Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σ’ ένα στέφανο του Μάη Όλη η άνοιξη χωράει. Κύκλους, κύκλους τα λουλούδια, οι χοροί και τα τραγούδια στα χρυσά του ήλιου καφάσια ωριμάζουν τα κεράσια. 🍒 Τα Μαγιατικα μωράκια στις κοιλίτσες μας ας τρυπωσουν 🤰🧚‍♂️🧚❣️👣


marinamanoulitsa

Recommended Posts

στις πριν 4 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Τονια μου καλησπερα ειδα αποτελεσματα σου, καλα απο ποσοτητα σκιζετε!!!!!!!!!!Μπραβο σασ!! Κατακερματισμο ειναι λιγο στο οριο ο ανδρας μου ειχε 31% , το οξειδωτικο στρες δεν το ειχαμε κανει κι ετσι δεν το γνωριζω. Ο Ασβεστης θα μπορεσει να σας πει σιγουρα πως να προχωρησετε, σου ευχομαι ολοψυχα να ερθει γρηγορα το αθετικο τεστακι❤️

Ευχαριστω κοριτσι μου για την ευχη!!! Πως εισαι εσυ;; διαβασα τα νεα σου για την αυχενικη αλλα δεν εχω ιδεα ποια νουμερα ειναι φυσιολογικα.....😕 οι αιματολογικες σου ποτε βγαινουν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Σωστηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη🥰🥰🥰🥰

Τελειαααααααα!!!!!!!!! Τωρα διαβαζω τις αναρτησεις σας!!!! Με το καλο η μπεμπιτσα!!!!🎉🎉🎉🎉🎉🎉❤❤❤❤❤🥰🥰🥰🥰🥰🥰🎀🩰💕🌺💐🎈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Εγώ στα 37 έκανα αμνιο γιατί ήταν ανεβασμένα τα ποσοστά στο αίμα. Η κολλητή μου όχι, βγήκαν μια χαρά τα αποτελέσματα. Ακόμα και αν χρειαστεί να κάνεις αμνιο μην φοβάσαι, πλέον όσοι την κάνουν έχουν εξαιρετική εξοικείωση και ο κίνδυνος για το έμβρυο είναι ελάχιστος. 

Εύχομαι καλά αποτελέσματα σε όλες σου τις εξετάσεις.! Και να προσέχεις!

@Nandia- συγχαρητήρια και πάλι, μια χαρά η χοριακη σου! Αντε με το καλό και ο υπέρηχος και όλα από εδώ και πέρα να πάνε τέλεια!

 

Το μεσημέρι κοίταγα ένα site και είχε κάτι υπέροχα και οικονομικά μωρουδιακά, κορίτσια ελυωσα, είναι απίστευτο πόσο μικροί γεννιομαστε και πως ένα τόσο δα μικρό κορμάκι μπορεί να φέρει τόση ευτυχία στη ζωή μας! 

Αντε να δουμε πότε θα τα καταφέρω και εγώ... Ας φυσιξει κάποια να φύγει η μελαγχολία από την καρδιά μου.. 

Σε ευχαριστω πολυ ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

 

Πάντως από την μέρα που έγινα μέλος ως σήμερα οι περισσότερες έχουν κορίτσια!!! Λετε να έχω κ εγώ κορίτσι;;; 
 

Εσείς, η princess, η babyblue, η myna ολες κορίτσια χαχα κ η Μιμή νομίζω έχει έστω 1 κορίτσι 

Να σου πω την αλήθεια κάτι τέτοιο μου μυρίζει..... 😋🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

 

Πάντως από την μέρα που έγινα μέλος ως σήμερα οι περισσότερες έχουν κορίτσια!!! Λετε να έχω κ εγώ κορίτσι;;; 
 

Εσείς, η princess, η babyblue, η myna ολες κορίτσια χαχα κ η Μιμή νομίζω έχει έστω 1 κορίτσι 

Εσύ είπαμε έχεις τον γιο!! Θα έχεις πολλές νύφες για να διαλέξει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/5/2022 at 10:52 ΠΜ, ο/η SUNY είπε:

6 Αυγούστου είναι τέλειο θα παντρευτείς με γεμάτο φεγγάρι !!!! Δεν ξέρω από αυτά αλλά καλύτερα να  παντρεύεσαι όταν γεμίζει το φεγγάρι όχι όταν χάνεται ! Για καλό άλλαξαν οι ημερομηνίες ! 

Αχ σ ευχαριστώ!! Μακάρι!!☺️🙏💞💘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Εσύ είπαμε έχεις τον γιο!! Θα έχεις πολλές νύφες για να διαλέξει! 

Χαχαχαχα κορίτσια θα είμαι καλή πεθερά 🤣🤣🤣🤣 ότι είναι την υγεία του να έχει πάνω από όλα!! περιμενουμε κ άλλους γαμπρούς 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Χαχαχαχα κορίτσια θα είμαι καλή πεθερά 🤣🤣🤣🤣 ότι είναι την υγεία του να έχει πάνω από όλα!! περιμενουμε κ άλλους γαμπρούς 🥰🥰🥰

Καλημέρα.. εγω πάντως θα εχω 2 έτοιμες νύφες.. ελπίζω να είμαι καλη πεθερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! Καλό ΣΚ σε ολες ❤️❤️❤️ 
 

Να σας πω κάτι; Έκανε το πάρτυ γενεθλίων του ο ανιψιός μου την προηγούμενη εβδομάδα κ είχανε καλέσει και κάποια παιδάκια από την τάξη του που είναι οι φίλοι του! Κορίτσια πρώτη φορά είδα τον ανιψιό μου τόσο χαρούμενο! Μετά από 2 χρόνια κορονοιο είδα τα παιδάκια χαρούμενα, ο ανιψιός μου πρώτη φορά έκανε γενέθλια αφού δυο χρόνια είχαμε lockdown, ούτε εμεις δε μπορούσαμε να πάμε τα βλέπαμε από μια βιντεοκληση! Αυτό! έβλεπα το βίντεο του τώρα που έσβηνε τα κεράκια κ ήθελα να το μοιραστώ! Μακάρι να βλέπουμε τα παιδακια πάντα τόσο χαρούμενα κ να μην ξανά έχουμε τέτοιες καταστάσεις!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Καλό ΣΚ σε ολες ❤️❤️❤️ 
 

Να σας πω κάτι; Έκανε το πάρτυ γενεθλίων του ο ανιψιός μου την προηγούμενη εβδομάδα κ είχανε καλέσει και κάποια παιδάκια από την τάξη του που είναι οι φίλοι του! Κορίτσια πρώτη φορά είδα τον ανιψιό μου τόσο χαρούμενο! Μετά από 2 χρόνια κορονοιο είδα τα παιδάκια χαρούμενα, ο ανιψιός μου πρώτη φορά έκανε γενέθλια αφού δυο χρόνια είχαμε lockdown, ούτε εμεις δε μπορούσαμε να πάμε τα βλέπαμε από μια βιντεοκληση! Αυτό! έβλεπα το βίντεο του τώρα που έσβηνε τα κεράκια κ ήθελα να το μοιραστώ! Μακάρι να βλέπουμε τα παιδακια πάντα τόσο χαρούμενα κ να μην ξανά έχουμε τέτοιες καταστάσεις!!! 

Καλημέρα και εμείς αύριο οργανώνουμε το πάρτυ του Αντώνη μου που κλείνει τα 10, γιατί για 2 χρόνια δεν κάναμε πάρτυ με παιδάκια και έχει τρελαθεί από την χαρά του!!!!!! Του τα οργάνωσα σε εξωτερικό χώρο να τρέξουν να παίξουν και ανυπομονεί!!!! Έχουν δίκιο τα παιδιά κλείστηκαν μέσα σε ένα σπίτι... Τα παιδιά πρέπει να παίζουν ελευθερα!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Χαχαχαχα κορίτσια θα είμαι καλή πεθερά 🤣🤣🤣🤣 ότι είναι την υγεία του να έχει πάνω από όλα!! περιμενουμε κ άλλους γαμπρούς 🥰🥰🥰

Και εγώ 2 νύφες θα έχω καθότι έχω 2 αγοράκια χαχαχαχαχα και αν έρθει και τρίτο αγόρι με το καλό (που αυτό διαισθάνομαι) θα έχω 3 νύφες χααχαχχαχαχχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα και εμείς αύριο οργανώνουμε το πάρτυ του Αντώνη μου που κλείνει τα 10, γιατί για 2 χρόνια δεν κάναμε πάρτυ με παιδάκια και έχει τρελαθεί από την χαρά του!!!!!! Του τα οργάνωσα σε εξωτερικό χώρο να τρέξουν να παίξουν και ανυπομονεί!!!! Έχουν δίκιο τα παιδιά κλείστηκαν μέσα σε ένα σπίτι... Τα παιδιά πρέπει να παίζουν ελευθερα!!!!! 

Αχ Μαρίνα μου!!! Να σου ζήσει ο Αντωνάκης (και εμεις άμα είναι αγόρι θα το ονομάσουμε Αντώνη) καλά έκανες!!! Τα παιδάκια πρέπει να είναι έξω να παίζουν να είναι με τους φιλους τους να νιώσουν την ανεμελιά!! Ποσό καιρό σπίτι κλεισμένα; Μόνο κακό τους κάνουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Καλό ΣΚ σε ολες ❤️❤️❤️ 
 

Να σας πω κάτι; Έκανε το πάρτυ γενεθλίων του ο ανιψιός μου την προηγούμενη εβδομάδα κ είχανε καλέσει και κάποια παιδάκια από την τάξη του που είναι οι φίλοι του! Κορίτσια πρώτη φορά είδα τον ανιψιό μου τόσο χαρούμενο! Μετά από 2 χρόνια κορονοιο είδα τα παιδάκια χαρούμενα, ο ανιψιός μου πρώτη φορά έκανε γενέθλια αφού δυο χρόνια είχαμε lockdown, ούτε εμεις δε μπορούσαμε να πάμε τα βλέπαμε από μια βιντεοκληση! Αυτό! έβλεπα το βίντεο του τώρα που έσβηνε τα κεράκια κ ήθελα να το μοιραστώ! Μακάρι να βλέπουμε τα παιδακια πάντα τόσο χαρούμενα κ να μην ξανά έχουμε τέτοιες καταστάσεις!!! 

Πόσο δίκιο έχεις Ραφαέλα μου... τα παιδάκια τόσο καιρό έχουν στερηθεί το βασικότερο πράγμα για εκείνα, το παιχνίδι και την κοινωνικότητα. Μακάρι να μην ξαναζήσουμε τέτοιες καταστάσεις ποτέ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

 

Πάντως από την μέρα που έγινα μέλος ως σήμερα οι περισσότερες έχουν κορίτσια!!! Λετε να έχω κ εγώ κορίτσι;;; 
 

Εσείς, η princess, η babyblue, η myna ολες κορίτσια χαχα κ η Μιμή νομίζω έχει έστω 1 κορίτσι 

Εμάς όλη η ομάδα Ιουλίου σχεδόν έχει κορίτσια! 1-2 αγοράκια έχουν ακουστεί 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Αχ Μαρίνα μου!!! Να σου ζήσει ο Αντωνάκης (και εμεις άμα είναι αγόρι θα το ονομάσουμε Αντώνη) καλά έκανες!!! Τα παιδάκια πρέπει να είναι έξω να παίζουν να είναι με τους φιλους τους να νιώσουν την ανεμελιά!! Ποσό καιρό σπίτι κλεισμένα; Μόνο κακό τους κάνουμε 

Σε ευχαριστώ κοπέλα μου!!! Αλήθεια;;; και εσείς Αντωνακη ❤️😘 με το καλό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η MyNa είπε:

Εμάς όλη η ομάδα Ιουλίου σχεδόν έχει κορίτσια! 1-2 αγοράκια έχουν ακουστεί 😂

Πραγματι, στο δικό μας τόπικ μόνο 2 κορίτσια έχουν αγοράκια! Γενικώς, να ξέρετε και οι υπόλοιπες εγκυούλες, μόνο κορίτσια ακούω φέτος 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα και εμείς αύριο οργανώνουμε το πάρτυ του Αντώνη μου που κλείνει τα 10, γιατί για 2 χρόνια δεν κάναμε πάρτυ με παιδάκια και έχει τρελαθεί από την χαρά του!!!!!! Του τα οργάνωσα σε εξωτερικό χώρο να τρέξουν να παίξουν και ανυπομονεί!!!! Έχουν δίκιο τα παιδιά κλείστηκαν μέσα σε ένα σπίτι... Τα παιδιά πρέπει να παίζουν ελευθερα!!!!! 

Να τον χαιρεσαι!!! Καλα να περασετε❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Σε ευχαριστώ κοπέλα μου!!! Αλήθεια;;; και εσείς Αντωνακη ❤️😘 με το καλό 

Είναι ο πεθερός μ κ η πεθερά μου Αντώνης κ Αντωνία όποτε θα πάμε παραδοσιακά αν είναι κορίτσι θα βγάλω της μαμας μου❤️ Παρολαυτα αγχώνομαι να πάνε όλα την Τετάρτη π θα πάω να είναι καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σήμερα έκανα τον πρώτο μου εμετό…ήπια νερό με αναγουλιασε και έκανα εμετό! Πολύ χαλια αίσθηση…ελπίζω να μην ξανά κάνω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια σήμερα έκανα τον πρώτο μου εμετό…ήπια νερό με αναγουλιασε και έκανα εμετό! Πολύ χαλια αίσθηση…ελπίζω να μην ξανά κάνω 

Αχ ναι πολύ χάλια αίσθηση άσε. Νωρίς νωρίς ξεκίνησες. Εγώ 9 η εβδομάδα ο πρώτος εμετός. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Αχ ναι πολύ χάλια αίσθηση άσε. Νωρίς νωρίς ξεκίνησες. Εγώ 9 η εβδομάδα ο πρώτος εμετός. 

Να σου πω εκείνη την ώρα πήρα το χαπι της δυσκοιλιότητας κ μπορεί για αυτό…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια σήμερα έκανα τον πρώτο μου εμετό…ήπια νερό με αναγουλιασε και έκανα εμετό! Πολύ χαλια αίσθηση…ελπίζω να μην ξανά κάνω 

Εμένα δεν μου πέρασε ποτέ! Μετά πιεζοταν το στομάχι και δεν χωνεύα καλά, με αναγουλιαζε ακόμα και η οδοντόκρεμα και δοκίμασα πολλές, με σκέτο νερό τα κατάφερνα και αυτό με μάτια δακρυσμένα.... 

Θυμάμαι και εγώ το πρώτο μου εμετό, ήταν μετά από γρανίτα, στο πάτωμα της τουαλέτας της καφετέριας γιατί δεν πρόλαβα να φτάσω μέχρι μέσα μεσα.. Αχ χαλάλι όσα τραβάμε, αυτό να σκέφτεστε! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/5/2022 at 7:13 ΜΜ, ο/η misofeggaro είπε:

Έκανα ένα κύκλο με clomiphene όπου έδωσα μόνο ένα το οποίο 8η μέρα ήταν μεγάλο. Σε εκείνο τον κύκλο αδιαθετησα στις 24 ημέρες και έπεσε μεγάλο Σάββατο. Οπότε αυτό τον μήνα δεν πήρα κάτι, έχω όμως πολύ καλές επαφές, για τα δεδομένα μου. Ελπίζω να έχω καλά αποτελέσματα... 

Το clomiphene με τάραξε πάντως, πολλά νεύρα, πολύ κυκλοθυμια, του τρελού.. Αν αδιαθετησω θα πάω σε έναν ειδικό εδώ στην περιοχή για να δω Προλακτινη, θυρεοειδή και όλα αυτά τα εξειδικευμενα. Και να δω τι θα μου προτείνει και αυτός. Παίρνω βιταμίνες γονιμότητας, d3 και glucofage. Κάνω και διατροφή, έχω χάσει δέκα κιλά και συνεχίζω, και εγώ και ο άντρας μου. 

 

Τα κορίτσια σου τι κάνουν;; μιλάνε;;; δεν ρωτάω αν περπατάνε γιατί φαντάζομαι τώρα τρέχουνε, και εσύ από πίσω! 

Η @Σταυρι;; βρίσκεστε καθόλου;; 

Με το καλό να σου πανε ολα τέλεια! Να κάνεις οοοτι χρειάζεται μη το σκεφτείς λεπτό!! 

Αχ τα κορίτσια μου είναι 13 μηνών, τρεχουμε από πισω όλη μέρα... Λένε λεξούλες, τα λιγες μη φανταστείς😄🤣🤣αλλά έχουν πλακα .. Αρχίζουν κ εκφράζουν τα συναισθήματα τους. Φιλακια, αγκαλιές κ μας τρελαίνουν... ❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...