Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΓΟΡΕΣ ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SITE www.ebaby.gr ????


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΕΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΜΙΑ ΤΟ SITE www.ebaby.gr ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΑΝ ΕΧΕΙ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ! ΕΧΕΙ ΤΙΜΕΣ ΑΡΚΕΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΠ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΣΕ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΓΝΩΣΤΩΝ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΟΠΩΣ PER PEREGO, CHICCO ΚΛΠ.ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΚΟ ΟΛΕΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΕΤΥΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΙΟ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LIBERTY!!!!!

ΜΠΗΚΑ ΑΠΟ ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ ΣΤΟ ΕΒΑΒΥ.GR ΕΙΔΑ ΟΜΩΣ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ

ΟΠΩΣ ΜΠΑΝΙΕΡΟ FISHER PRICE 49,99E ENΩ Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΤΟ ΕΧΕΙ 29,99

ΤΑ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΤΗΣ CHICCO TA EXEI ΠΑΝΩ ΑΠΟ 6ΕΥΡΩ ΕΝΩ ΠΑΝΤΟΥ ΣΧΕΔΟΝ

ΘΑ ΤΑ ΒΡΕΙΣ 4,99ΕΥΡΩ.ΨΑΞΕ ΚΑΛΑ;)

ΣΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΡΚΕΤΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΚΑΙ ΤΙΜΕΣ.

ΕΙΜΟΥΝ ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΣΕ JUMBO ΓΙΑ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΓΝΩΡΙΖΩ ΟΛΑ;);)

ΑΣΕ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΚΑΙ ΠΡΙΝ 9 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ:dry::woohoo:

ΣΗΚΩΣΑ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΟΛΟΚΛΗΡΟ.

ΡΩΤΗΣΕ ΜΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ:)

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ BEBE:cheer: :cheer: :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ!ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΕΝΑ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ ΤΗΣ PER PEREGO ΚΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΞΩ ΤΟ ΒΡΗΣΚΩ 630 ΜΕ ΕΚΠΤΩΣΗ ΣΤΟ ΣΑΙΤ 560.ΕΝΤΑΞΕΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΜΕΣΑ ΣΤΙΣ ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ ΔΕ ΘΑ ΕΧΕΙ 630.ΤΩΡΑ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟΝ 7ο ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΟΛΑ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΓΕΝΝΗΣΩ.ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΟΠΩΣ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΚΛΠ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ ΘΑ ΤΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΑΠΟ ΒΡΕΦΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ. ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΕΙΝΑΙ ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ ΤΟ ΣΑΙΤ ΓΙΑΤΙ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΟΥΤΕ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ.ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 months later...

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΕΧΕΙ ΨΩΝΙΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΤΟ WWW.ebaby.gr ή ΑΠΟ ΤΟ BIMBOMARKET ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΑΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΡΕ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΠΕΛΑΓΩΣΕΙ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΦΗΚΑΤΕΡΙΝΑ έγραψε:

LIBERTY!!!!!

ΜΠΗΚΑ ΑΠΟ ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ ΣΤΟ ΕΒΑΒΥ.GR ΕΙΔΑ ΟΜΩΣ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ

ΟΠΩΣ ΜΠΑΝΙΕΡΟ FISHER PRICE 49,99E ENΩ Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΤΟ ΕΧΕΙ 29,99

ΤΑ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΤΗΣ CHICCO TA EXEI ΠΑΝΩ ΑΠΟ 6ΕΥΡΩ ΕΝΩ ΠΑΝΤΟΥ ΣΧΕΔΟΝ

ΘΑ ΤΑ ΒΡΕΙΣ 4,99ΕΥΡΩ.ΨΑΞΕ ΚΑΛΑ;)

ΣΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΡΚΕΤΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΚΑΙ ΤΙΜΕΣ.

ΕΙΜΟΥΝ ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΣΕ JUMBO ΓΙΑ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΓΝΩΡΙΖΩ ΟΛΑ;);)

ΑΣΕ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΚΑΙ ΠΡΙΝ 9 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ:dry::woohoo:

ΣΗΚΩΣΑ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΟΛΟΚΛΗΡΟ.

ΡΩΤΗΣΕ ΜΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ:)

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ BEBE:cheer: :cheer: :cheer:

to mpanaki tis fisherprice sto jumbo kanei 40 -50 euro

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Και εγώ από το ebabay σκέφτομαι να παραγγείλω αρκετά πράγματα

για το μπεμπάκι μου

και θα ήθελα να ξέρω αν έχει κάποια κοπέλα εμπειρία

και αν έμεινε ευχαριστημένη.... (μεταφορά, παράδοση, αξιοπιστία κτλ...).

Ευχαριστώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχεις δει τι μεταφορικα ζητουνε?Για μια κρεμα των 6,5 εθρω μου ζητησαν μεταφορικα 32 ευρω!!Εχω παραγγειλει ολοκληρο καροτσι απο Αγγλια και πληρωσα για μεταφορικα(με dhl,στην πορτα μου)μονο 20 λιρες Αγγλιας,ητοι 25 δικα μας ευρω!!!:ohmy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια επειδή ψωνίζω σχεδόν τα πάντα online, να προσέχετε ΠΑΝΤΑ να υπάρχει τηλέφωνο επικοινωνίας. Το συγκεκριμένο site δεν μου γεμίζει το μάτι, δεν ξέρω μπορεί να είμαι λάθος.

Γενικά από άποψη ποιότητας και εξυπηρέτησης συνιστώ www.ecofamily.gr για βιολογικά προιόντα, www.mybabycenter.gr για πιο ιδιαίτερα προιόντα εισαγώμενα από εξωτερικό. Οι τιμές είναι φυσιολογικές και στα δυο. Ούτε φθηνά ούτε ακριβά. Πήρα τις προάλες ένα Babasling από το Mybabycenter και επαθα πλάκα. Πολύ σούπερ.

Επίσης το bimbomarket είναι καλό, καθώς και το Olivers για το οποίο όμως έχω ακούσει τελευταία παράπονα καθυστερήσεων και έλλειψη εξυπηρέτησης.

Επίσης να τσεκάρετε ότι η τιμή ειναι ΜΕ ΦΠΑ, και το κόστος για μεταφορικά. Υπάρχουν site που άνω κάποιου ποσού είναι δωρεάν επομένος ακόμα και λίγο παραπάνω να δώσετε στο προιόν, κερδίζετε στα μεταφορικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 5 months later...
  • 4 weeks later...

kalispera!!!egw pswnisa apo to e-baby kai emeina poli efxaristimeni...ontws se kspoia pragmata einai poli pio ftina!egw pira 1 karotsi kai mesa se 5 meres irthe se aristi katastasi...tha ksanapswnisw sigoura....kai metaforika plirwsa 30euro

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Γεια σας!

Παρήγγειλα από το ebaby.gr πριν 2 μέρες καρότσι και κάθισμα αυτοκινήτου - chicco proxima - σύνολο με μεταφορικά 437€

Το website είναι το ίδιο με το ebaby.it - τα πράγματα έρχονται από Ιταλία έτσι και αλλιώς και το τιμολόγιο είναι από την ιταλική εταιρεία. Πάντως το καρότσι που παρήγγειλα ( Peg-perego switch pliko το βρήκα πολύ φθηνό 299€ - το mothercare το έχει 453€ και το Prenatal το έχει 399€)Μου έστειλαν το τιμολόγιο και την επιβεβαίωση της πληρωμής και σε 35 μέρες αναμένω να παραλάβω τα πράγματα. Θα σας ενημερώσω για την εξέλιξη της παραγγελίας λείαν συντόμως!

Ελπίζω να έρθουν όλα καλά και να μην αποδειχθεί μάπα το καρπούζι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

Λοιπόν όπως είχα πει επέστρεψα με πληροφορίες! Μου ήρθε το καροτσάκι peg-perego pliko switch αλλά οι τρελλοιταλοί δεν έστειλαν και το κάθισμα αυτοκινήτου chicco που επίσης παρήγγειλα!μετά από επικοινωνία μαζί τους και συγκεκριμένα την κ. Θέλμα - που έτυχε να είναι επίσης Κύπρια έβγαλα άκρη και στέλνουν το κάθισμα με express courier! (μου έστειλαν και τους κωδικούς αποστολής και ελέγχω την κατάσταση)

Χάρη στην εξυπηρέτηση της κ. Θέλμα αξίζει να πω πως σώθηκε το ebaby!

Γλίτωσα συνολικά 170€ αν αγόραζα τα προϊόντα από μαγαζί εδώ στη Θεσσαλονίκη αλλά αγχώθηκα τόσο όταν δεν ήρθαν όλα τα πράγματα μαζί!!!Στην τελική είμαι ευχαριστημένη παρά τη νίλα που τράβηξα!

υ.γ το καροτσάκι είναι τέλειο και πολύ γερή κατασκευή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΙΣΤΩΤΙΚΗ Κ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΙΤ ΠΩΣ ΑΛΛΙΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ?ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΟΣ ΤΡΟΠΟΣ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia an auto pou sas anisixei einai to pay pal exw na pw oti einai aksiopisti methodos apostolis xrimatwn to lew ek peiras kath oti agorazw sixna pragmata apo exoteriko me auti ti methodo kai sigekrimena apo to e-bay! ofilw na omologisw oti polla pragmata ta agorazw apo exw sto miso ap oti kanoun stin ellada kai me elaxista metaforika. twra oswn afora to e-baby den exw prwsopiki empeiria, auta

oti alli aporia exete sxetika me pay pal mou lete :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...