Μετάβαση σε περιεχόμενο

Στα πουλιά τραγούδια δίνει 🕊️🎤🎺 και στα άνθη ευωδιές.🌺🌻...ο Απρίλης μας ετουτος ας γεμίσει τις κοιλιές🤰❤️


babyblue94

Recommended Posts

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Όλα με μέτρο..  μην μας βγει ζαλισμένο το μωρο 🤣🤣🤣

 

Μου είχε πει πέρσι η γιατρός να βγάλω βίντεο για να τα βλέπει και ο αντρας μου ... δεν είμαι εγώ τόσο Σαίνη 🤣🤣🤣🤣🤣

 

Ωραία σιγά σιγά θα τα ρυθμίσεις όλα και θα ερθει καλοκαιρινό το σπορακι ❤️❤️

Αχχχ μακάρι γλυκιά μου....πήγα κ προσκύνησα στην Αγία Ειρήνη την Χρυσοβαλάντου και την παρακάλεσα να μου κάνει την χάρη να βοηθήσει την κόρη μου την μεγάλη που έδινε κάτι εξετάσεις .

Και όντως όλα μας τα έφερε τόσο βολικά κ πέρασε κι όλας. Και συνεχεία γυρίζει στο μυαλό μου μήπως έκανε πάλι το θαύμα της κ σε αυτο...δεν είναι τίποτα τυχαίο το πιστεύω!!!💗💗💗 

Θα δεις κ σε σένα θα έρθει πολύ σύντομα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Melikara86 είπε:

Αχχχ μακάρι γλυκιά μου....πήγα κ προσκύνησα στην Αγία Ειρήνη την Χρυσοβαλάντου και την παρακάλεσα να μου κάνει την χάρη να βοηθήσει την κόρη μου την μεγάλη που έδινε κάτι εξετάσεις .

Και όντως όλα μας τα έφερε τόσο βολικά κ πέρασε κι όλας. Και συνεχεία γυρίζει στο μυαλό μου μήπως έκανε πάλι το θαύμα της κ σε αυτο...δεν είναι τίποτα τυχαίο το πιστεύω!!!💗💗💗 

Θα δεις κ σε σένα θα έρθει πολύ σύντομα!!!!

Παντως η αγια ειρηνη είναι πολύ θαυματουργή.. σήμερα ο έξω από δω μπυ έβαζε αμφιβολίες αν αν θα τα καταφέρω τώρα που έχω την ευλογία της αγιας και έφαγα το μήλο και μόλις μου έδωσες να καταλάβω ότι θα με βοηθησει η αγια .. σε ευχαριστώ πολύ.. εύχομαι η ευλογία της να βοηθήσει και εσένα ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Μια χαρά θα τα πας .. μπορεί να ήταν μια μικρή αποκόλληση..εγω στον 2ο θυμάμαι είχα αρρωστήσει και με έπιασε ένας απαίσιος δυνατός βήχας και στο σκούπισμα είχα αίμα..  μια χαρά πήγαν όλα 

 

Αχχχ τι μπυ θύμισες.. ο μεγάλος είναι σχεδόν 14 και ο μικρός σχεδόν 9 και τα θυμάμαι σαν χτες όλα αααα... εύχομαι να έχεις πάντα τόσο όμορφα νεα

 

Αληθώς ο κύριος.. να χαίρεσαι την οικογένεια σου

Επίσης Νάντια μου! Και του χρόνου με ακόμα ένα μέλος ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Παντως η αγια ειρηνη είναι πολύ θαυματουργή.. σήμερα ο έξω από δω μπυ έβαζε αμφιβολίες αν αν θα τα καταφέρω τώρα που έχω την ευλογία της αγιας και έφαγα το μήλο και μόλις μου έδωσες να καταλάβω ότι θα με βοηθησει η αγια .. σε ευχαριστώ πολύ.. εύχομαι η ευλογία της να βοηθήσει και εσένα ❤️❤️❤️❤️

Είδες πως τίποτα δεν είναι τυχαίο;;; Εκεί που πας να σκεφτείς αρνητικά κ σε βάζει σε πειρασμό μπορεί από το πουθενά να έρθει ένας άνθρωπος κ να ακούσεις αυτό που πρέπει... 

Χαίρομαι που σήμερα για σένα ήμουν εγώ αυτός ο άνθρωπος.💗

Να ξέρεις πως σίγουρα θα σε βοηθήσει🙏 κ θα σου δώσει αυτό που λαχταρας τόσο πολύ.💗

Είναι ολοφάνερη και είναι δίπλα μας.

Μου έχει δώσει άπειρα σημάδια και η κόρη μου η μεγάλη έχει το όνομα Της!!! 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Κορίτσια μου...πήγα στον γιατρό..αχ μου έφυγε το άγχος. 

Το νινακι μου σήμερα ήταν αρκετά ήρεμο και καταφέραμε να δούμε πολλά πράγματα.  Είναι 12 εκατοστά και 200 γραμμάρια ( θα τρελαθώ να ξέρετε ❤️)

Σήμερα βγήκα ακριβως όσο είμαι.17+5  οπότε όπως είναι και η περίοδος.  

Η ανάπτυξη του μωρού είναι πολύ καλή. Είδαμε όλη την σπονδυλική. Είδαμε ματάκια μας γύρισε πρόσωπο και μπορούσαμε να το δούμε καθαρά. Ήταν συνεργάσιμο σήμερα. Χαχαχα.. είχε ανοιχτό το στοματακι και το ανοιγοκλεινε και έπινε αμνιακό. Επίσης είχε σταυρωμένα τα χεράκια σχηματίζοντας ένα Χ. λεω δεν πίνει αμνιακό ρε παιδιά. X Factor βλέπει και τραγουδάει.χαχαχαχ

Τώρα είναι να πάω για β επιπέδου 22 η εβδομάδα. Ο γιατρός λέει κανονικά θα πας κατευθειαν..αν αγχώνεσαι πολύ δεν θέλω να αγχώνεσαι θα έρθεις σε δύο βδομάδες να το δούμε. Οπότε θ δω αν έχω πολύ αγωνια θα ξανά πάω. Αλλιώς κατευθείαν β επιπέδου. 

Ααααααα το πιο ωραίο...μου είπε ότι πλέον είναι σίγουρος ότι είναι κοριτσάκι να το κάνω το πάρτυ 😝❣️❣️❣️ η μπουμπουκα μου 😍😍

 

 

 

 

 

 

Αχ τι ωραια νεα!!!! 💕💕💕💕💕Μπραβο η ζουζουνα σου!!!!! Θα αρχισεις τα ψωνια τωρα που ξερεις φυλο η μετα τη β επιπεδου;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

Αχ τι ωραια νεα!!!! 💕💕💕💕💕Μπραβο η ζουζουνα σου!!!!! Θα αρχισεις τα ψωνια τωρα που ξερεις φυλο η μετα τη β επιπεδου;;

Σήμερα πήγα και διάλεξα λίκνο και ρηλαξ κούνια.  Και μετά την β επιπέδου θα πάρω ντουλαπιτσα που θέλω και θα αρχίσω να ψωνίζω πιο πολλά. ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Froufro είπε:

Κοριτσάκια μου τη κάνετε? Χριστός Ανέστη!!!!! Προσπαθώ να διαβάσω όσα έχω χάσει αλλά θα μου πάρει λίγο χρόνο 😅😅 @Antonia2 μου γλυκιά αν και καθυστερημένα σου εύχομαι χρόνια πολλά και ευτυχισμένα! Ας πραγματοποιηθούν όλες οι ευχές σου μέχρι τα επόμενα γενέθλια και κυρίως η πιο βαθιά σου ευχή!!! Έχω ένα προαίσθημα ότι δεν αργεί να έρθει η στιγμή ❤

@Raf123 μου χρόνια πολλά και σε εσένα και για τα γενέθλια και για την γιορτή σου!!! Του χρόνου θα σβήσεις κεράκια με το ομορφότερο δώρο της ζωής σου 

 

Ήθελα να μπω να σας στείλω τις ευχές μου αλλά ούτε αυτό δεν προλάβαινα 

Γλυκια μας μανουλα καλως ηρθες ξανα στην παρεα μας!!!! ❤❤❤Μου ελειψες πολυ!!!!! Ευχαριστω τοσο για τις ευχες!!!! Μακαρι να πιασουν!!!! Να εχουμε την υγεια μας πανω απ ολα κι ολα τα αλλα θα ερθουν!!!🙏

Κανατε τη βαφτιση;; πως ηταν η μπουμπουκα σας;; ελπιζω να μην εκλαψε πολυ..😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η babyblue94 είπε:

Σήμερα πήγα και διάλεξα λίκνο και ρηλαξ κούνια.  Και μετά την β επιπέδου θα πάρω ντουλαπιτσα που θέλω και θα αρχίσω να ψωνίζω πιο πολλά. ❤️

Αχ τι ωραια συναισθηματα μου γεννα αυτη η εικονα!!!! 😍😍😍😍🤰🤰🧸🪅🩰🎀🎀🎀🎀🎀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Γλυκια μας μανουλα καλως ηρθες ξανα στην παρεα μας!!!! ❤❤❤Μου ελειψες πολυ!!!!! Ευχαριστω τοσο για τις ευχες!!!! Μακαρι να πιασουν!!!! Να εχουμε την υγεια μας πανω απ ολα κι ολα τα αλλα θα ερθουν!!!🙏

Κανατε τη βαφτιση;; πως ηταν η μπουμπουκα σας;; ελπιζω να μην εκλαψε πολυ..😀

Ήταν πολύ καλό κορίτσι!!! Έκλαψε μόνο όταν την βγάλαμε από το νερό γιατί της αρέσει πολύ το μπανάκι 😄

Αύριο θα κάνουμε ταξιδάκι... θα πάμε στη Σύμη να προσκυνήσουμε στον Πανορμίτη! ΕΝΝΟΕΊΤΑΙ ότι θα ανάψω κεράκι και για τα κορίτσια μου εδώ! ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Ήταν πολύ καλό κορίτσι!!! Έκλαψε μόνο όταν την βγάλαμε από το νερό γιατί της αρέσει πολύ το μπανάκι 😄

Αύριο θα κάνουμε ταξιδάκι... θα πάμε στη Σύμη να προσκυνήσουμε στον Πανορμίτη! ΕΝΝΟΕΊΤΑΙ ότι θα ανάψω κεράκι και για τα κορίτσια μου εδώ! ❤

Να σας ζήσει το κοριτσάκι σας!! Καλοφωτιστη και τυχερή να είναι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Ήταν πολύ καλό κορίτσι!!! Έκλαψε μόνο όταν την βγάλαμε από το νερό γιατί της αρέσει πολύ το μπανάκι 😄

Αύριο θα κάνουμε ταξιδάκι... θα πάμε στη Σύμη να προσκυνήσουμε στον Πανορμίτη! ΕΝΝΟΕΊΤΑΙ ότι θα ανάψω κεράκι και για τα κορίτσια μου εδώ! ❤

Μπραβο η μπουμπου!!!!! Τι κορη ειναι αυτη!! Σαν τη μαμα του!!! Το καλυτερο κοριτσι!!!

Να σας ζησει καλη μου!!!! Να ειναι γερη, ευλογημενη και καλοτυχη!!🎀🎀🎀💕💕💕💕🧸👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι? Έχω παρατηρήσει πως μετά από την τελευταία παλινδρομη μου, μετά από δύο τρεις μέρες από την ωορρηξία μου, με πιάνουν πόνοι περιόδου ,λίγο η μέση και το στήθος μου και μου συνεχίζουν μέχρι την ημέρα που θα μου έρθει περίοδος. Έχει καμία σας τόσες πολλές μέρες προεόρτια περιόδου? Τους δύο προηγούμενους μήνες πίστευα πως ίσως να είχε γίνει θαύμα αλλά τζιφος. Τώρα πάλι πριν 3-4  μέρες είχα ωορρηξία και από σήμερα το πρωι έχω πάλι τα ίδια. Με πήρε από κάτω γιατί πάλι δεν νομίζω να γίνει κάτι.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Να σας ζήσει το κοριτσάκι σας!! Καλοφωτιστη και τυχερή να είναι!!

 

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Μπραβο η μπουμπου!!!!! Τι κορη ειναι αυτη!! Σαν τη μαμα του!!! Το καλυτερο κοριτσι!!!

Να σας ζησει καλη μου!!!! Να ειναι γερη, ευλογημενη και καλοτυχη!!🎀🎀🎀💕💕💕💕🧸👶

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου ❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Nat20 είπε:

Εδω πας με αυτο που σου μετρανε, εγω στον προηγουμενο υπερηχο ημουν 9&2 με βαση τελευταια περιοδο, αλλα το μετρησαν στο νοσοκομειο και μου ειπαν οτι ημουν 10 ακριβως, δηλ +5. Και πανε με αυτο τωρα. Και στην αυχενικη θα μου πουν ημερομηνια τοκετου.

Οπως και να εχει, γερα να ειναι και λιγες μερες πανω κατω, δεν εχει και τοση σημασια!

Σίγουρα πάνω από όλα να είναι γερά και υγιές!!! Κ εξάλλου όποτε θέλουν αυτά βγαίνουν 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου για τα μηνύματα και την συμπαράσταση! Θέλω να είμαι αισιόδοξη! Εξάλλου δεν μπορώ να κάνω τίποτα παραπάνω. Θα προσέξω και θα ξεκουράζομαι όσο περισσότερο γίνεται.

Το αίμα δεν ήταν πολύ που είχα. Ήταν στο σκούπισμα μόνο. Τώρα έχω λίγα καφέ. Είμαι στην 6η εβδομάδα. Προχθές που το είδαμε το μικρουλι μου ήταν 3χιλιοστα. Μακάρι να τα καταφέρει το νινακι μου και να πάνε όλα καλά!

@Raf123 πόσο όμορφα νέα κορίτσι μου. Και την άλλη εβδομάδα που θα ακούσεις την καρδούλα του θα μαγευτείς! 

 

Ανυπομονώ παρά πολύ 💓💓💓💓💓 

 

στις πριν 10 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Κορίτσια μου...πήγα στον γιατρό..αχ μου έφυγε το άγχος. 

Το νινακι μου σήμερα ήταν αρκετά ήρεμο και καταφέραμε να δούμε πολλά πράγματα.  Είναι 12 εκατοστά και 200 γραμμάρια ( θα τρελαθώ να ξέρετε ❤️)

Σήμερα βγήκα ακριβως όσο είμαι.17+5  οπότε όπως είναι και η περίοδος.  

Η ανάπτυξη του μωρού είναι πολύ καλή. Είδαμε όλη την σπονδυλική. Είδαμε ματάκια μας γύρισε πρόσωπο και μπορούσαμε να το δούμε καθαρά. Ήταν συνεργάσιμο σήμερα. Χαχαχα.. είχε ανοιχτό το στοματακι και το ανοιγοκλεινε και έπινε αμνιακό. Επίσης είχε σταυρωμένα τα χεράκια σχηματίζοντας ένα Χ. λεω δεν πίνει αμνιακό ρε παιδιά. X Factor βλέπει και τραγουδάει.χαχαχαχ

Τώρα είναι να πάω για β επιπέδου 22 η εβδομάδα. Ο γιατρός λέει κανονικά θα πας κατευθειαν..αν αγχώνεσαι πολύ δεν θέλω να αγχώνεσαι θα έρθεις σε δύο βδομάδες να το δούμε. Οπότε θ δω αν έχω πολύ αγωνια θα ξανά πάω. Αλλιώς κατευθείαν β επιπέδου. 

Ααααααα το πιο ωραίο...μου είπε ότι πλέον είναι σίγουρος ότι είναι κοριτσάκι να το κάνω το πάρτυ 😝❣️❣️❣️ η μπουμπουκα μου 😍😍

 

 

 

 

 

 

Τι ωραία μπράβο όλα καλά να σου πηγαίνουν 🥰🥰🥰 θα πας κιολας β επιπέδου;;; Καλέ πως πέρασε τόσο γρήγορα ο καιρός;;;;; Περιμένουμε το πάρτυ να μας πεις!! 

 

στις πριν 10 ώρες, ο/η Froufro είπε:

Κοριτσάκια μου τη κάνετε? Χριστός Ανέστη!!!!! Προσπαθώ να διαβάσω όσα έχω χάσει αλλά θα μου πάρει λίγο χρόνο 😅😅 @Antonia2 μου γλυκιά αν και καθυστερημένα σου εύχομαι χρόνια πολλά και ευτυχισμένα! Ας πραγματοποιηθούν όλες οι ευχές σου μέχρι τα επόμενα γενέθλια και κυρίως η πιο βαθιά σου ευχή!!! Έχω ένα προαίσθημα ότι δεν αργεί να έρθει η στιγμή ❤

@Raf123 μου χρόνια πολλά και σε εσένα και για τα γενέθλια και για την γιορτή σου!!! Του χρόνου θα σβήσεις κεράκια με το ομορφότερο δώρο της ζωής σου 

 

Ήθελα να μπω να σας στείλω τις ευχές μου αλλά ούτε αυτό δεν προλάβαινα 

Γλυκιά μου μανούλα σε ευχαριστώ παρά πολύ!! ❤️❤️❤️❤️Σε σκεφτόμουν λεω κάνατε τη βάφτιση δεν την κάνατε;; Πως ήταν πως περάσατε;;; Το μωράκι έκλαψε;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου ❤️❤️❤️ 
 

παρασκευη σήμερα τέλεια!!! 
 

Να ρωτήσω κάτι τις εγκυουλες ή της μανούλες…είχατε κ εσείς εξάψεις το βράδυ;; Έχει 2 βραδιά ξυπνάω από τον ιδρώτα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Ανυπομονώ παρά πολύ 💓💓💓💓💓 

 

Τι ωραία μπράβο όλα καλά να σου πηγαίνουν 🥰🥰🥰 θα πας κιολας β επιπέδου;;; Καλέ πως πέρασε τόσο γρήγορα ο καιρός;;;;; Περιμένουμε το πάρτυ να μας πεις!! 

 

Γλυκιά μου μανούλα σε ευχαριστώ παρά πολύ!! ❤️❤️❤️❤️Σε σκεφτόμουν λεω κάνατε τη βάφτιση δεν την κάνατε;; Πως ήταν πως περάσατε;;; Το μωράκι έκλαψε;; 

Κοίτα εντάξει τέλος του μήνα είναι η β επιπέδου. Τέλος μαϊου. Οπότε έχω ένα μήνα. ....ναι περνάει πολύ γρήγορα ο καιρός. Έχω διανύσει ήδη το μισό. Είμαι 4 μισή μηνών ❣️ 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου ❤️❤️❤️ 
 

παρασκευη σήμερα τέλεια!!! 
 

Να ρωτήσω κάτι τις εγκυουλες ή της μανούλες…είχατε κ εσείς εξάψεις το βράδυ;; Έχει 2 βραδιά ξυπνάω από τον ιδρώτα 

Εγώ είχα το αντίθετο κρυαδες. Αλλά νομίζω είναι φυσιολογικό και το ένα και το άλλο. Γενικά μια έγγυος μια να ζεσταίνεται και μια να κρυώνει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου ❤️❤️❤️ 
 

παρασκευη σήμερα τέλεια!!! 
 

Να ρωτήσω κάτι τις εγκυουλες ή της μανούλες…είχατε κ εσείς εξάψεις το βράδυ;; Έχει 2 βραδιά ξυπνάω από τον ιδρώτα 

Είχα αλλά πολύ αργότερα, στον 8ο. Βέβαια τότε ήταν Γενάρης μήνας κ είχε βάλει ζέστη! Ο κόσμος έξω με κοντομανικα! Οπότε δεν ξέρω μήπως ήταν κ γενικό το κακό! Θυμάμαι πάντως που πέταγα όλα τα σκέπασματα δεν άντεχα! 

Νομίζω ότι σε σένα είναι λίγο νωρίς, μάλλον είναι επειδή ρυθμίζονται οι ορμόνες! Κάτσε το καλοκαίρι Κύπρο κ με κοιλιά θα είναι τα ωραία 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Είχα αλλά πολύ αργότερα, στον 8ο. Βέβαια τότε ήταν Γενάρης μήνας κ είχε βάλει ζέστη! Ο κόσμος έξω με κοντομανικα! Οπότε δεν ξέρω μήπως ήταν κ γενικό το κακό! Θυμάμαι πάντως που πέταγα όλα τα σκέπασματα δεν άντεχα! 

Νομίζω ότι σε σένα είναι λίγο νωρίς, μάλλον είναι επειδή ρυθμίζονται οι ορμόνες! Κάτσε το καλοκαίρι Κύπρο κ με κοιλιά θα είναι τα ωραία 🤣

Ωχ ήδη άρχισαν τα 30αρια δεν ξέρω πως θα αντέξω αλήθεια χαχαχα! Δεν μπορώ καθόλου τη ζέστη…προτιμώ το κρύο!  Στην αρχή κρύωνα παρά πολύ ο άντρα μ με το κοντό τώρα έχει 2 βραδιά εξάψεις πετάω κ εγώ τα σκεπάσματα χαχα αλλά να σου πω απόψε θα βάλω καλοκαιρινές πιτζάμες!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η babyblue94 είπε:

Κοίτα εντάξει τέλος του μήνα είναι η β επιπέδου. Τέλος μαϊου. Οπότε έχω ένα μήνα. ....ναι περνάει πολύ γρήγορα ο καιρός. Έχω διανύσει ήδη το μισό. Είμαι 4 μισή μηνών ❣️ 

Εγώ είχα το αντίθετο κρυαδες. Αλλά νομίζω είναι φυσιολογικό και το ένα και το άλλο. Γενικά μια έγγυος μια να ζεσταίνεται και μια να κρυώνει. 

Τι έμεινε;; Ένα καλοκαιράκι και θα γνωρίσεις τη μικρούλα σου!! ❤️❤️ Είχα κ εγώ στην αρχή κρυάδες κ μ έλεγε ο άντρας μ ότι είναι χαλασμένος ο θερμοστάτης μου αλλά επειδή γενικά είμαι κρυουλιαρα δεν είχε πάει το μυαλό μ σε εγκυμοσύνη! Και μας το έλεγες εσυ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Raf123 είπε:

Τι έμεινε;; Ένα καλοκαιράκι και θα γνωρίσεις τη μικρούλα σου!! ❤️❤️ Είχα κ εγώ στην αρχή κρυάδες κ μ έλεγε ο άντρας μ ότι είναι χαλασμένος ο θερμοστάτης μου αλλά επειδή γενικά είμαι κρυουλιαρα δεν είχε πάει το μυαλό μ σε εγκυμοσύνη! Και μας το έλεγες εσυ 

Ναι ανυπομονώ να το κρατήσω. Ρε κορίτσια δύσκολη είναι η εγγυμοσυνη να είναι καλά το μωράκι μου αλλά θέλω να περάσει ο καιρός να βγει γρήγορα. Το περνάω πολύ δύσκολα. . Και εσένα πότε σου βγάζει Πητ σύμφωνα με την τελευταία περίοδο;. Χριστουγεννιάτικο; 😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Ναι ανυπομονώ να το κρατήσω. Ρε κορίτσια δύσκολη είναι η εγγυμοσυνη να είναι καλά το μωράκι μου αλλά θέλω να περάσει ο καιρός να βγει γρήγορα. Το περνάω πολύ δύσκολα. . Και εσένα πότε σου βγάζει Πητ σύμφωνα με την τελευταία περίοδο;. Χριστουγεννιάτικο; 😍😍

Μου βγάζει 27/12 🥰🥰🥰 να πω την αλήθεια;;; Πάντα ελεγα ότι θα ήθελα να γεννήσω απο Δεκέμβρη ως Απρίλη χαχαχα ειδικά Δεκέμβρη και Γενάρη για να μεγαλώσει ως το καλοκαίρι να πηγαινουμε βόλτες κ θάλασσα 🥰🥰🥰 αχ μακάρι να πάνε όλα καλά! Γενικά είμαι αισιόδοξη!! 
 

εσυ ταλαιπωρήθηκες αρκετά!! Αλλά χαλάλι στο μωράκι σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Μου βγάζει 27/12 🥰🥰🥰 να πω την αλήθεια;;; Πάντα ελεγα ότι θα ήθελα να γεννήσω απο Δεκέμβρη ως Απρίλη χαχαχα ειδικά Δεκέμβρη και Γενάρη για να μεγαλώσει ως το καλοκαίρι να πηγαινουμε βόλτες κ θάλασσα 🥰🥰🥰 αχ μακάρι να πάνε όλα καλά! Γενικά είμαι αισιόδοξη!! 
 

εσυ ταλαιπωρήθηκες αρκετά!! Αλλά χαλάλι στο μωράκι σου 

Ρε συ τα πιο υπέροχα Χριστούγεννα θα περάσουμε. Εμένα νινακι και εσένα η πρώτη σκαλιά. Τι άλλο να θέλουμε;;; Κορίτσια μου εύχομαι σύντομα να έχουμε και άλλες γεμάτες κοιλιτσες.  Αυτός ο μήνας πήγε πάρα πολύ καλά. Δεν έχουμε παράπονα. ❤️ 

Ναι έχω ταλαιπωρηθεί και συνεχίζω με χάπια αλλά χαλάλι δεν το αλλάζω με τίποτα αυτό που νιώθω μέσα ....αυτές τις μέρες έχω αρχίσει να νιώθω πολύ απαλά κάτι σαν σκιρτισμα μέσα κάτω από το αφαλό. Αλλά είναι τόσο ήπιο που καλά καλά αμφιβάλλω αν το νιώθω 😝 ανυπομονώ σε δύο βδομάδες να νιώσω κλωτσιά 😍

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Ρε συ τα πιο υπέροχα Χριστούγεννα θα περάσουμε. Εμένα νινακι και εσένα η πρώτη σκαλιά. Τι άλλο να θέλουμε;;; Κορίτσια μου εύχομαι σύντομα να έχουμε και άλλες γεμάτες κοιλιτσες.  Αυτός ο μήνας πήγε πάρα πολύ καλά. Δεν έχουμε παράπονα. ❤️ 

Ναι έχω ταλαιπωρηθεί και συνεχίζω με χάπια αλλά χαλάλι δεν το αλλάζω με τίποτα αυτό που νιώθω μέσα ....αυτές τις μέρες έχω αρχίσει να νιώθω πολύ απαλά κάτι σαν σκιρτισμα μέσα κάτω από το αφαλό. Αλλά είναι τόσο ήπιο που καλά καλά αμφιβάλλω αν το νιώθω 😝 ανυπομονώ σε δύο βδομάδες να νιώσω κλωτσιά 😍

 

Στην αρχή έτσι είναι πολύ ήπια αναρωτιέσαι είναι ; Δεν είναι ; Έτσι ξεκινάει, το μωρακι είναι σε 2 βδομαδες όμως θα είναι πιο δυνατό και θα είσαι σίγουρη πλέον 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...