Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φλεβάρη Κουτσοφλέβαρε, αν τύχει και φλεβίσεις όλες τις κοιλίτσες μας μωράκια να γεμίσεις!!!! ​🍼 ​💞 ​​💞 ​​🌈


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Σε ακούω αρκετά αγχωμενη... πόσο καιρό προσπαθείτε; Αν είσαι κάτω από 35 κ προσπαθείς λιγότερο από 1 χρόνο είσαι οκ. Παρόλα αυτά αν είσαι κοντά στα 35 κ αγχώνεσαι μπορείς να κάνεις κάποιες εξετάσεις μετά τους 6 μήνες προσπάθεια. Αλλιώς δώσε λίγο χρόνο. Πάντως αν αποφασίσετε να κάνετε διερεύνηση υπογονιμότητας (αν καν υπάρχει τέτοιο θέμα) μην μείνεις σε απλό γυναικολόγο, το να σε κατευθύνουν σωστά είναι ζωτικής σημασίας!

Είμαστε κ εγώ κ ο άντρας μου 30 και προσπαθούμε 9 μήνες, αλλά λόγω του ότι το θέλαμε καιρό πριν και λόγω εργασιακών δεν μπορούσαμε, σχεδόν αμέσως μόλις ξεκινήσαμε προσπάθειες  αγχωθήκαμε. Σκέψου στους 5 μήνες ξεκινήσαμε τις εξετάσεις και πλέον τα έχουμε κάνει όλα. Τώρα είπαμε να δώσουμε 6 μήνες περιθώριο ακόμη και να πάμε μετά σε κάποιον γιατρό που εξειδικεύεται σε αυτά τα θέματα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα !

Αρχικά θέλω να σας ευχαριστησω παααρα πολύ για τις ευχές! Σε κάποια κορίτσια απάντησα αλλά ίσως και όχι σε κάποια άλλα 🫶🫶🫶

Μακάρι να κυλήσουν όλα ομαλά για όσες είναι πλέον εγκυούλες και σύντομα να δούνε θετικά τεστακια οι υπόλοιπες ❤️

Εγώ έκανα δεύτερη χοριακή σήμερα. 223.30 η τιμή! Θα πάω για υπέρηχο 2 Μαρτιου .

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η elen. είπε:

Καλησπέρα !

Αρχικά θέλω να σας ευχαριστησω παααρα πολύ για τις ευχές! Σε κάποια κορίτσια απάντησα αλλά ίσως και όχι σε κάποια άλλα 🫶🫶🫶

Μακάρι να κυλήσουν όλα ομαλά για όσες είναι πλέον εγκυούλες και σύντομα να δούνε θετικά τεστακια οι υπόλοιπες ❤️

Εγώ έκανα δεύτερη χοριακή σήμερα. 223.30 η τιμή! Θα πάω για υπέρηχο 2 Μαρτιου .

 

Μπράβο κορίτσι μου!!!! Υπέροχα! Πάνε όλα τέλεια! Να το χαρείς αυτό το ταξίδι με την ψυχή σου! ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Nasia_29 είπε:

Χαίρεται.

Έχω κύκλο 25 μέρες περίπου. 

Τελευταία περίοδος στις 27/01. Περιμένω και πάλι να αδιαθετήσω την Τρίτη 21/02.

Ήρθαμε σε επαφή 1/02, 6/02, 8/02 και 11/02.

12/02 παρατήρησα κάποια ξανθά καφετιά υγρά, όπως και 13/02. Δε ξέρω αν ήταν πιθανά υγρά εμφύτευσης ή κάποιος τραυματισμός του τραχήλου πχ από το προηγούμενο βράδυ.

Γενικά ένιωθα και μια ρινική συμφώρηση αλλά θεώρησα ότι είμαι κατά φαντασίαν ασθενής απλά, οπότε δεν έδωσα σημασία. 

Χτες 14/02 το πρωί που σηκώθηκα, όπως και σήμερα, φύσηξα τη μύτη μου και έβγαλε λίγο αίμα.

Και αυτό και τα υγρά που ανέφερα είναι κάτι που δε μου έχει ξανασυμβεί.

Όσον αφορά τη μύτη, ίσως είναι και λίγο νωρίς σα σύμπτωμα δε ξέρω.

Λέτε όλα αυτά να ναι πρώιμα σημάδια ή και πάλι κατά φαντασίαν ασθενής?

 

Γεια σου κορίτσι! Καλές επαφές είχατε οπότε όλα είναι πιθανά. Δυστυχώς τόσο νωρίς δεν υπάρχουν συμπτώματα οπότε μην απασχολείς το μυαλουδακι σου ( ναι το ξέρω δύσκολο, τα ίδια έκανα 🤣🤣)

Σου εύχομαι στις 21 να δεις ένα θετικό τεστακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η elen. είπε:

Καλησπέρα !

Αρχικά θέλω να σας ευχαριστησω παααρα πολύ για τις ευχές! Σε κάποια κορίτσια απάντησα αλλά ίσως και όχι σε κάποια άλλα 🫶🫶🫶

Μακάρι να κυλήσουν όλα ομαλά για όσες είναι πλέον εγκυούλες και σύντομα να δούνε θετικά τεστακια οι υπόλοιπες ❤️

Εγώ έκανα δεύτερη χοριακή σήμερα. 223.30 η τιμή! Θα πάω για υπέρηχο 2 Μαρτιου .

 

Μπραβοοοο❤️ να χαρείς την εγκυμοσύνη σου και να πανε όλα τελεια💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου τι κάνετε?? Σας διαβάζω όλες και αγωνιώ μαζί σας και εγώ . Έπεσε πολύ δουλειά αυτές τις μέρες και δεν προλαβαίνω να μπαίνω. Και σήμερα πάλι έχω αρκετή δουλειά. Πήγα και στην γυναικολόγο μου είπε ότι είναι όλα μια χαρά και την επόμενη εβδομάδα να περιμένω ωορρηξία την Τετάρτη περίπου.. εγώ από Δευτέρα θα ξεκινήσω τα τεστ όπως και να έχει. Εύχομαι να είναι τυχερός αυτός ο μήνας για όλες μας :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα κορίτσια! Πως είναι τα κορίτσια στην αναμονή; Εγώ μετράω τις μέρες για να μπορώ να αρχίσω τα τεστακια, πιστεύω την άλλη Παρασκευή, 4 μέρες πριν την περίοδο, θα αρχίσω 🤪 Εύχομαι να περάσετε όλες όμορφα σήμερα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Nasia_29 είπε:

Χαίρεται.

Έχω κύκλο 25 μέρες περίπου. 

Τελευταία περίοδος στις 27/01. Περιμένω και πάλι να αδιαθετήσω την Τρίτη 21/02.

Ήρθαμε σε επαφή 1/02, 6/02, 8/02 και 11/02.

12/02 παρατήρησα κάποια ξανθά καφετιά υγρά, όπως και 13/02. Δε ξέρω αν ήταν πιθανά υγρά εμφύτευσης ή κάποιος τραυματισμός του τραχήλου πχ από το προηγούμενο βράδυ.

Γενικά ένιωθα και μια ρινική συμφώρηση αλλά θεώρησα ότι είμαι κατά φαντασίαν ασθενής απλά, οπότε δεν έδωσα σημασία. 

Χτες 14/02 το πρωί που σηκώθηκα, όπως και σήμερα, φύσηξα τη μύτη μου και έβγαλε λίγο αίμα.

Και αυτό και τα υγρά που ανέφερα είναι κάτι που δε μου έχει ξανασυμβεί.

Όσον αφορά τη μύτη, ίσως είναι και λίγο νωρίς σα σύμπτωμα δε ξέρω.

Λέτε όλα αυτά να ναι πρώιμα σημάδια ή και πάλι κατά φαντασίαν ασθενής?

 

Καλημέρα τα καφέ που είδες θα μπορούσε να είναι και εμφύτευσης αλλα με σιγουριά θα ξέρεις όταν θα έρθουν οι μερες της αναμενόμενης περιόδου θέλει λίγο υπομονή ακόμα και θα κανείς ένα τεστ να δεις τι γίνεται 

Τώρα επειδή το περιμένεις θα βλέπεις  σημάδια λογικο ειναι γιατι παρατηρείς πολλα που αλλιώς δεν θα τα έδινες σημασία.. και εγω τα ίδια έκανε μην νομίζεις.. 💕

Θα περιμένουμε νέα σου 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Rena92 είπε:

Καλημέρα και από μένα κορίτσια! Πως είναι τα κορίτσια στην αναμονή; Εγώ μετράω τις μέρες για να μπορώ να αρχίσω τα τεστακια, πιστεύω την άλλη Παρασκευή, 4 μέρες πριν την περίοδο, θα αρχίσω 🤪 Εύχομαι να περάσετε όλες όμορφα σήμερα! 

Καλέ εσύ δηλαδή είσαι στις γόνιμες περίπου.. η ήταν εχθές και προχθές?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Rena92 είπε:

Καλημέρα και από μένα κορίτσια! Πως είναι τα κορίτσια στην αναμονή; Εγώ μετράω τις μέρες για να μπορώ να αρχίσω τα τεστακια, πιστεύω την άλλη Παρασκευή, 4 μέρες πριν την περίοδο, θα αρχίσω 🤪 Εύχομαι να περάσετε όλες όμορφα σήμερα! 

Καλημεραααα☺️ αντεεε κάνε υπομονουλα και εσυ. Η αναμονή είναι δύσκολη το ξερω αλλά δεν γίνετε κι άλλως 😂 εγώ είμαι μια μέρα πριν την αναμενόμενη με πονάει το στήθος μου ακόμη και έχω και πονάκια περιόδου αλλά όχι έντονα, περιστασιακά και ηπια. Εντωμεταξύ χθες είχα κάτι τρέλα τσιμπήματα στη μέση από την δεξιά πλευρά που έρχονταν και έφευγαν και επίσης 2 τρεις φορές είχα χαμηλά στην κοιλιά τσιμπήματα λες και μου πέταγαν βέλη 😂 δεν ξερω τι γινετε εκτός αν είναι στο μυαλό μου τι να πω😂  και κάτι ακόμη αύριο δεν νομίζω να μου έρθει γτ πάντα όταν είναι να αδιαθετήσω την προηγούμενη σταματάει να πονάει το στήθος μου όποτε μπορεί να αδιαθετήσω μεθαύριο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ για την απάντηση. Νόμιζα ότι δε θεωρείται νωρίς για υγρά εμφύτευσης αν όντως είναι κάτι τέτοιο.

Όντως συγχέω τα πάντα με εγκυμοσύνη αλλά τα καφέ υγρά τα συνδύασα με την ημερομηνία κι επειδή δεν ξαναείχα ποτέ τέτοια υγρά είπα μήπως είναι κάτι τέτοιο.

Θα φανεί.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου τι κάνετε?? Σας διαβάζω όλες και αγωνιώ μαζί σας και εγώ . Έπεσε πολύ δουλειά αυτές τις μέρες και δεν προλαβαίνω να μπαίνω. Και σήμερα πάλι έχω αρκετή δουλειά. Πήγα και στην γυναικολόγο μου είπε ότι είναι όλα μια χαρά και την επόμενη εβδομάδα να περιμένω ωορρηξία την Τετάρτη περίπου.. εγώ από Δευτέρα θα ξεκινήσω τα τεστ όπως και να έχει. Εύχομαι να είναι τυχερός αυτός ο μήνας για όλες μας :)

Καλημερααα ξεκινά τα τεστακια νωρίς για να είσαι σίγουρη❤️ μακάρι..αντε να παίρνουμε σειρά όλες σιγά σιγά ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα τα καφέ που είδες θα μπορούσε να είναι και εμφύτευσης αλλα με σιγουριά θα ξέρεις όταν θα έρθουν οι μερες της αναμενόμενης περιόδου θέλει λίγο υπομονή ακόμα και θα κανείς ένα τεστ να δεις τι γίνεται 

Τώρα επειδή το περιμένεις θα βλέπεις  σημάδια λογικο ειναι γιατι παρατηρείς πολλα που αλλιώς δεν θα τα έδινες σημασία.. και εγω τα ίδια έκανε μην νομίζεις.. 💕

Θα περιμένουμε νέα σου 😊

Γνωρίζει κάποια πόσο διαρκούν αυτά τα υγρά εμφύτευσης?

Δε ξέρω νομίζω ακόμα κι αν δεν επιθυμούσα εγκυμοσύνη πχ, αν έβλεπα κάτι τε΄τοιο, αυτά τα υγρά δηλα΄δη σε άκυρη στιγμή, θα ρωτούσα γυναικολόγο πχ. Γιατί δε μου έχει ξανατύχει. Δεν είναι ότι δε θα το έδινα σημασία δλδ και το δίνω τώρα που θέλω να μείνω έγκυος. Γιατί δε μου έχει ξανατύχει και μου έκανε πολύ μεγάλη εντύπωση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και καλή τσικνοπέμπτη!!! Σήμερα θα τσικνισουμε 😉😘 τα μικρά μου έχουν πάρτυ τώρα στο σχολείο θα πάω να τα δω!! Σήμερα ξυπνησα και είδα τόσο αληθινό όνειρο.. Ότι ήμουν έγκυος και κουνιόταν το μωρό στη κοιλιά πολύ και πήγα να γεννησω στην κλινική και έλεγα να κάνω καισαρική για να μην ρισκάρω να πάθει κάτι το μωρό από το ζόρι του το περίμενα τόσο καιρό.. Μκαι ξύπνησα τόσο χαρούμενη!!! Εύχομαι να βγει Παναγία μου ❣️❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Καλέ εσύ δηλαδή είσαι στις γόνιμες περίπου.. η ήταν εχθές και προχθές?? 

Ήμουν πριν 2 μέρες 😛 Και είναι η φάση που η αγωνία χτυπάει κόκκινο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημεραααα☺️ αντεεε κάνε υπομονουλα και εσυ. Η αναμονή είναι δύσκολη το ξερω αλλά δεν γίνετε κι άλλως 😂 εγώ είμαι μια μέρα πριν την αναμενόμενη με πονάει το στήθος μου ακόμη και έχω και πονάκια περιόδου αλλά όχι έντονα, περιστασιακά και ηπια. Εντωμεταξύ χθες είχα κάτι τρέλα τσιμπήματα στη μέση από την δεξιά πλευρά που έρχονταν και έφευγαν και επίσης 2 τρεις φορές είχα χαμηλά στην κοιλιά τσιμπήματα λες και μου πέταγαν βέλη 😂 δεν ξερω τι γινετε εκτός αν είναι στο μυαλό μου τι να πω😂  και κάτι ακόμη αύριο δεν νομίζω να μου έρθει γτ πάντα όταν είναι να αδιαθετήσω την προηγούμενη σταματάει να πονάει το στήθος μου όποτε μπορεί να αδιαθετήσω μεθαύριο.

Αχ μακάρι!! Εσύ παρόλα αυτά μπορείς να κάνεις ένα τεστακι αύριο!! 😇

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Αχ μακάρι!! Εσύ παρόλα αυτά μπορείς να κάνεις ένα τεστακι αύριο!! 😇

Λέω να το αφήσω για μεθαύριο να περιμενω λιγάκι. 2 μέρες υπομονή ακόμη γτ οι ταινίες δεν είναι πολύ ευαίσθητες που έχω και μάλιστα έχω μόνο μια 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια και καλή τσικνοπέμπτη!!! Σήμερα θα τσικνισουμε 😉😘 τα μικρά μου έχουν πάρτυ τώρα στο σχολείο θα πάω να τα δω!! Σήμερα ξυπνησα και είδα τόσο αληθινό όνειρο.. Ότι ήμουν έγκυος και κουνιόταν το μωρό στη κοιλιά πολύ και πήγα να γεννησω στην κλινική και έλεγα να κάνω καισαρική για να μην ρισκάρω να πάθει κάτι το μωρό από το ζόρι του το περίμενα τόσο καιρό.. Μκαι ξύπνησα τόσο χαρούμενη!!! Εύχομαι να βγει Παναγία μου ❣️❣️❣️

Αχ τι ωραία να περάσετε τελεια❤️αχ τι ωραίο όνειρο   χαρα θα πάρεις το διάβασα στο Ίντερνετ  γτ παρόμοιο όνειρο είχα δει και εγώ πριν μέρες ότι γέννησα και δεν πόνεσα καθόλου και ήταν μια τελεια γεννα  και μάλιστα θήλαζα και το μωρό μου με πολύ μεγάλη άνεση και ήμουν χαρούμενη. Μακάρι να βγουν αληθινά τα όνειρα αυτά ❤️ γενικά τώρα τελευταία βλέπω πολλα όνειρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Λέω να το αφήσω για μεθαύριο να περιμενω λιγάκι. 2 μέρες υπομονή ακόμη γτ οι ταινίες δεν είναι πολύ ευαίσθητες που έχω και μάλιστα έχω μόνο μια 😂

Εε τότε ναι περίμενε!! Λίγο είναι εξάλλου, αλλά μέσα μας μοιάζει αιώνες!! 🤣 Υπομονή κορίτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Εε τότε ναι περίμενε!! Λίγο είναι εξάλλου, αλλά μέσα μας μοιάζει αιώνες!! 🤣 Υπομονή κορίτσι μου!

Αιώνες δεν λες τπτ! Όλη μέρα το σκέφτομαι😂ευχαριστώ κορίτσι μου υπομονή και εσυ🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σε ολες!
Ειμαι πολυ χαρουμενη που βρηκα ενα προσφατο φορουμ... Συνηθως χαζευα σε φορουμ 2007-2013.

Μου αρεσει παρα πολυ οπως ενθαρρυνετε η μια την αλλη και ειναι πολυ σημαντικο γιατι ολες μαε εχουμε εναν κοινο στοχο... 💜

Θα ηθελα να μοιραστω μαζι σας τις σκεψεις μου, για να αποβαλλω το αγχος. Ξεκινησαμε να προσπαθουμε για παιδακι απο τον Δεκ του 2022, βεβαια απο τοτε με εχουν βρει H1N1, ουρολοιμωξη, εσωτερικη αιμορραιδα και φλεγμονη στην παρωτιδα. Τον Γεν του 2023 χασαμε τις γονιμες μερες μου γιατι ο αντρας μου φευγει συχνα ταξιδια. Εγω εχω ξεκινησει και παιρνω inofert plus και αυτον τον μηνα εκανα και τεστ ωορρηξιας για να ειμαστε πιο στοχευμενοι (βεβαια το καταλαβαινω ποτε εχω, επειδη ποναω στις ωοθηκες μου).

Περιμενω να αδιαθετησω 20-21/02. Δεν εχω κανενα συμπτωμα εγκυμοσυνης. Ειμαι προετοιμασμενη να δω την περιοδο μου, αλλα εχω μια μικρη ελπιδα μεσα μου. Φοβαμαι πως θα αποτυχω, αλλα προσπαθω να ξεχνιεμαι.

Δεν ηξερα ποτε οτι ηταν τοσο δυσκολη υποθεση η εγκυμοσυνη. Παντα το ειχα πολυ ευκολο στο μυαλο μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Εύχομαι να είναι ο τυχερός σας μήνας! Εμένα η περίοδος τελείωσε προχθές. 

Πλέον, φουλ από εξετάσεις, ξεκινήσαμε βιταμίνες inofert plus εγώ και wellman conception ο σύζυγος.

Η αλήθεια είναι ότι όσοι γιατροί είδαν το σπερμοδιαγραμμα του συζύγου, πρότειναν εξωσωματική...

Ωστόσο, αν και δε με παίρνει χρονικά, είπα να αφήσω ένα περιθώριο να κάνουν δουλίτσα οι βιταμίνες, και να επαναλάβουμε το σπερμοδιαγραμμα σε ειδικό κέντρο και με σωστή διαδικασία αυτή τη φορά ώστε να μην έχουμε αμφιβολία για το αποτέλεσμα.

Είμαι αγχωμενη και στεναχωρημένη. Το γράφω εδώ γιατί μόνο εδώ μπορεί κάποιος να με καταλάβει.

Εύχομαι τα καλύτερα για όλες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elena1990 είπε:

Γεια σας κορίτσια! Εύχομαι να είναι ο τυχερός σας μήνας! Εμένα η περίοδος τελείωσε προχθές. 

Πλέον, φουλ από εξετάσεις, ξεκινήσαμε βιταμίνες inofert plus εγώ και wellman conception ο σύζυγος.

Η αλήθεια είναι ότι όσοι γιατροί είδαν το σπερμοδιαγραμμα του συζύγου, πρότειναν εξωσωματική...

Ωστόσο, αν και δε με παίρνει χρονικά, είπα να αφήσω ένα περιθώριο να κάνουν δουλίτσα οι βιταμίνες, και να επαναλάβουμε το σπερμοδιαγραμμα σε ειδικό κέντρο και με σωστή διαδικασία αυτή τη φορά ώστε να μην έχουμε αμφιβολία για το αποτέλεσμα.

Είμαι αγχωμενη και στεναχωρημένη. Το γράφω εδώ γιατί μόνο εδώ μπορεί κάποιος να με καταλάβει.

Εύχομαι τα καλύτερα για όλες μας!

Καλησπέρα!! Καταλαβαίνω το άγχος σου, αλλά που ξέρεις, μπορεί να έρθει από κει που δε το περιμένεις και στο εύχομαι! Τις βιταμίνες αυτές σας τις πρότεινε γιατρός; Έχω ακούσει ότι είναι καλές, αλλά πιστεύω πως υπάρχουν και πολύ πιο δραστικές. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Rena92 είπε:

Καλησπέρα!! Καταλαβαίνω το άγχος σου, αλλά που ξέρεις, μπορεί να έρθει από κει που δε το περιμένεις και στο εύχομαι! Τις βιταμίνες αυτές σας τις πρότεινε γιατρός; Έχω ακούσει ότι είναι καλές, αλλά πιστεύω πως υπάρχουν και πολύ πιο δραστικές. 

Μας τις πρότεινε ο γιατρός αλλά όχι με μεγάλη αυτοπεποίθηση αλλά μας είπε ότι "κακό δεν κάνουν". 

Σίγουρα υπάρχουν και καλύτερες αλλά τα οικονομικά μας αυτή τη στιγμή δε μας το επιτρέπουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Nasia_29 είπε:

Γνωρίζει κάποια πόσο διαρκούν αυτά τα υγρά εμφύτευσης?

Δε ξέρω νομίζω ακόμα κι αν δεν επιθυμούσα εγκυμοσύνη πχ, αν έβλεπα κάτι τε΄τοιο, αυτά τα υγρά δηλα΄δη σε άκυρη στιγμή, θα ρωτούσα γυναικολόγο πχ. Γιατί δε μου έχει ξανατύχει. Δεν είναι ότι δε θα το έδινα σημασία δλδ και το δίνω τώρα που θέλω να μείνω έγκυος. Γιατί δε μου έχει ξανατύχει και μου έκανε πολύ μεγάλη εντύπωση. 

Εγω τέτοια υγρά εμφύτευσης δεν είχα αλλά λένε περίπου 1-3 μερες διαρκούν αν δεν κάνω λαθος 

εγω το ειπα πιο πολύ ότι δεν δίνουμε σημασία σε σημάδια όπως ανέφερες για το λίγο αίμα στην μύτη αλλά δεν ξερω κιολας αν είναι σύμπτωμα εγκυμοσυνης  

Θε περιμένουνε μαζί σου.. μπορεί να είναι ο τυχερός σου μήνας 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...