Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023 🙏🏼🤰🏽 & Σία ​(ΟΕ/ΕΠΕ/ΑΕ)​ 🌻​ ​ ​


hope501

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η BlackCat είπε:

Επιτροπή📅

 

Ωοληψία 🤞

@Margitc ?

@rouseva ?

@Libra81 ?

@renata1986 ?

@Ditimama ?

@Lucia79 ?

@Γιάννα 36?

@Heart ?

@Kateriniwk ?

 

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Hope19 ?

@Κατεριναπαπ ?

@nikol88 ?

@Natassou85 ?

@BlackCat?

@Lucia79 ?

 

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

@Apol 663 🥰

@elena0212 187 🥰

@kk88 750 🥰

@Χριστινα. 191 🥰

@angel35 901 🥰

@Mary.Ger 248 🥰

@blueheart128 🥰

@tina21 224 🥰

@twinkletwinlkle 245 🥰

@skorpina78 401 🥰

@Salvation78 390 🥰

@Joann 32 🥰

@TRigirl 50 🥰

@aggelikh_l 155 🥰

 

@Anna0912 11/4 🙏

@Luna777 11/4 🙏

@Ιωάννα28iwantababy 14/4 🙏

@Παρασκευαιδου 19/4 🙏

 

Καλορίζικο το νέο θεμάτακι με πολλές χαρές και καμία στεναχω΄ρια από εδώ και πέρα.

Αλλά ακόμα και αν έρθουν και δύσκολες στιγμές εδώ θα είμαστε όλες μαζί μια παρέα, μια αγκαλιά.

@Karmeliet @condios @troia @Nefeliap και όσα κορίτσια πάλεψαν και παλεύουν..

 

@Salvation78 & @TRigirl τα μωρά σας είναι εκεί και δίνουν την δικιά τους μάχη, μην ακούτε κανένα. Είναι μαχητές όπως οι μανούλες 🥰

@Lucia79 αγαπημένη σε έβαλα και ωοληψία και ετ γιατί σε θέλω μάχιμη🥰

 

Και ναι με πήραν τηλέφωνο και έχω άλλο μια βλαστοκύστη 2ΑΑ μου μπηκε στην κατάψυξη. Κατεβάζω ποδοσφαιρική ομάδα έτσι? Πάω να βρω βανάκι..🤣🤣

Ε ρε και άμα φάω τα μούτρα μου να δω πως θα με μαζεύεται!!!

Σας φιλώ!!

 

Αχου.... τι ωραία νέα! Να την και η κορακλα! Τώρα ετοιμαζόμουν να στείλω να δω τι έγινε. Εντάξει φοβερό ρεκόρ έχετε στις γονιμοποιησεις! Μπράβο σας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 6.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις Just now, ο/η hope501 είπε:

Θέλεις να μας πεις γιατί απειροελάχιστες κτλ ή να το αφήσουμε για την Πέμπτη? Την Πέμπτη πας για ετ? για να σε βάλει το μαυρόγατο μας στο πίνακάκι.

Την Πέμπτη θα κάνω την χοριακη!! Μου έβαλαν βλαστοκυστη 6ης μέρας ΑΑ.. ο σύζυγος έχει αζωοσπερμια και είχαμε κάνει χειρουργείο του είχαν βρει αλλά μπλέξαμε με ένα" τέλειο " όπου έκανε το χειρουργείο χωρίς να έχει πάρει κάποιες βιταμίνες με αποτέλεσμα να κάνω 3 αποτυχημένες προσπάθειες... 2 στο "τέλειο κέντρο" και μια σε αυτό που είμαι τώρα..πέτυχε σε αυτό το κέντρο έφτασα 2 μηνών αλλά το έχασα ..παλινδρομησε τον Αύγουστο... Επίσης έχουμε το στίγμα οπότε πάντα κάνουμε προεμφυτευτικό. Αυτή τη φορά είχα ένα έμβρυο γιατί κάναμε μια καινούρια διαδικασία που σου ελέγχει και την ποιότητα του σπέρματος... Βγήκε με το στίγμα της μεσογειακής και αυτό μου έβαλαν...δεν έχουμε άλλο υλικό ούτε άλλα χρήματα...δυστυχώς πληρώνουμε 3 δάνεια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

@Kateriniwk @Hope19 έχω και εγώ καλύτερο να σας πω....γράφω εδώ πλέον γιατί σιγά σιγά πρέπει να μεταφέρουμε τις συζητήσεις εδώ😂

αν και την έχω ξαναπεί την ιστορία μου.... εγώ έγκυος.. 7η 8η εβδομάδα...είχα κάτι περίεργους πόνους.... παω τουαλέτα, βλέπω καφέ....μετά λίγο ροζ/κόκκινο...λεω στον συζυξ "πάμε τώρα σε εφημερεύον" δεν ήθελα να παρω το γιατρό ήταν 11 το βράδυ. Καταλάβαινα πως κάτι δεν παει καλά... πάμε στο Ελενα τότε...μη τα πολυλογώ...δεν βλέπαμε καρδιακή λειτουργεία. Κλάμα και κακό ε΄γω..... να μου λένε οι νοσοκόμες εκεί ότι καλό θα ήταν να παρω το γιατρο τηλ να του πω τι συνέβει. Παίρνει ο συζυγος μου... το λεει τι και πως και η απάντηση του γιατρού "και τι θέλετε να σας κάνω τώρα εκεί που πήγατε?"

Ο καθένας το χαβά του. 

Ναι ρε ξερω .. δεν τους ενδιαφερει...καποιοι απλα δν ειναι ανθρωποι και καποιοι απλα ειναι ωμοι και ψυχροι και σε βλεπουν σαν μοναδα οχι ξεωριστα... Για μας η αποβολη ειναι θανατος ειναι το τελος του κοσμου εκεινες τις μερες ..γι αυτους ειναι καθημερινοτητα και μια απ τις πολλες.. γι αυτο λεω τι χημεια εχεις με το γιατρο... Ειναι σημαντικο να ειναι καλος στην επιστημη αλλα.πιο σημαντικο ειναι να ειναι ανθρωπος ...και να σς βλεπει και εσενα σαν ανθρωπο. Στην εξωσωματικη σε βελπουν σαν πρωτοκολλο... Γι αυτο και γινονται μαλακιες γιατι παιρνουν μια κοψια και την πετανε σε ολες ασχετα το τι ειναι και τι εχει η καθεμια.. προς θεου ομως δν ειναι ολοι ετσι... Απλα υπαρχουν και τετοιοι.. παραλληλα ειναι μια διαδικασια που πλεον χρησιμοποιειται ολο και πιο συχνα , εχει μεγαλο κοστος και ευκολο σχετικα χρημα γι αυτους και πατανε στην ευαισθησια της γυναικας οτι θα δωσει τα παντα για να το κανει ...εες δεν θελει πολυ αν ο αλλος ειναι μαλακας και ανευθυνος να γινει η στραβη

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@BlackCat νυφη μας , θα κανουμε κοριτσια να μας δωσεις γαμπρους!!!! Πατωμα δεν θα φανε τα μουτρα σου γιατι το βαρεθηκαν , τωρα ουρανο και αστρα θελουν να φανε ...ολα καλα θα πανε!!!! Προχωρα και ορμα με φορα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Αχου.... τι ωραία νέα! Να την και η κορακλα! Τώρα ετοιμαζόμουν να στείλω να δω τι έγινε. Εντάξει φοβερό ρεκόρ έχετε στις γονιμοποιησεις! Μπράβο σας! 

 

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

@BlackCat νυφη μας , θα κανουμε κοριτσια να μας δωσεις γαμπρους!!!! Πατωμα δεν θα φανε τα μουτρα σου γιατι το βαρεθηκαν , τωρα ουρανο και αστρα θελουν να φανε ...ολα καλα θα πανε!!!! Προχωρα και ορμα με φορα!!!!!!

🤣🤣🤣 Να είστε καλά ρε κορίτσια με κάνατε και γέλασα..

Μακάρι να πάνε καλά για όλες μας🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η N.Angel είπε:

Καλοριζικο κ καλοτυχο να ναι το θεματακι μας!! Αχ κ εγω το 2021 ξεκινησα..ας ελπισουμε ολες σιγα σιγα να γινουμε μανουλες μεσα στο 2023…

Με το καλο οσες χοριακες περιμενουμε να κανουν ποδαρικο!!

Σε τι φάση είσαι τώρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Επιτροπή📅

 

Ωοληψία 🤞

@Margitc ?

@rouseva ?

@Libra81 ?

@renata1986 ?

@Ditimama ?

@Lucia79 ?

@Γιάννα 36?

@Heart ?

@Kateriniwk ?

 

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Hope19 ?

@Κατεριναπαπ ?

@nikol88 ?

@Natassou85 ?

@BlackCat?

@Lucia79 ?

 

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

@Apol 663 🥰

@elena0212 187 🥰

@kk88 750 🥰

@Χριστινα. 191 🥰

@angel35 901 🥰

@Mary.Ger 248 🥰

@blueheart128 🥰

@tina21 224 🥰

@twinkletwinlkle 245 🥰

@skorpina78 401 🥰

@Salvation78 390 🥰

@Joann 32 🥰

@TRigirl 50 🥰

@aggelikh_l 155 🥰

 

@Anna0912 11/4 🙏

@Luna777 11/4 🙏

@Ιωάννα28iwantababy 14/4 🙏

@Παρασκευαιδου 19/4 🙏

 

Καλορίζικο το νέο θεμάτακι με πολλές χαρές και καμία στεναχω΄ρια από εδώ και πέρα.

Αλλά ακόμα και αν έρθουν και δύσκολες στιγμές εδώ θα είμαστε όλες μαζί μια παρέα, μια αγκαλιά.

@Karmeliet @condios @troia @Nefeliap και όσα κορίτσια πάλεψαν και παλεύουν..

 

@Salvation78 & @TRigirl τα μωρά σας είναι εκεί και δίνουν την δικιά τους μάχη, μην ακούτε κανένα. Είναι μαχητές όπως οι μανούλες 🥰

@Lucia79 αγαπημένη σε έβαλα και ωοληψία και ετ γιατί σε θέλω μάχιμη🥰

 

Και ναι με πήραν τηλέφωνο και έχω άλλο μια βλαστοκύστη 2ΑΑ μου μπηκε στην κατάψυξη. Κατεβάζω ποδοσφαιρική ομάδα έτσι? Πάω να βρω βανάκι..🤣🤣

Ε ρε και άμα φάω τα μούτρα μου να δω πως θα με μαζεύεται!!!

Σας φιλώ!!

 

Μα τι υπέροχα νεα είναι αυτά!!!!! Αντε με το καλό τώρα η ετ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η hope501 είπε:

Καλημέρα σας κορίτσια μου όμορφα, κορίτσια μου γενναία, μαχήτριες μου.....!!!!!! 🥰🥰🥰

Με έναν πόντο παραπάνω "κέρδισε" το όνομα του το νέο μας θεματακι. 😀😀

"& Σια" : για να φέρουμε λίγο χιούμορ στην όλη αυτή χρονοβόρα και επίσης δύσκολη φάση της εξωσωματικής που βρισκόμαστε. Επίσης είναι πάντα ευπρόσδεκτες όλες οι γυναίκες που καταφέραν μέχρι στιγμής να αποκτήσουν το παιδάκι τους μέσω της εξωσωματικής ή που μείνανε έγκυος. Αυτές που παρόλο που "έφυγαν" από τα προηγούμενα θέματα πάντα επιστρέφουν στην παρέα μας γιατί πραγματικά εδώ μέσα μάθαμε να είμαστε μια παρέα, μάθαμε να αγαπιόμαστε και να γίνουμε φίλες. Δεν πειράζει που κάποιες είμαστε ανώνυμες μεταξύ μας και κάποιες έχουμε γνωριστεί. Φιλία σημαίνει συμπαράσταση και εδώ μέσα συμπαραστεκόμαστε η μια στην άλλη❤️❤️

"& Σια" : γιατί όπως είπε η @BlackCat (κάνω copy paste) Eδώ είμαστε μια μεγάλη αγκαλιά!!!!!!!! Γυναίκες που παλεύουμε ακόμα, γυναίκες που είναι στην αναμονή χοριακής , γυναίκες που έχουν μωράκια στην κοιλίτσα τους, γυναίκες που τα έχουν στην αγκαλιά τους αλλά και τις γυναικάρες που αποφάσισαν με πόνο & θάρρος ψυχής να σταματήσουν τον αγώνα.. Δεν έχει καμία σημασία η φάση που είμαστε αρκεί που φοράμε ή φορέσαμε τα παπούτσια της υπογονιμότητας και ξέρουμε πολύ καλά πόση τεράστια δύναμη έχουμε!!

Ελπίζω και εύχομαι μέσα από την κάρδιά μου να είναι τυχερό το νέο μας θεματάκι. Να φέρει μόνο χαρές και θετικές χοριακές!!!!🙏🏽🙏🏽🤰🏽

Εύχομαι καλή επιτυχία σε όλες τις γυναίκες σε όλες τις μαχήτριες και πάντα ό,τι καλύτερο για τη ζωή τους❤️❤️😘😘

@Kiddo @Lucia79 @Κατεριναπαπ @Kateriniwk @Παρασκευαιδου @twinkletwinlkle @Salvation78 @skorpina78 @Luna777 @Margitc @Ανθη7 @condios @kaposetsi @nikol88 κάντε tag κορίτσια γιατί σίγουρα ξέχασα κάποιες....

Καλότυχο και καλοτάξιδο το θεματάκι μας,,,,στους προορισμούς της ζωής μας να περικυκλωνομαστε μόνο από θετικούς ανθρώπους και να μας βρίσκουν μωράκια γερά!!!!!!!!!! 

Ξεχάσατε την ΙΚΕ ως εταιρία,,,αχαχαχαχαχα ,,,,, εχει καλές φοροαπαλλαγές 🤣😍

στις πριν 1 ώρα, ο/η Margitc είπε:

Καλη επιτυχια λοιπον στο νεο μας θεματακι βρε την μαυρογατουλα μας δεν την εβαλες;

Κοριτσάκι μου όμορφο,,,με το καλό τα ομορφότερα νέα της ζωής σου που θα μας κάνουν να χορευουμε δυνατά τα τα τα !!!!!!!!!!!!! 🙏👶💖

στις πριν 11 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Επιτροπή📅

 

Ωοληψία 🤞

@Margitc ?

@rouseva ?

@Libra81 ?

@renata1986 ?

@Ditimama ?

@Lucia79 ?

@Γιάννα 36?

@Heart ?

@Kateriniwk ?

 

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Hope19 ?

@Κατεριναπαπ ?

@nikol88 ?

@Natassou85 ?

@BlackCat?

@Lucia79 ?

 

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

@Apol 663 🥰

@elena0212 187 🥰

@kk88 750 🥰

@Χριστινα. 191 🥰

@angel35 901 🥰

@Mary.Ger 248 🥰

@blueheart128 🥰

@tina21 224 🥰

@twinkletwinlkle 245 🥰

@skorpina78 401 🥰

@Salvation78 390 🥰

@Joann 32 🥰

@TRigirl 50 🥰

@aggelikh_l 155 🥰

 

@Anna0912 11/4 🙏

@Luna777 11/4 🙏

@Ιωάννα28iwantababy 14/4 🙏

@Παρασκευαιδου 19/4 🙏

 

Καλορίζικο το νέο θεμάτακι με πολλές χαρές και καμία στεναχω΄ρια από εδώ και πέρα.

Αλλά ακόμα και αν έρθουν και δύσκολες στιγμές εδώ θα είμαστε όλες μαζί μια παρέα, μια αγκαλιά.

@Karmeliet @condios @troia @Nefeliap και όσα κορίτσια πάλεψαν και παλεύουν..

 

@Salvation78 & @TRigirl τα μωρά σας είναι εκεί και δίνουν την δικιά τους μάχη, μην ακούτε κανένα. Είναι μαχητές όπως οι μανούλες 🥰

@Lucia79 αγαπημένη σε έβαλα και ωοληψία και ετ γιατί σε θέλω μάχιμη🥰

 

Και ναι με πήραν τηλέφωνο και έχω άλλο μια βλαστοκύστη 2ΑΑ μου μπηκε στην κατάψυξη. Κατεβάζω ποδοσφαιρική ομάδα έτσι? Πάω να βρω βανάκι..🤣🤣

Ε ρε και άμα φάω τα μούτρα μου να δω πως θα με μαζεύεται!!!

Σας φιλώ!!

 

2ΑΑ και δυνατά τα τα τα τα τα και πάμε για το βανάκι ρε όνειρο ναι,,,,τα μωρα΄ σου θα τρως,,,μπουτάκια, μαγουλάκια και χεράκια,,,τα μουτρα μας τα ε΄χουμε κανει πλαστική πια αχαχαχαχα Μεγάλη αγκαλιά ασπρουλιάρικη συνέταιρε,,,,άκου ΣΙΑ ΟΕ, ΑΕ, ΕΠΕ ααχαχαχα τελειαααααααααααααααα ονομασια ακομα γελαω,,,,μπραβο για την επιλογή μας. 🙏😍👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή αρχή κορίτσια μου! Καλή επιτυχία σε όλες μας!!! Να κρατήσουμε με το καλό και με τη βοήθεια του Θεού τα μωράκια μας στην αγκακίτσα μας!❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Σε τι φάση είσαι τώρα?

Τεταρτη εχω ραντεβου με τον γιατρο για να μου πει αν μπορουμε να γονιμοποιησουμε Πεμπτη η Παρασκευη η απο βδομαδα τα 8 κατεψυγμενα ωαρια που εχω, μετα αν φτασουν καποια βλαστοκυστες εχουμε προεμφυτευτικο για το γονιδιο κ μετα για χρωμοσωματα.. εγω θα ηθελα να κανω ετ με την επομενη περιοδο του Μαιου ωστε να τα βαλουμε αρχες Ιουνη αλλα αν δεν τα γονιμοποιησουμε αμεσα θα πρεπει να καθυστερησουμε παλι ενα μηνα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Επιτροπή📅

 

Ωοληψία 🤞

@Margitc ?

@rouseva ?

@Libra81 ?

@renata1986 ?

@Ditimama ?

@Lucia79 ?

@Γιάννα 36?

@Heart ?

@Kateriniwk ?

 

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Hope19 ?

@Κατεριναπαπ ?

@nikol88 ?

@Natassou85 ?

@BlackCat?

@Lucia79 ?

 

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

@Apol 663 🥰

@elena0212 187 🥰

@kk88 750 🥰

@Χριστινα. 191 🥰

@angel35 901 🥰

@Mary.Ger 248 🥰

@blueheart128 🥰

@tina21 224 🥰

@twinkletwinlkle 245 🥰

@skorpina78 401 🥰

@Salvation78 390 🥰

@Joann 32 🥰

@TRigirl 50 🥰

@aggelikh_l 155 🥰

 

@Anna0912 11/4 🙏

@Luna777 11/4 🙏

@Ιωάννα28iwantababy 14/4 🙏

@Παρασκευαιδου 19/4 🙏

 

Καλορίζικο το νέο θεμάτακι με πολλές χαρές και καμία στεναχω΄ρια από εδώ και πέρα.

Αλλά ακόμα και αν έρθουν και δύσκολες στιγμές εδώ θα είμαστε όλες μαζί μια παρέα, μια αγκαλιά.

@Karmeliet @condios @troia @Nefeliap και όσα κορίτσια πάλεψαν και παλεύουν..

 

@Salvation78 & @TRigirl τα μωρά σας είναι εκεί και δίνουν την δικιά τους μάχη, μην ακούτε κανένα. Είναι μαχητές όπως οι μανούλες 🥰

@Lucia79 αγαπημένη σε έβαλα και ωοληψία και ετ γιατί σε θέλω μάχιμη🥰

 

Και ναι με πήραν τηλέφωνο και έχω άλλο μια βλαστοκύστη 2ΑΑ μου μπηκε στην κατάψυξη. Κατεβάζω ποδοσφαιρική ομάδα έτσι? Πάω να βρω βανάκι..🤣🤣

Ε ρε και άμα φάω τα μούτρα μου να δω πως θα με μαζεύεται!!!

Σας φιλώ!!

 

Ετσι ξεκιναμε με ευχαριστα το νεο θεματακι περιμενουμε κ την χοριακη το απογευμα της @Lucia79 ρε ημουν σιγουρη για αυτη τη βλαστοκυστη τελεια η κορακλα ομως  λεμε! Παμε δυνατα✌️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή επιτυχία σε όλες σας κορίτσια.
Από εσάς παίρνουμε θάρρος, μας δείχνετε πόσο δυνατές πρέπει να είμαστε, και πως δεν έχει σημασία να πέφτουμε, αρκεί να ξανασηκωνόμαστε.
 

@Παρασκευαιδου Πως είσαι σήμερα;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγω να σας πω κατι ασχετο? . Μου συμβαινει κατι παραξενο. Ειχα παει στο γιατρο για τσεκ απ και κατα τυχη ειχα δει οτι θα κανω εκεινη τη μερα οωρρηξια. Εγω ειχα επαφη μονο την προηγουμενη μερα απο τον υπερηχο, μετα δεν ειχα. Λοιπον, μετα πριν λιγες μερες ειχα καποια ενοχλησεις φαγουρας και εβαζα αλοιφη για μυκητες οπως μου ειπε, εκεινες τις μερες ειχα ταυτοχρονα πολλα διαφανα  υγρα αλλα μπορει να ηταν και η αλοιφη δεν ξερω. Εντωμεταξυ, οταν στο πρωτο μου παιδακι ειχα κανει την εμβρυομεταφορα ειχα ταυτοχρονα μετα και μυκητες και εβαζα αλοιφες αλλα ολα πηγαν καλα. Εχω σταματησει απο το Σαββατο την αγωγη. Περιμενω σε κανα δυο μερες περιοδο μαλλον. Σημερα πηγα τουαλετα και ειχα κυλιδες στο σερβιετακι και στο σκουπισα ροζ σταγονες. Οχι αιμα ουτε ροη σαν σταγονες ροζ. Αυτο μονο στην εγκυμοσυνη το ειχα. Παντα η περιοδος ξεκιναει με καφε αιμα και επειτα ερχεται κανονικα. Λετε να εγινε το θαυμα βρε κοριτσια ή να ειναι περιοδος που απλα λογω της αγωγης με επηρεασε και ξεκιναει με ροζ κηλιδες. Περιμενω περιοδο για να κανω σε αυτο τον κυκλο την ενεση καταστολης 21ημερα την Arvekap. Λογικα μεχρι αυριο πρεπει να ερθει αιμα αν ειναι περιοδος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

Επιτροπή📅

 

Ωοληψία 🤞

@Margitc ?

@rouseva ?

@Libra81 ?

@renata1986 ?

@Ditimama ?

@Lucia79 ?

@Γιάννα 36?

@Heart ?

@Kateriniwk ?

 

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Hope19 ?

@Κατεριναπαπ ?

@nikol88 ?

@Natassou85 ?

@BlackCat?

@Lucia79 ?

 

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

@Apol 663 🥰

@elena0212 187 🥰

@kk88 750 🥰

@Χριστινα. 191 🥰

@angel35 901 🥰

@Mary.Ger 248 🥰

@blueheart128 🥰

@tina21 224 🥰

@twinkletwinlkle 245 🥰

@skorpina78 401 🥰

@Salvation78 390 🥰

@Joann 32 🥰

@TRigirl 50 🥰

@aggelikh_l 155 🥰

 

@Anna0912 11/4 🙏

@Luna777 11/4 🙏

@Ιωάννα28iwantababy 14/4 🙏

@Παρασκευαιδου 19/4 🙏

 

Καλορίζικο το νέο θεμάτακι με πολλές χαρές και καμία στεναχω΄ρια από εδώ και πέρα.

Αλλά ακόμα και αν έρθουν και δύσκολες στιγμές εδώ θα είμαστε όλες μαζί μια παρέα, μια αγκαλιά.

@Karmeliet @condios @troia @Nefeliap και όσα κορίτσια πάλεψαν και παλεύουν..

 

@Salvation78 & @TRigirl τα μωρά σας είναι εκεί και δίνουν την δικιά τους μάχη, μην ακούτε κανένα. Είναι μαχητές όπως οι μανούλες 🥰

@Lucia79 αγαπημένη σε έβαλα και ωοληψία και ετ γιατί σε θέλω μάχιμη🥰

 

Και ναι με πήραν τηλέφωνο και έχω άλλο μια βλαστοκύστη 2ΑΑ μου μπηκε στην κατάψυξη. Κατεβάζω ποδοσφαιρική ομάδα έτσι? Πάω να βρω βανάκι..🤣🤣

Ε ρε και άμα φάω τα μούτρα μου να δω πως θα με μαζεύεται!!!

Σας φιλώ!!

 

Κορίτσι μου συγχαρητήρια για την βλαστοκυστη , απ' ότι καταλαβαίνω είναι καλή!! Εγώ έχω ωοληψια αύριο 12/4...άντε να δούμε τι θα δούμε....ήθελα μια ερώτηση να κάνω τα 3ων ημερών ή τις βλαστοκυστες τις μετράμε απ' την ημέρα της ωοληψιας ή από την επόμενη;θα πάω 7η ώρα το πρωί , αν βοηθάει αυτό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουπς έχω καταμπερδευτει χαχχα . Λοιπόν σήμερα το τεστ είναι αρνητικό  αιμα δεν έχω καθόλου. Μίλησα με το κέντρο πρέπει  να κόψω την παιδική ασπιρίνη.  

Ρώτησα αν είναι σημάδι εγκυμοσύνης αλλά ο γιατρός ήταν κάθετος μέχρι το τεστ δεν μπορεί κανένας να ξέρει του είπα ότι έκανα και λέει κάνε στις 17.04 και όχι πιο νωρις σπαταλας τα λεφτά σου . Αχχαχςχς 4€ τα 15 τεστ πήρα.  Αυτά θα με σωσουν να μην γίνω εκατομμύριουχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

Επιτροπή📅

 

Ωοληψία 🤞

@Margitc ?

@rouseva ?

@Libra81 ?

@renata1986 ?

@Ditimama ?

@Lucia79 ?

@Γιάννα 36?

@Heart ?

@Kateriniwk ?

 

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Hope19 ?

@Κατεριναπαπ ?

@nikol88 ?

@Natassou85 ?

@BlackCat?

@Lucia79 ?

 

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

@Apol 663 🥰

@elena0212 187 🥰

@kk88 750 🥰

@Χριστινα. 191 🥰

@angel35 901 🥰

@Mary.Ger 248 🥰

@blueheart128 🥰

@tina21 224 🥰

@twinkletwinlkle 245 🥰

@skorpina78 401 🥰

@Salvation78 390 🥰

@Joann 32 🥰

@TRigirl 50 🥰

@aggelikh_l 155 🥰

 

@Anna0912 11/4 🙏

@Luna777 11/4 🙏

@Ιωάννα28iwantababy 14/4 🙏

@Παρασκευαιδου 19/4 🙏

 

Καλορίζικο το νέο θεμάτακι με πολλές χαρές και καμία στεναχω΄ρια από εδώ και πέρα.

Αλλά ακόμα και αν έρθουν και δύσκολες στιγμές εδώ θα είμαστε όλες μαζί μια παρέα, μια αγκαλιά.

@Karmeliet @condios @troia @Nefeliap και όσα κορίτσια πάλεψαν και παλεύουν..

 

@Salvation78 & @TRigirl τα μωρά σας είναι εκεί και δίνουν την δικιά τους μάχη, μην ακούτε κανένα. Είναι μαχητές όπως οι μανούλες 🥰

@Lucia79 αγαπημένη σε έβαλα και ωοληψία και ετ γιατί σε θέλω μάχιμη🥰

 

Και ναι με πήραν τηλέφωνο και έχω άλλο μια βλαστοκύστη 2ΑΑ μου μπηκε στην κατάψυξη. Κατεβάζω ποδοσφαιρική ομάδα έτσι? Πάω να βρω βανάκι..🤣🤣

Ε ρε και άμα φάω τα μούτρα μου να δω πως θα με μαζεύεται!!!

Σας φιλώ!!

 

Μπράβο ρε αστέρι  υπέροχα τα νέα σου κορίτσι μου... έλα και σε αυτό το θεματάκι θα γράψεις τη θετική σου χοριακη!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Ετσι ξεκιναμε με ευχαριστα το νεο θεματακι περιμενουμε κ την χοριακη το απογευμα της @Lucia79 ρε ημουν σιγουρη για αυτη τη βλαστοκυστη τελεια η κορακλα ομως  λεμε! Παμε δυνατα✌️

Αγάπη τη @Luna777 περιμένουμε σήμερα, εγώ δεν έκανα μεταφορά ακόμα και όπως φαίνεται θα αργήσουν οι κατάλληλες συνθήκες. 
 

καλοριζικο να είναι το καινουριο θεματάκι μας και να φέρει τύχη σε όλες μας, ας είμαστε εδώ και του χρόνου αλλά με μωράκια και να δίνουμε συμβουλές στις επόμενες!
@BlackCat αγαπημένη μου συμμαθήτρια έχετε πάρει τρελή φόρα! Η επιτυχία είναι δεδομένη πλέον με 4 καλές βλαστοκυστες. Δεν έχεις τίποτα να φοβάσαι! 
Οσο για την ωοληψια και μεταφορά μου τι να πω πια…περιμένω περίοδο να ξεκινησω τα φεμαρα μπας και δούμε φως στο τούνελ. Κάθε μήνας που περνάει είναι πλέον μια καινούρια πρόκληση, τα εχω δει όλα 1,5 χρόνο τώρα. Δεν ξέρω τι άλλο πια να περιμένω..
 

όποια έχει εμπειρία και ξέρει, μπορεί να μου εξηγήσει αν έχει καταλαβει, πού βοηθάει το φεμαρα στο φυσικό κύκλο? Υποτίθεται ότι είναι κατασταλτικό (αντί-ορμόνη) οπότε δεν καταλαβαίνω πως βοηθάει να ωριμάσουν τα ωάρια αντί να τα χαλάει ας πουμε…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η hope501 είπε:

@noutelitsa αν γεννούσε η @Natassou85 ημέρες αργίας ή που θα έκανε καισαρική πριν η μετά ή που θα την ξεγεννούσε γιατί λεφτά παίρνουν ή που θα την ξεγεννούσε κάποιος άλλος. 

Αυτο τωρα τι μου το είπες??? Για να νευριασω??
Και μετα σου λεει εχουνε δωσει ορκο στον Ιπποκρατη! Ειδικά οι γυναικολογοι ειναι οτι να ναι τελικά, και εμεις κρεμόμαστε από τα χείλη τους!!!
Εγώ εδω που είμαι ελευθερη επαγγελματίας και δουλευω μονη μου...εαν χρειστει καποιος κατι επείγον σε αργία θα το κανω! Ημαρτον!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλοταξιδο και καλότυχο να είναι το καινούργιο θέμα! Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να πάνε για την καθεμία μας τα πράγματα κατευχην και να έχουμε κουράγιο και υπομονή να αντιμετωπίζουμε τα δύσκολα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Επιτροπή📅

 

Ωοληψία 🤞

@Margitc ?

@rouseva ?

@Libra81 ?

@renata1986 ?

@Ditimama ?

@Lucia79 ?

@Γιάννα 36?

@Heart ?

@Kateriniwk ?

 

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Hope19 ?

@Κατεριναπαπ ?

@nikol88 ?

@Natassou85 ?

@BlackCat?

@Lucia79 ?

 

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

@Apol 663 🥰

@elena0212 187 🥰

@kk88 750 🥰

@Χριστινα. 191 🥰

@angel35 901 🥰

@Mary.Ger 248 🥰

@blueheart128 🥰

@tina21 224 🥰

@twinkletwinlkle 245 🥰

@skorpina78 401 🥰

@Salvation78 390 🥰

@Joann 32 🥰

@TRigirl 50 🥰

@aggelikh_l 155 🥰

 

@Anna0912 11/4 🙏

@Luna777 11/4 🙏

@Ιωάννα28iwantababy 14/4 🙏

@Παρασκευαιδου 19/4 🙏

 

Καλορίζικο το νέο θεμάτακι με πολλές χαρές και καμία στεναχω΄ρια από εδώ και πέρα.

Αλλά ακόμα και αν έρθουν και δύσκολες στιγμές εδώ θα είμαστε όλες μαζί μια παρέα, μια αγκαλιά.

@Karmeliet @condios @troia @Nefeliap και όσα κορίτσια πάλεψαν και παλεύουν..

 

@Salvation78 & @TRigirl τα μωρά σας είναι εκεί και δίνουν την δικιά τους μάχη, μην ακούτε κανένα. Είναι μαχητές όπως οι μανούλες 🥰

@Lucia79 αγαπημένη σε έβαλα και ωοληψία και ετ γιατί σε θέλω μάχιμη🥰

 

Και ναι με πήραν τηλέφωνο και έχω άλλο μια βλαστοκύστη 2ΑΑ μου μπηκε στην κατάψυξη. Κατεβάζω ποδοσφαιρική ομάδα έτσι? Πάω να βρω βανάκι..🤣🤣

Ε ρε και άμα φάω τα μούτρα μου να δω πως θα με μαζεύεται!!!

Σας φιλώ!!

 

@BlackCatΑγαπητή αρχηγέ αν θέλεις βάλε με κι εμένα στο πινακακι για γούρι, περίπου σε έναν μήνα ξεκινάω διέγερση 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η hope501 είπε:

Καλημέρα σας κορίτσια μου όμορφα, κορίτσια μου γενναία, μαχήτριες μου.....!!!!!! 🥰🥰🥰

Με έναν πόντο παραπάνω "κέρδισε" το όνομα του το νέο μας θεματακι. 😀😀

"& Σια" : για να φέρουμε λίγο χιούμορ στην όλη αυτή χρονοβόρα και επίσης δύσκολη φάση της εξωσωματικής που βρισκόμαστε. Επίσης είναι πάντα ευπρόσδεκτες όλες οι γυναίκες που καταφέραν μέχρι στιγμής να αποκτήσουν το παιδάκι τους μέσω της εξωσωματικής ή που μείνανε έγκυος. Αυτές που παρόλο που "έφυγαν" από τα προηγούμενα θέματα πάντα επιστρέφουν στην παρέα μας γιατί πραγματικά εδώ μέσα μάθαμε να είμαστε μια παρέα, μάθαμε να αγαπιόμαστε και να γίνουμε φίλες. Δεν πειράζει που κάποιες είμαστε ανώνυμες μεταξύ μας και κάποιες έχουμε γνωριστεί. Φιλία σημαίνει συμπαράσταση και εδώ μέσα συμπαραστεκόμαστε η μια στην άλλη❤️❤️

"& Σια" : γιατί όπως είπε η @BlackCat (κάνω copy paste) Eδώ είμαστε μια μεγάλη αγκαλιά!!!!!!!! Γυναίκες που παλεύουμε ακόμα, γυναίκες που είναι στην αναμονή χοριακής , γυναίκες που έχουν μωράκια στην κοιλίτσα τους, γυναίκες που τα έχουν στην αγκαλιά τους αλλά και τις γυναικάρες που αποφάσισαν με πόνο & θάρρος ψυχής να σταματήσουν τον αγώνα.. Δεν έχει καμία σημασία η φάση που είμαστε αρκεί που φοράμε ή φορέσαμε τα παπούτσια της υπογονιμότητας και ξέρουμε πολύ καλά πόση τεράστια δύναμη έχουμε!!

Ελπίζω και εύχομαι μέσα από την κάρδιά μου να είναι τυχερό το νέο μας θεματάκι. Να φέρει μόνο χαρές και θετικές χοριακές!!!!🙏🏽🙏🏽🤰🏽

Εύχομαι καλή επιτυχία σε όλες τις γυναίκες σε όλες τις μαχήτριες και πάντα ό,τι καλύτερο για τη ζωή τους❤️❤️😘😘

@Kiddo @Lucia79 @Κατεριναπαπ @Kateriniwk @Παρασκευαιδου @twinkletwinlkle @Salvation78 @skorpina78 @Luna777 @Margitc @Ανθη7 @condios @kaposetsi @nikol88 κάντε tag κορίτσια γιατί σίγουρα ξέχασα κάποιες....

Εύχομαι να είναι καλότυχο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ιωάννα28iwantababy είπε:

Καλησπέρα κορίτσια καλή επιτυχία σε όλες μας !!μακάρι να μας πάνε όλα καλά!!! Σκεφτόμουν που ξεκίνησα στις μελλοντικές μανουλες 2021 και έφτασα στο 23 χωρίς να ξέρω αν θα καταφέρω να συνεχίσω στο γκρουπ μετά την Πέμπτη... Είναι η τελευταία προσπάθεια που κάνω μετά θα είμαι μέσα για συμβουλές 🙂

Όλα καλά θα πάνε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η hope501 είπε:

@Kateriniwk @Hope19 έχω και εγώ καλύτερο να σας πω....γράφω εδώ πλέον γιατί σιγά σιγά πρέπει να μεταφέρουμε τις συζητήσεις εδώ😂

αν και την έχω ξαναπεί την ιστορία μου.... εγώ έγκυος.. 7η 8η εβδομάδα...είχα κάτι περίεργους πόνους.... παω τουαλέτα, βλέπω καφέ....μετά λίγο ροζ/κόκκινο...λεω στον συζυξ "πάμε τώρα σε εφημερεύον" δεν ήθελα να παρω το γιατρό ήταν 11 το βράδυ. Καταλάβαινα πως κάτι δεν παει καλά... πάμε στο Ελενα τότε...μη τα πολυλογώ...δεν βλέπαμε καρδιακή λειτουργεία. Κλάμα και κακό ε΄γω..... να μου λένε οι νοσοκόμες εκεί ότι καλό θα ήταν να παρω το γιατρο τηλ να του πω τι συνέβει. Παίρνει ο συζυγος μου... το λεει τι και πως και η απάντηση του γιατρού "και τι θέλετε να σας κάνω τώρα εκεί που πήγατε?"

Ο καθένας το χαβά του. 

Σοκ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ιωάννα28iwantababy είπε:

Την Πέμπτη θα κάνω την χοριακη!! Μου έβαλαν βλαστοκυστη 6ης μέρας ΑΑ.. ο σύζυγος έχει αζωοσπερμια και είχαμε κάνει χειρουργείο του είχαν βρει αλλά μπλέξαμε με ένα" τέλειο " όπου έκανε το χειρουργείο χωρίς να έχει πάρει κάποιες βιταμίνες με αποτέλεσμα να κάνω 3 αποτυχημένες προσπάθειες... 2 στο "τέλειο κέντρο" και μια σε αυτό που είμαι τώρα..πέτυχε σε αυτό το κέντρο έφτασα 2 μηνών αλλά το έχασα ..παλινδρομησε τον Αύγουστο... Επίσης έχουμε το στίγμα οπότε πάντα κάνουμε προεμφυτευτικό. Αυτή τη φορά είχα ένα έμβρυο γιατί κάναμε μια καινούρια διαδικασία που σου ελέγχει και την ποιότητα του σπέρματος... Βγήκε με το στίγμα της μεσογειακής και αυτό μου έβαλαν...δεν έχουμε άλλο υλικό ούτε άλλα χρήματα...δυστυχώς πληρώνουμε 3 δάνεια! 

Κοπέλα μου θα ήθελα να μου πεις τα δυο κέντρα. Επίσης από την στιγμή που έχετε αυτό το θέμα γιατί δεν σκεφτήκατε το δότη; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η condios είπε:

Καλότυχο και καλοτάξιδο το θεματάκι μας,,,,στους προορισμούς της ζωής μας να περικυκλωνομαστε μόνο από θετικούς ανθρώπους και να μας βρίσκουν μωράκια γερά!!!!!!!!!! 

Ξεχάσατε την ΙΚΕ ως εταιρία,,,αχαχαχαχαχα ,,,,, εχει καλές φοροαπαλλαγές 🤣😍

Κοριτσάκι μου όμορφο,,,με το καλό τα ομορφότερα νέα της ζωής σου που θα μας κάνουν να χορευουμε δυνατά τα τα τα !!!!!!!!!!!!! 🙏👶💖

2ΑΑ και δυνατά τα τα τα τα τα και πάμε για το βανάκι ρε όνειρο ναι,,,,τα μωρα΄ σου θα τρως,,,μπουτάκια, μαγουλάκια και χεράκια,,,τα μουτρα μας τα ε΄χουμε κανει πλαστική πια αχαχαχαχα Μεγάλη αγκαλιά ασπρουλιάρικη συνέταιρε,,,,άκου ΣΙΑ ΟΕ, ΑΕ, ΕΠΕ ααχαχαχα τελειαααααααααααααααα ονομασια ακομα γελαω,,,,μπραβο για την επιλογή μας. 🙏😍👶

😂😂😂 να βλέπουμε το θεματάκι και να χαμογελάμε 😁😁 είμαστε άτομα χαρούμενα (παρ'ολό που περνάμε στεναχώριες) και θέλουμε τρέλα και αισιοδοξία!!!!

στις πριν 1 ώρα, ο/η N.Angel είπε:

Τεταρτη εχω ραντεβου με τον γιατρο για να μου πει αν μπορουμε να γονιμοποιησουμε Πεμπτη η Παρασκευη η απο βδομαδα τα 8 κατεψυγμενα ωαρια που εχω, μετα αν φτασουν καποια βλαστοκυστες εχουμε προεμφυτευτικο για το γονιδιο κ μετα για χρωμοσωματα.. εγω θα ηθελα να κανω ετ με την επομενη περιοδο του Μαιου ωστε να τα βαλουμε αρχες Ιουνη αλλα αν δεν τα γονιμοποιησουμε αμεσα θα πρεπει να καθυστερησουμε παλι ενα μηνα! 

καλή επιτυχία εύχομαι και να πάνε καλά όλα αυτή την εβδομάδα.

στις πριν 53 λεπτά, ο/η noutelitsa είπε:

Αυτο τωρα τι μου το είπες??? Για να νευριασω??
Και μετα σου λεει εχουνε δωσει ορκο στον Ιπποκρατη! Ειδικά οι γυναικολογοι ειναι οτι να ναι τελικά, και εμεις κρεμόμαστε από τα χείλη τους!!!
Εγώ εδω που είμαι ελευθερη επαγγελματίας και δουλευω μονη μου...εαν χρειστει καποιος κατι επείγον σε αργία θα το κανω! Ημαρτον!

 

Άλλο εσύ και εγώ... άλλο κάποιοι άλλοι. Έχω δει και ακούσει πολλά... 

στις πριν 4 λεπτά, ο/η kaposetsi είπε:

Σοκ

😐🤷🏽‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...