Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023 🙏🏼🤰🏽 & Σία ​(ΟΕ/ΕΠΕ/ΑΕ)​ 🌻​ ​ ​


hope501

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maroulita! είπε:

Ρε ‘σύ αρχηγέ, @BlackCat να ρωτήσω εγώ ενα χαζο; Πως και βάλατε 4; Έως 3 δεν ήταν σε καποιες περιπτώσεις; Άλλαξε κάτι; Πληροφοριακά η ερώτηση!!!

Στις γατες κανουν εξαιρεση γιατι ειναι αλλη παστα... Και ειναι μαγκακια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 6.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maroulita! είπε:

Ρε ‘σύ αρχηγέ, @BlackCat να ρωτήσω εγώ ενα χαζο; Πως και βάλατε 4; Έως 3 δεν ήταν σε καποιες περιπτώσεις; Άλλαξε κάτι; Πληροφοριακά η ερώτηση!!!

Εμένα η απορία μου εχει και συνέχεια σε αυτό.. αν εμφυτευτουν και τα 4?? Τι γίνεται?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maroulita! είπε:

Ρε ‘σύ αρχηγέ, @BlackCat να ρωτήσω εγώ ενα χαζο; Πως και βάλατε 4; Έως 3 δεν ήταν σε καποιες περιπτώσεις; Άλλαξε κάτι; Πληροφοριακά η ερώτηση!!!

 

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

Στις γατες κανουν εξαιρεση γιατι ειναι αλλη παστα... Και ειναι μαγκακια! 

 

στις πριν 3 λεπτά, ο/η MyElpida είπε:

Εμένα η απορία μου εχει και συνέχεια σε αυτό.. αν εμφυτευτουν και τα 4?? Τι γίνεται?

Λοιπόν παιδιά για να σας λύσω τις απορίες κ επειδή ήταν κ δικές μου απορίες 

Εφόσον είσαι άνω των 40 κ με αποτυχίες στην πλάτη είτε αποβολές είτε αποτυχίες εμφύτευσης ο νόμος επιτρέπει την μεταφορά άνω των 2 έμβρυων. Με δικά μας ωάρια μιλάω πάντα.

Εγω είμαι άνω των 40 και έχω ήδη δυο παλινδρομες στην πλάτη.


Και η @Lucia79 4 μετέφερε 3ων ημερών και έπιασε το ενα.

Η @Vasiliqueμας 4 μετέφερε μοριδια κ έπιασαν τα διδυμάκια.

και η @Nefeliap μας τρία μετέφερε και έπιασε τα δίδυμα.

Ειναι τακτική του γιατρού το ποσά θα μεταφέρει όμως υπάρχουν γιατροί που δεν μεταφέρουν πάνω από δυο άσχετα αν ο νόμος το επιτρέπει.

Και να απαντήσω κ στην @MyElpida η αγαπημένη μας @twinkletwinlkle μετέφερε τρία και αρχικά εμφυτεύτηκαν κ τα τρία είδε στην αρχή δηλαδή τρεις σάκους. Τελικά έμεινε μόνο η μαχήτρια της η Μπέμπα κ κυοφορεί ένα μωράκι. Επομένως δεν μπορεί να ξέρεις τι γίνεται σε αυτό το ταξίδι της εξωσωματικής που δεν έχει καμία σχέση με την φυσική σύλληψη όσον αφορά το ψυχολογικό κομμάτι.


Με το καλό το μωρό σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

 

 

Λοιπόν παιδιά για να σας λύσω τις απορίες κ επειδή ήταν κ δικές μου απορίες 

Εφόσον είσαι άνω των 40 κ με αποτυχίες στην πλάτη είτε αποβολές είτε αποτυχίες εμφύτευσης ο νόμος επιτρέπει την μεταφορά άνω των 2 έμβρυων. Με δικά μας ωάρια μιλάω πάντα.

Εγω είμαι άνω των 40 και έχω ήδη δυο παλινδρομες στην πλάτη.


Και η @Lucia79 4 μετέφερε 3ων ημερών και έπιασε το ενα.

Η @Vasiliqueμας 4 μετέφερε μοριδια κ έπιασαν τα διδυμάκια.

και η @Nefeliap μας τρία μετέφερε και έπιασε τα δίδυμα.

Ειναι τακτική του γιατρού το ποσά θα μεταφέρει όμως υπάρχουν γιατροί που δεν μεταφέρουν πάνω από δυο άσχετα αν ο νόμος το επιτρέπει.

Και να απαντήσω κ στην @MyElpida η αγαπημένη μας @twinkletwinlkle μετέφερε τρία και αρχικά εμφυτεύτηκαν κ τα τρία είδε στην αρχή δηλαδή τρεις σάκους. Τελικά έμεινε μόνο η μαχήτρια της η Μπέμπα κ κυοφορεί ένα μωράκι. Επομένως δεν μπορεί να ξέρεις τι γίνεται σε αυτό το ταξίδι της εξωσωματικής που δεν έχει καμία σχέση με την φυσική σύλληψη όσον αφορά το ψυχολογικό κομμάτι.


Με το καλό το μωρό σου.

Όντως! Έτσι είναι! Κι εγώ με σειρα μηδενικών χοριακών κ μιας παλίνδρομης και ηλικίας 43 ετών ο γιατρός μου έβαλε 3 3ων ημερών εμβρυάκια! Και τώρα έχω στη κοιλίτσα μου τα διδυμάκια μου! Και πάλι κορίτσι μου με το καλό! Εγώ δε θα σου ρίξω παντοφλίτσα αν κάνεις τεστ γιατί κι εγώ δε κρατιόμουν! Όμως αν μπορείς να κρατηθείς κάντο!! Χαδάκια στη κοιλίτσα σου!!😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου όμορφα! Έκανα το πρωί την ωοληψία και ευτυχω΄ς πήγαν όλα καλά! Πήραν 19 ωάρια, να δούμε τώρα πόσα θα γονιμοποιηθούν ώστε να δούμε και πόσα θα γίνουν βλαστοκύστες για τον προεμφυτευτικό! Ο γιατρός έμεινε ευχαριστημένος, ελπίζω όλα να πάνε καλά και στα επόμενα στάδια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/6/2022 at 6:09 ΜΜ, ο/η Kateriniw είπε:

Δεν μου ταίριαξε καθόλου έκανα την αβερκαπ και στον πρωτο υπέρηχο είχα 8 ωάρια μεγάλα 24 μη φυσιολογικό μετά αυτά γιναν κυστες και δόξα τον Θεό που φυγανε από μόνες τους γιατί αλλιώς θα πηγαινα για παρακεντηση , τώρα κάνω το βράδυ της puregon είμαι στην 6η μέρα έξι ωαριακια και παρασκευη ξανά έχω υπέρηχο, ευχομαι να πανε ολα καλα 

@Kateriniw μηπως σου περισσέψε κάποια puregon? Καλα αποτελέσματα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η kaounmar είπε:

Γεια σας κορίτσια μου όμορφα! Έκανα το πρωί την ωοληψία και ευτυχω΄ς πήγαν όλα καλά! Πήραν 19 ωάρια, να δούμε τώρα πόσα θα γονιμοποιηθούν ώστε να δούμε και πόσα θα γίνουν βλαστοκύστες για τον προεμφυτευτικό! Ο γιατρός έμεινε ευχαριστημένος, ελπίζω όλα να πάνε καλά και στα επόμενα στάδια!

Μπράβο ρε κορίτσι μου μπράβο φοβερό το σκορ σας! Εύχομαι να έχετε πολλές και υγιεις βλαστοκυστες και πολύ πολύ τύχη στα επόμενα στάδια 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η kaounmar είπε:

Γεια σας κορίτσια μου όμορφα! Έκανα το πρωί την ωοληψία και ευτυχω΄ς πήγαν όλα καλά! Πήραν 19 ωάρια, να δούμε τώρα πόσα θα γονιμοποιηθούν ώστε να δούμε και πόσα θα γίνουν βλαστοκύστες για τον προεμφυτευτικό! Ο γιατρός έμεινε ευχαριστημένος, ελπίζω όλα να πάνε καλά και στα επόμενα στάδια!

Έσπασες τα κοντέρ μιλάμε! Εννοείται πως πρέπει να ήταν πολύ ευχαριστημένος ο γιατρός σου. Και τις άλλες φορές είχατε πάει τόσο καλά στην ωοληψια; Εύχομαι αύριο να σε πάρουν να σου πουν ότι γονιμοποιήθηκαν όλα και σε 5 μέρες να έχεις πολλές πολλές και καλές βλαστοκύστες. Εάν επιτρέπεται σε ποιο κέντρο θα κάνετε τον προεμφυτευτικο? Ολα θα πάνε καλά αυτή τη φορά, δεν υπάρχει περίπτωση, ξεκίνησες με  επιτυχία ήδη από σήμερα! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Πως πήγατε με τις γονιμοποιησεις σας; Η Δευτέρα είναι η μεγάλη μέρα να πάρετε τα μωρα σας σπίτι; Με το καλό🙏🙏

Έλα όπως είσαι στείλε διεύθυνση να σου στείλω το φλυτζάνι μου.. Δεν μπορώ να πιω και καφε τα πρωινά με χαλάει στο στομάχι θα θυσιαστω για σένα τι να κάνω 😂

Ρε εσένα θα αφήσουμε  μόνη σου;;; Πας καλά;;; Και παντόφλες θα φεύγουν και πάνες και βρακιά κ σουτιέν κ ότι γουστάρεις 🤗🤗

Εμ εσένα περιμένω γιατί είναι αλλιώς να τις λαμβάνεις από την πηγή τον προμηθευτή 😂😂😂

Εχουμε κ κάποια προνόμια έτσι μην τρελαθούμε !! Θέλω από τις καλές μην κανείς τσιγκουνιές 😂😂

Πήγαμε πολύ καλά!

Προσπαθώ να συγκρατηθω βέβαια γιατί πολλά βλέπουμε να έχουν γίνει. Από τα 13 ώριμα γονιμοποιθηκαν τα 9 και σήμερα τρίτη μέρα μας πήραν τηλ ότι και τα 9 προχωράνε με τα 5 από αυτα να είναι πολύ δυναμικά και τα άλλα 4 επίσης πολύ καλά!

Οποτε αναμένουμε την Δευτέρα!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

 

 

Λοιπόν παιδιά για να σας λύσω τις απορίες κ επειδή ήταν κ δικές μου απορίες 

Εφόσον είσαι άνω των 40 κ με αποτυχίες στην πλάτη είτε αποβολές είτε αποτυχίες εμφύτευσης ο νόμος επιτρέπει την μεταφορά άνω των 2 έμβρυων. Με δικά μας ωάρια μιλάω πάντα.

Εγω είμαι άνω των 40 και έχω ήδη δυο παλινδρομες στην πλάτη.


Και η @Lucia79 4 μετέφερε 3ων ημερών και έπιασε το ενα.

Η @Vasiliqueμας 4 μετέφερε μοριδια κ έπιασαν τα διδυμάκια.

και η @Nefeliap μας τρία μετέφερε και έπιασε τα δίδυμα.

Ειναι τακτική του γιατρού το ποσά θα μεταφέρει όμως υπάρχουν γιατροί που δεν μεταφέρουν πάνω από δυο άσχετα αν ο νόμος το επιτρέπει.

Και να απαντήσω κ στην @MyElpida η αγαπημένη μας @twinkletwinlkle μετέφερε τρία και αρχικά εμφυτεύτηκαν κ τα τρία είδε στην αρχή δηλαδή τρεις σάκους. Τελικά έμεινε μόνο η μαχήτρια της η Μπέμπα κ κυοφορεί ένα μωράκι. Επομένως δεν μπορεί να ξέρεις τι γίνεται σε αυτό το ταξίδι της εξωσωματικής που δεν έχει καμία σχέση με την φυσική σύλληψη όσον αφορά το ψυχολογικό κομμάτι.


Με το καλό το μωρό σου.

Όντως κ φίλη (που γνώρισα από το μαμμυ) στο Σφακ κ αυτή, έβαλε 4 κ την Τετάρτη που μας έρχεται γεννάει!!! (Έπιασε το 1)

Εύχομαι κορίτσι μου να εχεις κ εσύ σύντομα ευχάριστα! Κ κυρίως να πάνε όλα καλά ως το τέλος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Πως πήγατε με τις γονιμοποιησεις σας; Η Δευτέρα είναι η μεγάλη μέρα να πάρετε τα μωρα σας σπίτι; Με το καλό🙏🙏

Έλα όπως είσαι στείλε διεύθυνση να σου στείλω το φλυτζάνι μου.. Δεν μπορώ να πιω και καφε τα πρωινά με χαλάει στο στομάχι θα θυσιαστω για σένα τι να κάνω 😂

Ρε εσένα θα αφήσουμε  μόνη σου;;; Πας καλά;;; Και παντόφλες θα φεύγουν και πάνες και βρακιά κ σουτιέν κ ότι γουστάρεις 🤗🤗

Εμ εσένα περιμένω γιατί είναι αλλιώς να τις λαμβάνεις από την πηγή τον προμηθευτή 😂😂😂

Εχουμε κ κάποια προνόμια έτσι μην τρελαθούμε !! Θέλω από τις καλές μην κανείς τσιγκουνιές 😂😂

Βρε μην σε νοιαζει τις καλυτερες θα στειλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η lilian90 είπε:

Πήγαμε πολύ καλά!

Προσπαθώ να συγκρατηθω βέβαια γιατί πολλά βλέπουμε να έχουν γίνει. Από τα 13 ώριμα γονιμοποιθηκαν τα 9 και σήμερα τρίτη μέρα μας πήραν τηλ ότι και τα 9 προχωράνε με τα 5 από αυτα να είναι πολύ δυναμικά και τα άλλα 4 επίσης πολύ καλά!

Οποτε αναμένουμε την Δευτέρα!

 

Μπραβο ρε αστερι!!!!αντε ολα να πανε τελεια!!!!!! ωρες μενουν  και θα παρεις δυο μαζι σου!!!!! 🍼🍼❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια ελπίζω να είστε καλά.. σας διαβάζω αυτές τις μέρες αλλά ήμουν διακοπές και δεν έμπαινα καν δεν έπιανα το κινητό. Τώρα που γιρισα θα είμαι εδώ α επίσης επέστρεψα καμμένη από τον ήλιο και υποφέρω έχω αδειάσει από εχθές 3 κρέμες απάνω μου κι ένα κιλό γιαούρτι και ακόμη τπτ  

κακά αποτελέσματα σε όλες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η lilian90 είπε:

Πήγαμε πολύ καλά!

Προσπαθώ να συγκρατηθω βέβαια γιατί πολλά βλέπουμε να έχουν γίνει. Από τα 13 ώριμα γονιμοποιθηκαν τα 9 και σήμερα τρίτη μέρα μας πήραν τηλ ότι και τα 9 προχωράνε με τα 5 από αυτα να είναι πολύ δυναμικά και τα άλλα 4 επίσης πολύ καλά!

Οποτε αναμένουμε την Δευτέρα!

 

Μπράβο ρε Λίλιαν τα πήγατε παρά πολύ καλά!! Με το καλό αύριο η ετ σου 🤗

στις πριν 13 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Όντως κ φίλη (που γνώρισα από το μαμμυ) στο Σφακ κ αυτή, έβαλε 4 κ την Τετάρτη που μας έρχεται γεννάει!!! (Έπιασε το 1)

Εύχομαι κορίτσι μου να εχεις κ εσύ σύντομα ευχάριστα! Κ κυρίως να πάνε όλα καλά ως το τέλος!

Σε ευχαριστώ πολύ Tokyo μου , μακάρι 🙏

στις πριν 13 ώρες, ο/η Margitc είπε:

Βρε μην σε νοιαζει τις καλυτερες θα στειλω

🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/7/2022 at 2:59 ΜΜ, ο/η BlackCat είπε:

Δεν έχω ξανακάνει η αλήθεια είναι πριν την χοριακή αλλά δεν με έβαζαν και με βλαστοκύστες στις 12 μέρες..Ο αθεόφοβος και αυτός!! 12? 12?

Εντάξει κατά 99,9% δεν θα κάνω αλλά μου πε΄ρασε και σαν σκέψη..μην πω και ψέμματα..

Τέλεια τα καρντάσιανς τέλεια.. έτσι να δηλώνουν παρουσία 🥰

 

Πως είσαι σήμερα; Την παλεύεις; Θα σου πω την δίκη μου άποψη η οποία είναι (πλέον) «κάνε όπως νιώσεις) εμένα σε αυτή την ετ με 3ων ημερών μου είπε τεστ στις δέκα μέρες. Και τεστ ούρων και χοριακη. Και απόρησα. Αλλά τελικά κατάλαβα πως δείχνουν και στις λιγότερες μέρες. Άρα εσυ με βλαστοκυστες θα δεις αποτέλεσμα. 

στις On 15/7/2022 at 6:33 ΜΜ, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Εντωμεταξύ αναρωτιέμαι..  άρα θα ναι καμία εδώ του χρόνου να με πετάει παντόφλες ή μόνη μου θα τρώγομαι κανόνιστε και πάνες θα δέχομαι δεν έχω θεμα αλλά μη με αφήσετε. Χωρίς να με πετάτε τις πιπίλες , τις πάνες και ολατα γνωστά..  :-)

εγώ εδώ θα είμαι μιας και δεν έπιασε ούτε αυτή η ετ

στις πριν 22 ώρες, ο/η Happypregnantgirl είπε:

Γειά σας κορίτσια!! 

Δεν είμαι πια το happypregnantgirl αλλα δεν ξερω πως να αλλαξω ονομα 😘 

Με κάποιες εχουμε ξαναμιλησει στο παρελθον από την ομαδα του 2022.

Σας στελνω αγωνιστικους χαιρετισμους και θετικη σκεψη ❤️

Φιλια xxx

Πήγαινε στο profil και κάνε αλλαγή username.  

στις πριν 19 ώρες, ο/η skorpina78 είπε:

Όντως! Έτσι είναι! Κι εγώ με σειρα μηδενικών χοριακών κ μιας παλίνδρομης και ηλικίας 43 ετών ο γιατρός μου έβαλε 3 3ων ημερών εμβρυάκια! Και τώρα έχω στη κοιλίτσα μου τα διδυμάκια μου! Και πάλι κορίτσι μου με το καλό! Εγώ δε θα σου ρίξω παντοφλίτσα αν κάνεις τεστ γιατί κι εγώ δε κρατιόμουν! Όμως αν μπορείς να κρατηθείς κάντο!! Χαδάκια στη κοιλίτσα σου!!😘

Εγώ στην πρώτη ετ ετών 40 έβαλα 3. Στην 2η ετ είχαν μείνει δυο επομένως έβαλα αυτά. 
και τώρα στην 3η ετ είχα μόνο δυο και βάλαμε δυο. Όλα 3ων ημερών. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Πως είσαι σήμερα; Την παλεύεις; Θα σου πω την δίκη μου άποψη η οποία είναι (πλέον) «κάνε όπως νιώσεις) εμένα σε αυτή την ετ με 3ων ημερών μου είπε τεστ στις δέκα μέρες. Και τεστ ούρων και χοριακη. Και απόρησα. Αλλά τελικά κατάλαβα πως δείχνουν και στις λιγότερες μέρες. Άρα εσυ με βλαστοκυστες θα δεις αποτέλεσμα. 

εγώ εδώ θα είμαι μιας και δεν έπιασε ούτε αυτή η ετ

Πήγαινε στο profil και κάνε αλλαγή username.  

Εγώ στην πρώτη ετ ετών 40 έβαλα 3. Στην 2η ετ είχαν μείνει δυο επομένως έβαλα αυτά. 
και τώρα στην 3η ετ είχα μόνο δυο και βάλαμε δυο. Όλα 3ων ημερών. 

Την παλεύω και δεν την παλεύω 😂😂

Σχετικά είναι όλα..

Δεν έκανα τελικά τεστ γιατί μάλλον φοβάμαι.. Θα πάω μια και καλή την Τετάρτη  κ ότι γίνει.. Άλλωστε το μετά με φοβίζει περισσότερο -όχι στο αρνητικό το αρνητικό θα το φάω θα το καταπιώ θα το χωνέψω κάποια στιγμή..

Ε στο θετικό θα κλασω μέντες 😂😂

Έχω πει κ να το πάω βήμα βήμα τρομάρα μου αλλά στην θεωρία όλα είναι σούπερ στην πράξη περιπλέκει το θέμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Την παλεύω και δεν την παλεύω 😂😂

Σχετικά είναι όλα..

Δεν έκανα τελικά τεστ γιατί μάλλον φοβάμαι.. Θα πάω μια και καλή την Τετάρτη  κ ότι γίνει.. Άλλωστε το μετά με φοβίζει περισσότερο -όχι στο αρνητικό το αρνητικό θα το φάω θα το καταπιώ θα το χωνέψω κάποια στιγμή..

Ε στο θετικό θα κλασω μέντες 😂😂

Έχω πει κ να το πάω βήμα βήμα τρομάρα μου αλλά στην θεωρία όλα είναι σούπερ στην πράξη περιπλέκει το θέμα..

😂😂 κάτσε πήξε στην ταινία και στις σειρες ή πήγαινε μια χαλαρή βόλτα. Έτσι θα περάσει η Κυριακή. Και απο τη στιγμή που δουλεύεις θα περάσουν και οι δυο μέρες😃

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Την παλεύω και δεν την παλεύω 😂😂

Σχετικά είναι όλα..

Δεν έκανα τελικά τεστ γιατί μάλλον φοβάμαι.. Θα πάω μια και καλή την Τετάρτη  κ ότι γίνει.. Άλλωστε το μετά με φοβίζει περισσότερο -όχι στο αρνητικό το αρνητικό θα το φάω θα το καταπιώ θα το χωνέψω κάποια στιγμή..

Ε στο θετικό θα κλασω μέντες 😂😂

Έχω πει κ να το πάω βήμα βήμα τρομάρα μου αλλά στην θεωρία όλα είναι σούπερ στην πράξη περιπλέκει το θέμα..

🤣🤣🤣🤣🤣 Θα κλαψουμε μεσα στη βδομαδα ... Εκει που θα σε μαζευαμε στην ετ προβλεπω να σε πεταμε σαμπο στην εγκυμοσυνη!!!!! Φουλ της γατας!!!!!!!!!!!! Να κανουμε μια λιστα ποιες ειναι υπερ του τεστ και ποιες οχι.. 😜 η μαλλον ποιες ειναι θαρραλεες και ποιες οχι.. εμεις μαυρογατα στην ιδια λιστα θα μαστε να ξες.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Lucia79 είπε:

Έσπασες τα κοντέρ μιλάμε! Εννοείται πως πρέπει να ήταν πολύ ευχαριστημένος ο γιατρός σου. Και τις άλλες φορές είχατε πάει τόσο καλά στην ωοληψια; Εύχομαι αύριο να σε πάρουν να σου πουν ότι γονιμοποιήθηκαν όλα και σε 5 μέρες να έχεις πολλές πολλές και καλές βλαστοκύστες. Εάν επιτρέπεται σε ποιο κέντρο θα κάνετε τον προεμφυτευτικο? Ολα θα πάνε καλά αυτή τη φορά, δεν υπάρχει περίπτωση, ξεκίνησες με  επιτυχία ήδη από σήμερα! ❤️

Καλημέρα κορίτσι, τι κάνεις; Ναι ευτυχω΄ς πήγα καλά! Αυτό που ανησυχεί αλλά ο γιατρός μου είπε ότι οκ προχωράμε, είναι ότι στο σπέρμα βρήκαν μόνο 1% φυσιολογικές μορφές! Την προσπάθεια αυτή τη φορά την κάνουμε στο Υγεία οπότε έχουν αυτοί γενετιστή και τμήμα που ασχολείται αλλά δε θυμάμαι να σου πω τώρα όνομα! Ελπίζω να πάνε όλα καλά και να φτάσουμε στον τερματισμό χωρίς άλλο άγχος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kaounmar είπε:

Καλημέρα κορίτσι, τι κάνεις; Ναι ευτυχω΄ς πήγα καλά! Αυτό που ανησυχεί αλλά ο γιατρός μου είπε ότι οκ προχωράμε, είναι ότι στο σπέρμα βρήκαν μόνο 1% φυσιολογικές μορφές! Την προσπάθεια αυτή τη φορά την κάνουμε στο Υγεία οπότε έχουν αυτοί γενετιστή και τμήμα που ασχολείται αλλά δε θυμάμαι να σου πω τώρα όνομα! Ελπίζω να πάνε όλα καλά και να φτάσουμε στον τερματισμό χωρίς άλλο άγχος!

 

στις πριν 11 λεπτά, ο/η kaounmar είπε:

Κορίτσια με πήρε ο γιατρός και από τα 19 ωάρια γονιμοποιήθηκαν τα 13! Τώρα να δούμε πόσα θα πάνε σε βλαστοκύστη!

Ναι μωρέ, σε είχα ξανά ρωτήσει για το κέντρο και πάλι το ξεχασα. Κι εγώ εκεί έκανα την τελευταία προσπάθεια και όντως ξέρω ότι έχουν δικό τους τμήμα που κάνει τον έλεγχο. Ακόμα καλύτερα. Άρα θα τα βάλετε κατάψυξη μέχρι να βγει το αποτέλεσμα του ελέγχου και θα πατε σε μεταφορά σε επόμενο μήνα προφανώς. Εύχομαι να προχωρήσουν όλα και ελπίζω το κέντρο να σας κάνει κάποια καλύτερη τιμή στον έλεγχο με τόσες βλαστοκυστες που θα φτιάξετε! Θα σε ενημερώσουν ξανά την 3η μέρα ή θα μάθεις κατευθείαν την 5η μέρα ποσες βλαστοκυστες έχετε; Φαντάζομαι δε θα σε αφήσουν να τρελαθείς απ την αγωνία σου για 5 μέρες ακόμα…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

 

Ναι μωρέ, σε είχα ξανά ρωτήσει για το κέντρο και πάλι το ξεχασα. Κι εγώ εκεί έκανα την τελευταία προσπάθεια και όντως ξέρω ότι έχουν δικό τους τμήμα που κάνει τον έλεγχο. Ακόμα καλύτερα. Άρα θα τα βάλετε κατάψυξη μέχρι να βγει το αποτέλεσμα του ελέγχου και θα πατε σε μεταφορά σε επόμενο μήνα προφανώς. Εύχομαι να προχωρήσουν όλα και ελπίζω το κέντρο να σας κάνει κάποια καλύτερη τιμή στον έλεγχο με τόσες βλαστοκυστες που θα φτιάξετε! Θα σε ενημερώσουν ξανά την 3η μέρα ή θα μάθεις κατευθείαν την 5η μέρα ποσες βλαστοκυστες έχετε; Φαντάζομαι δε θα σε αφήσουν να τρελαθείς απ την αγωνία σου για 5 μέρες ακόμα…

Θα μιλήσω ξανά με το γιατρό αύριο! Δεν έχω παράπονο μέχρι στιγμής, είναι πολύ σωστός στη δουλειά του και γενικά έχω ως τώρα καλή εντύπωση και για τη μονάδα! Οι μεταφορε΄ς θα γίνουν σιγά σιγά από Φθινόπωρο! Μακάρι να είμαστε τυχεροί!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@BlackCat τετάρτη πας για χοριακή; Αν δε πας στη κλινική κ πας σε μικροβιολογικό εχε στο νου σου οτι εχουν απεργια τα μικροβιολογικά απο Δευτέρα έως και Τετάρτη!! Δε ξέρω αν το γνωρίζεις! Τώρα το μαθα κ σας το λεω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η skorpina78 είπε:

@BlackCat τετάρτη πας για χοριακή; Αν δε πας στη κλινική κ πας σε μικροβιολογικό εχε στο νου σου οτι εχουν απεργια τα μικροβιολογικά απο Δευτέρα έως και Τετάρτη!! Δε ξέρω αν το γνωρίζεις! Τώρα το μαθα κ σας το λεω!!

WTF????

Όχι δεν το γνώριζα!!
Ε πως αλλιώς θα ήμουν BlackCat αν δεν κάνανε απεργία τώρα στο ξεκουδουνο 18-20 Ιουλίου 

😂😂😂😂

Οχι δεν θα πάω στο κέντρο να δώσω 25€ δεν τους τα χρωστάω έχω εδώ δίκο μου μικροβιολογικό που επειδή η μια η μικροβιολόγος πέτυχε κ αυτή το παιδάκι της με εξωσωματική μετά από κόπο με προσέχουν πολύ κ μου τα βγάζουν κ όλα το συντομότερο. Καλά που μου το είπες να πάρω τηλ να ρωτήσω.. 

Θα της πω γίνε απεργοσπαστρια για πάρτη μου please.. 

Ευχαριστώ Σκορπινακι μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η BlackCat είπε:

WTF????

Όχι δεν το γνώριζα!!
Ε πως αλλιώς θα ήμουν BlackCat αν δεν κάνανε απεργία τώρα στο ξεκουδουνο 18-20 Ιουλίου 

😂😂😂😂

Οχι δεν θα πάω στο κέντρο να δώσω 25€ δεν τους τα χρωστάω έχω εδώ δίκο μου μικροβιολογικό που επειδή η μια η μικροβιολόγος πέτυχε κ αυτή το παιδάκι της με εξωσωματική μετά από κόπο με προσέχουν πολύ κ μου τα βγάζουν κ όλα το συντομότερο. Καλά που μου το είπες να πάρω τηλ να ρωτήσω.. 

Θα της πω γίνε απεργοσπαστρια για πάρτη μου please.. 

Ευχαριστώ Σκορπινακι μου 

Όχι όχι δεν το δεχόμαστε αυτό. Όχι μην πας στις 21. Νομίζω ότι όταν έχουν απεργία τα μικροβιολογικα απλά υπολειτουργουν. Γιατί και εγώ είχα κάνει κάποιες εξετάσεις και με πήραν τηλέφωνο να μου πουν ότι καθυστερούν τα αποτελέσματα λόγω της απεργίας. Αλλιώς θα αναγκαστείς να πας στο κέντρο. Καλά δεν το ήξερα. Χρεώνουν 25 ευρώ τη χοριακή? Δωρεάν θα έπρεπε να είναι. Τς τς τς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...