Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΛΟΧΕΙΑ!!


juliana

Recommended Posts

Κορίτσια θεωρώ ότι στο 20 ήμερο είναι λίγο νωρίς να βολτάρουμε με τα μωράκια! Είναι ευαίσθητα πολύ!

Βέβαια όπως νομίζει ο καθένας αλλά καλά είναι να υπάρχει λίγη προσοχή!

Εγώ τρέμω στην ιδέα των ιώσεων!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Katrina μου εχεις δικιο... κι'εμεις μη νομιζεις, μια βολτα με το καροτσι για να παρουμε λιγο αερα για 20 λεπτακια και γυριζαμε... αλλα εγω γεννησα καλοκαιρι και ημουν τυχαιρη σ'αυτο... αυτη την εποχη δεν ειναι για τοσο μικρο μωρο να το βγαζεις...:dry::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια μου βγήκα μετά από 22 μέρες, αλλά η Μαριώ μου μετά από 40. Η συμβουλή της παιδιάτρου ήταν το μωρό να μείνει σπίτι για έναν μήνα (ε.. τι 30 τι 40 μέρες) και για να αλλάζει τον αέρα της να τη βγάζω λίγο στο μπαλκόνι, πράγμα που έκανα καθημερινά. Έξω βόλτες με το καρότσι την έβγαζα καθημερινά μετά τους 2 μήνες. Και ο παπάς που μας διάβασε υποστήριξε την άποψη το παιδί να μείνει μέσα 40 και περισσότερες μέρες, καθαρά για λόγους προφύλαξής του από λοιμώξεις και για κανέναν άλλο λόγο. Μίλησε σαν πατέρας και όχι σαν παπάς ή παιδίατρος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμείς βγαίναμε κανονικότατα απο 20 ημερών και μετά! με τόση ζέστη Αυγουστο μήνα σιγά μην καθόμασταν και μέσα!!Και οι φίλοι μας έρχονταν όποτέ ήθελαν. Το παιδί ήταν στο δωμάτιο του, αλλα να σας πω την αμαρτία μου τα ρούχα δεν τα άπλωνα μετά τη δύση του ηλίου. Με είχε σκιάξει η γιαγια μου τόσο που είπα να κρατήσω μια πισινη!! χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...