Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ιούνης, μπρατσακια, μπανακια, περιμένουμε πολλά καλοκαιρινά μωράκια!!!🌊⛱️🌊🏖️


Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Αν περάσει σαν εργατικό δεν θα πρέπει να δώσει αποζημίωση ο εργοδότης; 

 

Τέλεια νέα..  εύχομαι να συνεχίσουν να είναι όλα τέλεια ❤️❤️

Σε ευχαριστω αγαπημενη μου! Εσυ πως εισαι  κοριτσι μου? Ποτε εχεις επομενο ραντεβου?❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου γλυκα!!!!!❤️ σας σκεφτομαι πολυ αλλα δεν εχω αδειασει να μπω.... εχω κουραστει λιγο με το τρεξιμο του γαμου και εχω να διευθετησω πολλα... δυστυχως τα περισσοτερα περνανε απο τη νυφη οποτε με καταλαβαινετε... επισης ειχα τους γονεις μου στο σπιτι και καταλαβαινετε.. με το που γυριζα απο το χαμο της δουλειας, δε μ αφηνε η μανα μου σε ησυχια.. μου εχει δειξει 200 φορεματα για να δει τι θα βαλει στο γαμο. μια λεει θα αγορασει, μια οτι θα ραψει, μια να παμε στα μαγαζια να δουμε.... αχ θεε μου τι τραβαω;;;;😅😅

@ΜαρίαΔημήτρηςεχω ενθουσιαστει με τις χοριακες σου!!!!!😍😍🤰🤰ολα πανε ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!! ευχομαι να συνεχισουν ολα ετσι!!!!🙏🙏🙏 να μας στελνεις τα νεα σου!!!!

@Nandia- μου διαβασα για την επισκεψη στη γυναικολογο!!! την επομενη φορα θα ακουσετε καρδουλα και θα ειναι ο πιο ωραιος ηχος των τελευταιων 8 ετων!!!! 💓💓(8 δεν ειπαμε οτι ειναι ο μικρος σου γιος;;) η αγια ειρηνη χρυσοβαλαντου ειναι διπλα σου!!!!🙏❤️😉😘

@marinamanoulitsaπολυ χαρηκα με τα αποτελεσματα των εξετασεων σου!!!!! πηρα μεγαλη χαρα!!!! 🤩😁😁βουρ για προσπαθειες και ερχεται το 3ο μωρακι σας να σας γεμισει ευτυχια!!!!❤️🤰

@evaioan περαστικα κοριτσι μου και συντομα!!!!❤️ πως εισαι απο συμπτωματα; ευχομαι να το περασεις χωρις συμπτωματα και να παρει η μπεμπα σας μονο τα αντισωματα για να προστατευτει!!!🙏❤️

@Hopemumtobeτι φανταστικα νεα ειναι αυτα!!!!! μπραβο κοριτσι μου!!!! το μωρακι σου ειναι μια χαρα και ανυπομονει να το παρεις αγκαλια!!!!❤️❤️τελικα αλλαξες γιατρο;;

@Raf123 & @babyblue94 οι εγκυμοσυνες σας πανε σουπερ!!!!! ετσι να μπαινω να διαβαζω τα ευχαριστα νεα σας και να γεμιζω με χαρα!!!!!😀😍❤️🤰🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

κοριτσια μου γλυκα!!!!!❤️ σας σκεφτομαι πολυ αλλα δεν εχω αδειασει να μπω.... εχω κουραστει λιγο με το τρεξιμο του γαμου και εχω να διευθετησω πολλα... δυστυχως τα περισσοτερα περνανε απο τη νυφη οποτε με καταλαβαινετε... επισης ειχα τους γονεις μου στο σπιτι και καταλαβαινετε.. με το που γυριζα απο το χαμο της δουλειας, δε μ αφηνε η μανα μου σε ησυχια.. μου εχει δειξει 200 φορεματα για να δει τι θα βαλει στο γαμο. μια λεει θα αγορασει, μια οτι θα ραψει, μια να παμε στα μαγαζια να δουμε.... αχ θεε μου τι τραβαω;;;;😅😅

@ΜαρίαΔημήτρηςεχω ενθουσιαστει με τις χοριακες σου!!!!!😍😍🤰🤰ολα πανε ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!! ευχομαι να συνεχισουν ολα ετσι!!!!🙏🙏🙏 να μας στελνεις τα νεα σου!!!!

@Nandia- μου διαβασα για την επισκεψη στη γυναικολογο!!! την επομενη φορα θα ακουσετε καρδουλα και θα ειναι ο πιο ωραιος ηχος των τελευταιων 8 ετων!!!! 💓💓(8 δεν ειπαμε οτι ειναι ο μικρος σου γιος;;) η αγια ειρηνη χρυσοβαλαντου ειναι διπλα σου!!!!🙏❤️😉😘

@marinamanoulitsaπολυ χαρηκα με τα αποτελεσματα των εξετασεων σου!!!!! πηρα μεγαλη χαρα!!!! 🤩😁😁βουρ για προσπαθειες και ερχεται το 3ο μωρακι σας να σας γεμισει ευτυχια!!!!❤️🤰

@evaioan περαστικα κοριτσι μου και συντομα!!!!❤️ πως εισαι απο συμπτωματα; ευχομαι να το περασεις χωρις συμπτωματα και να παρει η μπεμπα σας μονο τα αντισωματα για να προστατευτει!!!🙏❤️

@Hopemumtobeτι φανταστικα νεα ειναι αυτα!!!!! μπραβο κοριτσι μου!!!! το μωρακι σου ειναι μια χαρα και ανυπομονει να το παρεις αγκαλια!!!!❤️❤️τελικα αλλαξες γιατρο;;

@Raf123 & @babyblue94 οι εγκυμοσυνες σας πανε σουπερ!!!!! ετσι να μπαινω να διαβαζω τα ευχαριστα νεα σας και να γεμιζω με χαρα!!!!!😀😍❤️🤰🤰

Καλά είμαι κορίτσι μου το μόνο σύμπτωμα είναι το μπούκωμα στη μύτη που με ενοχλεί ειδικά το βράδυ. Μπαίνω 30η εβδομάδα σιγά σιγά και εφόσον συνέλθω έχω το καρδιοτοκογραφημα το οποίο αν βγει μια χαρά φτηνά τη γλίτωσα! Να χαρείς όσο γίνεται με την προετοιμασία του γάμου. Ολόψυχα εύχομαι κάθε καλό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Το Nipt βγήκε αρνητικό και όλα φαίνονται εντάξει!  (ευχαριστώ για σκέψη @misofeggaro)❤️ Πλακούντας έχει μετακινηθεί λίγο αλλά παραμένει επιπωματικός, θα δούμε στoυς επόμενους υπέρηχους!

Κατά τα άλλα βρήκαμε νέο σπίτι και σε συνδυασμό με δουλειά κα ι εγκυμοσύνη έχω πιεστεί πολύ!

Σας φιλώ πολύ 🥰🥰

Συγχαρητήρια για το nipt και με το καλό το νέο σπιτικό να γεμίσει χαρούμενες παιδικές φωνούλες. Σιγά σιγά με την μετακόμιση και σε καμία περίπτωση να μην τεντωνεσαι. Εμένα επειδή η μαμά μου τεντωνοταν να αδειάζει τις κούτες με τα βιβλία στο νέο σπίτι στη βιβλιοθήκη, γεννήθηκα πρόωρα και με πολύ ταλαιπωρημενο πλακούντα. Ασχέτως που μετά έτρωγα το φαγάκι μου γεννήθηκα λιποβαρης 😂😂😂. Λαου λαου η μετακόμιση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η evaioan είπε:

Καλά είμαι κορίτσι μου το μόνο σύμπτωμα είναι το μπούκωμα στη μύτη που με ενοχλεί ειδικά το βράδυ. Μπαίνω 30η εβδομάδα σιγά σιγά και εφόσον συνέλθω έχω το καρδιοτοκογραφημα το οποίο αν βγει μια χαρά φτηνά τη γλίτωσα! Να χαρείς όσο γίνεται με την προετοιμασία του γάμου. Ολόψυχα εύχομαι κάθε καλό. 

Ευχαριστω κορίτσι μου!!! ❤️❤️❤️ ολα θα πανε καλα!!! ειναι αρκετα προχωρημενη η εγκυμοσυνη σου οποτε νομιζω ο κινδυνος ειναι πολυ μικρος. η νυφη μου (ανεμβολιαστη) ειχε θετικο τεστ κοβιντ 3 μερες πριν το θετικο τεστ εγκυμοσυνης.. και δεν το περασε πολυ ελαφρια γενικά... δοξα το θεο τωρα εχουμε μια πανεμορφη και αφρατη μπουμπουκα να μας ομορφαινει τη ζωη!!!! 🙏😍👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσι μου εμενα ειναι το στανταρντ μου 9 και 6, αλλα περυσι καποια στιημη εφτασα 7,5 μεγαλη και 4,7 μικρη, ημουν ενα πτωμα!!! Απο εμπειρια θα σου πω, να προσθετεις αλατι αλλα και κατι ΠΟΛΥ ΒΑΣΙΚΟ να πινεις παρα πολλα υγρα!! Βοηθαει παρα πολυ στο να ανεβει πιεσει και το εμαθα περυσι. Επισης, εγω περυσι πηρα επειγοντως almoral που ειναι ηλεκτρολυτες δεν ξερω αν επιτρεπεται βεβαια στην εγκυμοσυνη αλλα μου ειχαν πει το παιρνουν και μωρακια, αυτο σε βοηθαει να αισθανθεις πολυ καλυτερα. Ρωτησε το αν συνεχισεις. Υπομονη γιατι με τη ζεστη πεφτει πολυ η πιεση!!

Ναι θα προσέχω την ζέστη.θα κοιτάξω να είμαι σε δροσερό μέρος

Αλάτι δεν μπορω να προσθέσω. Έχω αυξημένη πίεση δεξιάς μητριαιας αρτηρίας και παίρνω σαλοσπιρ προληπτικά Γιά να μην αυξηθεί..οπότε πρέπει να τρώω και ελάχιστο αλάτι.

Εντάξει ο γιατρός είπε αν πέσει απίστευτα πολύ να φάω πολύ λίγο.αλλα γενικά με παρακολουθεί και θα τον προσέχει 

 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η SUNY είπε:

@ΜαρίαΔημήτρηςπως είσαι ;;;;;

Καλά είμαι λέω, πριν λίγο ξύπνησα με αναγουλες και αυτό από τη μια με ησυχάζει ότι όλα πάνε καλά. 

@Nandia- @evaioan σε καμία περίπτωση δεν θα εμπλεξω τον εργοδότη σε αυτό γιατί δεν ευθύνεται. Με διευθυντή του ΙΚΑ που μίλησα άκρη δεν βρήκα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Το Nipt βγήκε αρνητικό και όλα φαίνονται εντάξει!  (ευχαριστώ για σκέψη @misofeggaro)❤️ Πλακούντας έχει μετακινηθεί λίγο αλλά παραμένει επιπωματικός, θα δούμε στoυς επόμενους υπέρηχους!

Κατά τα άλλα βρήκαμε νέο σπίτι και σε συνδυασμό με δουλειά κα ι εγκυμοσύνη έχω πιεστεί πολύ!

Σας φιλώ πολύ 🥰🥰

Ποσό χαίρομαι για εσένα κοριτσάκι μου ❤️❤️❤️❤️❤️ Ήμουν σίγουρη για το νιπτ!! Μπράβο άντε χαλάρωσε λίγο τώρα…κ να σκέφτεσαι ότι θα ανεβεί κ ο πλακούντας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλά είμαι λέω, πριν λίγο ξύπνησα με αναγουλες και αυτό από τη μια με ησυχάζει ότι όλα πάνε καλά. 

@Nandia- @evaioan σε καμία περίπτωση δεν θα εμπλεξω τον εργοδότη σε αυτό γιατί δεν ευθύνεται. Με διευθυντή του ΙΚΑ που μίλησα άκρη δεν βρήκα.

Ξεκίνησαν τα συμπτώματα Ε ; Να είσαι ήρεμη όλα θα πάνε καλα !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η SUNY είπε:

Ξεκίνησαν τα συμπτώματα Ε ; Να είσαι ήρεμη όλα θα πάνε καλα !!! 

Τα συμπτώματα έχουν ξεκινήσει πριν την καθυστέρηση που νόμιζα πως είχα πάθει δηλητηρίαση 🤣🤣🤣

Είπα ότι δεν θα ασχοληθώ με τίποτα πλέον και θα προσπαθήσω να είμαι ζεν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Τα συμπτώματα έχουν ξεκινήσει πριν την καθυστέρηση που νόμιζα πως είχα πάθει δηλητηρίαση 🤣🤣🤣

Είπα ότι δεν θα ασχοληθώ με τίποτα πλέον και θα προσπαθήσω να είμαι ζεν.

Α ναι ναι τώρα θυμάμαι που μας το είχες πει …. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια.. Πήρα κάτι βιταμίνες pregnacare και πάνω γραφουν ΜFT και μια ημερομηνία.. Ξέρει κάποια τι είναι αυτή η ημερομηνία?? @Raf123 μου εσυ μήπως γνωριζεις.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Σε ευχαριστω αγαπημενη μου! Εσυ πως εισαι  κοριτσι μου? Ποτε εχεις επομενο ραντεβου?❤️

Προσπαθώ να σκεφτομαι θετικά..  εχω πιο έντονες αναγούλες.. αύριο έχω ραντεβού.. εύχομαι να ακούσω καρδούλα 

 

στις πριν 3 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

κοριτσια μου γλυκα!!!!!❤️ σας σκεφτομαι πολυ αλλα δεν εχω αδειασει να μπω.... εχω κουραστει λιγο με το τρεξιμο του γαμου και εχω να διευθετησω πολλα... δυστυχως τα περισσοτερα περνανε απο τη νυφη οποτε με καταλαβαινετε... επισης ειχα τους γονεις μου στο σπιτι και καταλαβαινετε.. με το που γυριζα απο το χαμο της δουλειας, δε μ αφηνε η μανα μου σε ησυχια.. μου εχει δειξει 200 φορεματα για να δει τι θα βαλει στο γαμο. μια λεει θα αγορασει, μια οτι θα ραψει, μια να παμε στα μαγαζια να δουμε.... αχ θεε μου τι τραβαω;;;;😅😅

@ΜαρίαΔημήτρηςεχω ενθουσιαστει με τις χοριακες σου!!!!!😍😍🤰🤰ολα πανε ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!! ευχομαι να συνεχισουν ολα ετσι!!!!🙏🙏🙏 να μας στελνεις τα νεα σου!!!!

@Nandia- μου διαβασα για την επισκεψη στη γυναικολογο!!! την επομενη φορα θα ακουσετε καρδουλα και θα ειναι ο πιο ωραιος ηχος των τελευταιων 8 ετων!!!! 💓💓(8 δεν ειπαμε οτι ειναι ο μικρος σου γιος;;) η αγια ειρηνη χρυσοβαλαντου ειναι διπλα σου!!!!🙏❤️😉😘

@marinamanoulitsaπολυ χαρηκα με τα αποτελεσματα των εξετασεων σου!!!!! πηρα μεγαλη χαρα!!!! 🤩😁😁βουρ για προσπαθειες και ερχεται το 3ο μωρακι σας να σας γεμισει ευτυχια!!!!❤️🤰

@evaioan περαστικα κοριτσι μου και συντομα!!!!❤️ πως εισαι απο συμπτωματα; ευχομαι να το περασεις χωρις συμπτωματα και να παρει η μπεμπα σας μονο τα αντισωματα για να προστατευτει!!!🙏❤️

@Hopemumtobeτι φανταστικα νεα ειναι αυτα!!!!! μπραβο κοριτσι μου!!!! το μωρακι σου ειναι μια χαρα και ανυπομονει να το παρεις αγκαλια!!!!❤️❤️τελικα αλλαξες γιατρο;;

@Raf123 & @babyblue94 οι εγκυμοσυνες σας πανε σουπερ!!!!! ετσι να μπαινω να διαβαζω τα ευχαριστα νεα σας και να γεμιζω με χαρα!!!!!😀😍❤️🤰🤰

Σε ευχαριστώ πολύ❤️❤️❤️.. εχω εμπιστοσύνη στην Αγία Ειρήνη Χρυσοβαλάντου και προσπαθώ να μην ξεχνάω ότι είναι δικό της θαύμα..  20/7 κλείνει 9χρ.. πως περνάνε τα χρόνια ρε παιδί μου.. ο μεγάλος 2/8 κλείνει 14 χρ

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλά είμαι λέω, πριν λίγο ξύπνησα με αναγουλες και αυτό από τη μια με ησυχάζει ότι όλα πάνε καλά. 

@Nandia- @evaioan σε καμία περίπτωση δεν θα εμπλεξω τον εργοδότη σε αυτό γιατί δεν ευθύνεται. Με διευθυντή του ΙΚΑ που μίλησα άκρη δεν βρήκα.

Εννοείται.. ουτε θα το δεχτεί κιολας απλσ επειδή δεν ξερω τι παίζει ακριβώς στην Ελλάδα γιαυτο ρώτησα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Hopemumtobe@Hopemumtobe μπράβο χαίρομαι που βγήκε καλή η εξέταση σου...!! ❤️😊

@babyblue94 αντε επιτέλους αύριο να το δεις 3d και 4d 😉  είναι τέλειο το δείχνει λες και είναι μπροστά σου το μπεμπέ ❤️

@Antonia2 μεταδίδεις τόση θετική ενέργεια ρε κορίτσι μου αλήθεια.. Την νιώθεις και από μακριά φοβερό!!! Σου εύχομαι με το καλοοοοοο ο γάμος και ένα μπεμπε σύντομα 😚😘 λες στο γάμο σου να είσαι και έγκυος; 😚😉

@Nandia-μου αντε με το καλό αύριο να μας πεις ευχάριστα να χαρούμε!!! Περιμενουμε με αγωνία κι πίστη ότι όλα θα είναι καλά 😚😘

@misofeggaro@misofeggaro τι νέα εσύ; σε τι φάση είσαι;; σε ωορρηξία;

@Lacostaki εσύ τι κάνεις; με το θέμα εξωσωματικής; το προχωράς; πως πάνε οι διαδικασίες; 

@ΜαρίαΔημήτρης κακώς τόσο πολύ ένταση.. Σκέψου ότι είσαι έγκυος δεν πρέπει να ταράζεται το σποράκι σου..... Δίκιο έχεις ότι και να πεις αλλά με τις φωνές δεν κερδίζεις κάτι ούτως ή άλλως... Κοίτα τι διαδικασίες θα κάνεις για να λυθεί. Και ψυχραιμία!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η MyElpida είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.. Πήρα κάτι βιταμίνες pregnacare και πάνω γραφουν ΜFT και μια ημερομηνία.. Ξέρει κάποια τι είναι αυτή η ημερομηνία?? @Raf123 μου εσυ μήπως γνωριζεις.?

Γεια σου πως είσαι;; Όλα καλά;; Κορίτσι μου αυτό σημαίνει ότι έγινε με βάση κάποιες προδιαγραφές πχ ευρωπαϊκές προφιαγραφες φαρμακολογίας! Αν δεν κάνω λαθος αυτό σημαίνει! Καποιες φορες μπορεί να δεις GMP κ αυτό πάλι είναι πιστοποίηση! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Hopemumtobe@Hopemumtobe μπράβο χαίρομαι που βγήκε καλή η εξέταση σου...!! ❤️😊

@babyblue94 αντε επιτέλους αύριο να το δεις 3d και 4d 😉  είναι τέλειο το δείχνει λες και είναι μπροστά σου το μπεμπέ ❤️

@Antonia2 μεταδίδεις τόση θετική ενέργεια ρε κορίτσι μου αλήθεια.. Την νιώθεις και από μακριά φοβερό!!! Σου εύχομαι με το καλοοοοοο ο γάμος και ένα μπεμπε σύντομα 😚😘 λες στο γάμο σου να είσαι και έγκυος; 😚😉

@Nandia-μου αντε με το καλό αύριο να μας πεις ευχάριστα να χαρούμε!!! Περιμενουμε με αγωνία κι πίστη ότι όλα θα είναι καλά 😚😘

@misofeggaro@misofeggaro τι νέα εσύ; σε τι φάση είσαι;; σε ωορρηξία;

@Lacostaki εσύ τι κάνεις; με το θέμα εξωσωματικής; το προχωράς; πως πάνε οι διαδικασίες; 

@ΜαρίαΔημήτρης κακώς τόσο πολύ ένταση.. Σκέψου ότι είσαι έγκυος δεν πρέπει να ταράζεται το σποράκι σου..... Δίκιο έχεις ότι και να πεις αλλά με τις φωνές δεν κερδίζεις κάτι ούτως ή άλλως... Κοίτα τι διαδικασίες θα κάνεις για να λυθεί. Και ψυχραιμία!!! 

Εγώ στις 16 του μήνα έχω το πρώτο ραντεβού με το νοσοκομείο θα πάω να μιλήσουμε να δω τι θα μου πουν και να μου γράψουν τις εξετάσεις που ζητάει η επιτροπή πάντως την όλη διαδικασία θα την ξεκινήσω μετά τον Σεπτέμβριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

Όπως εμένα..  εγω βέβαια αν και ειμουν 6κατι δεν άκουσα καρδούλα.. να δω αύριο τι θα γίνει 

Τι έγινε πήγες για υπέροχο άκουσες καρδούλα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

Προσπαθώ να σκεφτομαι θετικά..  εχω πιο έντονες αναγούλες.. αύριο έχω ραντεβού.. εύχομαι να ακούσω καρδούλα 

 

Σε ευχαριστώ πολύ❤️❤️❤️.. εχω εμπιστοσύνη στην Αγία Ειρήνη Χρυσοβαλάντου και προσπαθώ να μην ξεχνάω ότι είναι δικό της θαύμα..  20/7 κλείνει 9χρ.. πως περνάνε τα χρόνια ρε παιδί μου.. ο μεγάλος 2/8 κλείνει 14 χρ

 

Εννοείται.. ουτε θα το δεχτεί κιολας απλσ επειδή δεν ξερω τι παίζει ακριβώς στην Ελλάδα γιαυτο ρώτησα 

Να σου ζησουν τα τζουτζουκια σου και με το καλο να ερθει μια κορακλα να σας γεμισει φιογκους κ κορδελιτσες!!!! 🎀🎀🎀💕💕💕🎉🎉🎉💖💖💖 ανυπομονω αυριο για τα νεα σου!!! 💓💓💓💓 κσλα τα χρονια αστο... ειδικα τα 2 τελευταια με τον κοβιντ ουτε π τα καταλαβαμε....🤔

στις πριν 3 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Hopemumtobe@Hopemumtobe μπράβο χαίρομαι που βγήκε καλή η εξέταση σου...!! ❤️😊

@babyblue94 αντε επιτέλους αύριο να το δεις 3d και 4d 😉  είναι τέλειο το δείχνει λες και είναι μπροστά σου το μπεμπέ ❤️

@Antonia2 μεταδίδεις τόση θετική ενέργεια ρε κορίτσι μου αλήθεια.. Την νιώθεις και από μακριά φοβερό!!! Σου εύχομαι με το καλοοοοοο ο γάμος και ένα μπεμπε σύντομα 😚😘 λες στο γάμο σου να είσαι και έγκυος; 😚😉

@Nandia-μου αντε με το καλό αύριο να μας πεις ευχάριστα να χαρούμε!!! Περιμενουμε με αγωνία κι πίστη ότι όλα θα είναι καλά 😚😘

@misofeggaro@misofeggaro τι νέα εσύ; σε τι φάση είσαι;; σε ωορρηξία;

@Lacostaki εσύ τι κάνεις; με το θέμα εξωσωματικής; το προχωράς; πως πάνε οι διαδικασίες; 

@ΜαρίαΔημήτρης κακώς τόσο πολύ ένταση.. Σκέψου ότι είσαι έγκυος δεν πρέπει να ταράζεται το σποράκι σου..... Δίκιο έχεις ότι και να πεις αλλά με τις φωνές δεν κερδίζεις κάτι ούτως ή άλλως... Κοίτα τι διαδικασίες θα κάνεις για να λυθεί. Και ψυχραιμία!!! 

Μαρινακι μου γλυκο!!! Καρντασι μου!!!! 🥰🥰🥰 σ ευχαριστω για τα καλα σου λογια και τις ευχες!!!! Η αληθεια οτι οι φιλες μου με λενε "motion! Χορηγο θετικης ενεργειας" 🤣🤣🤣🤣 αλλα ωρες ωρες (ειδικα τις μερες που σκαει η περιοδος) νιωθω να με ρουφαει μια μαυρη τρυπα.... 😔😔😔 βεβαια προσπαθω ν μην κραταει πολυ και η θετικη ενεργεια κ σκεψη να βγαινουν ξανα στην επιφανεια...

Να εχουμε ΟΛΟΙ ΥΓΕΙΑ κ τα υπολοιπα θα τα καταφερουμε!!! 💪💪👌👍🤞🤞🤞💃💃🌹🌹🌹🌹 μακαρι στο γαμο να ειμαστε 3!!! Αυριο θα παμε σ ενα ουρολογο αλλο (εξειδικευμενο σε υπογονιμοτητα) να παρουμε μια δευτετη γνωμη. Για να δουμε, τι θ πει κι αυτος....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/6/2022 at 7:41 ΜΜ, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

@ΜαρίαΔημήτρηςσυγχαρητήρια κορίτσι μού, μια τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι, ολα θα πάνε καλά!!

Εγω το εχω αφήσει στο χερι του θεού, αναθεμα αν πετυχαίνω γόνιμες μέρες 😂😂😂 να σου πω την αλήθεια ψυχολογικά κουράστηκα πολύ, είπα να τελειώνουμε με το γάμο που είναι τον Σεπτέμβριο και έπειτα να παρω τα παγωτινια μου.. 

Αντε με το καλό να πας για Αυχενική 💗 💗💗

Ολες θα τα καταφέρουμε,  αλλα η αμέσως επόμενη θέλω να είναι  η @Antonia2 💗💗💗 με τα κορίτσια που ξεκίνησα να μιλάω τα καταφέρατε σχεδόν ολες.. νομίζω πως ήρθε η σειρά της 💗

Ρε κοριτσι..... τι μου κανες βραδιατικα;;; τα εμπιξα.... ποσο με συγκινησες....😪😪

ποσο θελω να μαθω τα ευχαριστα νεα σου!!!! Ανυπομονω να πανηγυρισουμε το δικο σου σπορακι!!!!🥰🥰🥰🥰🎉🎉🎉🎉🎉🎉💃💃💃❤❤❤❤❤🥳🥳🥳🥳

Ερχεται κ η σειρα μας!!! Μεσα στο 2022 θα γεμισουν οι κοιλιτσες!!!! 🤰🤰🤰🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/6/2022 at 7:16 ΜΜ, ο/η misofeggaro είπε:

Καλησπέρα καλά μου κορίτσια.
Καλότυχο να είναι το νέο θεματάκι για όσες έχουν μείνει με άδειες κοιλίτσες.


@Raf123 @Nandia- εδώ είμαι, μπαίνω και σας διαβάζω καθημερινά. Σας παρακολουθώ και σας έχω έννοια να βλέπω ότι προχωράνε καλά τα σποράκια σας. Με το καλό και οι γάμοι σας, να είναι η αρχή για ένα τέλειο και ευτυχισμένο μέλλον με τις οικογένειες σας!
 

@ΜαρίαΔημήτρης Συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου, εύχομαι να πάνε όλα καλά μέχρι τέλος αυτή τη φορά!
@Xristina_B Συγγχαρητήρια και σε εσένα, εύχομαι το σποράκι σου να τα καταφέρει, να έχεις εμπιστοσύνη σε αυτό και να κάνεις ότι χρειάζεται! 


@Antonia2 να σας ζήσει η μπεμπα σας! Και με το καλό τα εμβρυάκια να γίνουν και άλλα ανιψάκια!

@evaioan Περαστικά σας κορίτσι μου, όλα καλά θα πάνε!

@marinamanoulitsa αφού ΄΄ολες οι εξετάσεις βρήκαν μια χαρα, είναι απλά θέμα χρόνου να έρθει! με το καλό! 

@babyblue94 αντε την πεμπτη θα βγάλεις τις φωτογραφίες σου!!! ❤️ 

@Hopemumtobe βγήκε το Nipt;;

 

Ευχαριστουμε μισοφεγγαρο μου!!!!! ❤❤❤🥰🥰🥰🥰 ειναι μια αφρατη ζουμερη καραμελιτσα!!!! 🍬🍬🍬Εχω τρελαθει απο χαρα!!! Κ ακομα δεν την πηρα αγκαλια γτ ειναι τοοοοση δα... ανυπομονω να την ξαναδω!!!😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Γεια σου πως είσαι;; Όλα καλά;; Κορίτσι μου αυτό σημαίνει ότι έγινε με βάση κάποιες προδιαγραφές πχ ευρωπαϊκές προφιαγραφες φαρμακολογίας! Αν δεν κάνω λαθος αυτό σημαίνει! Καποιες φορες μπορεί να δεις GMP κ αυτό πάλι είναι πιστοποίηση! 

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου για την απάντηση!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Xristina_B είπε:

Τι έγινε πήγες για υπέροχο άκουσες καρδούλα 

Καλημέρα.. όχι σήμερα το απόγευμα θα πάω και ο Θεός βοηθος

 

στις πριν 7 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Να σου ζησουν τα τζουτζουκια σου και με το καλο να ερθει μια κορακλα να σας γεμισει φιογκους κ κορδελιτσες!!!! 🎀🎀🎀💕💕💕🎉🎉🎉💖💖💖 ανυπομονω αυριο για τα νεα σου!!! 💓💓💓💓 κσλα τα χρονια αστο... ειδικα τα 2 τελευταια με τον κοβιντ ουτε π τα καταλαβαμε....🤔

Μαρινακι μου γλυκο!!! Καρντασι μου!!!! 🥰🥰🥰 σ ευχαριστω για τα καλα σου λογια και τις ευχες!!!! Η αληθεια οτι οι φιλες μου με λενε "motion! Χορηγο θετικης ενεργειας" 🤣🤣🤣🤣 αλλα ωρες ωρες (ειδικα τις μερες που σκαει η περιοδος) νιωθω να με ρουφαει μια μαυρη τρυπα.... 😔😔😔 βεβαια προσπαθω ν μην κραταει πολυ και η θετικη ενεργεια κ σκεψη να βγαινουν ξανα στην επιφανεια...

Να εχουμε ΟΛΟΙ ΥΓΕΙΑ κ τα υπολοιπα θα τα καταφερουμε!!! 💪💪👌👍🤞🤞🤞💃💃🌹🌹🌹🌹 μακαρι στο γαμο να ειμαστε 3!!! Αυριο θα παμε σ ενα ουρολογο αλλο (εξειδικευμενο σε υπογονιμοτητα) να παρουμε μια δευτετη γνωμη. Για να δουμε, τι θ πει κι αυτος....

Σε ευχαριστώ πολύ ❤️❤️❤️❤️ μακάρι σήμερα να είναι όλα κσλα ... όλοι μου λένε κόρη θα είναι.. στο τέλος θα το πιστέψω και τελικά είναι αγόρι θα μας κακοφανει ολους🤣🤣🤣

Τα χρόνια του κοβιτ εγω δεν τα υπολογίζω.. δεν ζούσαμε.. αρα είμαι 36χρ🤣🤣🤣🤣

Θα είστε σιγουρα 3ς στον γάμο..  δεν θα αργήσει το σπορακι σας.. θα βρει τον δρομο❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλήμερα κορίτσια, πως είστε? Εγώ ξύπνησα με πολύ πονοκέφαλο και τρομερη ζαλάδα και δεν θέλω να πιω ντεπον αλλά δεν νομίζω να το αποφύγω.

@Nandia- καλή επιτυχία σήμερα!! Τι ώρα έχεις ραντεβού? Περιμένουμε τα νέα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλήμερα κορίτσια, πως είστε? Εγώ ξύπνησα με πολύ πονοκέφαλο και τρομερη ζαλάδα και δεν θέλω να πιω ντεπον αλλά δεν νομίζω να το αποφύγω.

@Nandia- καλή επιτυχία σήμερα!! Τι ώρα έχεις ραντεβού? Περιμένουμε τα νέα σου.

Καλημέρα και σε σενα !!!! Κάνε υπομονή … η αλήθεια είναι το πρώτο τρίμηνο έχει λίγη ταλαιπωρία γιατί και εμένα η αδελφή μου τράβηξε αρκετή ταλαιπωρία … βέβαια τώρα έχει ηρεμήσει λιγάκι που μπήκε στον δεύτερο μήνα … ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...