Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα θέλω τα φώτα σας σε κάτι

Η σβουρίτσα μου σήμερα από το πρωί τα κάνει ανά μια με μιασιμη ώρα!

Πρέπει να ανησυχήσω???

Έχουμε κάνει την παμπερς πλούσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχει διάρροια δηλαδή? Μήπως είναι αρρωστούλικο? κάτι την πείραξε? Την θηλάζεις? μήπως έφαγες εσύ κάτι και την πείραξε?

Σε κάθε περίπτωση θα πρέπει να πάρεις τηλέφωνο τον παιδίατρο.

Περαστικά σας.:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα αυτο το εκανε οταν ξεκινησαμε την φρουτοκρεμα για λιγες μερες, το πρωι μεχρι το μεσημερι βαριομουν να τον αλλαζω καθε μια ωρα... η παιδιατρος μου ειπε οτι αφου δεν ηταν μαλακα ηταν φυσιολογικο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ Κ ΜΗΝ ΠΑΝΙΚΟΒΑΛΕΣΑΙ.ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΛ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ (ΑΦΟΥ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ).ΠΟΣΟ ΜΗΝΩΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ;ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΟΥΛΕΝΕ ΣΥΝΗΘΩΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΓΑΛΑ ΜΕ ΡΥΖΟΝΕΡΟ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΝΕΡΟ Κ ΑΝ ΑΡΧΙΣΕ ΚΡΕΜΕΣ ΤΟΤΕ ΜΗΛΟ Κ ΜΠΑΝΑΝΑ.ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑ ΔΟΝΤΑΚΙ ΕΤΣΙ ΗΤΑΝ ΕΜΕΝΑ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ.ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι'εμενα μεχρι που ξεκινησε τις κρεμες εκανε μαλακα... καμια φορα ομως αλλαζε την ωρα που τα εκανε... μπορει για κανενα μηνα να εκανε μια φορα τη μερα και μετα τον αλλο μηνα να εκανε τρεις... τωρα τι να σου πω... αν συνεχισει ετσι παρε τη γιατρο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

είναι μωρό είναι 3 και 21 ήμερον δεν τής έχω ξεκινήσει κρέμες ακόμα, γιαυτό με ανησυχεί, ούτε την θηλάζω για να πω ότι κάτι την πείραξε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BELINA έγραψε:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ Κ ΜΗΝ ΠΑΝΙΚΟΒΑΛΕΣΑΙ.ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΛ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ (ΑΦΟΥ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ).ΠΟΣΟ ΜΗΝΩΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ;ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΟΥΛΕΝΕ ΣΥΝΗΘΩΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΓΑΛΑ ΜΕ ΡΥΖΟΝΕΡΟ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΝΕΡΟ Κ ΑΝ ΑΡΧΙΣΕ ΚΡΕΜΕΣ ΤΟΤΕ ΜΗΛΟ Κ ΜΠΑΝΑΝΑ.ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑ ΔΟΝΤΑΚΙ ΕΤΣΙ ΗΤΑΝ ΕΜΕΝΑ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ.ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ.

κι εγω ετσι λεω δωστης ρυζαλευρο αντι για κρεμα κι αν συνεχιστει ρωτα το γιατρο,μην ανησυχεις:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγγελικη κι εμενα μου τα εκανε ο μικρος αυτα καποιες μερες.

μην ανησυχεις.δες πως θα παει και αυριο κι αν ειναι παρε τον παιδιατρο τηλ. αν και ειμαι σχεδον σιγουρη οτι δεν ειναι τιποτα εφοσον οπως λες δεν ειναι διαρροια(θα το καταλαβεις γιατι ειναι σα νερο κι οχι απλως μαλακα οπως ειναι σε ολα τα μωρακια).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...