Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πως μπορώ να απογαλακτίσω;;;


Recommended Posts

Γεια σας είμαι η Ελένη και έχω μια κόρη τη Δέσποινα 22 μηνών που θηλαζει σχεδόν συνέχεια. Δεν της αρέσει καθόλου το ξένο γάλα. ¨οσες φορές δοκίμασε το αναγούλιασε. τώρα έχω κουραστεί και σκέφτομαι σιγα σιγα να της το κόψω αλλά δε ξέρω πως. Ξέχασα να αναφέρω πως ξυπνάει το βράδυ για να θηλάσει μια συνήθως φορά, πριν μερικούς μήνες ξυπνούσε 3 ή 4 φορές. Επίσης για να κοιμηθεί θέλει οπωσδήποτε να θηλάσει. Αν δεν είμαι εγώ στο σπίτι δεν μπορεί να κοιμηθεί.

Τι μπορω να κάνω;:ohmy:

line_line_r_beg_girl_time_1177214400_text_c720eafcf1e720eceff520e5dfede1e9.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου!!!εχω εναν μπεμπη 3 μηνων και δυστυχως δεν εχω αρκετο γαλα οποτε αρχισαμε το συμπληρωμα γιατι πεινουσε!!η παιδιατρος μου συστησε εναν τροπο για να απογαλακτισω:καθε 3 μερες θα του κοβω και απο ενα γευμα(θηλασμου)...καλο θα ειναι να ρωτησεις τον γιατρο σου!!φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Einai entypwsiako!

Sygnwmi alla den iksera pws thylazoun

toso megala mwrakia...

Tha einai dyskolo fantazomai...

Stin 14 ebvomada kyisis eimai

exw polla na mathw akoma...!

Syntoma tha sou apantisei kai i eidikos

gia na voithisei... filia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νομιζω οτι μειωνοντας σταδιακα τα γευματα θηλασμου κοβεται και το γαλα. Δεν ειναι απαραιτητο πιστευω να παρεις χαπι εφοσον θηλαζεις τοσους μηνες. Εγω ειχα δει τον προηγουμενο μηνα οταν ειχα λειψει δυο μερες και δεν την θηλαζα οτι μειωθηκε δραματικα και αρχισα παλι τις αντλησεις για να το διατηρησω. Μπραβο που θηλασες τοσο πολύ. Εγω δεν νομιζω να το κρατησω τοσο. Πιστευω μεχρι να χρονισουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...