Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ιούνης, μπρατσακια, μπανακια, περιμένουμε πολλά καλοκαιρινά μωράκια!!!🌊⛱️🌊🏖️


Recommended Posts

στις πριν 12 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Κορίτσια μόλις γύρισα, γύρισα με τα πόδια να ηρεμήσω. Είμαι 6+2 και δεν είδαμε έμβρυο, μόνο λεκιθικο και ο σάκος από στρογγυλός έχει γίνει οριζόντιος. Θα ξαναπάω την Τετάρτη αλλά δεν θα πάει καλά. Δεν μου έδωσε πολλές ελπίδες. 

Κοντεύω να τρελαθώ.περπαταγα σαν χαμένη στο δρόμο.

Δεν ξέρω τι να πω.. Είναι βέβαιο αυτό?? Η τελευταία σου χοριακη πόσο ήταν? Αν έκανες μια ακόμα θα βοηθούσε?

Εύχομαι να πάνε όλα καλά την Τετάρτη! Απλά να μην είδε κατι καλά στον υπέρηχο! Να έχεις πιστη, θαύματα γίνονται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η MyElpida είπε:

Δεν ξέρω τι να πω.. Είναι βέβαιο αυτό?? Η τελευταία σου χοριακη πόσο ήταν? Αν έκανες μια ακόμα θα βοηθούσε?

Εύχομαι να πάνε όλα καλά την Τετάρτη! Απλά να μην είδε κατι καλά στον υπέρηχο! Να έχεις πιστη, θαύματα γίνονται!

Μακάρι να γίνει θαύμα. 5+3 είδαμε σάκο και ίσα ίσα λεκιθικο, σήμερα είδαμε τον λεκιθικο αλλά ο σάκος έχει αλλάξει μορφή και αντί για στρογγυλός είναι οριζόντιος. Αυτό τον ανησυχεί. Δεν ξέρω δεν νομίζω να προχωρήσει. Ξεκαθάρισα ότι δεν κάνω απόξεση και αν χρειαστεί θα αφήσω να απόβαλω μόνη μου. Δεν μπορώ να ξαναμπώ στην ίδια διαδικασία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Κορίτσια μόλις γύρισα, γύρισα με τα πόδια να ηρεμήσω. Είμαι 6+2 και δεν είδαμε έμβρυο, μόνο λεκιθικο και ο σάκος από στρογγυλός έχει γίνει οριζόντιος. Θα ξαναπάω την Τετάρτη αλλά δεν θα πάει καλά. Δεν μου έδωσε πολλές ελπίδες. 

Κοντεύω να τρελαθώ.περπαταγα σαν χαμένη στο δρόμο.

Κορίτσι μου είναι από τις περιπτώσεις που δεν μπορείς να κάνεις κάτι. Απλά να περιμένεις και να έχεις πίστη στο εμβυάκι σου. Και ότι είναι να γίνει , θα γίνει.

Σου έκανε κολπικό υπέρηχο φαντάζομαι... ;;;

❤️ Υπομονή και ελπίδα, δεν σου λέω ψυχραιμία... Μπορεί να έγινε καθυστερημένη σύλληψη... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Κορίτσια μόλις γύρισα, γύρισα με τα πόδια να ηρεμήσω. Είμαι 6+2 και δεν είδαμε έμβρυο, μόνο λεκιθικο και ο σάκος από στρογγυλός έχει γίνει οριζόντιος. Θα ξαναπάω την Τετάρτη αλλά δεν θα πάει καλά. Δεν μου έδωσε πολλές ελπίδες. 

Κοντεύω να τρελαθώ.περπαταγα σαν χαμένη στο δρόμο.

Μαρια μου στεναχωριεμαι παρα πολυ....😔😔😔 δεν εχω λογια. Και το περασες ολο αυτο μονη σου χωρις το στηριγμα σου. Υπομονη, ελπιδα και πιστη. Ποτε θα ξαναπας στο γιατρο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Μακάρι να γίνει θαύμα. 5+3 είδαμε σάκο και ίσα ίσα λεκιθικο, σήμερα είδαμε τον λεκιθικο αλλά ο σάκος έχει αλλάξει μορφή και αντί για στρογγυλός είναι οριζόντιος. Αυτό τον ανησυχεί. Δεν ξέρω δεν νομίζω να προχωρήσει. Ξεκαθάρισα ότι δεν κάνω απόξεση και αν χρειαστεί θα αφήσω να απόβαλω μόνη μου. Δεν μπορώ να ξαναμπώ στην ίδια διαδικασία.

Εμενα ποτε δεν ήταν στρογγυλός ο σάκος.. ήταν κάθετος και μακρόστενος.. θυμάσαι την κρυαδα που πήρα και εγώ και απλα ήταν πιο μικρό; εγω πιστεύω μια χαρα θα είναι.. σε έβαλε να κάνεις χοριακη; 

Σου βάζω φώτο του δικού μου 

20220609_184302.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Κορίτσια μόλις γύρισα, γύρισα με τα πόδια να ηρεμήσω. Είμαι 6+2 και δεν είδαμε έμβρυο, μόνο λεκιθικο και ο σάκος από στρογγυλός έχει γίνει οριζόντιος. Θα ξαναπάω την Τετάρτη αλλά δεν θα πάει καλά. Δεν μου έδωσε πολλές ελπίδες. 

Κοντεύω να τρελαθώ.περπαταγα σαν χαμένη στο δρόμο.

Ουτε εγω στις 6 και κάτι είδα έμβρυο..  στις 7 και 4 βδ είδα το έμβρυο και ακούσαμε καρδούλα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Από την βιασύνη μου και την πίκρα μου δεν πήρα τον υπέρηχο αλλά δεν ήταν έτσι ο σάκος ήταν επίπεδος σχεδόν σαν το σχήμα της βάρκας. Θα ξαναπάω Τετάρτη να δούμε. Σήμερα έχω και πόνους. Μακάρι να αλλάξει κάτι και να γίνει ένα θαύμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Από την βιασύνη μου και την πίκρα μου δεν πήρα τον υπέρηχο αλλά δεν ήταν έτσι ο σάκος ήταν επίπεδος σχεδόν σαν το σχήμα της βάρκας. Θα ξαναπάω Τετάρτη να δούμε. Σήμερα έχω και πόνους. Μακάρι να αλλάξει κάτι και να γίνει ένα θαύμα.

Θα συμφωνήσω κι εγώ με τη Ναντια.. να πας αύριο να κάνεις μια χοριακη να δεις που βρίσκεται.. οι πόνοι δε σημαίνουν  κατι μπορεί να είναι από τη στεναχώρια σου και το άγχος σου ή να περπατησες πολυ και να κουραστηκες.. Μην απελπίζεσαι! Πίνεις προγεστερόνη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η MyElpida είπε:

Θα συμφωνήσω κι εγώ με τη Ναντια.. να πας αύριο να κάνεις μια χοριακη να δεις που βρίσκεται.. οι πόνοι δε σημαίνουν  κατι μπορεί να είναι από τη στεναχώρια σου και το άγχος σου ή να περπατησες πολυ και να κουραστηκες.. Μην απελπίζεσαι! Πίνεις προγεστερόνη?

Δεν υπάρχει νόημα για χοριακή, θα το παρακολουθούμε υπερηχογραφικά.

Προγεστερόνη βάζω κολπικά από την πρώτη μέρα που έκανα τεστ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η evaioan είπε:

Κορίτσι μου να κάτσεις να ξεκουραστείς όσο χρειαστεί, να μην έχεις στο μυαλό σου όσο γίνεται τη δουλειά. Θυμάμαι επειδή είχα ενδοιασμούς να πάρω άδεια μου είχε πει ο γιατρός "τόσο κόπο έκανες δε θέλεις να πάει στράφι για τίποτα έτσι δεν είναι;". Μετά από αυτό μου κόπηκαν τα πόδια και έμεινα σπίτι. Σήμερα με πήραν και από τη Διεύθυνση προσωπικού δέχτηκαν τα έγγραφα του γιατρού και δε θα μου τη βάλουν άνευ αποδοχών την άδεια των τελευταίων 2,5 μηνών. Αντε λέω ένα πρόβλημα λιγότερο. 

Εχεις δίκιο κορίτσι μου! Και ο γιατρος σου έχει απόλυτο δίκιο!! Εμένα με πήρε τηλ ένας γιατρος σήμερα για να του πάρω ένα δειγμα που του είπα θα το έπαιρνα σήμερα κ το ξέχασα τελειως, του είπα την αλήθεια μου λέει περαστικά κ του λεω θα μιλήσω με κάποιον αν μπορεί να του πάρει μην τον αφήσω έτσι! Μίλησα με τον προϊστάμενο του είπα και μου κάνει «μη σε νοιάζει η δουλεια τώρα εσυ ξεκουράσου και ευχαριστώ που μου το είπες κ θα το κανονίσω». Έχετε δίκιο να μη με νοιάζει η δουλεια! Απλά αύριο θα πρέπει να ακυρώσω ότι ραντεβού είχα…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Κορίτσια μόλις γύρισα, γύρισα με τα πόδια να ηρεμήσω. Είμαι 6+2 και δεν είδαμε έμβρυο, μόνο λεκιθικο και ο σάκος από στρογγυλός έχει γίνει οριζόντιος. Θα ξαναπάω την Τετάρτη αλλά δεν θα πάει καλά. Δεν μου έδωσε πολλές ελπίδες. 

Κοντεύω να τρελαθώ.περπαταγα σαν χαμένη στο δρόμο.

Μαρακιιιι υπομονη...έχεις περασει δύσκολα.Μακαρι να ειναι μια τελευταία δοκιμασια...💝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Κορίτσια μόλις γύρισα, γύρισα με τα πόδια να ηρεμήσω. Είμαι 6+2 και δεν είδαμε έμβρυο, μόνο λεκιθικο και ο σάκος από στρογγυλός έχει γίνει οριζόντιος. Θα ξαναπάω την Τετάρτη αλλά δεν θα πάει καλά. Δεν μου έδωσε πολλές ελπίδες. 

Κοντεύω να τρελαθώ.περπαταγα σαν χαμένη στο δρόμο.

Μα γιατί;; τι σου είπε ο γιατρος κορίτσι μου;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η misofeggaro είπε:

Κορίτσι μου είναι από τις περιπτώσεις που δεν μπορείς να κάνεις κάτι. Απλά να περιμένεις και να έχεις πίστη στο εμβυάκι σου. Και ότι είναι να γίνει , θα γίνει.

Σου έκανε κολπικό υπέρηχο φαντάζομαι... ;;;

❤️ Υπομονή και ελπίδα, δεν σου λέω ψυχραιμία... Μπορεί να έγινε καθυστερημένη σύλληψη... 

συμφωνώ με όλα!! Ήθελα να βάλω like αλλά μπήκε το 😊 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Από την βιασύνη μου και την πίκρα μου δεν πήρα τον υπέρηχο αλλά δεν ήταν έτσι ο σάκος ήταν επίπεδος σχεδόν σαν το σχήμα της βάρκας. Θα ξαναπάω Τετάρτη να δούμε. Σήμερα έχω και πόνους. Μακάρι να αλλάξει κάτι και να γίνει ένα θαύμα.

Μπορεί να μην είναι κάτι Μαρία μου μπορεί να είναι πιο μικρό από ότι νομιζεις! Περίμενε μέχρι την Τετάρτη να δείτε! Σου στέλνω μια αγκαλιά όλα καλά θα είναι!!! Καταλαβαίνω πως νιωθεις ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Από την βιασύνη μου και την πίκρα μου δεν πήρα τον υπέρηχο αλλά δεν ήταν έτσι ο σάκος ήταν επίπεδος σχεδόν σαν το σχήμα της βάρκας. Θα ξαναπάω Τετάρτη να δούμε. Σήμερα έχω και πόνους. Μακάρι να αλλάξει κάτι και να γίνει ένα θαύμα.

Μακάρι να πάνε όλα καλά κορίτσι μου.. θα πας πάλι την Τετάρτη ίσως να έχετε μια καλύτερη εικόνα… εύχομαι να τα καταφέρει 🙏 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοίτα τις χοριακες μου και με έβγαζαν μια βδομάδα πίσω. Το θέμα δεν είναι όμως αυτό αλλά ότι άλλαξε σχήμα ο σάκος και δεν είναι καλός.

Μακάρι να γίνει θαύμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Κορίτσια μόλις γύρισα, γύρισα με τα πόδια να ηρεμήσω. Είμαι 6+2 και δεν είδαμε έμβρυο, μόνο λεκιθικο και ο σάκος από στρογγυλός έχει γίνει οριζόντιος. Θα ξαναπάω την Τετάρτη αλλά δεν θα πάει καλά. Δεν μου έδωσε πολλές ελπίδες. 

Κοντεύω να τρελαθώ.περπαταγα σαν χαμένη στο δρόμο.

Λυπάμαι τόσο πολύ!!!! Δεν έχω λόγια να πω αλήθεια... Ευχομαι να γίνει το θαυμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Κοίτα τις χοριακες μου και με έβγαζαν μια βδομάδα πίσω. Το θέμα δεν είναι όμως αυτό αλλά ότι άλλαξε σχήμα ο σάκος και δεν είναι καλός.

Μακάρι να γίνει θαύμα.

Έχει τόσο σημασία το σχήμα του σάκου; δεν μπορεί απλά να είναι πολύ μικρό για να φανεί; εμείς στις 7 εβδομάδες ακούσαμε καρδούλα. Στις 5 εβδομάδες μόνο σάκο είχαμε δει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

Έχει τόσο σημασία το σχήμα του σάκου; δεν μπορεί απλά να είναι πολύ μικρό για να φανεί; εμείς στις 7 εβδομάδες ακούσαμε καρδούλα. Στις 5 εβδομάδες μόνο σάκο είχαμε δει. 

 Διανύοντας την 7 ή 7και κάτι? Το μόνο που με κρατάει είναι πως την προηγούμενη φορά 5+3 είδαμε σάκο και μικρό λεκιθικο και σήμερα πιο έντονο λεκιθικο. Έβλεπα τις χοριακες μου και είδα ότι με έδειχνε μια βδομάδα πίσω. Μιλησα μαζί του και μου είπε να ξαναπάω Τετάρτη να δούμε αν έχει αλλάξει κάτι και θα αφήσουμε και άλλο χρόνο. Μέσα μου έχω μια ελπίδα. Μακάρι να τα καταφέρει η κουκίδα μου. Δεν ξέρω αν θα αντέξω και 4 η απώλεια. 

Έκανα το λάθος και το είπα και στον γιο μου γιατί κάτι υποψιάστηκε και δεν θέλω να απογοητευτεί. Με ρώτησε πριν τι κάνει το νινι και του είπα δεν είναι πολύ καλά και τον έπιασε παράπονο πως είναι πολύ καιρό μόνος του και θέλει αδερφάκι. Κράτησα τα δάκρυα μου για να μην τον στεναχωρήσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

Έχει τόσο σημασία το σχήμα του σάκου; δεν μπορεί απλά να είναι πολύ μικρό για να φανεί; εμείς στις 7 εβδομάδες ακούσαμε καρδούλα. Στις 5 εβδομάδες μόνο σάκο είχαμε δει. 

Εχει σημασία δυστυχώς το σχήμα, ειναι κακός προγνωστικός δείκτης χωρίς όμως να σιγουρευει κάτι εκτός αν είναι και πολύ μεγάλος και δεν έχει φανεί ακόμα έμβρυο. @ΜαρίαΔημήτρηςΓια να είναι σίγουρο ότι δεν προχωράει θέλει να περάσουν 2 εβδομάδες από τον υπέρηχο που πρωτοείδατε σάκο χωρίς λεκιθικο ασκό ή 11 μέρες από σάκο με λεκιθικο ασκό. 

Εννοώ ότι είναι λογικό να μην είναι ενθαρρυντικός ο γιατρός αλλά υπάρχει ακόμα ελπίδα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η MyNa είπε:

Εχει σημασία δυστυχώς το σχήμα, ειναι κακός προγνωστικός δείκτης χωρίς όμως να σιγουρευει κάτι εκτός αν είναι και πολύ μεγάλος και δεν έχει φανεί ακόμα έμβρυο. @ΜαρίαΔημήτρηςΓια να είναι σίγουρο ότι δεν προχωράει θέλει να περάσουν 2 εβδομάδες από τον υπέρηχο που πρωτοείδατε σάκο χωρίς λεκιθικο ασκό ή 11 μέρες από σάκο με λεκιθικο ασκό. 

Εννοώ ότι είναι λογικό να μην είναι ενθαρρυντικός ο γιατρός αλλά υπάρχει ακόμα ελπίδα. 

Μακάρι μακάρι να αλλάξει κάτι και να πάνε όλα καλά και απλά σήμερα να έγινε κάτι λάθος. Νομίζω ότι με τιμωρεί ο Θεός για κάποιο λόγο. 

Σάκο είδαμε την προηγούμενη Τρίτη 5+3 και σήμερα ειδαμε σάκο και λεκιθικο. Αλλά δεν άρεσε το σχήμα στον γιατρό. Θα δούμε αν έχει αλλάξει κάτι την Τετάρτη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης ακόμα φαίνεται και το ωχρό σωμάτιο από όπου έγινε η ωορρηξία. Τι να πω. Τώρα είδα τον προηγούμενο υπέρηχο και είχε μια μικρή κουκίδα ενώ σήμερα είχε μεγαλώσει ο λεκιθικος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Μακάρι μακάρι να αλλάξει κάτι και να πάνε όλα καλά και απλά σήμερα να έγινε κάτι λάθος. Νομίζω ότι με τιμωρεί ο Θεός για κάποιο λόγο. 

Σάκο είδαμε την προηγούμενη Τρίτη 5+3 και σήμερα ειδαμε σάκο και λεκιθικο. Αλλά δεν άρεσε το σχήμα στον γιατρό. Θα δούμε αν έχει αλλάξει κάτι την Τετάρτη 

Υπομονή τώρα. Δε σε τιμωρεί κανείς. Είναι δυστυχώς στη ζωή και οι απώλειες αλλά δεν είναι τιμωρία μας. Προσπάθησε να σκέφτεσαι θετικά προς το παρόν γιατί δεν έχει τελειώσει τίποτα ακόμα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Επίσης ακόμα φαίνεται και το ωχρό σωμάτιο από όπου έγινε η ωορρηξία. Τι να πω. Τώρα είδα τον προηγούμενο υπέρηχο και είχε μια μικρή κουκίδα ενώ σήμερα είχε μεγαλώσει ο λεκιθικος.

Έκανες εξετασεις για θρομβοφιλια;  εγω με 2 αποβολές και η μια πριν 10 χρ και με έβαλε αμέσως στις ενέσεις με το που έμαθα ότι είμαι έγκυος.. όπως και να έχει εύχομαι να πάνε όλα καλά και αφού έχει αναπτυχθεί υπάρχει ελπίδα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλημερα!! @Antonia2 Οι εξετασεις μου χθες βγηκαν αρκετα καλυτερες, εχει πεσει η CRP πολυ (απο 25 επεσε 8.2) και η καθιζηση  (απο 70 σε 45)αλλα εξακολουθω και ειμαι πανω απτα ορια ο γαστρεντερολογος μου ειπε καλυτερα να παρω αντιβιωση γιατι φοβαται μην ανεβει η φλεγμονη παλι, ο γυναικολογος οτι αφου κατεβηκε να αποφυγω αντιβιωση- επισης εχω  δοαβασει οτι στην εγκυμοσυνη ανεβασμενη καθιζηση κλπ .. Αποφασισα να μην παρω αντιβιωση κοριτσια και ο θεος βοηθος...!!!! Παρολα αυτα αισθανομαι ατι  ελαφριες ενοχλησει εντερο αν αυξηθουν θα παρω! 

@Raf123 μου πως εισαι σημερα??

@ΜαρίαΔημήτρης Η αληθεια ειναι πως δεν ξερω τι σημαινει αυτο που ειδες στον υπερηχο αλλα λυπα,μαι πολυ που εχεις μπει σε αυτον τον προβληματισμο.... Η αληθεια ειναι οτι εκτος απο το να ξεκουραστεις οσο μπορεις να ηρεμησεις και να φροντισεις εαυτο σου με την εννοια να κανεις οτι μπορεις για να βοηθησεις κατασταση, δεν μπορεις να κανεις πολλα στη συγκεκριμενη περιπτωση...Θα σου πω απο προσωπικη μου εμπειρια οτι σκεψεις οπως΄'' με τιμωρει ο Θεος για κατι κλπ'' τις εχω κανει κι εγω απειρες φορες δυστυχως και δεν βοηθανε καθολου απλα δυσκολευουν περισσοτερο..Μακαρι πραγματικα να πανε ολα καλα κοριτσι μου, στο ευχομαι ολοψυχα🙏🙏🙏❤️❤️❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...