Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εμβρυομεταφορά, άγχος και κλάμα…


Tasiaa

Recommended Posts

Καλησπέρα και καλό μήνα!!!

Εκανα εμβρυομεταφορά πριν μια εβδομάδα, στις 25/10, και αν και προσπαθώ να ελέγχω τα συναισθήματα μου και γενικότερα πρόσεχα πολύ, χθες και σήμερα είχα μια πολύ δύσκολη μέρα στη δουλειά με άγχος και στεναχώρια. Σκεφτείτε χθες με έπιασε διάρροια από το άγχος και σήμερα ξέσπασα σε κλάματα…

Υπάρχει περίπτωση να εβλαψα τα εμβρυακια μου και να οδηγήσει αυτό σε αποτυχία; 

ειχε καμία περάσει αντίστοιχα δύσκολα κατά την περίοδο της αναμονής και τελικά είχε θετική χοριακη και μωράκι;;;

 

(εβαλα δυο έμβρυα 3 ημερών)

 

σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσι μου! 

Είναι τόσο αγχωτικό αυτό το διάστημα της αναμονής. Όσο και να προσπαθείς να ξεχαστείς, πάντα εκεί γυρίζει το μυαλό. Και φυσικά σκέφτεσαι: Μήπως να μην κάνω αυτό γιατί θα βλάψει το μωρό μου; Μήπως να μην φάω αυτό γιατί θα βλάψει το μωρό μου; Στην καθημερινότητα εξάλλου έχουμε και 1002 προβλήματα που δεν μας αφήνουν ανεπηρέαστους. 

Είχα την τύχη να πετύχω στην τρίτη εμβρυομεταφορά. Δεν δούλευα βέβαια, αλλά θυμάμαι πολύ καλά ότι δύο τρεις μέρες πριν την χοριακη με είχε πιάσει διάρροια από το άγχος για το αποτέλεσμα, που ήμουν σίγουρη ότι πήγε χαμένη και αυτή η προσπάθεια. Σκεφτόμουν διάφορα, αγχωνόμουν πού θα βρούμε χρήματα για την επομένη προσπάθεια, έψαχνα να βρω τι άλλες εξετάσεις θα μπορούσα να κάνω για να αυξήσω τις πιθανότητες την επόμενη φορά, να πάω με δωρεά ωαρίων, να κάνω διαγνωστική λαπαροσκοπηση και άλλα τέτοια. Το βράδυ πριν την χοριακή έριξα τέτοιο κλάμα που είχε πρηστεί το πρόσωπό μου. Ξέσπασα. Τι συνεδρίες με ψυχολόγο, τι βιβλία... Καμία διαχείριση άγχους. Την άλλη μέρα πήρα την πρώτη θετική χοριακή της ζωής μου. Έζησα την πιο ευχάριστη ανατροπή, μιας και δεν είχα κανένα μα κανένα σύμπτωμα. Σήμερα έχω τον γιο μου. Τον θησαυρό μου. Πλέον τα σκέφτομαι και λέω τι έχουμε περάσει... Πόσες φουρτούνες, πόσα σκαμπανεβάσματα...

Έτσι εύχομαι και για σένα καλή μου μέσα από την καρδιά μου. Να πάρεις τα πιο ευχάριστα νέα σε λίγες μέρες και να μας τα πεις. Με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tinkerbelly είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου! 

Είναι τόσο αγχωτικό αυτό το διάστημα της αναμονής. Όσο και να προσπαθείς να ξεχαστείς, πάντα εκεί γυρίζει το μυαλό. Και φυσικά σκέφτεσαι: Μήπως να μην κάνω αυτό γιατί θα βλάψει το μωρό μου; Μήπως να μην φάω αυτό γιατί θα βλάψει το μωρό μου; Στην καθημερινότητα εξάλλου έχουμε και 1002 προβλήματα που δεν μας αφήνουν ανεπηρέαστους. 

Είχα την τύχη να πετύχω στην τρίτη εμβρυομεταφορά. Δεν δούλευα βέβαια, αλλά θυμάμαι πολύ καλά ότι δύο τρεις μέρες πριν την χοριακη με είχε πιάσει διάρροια από το άγχος για το αποτέλεσμα, που ήμουν σίγουρη ότι πήγε χαμένη και αυτή η προσπάθεια. Σκεφτόμουν διάφορα, αγχωνόμουν πού θα βρούμε χρήματα για την επομένη προσπάθεια, έψαχνα να βρω τι άλλες εξετάσεις θα μπορούσα να κάνω για να αυξήσω τις πιθανότητες την επόμενη φορά, να πάω με δωρεά ωαρίων, να κάνω διαγνωστική λαπαροσκοπηση και άλλα τέτοια. Το βράδυ πριν την χοριακή έριξα τέτοιο κλάμα που είχε πρηστεί το πρόσωπό μου. Ξέσπασα. Τι συνεδρίες με ψυχολόγο, τι βιβλία... Καμία διαχείριση άγχους. Την άλλη μέρα πήρα την πρώτη θετική χοριακή της ζωής μου. Έζησα την πιο ευχάριστη ανατροπή, μιας και δεν είχα κανένα μα κανένα σύμπτωμα. Σήμερα έχω τον γιο μου. Τον θησαυρό μου. Πλέον τα σκέφτομαι και λέω τι έχουμε περάσει... Πόσες φουρτούνες, πόσα σκαμπανεβάσματα...

Έτσι εύχομαι και για σένα καλή μου μέσα από την καρδιά μου. Να πάρεις τα πιο ευχάριστα νέα σε λίγες μέρες και να μας τα πεις. Με το καλό!

Σε ευχαριστώ τόσο πολύ για την απάντηση σου και για την κατάθεση της δίκης σου εμπειρίας! Μου έδωσες πολύ θάρρος…Τουλάχιστον σε περίπτωση αποτυχιας δε θα κατηγορώ τον εαυτό μου που ξέφυγα, αγχώθηκα και έκλαψα…
Είναι πολύ δύσκολο να παραμένουμε ήρεμες και σίγουρα οι ορμόνες δε βοηθούν…

 

Εύχομαι να είσαι πάντα καλά και να χαίρεσαι τον γιόκα σου! 

Και σε ευχαριστώ που αν και τα έχεις αφήσει πίσω σου όλα αυτά, θυμάσαι τα σκαμπανεβάσματα που βίωσες και μας στηρίζεις…και γράφω «μας» εννοώντας όλες εμάς που προσπαθούμε να φτάσουμε εκεί που εσύ με πολύ κόπο έφτασες! 

 

Εννοείται πως όταν έχω νεότερα, είτε ευχάριστα είτε δυσάρεστα, θα ενημερώσω! 
 

Καλό βράδυ και πραγματικά σε ευχαριστώ πολύ! 💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Καλημέρα και καλή Κυριακή!

Απαντω σε αυτό το θέμα που άνοιξα πριν κάποιες μέρες, όταν ήμουν πολύ στεναχωρημένη και προβληματισμένη, για να δουν την απαντήσω και μελλοντικά όσες υποψήφιες μανούλες θα έρθουν σε μια αντίστοιχη περίπτωση. Εμάς έπιασε τελικά το ένα εμβρυακι, παρόλο το άγχος, τη θλίψη, την κούραση και το κλάμα…οπότε αν θέλει ο Θεός, όλα θα γίνουν, κορίτσια μου! 
Δεν έχουμε ακούσει ακόμα καρδούλα και εννοείται το άγχος είναι μεγάλο για άλλη μια φορά, αλλά προσεύχομαι να πάνε όλα καλά! 
 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tasiaa είπε:

Καλημέρα και καλή Κυριακή!

Απαντω σε αυτό το θέμα που άνοιξα πριν κάποιες μέρες, όταν ήμουν πολύ στεναχωρημένη και προβληματισμένη, για να δουν την απαντήσω και μελλοντικά όσες υποψήφιες μανούλες θα έρθουν σε μια αντίστοιχη περίπτωση. Εμάς έπιασε τελικά το ένα εμβρυακι, παρόλο το άγχος, τη θλίψη, την κούραση και το κλάμα…οπότε αν θέλει ο Θεός, όλα θα γίνουν, κορίτσια μου! 
Δεν έχουμε ακούσει ακόμα καρδούλα και εννοείται το άγχος είναι μεγάλο για άλλη μια φορά, αλλά προσεύχομαι να πάνε όλα καλά! 
 

 

Συγχαρητήρια! Με το καλό να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη! Θετική σκέψη να έχεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Tasiaa είπε:

Καλημέρα και καλή Κυριακή!

Απαντω σε αυτό το θέμα που άνοιξα πριν κάποιες μέρες, όταν ήμουν πολύ στεναχωρημένη και προβληματισμένη, για να δουν την απαντήσω και μελλοντικά όσες υποψήφιες μανούλες θα έρθουν σε μια αντίστοιχη περίπτωση. Εμάς έπιασε τελικά το ένα εμβρυακι, παρόλο το άγχος, τη θλίψη, την κούραση και το κλάμα…οπότε αν θέλει ο Θεός, όλα θα γίνουν, κορίτσια μου! 
Δεν έχουμε ακούσει ακόμα καρδούλα και εννοείται το άγχος είναι μεγάλο για άλλη μια φορά, αλλά προσεύχομαι να πάνε όλα καλά! 
 

 

Συγχαρητήριαααααα με το καλό 💕💕 και γω σε αναμονή για την καρδούλα είμαι αλλά σκέφτομαι θετικά όσο μπορώ !! Θα περιμένω νέα σου , εύχομαι να έχεις μια υπέροχη τελειομηνη εγκυμοσύνη 💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ όλες πολύ για τη θετική ενέργεια και τα όμορφα λόγια!!! Ανυπομονώ να πάω στον γιατρό…έχουν σταματήσει τα πονάκια τελείως και έχω φοβηθεί είναι η αλήθεια, αλλά θα έρθει η ώρα που θα μάθουμε!!! Τώρα δεν μπορώ να κάνω τίποτα άλλο!!!

@Elli13Με το καλό να ακούσεις και εσύ την καρδούλα και να γίνεις η πιο ευτυχισμένη μαμά του κόσμου!!! Θα περιμένω νεότερά σου!!! 💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Tasiaa @Elli13  Εσείς κορίτσια από συμπτώματα πως τα πάτε ; Εγώ δεν έχω καθόλου και το στήθος μου μια πρήζεται μια ξεπρηζεται . Είμαι πραγματικά σε αναμμένα κάρβουνα . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Mademoiselle είπε:

@Tasiaa @Elli13  Εσείς κορίτσια από συμπτώματα πως τα πάτε ; Εγώ δεν έχω καθόλου και το στήθος μου μια πρήζεται μια ξεπρηζεται . Είμαι πραγματικά σε αναμμένα κάρβουνα . 

Εγώ από συμπτώματα τίποτα το ιδιαίτερο . Κάτι έντονες ζαλάδες και τρομερή υπνηλία  που με πιάνουν είναι μετά τη λήψη του utrogestan. Μόνο το στήθος μου πονάει απίστευτα πολύ , και είναι πολύ πρησμένο .  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/11/2022 at 11:17 ΜΜ, ο/η Mademoiselle είπε:

@Tasiaa @Elli13  Εσείς κορίτσια από συμπτώματα πως τα πάτε ; Εγώ δεν έχω καθόλου και το στήθος μου μια πρήζεται μια ξεπρηζεται . Είμαι πραγματικά σε αναμμένα κάρβουνα . 

Και εγώ μία από τα ίδια…είχα πονάκια αλλά έχουν κοπεί μαχαίρι εδώ και μια εβδομάδα και τώρα έχει μείνει μόνο το πρησμένο στήθος που πονάει αλλά ορισμένες φορές και σε μένα ξεπρήζεται…μεγάλη ανησυχία βρε παιδί μου…έχω και λίγο πονοκέφαλο κάποιες μέρες αλλά δεν ξέρω αν σχετίζεται…εσύ σε τι φάση είσαι;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 23/11/2022 at 8:30 ΠΜ, ο/η Elli13 είπε:

Εγώ από συμπτώματα τίποτα το ιδιαίτερο . Κάτι έντονες ζαλάδες και τρομερή υπνηλία  που με πιάνουν είναι μετά τη λήψη του utrogestan. Μόνο το στήθος μου πονάει απίστευτα πολύ , και είναι πολύ πρησμένο .  

Μία από τα ίδια…πότε έχεις υπέρηχο με το καλό;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Tasiaa είπε:

Μία από τα ίδια…πότε έχεις υπέρηχο με το καλό;;

Έκανα χτες τον πρωτο υπέρηχο όπου είδαμε τον σάκο και τον λεκιθικό ασκό. Τον λεκιθικό τον είδα μόνη μου, ούτε καν μου ανέφερε πολλά, μόνο μου έδειξε το σάκο και αντίο σας. Τετάρτη υποτίθεται θα πάω για να ακούσουμε καρδούλα αλλά ΄ήδη απο το πρωί είμαι σε αναζήτηση άλλου γυναικολόγου ... Εσύ πότε έχεις υπέρηχο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

Έκανα χτες τον πρωτο υπέρηχο όπου είδαμε τον σάκο και τον λεκιθικό ασκό. Τον λεκιθικό τον είδα μόνη μου, ούτε καν μου ανέφερε πολλά, μόνο μου έδειξε το σάκο και αντίο σας. Τετάρτη υποτίθεται θα πάω για να ακούσουμε καρδούλα αλλά ΄ήδη απο το πρωί είμαι σε αναζήτηση άλλου γυναικολόγου ... Εσύ πότε έχεις υπέρηχο;

Εγώ πήγα την προηγούμενη Πέμπτη, είδαμε σάκο και είπε πως βλέπει εμβυικα στοιχεία (νομίζω έτσι το είπε), αλλά ως εκεί. Έχω αύριο πάλι ελπίζοντας πως θα ακούσουμε καρδούλα! Δε μου είπε κάτι ο γιατρός, δηλαδή ότι θα ακούσουμε καρδούλα, εγώ το ελπίζω! Είναι σημαντικό να σε κάνει να νιώθεις ασφάλεια ο γιατρός σου…αν όχι, καλά κανεις και αναζητάς άλλον! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Tasiaa είπε:

Εγώ πήγα την προηγούμενη Πέμπτη, είδαμε σάκο και είπε πως βλέπει εμβυικα στοιχεία (νομίζω έτσι το είπε), αλλά ως εκεί. Έχω αύριο πάλι ελπίζοντας πως θα ακούσουμε καρδούλα! Δε μου είπε κάτι ο γιατρός, δηλαδή ότι θα ακούσουμε καρδούλα, εγώ το ελπίζω! Είναι σημαντικό να σε κάνει να νιώθεις ασφάλεια ο γιατρός σου…αν όχι, καλά κανεις και αναζητάς άλλον! 

Μακαρι να την ακουσεις αυριο!!! Γράψε μας νέα, πρέπει να ειναι τρομερη εμπειρία! Πόσων εβδομάδων εισαι τώρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Μακαρι να την ακουσεις αυριο!!! Γράψε μας νέα, πρέπει να ειναι τρομερη εμπειρία! Πόσων εβδομάδων εισαι τώρα;

Μακάρι!! Είμαι 6 εβδομάδων και 5 ημερων!!! Εσύ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Tasiaa είπε:

Μακάρι!! Είμαι 6 εβδομάδων και 5 ημερων!!! Εσύ;;

Ε΄γω ειμαι 6+2 αλλά επειδη παρακολουθούσα με τεστ ωορρηξιας , ξερω οτι  αυτο το μηνα είχα καθυστερημένη ωορρηξια αρα και συλληψη.

Άρα είμαστε 3 του ίδιου μηνα μαζι με την @Eliza Kats ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Tasiaa είπε:

Και εγώ μία από τα ίδια…είχα πονάκια αλλά έχουν κοπεί μαχαίρι εδώ και μια εβδομάδα και τώρα έχει μείνει μόνο το πρησμένο στήθος που πονάει αλλά ορισμένες φορές και σε μένα ξεπρήζεται…μεγάλη ανησυχία βρε παιδί μου…έχω και λίγο πονοκέφαλο κάποιες μέρες αλλά δεν ξέρω αν σχετίζεται…εσύ σε τι φάση είσαι;; 

Εγώ κορίτσια είμαι στην 7 εβδομάδα . Χθες είχα υπέρηχο  και για πρώτη φορά είδα το εμβρυακι μου και τη καρδούλα του να χτυπάει . Ο επόμενος υπέρηχος είναι σε μια εβδομάδα και μου φαίνεται ένας αιώνας . Με έχει φάει το άγχος . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Mademoiselle είπε:

Εγώ κορίτσια είμαι στην 7 εβδομάδα . Χθες είχα υπέρηχο  και για πρώτη φορά είδα το εμβρυακι μου και τη καρδούλα του να χτυπάει . Ο επόμενος υπέρηχος είναι σε μια εβδομάδα και μου φαίνεται ένας αιώνας . Με έχει φάει το άγχος . 

Μπράβοοοο!!! Με το καλό όλα εύχομαι!!! Αφού ακούσατε και καρδούλα γιατί έχεις άγχος;; Διάβαζα στο σάιτ ένας γιατρού πως όταν ακούσεις καρδούλα ο κίνδυνος για αποβολή μειώνεται κατά 70%!!! Ηρέμησε και απόλαυσέ το!!!! 🥰❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Mademoiselle είπε:

Είμαι για την ακρίβεια 6+1 εβδομάδες . Ελπίζω να έχουμε μια τελειομηνη   εγκυμοσύνη ❤️

Με τόση θετική ενέργεια που έχουμε σε αυτό το φόρουμ είμαι σίγουρη πως όλα θα πάνε καλά για όλες μας!!! 💖💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Mademoiselle είπε:

Είμαι για την ακρίβεια 6+1 εβδομάδες . Ελπίζω να έχουμε μια τελειομηνη   εγκυμοσύνη ❤️

Κι ακούσατε τόσο νωρίς καρδιά;! Μπράβο! Με το καλό κορίτσι να πάνε όλα καλά και το καλοκαίρι να έχεις τι μωράκι σου στην αγκαλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Και να την καμαρώνεις για μια ολόκληρη ζωή υγιή και ευτυχισμένη πάντα!!! Για την απόφαση του δεύτερου παιδιού είναι καθαρά δική σας επιλογή και απόφαση! Δεν χρειάζεται να δικαιολογήσεις τίποτα και δη σε εμάς!! Δεν το είπα για αυτό δηλαδή.. Παρόλα αυτά, με τις συνθήκες που περιγράφεις το καταλαβαίνω, θα ήταν δύσκολα τώρα στο νησί με ότι συνεπάγεται αυτό.. αν και δεν έχω ακόμα παιδάκι για να ξέρω από πρώτο χέρι τη γλυκιά κούραση που περιγράφεις γλαφυρά (🤣) αλλά έτσι όπως το έχω στο μυαλό μου τουλάχιστον, δεν ξέρω αν θα είχα την ενέργεια να τα ξαναπεράσω όλα τόσο σύντομα.. θα ήθελα να "ευχαριστηθω" λίγο το παιδί, να "απορροφησω" δηλαδή τη κάθε μαγική στιγμή του... τουλάχιστον μέχρι να ξεκινήσει δημοτικό.. μη σου πω να το τελειώσει κιόλας!! 🤣🤣🤣 Βλέπεις κουραστηκαμε τόσο πολύ για να έρθει η εγκυμοσύνη (κλεισμένα 6 κοντά σχεδόν 7 χρόνια προσπαθειών με εξωσωματική και ακόμα χωρίς να είμαστε σίγουροι ότι θα γεννηθεί υγιέστατο μωράκι στο τέλος αυτής) οπότε δεν βιάζομαι να το ξαναπεράσω όλο αυτό.. δεν σου κρύβω ότι πάντα ήθελα μεγάλη οικογένεια αλλά έτσι όπως ήρθαν τα πράγματα στη ζωή, θα είμαι ειλικρινά τρισευτυχισμένη και με ένα υγιές παιδάκι στην αγκαλιά μου...!
    • Νομίζω υπάρχει πάντα κάποιος εφημερεύον γιατρός! Εγώ είχα πάει σε αργία σκέψου…πάρε ένα τηλέφωνο κορίτσι μου κ δες αν συνεχίσεις να αγχώνεσαι, να πας για να σου φύγει!! 
    • Σ'ευχαριστώ! Εχω αλλα 3 παιδια και στα 3 ειχα τρελαθεί στις αναγουλες στους εμετούς κτλ. Απλα σε καποιες ξεκινησαν τα συμπτώματα απο τις 5+4 περιπου ενω σε αλλες μετα την 6+. Σημερα ειμαι 5+2. Ειναι καπως το στομάχι μου ειναι η αλήθεια αλλα οχι κάτι τρομερό. Πρέπει να σκέφτομαι θετικά. Το ξερω. Αργεί πολυ ο γιατρός ισως αυτο με εχει επηρεασει. 10/6 εχω το 1ο ραντεβού. Αλλα σίγουρα μια πιο ηρεμεί εγκυμοσύνη με 3 μικρα παιδια , θα ήταν προτιμότερο...
    • Κορίτσια μου σας χιλιοευχαριστω για τις απαντήσεις σας. @Rena92 δεν ήξερα ότι είχα την επιλογή να πάω σε αυτή την κλινική κ να ζητήσω στο άσχετο να μου κάνουν υπέρηχο!!! Αν αύριο ξανασηκωθω έτσι θα πάω εκεί.. σήμερα δυστυχώς πρέπει να φύγουμε εκτός Θεσσαλονίκης για μια υποχρέωση κ θα γυρίσουμε αργά το απόγευμα...μπορώ κ τότε να πάω?? Με εχει φάει η αγωνία αν κ βαθιά μέσα μου λέω ότι όλα είναι καλά... Όμως επειδή στην πρώτη εγκυμοσύνη δεν είχα κανένα σύμπτωμα ούτε καν στήθος ,δεν μπορώ να συγκρίνω... Τώρα εκτός από το στήθος δεν έχω τίποτα άλλο. Τώρα που έχασα κ αυτό πανικοβλήθηκα
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...