Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΙΜΠΕΡΟ VS ΣΤΗΘΟΥΣ


VENI

Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!

ΕΧΩ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟΥΛΙ 2 ΜΗΝΩΝ.

ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΓΥΡΙΣΑ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΣΑΡΑΝΤΗΣΩ.

ΕΩΣ ΤΟΤΕ ΘΗΛΑΖΑ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΗΘΕΛΕ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑΝΟΥΡΙΣΜΑ...ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΑΡΧΙΣΑΝ ΟΛΑ!!!!

ΤΡΩΕΙ 2-3 ΦΟΡΕΣ ΜΕ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΛΕΙΠΩ ΕΓΩ (1-2 ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΤΟ 3ο ΞΕΝΟ)

ΤΩΡΑ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΜΕΤΑ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟΥ...

ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΕΙ ΤΟΣΟ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΓΕΜΑΤΟ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΖΕΤΑΙ ΕΥΚΟΛΑ, ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΗΡΕΜΕΙ...ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΠΕΙΝΑΕΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΡΟΥΦΑΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΤΥΝΕΙ ΚΑΙ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ.. ΤΟΝ ΘΗΛΑΖΩ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΦΕΥΓΩ ΚΑΙ ΤΡΩΕΙ ΜΠΘΚΑΛΙ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΜΕΤΑ!!! ΛΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΤΡΩΓΕ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!

ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΩΣ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΣΥΝΗΘΙΖΕΙ ΤΗΝ ΕΥΚΟΛΙΑ ΤΟΥ ΜΠΙΜΠΕΡΟ:(

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ? ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΠΑΕΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΘΕΛΕΙ ΜΟΝΟ ΜΠΙΜΠΕΡΟ...ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΗΘΕΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΝΑ ΕΞΑΜΗΝΟ ΝΑ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΓΑΛΑ.

ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΔΕΝ ΒΓΑΖΩ ΤΟΣΟ ΟΣΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΓΕΥΜΑΤΑ ΟΠΟΤΕ ΤΖΙΦΟΣ!(ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑΚΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ)

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?

ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΠΩΣ ΕΓΩ ΦΤΑΙΩ ΓΙΑ ΟΛΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΚΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ ΧΑΖΑ!!!

ΤΙ ΚΑΝΩ ΟΜΩΣ? ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΕΙΜΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΛΛΙΩΣ:(

ΑΛΛΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΑΤΕ ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μη νοιωθεις οτι δεν εισαι καλη μανουλα! δεν ισχυει! τα μωρακια σε αυτη τη φαση (2-3μηνων)κανουν αλμα αναπτυξης αφηνουν το στηθος κλαινε θηλαζουν πολυ λιγο και αλλα τετοια! δεν ειναι οτι δεν θελει το στηθος σου απλα το μπιμπερο ειναι η ευκολια του! δεν κανει ιδιαιτερο κοπο να φαει!τι ωρες δουλευεις?

τι ωρες τρωει το μωρο? ποσα γευματα δινεις θηλασμο? ποσα μπιμπερο και ποτε?

εγω δουλευω 8ωρο, την διαρκεια που εγω ειμαι στην δουλει ατρωει ενα γευμα στερεη τροφη και1- 2 μπιμπερο με μητρικο! τις ωρες που ειμαι στην δουλεια κανω αντλησεις ωστε να διατηρω την γαλουχια αλλα και την τραπεζα που εχω κανει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PEBI ΜΟΥ ΦΕΥΓΩ ΤΟ ΠΡΩΙ ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΙ ΩΡΑ ΘΑ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΩ(ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ) 7.30-8-9 ΤΟ ΠΡΩΙ. ΓΥΡΝΑΩ 3-3.30 ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ. ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΚΑΝΩ ΑΝΤΛΗΣΕΙΣ ΚΑΘΕ ΔΙΩΡΟ ΑΛΛΑ ΒΓΑΖΩ ΣΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΓΕΥΜΑ Ή ΕΝΑΜΙΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΤΟ ΣΥΜΠΛΗΡΩΝΩ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΗΜΕΡΑ. ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΘΗΛΑΖΩ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΒΓΑΖΩ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΝΤΕ 25-30ΜΛ! ΟΠΟΤΕ....

ΤΗΝ ΥΠΟΛΟΙΠΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΠΙΤΙ ΘΗΛΑΖΕΙ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΠΑΝΤΑ ΑΝΥΣΗΧΟΣ.

ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΘΗΛΑΖΕΙ ΚΑΘΕ 2-2.5 ΩΡΕΣ.

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax και σε μενα εκανε κατι παρομοιο χθες και εχω αγχωθεί..

Ηταν πρωί και μόλις ξύπνησε μετά απο 5 ώρες ύπνο, τον έβαλα κατευθείαν στο στήθος. Δεν επιανε την θηλή με τίποτα - πάνω που χαιρόμουν και απολάμβανα τον θηλασμό χωρίς σιλικόνες που πραγματικά εχει τεράστια διαφορά - αρχισε να κλαίει εκνευρισμένος και δεν μπορουσα να τον κάνω να θηλάσει με τίποτα, προσπάθησα πάλι απο το άλλο στήθος λέω μπας και..

Τιποτα. Κλάμα και κακό. Βάζω σιλικόνες. Ε πλέον το παιδι ειχε πλαντάξει στο κλάμα κ σηκώθηκα και του έδωσα ξένο.. Βγάζω με το θήλαστρο, μετριες ποσότητες αλλά χθες το πρωί δεν είχα..

Τι να εκανα, ειχε πλαντάξει στο κλάμα ο μικρός, ραγίζει η ψυχή μου, δεν μπορώ να επιμένω... :( :( :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VENI έγραψε:

ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΠΩΣ ΕΓΩ ΦΤΑΙΩ ΓΙΑ ΟΛΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΚΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ ΧΑΖΑ!!!

ΑΧ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ..ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΠΟΛΥ

ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΜΟΙΡΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΓΑΛΑ..

ΜΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΗΠΙΕ ΕΛΑΧΙΣΤΑ..

ΕΧΩ ΣΚΑΣΕΙ, ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ

ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ..ΜΗΝ ΣΤΑΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...