Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οποια εχει κόρη ακριβή, το Μάρτη ήλιος μην τη δει, και όποια ένα μωράκι θέλει, αυτός ο Μάρτης να το φέρει​👶​🍼​ ❤️


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η elen. είπε:

20230320_104224.thumb.jpg.fec2ee2dbb4d1fcfe97be0eb9fb633f6.jpgΚαλημέρα και καλή εβδομάδα να έχουμε !!

Πήρα τα αποτελέσματα χωρίς όμως να μου εξηγήσουν κάτι 🤨 σας βάζω φωτο .

Κορίτσια αν ήθελα μια φορά ένα μπεμπάκι μετά το περιστατικό αυτό το θέλω δέκα 🙏 . Περιμένω πως και πως να περάσει ένα εύλογο διάστημα να στρώσει ο κύκλος μου και να ξεκινησουμε νεες προσπάθειες.

Κορίτσι μου δεν ξερω να διαβάζω τα αποτελέσματα αυτής της εξέτασης . Ωστόσο αφού είχες σύλληψη θα έχεις πάλι και θα πανε όλα καλά🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mpourmpoulo είπε:

το έχω πετάξει κορίτσι μου 😛 6:30-7 το απόγευμα θα βγει η χοριακη θα μου την στείλουν με email ! Από τη στιγμή που βγήκε αυτή γραμμή χθες θα έβγαινε και σήμερα με τα πρωινα ουρά. Σίγουρα είναι γραμμή εξάτμισης όποτε τελικά κάνουν και αυτά τα τεστ γραμμή εξάτμισης!

Αντε καλά αποτελέσματα κορίτσι μου!!! 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

το έχω πετάξει κορίτσι μου 😛 6:30-7 το απόγευμα θα βγει η χοριακη θα μου την στείλουν με email ! Από τη στιγμή που βγήκε αυτή γραμμή χθες θα έβγαινε και σήμερα με τα πρωινα ουρά. Σίγουρα είναι γραμμή εξάτμισης όποτε τελικά κάνουν και αυτά τα τεστ γραμμή εξάτμισης!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑΑΑ!!! ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΜΕΓΑΛΟ ΝΟΥΜΕΡΟ!!!! ΤΗΣ HOMETEST EINAI TO ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ Ε? ΑΥΤΑ ΑΡΓΟΥΝ ΠΟΛΥ ΝΑ ΑΝΙΧΝΕΥΣΟΥΝ!!

@Kate1992 ΚΑΝΕ ΤΙΣ ΟΡΜΟΝΟΛΟΓΙΚΕΣ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕΣ !!!! ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΘΕΤΙΚΑ ΤΕΣΤ ΩΟΡΗΞΙΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η efakii είπε:

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑΑΑ!!! ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΜΕΓΑΛΟ ΝΟΥΜΕΡΟ!!!! ΤΗΣ HOMETEST EINAI TO ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ Ε? ΑΥΤΑ ΑΡΓΟΥΝ ΠΟΛΥ ΝΑ ΑΝΙΧΝΕΥΣΟΥΝ!!

@Kate1992 ΚΑΝΕ ΤΙΣ ΟΡΜΟΝΟΛΟΓΙΚΕΣ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕΣ !!!! ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΘΕΤΙΚΑ ΤΕΣΤ ΩΟΡΗΞΙΑΣ!

Ευχαριστωωω πολυυυυυ❤️❤️❤️❤️ ναι ναι της hometest και εγώ αυτό έχω ακούσει και έχουν πει και κοριτσια και εδώ! Θα σας ενημερωσω όταν βγουν 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η efakii είπε:

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑΑΑ!!! ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΜΕΓΑΛΟ ΝΟΥΜΕΡΟ!!!! ΤΗΣ HOMETEST EINAI TO ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ Ε? ΑΥΤΑ ΑΡΓΟΥΝ ΠΟΛΥ ΝΑ ΑΝΙΧΝΕΥΣΟΥΝ!!

@Kate1992 ΚΑΝΕ ΤΙΣ ΟΡΜΟΝΟΛΟΓΙΚΕΣ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕΣ !!!! ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΘΕΤΙΚΑ ΤΕΣΤ ΩΟΡΗΞΙΑΣ!

Πήγα κορίτσια εκανα χοριακη και προγεστερονη π μ είπε ο γιατρός.   Αν κ δν ελπίζω το εκανα περισσότερο η ν δω αν όντως είχα δεύτερη φορά ωορρηξία ! 
 

@Mpourmpouloμου νιώθω ότι βιώνουμε τα ίδια συναισθήματα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kate1992 είπε:

Πήγα κορίτσια εκανα χοριακη και προγεστερονη π μ είπε ο γιατρός.   Αν κ δν ελπίζω το εκανα περισσότερο η ν δω αν όντως είχα δεύτερη φορά ωορρηξία ! 
 

@Mpourmpouloμου νιώθω ότι βιώνουμε τα ίδια συναισθήματα!!! 

Κοριτσάκι μου καλά έκανες και την έκανες να δούμε τι θα γίνει να μας βγει τελείως από το μυαλό να ησυχάσουμε και να ξεκινήσουμε από την αρχή! Εγώ έχω ανάμεικτα συναισθήματα από την μια σκέφτομαι ότι αποκλείεται να είμαι έγκυος και από την άλλη μήπως δεν έδειξε το τεστ επειδη αυτά δεν είναι ευαίσθητα. Μετά σκέφτομαι ότι κάτι θα έδειχνε σήμερα τι στο καλό πολλές κοπέλες μαθαίνουν ότι είναι έγκυος ακόμη πριν την καθυστέρηση με διαφορά τεστ και ότι έχουν και συμπτωμα ενώ εγώ δεν εχω! Όμως κλείνω πιο πολύ στο ότι δεν είμαι ! Γενικότερα επικρατεί ένας χαμουλης στο κεφάλι μου όμως δεν μπορώ να πω ότι στεναχωριέμαι ! Ότι γίνει κορίτσι μου αν δεν έρθει τώρα θα έρθει αργότερα για όλες μας αυτό σκέψου ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσάκι μου καλά έκανες και την έκανες να δούμε τι θα γίνει να μας βγει τελείως από το μυαλό να ησυχάσουμε και να ξεκινήσουμε από την αρχή! Εγώ έχω ανάμεικτα συναισθήματα από την μια σκέφτομαι ότι αποκλείεται να είμαι έγκυος και από την άλλη μήπως δεν έδειξε το τεστ επειδη αυτά δεν είναι ευαίσθητα. Μετά σκέφτομαι ότι κάτι θα έδειχνε σήμερα τι στο καλό πολλές κοπέλες μαθαίνουν ότι είναι έγκυος ακόμη πριν την καθυστέρηση με διαφορά τεστ και ότι έχουν και συμπτωμα ενώ εγώ δεν εχω! Όμως κλείνω πιο πολύ στο ότι δεν είμαι ! Γενικότερα επικρατεί ένας χαμουλης στο κεφάλι μου όμως δεν μπορώ να πω ότι στεναχωριέμαι ! Ότι γίνει κορίτσι μου αν δεν έρθει τώρα θα έρθει αργότερα για όλες μας αυτό σκέψου ❤️

Αγαπη Μ σε νιώθω πολύ. Το άγχος σε αυτές τις περιπτώσεις όταν παίρνεις μια αγωγή που περιμένεις να σε βοηθήσει στο να μείνεις έγκυος,είναι αρκετό. Το πέρασα και εγώ για 3 μήνες με ορμόνες και αποτυχία. Όμως στο τέλος ένιωσα πολύ εντάξει με τον εαυτό μου,οτι το εκανα και αυτό,δλδ προσπάθησα με ακόμα μια μέθοδο. Αν και δεν είμαι απαισιόδοξη για σένα, ποτέ δεν ξέρεις, να σου πω οτι ότι και να γίνει παμε παλι από την αρχή, με δύναμη και υπομονή ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Αγαπη Μ σε νιώθω πολύ. Το άγχος σε αυτές τις περιπτώσεις όταν παίρνεις μια αγωγή που περιμένεις να σε βοηθήσει στο να μείνεις έγκυος,είναι αρκετό. Το πέρασα και εγώ για 3 μήνες με ορμόνες και αποτυχία. Όμως στο τέλος ένιωσα πολύ εντάξει με τον εαυτό μου,οτι το εκανα και αυτό,δλδ προσπάθησα με ακόμα μια μέθοδο. Αν και δεν είμαι απαισιόδοξη για σένα, ποτέ δεν ξέρεις, να σου πω οτι ότι και να γίνει παμε παλι από την αρχή, με δύναμη και υπομονή ♥️

Ναι κορίτσι  μου αυτό Νοιώθω και εγώ είχα περισσότερες ελπίδες από την αγωγή ! Δεν πειράζει πάμε ξανά από την αρχή και κάποια στιγμή θα έρθει τι θα κάνει❤️ ότι περνάει από το χέρι μας κάνουμε🫶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσάκι μου καλά έκανες και την έκανες να δούμε τι θα γίνει να μας βγει τελείως από το μυαλό να ησυχάσουμε και να ξεκινήσουμε από την αρχή! Εγώ έχω ανάμεικτα συναισθήματα από την μια σκέφτομαι ότι αποκλείεται να είμαι έγκυος και από την άλλη μήπως δεν έδειξε το τεστ επειδη αυτά δεν είναι ευαίσθητα. Μετά σκέφτομαι ότι κάτι θα έδειχνε σήμερα τι στο καλό πολλές κοπέλες μαθαίνουν ότι είναι έγκυος ακόμη πριν την καθυστέρηση με διαφορά τεστ και ότι έχουν και συμπτωμα ενώ εγώ δεν εχω! Όμως κλείνω πιο πολύ στο ότι δεν είμαι ! Γενικότερα επικρατεί ένας χαμουλης στο κεφάλι μου όμως δεν μπορώ να πω ότι στεναχωριέμαι ! Ότι γίνει κορίτσι μου αν δεν έρθει τώρα θα έρθει αργότερα για όλες μας αυτό σκέψου ❤️

Αχ αγάπη μου σε καταλαβαίνω απόλυτα!!!! Για σένα υπάρχουν ελπίδες ακόμα!!! Περίοδος δν σ έχει έρθει; Δν έχεις τίποτα από συμπτωματα; 
μες λίγες ώρες θα ξέρουμε και οι δυο!! 
 

να σε ρωτήσω γιατί παίρνεις αγωγή; 
 

εγω αυτό το μήνα ένιωθα πολύ κοντά στο όνειρο! Αν με ρωτήσεις πως νιώθω τώρα ; Και πάλι ανασφάλεια και φόβος ότι είναι πολύ μακριά ακόμη και είμαι ανυπόμονη πανάθεμά με 😳😳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η elen. είπε:

20230320_104224.thumb.jpg.fec2ee2dbb4d1fcfe97be0eb9fb633f6.jpgΚαλημέρα και καλή εβδομάδα να έχουμε !!

Πήρα τα αποτελέσματα χωρίς όμως να μου εξηγήσουν κάτι 🤨 σας βάζω φωτο .

Κορίτσια αν ήθελα μια φορά ένα μπεμπάκι μετά το περιστατικό αυτό το θέλω δέκα 🙏 . Περιμένω πως και πως να περάσει ένα εύλογο διάστημα να στρώσει ο κύκλος μου και να ξεκινησουμε νεες προσπάθειες.

I have been there! 

Ειμαι κι εγω μια απο αυτες με τον κενο σάκο. Αν ειναι η πρώτη φορα που συμβαινει αυτο, ναι ειναι τυχαιο γεγονός. Εγω ειχα ανεμβρυική τον Μαιο (Μάιο καναμε την αποξεση δλδ). Μετα απο 2 κύκλους ξεκινησαμε να προσπαθουμε ξανα. 

Πρόσεξε μην την πατήσεις με αυτό που θα σου πει ο γιατρός σου. Ο γιατρος σου θα σου πει πως μετα απο τέτοιες καταστάσεις μια γυναικα μενει εγκυος πιο ευκολα. Εγω το πίστεψα. Περιμενα με τα τεστ στα χερια καθε μήνα. Μου είχε γίνει εμμονή, ο άντρας μου με κατσάδιαζε καθώς είχα κάνει focus μόνο στο να μεινω εγκυος. Και ξέρεις πότε καταφέραμε να "πιασουμε" το σποράκι μας?? Τον εναν μήνα που δεν έκανα ουτε τεστ ωορρυξίας, ούτε μέτρησα μέρες, ούτε τίποτα. Απο τον Μαιο λοιπόν, προσπαθούσαμε απο Ιούλιο περίπου και τελευταια φορά είδα περιοδο τον Νοέμβριο... Μεθαυριο μπαίνω στον 5ο λοιποοοοον! 

Ότι έγινε έγινε θα σου πω εγώ, καταλαβαινω πως ίσως έχεις πληγωθεί καθώς πήρε αναβολή το όνειρό σου, αλλά έγινε μονο αυτό. Πήρε απλά μια αναβολή, μωράκι θα κάνεις και το ξέρεις και στο ευχομαστε όλες εδώ μέσα ❤️ Στηρίξου στους δικούς σου ανθρωπους, πάρε την δύναμη που χρειάζεσαι και προχώρα με όρεξη προς τις νέες προσπάθειες ❤️❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια τώρα μπορεσα να μπω να σας διαβάσω είχα πάει γυναικολόγο να με δει 

@Mpourmpoulo πίστευα ότι θα ήταν θετικό γιατί στο χθεσινό όντως κάτι έβλεπα αχνό.. θα περιμένουμε τα αποτελέσματα της χοριακης για σίγουρο αποτέλεσμα 

@Kate1992 ελπίζω ο επόμενος μήνας να είναι ο τυχερός σου κορίτσι μου 

@elen. δεν γνωριζω καθόλου για τα αποτελέσματα που έβαλες να σου πω αλλά πιστεύω όπως είπαν και τα αλλά κορίτσια μάλλον ήταν τυχαίο γεγονός εύχομαι όταν θα είσαι έτοιμη εσυ να μην αργήσει να έρθει το μωρακι σας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Αχ αγάπη μου σε καταλαβαίνω απόλυτα!!!! Για σένα υπάρχουν ελπίδες ακόμα!!! Περίοδος δν σ έχει έρθει; Δν έχεις τίποτα από συμπτωματα; 
μες λίγες ώρες θα ξέρουμε και οι δυο!! 
 

να σε ρωτήσω γιατί παίρνεις αγωγή; 
 

εγω αυτό το μήνα ένιωθα πολύ κοντά στο όνειρο! Αν με ρωτήσεις πως νιώθω τώρα ; Και πάλι ανασφάλεια και φόβος ότι είναι πολύ μακριά ακόμη και είμαι ανυπόμονη πανάθεμά με 😳😳

Περίοδος δεν μου έχει έρθει γτ παίρνω οιστρογονα και προγεστερονη όπου τα ξεκίνησα μετά την ωορρηξια έτσι ωστε να βοηθήσει στην εμφύτευση αφού με αυτά παχαίνει το ενδομήτριο! Με αυτά τα φαρμακα από ότι ξερω δεν αδιαθετείς αν δεν τα κόψεις όποτε γ αυτό και δεν έχω αδιαθετήσεις ακόμη! Μου είπε και ο γιατρός ότι θα έχω καθυστέρηση με αυτά τα χάπια όποτε περιμενω να βγει η χοριακη και να τον παρω τηλ να μου πει αν θα τα συνεχίσω ή όχι ! Δεν έχω ελπίδες κοριτσάκι μου ούτε εγώ αν με ρωτάς! Σε όλες μας θα έρθει το σποράκι μας ❤️ ποσό καιρο προσπαθειτε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Καλησπέρα κορίτσια τώρα μπορεσα να μπω να σας διαβάσω είχα πάει γυναικολόγο να με δει 

@Mpourmpoulo πίστευα ότι θα ήταν θετικό γιατί στο χθεσινό όντως κάτι έβλεπα αχνό.. θα περιμένουμε τα αποτελέσματα της χοριακης για σίγουρο αποτέλεσμα 

@Kate1992 ελπίζω ο επόμενος μήνας να είναι ο τυχερός σου κορίτσι μου 

@elen. δεν γνωριζω καθόλου για τα αποτελέσματα που έβαλες να σου πω αλλά πιστεύω όπως είπαν και τα αλλά κορίτσια μάλλον ήταν τυχαίο γεγονός εύχομαι όταν θα είσαι έτοιμη εσυ να μην αργήσει να έρθει το μωρακι σας 

Ήταν εξάτμισης μάλλον😏 δεν πειράζει αν δεν ξεκινάμε από την αρχή 🙏 τι σου είπε εσενα κορίτσι μου ο γυναικολόγος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάνω διάλειμμα και μπήκα να διαβάσω.. λοιπόν @Mpourmpoulo θέλω να ανανεωνεις από τώρα το μέιλ σου ΣΥΝΕΧΕΙΑ. Εμένα μου είχαν πει 7 και 5 μου τα είχαν στείλει ηδη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ήταν εξάτμισης μάλλον😏 δεν πειράζει αν δεν ξεκινάμε από την αρχή 🙏 τι σου είπε εσενα κορίτσι μου ο γυναικολόγος;

Εγω πήγα για τεστ παπ και υπέρηχο όλα καλα μου είπε είδε ότι έγινε ωορρηξία και μου ειπε ιδανικά το καλοκαιράκι μπορω να ξεκινήσω προσπαθείες για δεύτερο να κλείσει ένα χρόνο από την καισαρική.. αλλά ότι θέλετε εσεις..

Εγω σκέφτομαι να αρχίσω από τον άλλο μήνα προσπάθειες και βλέπουμε όποτε θα μπω και εγω στα κλαμπ τον προσπαθειών 😊

Να ρωτησω κάτι άσχετο τα τεστ ωορρηξιας που έχω έχουν λήξει  πριν ένα μήνα είναι άχρηστα δηλαδή ; Ξέρετε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Εγω πήγα για τεστ παπ και υπέρηχο όλα καλα μου είπε είδε ότι έγινε ωορρηξία και μου ειπε ιδανικά το καλοκαιράκι μπορω να ξεκινήσω προσπαθείες για δεύτερο να κλείσει ένα χρόνο από την καισαρική.. αλλά ότι θέλετε εσεις..

Εγω σκέφτομαι να αρχίσω από τον άλλο μήνα προσπάθειες και βλέπουμε όποτε θα μπω και εγω στα κλαμπ τον προσπαθειών 😊

Να ρωτησω κάτι άσχετο τα τεστ ωορρηξιας που έχω έχουν λήξει  πριν ένα μήνα είναι άχρηστα δηλαδή ; Ξέρετε; 

Ααα μπραβο κορίτσι μου ναι ναι από τον άλλο μήνα ξεκινααα😉 έλα στο κλαμπ μας❤️❤️❤️ νομίζω πως καλύτερα να παρεις καινούργια για να είσαι σίγουρη☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Κάνω διάλειμμα και μπήκα να διαβάσω.. λοιπόν @Mpourmpoulo θέλω να ανανεωνεις από τώρα το μέιλ σου ΣΥΝΕΧΕΙΑ. Εμένα μου είχαν πει 7 και 5 μου τα είχαν στείλει ηδη

Το έχω κάνει ήδη πόσες φορές 🤣🤣τπτ ακομηηηηη🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Εγω πήγα για τεστ παπ και υπέρηχο όλα καλα μου είπε είδε ότι έγινε ωορρηξία και μου ειπε ιδανικά το καλοκαιράκι μπορω να ξεκινήσω προσπαθείες για δεύτερο να κλείσει ένα χρόνο από την καισαρική.. αλλά ότι θέλετε εσεις..

Εγω σκέφτομαι να αρχίσω από τον άλλο μήνα προσπάθειες και βλέπουμε όποτε θα μπω και εγω στα κλαμπ τον προσπαθειών 😊

Να ρωτησω κάτι άσχετο τα τεστ ωορρηξιας που έχω έχουν λήξει  πριν ένα μήνα είναι άχρηστα δηλαδή ; Ξέρετε; 

Με το καλό να σε δεχτούμε στο love zone!!! Τα τεστ δεν έχω ιδέα αν ληγμένα βγάζουν σωστό αποτέλεσμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Girly είπε:

Με το καλό να σε δεχτούμε στο love zone!!! Τα τεστ δεν έχω ιδέα αν ληγμένα βγάζουν σωστό αποτέλεσμα...

@Mpourmpoulo χαχαχα έρχομαι διστακτικά και εγω στο love zone αν και πιστεύω αν δεν κοπεί ο θηλασμος δεν έχω πολλες ελπιδες 😊

για τα εγκυμοσυνης ξέρω ότι δεν πρέπει να είναι ληγμένα για τα ωορρηξιας δεν ξέρω και έχω καμία εικοσαριά από αυτά ένα μήνα έχουν που έληξαν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Το έχω κάνει ήδη πόσες φορές 🤣🤣τπτ ακομηηηηη🙏

Ελλααααααα τι γίνεταιιιιι????????ακομηηηη?

Εγώ κορίτσια εχω εδώ και ώρα κάψιμο στην αριστερή θηλή. Μόνο σε αυτήν.η δεξιά δεν έχει πάρει χαμπάρι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Ελλααααααα τι γίνεταιιιιι????????ακομηηηη?

Εγώ κορίτσια εχω εδώ και ώρα κάψιμο στην αριστερή θηλή. Μόνο σε αυτήν.η δεξιά δεν έχει πάρει χαμπάρι..

Κορίτσια οι εξετάσεις μου βγήκαν! Δν είμαι έγκυος και η προγεστερονη μου έδειξε πως μόλις χθες εκανα ωορρηξία ! Έτσι μ είπε ο γιατρός 

@Mpourmpoulo σε σένα ποντάρουμε τώρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια οι εξετάσεις μου βγήκαν! Δν είμαι έγκυος και η προγεστερονη μου έδειξε πως μόλις χθες εκανα ωορρηξία ! Έτσι μ είπε ο γιατρός 

@Mpourmpoulo σε σένα ποντάρουμε τώρα 

!!!!!!!! Έκανες ωορηξια δλδ με περίοδο?!?! Τρελλανε μας!!

Επεξεργάζομαι το μνμ γιατί έχω ένα σωρο ερωτήσεις! Δλδ πως θα κάνεις σεξ σήμερα? Με περίοδο? Και υπάρχει περίπτωση να ξανακάνεις μέσα στον μήνα ωορηξια? Αν υποψιαστώ ότι πρέπει να κάνω τεστακια και εν μέσω Περιοδου θα χαζεψω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Girly είπε:

!!!!!!!! Έκανες ωορηξια δλδ με περίοδο?!?! Τρελλανε μας

Που ξέρω κ γώ τι γίνεται !!! Εγώ πιστεύω ότι αν όντως εκανα ωορρηξία εκανα το Σάββατο το πρωί που εκανα κ το τεστ!!! Αχχχχχχ με μυρίζει ο αντρουλης μου κ γώ δν του κάθομαι !!! 😂😂😂

παρασκευη βράδυ ήθελε κόκο και γώ τ λεγα όχι μη δν κάνει μπορεί ν μαι έγκυος !!!! Σκατα στα μούτρα μου 😩

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια οι εξετάσεις μου βγήκαν! Δν είμαι έγκυος και η προγεστερονη μου έδειξε πως μόλις χθες εκανα ωορρηξία ! Έτσι μ είπε ο γιατρός 

@Mpourmpoulo σε σένα ποντάρουμε τώρα 

Βρίσκομαι σε σοκ με τις εξελίξεις !!!! Ειναι δυνατόν να εχει κάποια γυναίκα περίοδο και ταυτόχρονα ωορηξια;;; Δηλαδή εσυ θεωρητικά μπορει να κανεις κ 2 φορες στον κύκλο σου ωορηξια και να μην το γνωρίζεις;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...