Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ιούνης, μπρατσακια, μπανακια, περιμένουμε πολλά καλοκαιρινά μωράκια!!!🌊⛱️🌊🏖️


Recommended Posts

στις πριν 12 λεπτά, ο/η SUNY είπε:

Αυτά τα συμπτώματα κάθε μήνα και εγώ τα ψάχνω … σε σημείο πως ήμουν πολύ σίγουρη κάθε φορά πως είμαι έγκυος !!! Μακάρι βρε κορίτσι μου δίνετε μια ελπίδα … αν δεν είμαι βέβαια  δεν πειραζει έχει ο θεός ! 

Θα έρθει από εκεί που δεν το περιμένεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Όχι στο ίδιο ήταν. Είχα κάνει Δευτέρα την πρώτη και πήγα Τρίτη πάλι σε άλλο για να μπορώ να κάνω στο 2 κέντρο την επαναληπτική. Την πρώτη δεν την μετράω καν.

Θα σας πω το όνειρο που είδα , δεν ξέρω πόσο πιστεύετε αλλά με έκανε να νιώσω περίεργα.

Είδα πως έκανα χοριακή και Τα αποτελέσματα μου τα έδωσε μια μαυροφορεμένη γυναίκα με μαντήλα και μόλις πήρα στα χέρια μου το χαρτί έλεγε πως είναι μόνο 10 μονάδες και πάνω στο χαρτί έγραφε με έντονα μαύρα γράμματα Αγία Παρασκευή και είχε και ένα μικρό μάτι.

Ξύπνησα ταραγμένη, η μαμά μου είπε πως είδα την Αγία Παρασκευή και να μην ανησυχώ πως όλα θα πάνε καλά. 

Χθες το απόγευμα πήγα και άναψα κερί και ακριβώς από πάνω μου εκεί που το άναψα ήταν η αγιογραφία της Αγίας Παρασκευής.

Δεν έχω ξαναδεί ποτέ Άγιο στον ύπνο μου. Μακάρι να είναι σημάδι πως όλα θα πάνε καλά.

Τι ωραία εμπειρία.. να μην φοβάσαι τίποτα..  η αγία Παρασκευή δήλωσε την παρουσία της και την προστασία της.. να κάνεις την γιορτή της αγιας ... οπως εμένα η αγια ειρηνη Χρυσοβαλάντου.. είχες πει ότι θα πήγαινες και να σου πούμε ποιες θέλουμε να μας ανάψεις κεράκι..  την επόμενη το πρωί μου είπε μια φίλη μου γιατί δεν στέλνεις γράμμα να σου απειλούν μήλο και με έβαλε στην ομάδα της αγιας ειρήνης Χρυσοβαλάντου στο φβ.. μου ήρθε στο μυαλό μια συνάδελφος και φίλη για να με βοηθήσει με το γράμμα και μου είπε ότι είχε μήλο από μια εκκλησία της αγιας ειρήνης Χρυσοβαλάντου στην Κύπρο.. τελικά χάλασε αυτό το μήλο και θυμήθηκε ότι είχε από το μοναστήρι της αγιας και μου έφερε αυτό.. της λέω η αγια ειρηνη ήθελε να φάω από το μοναστήρι της .. κάθε φορά που λυγιζω πέφτω σε κάποιο θαύμα της η σε ανθρώπους να διηγούνται θαύμα της .. οι άγιοι αγάπη μου είναι πάντα δίπλα μας και είναι ευλογία που μας δείχνουν με οποιο τροπο την παρουσία τους .. πίστεψε στο θαύμα και στην Αγία που επέλεξε να σε προστατεύει κσι όλα καλά θα πάνε ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Και εγώ το πιστεύω κοπέλα μου τώρα θα πάνε όλα καλά εφόσον βρήκα το θέμα μου!!! Και εσύ να το πιστέψεις ότι όλα θα πάνε περίφημα αντε!!!!και της @Nandia-θα πάει πολύ καλά και σε λίγο καιρό θα έχετε τα μωράκια σας αγκαλίτσα @Nandia-

Μαρινακι μου με την σιγουριά σου μου δίνεις δύναμη.. εξάλλου έχεις τρομερό ένστικτο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

Τι ωραία εμπειρία.. να μην φοβάσαι τίποτα..  η αγία Παρασκευή δήλωσε την παρουσία της και την προστασία της.. να κάνεις την γιορτή της αγιας ... οπως εμένα η αγια ειρηνη Χρυσοβαλάντου.. είχες πει ότι θα πήγαινες και να σου πούμε ποιες θέλουμε να μας ανάψεις κεράκι..  την επόμενη το πρωί μου είπε μια φίλη μου γιατί δεν στέλνεις γράμμα να σου απειλούν μήλο και με έβαλε στην ομάδα της αγιας ειρήνης Χρυσοβαλάντου στο φβ.. μου ήρθε στο μυαλό μια συνάδελφος και φίλη για να με βοηθήσει με το γράμμα και μου είπε ότι είχε μήλο από μια εκκλησία της αγιας ειρήνης Χρυσοβαλάντου στην Κύπρο.. τελικά χάλασε αυτό το μήλο και θυμήθηκε ότι είχε από το μοναστήρι της αγιας και μου έφερε αυτό.. της λέω η αγια ειρηνη ήθελε να φάω από το μοναστήρι της .. κάθε φορά που λυγιζω πέφτω σε κάποιο θαύμα της η σε ανθρώπους να διηγούνται θαύμα της .. οι άγιοι αγάπη μου είναι πάντα δίπλα μας και είναι ευλογία που μας δείχνουν με οποιο τροπο την παρουσία τους .. πίστεψε στο θαύμα και στην Αγία που επέλεξε να σε προστατεύει κσι όλα καλά θα πάνε ❤️❤️❤️

Ακόμα δεν έχω καταφέρει να πάω στην Αγία Ειρήνη Χρυσοβαλάντου, κάθε φορά κατι τυχαίνει με όποιον κανονίζω και ακυρώνεται, ελπίζω σύντομα να πάω και εννοείται δεν σας ξεχνάω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/6/2022 at 7:32 ΠΜ, ο/η Raf123 είπε:

Καλημερούδια!! Ωχ κορίτσι μου ελπίζω να αποφορτιστείς όσο πιο σύντομα γίνεται!!! 
 

εμεις καλά είμαστε έχουμε αυχενική σε 2 εβδομαδες!! Έχουμε εγκυουλα την @ΜαρίαΔημήτρης το έμαθε πριν 2-3 μερες!!! Εσυ με τις προσπάθειες πως πας;; Ο γαμος τον Σεπτέμβρη είναι;; 

@ΜαρίαΔημήτρηςσυγχαρητήρια κορίτσι μού, μια τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι, ολα θα πάνε καλά!!

Εγω το εχω αφήσει στο χερι του θεού, αναθεμα αν πετυχαίνω γόνιμες μέρες 😂😂😂 να σου πω την αλήθεια ψυχολογικά κουράστηκα πολύ, είπα να τελειώνουμε με το γάμο που είναι τον Σεπτέμβριο και έπειτα να παρω τα παγωτινια μου.. 

Αντε με το καλό να πας για Αυχενική 💗 💗💗

Ολες θα τα καταφέρουμε,  αλλα η αμέσως επόμενη θέλω να είναι  η @Antonia2 💗💗💗 με τα κορίτσια που ξεκίνησα να μιλάω τα καταφέρατε σχεδόν ολες.. νομίζω πως ήρθε η σειρά της 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

@ΜαρίαΔημήτρηςσυγχαρητήρια κορίτσι μού, μια τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι, ολα θα πάνε καλά!!

Εγω το εχω αφήσει στο χερι του θεού, αναθεμα αν πετυχαίνω γόνιμες μέρες 😂😂😂 να σου πω την αλήθεια ψυχολογικά κουράστηκα πολύ, είπα να τελειώνουμε με το γάμο που είναι τον Σεπτέμβριο και έπειτα να παρω τα παγωτινια μου.. 

Αντε με το καλό να πας για Αυχενική 💗 💗💗

Ολες θα τα καταφέρουμε,  αλλα η αμέσως επόμενη θέλω να είναι  η @Antonia2 💗💗💗 με τα κορίτσια που ξεκίνησα να μιλάω τα καταφέρατε σχεδόν ολες.. νομίζω πως ήρθε η σειρά της 💗

Εννοείται σας περιμένω πως και πως στο κλαμπ μας και τις δυο💖💖💖💖 Ελπίζω όλα καλά με τις ετοιμασίες του γάμου!! Δεν αργεί ο Σεπτέμβρης να ξερεις 💕💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

@ΜαρίαΔημήτρηςσυγχαρητήρια κορίτσι μού, μια τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι, ολα θα πάνε καλά!!

Εγω το εχω αφήσει στο χερι του θεού, αναθεμα αν πετυχαίνω γόνιμες μέρες 😂😂😂 να σου πω την αλήθεια ψυχολογικά κουράστηκα πολύ, είπα να τελειώνουμε με το γάμο που είναι τον Σεπτέμβριο και έπειτα να παρω τα παγωτινια μου.. 

Αντε με το καλό να πας για Αυχενική 💗 💗💗

Ολες θα τα καταφέρουμε,  αλλα η αμέσως επόμενη θέλω να είναι  η @Antonia2 💗💗💗 με τα κορίτσια που ξεκίνησα να μιλάω τα καταφέρατε σχεδόν ολες.. νομίζω πως ήρθε η σειρά της 💗

Του χρόνου το πολύ μέχρι το τέλος του 2023 θα έχουμε κάνει γκρουπακι και θα λέμε για να νινακια μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Εννοείται σας περιμένω πως και πως στο κλαμπ μας και τις δυο💖💖💖💖 Ελπίζω όλα καλά με τις ετοιμασίες του γάμου!! Δεν αργεί ο Σεπτέμβρης να ξερεις 💕💕💕

Κοριτσάκι μου γλυκό!!! 💗💗💗 άπειρες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Του χρόνου το πολύ μέχρι το τέλος του 2023 θα έχουμε κάνει γκρουπακι και θα λέμε για να νινακια μας.

Το εύχομαι μεσα απο την ψυχή μου,  να μοιραζόμαστε άλλες ανησυχίες τότε 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/6/2022 at 8:12 ΜΜ, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια με πήρε τηλ η γιατρος τώρα λέει ότι έχω μικρόβιο στα ουρα για ουρολοίμωξη!!!!! Εν το μεταξύ πρώτη φορά στη ζωή μου παθαίνω ουρολοίμωξη!!! Πρέπει να πάρω αντιβίωση…για μια εβδομάδα κ μετά επανάληψη τα ουρα!! Τα έχω δει όλα γαστρεντερίτιδα, ουρολοίμωξη τι άλλο ελπίζω να μην έρθει κ η ευλογία των πιθήκων γιατί δεν τη γλιτώνω 😂

Χαχαχα Ραφαελιτα μου έχω ακούσει ότι στην εγκυμοσύνη πέφτει το ανοσοποιητικό κ αρρωσταίνεις πιο εύκολα, επισης ότι παθαίνεις πιο εύκολα ουρολοίμωξη δε θυμαμαι γιατί..ελπίζω από δω κ πέρα να είσαι εντάξει😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/6/2022 at 9:30 ΜΜ, ο/η Lacostaki είπε:

Όταν λες γκομενιαρηδες τι εννοείς;; έχουν σοβαρή σχέση και πηγαίνουν με άλλες γυναίκες ή απλά κοιτάνε γιατί πρέπει να σου πω ότι κρίνοντας από εμένα το αθώο φλερτ είναι το οξυγόνο μας επίσης δεν μπορούμε να μην θαυμάσουμε το ωραίο.. Έχει τύχει να περπατάω με τον άντρα μου στο δρόμο να περνάει μια κοπελα με έναν πωπο κόλαση και να τον σκουνταω για να γυρίσει να κοιταξει

Χαχαχα, εννοώ κ απατάνε κ φλερτάρουν κ ειναι στον κόσμο τους κλπ..καλά θεά με το τελευταίο που έγραψες😂😂😂 σιγουρα θα χαίρεται ο άντρας σου που έχει μια τόσο ακομπλεξάριστη γυναίκα!! 😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/6/2022 at 8:17 ΜΜ, ο/η Antonia2 είπε:

Ελεος κι αυτες οι οικογενειες. Εγω ρε κοριτσια εχω μαθει να σπλωνω υο χερι μου ως εκει που φτανει.... δε μπορω νσ ζω με δανεικα κ φσκ ουτε να δανειζομαι (κσι να στερω σπο καποιον τα χρηματα του) για να κανω ζωαρα...αν δν εχω δε θα βγω εξω γ φαγητο, ποτα κ ουτε θα κανω ταξιδια.... πως μπορουν καποιοι κ εκμεταλλευονται αλλους ανθρωπους;;; κ ποσο μσλλον την οικογενεια τους...😕😕😕

Κι εγώ ετσι ακριβώς , δε μπορώ να δανείζομαι  ουτε να ζητάω χρήματα κ να μην έχω θα τη βρω την άκρη μόνη μου! Δε μ αρεσει να χρωστάω κι όλας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου.. σήμερα έκανα τον πρώτο εμετό.. βασικά δεν βγήκε κάτι αλλά έγινε η διαδικασία (συγνώμη για την περιγραφή) και το χάρηκα 

Οκ δικαιούστε να με πείτε μαζόχα 😁😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου.. σήμερα έκανα τον πρώτο εμετό.. βασικά δεν βγήκε κάτι αλλά έγινε η διαδικασία (συγνώμη για την περιγραφή) και το χάρηκα 

Οκ δικαιούστε να με πείτε μαζόχα 😁😁😁

Οοοο τελειααααα γιουπιιιιι?!! Αν μας διαβάζει κάποιος θα λέει είναι τρελές αυτές αχαχχαχαχαχχαχαχα

Καλημέρααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου.. σήμερα έκανα τον πρώτο εμετό.. βασικά δεν βγήκε κάτι αλλά έγινε η διαδικασία (συγνώμη για την περιγραφή) και το χάρηκα 

Οκ δικαιούστε να με πείτε μαζόχα 😁😁😁

Καλημέρα κορίτσια .

Ναντιακι μου σε καταλαβαίνω πάρα πολύ καλά. Και εγώ κάθε μέρα ξυπνάω με αναγουλες και κάνω ορισμένες φορές εμετούς. Ξεκίνησα νωρίς αλλά χαίρομαι γιατί καταλαβαίνω πως πάει καλά. 

Σήμερα πήγα και έκανα β χοριακή από μόνη μου εκ νέου. Το απόγευμα θα έχω την απάντηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια :) 

πωπω εγώ δε τα μπορώ αυτά τα συμπτώματα είναι απαίσια!!! Έκανα χθες εμετο κ σήμερα πάλι αναγούλες συνέχεια μολις άνοιξα το αυτοκίνητο για να ανοίξω τα παράθυρα να μπει αέρας μέχρι να έρθει η ώρα για να πάω δουλεια, γιατί δεν μπορώ τη μυρωδιά των φαρμάκων με αναγουλιαζει κ στο τελος κάνω εμετο!! Ευτυχως σήμερα έμεινα στην αναγούλα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλημέρα κορίτσια .

Ναντιακι μου σε καταλαβαίνω πάρα πολύ καλά. Και εγώ κάθε μέρα ξυπνάω με αναγουλες και κάνω ορισμένες φορές εμετούς. Ξεκίνησα νωρίς αλλά χαίρομαι γιατί καταλαβαίνω πως πάει καλά. 

Σήμερα πήγα και έκανα β χοριακή από μόνη μου εκ νέου. Το απόγευμα θα έχω την απάντηση.

Άντε περιμένουμε τη καινούργια χοριακη αν και νομίζω ότι όλα θα πάνε καλά αυτή τη φορά :) ποτέ θα πας στο γιατρο;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Άντε περιμένουμε τη καινούργια χοριακη αν και νομίζω ότι όλα θα πάνε καλά αυτή τη φορά :) ποτέ θα πας στο γιατρο;; 

Την άλλη εβδομάδα μου είπε για να μπορέσουμε να δούμε και κάτι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Οοοο τελειααααα γιουπιιιιι?!! Αν μας διαβάζει κάποιος θα λέει είναι τρελές αυτές αχαχχαχαχαχχαχαχα

Καλημέρααααα

Τρελές και μαζοχες🤣🤣🤣

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλημέρα κορίτσια .

Ναντιακι μου σε καταλαβαίνω πάρα πολύ καλά. Και εγώ κάθε μέρα ξυπνάω με αναγουλες και κάνω ορισμένες φορές εμετούς. Ξεκίνησα νωρίς αλλά χαίρομαι γιατί καταλαβαίνω πως πάει καλά. 

Σήμερα πήγα και έκανα β χοριακή από μόνη μου εκ νέου. Το απόγευμα θα έχω την απάντηση.

Αφου το ήθελες καλά έκανες.. εσένα άρχισαν πολύ νωρίς..  θα είναι τουρπο το νινι

 

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια :) 

πωπω εγώ δε τα μπορώ αυτά τα συμπτώματα είναι απαίσια!!! Έκανα χθες εμετο κ σήμερα πάλι αναγούλες συνέχεια μολις άνοιξα το αυτοκίνητο για να ανοίξω τα παράθυρα να μπει αέρας μέχρι να έρθει η ώρα για να πάω δουλεια, γιατί δεν μπορώ τη μυρωδιά των φαρμάκων με αναγουλιαζει κ στο τελος κάνω εμετο!! Ευτυχως σήμερα έμεινα στην αναγούλα!! 

Έχω άσχημη εμπειρία γιαυτο τα χαίρομαι ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Χαχαχα Ραφαελιτα μου έχω ακούσει ότι στην εγκυμοσύνη πέφτει το ανοσοποιητικό κ αρρωσταίνεις πιο εύκολα, επισης ότι παθαίνεις πιο εύκολα ουρολοίμωξη δε θυμαμαι γιατί..ελπίζω από δω κ πέρα να είσαι εντάξει😊

Μακάρι να μη πάθω κ τίποτα άλλο αλήθεια!!! Το ξέρω ότι πέφτει αλλά τόσο πολύ ρε εσυ; Τι να πω…! Τελικά τι κάνατε με το γάμο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σήμερα μίλησα με ένα ουρολόγο που πήγα να τον δω για την δουλεια, και μου είπε ότι στην εγκυμοσύνη είναι πολύ συχνό η ουρολοίμωξη λόγο ότι η περιοχή είναι πιο ευαίσθητη, και τις περισσότερες φορες δεν εχεις ούτε συμπτώματα κ εννοείται είναι θεραπεύσιμο με την αντιβίωση δεν είναι οπως θα πάθεις γενικά που μπορεί μετά να κνεις μύκητες, ή να υποτροπιάσει…απλά να το ξέρετε κορίτσια! 😉😉 εύχομαι βέβαια να μη το πάθετε…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας Κοριτσια μου!!! Έχω πολύ ευχάριστα νέα 😁😁 με πήρε η αιματολογος και μου λέει όλα είναι πολύ καλά δεν έχεις τίποτα, δεν χρειάζεται ηπαρινη ούτε και ασπιρίνη.. Ήταν τυχαία γεγονότα οι δύο τελευταίες σου παλινδρομες και προφανώς λόγω χρωμοσομικων ανωμαλιων..  Μια τιμή που την είδα αυξημένη λέει δεν σημαίνει από μόνη της κάτι... Ισως δείχνει λέει ότι έχεις μια προδιάθεση στο μέλλον για αυτοανοσο όχι ότι έχεις τώρα... 

Αλλα μου λέει για να είμαστε καλυμμένοι οταν με το καλό μείνεις έγκυος την 7η εβδομάδα θα έρθεις ξανά να κάνουμε επανεξέταση για να ξανά ελέγξουμε μήπως στην εγκυμοσύνη σου αυξάνονται κάποιες τιμές για να αποκλείσουμε και αυτό το ενδεχόμενο... Αυτά τα νέα μου😁😁😁😁

Οπότε βουρρρρρ για σποράκι 😀😀😀😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Γειά σας Κοριτσια μου!!! Έχω πολύ ευχάριστα νέα 😁😁 με πήρε η αιματολογος και μου λέει όλα είναι πολύ καλά δεν έχεις τίποτα, δεν χρειάζεται ηπαρινη ούτε και ασπιρίνη.. Ήταν τυχαία γεγονότα οι δύο τελευταίες σου παλινδρομες και προφανώς λόγω χρωμοσομικων ανωμαλιων..  Μια τιμή που την είδα αυξημένη λέει δεν σημαίνει από μόνη της κάτι... Ισως δείχνει λέει ότι έχεις μια προδιάθεση στο μέλλον για αυτοανοσο όχι ότι έχεις τώρα... 

Αλλα μου λέει για να είμαστε καλυμμένοι οταν με το καλό μείνεις έγκυος την 7η εβδομάδα θα έρθεις ξανά να κάνουμε επανεξέταση για να ξανά ελέγξουμε μήπως στην εγκυμοσύνη σου αυξάνονται κάποιες τιμές για να αποκλείσουμε και αυτό το ενδεχόμενο... Αυτά τα νέα μου😁😁😁😁

Οπότε βουρρρρρ για σποράκι 😀😀😀😀

Αα μπράβο τέλεια νεα!!! Όποτε βουρ για το σποράκι τώρα!!! Μια χαρά!! Άντε ξεαγχωθου κ θα έρθει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...