Μετάβαση σε περιεχόμενο

Βιταμίνες


elen.

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!

Επισκέφτηκα πρόσφατα την γυναικολόγο μου και τη ρώτησα για βιταμίνες. Μου πρότεινε τις Vita Biotics είτε αυτές μόνο για τη γυναίκα είτε αυτές που είναι για το ζευγάρι σαν συμπλήρωμα διατροφής.

Υπάρχει καμία που να τις εχει πάρει να μου πει γνώμη? Παίρνετε κάτι αντίστοιχο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η elen. είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!

Επισκέφτηκα πρόσφατα την γυναικολόγο μου και τη ρώτησα για βιταμίνες. Μου πρότεινε τις Vita Biotics είτε αυτές μόνο για τη γυναίκα είτε αυτές που είναι για το ζευγάρι σαν συμπλήρωμα διατροφής.

Υπάρχει καμία που να τις εχει πάρει να μου πει γνώμη? Παίρνετε κάτι αντίστοιχο?

Προσπαθείς φυσικά η εξωσωματική;;; Εγώ τα έπαιρνα για λίγο διάστημα αυτά όταν προσπαθούσα φυσικά αλλά δεν είχα κάποιο αποτέλεσμα +ότι μου προκαλούσαν δυσκοιλιότητα.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η elen. είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!

Επισκέφτηκα πρόσφατα την γυναικολόγο μου και τη ρώτησα για βιταμίνες. Μου πρότεινε τις Vita Biotics είτε αυτές μόνο για τη γυναίκα είτε αυτές που είναι για το ζευγάρι σαν συμπλήρωμα διατροφής.

Υπάρχει καμία που να τις εχει πάρει να μου πει γνώμη? Παίρνετε κάτι αντίστοιχο?

καλημέρα, εγώ στο πρώτο μου παιδί έπαιρνα αρκετό διάστημα τις inofert, αλλά προσωπικά δεν θεωρώ ότι με βοήθησαν, υπάρχουν όμως κοπέλες που λένε ότι τις βοήθησαν πολύ. νομίζω κακο δεν κάνουν όπως κ να χει🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Lia g είπε:

Προσπαθείς φυσικά η εξωσωματική;;; Εγώ τα έπαιρνα για λίγο διάστημα αυτά όταν προσπαθούσα φυσικά αλλά δεν είχα κάποιο αποτέλεσμα +ότι μου προκαλούσαν δυσκοιλιότητα.

 

Προσπαθούμε φυσικά το τελευταίο 4μηνο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...