Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φλεβάρη Κουτσοφλέβαρε, αν τύχει και φλεβίσεις όλες τις κοιλίτσες μας μωράκια να γεμίσεις!!!! ​🍼 ​💞 ​​💞 ​​🌈


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Natasha24 είπε:

Κοριτσιααααα καλημερααααααααα πείτε μου ότι το βλέπετε κι εσείς?????

20230204_090309.jpg

ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ !!!!!!!!! Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!!!!      😍😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Natasha24 είπε:

Κοριτσιααααα καλημερααααααααα πείτε μου ότι το βλέπετε κι εσείς?????

20230204_090309.jpg

Συγχαρητήρια είσαι εγκυος!!! 😆 

ήρθε το πρώτο θετικό τεστακι του μήνα εύχομαι να ακολουθήσουν και αλλά κορίτσια  😊

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Natasha24 είπε:

Κοριτσιααααα καλημερααααααααα πείτε μου ότι το βλέπετε κι εσείς?????

20230204_090309.jpg

Ναιιιιιι 🥳🥳🥳 το βλέπουμε !!! Συγχαρητήρια!!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ πολύ μακαρι να πάει καλά!!και εύχομαι να έχουμε κι άλλα θετικά τεστακια!!να ξέρετε μου τελείωσαν οι καρδούλες!!!

επίσης ας πω για σύμπτωματα πονο στο στήθος στο πλάι και θέλω φαγητό ααα και έχω υπερβολικά νεύρα!!!!! Ποια είναι η επόμενη????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Natasha24 είπε:

Κοριτσιααααα καλημερααααααααα πείτε μου ότι το βλέπετε κι εσείς?????

20230204_090309.jpg

Επιτέλους το πρώτο θετικό τεστ του μήνα!!!!!! Συγχαρητήρια είσαι έγκυος 🤰🤰🤰 πω πω τι ωραία νέα είναι αυτά πρωί πρωί...περιμένουμε νεώτερα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Natasha24 είπε:

Κοριτσιααααα καλημερααααααααα πείτε μου ότι το βλέπετε κι εσείς?????

20230204_090309.jpg

Καλημέρα…τα κατάφερα κι εγώ…προσπαθώ να συνδεθώ τόσο καιρό…Γελάω πραγματικά με το νέο κορίτσι με το αστείρευτο χιούμορ…δεν μπορεί το θεματάκι να μην πάει καλά με τίποτα με τόσο κέφι….Τρελαίνομαι….Κοριτσιιι εννοείται είναι θετικό και φαίνεται…🥰Κορίτσια εγώ μετά την απόξεση έδωσε το οκ για προσπάθειες ο γιατρός μετά από τρεις μήνες και μάλλον πετύχαμε με την πρώτη…έχω δυο θετικά τεστ αλλά ούτε χοριακη ούτε γιατρό πηγαίνω…από τον φόβο μου….έχουνε περάσει δυόμισι εβδομάδες… @Elli13 ποσό καιρό σ επέτρεψε νέες επαφές μετά την απόξεση;…@Girly  σε έχω λατρέψει αλήθεια…😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Elli13 τωρα κατάφερα να σε κάνω tag..ξαναρώτησα παραπάνω πόσους μήνες περίμενες για να ξαναπροσπαθήσεις μετά την απόξεση;…έχω ένα άγχος..εμένα έχουν περάσει 3 όταν ξανά προσπάθησα και δεν ξέρω αν έχει επανέλθει το σύστημα…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Natasha24 είπε:

Κοριτσιααααα καλημερααααααααα πείτε μου ότι το βλέπετε κι εσείς?????

20230204_090309.jpg

Ξεκάθαρα δεύτερη γραμμή!!! Συγχαρητήρια!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Tinasardin8689 είπε:

@Elli13 τωρα κατάφερα να σε κάνω tag..ξαναρώτησα παραπάνω πόσους μήνες περίμενες για να ξαναπροσπαθήσεις μετά την απόξεση;…έχω ένα άγχος..εμένα έχουν περάσει 3 όταν ξανά προσπάθησα και δεν ξέρω αν έχει επανέλθει το σύστημα…

Εξαρτάται από το πόσο προχωρημένη ήταν η κύηση. Για του 1ου τριμήνου οι γιατροί δίνουν 1-3 κύκλους περιθώριο. Το ε΄ψαξα πολύ το θέμα και διαπίστωσα ότι είναι ενδεικτικός χρόνος, κυρίως ώστε αν-χτύπα ξύλο- ξανασυμβεί άμεσα, να μην κατηγορηθεί ο γιατρός που επέτρεψε άμεση προσπάθεια. Κυρίως έχει να κάνει με το πότε θα νιώσει ψυχολογικά έτοιμη η κάθε γυναικα. Εμένα ο γιατρός μου μου είπε ότι μπορώ να προσπαθησω αμεσως μετα την πρώτη περίοδο, όπως και έκανα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Tinasardin8689 είπε:

Καλημέρα…τα κατάφερα κι εγώ…προσπαθώ να συνδεθώ τόσο καιρό…Γελάω πραγματικά με το νέο κορίτσι με το αστείρευτο χιούμορ…δεν μπορεί το θεματάκι να μην πάει καλά με τίποτα με τόσο κέφι….Τρελαίνομαι….Κοριτσιιι εννοείται είναι θετικό και φαίνεται…🥰Κορίτσια εγώ μετά την απόξεση έδωσε το οκ για προσπάθειες ο γιατρός μετά από τρεις μήνες και μάλλον πετύχαμε με την πρώτη…έχω δυο θετικά τεστ αλλά ούτε χοριακη ούτε γιατρό πηγαίνω…από τον φόβο μου….έχουνε περάσει δυόμισι εβδομάδες… @Elli13 ποσό καιρό σ επέτρεψε νέες επαφές μετά την απόξεση;…@Girly  σε έχω λατρέψει αλήθεια…😍

Είσαι εγκυος κορίτσι μου;;; Κατάλαβα καλά;; μπράβο συγχαρητήρια 💕

έχουν περάσει 2,5 βδομαδες από τότε που είδες θετικό τεστ και δεν έχεις μιλήσει με τον γιατρό σου ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Εξαρτάται από το πόσο προχωρημένη ήταν η κύηση. Για του 1ου τριμήνου οι γιατροί δίνουν 1-3 κύκλους περιθώριο. Το ε΄ψαξα πολύ το θέμα και διαπίστωσα ότι είναι ενδεικτικός χρόνος, κυρίως ώστε αν-χτύπα ξύλο- ξανασυμβεί άμεσα, να μην κατηγορηθεί ο γιατρός που επέτρεψε άμεση προσπάθεια. Κυρίως έχει να κάνει με το πότε θα νιώσει ψυχολογικά έτοιμη η κάθε γυναικα. Εμένα ο γιατρός μου μου είπε ότι μπορώ να προσπαθησω αμεσως μετα την πρώτη περίοδο, όπως και έκανα. 

Οκ..ενατη εβδομάδα ήταν η απόξεση και μ είπε τουλάχιστον τρεις κύκλους..Κι εγώ πιστεύω το σημαντικότερο είναι η ψυχολογία..Σου εύχομαι σύντομα θετικά και ωραία νέα….❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Natasha24 είπε:

Κοριτσιααααα καλημερααααααααα πείτε μου ότι το βλέπετε κι εσείς?????

20230204_090309.jpg

Συγχαρητήρια κορίτσι μου 😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elk είπε:

Είσαι εγκυος κορίτσι μου;;; Κατάλαβα καλά;; μπράβο συγχαρητήρια 💕

έχουν περάσει 2,5 βδομαδες από τότε που είδες θετικό τεστ και δεν έχεις μιλήσει με τον γιατρό σου ; 

Πιστεύω ότι είμαι…έχω μιλήσει αλλά αρνούμαι να πάω…😛..φοβάμαι…μετά από βιοχημική, παλινδρομη ο φοβος έχει φωλιάσει για τα καλά…το έχω παρατείνει ακόμα μια εβδομάδα και βλέπουμε…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Tinasardin8689 είπε:

Πιστεύω ότι είμαι…έχω μιλήσει αλλά αρνούμαι να πάω…😛..φοβάμαι…μετά από βιοχημική, παλινδρομη ο φοβος έχει φωλιάσει για τα καλά…το έχω παρατείνει ακόμα μια εβδομάδα και βλέπουμε…

αααα καπου ειχε χαθει το αρχικο σου μήνυμα!!! Και εγω βιοχημική ειχα και καπάκι παλίνδρομη στην 9η εβδομαδα και σε καταλαβαίνω απόλυτα στο θεμα του φοβου ακομα και για χοριακη! Βέβαια αφού έχεις δυο θετικά τεστ δεν νομίζω να χοράει αμφιβολία... ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!! Ευχομαι μεσα από την καρδια μου αυτό το μωράκι να το πα΄ρεις στην αγκαλιά σου σε λίγους μήνες ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tinasardin8689 είπε:

Και όταν ακούω αααα συλλαμβάνεις εύκολα…μια χαρά….ε όχι μια χαρά…έναν χρόνο τώρα μωρό 0..

ακριβως αυτό!!! Κ εμενα ετσι μου λεει ακομα και ο γιατρός. Κάθε ελεύθερη επαφή και σύλληψη. το αποτελεσμα ομως ποιο ειναι;;;;

Έκανες εξετάσεις μετά την παλίνδρομη; Βρηκατε κάτι που μπορεί να ευθύνεται; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Tinasardin8689 είπε:

Πιστεύω ότι είμαι…έχω μιλήσει αλλά αρνούμαι να πάω…😛..φοβάμαι…μετά από βιοχημική, παλινδρομη ο φοβος έχει φωλιάσει για τα καλά…το έχω παρατείνει ακόμα μια εβδομάδα και βλέπουμε…

Μην αφήνεις να σε κυριεύει ο φόβος κορίτσι μου σε ένα τόσο όμορφο γεγονός κοιτα να το χαρεις ήταν δύσκολο αυτό που περασες αλλά τώρα κοιτα μπροστά καθε εγκυμοσύνη ειναι διαφορετική δεν σημαίνει ότι θα ξανά γίνει κανε στην άκρη τον φόβο και σκεψου θετικά φτιάξε φουλ ψυχολογία 😍 

Η γνωμη μου είναι να μιλήσεις με τον γιατρό σου και να πας να σε δει όλα καλά θα πάνε… με το καλό εύχομαι χάρηκα πολύ 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

ακριβως αυτό!!! Κ εμενα ετσι μου λεει ακομα και ο γιατρός. Κάθε ελεύθερη επαφή και σύλληψη. το αποτελεσμα ομως ποιο ειναι;;;;

Έκανες εξετάσεις μετά την παλίνδρομη; Βρηκατε κάτι που μπορεί να ευθύνεται; 

Πήγα στο τμήμα αποβολών του Έλενα μετά από τρεις εβδομάδες από την παλινδρομη κ τα βρήκε όλα τέλεια…ο γιατρός έλεγε δεν έχετε τίποτα μωρέ..εγώ επέμενα για το σπερμα ενώ κ στο Έλενα κ ο γιατρός μ μου έλεγαν ότι δεν χρειάζεται,αφού είχαμε δυο φορές σύλληψη,όπου βρέθηκε και μικροβιο και κιρσοκηλη…πήρε αντιβίωση και βιταμίνες ο άντρας μ αλλά δεν προλάβαμε να κάνουμε επαναληπτικό έλεγχο….ο γυναικολόγος όταν του είπα για κιρσοκηλη μ λέει αφού έχετε σύλληψη ξεκινήστε άμεσα γτ με τον χρόνο χειροτερεύει η κατάσταση στο σπερμα λόγω κιρσοκηλης…επίσης,πήγα σε ενδοκρινολόγο όπου μου έδωσε d3, μαγνήσιο και ασβέστιο…αλλά πέρα απο τη d3 που την ήπια φανατικά,τα υπόλοιπα τα πήρα κάνα δυο μήνες…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλεεεε τι γίνεται εδωωωωω!!!!

Μπουρλοτοοοοοοοοοο 

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑ 2 ανακοινώσεις σε ένα δίωρο?! Γουαου!!!!! 

Έχω τρελαθεί από την χαρά μου!!! Κορίτσια μου πόσο χαίρομαι ειλικρινά! Με το καλό να έχετε μια υπέροχη τελειομηνη εγκυμοσύνη!! 

Βρε παιδιά χωρίς χαρά και τσαχπινια πως θα πάει παρακάτω?! Δε γίνεται!! Σας ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια ειλικρινά! Αλλά δε φταίω εγωωω. Εσείς μου δίνετε πάσες! Χαχαχαχ 

Άντε άντε σηκωθείτε από καναπέδες και καρέκλες και ξαπλωθειτε σε κρεβάτια ,σε πατώματα σε τραπέζια τώρα που γυρίζει!! Ε ρε αυτός ο μήνας αναμένεται φωτιαααα. 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Natasha24 είπε:

κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ πολύ μακαρι να πάει καλά!!και εύχομαι να έχουμε κι άλλα θετικά τεστακια!!να ξέρετε μου τελείωσαν οι καρδούλες!!!

επίσης ας πω για σύμπτωματα πονο στο στήθος στο πλάι και θέλω φαγητό ααα και έχω υπερβολικά νεύρα!!!!! Ποια είναι η επόμενη????

Αγαπηηη μουυυυυ με το καλοοοοοο!!!! Και εσυ για το τρίτο προσπαθούσες σαν εμένα.. Καλά θυμάμαι;;;;; 😘😘💖💖 αυτό με τα νεύρα το Ειχα στον γιο μου τον μεγάλο!!! Άπειρα νεύρα.. Αφού έλεγα "καλά τι έγινε γιατί τόσα νεύρα;;;" χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Tinasardin8689 είπε:

Καλημέρα…τα κατάφερα κι εγώ…προσπαθώ να συνδεθώ τόσο καιρό…Γελάω πραγματικά με το νέο κορίτσι με το αστείρευτο χιούμορ…δεν μπορεί το θεματάκι να μην πάει καλά με τίποτα με τόσο κέφι….Τρελαίνομαι….Κοριτσιιι εννοείται είναι θετικό και φαίνεται…🥰Κορίτσια εγώ μετά την απόξεση έδωσε το οκ για προσπάθειες ο γιατρός μετά από τρεις μήνες και μάλλον πετύχαμε με την πρώτη…έχω δυο θετικά τεστ αλλά ούτε χοριακη ούτε γιατρό πηγαίνω…από τον φόβο μου….έχουνε περάσει δυόμισι εβδομάδες… @Elli13 ποσό καιρό σ επέτρεψε νέες επαφές μετά την απόξεση;…@Girly  σε έχω λατρέψει αλήθεια…😍

 Συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου κορίτσι μου.. μην βάζεις με το νου σου το κακό πρέπει να σκέφτεσαι θετικά.. δεν έχω περάσει κάτι τέτοιο όμως πρέπει να ξεπεράσεις τον φόβο σου και να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου.. εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Tinasardin8689 με το καλοοο και σε εσένα!!! Αυτη τη φορά να πάρεις αγκαλιά το μωρό σου εύχομαι Μέσα από την καρδιά μου💞💞💞💞 όλα καλα θα πάνε θα το δεις!!!! Πίστεψε το και θα γίνει!!!! Δεν σημαίνει αν έχεις παλινδρομες ότι δεν θα κάνεις ποτέ παιδί.. Εχουμε άπειρα παραδείγματα στην ομάδα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Tinasardin8689 με το καλοοο και σε εσένα!!! Αυτη τη φορά να πάρεις αγκαλιά το μωρό σου εύχομαι Μέσα από την καρδιά μου💞💞💞💞 όλα καλα θα πάνε θα το δεις!!!! Πίστεψε το και θα γίνει!!!! Δεν σημαίνει αν έχεις παλινδρομες ότι δεν θα κάνεις ποτέ παιδί.. Εχουμε άπειρα παραδείγματα στην ομάδα 

Κορίτσι μου τι κάνεις? Περίμενα νέα σου να μας πεις και εσύ κανένα ευχάριστο.. αν θυμάμαι καλά ΔΕΝ περιμένεις αυτές τις μέρες σωστά?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...