Μετάβαση σε περιεχόμενο

Στα πουλιά τραγούδια δίνει 🕊️🎤🎺 και στα άνθη ευωδιές.🌺🌻...ο Απρίλης μας ετουτος ας γεμίσει τις κοιλιές🤰❤️


babyblue94

Recommended Posts

στις πριν 15 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Να σου πω την αλήθεια ελπίζω να βρεθεί έστω κάτι μικρό στην σαλπιγγογραφια γιατί αν τελικά το μόνο πρόβλημα είναι η ηλικία μου θα εκνευρίσω πάρα πολύ 😡😡 Δεν στο έχω πει ποτέ αλλά από την αρχή που μπήκα στο mammy και αρχίσαμε να μιλάμε έλεγα ότι θα μείνω έγκυος μετά από εσένα δεν ξέρω γιατί διαίσθηση πες το

και εγω την ηλικια μου φοβαμαι γιατι μεχρι τωρα ολες οι εξετασεις ειναι μια χαρα και αυγουλακια εγω και ωορρηξια εχω και ολα μια χαρα

 

στις πριν 14 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια δείτε τι διάβαζα πριν λίγο.. Αλήθεια απορώ πως γίνεται αυτά να συμβαίνουν μόνο στην Αμερική https://www.mama365.gr/48483/45hronh-apekthse-4-mora-mesa-se-13-mhnes-zo-ena-yp.html

ευτυχως που βλεπουμε αυτα τα θαυματα να παιρνουμε λιγο δυναμη

 

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Κορίτσια μου εγώ σήμερα έχω επαναληπτική χοριακη και είμαι πολύ αγχωμενη. Πάντως από χθες ξεκίνησε να πονάει και τι στήθος μου και να έχω δέκατα που πριν δεν είχα. Είχα κάνει πρώτη χοριακη 1-2 μέρες πριν την αναμενόμενη που ήταν 88 και τώρα και καλά χθες ή σήμερα θα περίμενα. Μακάρι κορίτσια μου να πάνε όλα καλά και να συνεχίσει το θαύμα που μου συνέβη έτσι ξαφνικά! Δεν το έχω πιστέψει και σκέφτομαι πολύ απαισιόδοξα!

να το πιστεψεις.. εχεις την ευλογια να ζεις ενα θαυμα.. απολαυσε το

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!   @Hope19 τώρα πήρα χαμπάρι ότι είσαι κι εσύ έγκυος συγχαρητήρια κορίτσι μου να πάνε όλα υπεροχα!!, ε νομίζω ότι ήρθε η ώρα να ανεβάσω πινακακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

 

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶

geo2222:ΘΕΤΙΚΟ👶

👶

Riaa:ΘΕΤΙΚΟ 👶

 

Evaki:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Marakiii :ΘΕΤΙΚΟ👶
 

Sandyb:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Crystalia90:ΘΕΤΙΚΟ  ΠΗΤ 29/05/22

MyNa:ΘΕΤΙΚΟ👶

👶

 evaioan:ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ 13/08/22 👶

Mimi26:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ 25/08/22

Riaki2022:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ:22/08/22

Mary.Ger:ΘΕΤΙΚΟ👶ΠΗΤ:02/09/22

Μαργαριτσ:ΘΕΤΙΚΟ 👶

babyblue94:ΘΕΤΙΚΟ👶 ΠΗΤ:30/09

Τina21:ΘΕΤΙΚΟ👶

Κατεριναπ:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Ευάγγελοςτ:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ🍼💙🎂💖

Ελενακι12:ΓΕΝΝΗΣΕ:29/06/20 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ💖🎂

St3llina:ΓΕΝΝΗΣΕ ΑΓΟΡΑΚΙ💙🍼

Frogel:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ🎂💖

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ🍼💙

Tzortzina123:ΓΕΝΝΗΣΕ:08/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 💙🍼

Μασα:ΓΕΝΝΗΣΕ: 06/12/20:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 💖🎂

Σταυρι:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Lactaki:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΔΙΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ💖🎂💖🎂

annie:ΓΕΝΝΗΣΕ:09/01/21:ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ:ΑΓΟΡΑΚΙ - ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🍼💙🎂💖

Beatrice:ΓΕΝΝΗΣΕ:13/05/21:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Smurf88:ΓΕΝΝΗΣΕ:28/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

DIAMANTW:ΓΕΝΝΗΣΕ:20/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Princess1312:ΓΕΝΝΗΣΕ  

Clairy:ΓΕΝΝΗΣΕ:01/07/21:ΑΓΟΡΑΚΙ 💙🍼

Froufro:ΓΕΝΝΗΣΕ:18/01/22 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:16/03/22 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 💖🎂

 

 

 

 

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΈΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ❤️🤰❤️

diana8:? 

Maroulita:29/12 

Nandia _:11/05

marinamanoulitsa:09/03  

ΜαρίαΔημήτρης:10/05                                        

Lacostaki:08/05

Ntinaki83:?

 

 misofeggaro:22/01

 

 

Αννι:20/09                                   

Heart:17/12

Antonia2:28/04

Hopemumtobe:17/03

Αννια27:? 

 Litsadi:? 

 

Raf123 :19/03

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!   @Hope19 τώρα πήρα χαμπάρι ότι είσαι κι εσύ έγκυος συγχαρητήρια κορίτσι μου να πάνε όλα υπεροχα!!, ε νομίζω ότι ήρθε η ώρα να ανεβάσω πινακακι

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! Εγινε το θαυμα μονο του λιγο πριν προχωρήσω στην εμβρυομεταφορα για το δεύτερο παιδ΄άκι μου. Μετα απο τόσα χρόνια υπογονιμοτητας. Μακαρι να συνεχισει! Εχω λίγα καφέ. Οχι όλη μερα βεβαια αλλα τα ειχα και στην πρωτη εγκυμοσυνη αυτα. Οσο να πεις με αγχωνουν ομως!Με το καλό η σαλπιγγογραφία κορίτσι  μου και εύχομαι να πανε ολα μα ολα καλα!

 

@Nandia- μου σε ευχαριστώ και σενα πολυ για την στηρθξη.. Εσυ πως πας ακομα να αδιαθετησεις ? Εχεις ακομα ροζ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! Εγινε το θαυμα μονο του λιγο πριν προχωρήσω στην εμβρυομεταφορα για το δεύτερο παιδ΄άκι μου. Μετα απο τόσα χρόνια υπογονιμοτητας. Μακαρι να συνεχισει! Εχω λίγα καφέ. Οχι όλη μερα βεβαια αλλα τα ειχα και στην πρωτη εγκυμοσυνη αυτα. Οσο να πεις με αγχωνουν ομως!Με το καλό η σαλπιγγογραφία κορίτσι  μου και εύχομαι να πανε ολα μα ολα καλα!

 

@Nandia- μου σε ευχαριστώ και σενα πολυ για την στηρθξη.. Εσυ πως πας ακομα να αδιαθετησεις ? Εχεις ακομα ροζ?

Μην σε ανησυχούν τα καφέ κορίτσι μου η αδελφή μου στην δεύτερη εγκυμοσύνη της είχε καφέ όλες τις μέρες που θα είχε περίοδο και γιαυτό ανακάλυψε την εγκυμοσύνη 2μηνων γιατί νόμιζε ότι είχε περίοδο με καφέ αίμα... Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, να έχετε μια όμορφη μέρα.

@Nandia-πως είσαι? Ήρθε κανονικά η περίοδος?

 

@Lacostaki εμένα η επόμενη ημερομηνία είναι 10/5. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! Εγινε το θαυμα μονο του λιγο πριν προχωρήσω στην εμβρυομεταφορα για το δεύτερο παιδ΄άκι μου. Μετα απο τόσα χρόνια υπογονιμοτητας. Μακαρι να συνεχισει! Εχω λίγα καφέ. Οχι όλη μερα βεβαια αλλα τα ειχα και στην πρωτη εγκυμοσυνη αυτα. Οσο να πεις με αγχωνουν ομως!Με το καλό η σαλπιγγογραφία κορίτσι  μου και εύχομαι να πανε ολα μα ολα καλα!

 

@Nandia- μου σε ευχαριστώ και σενα πολυ για την στηρθξη.. Εσυ πως πας ακομα να αδιαθετησεις ? Εχεις ακομα ροζ?

ναι αδιαθετησα κανονικα.. δεν με ξεχναει η ατιμη αλλα δεν πειραζει που θα παει θα με ξεχασει και εμενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Κοριτσια από 88.34 την Τετάρτη σήμερα πήγε 287.20. Κανονικά σήμερα είμαι 14 μέρες μετά την οωρρηξία. Πως την βλέπετε;

Καλέ είναι τέλεια! Παραπάνω απο τριπλασιασμό και θέλαμε διπλασιασμό! Πάει σφαίρα! Και στο μικροβιολογικο που στην έβγαλε τόσο γρήγορα!! ΜΠΡΑΒΟ!
Συγχαρητήρια! Κοίτα να το χαρείς! και μίλα με το γιατρό σου για οδηγίες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Κοριτσια από 88.34 την Τετάρτη σήμερα πήγε 287.20. Κανονικά σήμερα είμαι 14 μέρες μετά την οωρρηξία. Πως την βλέπετε;

βρε κοριτσι μου μηπως ειναι διδυμα? κανονικα διπλασιαζεται και εσενα τριπλασιαστηκε

εννοειται ειναι ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

πιστεψε το θα γινει μανουλααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλέ είναι τέλεια! Παραπάνω απο τριπλασιασμό και θέλαμε διπλασιασμό! Πάει σφαίρα! Και στο μικροβιολογικο που στην έβγαλε τόσο γρήγορα!! ΜΠΡΑΒΟ!
Συγχαρητήρια! Κοίτα να το χαρείς! και μίλα με το γιατρό σου για οδηγίες! 

Σε ευχαριστώ πολυ κορίτσι μου! Ναι την βγαζει σε μια δυο ωρες και αν δεν την εχεις γραμμενη ειναι και φθηνο 10 ευρω την εχει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hope19 είπε:

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! Εγινε το θαυμα μονο του λιγο πριν προχωρήσω στην εμβρυομεταφορα για το δεύτερο παιδ΄άκι μου. Μετα απο τόσα χρόνια υπογονιμοτητας. Μακαρι να συνεχισει! Εχω λίγα καφέ. Οχι όλη μερα βεβαια αλλα τα ειχα και στην πρωτη εγκυμοσυνη αυτα. Οσο να πεις με αγχωνουν ομως!Με το καλό η σαλπιγγογραφία κορίτσι  μου και εύχομαι να πανε ολα μα ολα καλα!

 

@Nandia- μου σε ευχαριστώ και σενα πολυ για την στηρθξη.. Εσυ πως πας ακομα να αδιαθετησεις ? Εχεις ακομα ροζ?

Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου, μπράβο!!! Για όλες μας έχει ο θεος..μια τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι μεσα απο την καρδιά μου 

Αχχχ ρε κορίτσια δεν χορταίνω να ακούσω θετικά αποτελέσματα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

βρε κοριτσι μου μηπως ειναι διδυμα? κανονικα διπλασιαζεται και εσενα τριπλασιαστηκε

εννοειται ειναι ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

πιστεψε το θα γινει μανουλααααα

Αχ Ναντια μου δεν στο κρυβω το σκεφτηκα. Τετοιες τιμες ειχα στην πρωτη κυηση που ειχα διδυμα. Ασχετο αν ο ενας σακος εφυγε μετα. Αλλα με τοσο υψηλη τιμη ειχα ξεκινησει! Ειχα βεβαια ενα ωαριο στον υπερηχο. Τι να πω μηπως διαχωρίστηκε ή μήπως είχα και δεύτερο πριν τον υπερηχο? Γιατι επαφη ειχα πριν τον υπερηχο και λιγα υγρα οωρρηξιας. Φανταζεσαι ? Θα παθω πλακα αν ειναι δυο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Σε ευχαριστώ πολυ κορίτσι μου! Ναι την βγαζει σε μια δυο ωρες και αν δεν την εχεις γραμμενη ειναι και φθηνο 10 ευρω την εχει. 

ρε συ ειναι τελειο το νουμερο! πας παααρα πολυ καλα! Με το καλο κοριτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου, μπράβο!!! Για όλες μας έχει ο θεος..μια τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι μεσα απο την καρδιά μου 

Αχχχ ρε κορίτσια δεν χορταίνω να ακούσω θετικά αποτελέσματα!!! 

Σε ευχαριστώ πολυ Κατερίνα μου! Τελικα για ολους εχει ο Θεος, βεβαια! ΑΥτο για μενα ηταν ενα θαυμα αληθινο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

ρε συ ειναι τελειο το νουμερο! πας παααρα πολυ καλα! Με το καλο κοριτσι μου!

Ευχαριστώ πολύ! Ρε δεν το προσπαθησα και ηρθε στο δευτερο μηνα.. οτι περιμενα περιοδο για να κανω εμβρυομεταφορα.. δεν το πιστευω ρε αληθεια σου λεω. Νομιζω οτι βλεπω ονειρο και θα ξυπνησω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Αχ Ναντια μου δεν στο κρυβω το σκεφτηκα. Τετοιες τιμες ειχα στην πρωτη κυηση που ειχα διδυμα. Ασχετο αν ο ενας σακος εφυγε μετα. Αλλα με τοσο υψηλη τιμη ειχα ξεκινησει! Ειχα βεβαια ενα ωαριο στον υπερηχο. Τι να πω μηπως διαχωρίστηκε ή μήπως είχα και δεύτερο πριν τον υπερηχο? Γιατι επαφη ειχα πριν τον υπερηχο και λιγα υγρα οωρρηξιας. Φανταζεσαι ? Θα παθω πλακα αν ειναι δυο!

μπορει να διαχωριστηκε.. γιατι οχι? ενα συν ενα δωρεαν χαχαχαχα

γερο να ειναι και αν ειναι δυο καλως να ορισουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

 

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶

geo2222:ΘΕΤΙΚΟ👶

👶

Riaa:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Princess28:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ:01/04/22 κοριτσακι

Evaki:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Marakiii :ΘΕΤΙΚΟ👶
👶Π

Sandyb:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Crystalia90:ΘΕΤΙΚΟ  ΠΗΤ 29/05/22

MyNa:ΘΕΤΙΚΟ👶

👶

 evaioan:ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ 13/08/22 👶

Mimi26:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ 25/08/22

Riaki2022:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ:22/08/22

Mary.Ger:ΘΕΤΙΚΟ👶ΠΗΤ:02/09/22

Μαργαριτσ:ΘΕΤΙΚΟ 👶

babyblue94:ΘΕΤΙΚΟ👶

Τina21:ΘΕΤΙΚΟ👶

Κατεριναπ:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Ευάγγελοςτ:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Πητ 30/09. Για μένα ♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Κοριτσια από 88.34 την Τετάρτη σήμερα πήγε 287.20. Κανονικά σήμερα είμαι 14 μέρες μετά την οωρρηξία. Πως την βλέπετε;

Μπράβο κορίτσι  μου μια χαρά πάνε όλα 

 Να μην έχεις άγχος και όλα θα δεις θα κυλούν έτσι.η μια εξέταση μετά την άλλη και όλες θα είναι τέλειες. 

Εγώ βλέπω μια χαρά αριθμό μην σου πω και μεγαλύτερο. 😍😍

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

μπορει να διαχωριστηκε.. γιατι οχι? ενα συν ενα δωρεαν χαχαχαχα

γερο να ειναι και αν ειναι δυο καλως να ορισουν

Αμαν αυτα τα reactions με το σταγονομετρο τα δινουν βρε παιδι μου!!ΧΑχαχα😃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Σε ευχαριστώ κοριτσάκι μου..!! Κρίμα ρε γαμωτο και έλεγα μήπως βλέπαμε!! 😂😂 Γερό να είναι Παναγίτσα μου πάνω από όλα και ας είναι ότι θέλει!! 🙏🙏🙏🙏 Σε "βασάνισαν" και εσένα ε..; 😩 Δεν παλεύεται αυτή η αναμονή και περνάνε αργά και οι μέρες.. αν και από τη μια λόγο εβδομάδας κύησης λες θα δούνε περισσότερα.. Αμήν Παναγίτσα μου να πάνε όλα κατ'ευχήν..!!🙏🙏🙏🤞🤞🤞🤞🤞 Να ρωτήσω.. για την αυχενική σας έδωσαν κάποιες οδηγίες; Πχ να έχετε πιει νερό; Να έχετε φάει κάτι γλυκό κτλ; Γιατί σε εμένα δεν είπαν τίποτα.. και δεν ξέρω τι να περιμένω.. επίσης τι βλέπεις στην εξέταση; Είναι σαν τους υπερήχους που σου κάνει ο γιατρός σου; Σας έδωσαν και cd; Φαντάζομαι γίνεται κοιλιακά..; Πείτε μου ότι χρειάζεται να ξέρω γιατί δεν έχω ιδέα..
    • Συγχαρητήρια! Όλα θα πάνε καλά! Εγώ την Τρίτη περιμένω να βάλω ένα κ μοναδικό!
    • Καλησπέρα κοριτσάκι μου.. λυπάμαι πολύ που το περνάς αυτό.. είναι τρομαχτικό, το ξέρω.. έτσι ήταν και σε εμένα.. το μωράκι πάντως ήταν εκεί, γερό.. δεν ξέρω τώρα στη δική σου περίπτωση αν αλλάζει κάτι.. σε εμένα σκέψου δίνει 2 ultro 3 φορές την ημέρα + ενέσιμη προγεστερόνη κάθε μέρα και όποτε βλέπω τέτοιες αιμορραγίες, lentogest που είναι ενδομυϊκη προγεστερόνη μεγάλης περιεκτικότητας.. + Μαγνήσιο + Buscopan plus & Spasmoapotel διπλό εναλλάξ όποτε διπλώνω από τους σφαχτες στη μήτρα.. Τι κάνατε εντέλει; Προσωπικά θα πήγαινα για έναν υπέρηχο.. είναι βέβαια και περίεργη τώρα η υπόθεση σε εσένα.. ελπίζω να είσαι καλύτερα τώρα... γράψε μας όποτε μπορέσεις σε παρακαλώ..
    • Να ειναι γερο/α και ας ειναι και 2!!!!  Μπορει να παιδευτουμε αλλα διπλη χαρά!!!!🥰🥰🥰❤️❤️❤️
    • Καλησπέρα κορίτσι μου εγώ Σπω δεν έχω άλλα την πρώτη προσπάθεια την έκανα στο Αλέξανδρας και την δεύτερη εκεί θα την κάνω ότι πληροφορία θες στείλε μου μήνυμα
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...