Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οποια εχει κόρη ακριβή, το Μάρτη ήλιος μην τη δει, και όποια ένα μωράκι θέλει, αυτός ο Μάρτης να το φέρει​👶​🍼​ ❤️


Elli13

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια μου και καλή Κυριακή!! @Girly περιμένουμε με ανυπομονησία αύριο το αποτέλεσμα!! @Κατερίνα!!! Εσύ κορίτσι μου ποτέ περιμένεις? @marinaP νέος κύκλος ξεκινάει οπότε σε θέλω με θετική σκέψη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Που είσαι βρε να σου δώσω καμία ταινία δικιά μου;; Τι είναι αυτά που κάνεις τώρα; Να πω ότι δεν βλέπω; Ψέματα θα πω! Βέβαιαααα, άκουσα για 2 τεστακια στο κουτί των clearblue…. Απλά το αναφέρω 😛😛

Salonica calling....καλλα καλλε δεν άκουσες το χαρακτηριστικό μου "λ"?? Χαχαχαχαχ Θεσσαλονίκη είμαι και πίνω φραπέ χαλλλαρα στο μπαλκόνι! Χαχχαχαχαχαχα 

Μωρέ την είδα και εγώ! Εκεί σκάω.οι άλλες από πάνω δεν έχουν!αλλά με συγκρατεί και το ότι είχαμε ξαναδεί τέτοια γραμμή πριν μέρες και μετά τίποτα...τι να πωωωω. Πάντως το πρώτο εκεινοντεστ ξεθώριασε εντελώς και δε φαίνεται πια τίποτα. Το clear blue αύριο θα το κάνω γιατί δεν το λες και ευαίσθητο και τα πρωινά ούρα ταξιδεύουν Θερμαϊκό τώρα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Girly είπε:

🤯😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲

 

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Girly είπε:

🤯😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲

Μόνο εγώ το βλέπω??

IMG_20230305_120304.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Girly είπε:

..και δείτε τώρα τι θα κάνω. Πώς θα ταράξω τα νερά!! Γιατί τάραξαν τα δικά μου μυαλά μόλις!!χαχαχα 

Θυμάστε που σας είπα ότι έκανα το βράδυ της Παρασκευής ένα τεστ? Δεν είχα κάνει το πρωί καθόλου. Έκανα το βράδυ πριν βγω. Το είδα την αναμενόμενη ώρα και μετά το έβαλα στο "αρχείο" και τώρα που έχει ωραίο ήλιο έξω βγήκα μπαλκόνι να δω ξανά ...βρήκα λοιπόν κάτι. Της φαντασίας μου δεν είναι αλλά δεν είναι και θετικό. Εγώ το βλέπω. 

Είναι το τελευταίο στη σειρά!

Χαχαχχαχα παιδιά έχει σκιά! Δε ξέρω αν την εντοπίζετε. Στο αρνητικό φως δε φαίνεται πάντως ,μόλις το έκανα με την γαμάτη εφαρμογή που λέγατε! Και έτσι ήρεμα θα μας αφήσω όλες να σκάσουμε ως αύριο! 

 

IMG_20230305_113934.jpg

ναι κ εγώ την βλέπω στο τελευταίο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου και καλή Κυριακή!! @Girly περιμένουμε με ανυπομονησία αύριο το αποτέλεσμα!! @Κατερίνα!!! Εσύ κορίτσι μου ποτέ περιμένεις? @marinaP νέος κύκλος ξεκινάει οπότε σε θέλω με θετική σκέψη!!

Καλημεραα, εγώ κανονικά την Τριτη περιμένω, έχω ναυτία ελαφριά από χθες το απόγευμα αλλά έχω πάντα πριν έρθει η περίοδος οπότε νομίζω την περιμένω κανονικά😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annitakianna είπε:

 

Μόνο εγώ το βλέπω??

IMG_20230305_120304.jpg

Θα τρελλαθω. Το βλέπω ! Και το δείχνω στον άντρα μου και του λέω δες μια κοπέλα ανέβασε αυτό λες να είναι έγκυος??και μου λέει μπααααα χαχαχαχχαχα για αυτό του λέω δεν έχουν γίνει φόρουμ για άντρες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Salonica calling....καλλα καλλε δεν άκουσες το χαρακτηριστικό μου "λ"?? Χαχαχαχαχ Θεσσαλονίκη είμαι και πίνω φραπέ χαλλλαρα στο μπαλκόνι! Χαχχαχαχαχαχα 

Μωρέ την είδα και εγώ! Εκεί σκάω.οι άλλες από πάνω δεν έχουν!αλλά με συγκρατεί και το ότι είχαμε ξαναδεί τέτοια γραμμή πριν μέρες και μετά τίποτα...τι να πωωωω. Πάντως το πρώτο εκεινοντεστ ξεθώριασε εντελώς και δε φαίνεται πια τίποτα. Το clear blue αύριο θα το κάνω γιατί δεν το λες και ευαίσθητο και τα πρωινά ούρα ταξιδεύουν Θερμαϊκό τώρα ..

αλήθεια δεν θεωρείται ευαίσθητο το clear Blue; εγώ στην πρώτη εγκυμοσύνη με αυτό το είδα 3 μέρες πριν την περίοδο😮 ποια θεωρούνται ρε κορίτσια τα πιο ευαίσθητα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Salonica calling....καλλα καλλε δεν άκουσες το χαρακτηριστικό μου "λ"?? Χαχαχαχαχ Θεσσαλονίκη είμαι και πίνω φραπέ χαλλλαρα στο μπαλκόνι! Χαχχαχαχαχαχα 

Μωρέ την είδα και εγώ! Εκεί σκάω.οι άλλες από πάνω δεν έχουν!αλλά με συγκρατεί και το ότι είχαμε ξαναδεί τέτοια γραμμή πριν μέρες και μετά τίποτα...τι να πωωωω. Πάντως το πρώτο εκεινοντεστ ξεθώριασε εντελώς και δε φαίνεται πια τίποτα. Το clear blue αύριο θα το κάνω γιατί δεν το λες και ευαίσθητο και τα πρωινά ούρα ταξιδεύουν Θερμαϊκό τώρα ..

Χαχαχα μωρε καλά κάνεις, αν μπορείς να περιμένεις, αλλά θα σκάσουμε 🤣🤣

 

στις πριν 5 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

 

Μόνο εγώ το βλέπω??

IMG_20230305_120304.jpg

και εγώ την βλέπω! 🤞🏼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Girly είπε:

Θα τρελλαθω. Το βλέπω ! Και το δείχνω στον άντρα μου και του λέω δες μια κοπέλα ανέβασε αυτό λες να είναι έγκυος??και μου λέει μπααααα χαχαχαχχαχα για αυτό του λέω δεν έχουν γίνει φόρουμ για άντρες!!!!

Χαχαχα ρε συ λες να είναι καμία γραμμή εξάτμισης και τσάμπα να μας ταλαιπωρούν αυτά τα τεστ??? Εγώ ξέρω ότι αυτά δεν έχουν γραμμή εξάτμισης!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

αλήθεια δεν θεωρείται ευαίσθητο το clear Blue; εγώ στην πρώτη εγκυμοσύνη με αυτό το είδα 3 μέρες πριν την περίοδο😮 ποια θεωρούνται ρε κορίτσια τα πιο ευαίσθητα;

Η εμπειρία μου στο φόρουμ και μόνο εδώ, λέει ότι τα τεστ σε ταινίες είναι ευαίσθητα! Στα κλασσικά του φαρμακείου τα πιο γνωστά, δυο φορές είχα γραμμή εξάτμισης και πλέον δεν τα εμπιστεύομαι πριν την καθυστέρηση. Βέβαια προφανώς και ήταν τυχαίο γεγονός, αλλά και πάλι συνέβη!  Επίσης μήπως είχες το early;; Γιατί υπάρχει και το express και νομίζω αυτό έχει η @Girly.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Rena92 είπε:

Η εμπειρία μου στο φόρουμ και μόνο εδώ, λέει ότι τα τεστ σε ταινίες είναι ευαίσθητα! Στα κλασσικά του φαρμακείου τα πιο γνωστά, δυο φορές είχα γραμμή εξάτμισης και πλέον δεν τα εμπιστεύομαι με τίποτα πριν την περίοδο. Βέβαια προφανώς και ήταν τυχαίο γεγονός, αλλά και πάλι συνέβη!  Επίσης μήπως είχες το early;; Γιατί υπάρχει και το express και νομίζω αυτό έχει η @Girly.

Τωρα να σου πω δεν θυμάμαι καθόλου αν ήταν το early, μπορεί να ήταν! εγώ της hometest είχα πάρει τώρα γτ ήταν οικονομικά, 2 που έκανα πριν 2 3 μέρες ήταν αρνητικά αλλά οκ ήταν κ νωρίς θεωρητικά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Καλημερααααα κορίτσια μου! 

@Mpourmpoulo πως είσαι σήμερα? Συνεχίζονται οι πόνοι? 

@marinaP που είσαι???

Εγώ κορίτσια ;πο χθες το βρςδυ έχω ελαφρύ πόνο στο στήθος.δε μπορώ να πω ότι πρήστηκε πολύ ούτε ότι πονάω κανονικά. Έχω μόνο ευαισθησία τις θηλές οι οποίες είναι λίγο τσίτα (θα βγάλω κανένα μάτι).. Τίποτε άλλο. Χθες είχα και στη δουλειά πονακια αριστερά. Αύριο είναι η μεγάλη μέρα! Βέβαια έχω τον εξής προβληματισμό.. έχει τύχει στο παρελθόν να έχω κ;θυστερηση και να μου ρθει 29-30 μέρα. Τον τελευταίο χρόνο είχα πολύ πολύ συχνά την περίοδο μου την 26η μέρα η την 27η. Ίσως αυτό να οφειλόταν στο ότι είχαμε επαφές άσχετες μέρες βέβαια αλλά χωρίς προφύλαξη. Τον προηγούμενο μήνα την 27η μέρα το βράδυ είχα ελαφρύ ροζ με πόνο και την επόμενη μου ήρθε κανονικά..αν σήμερα δεν έχω τίποτα και αύριο πρωί ξυπνήσω και δεν έχω ,να κάνω τέστ η να περιμένω? Γιατί έχω το κανονικό clear blue 

Καλημερα κορίτσι μου😚 δεν έχω πόνους σήμερα ευτυχώς 😍 σήμερα τι πρωί ηταν η τελευταία μέρα των επαφών μου γτ αύριο ξεκινάω ουτροτζεσταν κολπικά όποτε ξεκινάν οι μέρες αναμονής 🤞 η τρέλα και η παράνοια δλδ😂 κοιτά εγώ αύριο θα έκανα ένα τεστακι αν δεν είχα το βράδυ τα προεόρτια της περιόδου όμως αν μπορείς να κανεις υπομονή και 2 μέρες ακόμη καντο 🙈 το συμπτώματα με το στήθος είναι πολύ θετικο 💕 όταν είναι να αδιαθετήσεις πόσες μέρες περίπου πριν την περίοδο έχεις πονο στο στήθος; Εγώ ας πούμε έχω μια εβδομάδα ή 5-6 μέρες πριν την περίοδο και την προηγούμενη μέρα της περιόδου σταματά να πονάει 😃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Τωρα να σου πω δεν θυμάμαι καθόλου αν ήταν το early, μπορεί να ήταν! εγώ της hometest είχα πάρει τώρα γτ ήταν οικονομικά, 2 που έκανα πριν 2 3 μέρες ήταν αρνητικά αλλά οκ ήταν κ νωρίς θεωρητικά! 

Ναι ήταν πολύ νωρίς! Σίγουρα υπάρχουν περιπτώσεις που δείχνει και πολλές μέρες πριν το τεστ, αλλά αυτό έχει να κάνει και από τον οργανισμό! Εγώ έχω τα one step αυτό το διάστημα και από ότι λένε εδώ τα κορίτσια αλλά και γενικά που το έψαξα, δείχνουν από πολύ χαμηλές μονάδες χοριακης. Το θέμα είναι ότι μπορεί η χοριακη να αρχίσει να ανεβαίνει μια μέρα πριν την περίοδο και να είσαι έγκυος, αλλά 3 μέρες πριν να μη φαίνεται! Γενικά, ένα μπέρδεμα 🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

 

Μόνο εγώ το βλέπω??

IMG_20230305_120304.jpg

Την βλεπωωωω και εγωωω😍αχ θα τρελαθουμεεεεε πανε και τα πρωινά σου ουρά 🙄 αχ κάλε αύριο κανεεεεεεεεεε να μας πεις τα χαρμοσυνααα ρε παιδί μου💕💕💕💕💕💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Η εμπειρία μου στο φόρουμ και μόνο εδώ, λέει ότι τα τεστ σε ταινίες είναι ευαίσθητα! Στα κλασσικά του φαρμακείου τα πιο γνωστά, δυο φορές είχα γραμμή εξάτμισης και πλέον δεν τα εμπιστεύομαι πριν την καθυστέρηση. Βέβαια προφανώς και ήταν τυχαίο γεγονός, αλλά και πάλι συνέβη!  Επίσης μήπως είχες το early;; Γιατί υπάρχει και το express και νομίζω αυτό έχει η @Girly.

Όχι εγώ έχω το κανονικό clear blue  όχι το early.. ρε κορίτσια τώρα που το ξανασκέφτονται..η γραμμή εκείνη του φαίνεται στο αρνητικό δεν θα έπρεπε να φαίνεται και αυτή αρνητική? Δλδ λευκή?? Πω πω σας έχω σπάσει τα νεύρα ρε κορίτσια μου και συγγνώμη ειλικρινά. Απλά ότι σκέφτομαι το λέω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημερα κορίτσι μου😚 δεν έχω πόνους σήμερα ευτυχώς 😍 σήμερα τι πρωί ηταν η τελευταία μέρα των επαφών μου γτ αύριο ξεκινάω ουτροτζεσταν κολπικά όποτε ξεκινάν οι μέρες αναμονής 🤞 η τρέλα και η παράνοια δλδ😂 κοιτά εγώ αύριο θα έκανα ένα τεστακι αν δεν είχα το βράδυ τα προεόρτια της περιόδου όμως αν μπορείς να κανεις υπομονή και 2 μέρες ακόμη καντο 🙈 το συμπτώματα με το στήθος είναι πολύ θετικο 💕 όταν είναι να αδιαθετήσεις πόσες μέρες περίπου πριν την περίοδο έχεις πονο στο στήθος; Εγώ ας πούμε έχω μια εβδομάδα ή 5-6 μέρες πριν την περίοδο και την προηγούμενη μέρα της περιόδου σταματά να πονάει 😃

Ναι και εγώ τόσο. Μια βδομάδα πριν την περίοδο έχω πρήξιμο στο στήθος...αυτή τη φορά δεν είχα και σήμερα έχω ελαφρύ πρήξιμο και μόνο στις θηλές μια ευαισθησία.καθολου πόνο.

Με το καλό αύριο να ξεκινήσεις και την προγενέστερη σου και οοολα θα πάνε καλά!! Και εννοείται οι μέρες παράνοιας έρχονται αλλά εδώ είμαστε εμείς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Ναι ήταν πολύ νωρίς! Σίγουρα υπάρχουν περιπτώσεις που δείχνει και πολλές μέρες πριν το τεστ, αλλά αυτό έχει να κάνει και από τον οργανισμό! Εγώ έχω τα one step αυτό το διάστημα και από ότι λένε εδώ τα κορίτσια αλλά και γενικά που το έψαξα, δείχνουν από πολύ χαμηλές μονάδες χοριακης. Το θέμα είναι ότι μπορεί η χοριακη να αρχίσει να ανεβαίνει μια μέρα πριν την περίοδο και να είσαι έγκυος, αλλά 3 μέρες πριν να μη φαίνεται! Γενικά, ένα μπέρδεμα 🤪

Ναι είναι ένα μπέρδεμα νομίζω όλα κρίνονται από το πότε γίνεται η εμφύτευση αλλά κανείς δεν ξέρει πότε ακριβώς😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Τωρα να σου πω δεν θυμάμαι καθόλου αν ήταν το early, μπορεί να ήταν! εγώ της hometest είχα πάρει τώρα γτ ήταν οικονομικά, 2 που έκανα πριν 2 3 μέρες ήταν αρνητικά αλλά οκ ήταν κ νωρίς θεωρητικά! 

Και γω τις ταινίες είχα και τις εξάντλησα..πάντως ήταν όντως νωρίς..ειδικά γιατί δε ξέρουμε σε τι χρόνο έγινε πχ η σύλληψη και μετά η εμφύτευση.... Κατερίνα μου μαζί είμαστε σε αυτό. Εσύ νομίζω την τρίτη περιμένεις . Αν ψυχολογικά αντέχεις να κάνεις τεστ αύριο κάντο. Αλλιώς την τρίτη εύχομαι να ακούσουμε τα ευχάριστα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Και γω τις ταινίες είχα και τις εξάντλησα..πάντως ήταν όντως νωρίς..ειδικά γιατί δε ξέρουμε σε τι χρόνο έγινε πχ η σύλληψη και μετά η εμφύτευση.... Κατερίνα μου μαζί είμαστε σε αυτό. Εσύ νομίζω την τρίτη περιμένεις . Αν ψυχολογικά αντέχεις να κάνεις τεστ αύριο κάντο. Αλλιώς την τρίτη εύχομαι να ακούσουμε τα ευχάριστα σου!

Αυτο ναι,δεν ξέρουμε αν έγινε ποτέ έγινε οπότε δεν μπορούμε να υπολογίσουμε σωστά! να σου πω την αλήθεια μου εγώ έκανα κ εχθές ένα το πρωί και ήταν πιο αρνητικό πεθαίνεις, έχω κ αυτά τα σημάδια που έχω πάντα οπότε δεν έχω μέσα μου πολλές ελπίδες! θα δω την Τριτη αν δεν ερθει η δεν αντέχω θα κάνω ένα το πρωί εκείνη την μέρα😬

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Όχι εγώ έχω το κανονικό clear blue  όχι το early.. ρε κορίτσια τώρα που το ξανασκέφτονται..η γραμμή εκείνη του φαίνεται στο αρνητικό δεν θα έπρεπε να φαίνεται και αυτή αρνητική? Δλδ λευκή?? Πω πω σας έχω σπάσει τα νεύρα ρε κορίτσια μου και συγγνώμη ειλικρινά. Απλά ότι σκέφτομαι το λέω...

Τι είναι αυτά που λες καλε, γι αυτό είμαστε εδώ! Δεδομένου ότι ήταν τόσες μέρες πριν και όχι με πρωινά ούρα και τόσο αχνή, δε νομίζω πως θα έδειχνε αρνητική έντονη! Μόλις καθάρισα τα γυαλιά μου και πήγα δίπλα στο παράθυρο για επιβεβαίωση 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχαχ ευχαριστω βρε κορίτσι μου! Απλά ένιωσα λίγο άσχημα γιατί ρε όπως και να έχει σας επρηξα! Αλλά τέτοια ανακάλυψη δε μπορούσα να την κρατήσω για τον εαυτό μου! 

Από εκείνη την ώρα κοιτάξω το τεστ τα χέρια μου. Η σκιά με κοιτάει και με χαιρετάει! 

Δε μπορώ να θυμηθώ ποια έλεγε ότι είχε κάνει τεστ και μπήκε για μπάνιο και όταν βγήκε είχε γραμμή εξάτμισης που ψευδώς είδε θετική ..ήθελα να μάθω αν το τεστ της ήταν ταινία one step ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Ναι και εγώ τόσο. Μια βδομάδα πριν την περίοδο έχω πρήξιμο στο στήθος...αυτή τη φορά δεν είχα και σήμερα έχω ελαφρύ πρήξιμο και μόνο στις θηλές μια ευαισθησία.καθολου πόνο.

Με το καλό αύριο να ξεκινήσεις και την προγενέστερη σου και οοολα θα πάνε καλά!! Και εννοείται οι μέρες παράνοιας έρχονται αλλά εδώ είμαστε εμείς!!!

Μου φαινετε περίεργο ότι έχεις τώρα αυτή την ευαισθησία στο στήθος 🤞αχ μακάρι να είσαι εγκυουλααα❤️ αντε να κανεις την αρχή μετά την εγκυουλα μας @Elli13αντεεεε για να περνούμε και εμείς σειραααααα💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Τι είναι αυτά που λες καλε, γι αυτό είμαστε εδώ! Δεδομένου ότι ήταν τόσες μέρες πριν και όχι με πρωινά ούρα και τόσο αχνή, δε νομίζω πως θα έδειχνε αρνητική έντονη! Μόλις καθάρισα τα γυαλιά μου και πήγα δίπλα στο παράθυρο για επιβεβαίωση 🤣

Συμφωνώ και εγώ με την ρενα για να ήταν άσπρη ή τελος πάντων πιο ανοιχτόχρωμη θα έπρεπε να ήταν πιο έντονη η γραμμή για να δειξει έτσι 🤞 κάλε μην λες χαζά όλες εδώ είμαστε για να λέμε τα άγχη μας τις απορίες μας τους προβληματισμούς 😌 μη το ξαναπείς αυτό❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...