Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σ’ ένα στέφανο του Μάη Όλη η άνοιξη χωράει. Κύκλους, κύκλους τα λουλούδια, οι χοροί και τα τραγούδια στα χρυσά του ήλιου καφάσια ωριμάζουν τα κεράσια. 🍒 Τα Μαγιατικα μωράκια στις κοιλίτσες μας ας τρυπωσουν 🤰🧚‍♂️🧚❣️👣


marinamanoulitsa

Recommended Posts

@Giasemi_92 δεν θα σχολιάσω για την Βανδη γιατί θα γίνω κακια... Και θα με πείτε και παλαιών αρχών 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 τι να πω  το μόνο που θα πω είναι αν είναι έγκυος με το καλό η ψυχούλα. Τίποτα άλλο 🤐🤐🤐🤐

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου καλή εβδομάδα!!Παρασκευή πάω στον νέο γυναικολόγο 😁 ανυπομονώ να δω τι θα μου πει.. Ελπίζω να είναι καλός αυτός!!! 

Καλή καλή επιτυχία ! Που θα πάει θα βρεις έναν άνθρωπο να εμπιστυτεις να σε καθοδηγήσει σωστά !! Να μας πεις τα νέα !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Giasemi_92 δεν θα σχολιάσω για την Βανδη γιατί θα γίνω κακια... Και θα με πείτε και παλαιών αρχών 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 τι να πω  το μόνο που θα πω είναι αν είναι έγκυος με το καλό η ψυχούλα. Τίποτα άλλο 🤐🤐🤐🤐

Χαχαχχαχα ξέρασε τα όλα εδώ τα λέμε όλα 🤣🤣 

παντως όταν το διάβασα έτρεξα με σκρινσοτ να σας το ανεβάσω τρομερό !

στα 51 χωρίς εξωσωματική κουφάθηκα. Τι για εμμηνόπαυση μ λέτε εσείς τώρα η Βανδή θα μας βγάλει τα γυαλιά ;; Θα γεννήσουμε κ εμείς που θα πάει 😛😛

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

Θα βλέπεις μέχρι τα 70 εσυ 🤣🤣 τι να πω.. πρώτη φορά το άκουσα αυτό πάντως.. κανένας γυναικολόγος δεν με ρώτησε ποτε είδα πρώτη φορά περίοδο.. μόνο πέρσι έκανα ορμονικές εξετάσεις για να δούμε τι γίνεται γιατί ήθελα παιδιά και είμαι 38χρ

Αυτό δεν ισχύει! Γεννιόμαστε με ένα συγκεκριμένο αριθμό ωαρίων που δεν έχει σχέση ούτε με Το ποτέ βλέπει μια κοπέλα περίοδο (που είναι θέμα ορμονών) και ούτε με το ποτέ θα σταματήσει η περίοδος της(έχει να κάνει με το απόθεμα ωαρίων)…επιστημονικά πάντως δεν το έχω διαβάσει πουθενά αυτό…

 

στις πριν 23 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Αυτά είναι και κληρονομικα κορίτσια.. Και εμένα η γιαγιά μου έκανε το τρίτο της παιδί και αμέσως Μετα Στα 35 της μπήκε στην εμμηνόπαυση... Αλλά η μαμά μου όχι δεν το είχε αυτό.. Τώρα κάποια θα το πάρει αυτό από την επόμενη γενιά σίγουρα... Εγώ έχω κανονικότατα περίοδο οπότε ελπίζω να μην είμαι εγώ η τυχερή 🤣 ας κάνω και εγώ τρίτο σαν την γιαγιά και ας κοπεί μετά δεν με πειράζει.... 😜😜

Σίγουρα έχει να κάνει με τη κληρονομικότητα γιατί όταν είδε την ΑΜΗ η γιατρος με ρώτησε αμέσως ποτέ είχε η μαμα μ εμμηνόπαυση κ όταν την ρώτησα μ είπε ότι στα 40 άρχισαν οι διαταραχές! Η πεθερά μου από την άλλη αν κ έκανε πολύ νωρις τα παιδιά της τώρα στα 52 μπήκε στην εμμηνόπαυση! Ο κάθε ανθρωπος είναι διαφορετικός κ έχει να κανει με το απόθεμα που γεννιέται! Κ επίσης η πεθερά μου αν δεν έκανε νωρις τα παιδιά της στα 30 της περίπου ανακάλυψε ένα πρόβλημα που τελικά ήταν τυχερή που έκανε τα παιδιά νωρις γιατί έπρεπε να αφαιρέσει την μήτρα της…όποτε κορίτσια όσο το ψάχνουμε τόσο το καλύτερο! Κ όσο έχει περίοδο μια γυναίκα τόσο το καλύτερο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Giasemi_92 είπε:

Χαχαχχαχα ξέρασε τα όλα εδώ τα λέμε όλα 🤣🤣 

παντως όταν το διάβασα έτρεξα με σκρινσοτ να σας το ανεβάσω τρομερό !

στα 51 χωρίς εξωσωματική κουφάθηκα. Τι για εμμηνόπαυση μ λέτε εσείς τώρα η Βανδή θα μας βγάλει τα γυαλιά ;; Θα γεννήσουμε κ εμείς που θα πάει 😛😛

Εγώ δε το πιστεύω αυτό το νέο πάντως…☺️☺️ Αν είναι αλήθεια γερο να είναι το μωράκι αλλά δύσκολο να το πιστέψω χωρις εξωσωματική πραγματικά! Εκτός αν έγινε καταλαθος οπως μιας καθηγήτριας μου που στην εμμηνόπαυση βλέπεις δεν βλέπεις περίοδο κ έμεινε έτσι κατά τύχη…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα 🥰🥰🥰 τι κάνετε καλή εβδομάδα!! Εγώ δουλεια βαριέμαι νυστάζω κιολας 🤣🤣 δεν ξυπνούσα με τίποτα σήμερα και κοιμήθηκα με τις κοτες! Χθες δεν είχα καθόλου συμπτώματα κ σήμερα προς το παρών είμαι καλά…μόνο δυσκοιλιότητα έχω 😆😆😆 αλλά νομίζω ότι επειδή δεν πίνω πολύ νερό…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Αυτά είναι και κληρονομικα κορίτσια.. Και εμένα η γιαγιά μου έκανε το τρίτο της παιδί και αμέσως Μετα Στα 35 της μπήκε στην εμμηνόπαυση... Αλλά η μαμά μου όχι δεν το είχε αυτό.. Τώρα κάποια θα το πάρει αυτό από την επόμενη γενιά σίγουρα... Εγώ έχω κανονικότατα περίοδο οπότε ελπίζω να μην είμαι εγώ η τυχερή 🤣 ας κάνω και εγώ τρίτο σαν την γιαγιά και ας κοπεί μετά δεν με πειράζει.... 😜😜

Μετά δεν θα μας νοιάζει κιολας..εμένα πσλι η μάνα μου μετά τα 50 μπήκε στην εμμηνόπαυση αρα έχω χρόνια μπροστά μου ακομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Giasemi_92 είπε:

Καλημέρα κορααασιαααα ομορφααααα !! Καλή εβδομάδα να έχουμε, με δύναμη και κουράγιο ! 
 

διαβαζω τα νεακια σας, απλώς δουλεύω τόσο που όχι προσπάθειες για παιδί ούτε αυνανισμό δν εχω κουράγιο να κάνω 🤣🤣🤣

52 μέρα εγώ με περίοδο και Τέταρτη  μερα σήμερα παίρνω τα duphaston προκαλούν πολύ αναγούλα αλλά αφού πρέπει για να φέρουμε την κυρία π έχασε τον δρόμο της (περίοδος ) ας το κάνουμε ! Η χοριακη βγήκε 0,2 αποκλείσαμε το ενδεχόμενο της εγκυμοσύνης και τα ξεκίνησα ! 
 

στο μεταξύ από προχθές θέλω να σας γράψω για τη Βανδή αλλά όλο κάποιο από τα τρία τηλέφωνα χτυπάει κ δεν κατάφερα να το ολοκληρώσω. 
 

κοριτσια, αφού εμεινε η Βανδή στα 51 έγκυος χωρίς εξωσωματική, μπορούμε και εμείς όλες ! 😈😈😈🤣🤣🤣
 

 

Καταρχήν είναι 53 🤣🤣 απλα ξέρεις τι θυμώνω;  η γυναίκα δεν βγήκε να πει τπτ.. ουτε καν απάντησε σε όλο αυτό και πολλές έπεσα να την φάνε..  εγω δεν καταλαβαίνω γιατί έπεσαν πάνω στην γυναίκα.. ένας αντε μην πω δημοσιογράφος αποφάσισε να εκθεσει μια γυναίκα και να προκαλέσει με το να επισημάνει ότι δεν είναι με εξωσωματική.. στην τελική κσι αλήθεια νσ είμαι τι λόγος σου πέφτει και βγαίνεις και γράφεις; αν θέλει παιδί είναι δικαίωμα της.. εσένα ή εμας θα ρωτησει; εγω παίρνω το θετικο.. τελικά όταν θέλει ο Θεός στέλνει παιδί και σε πιο μεγάλη ηλικια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου!!!!!! καλη εβδομαδα να εχουμε!!!!!❤️❤️❤️

ειμαι ψοφια απο την κουραση.... εξαντληθηκα το σκ!! ειχαμε τις προβες νυφικων και ειχα κοσμο στο σπιτι και το σαββατο και την κυριακη!!! ηρθαν τα πεθερικα μου χθες για να τους τραπεζωσω.. ηταν και οι γονεις μου στο σπιτι και μαζευτηκαμε ολοι μαζι!!!! Μετα ειχαμε και παιδικο παρτυ στη Νεα Σμυρνη και εκει ηταν που ξεθεωθηκα....😵

Πεθερα tip (εχω 2 αλλα θα σας τα πω ενα-ενα): κοριτσια ανοιξε ΟΛΕΣ τις ντουλαπες!! τις εδειχνα το σπιτι (μενουν στο χωριο και μας επισκεφθηκαν πρωτη φορα στο νεο σπιτι) και ανοιξε μια-μια ολες τις ντουλαπες....😲😲😲 (και για να σας το κανω εικονα, το σπιτι εχει 9 φυλλα ντουλαπας στο διαδρομο [τελειος αποθηκευτικος χωρος για μια νοικοκυρα] και απο μια 4φυλλη ντουλαπα σε καθε υπνοδωματιο. ΑΝΟΙΞΕ ΔΗΛΑΔΗ 17 ΦΥΛΛΑ ΝΤΟΥΛΑΠΑΣ!!!!!! 😂😂😂

Αχ θεε μου τι με περιμενει..... και μου ειπε και το αλλο!!!! οτι τελικα δεν θα χρεωθει με δωματιο στην κυπρο γτ θα μεινει με τα πεθερικα του γαμπρου και αν το ηξερε θα εμενε μαζι μας μεχρι την Τριτη.......(ενω τωρα θα επιστρεψει με την πτηση της κυριακης)

#@$%@#$φξη373🙊🙊🙊🙊 ευτυχως που εχει χρεωση η αλλαγη και δεν τα αλλαζει.....🙏🙏

Εδω να σημειωσω οτι 5 λεπτα πριν μας πει αυτο με το δωματιο ελεγε στη μαμα μου οτι "εγω δεν ηθελα να παω κυπρο και η κορη μου επεμενε να μου κλεισει τα εισιτηρια" οπως λεει και η @marinamanoulitsaκαλυτερα να το ραψω το στοματακι μου!!!🤐🤐🤐

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Αυτό δεν ισχύει! Γεννιόμαστε με ένα συγκεκριμένο αριθμό ωαρίων που δεν έχει σχέση ούτε με Το ποτέ βλέπει μια κοπέλα περίοδο (που είναι θέμα ορμονών) και ούτε με το ποτέ θα σταματήσει η περίοδος της(έχει να κάνει με το απόθεμα ωαρίων)…επιστημονικά πάντως δεν το έχω διαβάσει πουθενά αυτό…

 

Σίγουρα έχει να κάνει με τη κληρονομικότητα γιατί όταν είδε την ΑΜΗ η γιατρος με ρώτησε αμέσως ποτέ είχε η μαμα μ εμμηνόπαυση κ όταν την ρώτησα μ είπε ότι στα 40 άρχισαν οι διαταραχές! Η πεθερά μου από την άλλη αν κ έκανε πολύ νωρις τα παιδιά της τώρα στα 52 μπήκε στην εμμηνόπαυση! Ο κάθε ανθρωπος είναι διαφορετικός κ έχει να κανει με το απόθεμα που γεννιέται! Κ επίσης η πεθερά μου αν δεν έκανε νωρις τα παιδιά της στα 30 της περίπου ανακάλυψε ένα πρόβλημα που τελικά ήταν τυχερή που έκανε τα παιδιά νωρις γιατί έπρεπε να αφαιρέσει την μήτρα της…όποτε κορίτσια όσο το ψάχνουμε τόσο το καλύτερο! Κ όσο έχει περίοδο μια γυναίκα τόσο το καλύτερο! 

Ουτε εγω το έχω ακούσει ξανά.. μόνο τώρα από τον γυναικολόγο της φίλης μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

καλημερα κοριτσια μου!!!!!! καλη εβδομαδα να εχουμε!!!!!❤️❤️❤️

ειμαι ψοφια απο την κουραση.... εξαντληθηκα το σκ!! ειχαμε τις προβες νυφικων και ειχα κοσμο στο σπιτι και το σαββατο και την κυριακη!!! ηρθαν τα πεθερικα μου χθες για να τους τραπεζωσω.. ηταν και οι γονεις μου στο σπιτι και μαζευτηκαμε ολοι μαζι!!!! Μετα ειχαμε και παιδικο παρτυ στη Νεα Σμυρνη και εκει ηταν που ξεθεωθηκα....😵

Πεθερα tip (εχω 2 αλλα θα σας τα πω ενα-ενα): κοριτσια ανοιξε ΟΛΕΣ τις ντουλαπες!! τις εδειχνα το σπιτι (μενουν στο χωριο και μας επισκεφθηκαν πρωτη φορα στο νεο σπιτι) και ανοιξε μια-μια ολες τις ντουλαπες....😲😲😲 (και για να σας το κανω εικονα, το σπιτι εχει 9 φυλλα ντουλαπας στο διαδρομο [τελειος αποθηκευτικος χωρος για μια νοικοκυρα] και απο μια 4φυλλη ντουλαπα σε καθε υπνοδωματιο. ΑΝΟΙΞΕ ΔΗΛΑΔΗ 17 ΦΥΛΛΑ ΝΤΟΥΛΑΠΑΣ!!!!!! 😂😂😂

Αχ θεε μου τι με περιμενει..... και μου ειπε και το αλλο!!!! οτι τελικα δεν θα χρεωθει με δωματιο στην κυπρο γτ θα μεινει με τα πεθερικα του γαμπρου και αν το ηξερε θα εμενε μαζι μας μεχρι την Τριτη.......(ενω τωρα θα επιστρεψει με την πτηση της κυριακης)

#@$%@#$φξη373🙊🙊🙊🙊 ευτυχως που εχει χρεωση η αλλαγη και δεν τα αλλαζει.....🙏🙏

Εδω να σημειωσω οτι 5 λεπτα πριν μας πει αυτο με το δωματιο ελεγε στη μαμα μου οτι "εγω δεν ηθελα να παω κυπρο και η κορη μου επεμενε να μου κλεισει τα εισιτηρια" οπως λεει και η @marinamanoulitsaκαλυτερα να το ραψω το στοματακι μου!!!🤐🤐🤐

Ωωω θεέ μου.. έλεος..  σπίτι σου ανοίγει ντουλάπες χωρίς την άδεια σου; θα της άρεσε να πας εσύ και να αρχίσεις να ανοίγεις ότι ντουλάπι έβλεπες μπροστά σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

καλημερα κοριτσια μου!!!!!! καλη εβδομαδα να εχουμε!!!!!❤️❤️❤️

ειμαι ψοφια απο την κουραση.... εξαντληθηκα το σκ!! ειχαμε τις προβες νυφικων και ειχα κοσμο στο σπιτι και το σαββατο και την κυριακη!!! ηρθαν τα πεθερικα μου χθες για να τους τραπεζωσω.. ηταν και οι γονεις μου στο σπιτι και μαζευτηκαμε ολοι μαζι!!!! Μετα ειχαμε και παιδικο παρτυ στη Νεα Σμυρνη και εκει ηταν που ξεθεωθηκα....😵

Πεθερα tip (εχω 2 αλλα θα σας τα πω ενα-ενα): κοριτσια ανοιξε ΟΛΕΣ τις ντουλαπες!! τις εδειχνα το σπιτι (μενουν στο χωριο και μας επισκεφθηκαν πρωτη φορα στο νεο σπιτι) και ανοιξε μια-μια ολες τις ντουλαπες....😲😲😲 (και για να σας το κανω εικονα, το σπιτι εχει 9 φυλλα ντουλαπας στο διαδρομο [τελειος αποθηκευτικος χωρος για μια νοικοκυρα] και απο μια 4φυλλη ντουλαπα σε καθε υπνοδωματιο. ΑΝΟΙΞΕ ΔΗΛΑΔΗ 17 ΦΥΛΛΑ ΝΤΟΥΛΑΠΑΣ!!!!!! 😂😂😂

Αχ θεε μου τι με περιμενει..... και μου ειπε και το αλλο!!!! οτι τελικα δεν θα χρεωθει με δωματιο στην κυπρο γτ θα μεινει με τα πεθερικα του γαμπρου και αν το ηξερε θα εμενε μαζι μας μεχρι την Τριτη.......(ενω τωρα θα επιστρεψει με την πτηση της κυριακης)

#@$%@#$φξη373🙊🙊🙊🙊 ευτυχως που εχει χρεωση η αλλαγη και δεν τα αλλαζει.....🙏🙏

Εδω να σημειωσω οτι 5 λεπτα πριν μας πει αυτο με το δωματιο ελεγε στη μαμα μου οτι "εγω δεν ηθελα να παω κυπρο και η κορη μου επεμενε να μου κλεισει τα εισιτηρια" οπως λεει και η @marinamanoulitsaκαλυτερα να το ραψω το στοματακι μου!!!🤐🤐🤐

Αα καλά καθόλου διακριτική δεν είναι 🤣🤣🤣 υπομονή τι να πούμε!!! το ράβεις κ πας παρακάτω  χαχαχα

Κ εμεις χθες είχαμε τον μικρό του αδερφού μου και μας ξεθέωσε χαχαχα🤣🤣🤣 τον πήραμε μαζί μας για καφέ και ήθελε κάτι πατατάκια κ ήθελε να τα πληρώσει κ ανοίγω το πορτοφόλι κ δεν είχα τίποτα (γιατί πλέον πληρώνω με κάρτες) και ήξερε κ πήρε την κάρτα να πληρώσει 🤣🤣🤣🤣🤣 όλο έτρεχε στα παιχνίδια κ όλο πήγαινε στα επικίνδυνα! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Ωωω θεέ μου.. έλεος..  σπίτι σου ανοίγει ντουλάπες χωρίς την άδεια σου; θα της άρεσε να πας εσύ και να αρχίσεις να ανοίγεις ότι ντουλάπι έβλεπες μπροστά σου;

Μίλησες με την γιατρο Ναντια μου πηγές δουλεια σήμερα;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

καλημερα κοριτσια μου!!!!!! καλη εβδομαδα να εχουμε!!!!!❤️❤️❤️

ειμαι ψοφια απο την κουραση.... εξαντληθηκα το σκ!! ειχαμε τις προβες νυφικων και ειχα κοσμο στο σπιτι και το σαββατο και την κυριακη!!! ηρθαν τα πεθερικα μου χθες για να τους τραπεζωσω.. ηταν και οι γονεις μου στο σπιτι και μαζευτηκαμε ολοι μαζι!!!! Μετα ειχαμε και παιδικο παρτυ στη Νεα Σμυρνη και εκει ηταν που ξεθεωθηκα....😵

Πεθερα tip (εχω 2 αλλα θα σας τα πω ενα-ενα): κοριτσια ανοιξε ΟΛΕΣ τις ντουλαπες!! τις εδειχνα το σπιτι (μενουν στο χωριο και μας επισκεφθηκαν πρωτη φορα στο νεο σπιτι) και ανοιξε μια-μια ολες τις ντουλαπες....😲😲😲 (και για να σας το κανω εικονα, το σπιτι εχει 9 φυλλα ντουλαπας στο διαδρομο [τελειος αποθηκευτικος χωρος για μια νοικοκυρα] και απο μια 4φυλλη ντουλαπα σε καθε υπνοδωματιο. ΑΝΟΙΞΕ ΔΗΛΑΔΗ 17 ΦΥΛΛΑ ΝΤΟΥΛΑΠΑΣ!!!!!! 😂😂😂

Αχ θεε μου τι με περιμενει..... και μου ειπε και το αλλο!!!! οτι τελικα δεν θα χρεωθει με δωματιο στην κυπρο γτ θα μεινει με τα πεθερικα του γαμπρου και αν το ηξερε θα εμενε μαζι μας μεχρι την Τριτη.......(ενω τωρα θα επιστρεψει με την πτηση της κυριακης)

#@$%@#$φξη373🙊🙊🙊🙊 ευτυχως που εχει χρεωση η αλλαγη και δεν τα αλλαζει.....🙏🙏

Εδω να σημειωσω οτι 5 λεπτα πριν μας πει αυτο με το δωματιο ελεγε στη μαμα μου οτι "εγω δεν ηθελα να παω κυπρο και η κορη μου επεμενε να μου κλεισει τα εισιτηρια" οπως λεει και η @marinamanoulitsaκαλυτερα να το ραψω το στοματακι μου!!!🤐🤐🤐

Και μετά φταίνε οι νύφες που είναι παράξενες κ τα παίρνουν όλα στραβά και δεν την καταλαβαίνουν λίγο που είναι μανούλα κ αυτή...... 🥴

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Ωωω θεέ μου.. έλεος..  σπίτι σου ανοίγει ντουλάπες χωρίς την άδεια σου; θα της άρεσε να πας εσύ και να αρχίσεις να ανοίγεις ότι ντουλάπι έβλεπες μπροστά σου;

την εχω ικανη να ανεβει και στο κρεβατι μου!!!! ολα τα ελεγξε ενα-ενα.... μεχρι στην πισω βεραντα πηγε (που ειναι πολυ μικρη και ισα βγαινεις απο την πορτα της κουζινας. κυριως παω για να απλωσω.. λεω αμα τη ριξω απο κατω εγω θα φταιω;;;🙊🙈 ειμαστε και στον τριτο μια χαρα θα μου κατσει!!!!!! 😂😂😂

εδω ρε ναντια μου λεει ποσο στεναχωριεται που παντρευομαστε.. στεναχωριεται λεει που δε μπορει να μας βοηθησει οικονομικα... (να σημειωσουμε οτι εχουν καταχρεωσει τον αντρα μου σε εφορια και τεβε κι εγω ειμαι κοκκινο πανι γτ οταν καταλαβα τι γινεται του ειπα βαλτε μια σειρα και ελα πισω να μου πεις πως θα λυθει το οικονομικο ζητημα γτ ολοι εκαναν τον αλεκο επειδη ηταν στο αφμ του αντρα μου) τι αλλο να πω δλδ;;; ε εκει δεν αντεξα κι εγω, της απαντησα. "και τι να κανουμε;;" της λεω "να μεινουμε ανυπαντροι;" αι σιχτιρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τσάμπα και που κυνηγάω τις γόνιμες … αδιαθέτησα πολύ νωρίτερα … σήμερα είμαι 25η ημέρα του κύκλου. Δεν καταλαβαινω τι συμβαίνει  .. νόμιζα μετά τους πολύποδες που έβγαλα δεν θα είχα τέτοια θέματα . Είμαι απογοητευμένη . Ίσως πρέπει να ξεκινησω πάλι τεστ ωορρηξίας . 

Επεξεργάστηκε από SUNY
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Και μετά φταίνε οι νύφες που είναι παράξενες κ τα παίρνουν όλα στραβά και δεν την καταλαβαίνουν λίγο που είναι μανούλα κ αυτή...... 🥴

κι οχι μονο αυτο.. βγαζουμε και γλωσσα! αυτη που σταζει τοσο δηλητηριο δεν πειραζει... αλλα για μενα φταιει ο αντρας μου που εχει πει πολλα μαργαριταρια μπροστα του και δεν λεει κιχ. μεσα στο βρακι της τον εχει και το πουλαει δηθεν "αχ αληθια στεναχωρεθηκε το κοριτσι;;;;; αχ δεν ηεθελα..... αλλιως το ειπα εγω δεν ηθελα να προσβαλω". ρε κοριτσια αληθεια, ελπιζω να μη γινουμε ετσι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η SUNY είπε:

Κορίτσια τσάμπα και που κυνηγάω τις γόνιμες … αδιαθέτησα πολύ νωρίτερα … σήμερα είμαι 25η ημέρα του κύκλου. Δεν καταλαβαινω τι συμβαίνει  .. νόμιζα μετά τους πολύποδες που έβγαλα δεν θα είχα τέτοια θέματα . Είμαι απογοητευμένη . Ίσως πρέπει να ξεκινησω πάλι τεστ ωορρηξίας . 

Μάλλον πρέπει να χρησιμοποιήσεις πάλι να δεις τι γίνεται.  Μην στεναχωριέσαι πάντως, να σκέφτεσαι όσο πιο μικρός κύκλος τόσο πιο γρήγορα η επόμενη προσπάθεια 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

κι οχι μονο αυτο.. βγαζουμε και γλωσσα! αυτη που σταζει τοσο δηλητηριο δεν πειραζει... αλλα για μενα φταιει ο αντρας μου που εχει πει πολλα μαργαριταρια μπροστα του και δεν λεει κιχ. μεσα στο βρακι της τον εχει και το πουλαει δηθεν "αχ αληθια στεναχωρεθηκε το κοριτσι;;;;; αχ δεν ηεθελα..... αλλιως το ειπα εγω δεν ηθελα να προσβαλω". ρε κοριτσια αληθεια, ελπιζω να μη γινουμε ετσι.....

Δεν θα γίνουμε γιατί εμεις δεν είμαστε κακίες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Μάλλον πρέπει να χρησιμοποιήσεις πάλι να δεις τι γίνεται.  Μην στεναχωριέσαι πάντως, να σκέφτεσαι όσο πιο μικρός κύκλος τόσο πιο γρήγορα η επόμενη προσπάθεια 💗

Αυτό σκέφτομαι μόνο και με παρηγορεί … 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Antonia2αν έρθει και ανοίξει τις δικές μου ντουλάπες θα φρικάρει 🤣🤣🤣🤣🤣θα με αποκληρωνε... Γιατί δεν έχω χώρο πολύ και είμαστε 4 με τα μικρά και γίνεται ένας χαμός αχαχψαχαψα καλά ρε συ τι την νοιαζουν οι ντουλάπες;;; πότε δεν θα το κάνω αυτό... Έλεος τι με νοιάζει πως τα έχει η νύφη μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

καλημερα κοριτσια μου!!!!!! καλη εβδομαδα να εχουμε!!!!!❤️❤️❤️

ειμαι ψοφια απο την κουραση.... εξαντληθηκα το σκ!! ειχαμε τις προβες νυφικων και ειχα κοσμο στο σπιτι και το σαββατο και την κυριακη!!! ηρθαν τα πεθερικα μου χθες για να τους τραπεζωσω.. ηταν και οι γονεις μου στο σπιτι και μαζευτηκαμε ολοι μαζι!!!! Μετα ειχαμε και παιδικο παρτυ στη Νεα Σμυρνη και εκει ηταν που ξεθεωθηκα....😵

Πεθερα tip (εχω 2 αλλα θα σας τα πω ενα-ενα): κοριτσια ανοιξε ΟΛΕΣ τις ντουλαπες!! τις εδειχνα το σπιτι (μενουν στο χωριο και μας επισκεφθηκαν πρωτη φορα στο νεο σπιτι) και ανοιξε μια-μια ολες τις ντουλαπες....😲😲😲 (και για να σας το κανω εικονα, το σπιτι εχει 9 φυλλα ντουλαπας στο διαδρομο [τελειος αποθηκευτικος χωρος για μια νοικοκυρα] και απο μια 4φυλλη ντουλαπα σε καθε υπνοδωματιο. ΑΝΟΙΞΕ ΔΗΛΑΔΗ 17 ΦΥΛΛΑ ΝΤΟΥΛΑΠΑΣ!!!!!! 😂😂😂

Αχ θεε μου τι με περιμενει..... και μου ειπε και το αλλο!!!! οτι τελικα δεν θα χρεωθει με δωματιο στην κυπρο γτ θα μεινει με τα πεθερικα του γαμπρου και αν το ηξερε θα εμενε μαζι μας μεχρι την Τριτη.......(ενω τωρα θα επιστρεψει με την πτηση της κυριακης)

#@$%@#$φξη373🙊🙊🙊🙊 ευτυχως που εχει χρεωση η αλλαγη και δεν τα αλλαζει.....🙏🙏

Εδω να σημειωσω οτι 5 λεπτα πριν μας πει αυτο με το δωματιο ελεγε στη μαμα μου οτι "εγω δεν ηθελα να παω κυπρο και η κορη μου επεμενε να μου κλεισει τα εισιτηρια" οπως λεει και η @marinamanoulitsaκαλυτερα να το ραψω το στοματακι μου!!!🤐🤐🤐

Απορώ πως εσύ την άφησες να ανοίξει όλες τις ντουλάπες! Σε περίμενα πιο τσαούσα, να την έβαζες στη θέση της... 
Εμένα η πεθερά μου με αγαπούσε πολύ, ποτέ δεν με άφηνε να κάνω το παραμικρό. Βέβαια τότε δεν ήμουν γυναίκα του, ήμουν σχέση του γιου της. Όταν ήταν στα τελευταία της στο νοσοκομείο χρειάστηκε μέχρι και να την καθαρίσω γιατί είχε κάνει κ@κ@ πάνω της γιατί ήταν κυριακή και δεν υπήρχε κανεις. 

Ευτυχώς ήταν καλή και έξω καρδιά και τη θυμόμαστε με αγάπη. Ακόμα θυμάμαι το δυνατό της γέλιο και το πως με υποδεχόταν κάθε φορά που ερχόμουν σπίτι της.  Αν κάνω κόρη θα πάρει το όνομα της. ❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Απορώ πως εσύ την άφησες να ανοίξει όλες τις ντουλάπες! Σε περίμενα πιο τσαούσα, να την έβαζες στη θέση της... 
Εμένα η πεθερά μου με αγαπούσε πολύ, ποτέ δεν με άφηνε να κάνω το παραμικρό. Βέβαια τότε δεν ήμουν γυναίκα του, ήμουν σχέση του γιου της. Όταν ήταν στα τελευταία της στο νοσοκομείο χρειάστηκε μέχρι και να την καθαρίσω γιατί είχε κάνει κ@κ@ πάνω της γιατί ήταν κυριακή και δεν υπήρχε κανεις. 

Ευτυχώς ήταν καλή και έξω καρδιά και τη θυμόμαστε με αγάπη. Ακόμα θυμάμαι το δυνατό της γέλιο και το πως με υποδεχόταν κάθε φορά που ερχόμουν σπίτι της.  Αν κάνω κόρη θα πάρει το όνομα της. ❤️

 

Κ εμένα η πεθερά μου με αγαπά πολύ! Πάντα λέει έχω δυο κόρες, μακάρι να έχω και ένα δεύτερο γιο! Θα μου τηλεφωνήσει να δει πως είμαι πως νιώθω τώρα αν θέλω βοήθεια με το φαγητό, όλο λέει του άντρα μου να με βοηθά στις δουλειες! Πολλες φορες ήρθε σπίτι κ ήταν άνω κάτω ποτέ δεν με έκρινε γιατί ξέρει πόσες ώρες λείπω από το σπίτι…θα μου πάρει κ δώρο όποτε έχω γενέθλια γιορτή αν κ εγώ της είπα δε θελω τίποτα…τώρα με την εγκυμοσύνη επειδή η πεθερά μου έχει κοιλια μ κανει μην αγοράσεις τίποτα σε ρούχα οτι θες έλα να παρεις από εμένα γιατί λόγο πένθους δε θα βάλει χρωμα φετος…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Μίλησες με την γιατρο Ναντια μου πηγές δουλεια σήμερα;; 

Μόλις τώρα έκλεισα ραντεβού για την παρασκευή.. δεν πήγα..  δεν νοιώθω έτοιμη.. σταμάτησαν τα καφέ αλλά θέλω να μείνω ακόμα λίγο σπιτι

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

την εχω ικανη να ανεβει και στο κρεβατι μου!!!! ολα τα ελεγξε ενα-ενα.... μεχρι στην πισω βεραντα πηγε (που ειναι πολυ μικρη και ισα βγαινεις απο την πορτα της κουζινας. κυριως παω για να απλωσω.. λεω αμα τη ριξω απο κατω εγω θα φταιω;;;🙊🙈 ειμαστε και στον τριτο μια χαρα θα μου κατσει!!!!!! 😂😂😂

εδω ρε ναντια μου λεει ποσο στεναχωριεται που παντρευομαστε.. στεναχωριεται λεει που δε μπορει να μας βοηθησει οικονομικα... (να σημειωσουμε οτι εχουν καταχρεωσει τον αντρα μου σε εφορια και τεβε κι εγω ειμαι κοκκινο πανι γτ οταν καταλαβα τι γινεται του ειπα βαλτε μια σειρα και ελα πισω να μου πεις πως θα λυθει το οικονομικο ζητημα γτ ολοι εκαναν τον αλεκο επειδη ηταν στο αφμ του αντρα μου) τι αλλο να πω δλδ;;; ε εκει δεν αντεξα κι εγω, της απαντησα. "και τι να κανουμε;;" της λεω "να μεινουμε ανυπαντροι;" αι σιχτιρ

Κατάλαβα.. σαν τα πρώην πεθερικα μου.. φόρτωσαν τα 2 αδέλφια του πρώην με χρέη.. ο πρώην γλίτωσε γιατι ητσν μικρός και μετά αρραβωνιαστηκαμε και κάναμε δάνειο για το σπίτι μας.. βέβαια ζήτησε το οικόπεδο που θα μου έδινε ο πατέρας μοθ να περάσει μισο μισο με τον πρώην αλλά δεν ήξεραν με τι καριολα εμπλεξαν αν και 20 χρ τότε.. λέω στον πρώην θες να περάσει και στο όνομα σου; γιατι αν θες τραβά στους δικούς σου εγω δεν θα σου γράψω το μισο μου οικόπεδο.. δεν ήθελε όμως.. πήγα με τον πατέρα μου κσι το μεταβιβασαμε χωρίς να πούμε κάτι και οταν το έμαθαν δεν τους άρεσε.. εμενα γελούσαν καξ τα μουστάκια μου.. πήρα δάνειο και αγόρασα αυτοκίνητο.. μου λένε να το βάλεις στο όνομα του δώρου (ο πρώην μου) για να μην πληρώνεις πολύ ακριβή ασφαλείας και τους λέω αφου θα είμαι στην ασφαλείας αρα πάλι θα πληρώνω αλλά οκ αν θέλετε να το βάλει στο όνομα του αλλα θα πάρει και το δάνειο στο όνομα του..δεν θα πληρώνω εγώ  δόση και να είναι στο όνομα του γιου σας.. μάντεψε τι εγινε😁😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...