Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τσεκούρα στο Έλενα


Arela

Recommended Posts

Καλησπέρα και καλή χρονιά με υγεία!

Για όσες έχουν απευθυνθεί στην Τσεκούρα.. με ποιο τρόπο κλείσατε ραντεβού; Ποια είναι η διαδικασία; Έχει πρωινά ή απογευματινά; Υπάρχει αμεσότητα;

Καθε πληροφορία καλοδεχούμενη!

Ευχαριστώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Arela είπε:

Καλησπέρα και καλή χρονιά με υγεία!

Για όσες έχουν απευθυνθεί στην Τσεκούρα.. με ποιο τρόπο κλείσατε ραντεβού; Ποια είναι η διαδικασία; Έχει πρωινά ή απογευματινά; Υπάρχει αμεσότητα;

Καθε πληροφορία καλοδεχούμενη!

Ευχαριστώ!

Η @troia γνωριζει καλα..-αν το δει θα απαντησει γιατι βοηθαει παντα το κοριτσι μας ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/1/2023 at 5:53 ΜΜ, ο/η Arela είπε:

Καλησπέρα και καλή χρονιά με υγεία!

Για όσες έχουν απευθυνθεί στην Τσεκούρα.. με ποιο τρόπο κλείσατε ραντεβού; Ποια είναι η διαδικασία; Έχει πρωινά ή απογευματινά; Υπάρχει αμεσότητα;

Καθε πληροφορία καλοδεχούμενη!

Ευχαριστώ!

Καλημέρα και καλή χρονιά!

Η Κα. Τσεκούρα έχει πλέον συνταξιοδοτηθεί, η αντικαταστάτριά της είναι η κα. Οικονομοπούλου. Ραντεβού κλείνεις μέσω 1535, είτε τηλεφωνικά, είτε μέσω του site 1535.gr Επιλέγεις νοσοκομείο Έλενα και από κάτω τμ. αποβολών. Τα ραντεβού τότε που πήγαινα εγώ ήταν πρωινά, δεν ξέρω τώρα αν έχει αλλάξει κάτι. Την περασμένη εβδομάδα εγώ έκλεισα για τις 18 του μήνα, οπότε νομίζω δεν θα περιμένεις και πολύ. Όταν πας θα πρέπει να κρατάς όλες τις εξετάσεις που έχεις κάνει εσύ και ο άντρας σου και να γνωρίζεις κάποιες βασικές πληροφορίες για το ιατρικό ιστορικό των οικογενειών σου, πιο πολύ για το δικό σου. Επίσης πας αρκετή ώρα πιο νωρίς, γιατί πρέπει να περάσεις από το ταμείο για να σου κόψουν παράβολο κι έχει μεγάλη αναμονή. Ό,τι άλλο θέλεις να ρωτήσεις, πες μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η troia είπε:

Καλημέρα και καλή χρονιά!

Η Κα. Τσεκούρα έχει πλέον συνταξιοδοτηθεί, η αντικαταστάτριά της είναι η κα. Οικονομοπούλου. Ραντεβού κλείνεις μέσω 1535, είτε τηλεφωνικά, είτε μέσω του site 1535.gr Επιλέγεις νοσοκομείο Έλενα και από κάτω τμ. αποβολών. Τα ραντεβού τότε που πήγαινα εγώ ήταν πρωινά, δεν ξέρω τώρα αν έχει αλλάξει κάτι. Την περασμένη εβδομάδα εγώ έκλεισα για τις 18 του μήνα, οπότε νομίζω δεν θα περιμένεις και πολύ. Όταν πας θα πρέπει να κρατάς όλες τις εξετάσεις που έχεις κάνει εσύ και ο άντρας σου και να γνωρίζεις κάποιες βασικές πληροφορίες για το ιατρικό ιστορικό των οικογενειών σου, πιο πολύ για το δικό σου. Επίσης πας αρκετή ώρα πιο νωρίς, γιατί πρέπει να περάσεις από το ταμείο για να σου κόψουν παράβολο κι έχει μεγάλη αναμονή. Ό,τι άλλο θέλεις να ρωτήσεις, πες μου.

Σε ευχαριστώ πολύ! Θα κλείσω ραντεβού και αν χρειαστώ κάποια διευκρίνηση θα σε ενοχλήσω πάλι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...