Μετάβαση σε περιεχόμενο

18x18 ωοθηκοφυλακιο


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια!στο τεστ που έκανα το ωοθηκοφυλακιο ήταν 18x18 13η μέρα!ξέρετε αν κάθε φορά θα είναι τόσο ή καμία σχέση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Παναγιώτα Τ είπε:

Γεια σας κορίτσια!στο τεστ που έκανα το ωοθηκοφυλακιο ήταν 18x18 13η μέρα!ξέρετε αν κάθε φορά θα είναι τόσο ή καμία σχέση;

Τι εννοεις; Δεν μας απασχολει μονο το μεγεθος τους. Μας ενδιαφερει κ η ποιοτητα τους, δηλαδη να μην ειναι αδεια ή κακης ποιοτητας. Σε ποιο τεστ το βρηκες αυτο; Μονο με υπερηχο μπορει να μετρηθει το ωοθηλακιο. Σε καθε περιπτωση, εισαι κοντα στην ωοθηλακιορρηξια, τουτεστι θα κανεις ωορρηξια συντομα. Με φυσιολογικο ορμονικο προφιλ, τα ωοθηλακια φτανουν εως 20mm χωρις κανενας να σου προεξοφλει οτι σε καθε κυκλο θα εχεις μια καλη ωορρηξια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Sofia33 είπε:

Τι εννοεις; Δεν μας απασχολει μονο το μεγεθος τους. Μας ενδιαφερει κ η ποιοτητα τους, δηλαδη να μην ειναι αδεια ή κακης ποιοτητας. Σε ποιο τεστ το βρηκες αυτο; Μονο με υπερηχο μπορει να μετρηθει το ωοθηλακιο. Σε καθε περιπτωση, εισαι κοντα στην ωοθηλακιορρηξια, τουτεστι θα κανεις ωορρηξια συντομα. Με φυσιολογικο ορμονικο προφιλ, τα ωοθηλακια φτανουν εως 20mm χωρις κανενας να σου προεξοφλει οτι σε καθε κυκλο θα εχεις μια καλη ωορρηξια.

Στο τεστ Παπ που έκανα ήθελα να πω..στον υπέρηχο.. μου είπε πως σε 2 μέρες το πολύ θα εχω ωορρηξία!απλά ήθελα να ρωτήσω ότι σε αυτές τις δύο μέρες ας πούμε που μου είπε ότι θα έχω ωορρηξία το ωοθηκοφυλακιο θα μεγαλώσει κι άλλο ή όχι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Παναγιώτα Τ είπε:

Στο τεστ Παπ που έκανα ήθελα να πω..στον υπέρηχο.. μου είπε πως σε 2 μέρες το πολύ θα εχω ωορρηξία!απλά ήθελα να ρωτήσω ότι σε αυτές τις δύο μέρες ας πούμε που μου είπε ότι θα έχω ωορρηξία το ωοθηκοφυλακιο θα μεγαλώσει κι άλλο ή όχι;

Το μεγιστο που μπορει να φτασει ειναι 20mm. Αλλα γιατι σε απασχολει το μεγεθος του ωοθηλακιου; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...