 🙏 Πάμε δυνατά... Έτοιμη για 3ημερο ξεσάλωμα 😜😋🤣 

 

Ήρθε το χαμόγελο να μας φτιάξει τη διάθεση για το πσκ να γινει έξαλλος χαμουλης !!!!!😋😋😋😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Όχι όχι δεν κάνει  σαλπιγγογραφια ο γιατρός μου ! Δεν μου είπε τπτ παραπάνω μόνο ότι 30 του μήνα να πάω να με δει τπτ άλλο🤔 

Εχεις δίκιο απόλυτο… ειμαι κ γω ζαλισμένη εδω στο γραφείο … ακτινολόγος στη κανει βέβαια. Ισως να θελει να τσεκάρει το μεσα Σου και το ειναι σου μετα την αγωγή που σου εδωσε … Αφου ο ανθρωπος ειναι ψειρας αιτιολογείται … κρατά γερα μεχρι τις 30 του μήνα !!! Εδω θα μαστε να τα περνάμε όλες μαζι παρεα !!! 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Αααα λεσσς;;; όταν πηγα πρώτη φορά σε αυτόν και του είχα πει ότι έχω καρδιοσχημη μητρα και ότι μου είπαν να κάνω σαλπιγγογραφια μου είπε να πάω να με δει λίγες μέρες πριν αδιαθετησω ή λίγες μέρες μετά δεν θυμαμαι και καλά γτ πέρασαν μήνες γιατί λέει θα μπορούσε να δει την μητρα μου καλύτερα που θα ήταν διογκωμένη αν έχω διάφραγμα! Πήγα εντέλει και μου είπε ότι δεν βλέπει να υπάρχει θέμα και ότι δεν τον ανησυχεί αυτή η μητρα γτ είχε παρά πολλές γυναίκες με τέτοια μητρα οι οποίες έμειναν έγκυος γέννησαν και όλα καλά και μάλιστα μου είχε πει ότι είχε και γυναίκα που είχε δυο κόλπους και δυο μήτρες και όλα πήγαν μια χαρα😻 επίσης ο ίδιος κάνει υστεροσκοπηση στην κλινική που είναι και μου είπε ότι προς το παρω. Δεν χρειάζεται να την κάνω που σε άλλη περίπτωση άλλος γιατρός που κοιτάει μόνο τα χρήματα θα μου είχε να την κάνω σε αυτόν! Του έχω φοβερή εμπιστοσύνη και μάλιστα τις περισσότερες φορές μας πέρνει παρά πολύ λιγα χρήματα ☺️

Μπράβο ρε συ!! Μακάρι να ήταν όλοι έτσι! Θα σε τσεκάρει στα πάντα τυχερουλα! Όλα καλά θα πάνε! Ξέρω κ εγώ περίπτωση σαν την δεύτερη που είπες και μάλιστα έμεινε έγκυος πανεύκολα ενώ φοβόταν παρά πολύ!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Evg93 είπε:

Την είδα την φωτό που ανέβασες κορίτσι μ κ όντως είδα μια τέρμα αχνή γραμμή . Τις τελευταίες μέρες κάνω ακριβώς τα ίδια τεστ κ δεν είχε εμφανιστεί τπτ τέτοιο . Σήμερα το πρωί έκανα ακόμη ένα κ βγήκε περίπου όπως το δικό σου! Μου βγήκαν τα μάτια να το κοιτάω για να καταλάβω αν όντως το έβλεπα η αν ήταν ιδέα μ . Το μεσημέρι είπα να κάνω ακόμη ένα να δω πως θα βγει κ βγήκε πάλι το ίδιο .. τα έδειξα κ στην φίλη μ γιατί άρχισα να νιώθω χαζή και το πρόσεξε κ αυτή ! Δεν ξέρω αν σημαίνει κάτι αυτή η γραμμή η και αλλά καταλήγω στο ότι αυτά τα τεστ θα μας χαζεψουν !! Θα κάνω κ αύριο ένα να δω τι στο καλό θα βγάλει 😂

Αφου σου βγήκε 2 μέρες συνεχόμενα ειναι αρκετα σημαντικό και ελπιδοφόρο κοριτσι μου 🥰🥰 !!! Εμενα μονο μια φορά … την επόμενη μερα Τιποτα.. δν μπορούσα να διακρίνω κατι … κ σημερα που έκανα ενα πρώιμης  ανίχνευσης τιποτα και εκει… ειλικρινά δν ξέρω εχω μπερδευτει παρα πολυ … σε ποια μερα εισαι μετα την ωορηξια σου ; Εγω αυριο θα ειμαι 10η. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Αααα λεσσς;;; όταν πηγα πρώτη φορά σε αυτόν και του είχα πει ότι έχω καρδιοσχημη μητρα και ότι μου είπαν να κάνω σαλπιγγογραφια μου είπε να πάω να με δει λίγες μέρες πριν αδιαθετησω ή λίγες μέρες μετά δεν θυμαμαι και καλά γτ πέρασαν μήνες γιατί λέει θα μπορούσε να δει την μητρα μου καλύτερα που θα ήταν διογκωμένη αν έχω διάφραγμα! Πήγα εντέλει και μου είπε ότι δεν βλέπει να υπάρχει θέμα και ότι δεν τον ανησυχεί αυτή η μητρα γτ είχε παρά πολλές γυναίκες με τέτοια μητρα οι οποίες έμειναν έγκυος γέννησαν και όλα καλά και μάλιστα μου είχε πει ότι είχε και γυναίκα που είχε δυο κόλπους και δυο μήτρες και όλα πήγαν μια χαρα😻 επίσης ο ίδιος κάνει υστεροσκοπηση στην κλινική που είναι και μου είπε ότι προς το παρω. Δεν χρειάζεται να την κάνω που σε άλλη περίπτωση άλλος γιατρός που κοιτάει μόνο τα χρήματα θα μου είχε να την κάνω σε αυτόν! Του έχω φοβερή εμπιστοσύνη και μάλιστα τις περισσότερες φορές μας πέρνει παρά πολύ λιγα χρήματα ☺️

Πόσο μα πόσο σημαντικό να έχεις γιατρό που να τον εμπιστεύεσαι.πολυ και καλή επιτυχία, αν και με όλα αυτά που διαβάζω, είμαι σίγουρη πως θα την έχεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσιαααα επιτέλους μου χαμογέλασε 😁😁😁😁

Μπήκαμε στην ωορρηξία επίσημα λοιπόν... 🙏 Πάμε δυνατά... Έτοιμη για 3ημερο ξεσάλωμα 😜😋🤣 

 

Ξεζούμισέ τον !! 🤣😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Αντε ντεεεε! Πάντως την αγωγή που πήρα δεν νομίζω να μου την δώσει γτ θα έπρεπε να την ξεκινήσω 3η μέρα της περιόδου όποτε δεν ξερω τι έχει κατά νου ίσως με αφήσει έτσι αυτόν το κύκλο δεν ξερω! Όταν μου έκλεισε το ραντεβού θα είμαι 8η μέρα του κύκλου και για να με δει για ωορρηξια είναι πολύ νωρίς για εμένα καθώς συνήθως κάνω ωορρηξια 18η-20η ! Εκτός αν με την προγεστερονη και τα οιστρογονα θα είναι μικρότερος ο κύκλος αυτός ! Θα δειξει!

Περίεργο... είχατε πεί να προχωρήσετε σε κάποια θεραπεία;; θα σκάσουμε μεχρι τις 30 του μήνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Αφου σου βγήκε 2 μέρες συνεχόμενα ειναι αρκετα σημαντικό και ελπιδοφόρο κοριτσι μου 🥰🥰 !!! Εμενα μονο μια φορά … την επόμενη μερα Τιποτα.. δν μπορούσα να διακρίνω κατι … κ σημερα που έκανα ενα πρωινής ανίχνευσης τιποτα και εκει… ειλικρινά δν ξέρω εχω μπερδευτει παρα πολυ … σε ποια μερα εισαι μετα την ωορηξια σου ; Εγω αυριο θα ειμαι 10η. 

Σήμερα μόνο βγήκε έκανα 2 τεστ ένα το πρωί και ένα το μεσημέρι. Να δούμε αύριο τι θα βγει .. να σου πω με την ωορρηξία μπερδεύτηκα λίγο γιατί πρώτη φορά χρησιμοποιώ τεστ στις 11-12/3 βγήκε θετικό από 13 και μετά έβγαινε αρνητικό άρα κάπου εκεί είμαι κ εγώ 10-12 μέρες .. ισως να είναι νωρίς και για τις 2μας κορίτσι μ . Μέχρι και 12 μερες μετά μπορεί να γίνει η εμφύτευση . Μπορούμε ακόμα να ελπίζουμε ! Πάντως σήμερα ποναω πολύ έντονα λες και θα ερθει η περίοδος αν κ είναι νωρίς ακόμα .. 

μακαρι να μην μας ερθει ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Μπράβο ρε συ!! Μακάρι να ήταν όλοι έτσι! Θα σε τσεκάρει στα πάντα τυχερουλα! Όλα καλά θα πάνε! Ξέρω κ εγώ περίπτωση σαν την δεύτερη που είπες και μάλιστα έμεινε έγκυος πανεύκολα ενώ φοβόταν παρά πολύ!! 

Όλα καλά θα πανε για όλες μας ❤️❤️❤️🫶🫶🫶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Cat96 είπε:

Περίεργο... είχατε πεί να προχωρήσετε σε κάποια θεραπεία;; θα σκάσουμε μεχρι τις 30 του μήνα

Όχι όχι δεν μου είχε πει αν θα μου δώσει κάποια θεραπεία τώρα αν πάω δεν ξερω αν μου δώσει κάτι άγνωστο😂 αστα να πανε αντε να περάσει μια εβδομάδα τώρα🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Evg93 είπε:

Την είδα την φωτό που ανέβασες κορίτσι μ κ όντως είδα μια τέρμα αχνή γραμμή . Τις τελευταίες μέρες κάνω ακριβώς τα ίδια τεστ κ δεν είχε εμφανιστεί τπτ τέτοιο . Σήμερα το πρωί έκανα ακόμη ένα κ βγήκε περίπου όπως το δικό σου! Μου βγήκαν τα μάτια να το κοιτάω για να καταλάβω αν όντως το έβλεπα η αν ήταν ιδέα μ . Το μεσημέρι είπα να κάνω ακόμη ένα να δω πως θα βγει κ βγήκε πάλι το ίδιο .. τα έδειξα κ στην φίλη μ γιατί άρχισα να νιώθω χαζή και το πρόσεξε κ αυτή ! Δεν ξέρω αν σημαίνει κάτι αυτή η γραμμή η και αλλά καταλήγω στο ότι αυτά τα τεστ θα μας χαζεψουν !! Θα κάνω κ αύριο ένα να δω τι στο καλό θα βγάλει 😂

Κάλε ανέβασε τα τεστακια σου να τα δουμεεεε🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Αφου σου βγήκε 2 μέρες συνεχόμενα ειναι αρκετα σημαντικό και ελπιδοφόρο κοριτσι μου 🥰🥰 !!! Εμενα μονο μια φορά … την επόμενη μερα Τιποτα.. δν μπορούσα να διακρίνω κατι … κ σημερα που έκανα ενα πρωινής ανίχνευσης τιποτα και εκει… ειλικρινά δν ξέρω εχω μπερδευτει παρα πολυ … σε ποια μερα εισαι μετα την ωορηξια σου ; Εγω αυριο θα ειμαι 10η. 

Εσυ κάνε λιγάκι υπομονή να δούμε το πολυποθητοοο🫶 λίγες μέρες έμειναν ακομηηηηηη❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κάλε ανέβασε τα τεστακια σου να τα δουμεεεε🙏

Αχ δεν ξέρω πως μπορώ να ανεβάσω φωτό . Δεν βρίσκω κάποια επιλογή ισως να μην μου επιτρέπει ακόμα η σελίδα . Επίσης σε λίγο δεν θα μπορώ να σας γράψω άλλο γιατί μ έχει περιορισμό στα μηνύματα την ημέρα . Ποσό σπαστικό 😏

Έτσι κ αλλιώς όμως δύσκολα να το διακρίνεις από την φωτό είναι σχεδόν ανύπαρκτες οι γραμμές, σαν να πήγαν να βγουν κ να το μετάνιωσαν ένα πράγμα 😂😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Evg93 είπε:

Την είδα την φωτό που ανέβασες κορίτσι μ κ όντως είδα μια τέρμα αχνή γραμμή . Τις τελευταίες μέρες κάνω ακριβώς τα ίδια τεστ κ δεν είχε εμφανιστεί τπτ τέτοιο . Σήμερα το πρωί έκανα ακόμη ένα κ βγήκε περίπου όπως το δικό σου! Μου βγήκαν τα μάτια να το κοιτάω για να καταλάβω αν όντως το έβλεπα η αν ήταν ιδέα μ . Το μεσημέρι είπα να κάνω ακόμη ένα να δω πως θα βγει κ βγήκε πάλι το ίδιο .. τα έδειξα κ στην φίλη μ γιατί άρχισα να νιώθω χαζή και το πρόσεξε κ αυτή ! Δεν ξέρω αν σημαίνει κάτι αυτή η γραμμή η και αλλά καταλήγω στο ότι αυτά τα τεστ θα μας χαζεψουν !! Θα κάνω κ αύριο ένα να δω τι στο καλό θα βγάλει 😂

Αν βγήκε 2 φορές... Είσαι σε καλό δρόμο!!! 

@efakii περιμένουμε το επόμενο τεστ σου με ανυπομονησία 🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κάλε ανέβασε τα τεστακια σου να τα δουμεεεε🙏

@Mpourmpoulo μου εγώ σαλπιγγογραφια εκανα στο γένεσις!!! Στον Σαράφη!!! Απίστευτος άνθρωπος κι εποστημονας!!! Δν με πόνεσε καθόλου, εκανα και εγώ με τον αφρό!!! Ειλικρινά ούτε πόνους περιόδου!!! Μόνο ενοχλήσεις επειδή σ βάζε αυτό τον αφρό! Τίποτε άλλο!!!! Τεκειωσα σε 15 λεπτά μιλάγαμε κάνα μισάωρο και, είδε τις εξετάσεις μου και όλα κομπλέ!!! Πλήρως διαβάτες οι σάλπιγγες μου!!!! Μετά πηγαμε και τη βολτούλα μας με τον σύζυγο και απολαύσαμε τη θεσνικη!!! 
Στοίχισε 170 ευρώ!!! Τα 100 ευρώ γ τη κλινική και τα 70 για τον ίδιο!!! 
Δν τον άλλαζα αυτόν τον γιατρό!!! Αν εμένα θεσνικη θα τον είχα σίγουρα γιατρό ! Έχει το my fertilia κέντρο υποβοηθούμενης αναπαραγωγής στο γένεσις!!!! Και δν μου μίλησε λεπτό για εξωσωματική , ίσα ίσα που εγώ τ είπα και μ είπε πως δν τίθεται τέτοιο θέμα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kate1992 είπε:

@Mpourmpoulo μου εγώ σαλπιγγογραφια εκανα στο γένεσις!!! Στον Σαράφη!!! Απίστευτος άνθρωπος κι εποστημονας!!! Δν με πόνεσε καθόλου, εκανα και εγώ με τον αφρό!!! Ειλικρινά ούτε πόνους περιόδου!!! Μόνο ενοχλήσεις επειδή σ βάζε αυτό τον αφρό! Τίποτε άλλο!!!! Τεκειωσα σε 15 λεπτά μιλάγαμε κάνα μισάωρο και, είδε τις εξετάσεις μου και όλα κομπλέ!!! Πλήρως διαβάτες οι σάλπιγγες μου!!!! Μετά πηγαμε και τη βολτούλα μας με τον σύζυγο και απολαύσαμε τη θεσνικη!!! 
Στοίχισε 170 ευρώ!!! Τα 100 ευρώ γ τη κλινική και τα 70 για τον ίδιο!!! 
Δν τον άλλαζα αυτόν τον γιατρό!!! Αν εμένα θεσνικη θα τον είχα σίγουρα γιατρό ! Έχει το my fertilia κέντρο υποβοηθούμενης αναπαραγωγής στο γένεσις!!!! Και δν μου μίλησε λεπτό για εξωσωματική , ίσα ίσα που εγώ τ είπα και μ είπε πως δν τίθεται τέτοιο θέμα! 

Κοριτσάκι μου εγώ μένω Αθήνα και θα μου προτείνει ο γιατρός μου που να πάω  απλά μου είπε ότι υπάρχουν δυο τρόποι! Ακόμη δεν μου είπε να την κάνω όταν μου πει που θα σας πω να μου πείτε λεπτομέρειες αν ξέρετε την κλινική κτλ ! Ακόμη δεν ξερω τπτ 🫶 σε ευχαριστώ πάντως κορίτσι μου❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσάκι μου εγώ μένω Αθήνα και θα μου προτείνει ο γιατρός μου που να πάω  απλά μου είπε ότι υπάρχουν δυο τρόποι! Ακόμη δεν μου είπε να την κάνω όταν μου πει που θα σας πω να μου πείτε λεπτομέρειες αν ξέρετε την κλινική κτλ ! Ακόμη δεν ξερω τπτ 🫶 σε ευχαριστώ πάντως κορίτσι μου❤️❤️❤️

Ααααα καλε εγώ γιατί σε είχα για Θεσσαλονικιά ;;; Μάλλον το ταπεραμέντο σου😜😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...