Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σ’ ένα στέφανο του Μάη Όλη η άνοιξη χωράει. Κύκλους, κύκλους τα λουλούδια, οι χοροί και τα τραγούδια στα χρυσά του ήλιου καφάσια ωριμάζουν τα κεράσια. 🍒 Τα Μαγιατικα μωράκια στις κοιλίτσες μας ας τρυπωσουν 🤰🧚‍♂️🧚❣️👣


marinamanoulitsa

Recommended Posts

στις πριν 44 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Εγώ βλέπω ότι είστε πολύ καλά. Εκτός από την κατάτμηση. Αλλά ότι σας πούνε οι γιατροί. Αφού είχες κάνει καλλιέργεια εντάξει. Απλά εμείς επειδή είχαμε κιόλας μικρόβιο μας είχανε πει αυτό με το ιξώδες. Για αυτό το λέω. Αλλά όπως βλέπεις και με μικρόβιο πιάνεις νινι.αρα μην αγχώνεσαι. ( Θα πιάσεις κορίτσι που είναι πιο ανθεκτικό  ) 😝 όπως εγώ 

Είναι πολύ ωραία να νιώθεις να κινείται γιατί έτσι ξέρω ότι είναι καλά και δεν έχω άγχος να πηγαίνω συνεχεια στον γιατρό. Ναι μετράω αντίστροφα και δεν περνάει ο χρόνος. Έχω αρχίσει τα ψώνια.πηραμε λίκνο, ρηλαξ με μουσικη, και παρειγγειλα το καρότσι μετα από αρκετή αναζήτηση..και έχω κάνει λίστα να πάρω και τα υπόλοιπα τώρα που έχει και εκπτώσεις. 31 του μήνα έχω κλείσει και ανυπομονώ. Θα έρθει και ο άντρας μου. Έκλεισα σε ιατρείο και θα μπορεί να μπει μέσα. Θα μας δώσει και τρισδιάστατη φωτογραφία και βίντεο. Πιο πολύ για αυτό ανυπομονώ επειδή θα το δω για πρώτη φορά σαν ζωντανή εικόνα 

καρδουλα μουυυυυ!!!!! τι ωραιες ετοιμασιες ειναι αυτες!!!!! ποση χαρα και προσμονη να ερθει η ωρα να την παρεις αγκαλιτσα!!!!!❤️❤️ με το καλο ολα!!!!!🙏👶🤱 λιγη υπομονη και θα δεις τη μικρουλα σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Δεν έχει να κάνει κάτι άλλο..  θα κριθούν όλα από την χοριακη αύριο πιστεύω 

Ναντια μου ολα θα ειναι καλα!!!! μην ξεχνας την Αγια Ειρήνηηηηηηη!!!!! παλι θα στο πω;;; μνημη χρυσοψαρου ειπαμε;;;;;😂😂😂

"γκρινιαξε" οσο θες αλλα ολα θα πανε καλα!!! θα δεις οτι η χοριακη αυριο θα εχει εκτοξευθει!!!😉❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

καλημερα κοριτσι μου!!!! ευχαριστω για τη βοηθεια!!! η κατατμηση ειναι οντως στο οριο και δεν ξερω πως φτιαχνει. εστειλα τα αποτελεσματα στον ουρολογο μας (εξειδικευμενος στην υπογονιμοτητα) και αναμενω τηλ ή γραπτη απαντηση.

απο τον οκτωβριο ξεκινησαμε διατροφη και προσεχουμε πολυ. τρωει καθε μερα φουντουκια και αμυγδαλα ωμα, λιναροσπορο, 2 φορες τη βδομαδα οσπρια, ψαρι 1 φορα τη βδομαδα η το διβδομαδο, ελαχιστα τηγανιτα και κρεας 1-2 φορες την εβδομαδα. φρουτα φουλ (καθε μερα 3 τλχ).. αλκοολ 1 φορα την εβδομαδα και σπανια θα πω (βεβαια πινει 1 μπυριτσα την ημερα. δε θελω να του τη στερησω.. μετα θα αντιδρασει και θα εχει δικιο...) επισης ξεκινησε cross training 2 φορες την εβδομαδα! κανουμε και κυριως ο αντρας μου (στην προκειμενη περιπτωση) κανει οτι μπορει!!💘 τον εφαγε κι αυτον το αγχος...

μακαρι η αγια ειρηνη να μας ευλογησει κι εμας μ ενα παιδακι!!!🙏❤️🙏

εντάξει είστε πολύ καλά... προσέχει πολύ! ίσως με κάποια βοήθεια με βιταμίνες να μειωθεί το ποσοστό.. ωστόσο επειδή διάβασα ότι όλο τον προηγούμενο καιρό δίνατε 80αρια, θα σου προτείνω να κάνεις αυτό που κάνω κι εγώ.. δηλαδή τις βιταμίνες που θα σας δώσει ο ανδρολόγος που είναι πανάκριβες (από τις πωλήσεις των οποίων παίρνει και ο ίδιος ποσοστά, γι αυτό σας έδωσε και τηλέφωνο αντιπροσώπου), να δεις τα συστατικά τους και να τα βρεις σε πιο φθηνές.. θα γλυτώσετε πολλά χρήματα και θα κάνετε τη δουλειά σας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

καλημερα κοριτσι μου!!!! ευχαριστω για τη βοηθεια!!! η κατατμηση ειναι οντως στο οριο και δεν ξερω πως φτιαχνει. εστειλα τα αποτελεσματα στον ουρολογο μας (εξειδικευμενος στην υπογονιμοτητα) και αναμενω τηλ ή γραπτη απαντηση.

απο τον οκτωβριο ξεκινησαμε διατροφη και προσεχουμε πολυ. τρωει καθε μερα φουντουκια και αμυγδαλα ωμα, λιναροσπορο, 2 φορες τη βδομαδα οσπρια, ψαρι 1 φορα τη βδομαδα η το διβδομαδο, ελαχιστα τηγανιτα και κρεας 1-2 φορες την εβδομαδα. φρουτα φουλ (καθε μερα 3 τλχ).. αλκοολ 1 φορα την εβδομαδα και σπανια θα πω (βεβαια πινει 1 μπυριτσα την ημερα. δε θελω να του τη στερησω.. μετα θα αντιδρασει και θα εχει δικιο...) επισης ξεκινησε cross training 2 φορες την εβδομαδα! κανουμε και κυριως ο αντρας μου (στην προκειμενη περιπτωση) κανει οτι μπορει!!💘 τον εφαγε κι αυτον το αγχος...

μακαρι η αγια ειρηνη να μας ευλογησει κι εμας μ ενα παιδακι!!!🙏❤️🙏

Να ξερεις το άγχος αυξάνει το οξειδωτικό στρες…αλλά πως να το μειώσεις! Προσπαθήστε τουλάχιστον 🙏💕🙃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η MyElpida είπε:

εντάξει είστε πολύ καλά... προσέχει πολύ! ίσως με κάποια βοήθεια με βιταμίνες να μειωθεί το ποσοστό.. ωστόσο επειδή διάβασα ότι όλο τον προηγούμενο καιρό δίνατε 80αρια, θα σου προτείνω να κάνεις αυτό που κάνω κι εγώ.. δηλαδή τις βιταμίνες που θα σας δώσει ο ανδρολόγος που είναι πανάκριβες (από τις πωλήσεις των οποίων παίρνει και ο ίδιος ποσοστά, γι αυτό σας έδωσε και τηλέφωνο αντιπροσώπου), να δεις τα συστατικά τους και να τα βρεις σε πιο φθηνές.. θα γλυτώσετε πολλά χρήματα και θα κάνετε τη δουλειά σας..

Δεν δουλεύει έτσι ακριβώς η προώθηση!! Εμεις τουλάχιστον στην εταιρία μου δεν δίνουμε έτσι ανταλλάγματα…δηλ ποσοστά ούτε κ λεφτά για να μας γράψουν ένα φάρμακο!! Αν το πιστεύουν θα το γράψουν αν όχι έχει πολλούς γιατρους να μας γράψουν! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Αααχ τέλεια!! Με το καλό να το πάρετε αγκαλιά ❤️❤️❤️❤️ Ποσά περίπου έδωσες για αυτά; Εμας στην Κύπρο είναι πανάκριβα θα δω τι θα πάρουμε θα μου πει κ η νύφη μου τι να ΜΗΝ πάρω 😂😂

Κοίτα το λίκνο έκανε 130€. Γίνεται και πάρκο αν θες. Και το ρηλαξ είναι 3 σε 1 ( είναι ρηλαξ για να ξαπλώνει και παίζει μουσική και κουνιέται μόνο του και με τηλεκοντρόλ 😂 επίσης βγαίνει από την βάση και γίνεται σκέτο ρηλαξ για μεταφορά. Επίσης σηκώνει η πλάτη και έχει κάτι ιμάντες και το βάζεις σε οποιαδήποτε καρέκλα για φαγητό για λίγο πιο μεγάλη ηλικία. Και επίσης κουμπώνει πάλι στην βάση και έχει πόδια και γίνεται καρέκλακι φαγητού 200€. ). Αυτά μου τα πήρε η μαμά μου 

Και το καρότσι επειδή έβλεπα κάτι 1000αρικα και λέω δεν αξίζει. 1 χρόνο θα το χρησιμοποιήσει και μετά θα θέλει καρότσι ποδήλατο. Οπότε είπαμε να πάρουμε ένα πιο φτηνό. 3 σε ένα. Να είναι και για το αμάξι. Το πήραμε 353€ το έχει τώρα προσφορα. 

Screenshot_2022-05-11-11-43-38-710_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2022-04-28-12-51-43-376_com.instagram.android.jpg

Screenshot_2022-04-27-12-08-51-338_com.instagram.android.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η MyElpida είπε:

εντάξει είστε πολύ καλά... προσέχει πολύ! ίσως με κάποια βοήθεια με βιταμίνες να μειωθεί το ποσοστό.. ωστόσο επειδή διάβασα ότι όλο τον προηγούμενο καιρό δίνατε 80αρια, θα σου προτείνω να κάνεις αυτό που κάνω κι εγώ.. δηλαδή τις βιταμίνες που θα σας δώσει ο ανδρολόγος που είναι πανάκριβες (από τις πωλήσεις των οποίων παίρνει και ο ίδιος ποσοστά, γι αυτό σας έδωσε και τηλέφωνο αντιπροσώπου), να δεις τα συστατικά τους και να τα βρεις σε πιο φθηνές.. θα γλυτώσετε πολλά χρήματα και θα κάνετε τη δουλειά σας..

πολυ καλη ιδεα!!!! ευχαριστω!!!❤️ ναι οι βιταμινες ηταν πανακριβες.... τλχ βοηθησαν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Να ξερεις το άγχος αυξάνει το οξειδωτικό στρες…αλλά πως να το μειώσεις! Προσπαθήστε τουλάχιστον 🙏💕🙃

το οξειδωτικο βεβαια ειναι στα ταρταρα!!! πολυ χαμηλο! παλι καλα! με την κατατμηση να δουμε τι μπορουμε να κανουμε.... γτ μπορει να γινεται συλληψη αλλα το dna να μην ειναι καλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Όλα καλά θα είναι!! Θα δεις θα διπλασιαστεί κ η χοριακη σου!! Εσυ κανεις ότι μπορείς! Όταν η επιστήμη κάνει ότι μπορεί μετά είναι στα χέρια του θεού!! Το λένε και οι γιατροί αυτό!! 

Το άφησα στην Αγία ειρήνη που έκανε το θαύμα τής και κατάφερα να μείνω εγκυος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Ναντια μου ολα θα ειναι καλα!!!! μην ξεχνας την Αγια Ειρήνηηηηηηη!!!!! παλι θα στο πω;;; μνημη χρυσοψαρου ειπαμε;;;;;😂😂😂

"γκρινιαξε" οσο θες αλλα ολα θα πανε καλα!!! θα δεις οτι η χοριακη αυριο θα εχει εκτοξευθει!!!😉❤️

Μακάρι.. το άφησα στην Αγία Ειρήνη.. δικό της μωρο είναι.. δικό της θαύμα.. εγω θα κάνω ότι μπορώ νσ το φέρω στον κόσμο και να της το πάρω στο μοναστήρι της να προσκυνησουμε

 

στις πριν 7 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Κοίτα το λίκνο έκανε 130€. Γίνεται και πάρκο αν θες. Και το ρηλαξ είναι 3 σε 1 ( είναι ρηλαξ για να ξαπλώνει και παίζει μουσική και κουνιέται μόνο του και με τηλεκοντρόλ 😂 επίσης βγαίνει από την βάση και γίνεται σκέτο ρηλαξ για μεταφορά. Επίσης σηκώνει η πλάτη και έχει κάτι ιμάντες και το βάζεις σε οποιαδήποτε καρέκλα για φαγητό για λίγο πιο μεγάλη ηλικία. Και επίσης κουμπώνει πάλι στην βάση και έχει πόδια και γίνεται καρέκλακι φαγητού 200€. ). Αυτά μου τα πήρε η μαμά μου 

Και το καρότσι επειδή έβλεπα κάτι 1000αρικα και λέω δεν αξίζει. 1 χρόνο θα το χρησιμοποιήσει και μετά θα θέλει καρότσι ποδήλατο. Οπότε είπαμε να πάρουμε ένα πιο φτηνό. 3 σε ένα. Να είναι και για το αμάξι. Το πήραμε 353€ το έχει τώρα προσφορα. 

Screenshot_2022-05-11-11-43-38-710_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2022-04-28-12-51-43-376_com.instagram.android.jpg

Screenshot_2022-04-27-12-08-51-338_com.instagram.android.jpg

Ολα τελεια και πρακτικά είναι..  με το καλό να έρθει κσι η πριγκίπισσα σας.. σε διαβάζω και χαίρομαι απλα είμαι λίγο στα κάτω μου κσι λέω μόνο τα δικά μπυ αλλά δεν ξεχνάω καμία στην προσευχή μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Δεν δουλεύει έτσι ακριβώς η προώθηση!! Εμεις τουλάχιστον στην εταιρία μου δεν δίνουμε έτσι ανταλλάγματα…δηλ ποσοστά ούτε κ λεφτά για να μας γράψουν ένα φάρμακο!! Αν το πιστεύουν θα το γράψουν αν όχι έχει πολλούς γιατρους να μας γράψουν! 

νομίζω πως αυτό εξαρτάται και από τα κανάλια διανομής του εκάστοτε προϊόντος. ίσως στην δική σας εταιρία και και στα brands που εμπορεύεστε να μην είναι απαραίτητο κάτι τέτοιο.. σε κάθε περίπτωση ας γλυτώσουμε χρήματα από όπου μπορούμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Nandia- είπε:

Μακάρι.. το άφησα στην Αγία Ειρήνη.. δικό της μωρο είναι.. δικό της θαύμα.. εγω θα κάνω ότι μπορώ νσ το φέρω στον κόσμο και να της το πάρω στο μοναστήρι της να προσκυνησουμε

 

Ολα τελεια και πρακτικά είναι..  με το καλό να έρθει κσι η πριγκίπισσα σας.. σε διαβάζω και χαίρομαι απλα είμαι λίγο στα κάτω μου κσι λέω μόνο τα δικά μπυ αλλά δεν ξεχνάω καμία στην προσευχή μου

Δεν θέλω να στενοχωριέσαι. Αύριο που θα κάνεις πάλι χοριακη θα ανέβει η ψυχολογία σου. Μην φοβάσαι. Καταλαβαίνω ότι έχεις φοβία. Τελευταία φορά εσύ είχες παλινδρομη; Σε ποια βδομάδα δηλαδή δεν συνέχισε ;

Να ξέρεις ότι δεν είναι πάντα το ίδιο. Συνέβη την άλλη φορά, τώρα ήρθε για να μείνει να σκέφτεσαι. Εγώ είμαι θετική. Ξεκουράσου , όχι δουλειές.και κάνε τις ενέσεις σου και τα χάπια σου όπως σου λένε και θα το βοηθήσεις το σπορακι σου ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

το οξειδωτικο βεβαια ειναι στα ταρταρα!!! πολυ χαμηλο! παλι καλα! με την κατατμηση να δουμε τι μπορουμε να κανουμε.... γτ μπορει να γινεται συλληψη αλλα το dna να μην ειναι καλο...

Θα είναι από την κιρσοκηλη πιστεύω!! Θα δεις κ τι θα σου πει ο γιατρος! Ναι ναι όταν δεν είναι καλή η κατάτμηση δεν κανεις ούτε καλά έμβρυα…μη τα σκέφτεσαι τώρα αυτά!! Για όλα υπάρχουν λύσεις!! Θα περιμένεις το γιατρο και θα δεις σύντομα θα εχεις κ εσυ θετικό τεστ 😊😊😊❤️❤️❤️
 

κοιταξε ο αδερφός μου στο πρώτο σπερματοδιαγραμμα όταν θα έκανα την πρώτη εξωσωματική είχε πολύ καλό σπερματοδιαγραμμα ο γιατρος για πλάκα του είπε περπατάς κ σπέρνεις χαχαχα τώρα που πάνε για την δεύτερη κ λόγο ότι δεν έχουν αλλά εμβρυακια στο ψυγείο θα τα κάνουν ξανά από την αρχή πήγε για δειγμα ξανά κ είναι χαλια μετά από 3 χρόνια…ο γιατρος τους είπε με τέτοιο σπερματοδιαγραμμα μόνο εξωσωματική που ήδη θα έκαναν γιατί η νύφη μ έχει αλλά θέματα! Για αυτό υπάρχουν λύσεις μην απελπίζεσαι ❤️❤️❤️ Εχεις κ την ευχή!! Θαύματα γινόταν συνέχεια ❤️🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Δεν θέλω να στενοχωριέσαι. Αύριο που θα κάνεις πάλι χοριακη θα ανέβει η ψυχολογία σου. Μην φοβάσαι. Καταλαβαίνω ότι έχεις φοβία. Τελευταία φορά εσύ είχες παλινδρομη; Σε ποια βδομάδα δηλαδή δεν συνέχισε ;

Να ξέρεις ότι δεν είναι πάντα το ίδιο. Συνέβη την άλλη φορά, τώρα ήρθε για να μείνει να σκέφτεσαι. Εγώ είμαι θετική. Ξεκουράσου , όχι δουλειές.και κάνε τις ενέσεις σου και τα χάπια σου όπως σου λένε και θα το βοηθήσεις το σπορακι σου ❤️❤️

Είχα κάνει αποξεση 19/5 πέρσι στη 10η βδομάδα αλλά δεν είχα ουτε καφέ ουτε αίμα..  στον μεγάλο μου είχα καφέ και τωρσ τον Αύγουστο θα κλείσει 14χρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η MyElpida είπε:

νομίζω πως αυτό εξαρτάται και από τα κανάλια διανομής του εκάστοτε προϊόντος. ίσως στην δική σας εταιρία και και στα brands που εμπορεύεστε να μην είναι απαραίτητο κάτι τέτοιο.. σε κάθε περίπτωση ας γλυτώσουμε χρήματα από όπου μπορούμε. 

Σίγουρα ότι μπορεί ο κάθε ενας να γλυτώσει! Κ εγώ στους δικούς μου δινω ότι χρειάζονται κ το έχω ή το ζήτω από συνάδελφο αν δεν το έχω! 

εμας αυτό είναι κανονασ της εταιρείας! Οποιοσ Μας ζητάει παράλογα πράγματα δεν ξανά πάμε! Εννοώ ότι αν κάνουμε κάτι τέτοιο θα μας διώξουν, ακόμα κ ταξίδια σε συνέδρια που μπορεί να πληρώσουμε δεν πληρώνουμε κ της του συζύγου τους! Αν θέλουν να πάρουν τον σύζυγο θα πληρώσουν έξτρα! Ή δεν θα κλείσουμε σε 5 αστέρων ξενοδοχείο γιατί μ το ζήτησε ενας γιατρος…θα κλείναμε σε περίπτωση που βολεύει λόγο συνεδρίου 
 

αλλά ξέρω εταιρίες που το κάνουν…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nandia- είπε:

Είχα κάνει αποξεση 19/5 πέρσι στη 10η βδομάδα αλλά δεν είχα ουτε καφέ ουτε αίμα..  στον μεγάλο μου είχα καφέ και τωρσ τον Αύγουστο θα κλείσει 14χρ

Σταματησε δηλαδή η καρδούλα ;

Τα καφέ δεν είναι θέμα μην σε αγχωνουν..δεν έχεις δα και καμιά αιμορραγία. Εδώ η κουμπάρα μου είδε κανονικό αίμα και με ξάπλα και προγενεστερονη της πέρασε. Απλά προσπαθει να γατζωθει. Μην φοβάσαι και σκέψου λίγο θετικά. Αύριο θα δεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Σταματησε δηλαδή η καρδούλα ;

Τα καφέ δεν είναι θέμα μην σε αγχωνουν..δεν έχεις δα και καμιά αιμορραγία. Εδώ η κουμπάρα μου είδε κανονικό αίμα και με ξάπλα και προγενεστερονη της πέρασε. Απλά προσπαθει να γατζωθει. Μην φοβάσαι και σκέψου λίγο θετικά. Αύριο θα δεις 

Ναι σταμάτησε τις 8 βδομάδες αλλά το είδαμε στις 10 βδομάδες.. βασικά καφέ σκουρα έχω σήμερα μόνο όταν πάω τουαλέτα τελειώσω και πάω να βγω νοιώθω κάτι να τρέχει και είναι λίγα καφέ υγρά.. πχ τώρα είμαι ξάπλα και δεν έχω τπτ.. μακάρι να έχω αύριο μεγάλη χοριακη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Κοίτα το λίκνο έκανε 130€. Γίνεται και πάρκο αν θες. Και το ρηλαξ είναι 3 σε 1 ( είναι ρηλαξ για να ξαπλώνει και παίζει μουσική και κουνιέται μόνο του και με τηλεκοντρόλ 😂 επίσης βγαίνει από την βάση και γίνεται σκέτο ρηλαξ για μεταφορά. Επίσης σηκώνει η πλάτη και έχει κάτι ιμάντες και το βάζεις σε οποιαδήποτε καρέκλα για φαγητό για λίγο πιο μεγάλη ηλικία. Και επίσης κουμπώνει πάλι στην βάση και έχει πόδια και γίνεται καρέκλακι φαγητού 200€. ). Αυτά μου τα πήρε η μαμά μου 

Και το καρότσι επειδή έβλεπα κάτι 1000αρικα και λέω δεν αξίζει. 1 χρόνο θα το χρησιμοποιήσει και μετά θα θέλει καρότσι ποδήλατο. Οπότε είπαμε να πάρουμε ένα πιο φτηνό. 3 σε ένα. Να είναι και για το αμάξι. Το πήραμε 353€ το έχει τώρα προσφορα. 

Screenshot_2022-05-11-11-43-38-710_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2022-04-28-12-51-43-376_com.instagram.android.jpg

Screenshot_2022-04-27-12-08-51-338_com.instagram.android.jpg

Φαίνονται ωραία και πρακτικά! Σημασία έχει να είναι πρακτικά! Πήρατε και car seat? Είναι οικονομικά πάντως!! Κάτσε να δω αν στέλνουν Κύπρο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Φαίνονται ωραία και πρακτικά! Σημασία έχει να είναι πρακτικά! Πήρατε και car seat? Είναι οικονομικά πάντως!! Κάτσε να δω αν στέλνουν Κύπρο 

Ναι το καρότσι έχει και κάθισμα αυτοκινητου. Ελπίζω ότι θα είναι πρακτικά. 😍😍 

Ναι ναι μπες και δες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Ναι σταμάτησε τις 8 βδομάδες αλλά το είδαμε στις 10 βδομάδες.. βασικά καφέ σκουρα έχω σήμερα μόνο όταν πάω τουαλέτα τελειώσω και πάω να βγω νοιώθω κάτι να τρέχει και είναι λίγα καφέ υγρά.. πχ τώρα είμαι ξάπλα και δεν έχω τπτ.. μακάρι να έχω αύριο μεγάλη χοριακη 

Και δεν είχες συμπτώματα ή είχες;; 
 

Δε σημαίνει ότι θα ξανά γίνει…κάθε κύηση διαφορετική!! Αύριο θα εχεις μια μεγάλη χοριακη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Και δεν είχες συμπτώματα ή είχες;; 
 

Δε σημαίνει ότι θα ξανά γίνει…κάθε κύηση διαφορετική!! Αύριο θα εχεις μια μεγάλη χοριακη 

Είχα κάτι λίγα..  αυτό είναι πιο τουρπο.. ψες έκανε μακαρόνια ο άντρας μου κσι μόλις τα μυρισα μου ήρθε αναγούλα αλλά έφαγα λίγα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Είχα κάτι λίγα..  αυτό είναι πιο τουρπο.. ψες έκανε μακαρόνια ο άντρας μου κσι μόλις τα μυρισα μου ήρθε αναγούλα αλλά έφαγα λίγα 

Ειδες; Μια χαρά πάει…εγώ εχθές ήμουν καλά σήμερα θα με πεθάνει το στομάχι μου! Εγώ μακαρονια θέλω να τρώω 😂😂 εκαμα κριθαράκι εχθές για να φάω κ σήμερα! τώρα με τις φακές εε έτσι κ έτσι το αγγουράκι δεν θέλω να το φάω  😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Ειδες; Μια χαρά πάει…εγώ εχθές ήμουν καλά σήμερα θα με πεθάνει το στομάχι μου! Εγώ μακαρονια θέλω να τρώω 😂😂 εκαμα κριθαράκι εχθές για να φάω κ σήμερα! τώρα με τις φακές εε έτσι κ έτσι το αγγουράκι δεν θέλω να το φάω  😂😂

Κατάλαβα ωραία περνάς και εσύ.. έφαγα μουσλι με μπανάνα.. δεν του άρεσαν πολύ μάλλον.. ανακατευτηκα λιγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 11/5/2022 at 12:55 ΜΜ, ο/η anli1978 είπε:

Κορίτσι βάλε κι εμένα 29/5..

@Nandia- Συγχαρητήρια κοριτσάρα μου..Εύχομαι να πα΄νε όλα τέλεια αυτή τη φορά που θα πάνε δλδ και ο ποπόφαρδος ο σύντροφος το γλίτωσε το σπερμοδιάγραμμα..δεν πειράζει..καλύτερα..κάτι ήξερε

@stemi Μου γλυκιά συγχαρητήρια και σε εσένα...μωρέ μήπως είναι γούρι να πω ότι πάω για υποβοηθούμενη και μετά τσουπ να σκάσει μπεμπέ?είσαι νομίζω η 3η ή η 4Η στο γκρουπάκι μας που στο τσακ το γλιτώνει..μάλλον το άγχος που φεύγει ίσως να ευθύνεται

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Φαίνεται ότι επιδρά θετικά το γεγονός ότι το παίρνεις απόφαση ότι θα κάνεις ότι περνά από το χέρι σου και από την επιστήμη για να αποκτήσεις το πολυπόθητο! Το άγχος όμως, δεν φεύγει ποτέ!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...