Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023 🙏🏼🤰🏽 & Σία ​(ΟΕ/ΕΠΕ/ΑΕ)​ 🌻​ ​ ​


hope501

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 49 λεπτά, ο/η kaposetsi είπε:

Αα ωραία με το καλό και να θυμάσαι δεν θέλεις πολλά αλλά λίγα και καλά… 

Σ ευχαριστώ πολυ κορίτσι μου, μακάρι να πανε ολα καλα και να έχουμε επιτυχία όλες μας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Ρε παιδιά επειδή κοντεύω να σαλτάρω τώρα 

Προετοιμάζομαι για ετ σε φυσικό κύκλο με βλαστοκυστες. 

Ειμαι 12η μέρα και αύριο θα πάω για δεύτερο υπερηχο. Και πάω τώρα να κάνω μπάνιο και έχω αίμα. Κανονική ΡΟΗ περιόδου!!!!

Χωρις πόνο χωρίς τίποτα!!

Τι σκατα είναι αυτό τώρα;; Δεν έχω διαταραχές στον κύκλο η μόνη φορά που είχα ήταν πριν δυο χρόνια μετά από την αποβολή και την απόξεση!!

Δεν την παλεύω ειλικρινά γιατι το κόβω ότι θα ακυρωθεί η ετ!!Και παλεύω έναν ολόκληρο χρόνο να φτάσω σε ετ!! Απιστευτο!!

Ειλικρινά δεν γνωρίζω παρε τηλέφωνο τον γιατρό σου να σε κατευθυνει μην το αφήνεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Ρε παιδιά επειδή κοντεύω να σαλτάρω τώρα 

Προετοιμάζομαι για ετ σε φυσικό κύκλο με βλαστοκυστες. 

Ειμαι 12η μέρα και αύριο θα πάω για δεύτερο υπερηχο. Και πάω τώρα να κάνω μπάνιο και έχω αίμα. Κανονική ΡΟΗ περιόδου!!!!

Χωρις πόνο χωρίς τίποτα!!

Τι σκατα είναι αυτό τώρα;; Δεν έχω διαταραχές στον κύκλο η μόνη φορά που είχα ήταν πριν δυο χρόνια μετά από την αποβολή και την απόξεση!!

Δεν την παλεύω ειλικρινά γιατι το κόβω ότι θα ακυρωθεί η ετ!!Και παλεύω έναν ολόκληρο χρόνο να φτάσω σε ετ!! Απιστευτο!!

Ρε συμμαθήτρια τι γίνεται; Καταλαβαίνω τη σύγχυση σου, κι εγω θα είχα τρελαθεί! Μου φαίνεται πολύ περίεργο, ούτε πόνος όπως λες ούτε τίποτα…πήγαινε αύριο για υπέρηχο κανονικά να δείτε τι συμβαινει. Δε μπορώ να το πιστέψω δηλαδή!!!! Σε περιμέναμε όλες μας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Ρε συμμαθήτρια τι γίνεται; Καταλαβαίνω τη σύγχυση σου, κι εγω θα είχα τρελαθεί! Μου φαίνεται πολύ περίεργο, ούτε πόνος όπως λες ούτε τίποτα…πήγαινε αύριο για υπέρηχο κανονικά να δείτε τι συμβαινει. Δε μπορώ να το πιστέψω δηλαδή!!!! Σε περιμέναμε όλες μας! 

Θα πάω αλλά το έχω δει το έργο!

Καταλαβες τώρα γιατί black Cat??

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Θα πάω αλλά το έχω δει το έργο!

Καταλαβες τώρα γιατί black Cat??

 

Πήρες τον γιατρό να του το πεις; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Θα πάω αλλά το έχω δει το έργο!

Καταλαβες τώρα γιατί black Cat??

 

Ελεος βρε κοπελια χειροτερη στη γκαντεμια υπαρχει; Τι ειναι παλι αυτο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Ρε παιδιά επειδή κοντεύω να σαλτάρω τώρα 

Προετοιμάζομαι για ετ σε φυσικό κύκλο με βλαστοκυστες. 

Ειμαι 12η μέρα και αύριο θα πάω για δεύτερο υπερηχο. Και πάω τώρα να κάνω μπάνιο και έχω αίμα. Κανονική ΡΟΗ περιόδου!!!!

Χωρις πόνο χωρίς τίποτα!!

Τι σκατα είναι αυτό τώρα;; Δεν έχω διαταραχές στον κύκλο η μόνη φορά που είχα ήταν πριν δυο χρόνια μετά από την αποβολή και την απόξεση!!

Δεν την παλεύω ειλικρινά γιατι το κόβω ότι θα ακυρωθεί η ετ!!Και παλεύω έναν ολόκληρο χρόνο να φτάσω σε ετ!! Απιστευτο!!

Καλημέρα κορίτσι μου! Πραγματικά μεγάλη αναποδιά! Μηπως να συζητουσες με το γιατρό σου σε περίπτωση που αυτός ο κύκλος χαλάσει να κάνεις τεχνητό την επόμενη με σικλακουρ να εισαι σιγουρη; Τι να πω πραγματικά! Μη μου στεναχωριεσαι όμως! Όλα θα γίνουν!! Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Ρε παιδιά επειδή κοντεύω να σαλτάρω τώρα 

Προετοιμάζομαι για ετ σε φυσικό κύκλο με βλαστοκυστες. 

Ειμαι 12η μέρα και αύριο θα πάω για δεύτερο υπερηχο. Και πάω τώρα να κάνω μπάνιο και έχω αίμα. Κανονική ΡΟΗ περιόδου!!!!

Χωρις πόνο χωρίς τίποτα!!

Τι σκατα είναι αυτό τώρα;; Δεν έχω διαταραχές στον κύκλο η μόνη φορά που είχα ήταν πριν δυο χρόνια μετά από την αποβολή και την απόξεση!!

Δεν την παλεύω ειλικρινά γιατι το κόβω ότι θα ακυρωθεί η ετ!!Και παλεύω έναν ολόκληρο χρόνο να φτάσω σε ετ!! Απιστευτο!!

Κορίτσι μου μην στεναχωριέσαι μπορεί να μην είναι και κάτι σοβαρό ίσως κάποια υπερδιέγερση ίσως από την κουραση, ας σκεφτόμαστε λίγο θετικά, περιμενουμενεα σου!!! Η Παναγία μαζί σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Ρε παιδιά επειδή κοντεύω να σαλτάρω τώρα 

Προετοιμάζομαι για ετ σε φυσικό κύκλο με βλαστοκυστες. 

Ειμαι 12η μέρα και αύριο θα πάω για δεύτερο υπερηχο. Και πάω τώρα να κάνω μπάνιο και έχω αίμα. Κανονική ΡΟΗ περιόδου!!!!

Χωρις πόνο χωρίς τίποτα!!

Τι σκατα είναι αυτό τώρα;; Δεν έχω διαταραχές στον κύκλο η μόνη φορά που είχα ήταν πριν δυο χρόνια μετά από την αποβολή και την απόξεση!!

Δεν την παλεύω ειλικρινά γιατι το κόβω ότι θα ακυρωθεί η ετ!!Και παλεύω έναν ολόκληρο χρόνο να φτάσω σε ετ!! Απιστευτο!!

Κορίτσι μου μην στεναχωριέσαι μπορεί να μην είναι και κάτι σοβαρό ίσως κάποια υπερδιέγερση ίσως από την κουραση, ας σκεφτόμαστε λίγο θετικά, περιμενουμενεα σου!!! Η Παναγία μαζί σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Θα πάω αλλά το έχω δει το έργο!

Καταλαβες τώρα γιατί black Cat??

 

κορίτσι μίλα με το γιατρό. Απλά στο φυσικό (κ γω ετσι πηγα) σε βλέπει τόσο συχνά με υπέρηχο που αν ΄ήταν κάποια κύστη ή κάτι σχετικό θα το είχε δει ήδη! Πάντως ορισμένες φορές καλοκαίρι μου έχει τύχει να έχω πολύ σύντομα περίοδο (δεν θυμάμαι για 12 μερες αλλα παντως πολυ συντομα) λογω θαλασσας! ξέρω ότι μάλλον δεν είναι η φάση που θα το έριχνες στα μπανια αλλά είπα να το αναφέρω... κάθε καλοκαίρι αν το πρώτο μου μπάνιο είναι αφού έχω κάνει ωορρηξία είναι θέμα ελαχιστων ημερων να ερθει περιοδος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια ,πήγα για υπέρηχο και περιμένω να βγουν οι αιματολογικές.

Εχθές λοιπόν ήταν βλέννη με αίμα, σκούρο αίμα αλλά αίμα οχι καφέ  (σορυ και για την γλαφυρή περιγραφή).

Όλο το βρα΄δυ και το πρώι δεν είχα τίποτα και ούτε φάνηκε κάτι στον υπέρηχο.

Ίσα ίσα το ενδομήτριο είναι 7 και τριζωνικό και ακόμα δεν έχω πάρει cyclacour.

Έχω ένα 14άρι ωάριο από δεξιά και δυο μικρότερα από αριστερά. Θα περιμένουμε τις αιματολογικές που έκανα και θα δούμε.

Υπολλείματα περίοδου τα θεωρεί ο γιατρός. Παρόλο που από 8η μέρα έως εχθές 12η δεν είχα τίποτα ήμουν πεντακάθαρη.

Θάλασσα δεν έχω πλησιάσει για να το θεωρήσω κρύωμα από μπάνια. Και τις επαφές τις έχουμε ξεχάσει σχεδόν ένα δίμηνο τώρα.

Αναμείνατε στο ακουστικό σας..Θα δούμε πως θα πάει.

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Καλημέρα κορίτσια ,πήγα για υπέρηχο και περιμένω να βγουν οι αιματολογικές.

Εχθές λοιπόν ήταν βλέννη με αίμα, σκούρο αίμα αλλά αίμα οχι καφέ  (σορυ και για την γλαφυρή περιγραφή).

Όλο το βρα΄δυ και το πρώι δεν είχα τίποτα και ούτε φάνηκε κάτι στον υπέρηχο.

Ίσα ίσα το ενδομήτριο είναι 7 και τριζωνικό και ακόμα δεν έχω πάρει cyclacour.

Έχω ένα 14άρι ωάριο από δεξιά και δυο μικρότερα από αριστερά. Θα περιμένουμε τις αιματολογικές που έκανα και θα δούμε.

Υπολλείματα περίοδου τα θεωρεί ο γιατρός. Παρόλο που από 8η μέρα έως εχθές 12η δεν είχα τίποτα ήμουν πεντακάθαρη.

Θάλασσα δεν έχω πλησιάσει για να το θεωρήσω κρύωμα από μπάνια. Και τις επαφές τις έχουμε ξεχάσει σχεδόν ένα δίμηνο τώρα.

Αναμείνατε στο ακουστικό σας..Θα δούμε πως θα πάει.

 

 

Α οκ να σε πω κ εγω μια φορα ειχα υπολλειματα περιοδου για μια μερα κ μετα αδιαθετησα κανονικα στις 28 μερας τωρα μπηκα στο αρχειο τοθ κινητου κ ηταν την 13 η μερα του κυκλου. Ελπιζω ολα να βγουν καλα με τις εξετασεις γιατι το ενδομητριο το βλεπω πολυ καλο κ χωρις φαρμακο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Α οκ να σε πω κ εγω μια φορα ειχα υπολλειματα περιοδου για μια μερα κ μετα αδιαθετησα κανονικα στις 28 μερας τωρα μπηκα στο αρχειο τοθ κινητου κ ηταν την 13 η μερα του κυκλου. Ελπιζω ολα να βγουν καλα με τις εξετασεις γιατι το ενδομητριο το βλεπω πολυ καλο κ χωρις φαρμακο

Μακάρι φίλη μου μακάρι.

Γιατί ενώ ξεκίνησα με αισιοδοξία και αέρα σταρ και λέω δεν θα ρωτήσω τίποτα όπως η Καρντασίνα και θα το παίξω τύπου αδιάφορη (#not) ομολογώ ότι εχθές τα χρειάστηκα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Μακάρι φίλη μου μακάρι.

Γιατί ενώ ξεκίνησα με αισιοδοξία και αέρα σταρ και λέω δεν θα ρωτήσω τίποτα όπως η Καρντασίνα και θα το παίξω τύπου αδιάφορη (#not) ομολογώ ότι εχθές τα χρειάστηκα..

Εμ δεν ξέρω αν το θυμάσαι, αλλά στο παρελθόν σου είχα πει για το ένα το αγόρι ότι είναι κακομαθημένο. Τίποτα παιδί μου σε ταλαιπωρούν απλά από τώρα για να αυξάνεται η αγωνία σου. Κατά τα άλλα όλα καλά θα πάνε και θα το δεις! Εξάλλου μην ξεχνάς ότι το nickname πρέπει να το τιμάμε. Και τέλος επειδή πλέον αρχίζω και πραγματικά το σκέφτομαι ότι όλα είναι ψυχοσωματικα, μάλλον που κατά βάθος είσαι πολύ αγχωμένη για αυτό και ο οργανισμός σου αντιδράει έτσι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Εμ δεν ξέρω αν το θυμάσαι, αλλά στο παρελθόν σου είχα πει για το ένα το αγόρι ότι είναι κακομαθημένο. Τίποτα παιδί μου σε ταλαιπωρούν απλά από τώρα για να αυξάνεται η αγωνία σου. Κατά τα άλλα όλα καλά θα πάνε και θα το δεις! Εξάλλου μην ξεχνάς ότι το nickname πρέπει να το τιμάμε. Και τέλος επειδή πλέον αρχίζω και πραγματικά το σκέφτομαι ότι όλα είναι ψυχοσωματικα, μάλλον που κατά βάθος είσαι πολύ αγχωμένη για αυτό και ο οργανισμός σου αντιδράει έτσι. 

Εμ δεν έβαζα nickname "Οικογένεια Χωραφά" και εγώ η ατιμη να το τιμήσω όσο θέτε!!!🤣

Πέρα από την πλάκα ναι σι΄γουρα αυθυποβάλλομαι δεν παίζει!! Εμ δεν φτάνουν τα φασούλια να πάω και για γιόγκα ή να κάνω και βελονισμό!! Να πουλήσω το ένα νεφρό τι να κάμω?

 

Πως είσαι εσύ αγαπημένη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Εμ δεν ξέρω αν το θυμάσαι, αλλά στο παρελθόν σου είχα πει για το ένα το αγόρι ότι είναι κακομαθημένο. Τίποτα παιδί μου σε ταλαιπωρούν απλά από τώρα για να αυξάνεται η αγωνία σου. Κατά τα άλλα όλα καλά θα πάνε και θα το δεις! Εξάλλου μην ξεχνάς ότι το nickname πρέπει να το τιμάμε. Και τέλος επειδή πλέον αρχίζω και πραγματικά το σκέφτομαι ότι όλα είναι ψυχοσωματικα, μάλλον που κατά βάθος είσαι πολύ αγχωμένη για αυτό και ο οργανισμός σου αντιδράει έτσι. 

Συμφωνω με φιλολογο.... Κοιτα απ το αγχος να κοβεις εσυ τον οργανισμο σου.... Αντε γιατι θα μαλωσω! @Παρασκευαιδου& @Margitc ενα ελαφρυ διχαλο παρακαλω γιατι ειναι και αρχη ακομα... ( Μα το Θεο ημουν σιγουρη οτι θα γυρισεις και θα δεις οτι το νομισμα εχει δυο οψεις και ςσυ πηρες την ασχημη ως συνηθως ...γι αυτο δρν σχολιασα...περιμενα να δωσω παραγγελια παντοφλας με τη μια!) ΣΥΝΕΛΘΕ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕ.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Εμ δεν έβαζα nickname "Οικογένεια Χωραφά" και εγώ η ατιμη να το τιμήσω όσο θέτε!!!🤣

Πέρα από την πλάκα ναι σι΄γουρα αυθυποβάλλομαι δεν παίζει!! Εμ δεν φτάνουν τα φασούλια να πάω και για γιόγκα ή να κάνω και βελονισμό!! Να πουλήσω το ένα νεφρό τι να κάμω?

 

Πως είσαι εσύ αγαπημένη?

Πουλα το κορμί σου! 

Είμαι πολύ καλά προς το παρόν γιατί είμαι έξω από την Παρασκευή και απολαμβάνω τον θαλασσινό αέρα. Αύριο που θα πάω και θα γίνω μοντέλο μπροστά σε όλους τους εμβρυιοιατρους του κόσμου δεν σου τάζω. Θα πάω και θα μου κάνουν υπερήχους ανά μισάωρα ομάδες γιατρών από όλο το  κόσμο και θα με βλέπουν οι υπόλοιποι. Ελπίζω μόνο να καταφέρω να μιλήσω με τον Νικολαίδη ή να μου πουν κάτι πιο συγκεκριμένο.  Μη γίνομαι τζάμπα attraction σε 100αδες γιατρούς. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

Συμφωνω με φιλολογο.... Κοιτα απ το αγχος να κοβεις εσυ τον οργανισμο σου.... Αντε γιατι θα μαλωσω! @Παρασκευαιδου& @Margitc ενα ελαφρυ διχαλο παρακαλω γιατι ειναι και αρχη ακομα... ( Μα το Θεο ημουν σιγουρη οτι θα γυρισεις και θα δεις οτι το νομισμα εχει δυο οψεις και ςσυ πηρες την ασχημη ως συνηθως ...γι αυτο δρν σχολιασα...περιμενα να δωσω παραγγελια παντοφλας με τη μια!) ΣΥΝΕΛΘΕ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕ.... 

Εντάξει δεν με λες και το υπέρτατο παράδειγμα αισιοδοξίας..

Είπα να το παλέψω αλλά δεν έπαθα και λοβοτομή 🤣🤣

Μη με μαλώνεις και ακούνε και τα μωρά σου έχουν αυτιά να ξέρεις ..🤣🤣 (Μαλακίες λέω δεν ξέρω τι έχουν σε αυτή τη φάση)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Πουλα το κορμί σου! 

Είμαι πολύ καλά προς το παρόν γιατί είμαι έξω από την Παρασκευή και απολαμβάνω τον θαλασσινό αέρα. Αύριο που θα πάω και θα γίνω μοντέλο μπροστά σε όλους τους εμβρυιοιατρους του κόσμου δεν σου τάζω. Θα πάω και θα μου κάνουν υπερήχους ανά μισάωρα ομάδες γιατρών από όλο το  κόσμο και θα με βλέπουν οι υπόλοιποι. Ελπίζω μόνο να καταφέρω να μιλήσω με τον Νικολαίδη ή να μου πουν κάτι πιο συγκεκριμένο.  Μη γίνομαι τζάμπα attraction σε 100αδες γιατρούς. 

Που θα γίνει το συνέδριο?

Σου εύχομαι να σε δούνε όσο γίνεται περισσότεροι, καλύτεροι και ενδελεχώς και να έχεις τα καλύτερα νέα που θα σε κάνουν να ανασάνεις βαθειά ,μέσα από την καρδιά μου..🥰🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Που θα γίνει το συνέδριο?

Σου εύχομαι να σε δούνε όσο γίνεται περισσότεροι, καλύτεροι και ενδελεχώς και να έχεις τα καλύτερα νέα που θα σε κάνουν να ανασάνεις βαθειά ,μέσα από την καρδιά μου..🥰🙏🙏

Σε ευχαριστώ μαυρογατουλα μου! Δεν περιμένω να μου πουν και πολύ διαφορετικά πράγματα, αλλά σίγουρα οι μετρήσεις θα είναι πιο ακριβείς και όλος ο έλεγχος θα είναι πιο ακριβής. Θα σας ενημερώσω για την εμπειρία μου. Στη Χερσόνησο γίνεται το συνέδριο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Σε ευχαριστώ μαυρογατουλα μου! Δεν περιμένω να μου πουν και πολύ διαφορετικά πράγματα, αλλά σίγουρα οι μετρήσεις θα είναι πιο ακριβείς και όλος ο έλεγχος θα είναι πιο ακριβής. Θα σας ενημερώσω για την εμπειρία μου. Στη Χερσόνησο γίνεται το συνέδριο 

Δεν ξέρω έχω πολύ καλό feeling αλήθεια.

Και μόνο που είσαι Κρήτη και τυχαίνει να γίνει εκεί, γιατί ξέρω θα πήγαινες όπου σου λέγανε αν μπορούσες, το βρίσκω καρμικό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

Εντάξει δεν με λες και το υπέρτατο παράδειγμα αισιοδοξίας..

Είπα να το παλέψω αλλά δεν έπαθα και λοβοτομή 🤣🤣

Μη με μαλώνεις και ακούνε και τα μωρά σου έχουν αυτιά να ξέρεις ..🤣🤣 (Μαλακίες λέω δεν ξέρω τι έχουν σε αυτή τη φάση)

😂😂😂😂 ναι ναι μαθηματα αισιοδοξίας θα σου δώσω εγώ (#not) ναι μεν με έχουν πει αισιόδοξη κάποιοι εδώ μέσα αλλά ρε φιλε θα σου πω…. Εκεί που είσαι γεμάτη αισιοδοξία και πίστη έρχεται ο μικρός Μπρούνο (ταινία Luca) και σου λέει τα δικά του. Βρε μήπως έτσι; Και αν έτσι; Και μήπως αυτό; Και μετά κανεις σενάρια που δεν πρεπει να κανεις…. Και παρόλο που λες “silencio Bruno”….. Δε σταματάει. 
Παντως πιστεύω πως όλα καλά θα πάνε!!!!

Και αν βρεις πως να βρίσκει κανεις την αισιοδοξία πάλι έλα να μου κανεις μαθήματα. 😁😁😁😁

στις πριν 1 ώρα, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Πουλα το κορμί σου! 

Είμαι πολύ καλά προς το παρόν γιατί είμαι έξω από την Παρασκευή και απολαμβάνω τον θαλασσινό αέρα. Αύριο που θα πάω και θα γίνω μοντέλο μπροστά σε όλους τους εμβρυιοιατρους του κόσμου δεν σου τάζω. Θα πάω και θα μου κάνουν υπερήχους ανά μισάωρα ομάδες γιατρών από όλο το  κόσμο και θα με βλέπουν οι υπόλοιποι. Ελπίζω μόνο να καταφέρω να μιλήσω με τον Νικολαίδη ή να μου πουν κάτι πιο συγκεκριμένο.  Μη γίνομαι τζάμπα attraction σε 100αδες γιατρούς. 

Εντάξει δεν υπάρχει. Ο,τι καλύτερο σου έτσι ε που είναι το συνέδριο στην Κρήτη. Κοιτα που θα σε δούμε και εμείς σε κανα νετφλιξ επεισόδιο. 
Παντως τίποτα δεν είναι τυχαίο όπως είπε η προλαλησασα. 🙏🏽

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

😂😂😂😂 ναι ναι μαθηματα αισιοδοξίας θα σου δώσω εγώ (#not) ναι μεν με έχουν πει αισιόδοξη κάποιοι εδώ μέσα αλλά ρε φιλε θα σου πω…. Εκεί που είσαι γεμάτη αισιοδοξία και πίστη έρχεται ο μικρός Μπρούνο (ταινία Luca) και σου λέει τα δικά του. Βρε μήπως έτσι; Και αν έτσι; Και μήπως αυτό; Και μετά κανεις σενάρια που δεν πρεπει να κανεις…. Και παρόλο που λες “silencio Bruno”….. Δε σταματάει. 
Παντως πιστεύω πως όλα καλά θα πάνε!!!!

Και αν βρεις πως να βρίσκει κανεις την αισιοδοξία πάλι έλα να μου κανεις μαθήματα. 😁😁😁😁

 

Δεν την έχω δει την ταινία που λες αν ρημαδοφτάσω στην αναμονή χοριακής θα την δώ...

Είδες ε? Τέρμα αισιόδοξη..Αν φτάσω..χαχαχαχαχα

Καλά πάμε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

Δεν ξέρω έχω πολύ καλό feeling αλήθεια.

Και μόνο που είσαι Κρήτη και τυχαίνει να γίνει εκεί, γιατί ξέρω θα πήγαινες όπου σου λέγανε αν μπορούσες, το βρίσκω καρμικό!!

Εγω προς το παρόν είμαι σε μία φάση που δεν  νιώθω απολύτως τίποτα και δεν περιμένω να γίνει τίποτα. Κάθομαι στη γωνίτσα μου και απλά περιμένω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...