Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ιούνης, μπρατσακια, μπανακια, περιμένουμε πολλά καλοκαιρινά μωράκια!!!🌊⛱️🌊🏖️


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ γλυκεια μου μανούλα!!! Δόξα το θεό όλα καλά ❤️❤️

Το ινομυωμα μου βρίσκεται πίσω από τη μήτρα στο τοίχωμα, τώρα που νεκρώνει αυτό είναι καλό γιατί συρρικνώνεται κ ως το τοκετό θα απορροφηθεί!!! Περαστικά κ σε εσένα κορίτσι μου ❤️❤️❤️ Σε ευχαριστώ 

Σε ευχαριστώ πολύ ❤️❤️❤️ Αυτό έχει σημασία οντως 

Αχ Αντωνία μου απορώ πως έβγαλα το βράδυ ψες, νόμιζα ότι θα κατέβει η περιοδοσ Με τους πόνους που είχα!!
Δεν κοιμήθηκα καθόλου χάϊδευα τη κοιλια μ κ ελεγα όλα καλά θα πάνε όλα καλά είναι!!! Κ προσευχομουν το μωρό να ήταν καλά!! 
 

θα μου γράψει μια εβδομάδα άδεια…ομως θα ρίξω τους ρυθμους μου δεν θα ξανά κουραστώ όσο κουράστηκα την Πέμπτη!! Τουλάχιστον τώρα που είμαι εγκυος!!! Χαλαρά κ ότι βγει!! Ήδη μίλησα με τον προϊστάμενο μου ευτυχως δείχνει κατανόηση! Ξέρω ότι αύριο θα με πάρει τηλ…

στεναχωριεμαι που θα έρθεις κ ισως να μη σε δω να σου δώσω κ αυτά που θέλω… :( την Αθήνα εννοείται το ακύρωσα θα το βάλω για μια άλλη στιγμή να δούμε… 

 

Σε ευχαριστώ οντως όλα καλά ευτυχως ❤️❤️❤️
 

Κοριτσάκι μου σε υπέρ ευχαριστώ!! Ήρθε κ ο αντρουλης μου τον είδα γιατη το πρωί ήρθα με την μαμα μου!!! Ευτυχώς όλα καλά ❤️❤️❤️ 
 

Αχ Ναντια μου περασα ένα εφιαλτικό βράδυ!! Φοβήθηκα παρά πολύ!!! Όλο προσευχομουν!!! Ευτυχως ήταν όλα καλά 💕💕💕 θα με δει κ αύριο η γιατρος κ θα μπορώ να πάω σπίτι! Τώρα μου βάζουν αντιβιωσεις από την φλεγμονή του ινομυωματος για αυτό βασικά έμεινα αλλά κ για να είμαι σίγουρη ότι όλα καλά θα είναι!! 
 

Κορίτσι μου είμαι καλά σε ευχΑριστω!!! ❤️❤️❤️❤️ Ο πόνος υποχώρησε ναι έχω μόνο λιγες ενοχλήσεις αλλά είμαι καλά!! 

Αχ αυτο για το εφιαλτικο βραφυ το ιδιο περασα κι εγω προηγουμενη εβδομαδα με πονους δεν ξερειε πως σε καταλαβαινω... μες τυν νυχτα δεν ξερει κανεις τι να κανει...Χαιρομαι πολυ που βρηκες ακρη σου και ολα καλα, να ξεκουραστεις αυτην την εβδομαδα και στη δουλεια ΟΡΙΑ! 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ γλυκεια μου μανούλα!!! Δόξα το θεό όλα καλά ❤️❤️

Το ινομυωμα μου βρίσκεται πίσω από τη μήτρα στο τοίχωμα, τώρα που νεκρώνει αυτό είναι καλό γιατί συρρικνώνεται κ ως το τοκετό θα απορροφηθεί!!! Περαστικά κ σε εσένα κορίτσι μου ❤️❤️❤️ Σε ευχαριστώ 

Σε ευχαριστώ πολύ ❤️❤️❤️ Αυτό έχει σημασία οντως 

Αχ Αντωνία μου απορώ πως έβγαλα το βράδυ ψες, νόμιζα ότι θα κατέβει η περιοδοσ Με τους πόνους που είχα!!
Δεν κοιμήθηκα καθόλου χάϊδευα τη κοιλια μ κ ελεγα όλα καλά θα πάνε όλα καλά είναι!!! Κ προσευχομουν το μωρό να ήταν καλά!! 
 

θα μου γράψει μια εβδομάδα άδεια…ομως θα ρίξω τους ρυθμους μου δεν θα ξανά κουραστώ όσο κουράστηκα την Πέμπτη!! Τουλάχιστον τώρα που είμαι εγκυος!!! Χαλαρά κ ότι βγει!! Ήδη μίλησα με τον προϊστάμενο μου ευτυχως δείχνει κατανόηση! Ξέρω ότι αύριο θα με πάρει τηλ…

στεναχωριεμαι που θα έρθεις κ ισως να μη σε δω να σου δώσω κ αυτά που θέλω… :( την Αθήνα εννοείται το ακύρωσα θα το βάλω για μια άλλη στιγμή να δούμε… 

 

Σε ευχαριστώ οντως όλα καλά ευτυχως ❤️❤️❤️
 

Κοριτσάκι μου σε υπέρ ευχαριστώ!! Ήρθε κ ο αντρουλης μου τον είδα γιατη το πρωί ήρθα με την μαμα μου!!! Ευτυχώς όλα καλά ❤️❤️❤️ 
 

Αχ Ναντια μου περασα ένα εφιαλτικό βράδυ!! Φοβήθηκα παρά πολύ!!! Όλο προσευχομουν!!! Ευτυχως ήταν όλα καλά 💕💕💕 θα με δει κ αύριο η γιατρος κ θα μπορώ να πάω σπίτι! Τώρα μου βάζουν αντιβιωσεις από την φλεγμονή του ινομυωματος για αυτό βασικά έμεινα αλλά κ για να είμαι σίγουρη ότι όλα καλά θα είναι!! 
 

Κορίτσι μου είμαι καλά σε ευχΑριστω!!! ❤️❤️❤️❤️ Ο πόνος υποχώρησε ναι έχω μόνο λιγες ενοχλήσεις αλλά είμαι καλά!! 

Ραφαελα μου γλυκια ολα περασαν!!! Ειστε κ οι δυο υγιεστατοι κι ετσι θα συνεχισετε μεχρι να παρεις το τζουτζουκι σας αγκαλιτσα!!!! 🤱🤱🤱 με τη δουλεια να βαλεις ορια... καθε βδομαδα κ θα βαραινεις περισσοτερο οποτε θελει πολλη προσοχη και ξεκουραση... το ονειρο ειναι στην κοιλιτσα σου!!! Κσνε τα παντα γι αυτο γτ το θελετε οσο τιποτα με τον αντρουλη σου το γλυκο! Απ το λιγο που σε ξερω κι εχω δισβασει για τον αντρα σου, σας αξιζει μονο ευτυχια!!!!🥰👫💖

Οσο για μενα μην σκας καθολου!!! Το μωρο σας να ναι καλα!!!!!😍😍😍 αυτο εχει προτεραιοτητα!!! Θα αφησω στη @Nandia- (αν δεν εχει προβλημα) τα μηλα κ το κομποσχοινι σου και θα σου τα δωσει οταν βρεθειτε!😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου και καλη και ηρεμη εβδομαδα με μονο καλα νεα!❤️

 

@Raf123 πως εισαι?

 

Εγω εκανα πρωι πρωι αιματολογικες και λογικα μεχρι μεσημερι περιμενω απαντησεις, ελπιζοντας να εχει υποχωρησει δεικτες φλεγμονη και να μην μπω σε περιπετειες.

Σας φιλω❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημερα κοριτσια μου και καλη και ηρεμη εβδομαδα με μονο καλα νεα!❤️

 

@Raf123 πως εισαι?

 

Εγω εκανα πρωι πρωι αιματολογικες και λογικα μεχρι μεσημερι περιμενω απαντησεις, ελπιζοντας να εχει υποχωρησει δεικτες φλεγμονη και να μην μπω σε περιπετειες.

Σας φιλω❤️

Καλημέρα κορίτσι μου ❤️ Καλά αποτελέσματα μακάρι όλα καλά να είναι!! 🙏🙏🙏 

Ειμαι καλά περιμένω τη γιατρό να με δει για να φύγω! Δεν ξέρω τι ώρα θα έρθει… ευτυχως δεν είχα άλλο αιμα ούτε πονο! Νομίζω έκανα το σωστό που ήρθα… 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημερα κοριτσια μου και καλη και ηρεμη εβδομαδα με μονο καλα νεα!❤️

 

@Raf123 πως εισαι?

 

Εγω εκανα πρωι πρωι αιματολογικες και λογικα μεχρι μεσημερι περιμενω απαντησεις, ελπιζοντας να εχει υποχωρησει δεικτες φλεγμονη και να μην μπω σε περιπετειες.

Σας φιλω❤️

Καλημέρα! Καλά αποτελέσματα εύχομαι κορίτσι! Να εισαι αισιόδοξη! 

@Raf123 έκανες το πιο σωστό που πήγες στο μαιευτηριο! Σε πρόσεξαν κι εσένα και το μωράκι σου, έμαθες κι από τι προέρχονται οι πόνοι, και θα είσαι ήσυχη πλέον! Δε θα ταν καλό να ανησυχείς για την εγκυμοσύνη σου! 

Το ινομυωμα συρρικνώνεται λόγω της εγκυμοσύνης? Δεν το ξερά πως μπορεί να συμβεί αυτό! Πως σταμάτησε να αιματωνεται?  Είχα διαβάσει μόνο ότι μεγαλώνει σε μέγεθος..  Είσαι τυχερή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η MyElpida είπε:

Καλημέρα! Καλά αποτελέσματα εύχομαι κορίτσι! Να εισαι αισιόδοξη! 

@Raf123 έκανες το πιο σωστό που πήγες στο μαιευτηριο! Σε πρόσεξαν κι εσένα και το μωράκι σου, έμαθες κι από τι προέρχονται οι πόνοι, και θα είσαι ήσυχη πλέον! Δε θα ταν καλό να ανησυχείς για την εγκυμοσύνη σου! 

Το ινομυωμα συρρικνώνεται λόγω της εγκυμοσύνης? Δεν το ξερά πως μπορεί να συμβεί αυτό! Πως σταμάτησε να αιματωνεται?  Είχα διαβάσει μόνο ότι μεγαλώνει σε μέγεθος..  Είσαι τυχερή!

Εμένα στην εγκυμοσύνη μεγάλωσαν! Όχι σε σημείο να έχω κάποιο θέμα (άλλωστε αυτό το είχαμε εξετάσει πριν μείνω έγκυος ) όμως μεγάλωσαν αρκετά.Ε μετά που λόγω θηλασμού δεν είδα περιοδο για 8 μήνες έμειναν μισά! Οπότε αν δεν είναι σε θέση που ενοχλούν μην ανησυχείτε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η MyElpida είπε:

Καλημέρα! Καλά αποτελέσματα εύχομαι κορίτσι! Να εισαι αισιόδοξη! 

@Raf123 έκανες το πιο σωστό που πήγες στο μαιευτηριο! Σε πρόσεξαν κι εσένα και το μωράκι σου, έμαθες κι από τι προέρχονται οι πόνοι, και θα είσαι ήσυχη πλέον! Δε θα ταν καλό να ανησυχείς για την εγκυμοσύνη σου! 

Το ινομυωμα συρρικνώνεται λόγω της εγκυμοσύνης? Δεν το ξερά πως μπορεί να συμβεί αυτό! Πως σταμάτησε να αιματωνεται?  Είχα διαβάσει μόνο ότι μεγαλώνει σε μέγεθος..  Είσαι τυχερή!

Καλημέρα κορίτσι μου!! Κάποια ινομυωματα νεκρώνονται κάποια αλλά όχι! Εγώ είμαι τυχερή είναι κ σε θέση που δεν επηρεάζει καθόλου το μωρό αλλά με την εγκυμοσύνη ναι μεγαλώνει απότομα λόγο αιμάτωση σ της μήτρας, αλλά μπορεί να αρχίσει να νεκρώνει κάποια στιγμή κ να απορροφηθεί εντελώς στο τοκετό!  
 

οταν τον Δεκέμβρη του 20 το ανακαλύψαμε ήταν μικρό κ μ λέει ο τότε γυναικολόγος πρέπει να μεινεις εγκυος κ το 21 αρχίσαμε προσπάθειες ένα χρόνο μετά το Δεκέμβρη του 21 μεγάλωσε κ ήθελε στους 6 μηνες παρακολούθηση! Αλλά έμεινα εγκυος λιγότερο από 6 μηνες όπου κάθε φορά π πήγαινα σε υπέρηχο ήταν κ πιο μεγάλο τώρα είναι περίπου στο ίδιο μέγεθος με το μωρό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε;;; εγώ είμαι στο χωριό με τα παιδιά και βρήκα κατά τύχη εδώ την ζώνη της Αγίας Ειρήνης Χρυσοβαλαντου και την φοράω ήδη 😁 φοβερό την έψαχνα και κατά τύχη την βρήκα εδώ από μια κυρία που την είχε πάρει από το μοναστήρι στην Αθήνα!!! Τώρα την άλλη εβδομάδα θα πάω να πάρω και το μήλο που θα γυρίσω από την εκκλησία της Αγίας Ειρήνης Χρυσοβαλαντου που έχουμε στην πόλη μας!!λες και με άκουσε η Αγία που την έψαχνα..φοβερή συγκίνηση!! Μεγάλη η Χάρη Της 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε;;; εγώ είμαι στο χωριό με τα παιδιά και βρήκα κατά τύχη εδώ την ζώνη της Αγίας Ειρήνης Χρυσοβαλαντου και την φοράω ήδη 😁 φοβερό την έψαχνα και κατά τύχη την βρήκα εδώ από μια κυρία που την είχε πάρει από το μοναστήρι στην Αθήνα!!! Τώρα την άλλη εβδομάδα θα πάω να πάρω και το μήλο που θα γυρίσω από την εκκλησία της Αγίας Ειρήνης Χρυσοβαλαντου που έχουμε στην πόλη μας!!λες και με άκουσε η Αγία που την έψαχνα..φοβερή συγκίνηση!! Μεγάλη η Χάρη Της 🙏

Καλή ξεκούραση καλά να περάσετε με τα παιδιά!!! Τέλεια που βρήκες τη ζώνη της!! Οντως σαν σημάδι είναι 🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημερα κοριτσια μου και καλη και ηρεμη εβδομαδα με μονο καλα νεα!❤️

 

@Raf123 πως εισαι?

❤️

Εγω εκανα πρωι πρωι αιματολογικες και λογικα μεχρι μεσημερι περιμενω απαντησεις, ελπιζοντας να εχει υποχωρησει δεικτες φλεγμονη και να μην μπω σε περιπετειες.

Σας φιλω❤️

καλημερα κοριτσι μου γλυκο!!!!!!! ❤️❤️❤️ καλα αποτελεσματα να εχεις!!!!

υποχωρησε ο πονος;;

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου ❤️ Καλά αποτελέσματα μακάρι όλα καλά να είναι!! 🙏🙏🙏 

Ειμαι καλά περιμένω τη γιατρό να με δει για να φύγω! Δεν ξέρω τι ώρα θα έρθει… ευτυχως δεν είχα άλλο αιμα ούτε πονο! Νομίζω έκανα το σωστό που ήρθα… 

καλημερα Ραφαελα μου!!!! μπραβο!! παει και ο πονος και το αιμα!! με το καλο να γυρισετε σπιτακι σας!!!!! να εισαι σιδερενια!!!!❤️❤️❤️🙏🙏

στις πριν 36 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε;;; εγώ είμαι στο χωριό με τα παιδιά και βρήκα κατά τύχη εδώ την ζώνη της Αγίας Ειρήνης Χρυσοβαλαντου και την φοράω ήδη 😁 φοβερό την έψαχνα και κατά τύχη την βρήκα εδώ από μια κυρία που την είχε πάρει από το μοναστήρι στην Αθήνα!!! Τώρα την άλλη εβδομάδα θα πάω να πάρω και το μήλο που θα γυρίσω από την εκκλησία της Αγίας Ειρήνης Χρυσοβαλαντου που έχουμε στην πόλη μας!!λες και με άκουσε η Αγία που την έψαχνα..φοβερή συγκίνηση!! Μεγάλη η Χάρη Της 🙏

καλημερα Μαρινακι μου!!!!!! ποσο τρομερο!!! η αγια ειρηνη χρυσοβαλαντου ειναι εδω και μας ακουει. ειναι παντα διπλα μας!!!!!! ολες θα μας βοηθησει!!!!❤️🙏🙏❤️

θα δεις οτι πολυ συντομα θα φερει και σ εσενα το θαυματακι σου!!!😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Εμένα στην εγκυμοσύνη μεγάλωσαν! Όχι σε σημείο να έχω κάποιο θέμα (άλλωστε αυτό το είχαμε εξετάσει πριν μείνω έγκυος ) όμως μεγάλωσαν αρκετά.Ε μετά που λόγω θηλασμού δεν είδα περιοδο για 8 μήνες έμειναν μισά! Οπότε αν δεν είναι σε θέση που ενοχλούν μην ανησυχείτε...

Εμένα μεγάλωσε στην αρχή της εγκυμοσύνης και μου κάνει εντύπωση ότι ενώ οι εμβρυολογοι μου λένε ότι αφού γεννήσω θα μειωθεί ξανά ειδικά αν θελήσω να θηλασω ο γυναικολόγος μου είπε 6 μήνες μετά τη γέννα έλα να το δούμε μήπως το αφαιρέσουμε. Εν τω μεταξύ είναι στον πυθμένα της μήτρας, αν μειωθεί όπως ήταν στα 3 εκ. δεν ενοχλεί για άλλη εγκυμοσύνη. Τι να πω; νομίζω ότι οι μελέτες στο κομμάτι ινομυωματα και εγκυμοσύνη δεν είναι ξεκάθαρες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

Εμένα μεγάλωσε στην αρχή της εγκυμοσύνης και μου κάνει εντύπωση ότι ενώ οι εμβρυολογοι μου λένε ότι αφού γεννήσω θα μειωθεί ξανά ειδικά αν θελήσω να θηλασω ο γυναικολόγος μου είπε 6 μήνες μετά τη γέννα έλα να το δούμε μήπως το αφαιρέσουμε. Εν τω μεταξύ είναι στον πυθμένα της μήτρας, αν μειωθεί όπως ήταν στα 3 εκ. δεν ενοχλεί για άλλη εγκυμοσύνη. Τι να πω; νομίζω ότι οι μελέτες στο κομμάτι ινομυωματα και εγκυμοσύνη δεν είναι ξεκάθαρες. 

Η πεθερά μου αφαίρεσε ένα 10 εκ που ήταν στη μήτρα κ μετά ξαναβγήκε το ίδιο κ μετά αφαίρεσε τη μήτρα της! Την πρώτη φορά π το αφαίρεσε ήταν γιατί σκεφτόταν για τρίτο μωρό κ ήταν γύρω στα 30-35…δεν έχει κάτι ξεκάθαρο κ της μαμας μειώθηκαν μετά την γεννα κ δεν μεγάλωσαν ξανά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Ραφαελα μου γλυκια ολα περασαν!!! Ειστε κ οι δυο υγιεστατοι κι ετσι θα συνεχισετε μεχρι να παρεις το τζουτζουκι σας αγκαλιτσα!!!! 🤱🤱🤱 με τη δουλεια να βαλεις ορια... καθε βδομαδα κ θα βαραινεις περισσοτερο οποτε θελει πολλη προσοχη και ξεκουραση... το ονειρο ειναι στην κοιλιτσα σου!!! Κσνε τα παντα γι αυτο γτ το θελετε οσο τιποτα με τον αντρουλη σου το γλυκο! Απ το λιγο που σε ξερω κι εχω δισβασει για τον αντρα σου, σας αξιζει μονο ευτυχια!!!!🥰👫💖

Οσο για μενα μην σκας καθολου!!! Το μωρο σας να ναι καλα!!!!!😍😍😍 αυτο εχει προτεραιοτητα!!! Θα αφησω στη @Nandia- (αν δεν εχει προβλημα) τα μηλα κ το κομποσχοινι σου και θα σου τα δωσει οταν βρεθειτε!😉

Εννοείται δεν έχω πρόβλημα.. να είμαστε καλά από τον Θεό και να έρθω και θα κανονίσω να τα πάρει η @Raf123

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Antonia2 μου μακάρι σε όλες μας να μας ευλόγησει με ένα μωρό!! Εσύ πως πας;;; αντε σε λίγες ημέρες να δούμε θετικό τεστακι από εσένα!! Τετάρτη αν θυμάμαι καλά δεν περιμένεις ε; ☺️☺️

@Raf123 όντως και εγώ αυτό πιστεύω είναι σημάδι...εσύ τι κάνεις;;; βγήκες από την κλινική;;;; 

@Hopemumtobeκαλά αποτελέσματα κορίτσι μου!!! Περιμενουμε νέα σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Εννοείται δεν έχω πρόβλημα.. να είμαστε καλά από τον Θεό και να έρθω και θα κανονίσω να τα πάρει η @Raf123

❤️❤️ ετσι! να ειμαστε καλα και ολα θα τα κανουμε!!!!!

στις πριν 14 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Antonia2 μου μακάρι σε όλες μας να μας ευλόγησει με ένα μωρό!! Εσύ πως πας;;; αντε σε λίγες ημέρες να δούμε θετικό τεστακι από εσένα!! Τετάρτη αν θυμάμαι καλά δεν περιμένεις ε; ☺️☺️

@Raf123 όντως και εγώ αυτό πιστεύω είναι σημάδι...εσύ τι κάνεις;;; βγήκες από την κλινική;;;; 

@Hopemumtobeκαλά αποτελέσματα κορίτσι μου!!! Περιμενουμε νέα σου 

το εχεις προαισθημα αγαπημενη μου;;;;; τεταρτη περιμενω... μπα, τα σημαδια δειχνουν οτι θα ερθει κανονικα.... η αγια ειρηνη χρυσοβαλαντου σε ολες θα φερει μωρακια αρκει να προσευχηθουμε! ειναι εδω!🙏❤️

πως περνατε με τα αγορια σου;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

❤️❤️ ετσι! να ειμαστε καλα και ολα θα τα κανουμε!!!!!

το εχεις προαισθημα αγαπημενη μου;;;;; τεταρτη περιμενω... μπα, τα σημαδια δειχνουν οτι θα ερθει κανονικα.... η αγια ειρηνη χρυσοβαλαντου σε ολες θα φερει μωρακια αρκει να προσευχηθουμε! ειναι εδω!🙏❤️

πως περνατε με τα αγορια σου;;;

Χαλαρωνωωωω.. Τώρα κάθομαι στη Αυλή και ακούω τα πουλάκια.. 😜 Πόσο ανάγκη το είχα αυτό!!! Τα παιδιά τα έχει η γιαγιά, τα απασχολεί, τέλεια 😀  

Εγώ λέω να πάρεις ένα τεστ να κάνεις Τετάρτη!!! ☺️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, καλή εβδομάδα.

Σήμερα το απόγευμα έχω να πάω στο γιατρό και αγχώνομαι. Εν τω μεταξύ δύο μέρες τα βράδια δεν κοιμάμαι γιατί πονάνε οι γαμπες μου.

@Raf123 σιδερένια κορίτσι μου. Με το καλό να πας σπίτι σου 

@Antonia2 σου εύχομαι να μην έρθει και τα προεόρτια να είναι εγκυμοσύνης και όχι περιόδου.

@marinamanoulitsa να ξεκουραστείς και να γεμίσεις μπαταρίες.

@Hopemumtobe καλά αποτελέσματα με τις εξετάσεις σου .

@Nandia- εσύ πως είσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλημέρα κορίτσια, καλή εβδομάδα.

Σήμερα το απόγευμα έχω να πάω στο γιατρό και αγχώνομαι. Εν τω μεταξύ δύο μέρες τα βράδια δεν κοιμάμαι γιατί πονάνε οι γαμπες μου.

@Raf123 σιδερένια κορίτσι μου. Με το καλό να πας σπίτι σου 

@Antonia2 σου εύχομαι να μην έρθει και τα προεόρτια να είναι εγκυμοσύνης και όχι περιόδου.

@marinamanoulitsa να ξεκουραστείς και να γεμίσεις μπαταρίες.

@Hopemumtobe καλά αποτελέσματα με τις εξετάσεις σου .

@Nandia- εσύ πως είσαι?

Καλημέρα κορίτσι! Μηπως έχεις κατακράτηση?? Μην αγχώνεσαι,  όλα καλά θα πάνε σήμερα, λογικά θα ακούσετε καρδούλα!

Ο αντρας σου πως είναι? Βγήκε αρνητικός για να ερθει μαζι σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Χαλαρωνωωωω.. Τώρα κάθομαι στη Αυλή και ακούω τα πουλάκια.. 😜 Πόσο ανάγκη το είχα αυτό!!! Τα παιδιά τα έχει η γιαγιά, τα απασχολεί, τέλεια 😀  

Εγώ λέω να πάρεις ένα τεστ να κάνεις Τετάρτη!!! ☺️ 

αχ τι ωραια!!!!! ποσο σε ζηλευω (με την καλη εννοια)!!!!! να χαλαρωσεις και να ξεκουραστεις κοριτσι μου!!!!! ❤️❤️❤️ τσιου τσιου 🕊️🐤

στις πριν 38 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλημέρα κορίτσια, καλή εβδομάδα.

Σήμερα το απόγευμα έχω να πάω στο γιατρό και αγχώνομαι. Εν τω μεταξύ δύο μέρες τα βράδια δεν κοιμάμαι γιατί πονάνε οι γαμπες μου.

@Raf123 σιδερένια κορίτσι μου. Με το καλό να πας σπίτι σου 

@Antonia2 σου εύχομαι να μην έρθει και τα προεόρτια να είναι εγκυμοσύνης και όχι περιόδου.

@marinamanoulitsa να ξεκουραστείς και να γεμίσεις μπαταρίες.

@Hopemumtobe καλά αποτελέσματα με τις εξετάσεις σου .

@Nandia- εσύ πως είσαι?

μαρια μου ανυπομονουμε για τα νεα σου απο το γιατρο!!!!! ολα θα πανε καλα!!! θα δεις!!!! λογικο το αγχος αλλα νομιζω το απογευμα θα το ξεχασεις για λιγο γτ θα δεις οτι ολα πανε τελεια!!!!❤️❤️

ευχαριστω για τις ευχες σου κοριτσακι μου!!!!! μονο η θετικη σας ενεργεια φτανει!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

❤️❤️ ετσι! να ειμαστε καλα και ολα θα τα κανουμε!!!!!

το εχεις προαισθημα αγαπημενη μου;;;;; τεταρτη περιμενω... μπα, τα σημαδια δειχνουν οτι θα ερθει κανονικα.... η αγια ειρηνη χρυσοβαλαντου σε ολες θα φερει μωρακια αρκει να προσευχηθουμε! ειναι εδω!🙏❤️

πως περνατε με τα αγορια σου;;;

Έχεις καφε; έπρεπε να αρχίσουν ηδη σωστα;

 

στις πριν 58 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλημέρα κορίτσια, καλή εβδομάδα.

Σήμερα το απόγευμα έχω να πάω στο γιατρό και αγχώνομαι. Εν τω μεταξύ δύο μέρες τα βράδια δεν κοιμάμαι γιατί πονάνε οι γαμπες μου.

@Raf123 σιδερένια κορίτσι μου. Με το καλό να πας σπίτι σου 

@Antonia2 σου εύχομαι να μην έρθει και τα προεόρτια να είναι εγκυμοσύνης και όχι περιόδου.

@marinamanoulitsa να ξεκουραστείς και να γεμίσεις μπαταρίες.

@Hopemumtobe καλά αποτελέσματα με τις εξετάσεις σου .

@Nandia- εσύ πως είσαι?

Τα ίδια..  εμετό έκανα σήμερα και φοβερές αναγούλες.. κάτι τσιμπήματα και πονακια από κάτω έχω.. νερό πίνω και ανακατεύομαι.. να μην αγχώνεσαι..όλα καλά θα πάνε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η MyElpida είπε:

Καλημέρα κορίτσι! Μηπως έχεις κατακράτηση?? Μην αγχώνεσαι,  όλα καλά θα πάνε σήμερα, λογικά θα ακούσετε καρδούλα!

Ο αντρας σου πως είναι? Βγήκε αρνητικός για να ερθει μαζι σου?

Βασικά τις νιώθω βαριές και κουρασμένες και σαν να κάνουν μπουρμπουληθρες.

Ο άντρας μου ακόμα θετικός βγαίνει οπότε θα πάω μόνη μου 😭😭

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Έχεις καφε; έπρεπε να αρχίσουν ηδη σωστα;

 

Τα ίδια..  εμετό έκανα σήμερα και φοβερές αναγούλες.. κάτι τσιμπήματα και πονακια από κάτω έχω.. νερό πίνω και ανακατεύομαι.. να μην αγχώνεσαι..όλα καλά θα πάνε 

Και εγώ από αναγουλες είμαι χάλια. Ούτε νερό δεν μπορώ να πιω. Μαγείρεψα τώρα και μυρίζει και δεν το αντέχω. Αλλά πρέπει να φάνε οι άντρες μου. Την μαμά μου την έχουνε ξεπατωσει στο πέρα δώθε και της έδωσα ρεπό από το μαγείρεμα σήμερα. Εγώ πάλι τρώω μια φορά την μέρα και αυτό βράδυ που ηρεμώ για λίγο. Αλλά τρώω πολύ λίγο δεν πάει τπτ κάτω. Έτσι ήμουν και στον γιο μου μέχρι τον τρίτο μήνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

αχ τι ωραια!!!!! ποσο σε ζηλευω (με την καλη εννοια)!!!!! να χαλαρωσεις και να ξεκουραστεις κοριτσι μου!!!!! ❤️❤️❤️ τσιου τσιου 🕊️🐤

μαρια μου ανυπομονουμε για τα νεα σου απο το γιατρο!!!!! ολα θα πανε καλα!!! θα δεις!!!! λογικο το αγχος αλλα νομιζω το απογευμα θα το ξεχασεις για λιγο γτ θα δεις οτι ολα πανε τελεια!!!!❤️❤️

ευχαριστω για τις ευχες σου κοριτσακι μου!!!!! μονο η θετικη σας ενεργεια φτανει!!!!!

Θα σας ενημερώσω το απόγευμα με το που γυρίσω σπίτι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...