Μετάβαση σε περιεχόμενο

Στα πουλιά τραγούδια δίνει 🕊️🎤🎺 και στα άνθη ευωδιές.🌺🌻...ο Απρίλης μας ετουτος ας γεμίσει τις κοιλιές🤰❤️


babyblue94

Recommended Posts

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΈΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ❤️🤰❤️

diana8:? 

Maroulita:?

Nandia _:11/05

mmarinamanoulitsa:?

ΜαρίαΔημήτρης:10/05 

Lacostaki:07/05                                 

Ntinaki83:?

misofeggaro:?

Heart:?

Antonia2:28/04

Sany:21/04

@Lacostakiβάλε με κ εμένα αν θέλεις στο πινακακι μήπως μου φέρεις γούρι 😍🥰💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Ναι πολύ οριακά το έβαλε η γιατρος αλλά μ είπε ότι ως τη Δευτέρα θα το ακούσουμε..! Εσυ τώρα άλλαξες εβδομάδα με βάση την αυχενική;; 

Κοίτα γενικά πάω με βάση την περίοδο. Επειδή οι υπέρηχοι αλλάζουν . Στην αρχή ήμουν -5 ...μετά έγινε -4 .

Τώρα φαντάσου είμαι -2. Οπότε και στην αυχενική μου γράψανε Πητ με βάση την τελευταία περίοδο. Όπως τα βγάζει δηλαδή και η εφαρμογή .

Τώρα έχω σε λίγο ραντεβού να δω αν θα με βγάλει ακριβώς. Σήμερα είμαι 17+5. Για να δούμε θα έχω απόκλιση; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου ❤️❤️❤️❤️ Εσυ κοντεύεις για την αυχενική σου ❤️❤️❤️ Δεν ξέρω ποτέ έγινε η σύλληψη βρε κορίτσια ήταν πολύ περιορισμένες οι επαφές μας εγώ νομίζω ωορρηξία είχα Κυριακή είχαμε κάνει το πρωί και κάναμε πιο πριν κ 1 Παρασκευή και μια τριτη νομίζω  κ μια ακριβώς μολις μ τελειωσε η περίοδος… Κυριακή βράδυ πέθανε ο παππούς κ δεν ξανά είχαμε επαφή ο άντρας μ δεν είχε όρεξη 

Τιποτα κοριτσακι μου! Ναι, θα παω στις 9/05 ❤️❤️❤️ Μακαρι να ειναι ολα καλα!!!

Οταν θα ειναι πιο μεγαλο και θα μπορουν να στο μετρησουν σε κανενα μηνα, θα σου πουν ακριβως ποσο ειναι και με αυτο θα πορευεσαι! Οποτε και να εγινε, σημασια εχει οτι εγινε 😉😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Κοίτα γενικά πάω με βάση την περίοδο. Επειδή οι υπέρηχοι αλλάζουν . Στην αρχή ήμουν -5 ...μετά έγινε -4 .

Τώρα φαντάσου είμαι -2. Οπότε και στην αυχενική μου γράψανε Πητ με βάση την τελευταία περίοδο. Όπως τα βγάζει δηλαδή και η εφαρμογή .

Τώρα έχω σε λίγο ραντεβού να δω αν θα με βγάλει ακριβώς. Σήμερα είμαι 17+5. Για να δούμε θα έχω απόκλιση; 

Ααα νόμιζα ότι όταν γίνει η αυχενική μετά πας με εκείνο το νούμερο !! Άντε τέλεια ελπίζω σήμερα να σας επιβεβαιώσει το φύλο να μπορείς να κανεις το πάρτυ 🥰🥳🥳🥳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nat20 είπε:

Τιποτα κοριτσακι μου! Ναι, θα παω στις 9/05 ❤️❤️❤️ Μακαρι να ειναι ολα καλα!!!

Οταν θα ειναι πιο μεγαλο και θα μπορουν να στο μετρησουν σε κανενα μηνα, θα σου πουν ακριβως ποσο ειναι και με αυτο θα πορευεσαι! Οποτε και να εγινε, σημασια εχει οτι εγινε 😉😘😘😘

Ε ναι αυτό έχει σημασία οντως!!! Όλα καλά θα σου πάνε είμαι σίγουρη!!! Να είσαι θετική και να κανεις θετικές σκέψεις συνέχεια!! ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Ααα νόμιζα ότι όταν γίνει η αυχενική μετά πας με εκείνο το νούμερο !! Άντε τέλεια ελπίζω σήμερα να σας επιβεβαιώσει το φύλο να μπορείς να κανεις το πάρτυ 🥰🥳🥳🥳

Εδω πας με αυτο που σου μετρανε, εγω στον προηγουμενο υπερηχο ημουν 9&2 με βαση τελευταια περιοδο, αλλα το μετρησαν στο νοσοκομειο και μου ειπαν οτι ημουν 10 ακριβως, δηλ +5. Και πανε με αυτο τωρα. Και στην αυχενικη θα μου πουν ημερομηνια τοκετου.

Οπως και να εχει, γερα να ειναι και λιγες μερες πανω κατω, δεν εχει και τοση σημασια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Melikara86 είπε:

@Lacostakiβάλε με κ εμένα αν θέλεις στο πινακακι μήπως μου φέρεις γούρι 😍🥰💗

Ευχαριστω που με έβαλες και μένα !!! Αδιαθέτησα όμως δυστυχώς !!! Πάμε για αυτό το μήνα !τελείωσε η περίοδος … ξεκινάω εντατικά …

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου για τα μηνύματα και την συμπαράσταση! Θέλω να είμαι αισιόδοξη! Εξάλλου δεν μπορώ να κάνω τίποτα παραπάνω. Θα προσέξω και θα ξεκουράζομαι όσο περισσότερο γίνεται.

Το αίμα δεν ήταν πολύ που είχα. Ήταν στο σκούπισμα μόνο. Τώρα έχω λίγα καφέ. Είμαι στην 6η εβδομάδα. Προχθές που το είδαμε το μικρουλι μου ήταν 3χιλιοστα. Μακάρι να τα καταφέρει το νινακι μου και να πάνε όλα καλά!

@Raf123 πόσο όμορφα νέα κορίτσι μου. Και την άλλη εβδομάδα που θα ακούσεις την καρδούλα του θα μαγευτείς! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Melikara86 είπε:

@Lacostakiβάλε με κ εμένα αν θέλεις στο πινακακι μήπως μου φέρεις γούρι 😍🥰💗

Και φυσικά θα σε βάλω κορίτσι μου αλλά θέλω ημερομηνία τις επόμενης περιόδου σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lacostaki είπε:

Και φυσικά θα σε βάλω κορίτσι μου αλλά θέλω ημερομηνία τις επόμενης περιόδου σου

Χμμμμ τώρα είναι μπέρδεμα...χαχαχα περίμενα, με βάσει φυσιολογικού κύκλου, αν κ εγώ έχω άστατο στις 15 Απριλίου.... Αντί να έρθει όμως είδα καφέ υγρά κ σήμερα πήγα στον γιατρό να δει το ενδομήτριο μου κάνεμε υπέρηχο κ μου είπε ότι λογικά αυτά τα καφέ μάλλον ήταν ωορρηξία κ αν δεν έρθω σε 10 ημέρες περίπου να κάνω μια χοριακη κ βλέπουμε!!! 

 

Επομένως δεν ξέρω τι να σου πω σαν ημερομηνία 😥

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου για τα μηνύματα και την συμπαράσταση! Θέλω να είμαι αισιόδοξη! Εξάλλου δεν μπορώ να κάνω τίποτα παραπάνω. Θα προσέξω και θα ξεκουράζομαι όσο περισσότερο γίνεται.

Το αίμα δεν ήταν πολύ που είχα. Ήταν στο σκούπισμα μόνο. Τώρα έχω λίγα καφέ. Είμαι στην 6η εβδομάδα. Προχθές που το είδαμε το μικρουλι μου ήταν 3χιλιοστα. Μακάρι να τα καταφέρει το νινακι μου και να πάνε όλα καλά!

@Raf123 πόσο όμορφα νέα κορίτσι μου. Και την άλλη εβδομάδα που θα ακούσεις την καρδούλα του θα μαγευτείς! 

 

Όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου....απλά όσο μπορείς να μείνεις ξαπλωμένη....δεν ξέρω τι οδηγίες σου έδωσε ο γιατρός σου... Δεν σου είπε να πας να σε δεί;; 

Θετική σκέψη κ αισιοδοξία...κ θα δέις όλα θα πάνε τέλεια 💗💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Melikara86 είπε:

Όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου....απλά όσο μπορείς να μείνεις ξαπλωμένη....δεν ξέρω τι οδηγίες σου έδωσε ο γιατρός σου... Δεν σου είπε να πας να σε δεί;; 

Θετική σκέψη κ αισιοδοξία...κ θα δέις όλα θα πάνε τέλεια 💗💗💗💗

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!💗 Όχι τον ρώτησα αλλά μου είπε δεν χρειάζεται να με δει. Βασικά με καθησύχασε! Μου είπε να ξεκουραστώ! Αχ δεν ξέρω δεν είναι εύκολο να ησυχάσω. Προσπαθώ να μην το σκέφτομαι αλλά είναι τόσο δύσκολο!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Ααα νόμιζα ότι όταν γίνει η αυχενική μετά πας με εκείνο το νούμερο !! Άντε τέλεια ελπίζω σήμερα να σας επιβεβαιώσει το φύλο να μπορείς να κανεις το πάρτυ 🥰🥳🥳🥳

Κορίτσια μου...πήγα στον γιατρό..αχ μου έφυγε το άγχος. 

Το νινακι μου σήμερα ήταν αρκετά ήρεμο και καταφέραμε να δούμε πολλά πράγματα.  Είναι 12 εκατοστά και 200 γραμμάρια ( θα τρελαθώ να ξέρετε ❤️)

Σήμερα βγήκα ακριβως όσο είμαι.17+5  οπότε όπως είναι και η περίοδος.  

Η ανάπτυξη του μωρού είναι πολύ καλή. Είδαμε όλη την σπονδυλική. Είδαμε ματάκια μας γύρισε πρόσωπο και μπορούσαμε να το δούμε καθαρά. Ήταν συνεργάσιμο σήμερα. Χαχαχα.. είχε ανοιχτό το στοματακι και το ανοιγοκλεινε και έπινε αμνιακό. Επίσης είχε σταυρωμένα τα χεράκια σχηματίζοντας ένα Χ. λεω δεν πίνει αμνιακό ρε παιδιά. X Factor βλέπει και τραγουδάει.χαχαχαχ

Τώρα είναι να πάω για β επιπέδου 22 η εβδομάδα. Ο γιατρός λέει κανονικά θα πας κατευθειαν..αν αγχώνεσαι πολύ δεν θέλω να αγχώνεσαι θα έρθεις σε δύο βδομάδες να το δούμε. Οπότε θ δω αν έχω πολύ αγωνια θα ξανά πάω. Αλλιώς κατευθείαν β επιπέδου. 

Ααααααα το πιο ωραίο...μου είπε ότι πλέον είναι σίγουρος ότι είναι κοριτσάκι να το κάνω το πάρτυ 😝❣️❣️❣️ η μπουμπουκα μου 😍😍

 

 

 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααα ρώτησα και κάποια πράγματα.με αφήνει να βάζω αποσμητικο και ελαφρύ άρωμα. 

 

.επισης λίγη μπύρα και λιγο ICE Tea με αφήνει. 

 

Μου ειπε για την μέση και την ουριτσα που με πονάει ότι έτσι θα γίνεται και όσο περνάει ο καιρός θα πονάω. Να κοιτάω να βάζω ένα μαξιλάρι για να κάτσω.και γενικα να ξεκουράζομαι. 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου τη κάνετε? Χριστός Ανέστη!!!!! Προσπαθώ να διαβάσω όσα έχω χάσει αλλά θα μου πάρει λίγο χρόνο 😅😅 @Antonia2 μου γλυκιά αν και καθυστερημένα σου εύχομαι χρόνια πολλά και ευτυχισμένα! Ας πραγματοποιηθούν όλες οι ευχές σου μέχρι τα επόμενα γενέθλια και κυρίως η πιο βαθιά σου ευχή!!! Έχω ένα προαίσθημα ότι δεν αργεί να έρθει η στιγμή ❤

@Raf123 μου χρόνια πολλά και σε εσένα και για τα γενέθλια και για την γιορτή σου!!! Του χρόνου θα σβήσεις κεράκια με το ομορφότερο δώρο της ζωής σου 

 

Ήθελα να μπω να σας στείλω τις ευχές μου αλλά ούτε αυτό δεν προλάβαινα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλω να πω στα καινούρια κορίτσια καλώς ήρθατε! Δεν με ξέρετε, αυτές τις μέρες δεν είμαι ομιλητική.... όταν ξεκινήσω θα με μάθετε 😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Θέλω να πω στα καινούρια κορίτσια καλώς ήρθατε! Δεν με ξέρετε, αυτές τις μέρες δεν είμαι ομιλητική.... όταν ξεκινήσω θα με μάθετε 😂😂😂😂

Δεν είμαι καινούργια αλλά είχα καιρό να εμφανιστω χαχχαχα  είχα μια αποβολή πέρυσι το είχα μοιραστεί με τα κορίτσια εδώ από την αρχή μέχρι το τέλος.

Κάποιες μπορεί να με θυμούνται κάποιες όχι...

Πάντως καλώς σάς βρήκα ξανά 🥰💗🥰💗 και εύχομαι τα καλύτερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!💗 Όχι τον ρώτησα αλλά μου είπε δεν χρειάζεται να με δει. Βασικά με καθησύχασε! Μου είπε να ξεκουραστώ! Αχ δεν ξέρω δεν είναι εύκολο να ησυχάσω. Προσπαθώ να μην το σκέφτομαι αλλά είναι τόσο δύσκολο!!!!!!!

Να μην αγχώνεσαι όλα θα πάνε καλά...απλά να ξεκουραστείς όσο μπορείς μην κάνεις πολλά πολλά!! 

Ξέρω είναι δύσκολο να το βγάλεις από το μυαλό σου ,αλλά να έχεις πίστη κ σκέφτεσαι θετικά...θα δέις πως όλα είναι οκ.💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια μήπως δουλεύει κάποια σε λογιστικό γραφείο να ασχολείται με προγράμματα οαεδ να ρωτήσω κάτι σε μνμ;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Melikara86 είπε:

Χμμμμ τώρα είναι μπέρδεμα...χαχαχα περίμενα, με βάσει φυσιολογικού κύκλου, αν κ εγώ έχω άστατο στις 15 Απριλίου.... Αντί να έρθει όμως είδα καφέ υγρά κ σήμερα πήγα στον γιατρό να δει το ενδομήτριο μου κάνεμε υπέρηχο κ μου είπε ότι λογικά αυτά τα καφέ μάλλον ήταν ωορρηξία κ αν δεν έρθω σε 10 ημέρες περίπου να κάνω μια χοριακη κ βλέπουμε!!! 

 

Επομένως δεν ξέρω τι να σου πω σαν ημερομηνία 😥

Α χα!!! Σου είπε ότι μάλλον ήταν ωορρηξία και αφού σου είπε να κάνεις χοριακη αν δεν έρθει σε 10 μέρες σημαίνει ότι δεν είναι σίγουρος ότι δεν ήταν εμφύτευση... Άρα μπορεί να σε βαλω κατευθείαν στο άλλο πινακακι😉😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Α χα!!! Σου είπε ότι μάλλον ήταν ωορρηξία και αφού σου είπε να κάνεις χοριακη αν δεν έρθει σε 10 μέρες σημαίνει ότι δεν είναι σίγουρος ότι δεν ήταν εμφύτευση... Άρα μπορεί να σε βαλω κατευθείαν στο άλλο πινακακι😉😉

Αχ λέγε μου κ εσύ τέτοια να τρελαθώ...χαχαχ 

Κοίτα μου είπε ότι αν είναι εγκυμοσύνη δεν φαίνεται ακόμη στον υπέρηχο,είναι πολύ νωρίς.

Του είπα ότι επαφές τον Μάρτιο δεν είχα άντε το πολύ μία ,μη γελάς....δεν θυμάμαι.

Τώρα τον Απρίλιο είχαμε... Με ρώτησε αν είχαμε πρίν κ μετά τα καφέ που είδα... Κ του είπα ναι... Κ εκεί μου είπε οκ αν δεν έρθεις σε δέκα περίπου ημέρες περίοδο πάρε με τηλ να κάνεις μια χοριακη .

Τώρα τι να σου πω....μέχρι τότε θα σκάσω!!! Βάλε με εσύ σε όποιον θέλεις....💗💗💗 Και ευχη σου να μην έρθει καθόλου η ακατανομαστη 🤣🤪🤣🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Χαχαχαχαχα εχεις δίκιο 😂😂😂😂 να δω πως θα εκτονώνομαι τώρα!! Μπορεί να πηγαινουμε λιο περπάτημα με τους σκύλους κάθε ΣΚ και μπορεί να πηγαίνω στην δουλεια του άντρα μου να καμνω λίγο με την μπάλα…ασκήσεις για έγκυες 

Όλα με μέτρο..  μην μας βγει ζαλισμένο το μωρο 🤣🤣🤣

 

στις πριν 4 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Δε το σκέφτηκα και άφησα το κινητό μου στη τσάντα έξω…την Τρίτη θα πάρω το κινητό μου μαζί μου μέσα 💓💓💓

Μου είχε πει πέρσι η γιατρός να βγάλω βίντεο για να τα βλέπει και ο αντρας μου ... δεν είμαι εγώ τόσο Σαίνη 🤣🤣🤣🤣🤣

 

στις πριν 3 ώρες, ο/η Melikara86 είπε:

@Raf123υπέροχα τα νέα σου....την επόμενη θα ακούσεις κ την καρδούλα.το πιο τέλειο συναίσθημα!!!💗💗💗

Εγώ κορίτσια μου τελικά πήγα στον γιατρό,του είπα τι έχει γίνει κ μου είπε να πάω να μου κάνει έναν υπέροχο να μέτρηση το ενδομήτριο.

Με βάση αυτά που του είπα κ με την λογική ότι περιμένω περίοδο το ενδομήτριο μου ήταν μου είπε πολύ καλό .   Μου είπε έχω μια εικόνα light πολυκυστικων . Ότι όλα είναι καθαρά και πως πρέπει να ρυθμίσουμε την περίοδο .

Μου έγραψε ορμονολογικες εξετάσεις, πως μάλλον το καφέ που είδα το πιο πιθανό να ήταν ωορρηξία και λογικά σε καμιά δεκαριά μέρες θα έρθω περίοδο.

Αν όμως δεν έρθω να τον πάρω τηλ να μου γράψει μια χοριακη να κάνω αν έρθω την 3-4 μέρα να πάω να κάνω τις εξετάσεις! 

Να προσπαθήσω να χάσω 5-7 κιλακια γιατί επιβαρύνει τις πολυκυστικες και μετά να ξεκινήσω βιταμίνες , μου έδωσε τις inofert plus.

Οπότε περιμένουμε κ ανάλογα θα πράξουμε!! Δεν βλέπει μου είπε ωαρριο έτοιμο να σκάσει επομένως με βάσει την εικόνα της μήτρας έχει γίνει !!

Αυτααααα 💗🥰😍

Ωραία σιγά σιγά θα τα ρυθμίσεις όλα και θα ερθει καλοκαιρινό το σπορακι ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Θέλω να πω στα καινούρια κορίτσια καλώς ήρθατε! Δεν με ξέρετε, αυτές τις μέρες δεν είμαι ομιλητική.... όταν ξεκινήσω θα με μάθετε 😂😂😂😂

Σε ευχαριστούμε !!!! Καλώς να σε μάθουμε  !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου για τα μηνύματα και την συμπαράσταση! Θέλω να είμαι αισιόδοξη! Εξάλλου δεν μπορώ να κάνω τίποτα παραπάνω. Θα προσέξω και θα ξεκουράζομαι όσο περισσότερο γίνεται.

Το αίμα δεν ήταν πολύ που είχα. Ήταν στο σκούπισμα μόνο. Τώρα έχω λίγα καφέ. Είμαι στην 6η εβδομάδα. Προχθές που το είδαμε το μικρουλι μου ήταν 3χιλιοστα. Μακάρι να τα καταφέρει το νινακι μου και να πάνε όλα καλά!

@Raf123 πόσο όμορφα νέα κορίτσι μου. Και την άλλη εβδομάδα που θα ακούσεις την καρδούλα του θα μαγευτείς! 

 

Μια χαρά θα τα πας .. μπορεί να ήταν μια μικρή αποκόλληση..εγω στον 2ο θυμάμαι είχα αρρωστήσει και με έπιασε ένας απαίσιος δυνατός βήχας και στο σκούπισμα είχα αίμα..  μια χαρά πήγαν όλα 

 

στις πριν 55 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Κορίτσια μου...πήγα στον γιατρό..αχ μου έφυγε το άγχος. 

Το νινακι μου σήμερα ήταν αρκετά ήρεμο και καταφέραμε να δούμε πολλά πράγματα.  Είναι 12 εκατοστά και 200 γραμμάρια ( θα τρελαθώ να ξέρετε ❤️)

Σήμερα βγήκα ακριβως όσο είμαι.17+5  οπότε όπως είναι και η περίοδος.  

Η ανάπτυξη του μωρού είναι πολύ καλή. Είδαμε όλη την σπονδυλική. Είδαμε ματάκια μας γύρισε πρόσωπο και μπορούσαμε να το δούμε καθαρά. Ήταν συνεργάσιμο σήμερα. Χαχαχα.. είχε ανοιχτό το στοματακι και το ανοιγοκλεινε και έπινε αμνιακό. Επίσης είχε σταυρωμένα τα χεράκια σχηματίζοντας ένα Χ. λεω δεν πίνει αμνιακό ρε παιδιά. X Factor βλέπει και τραγουδάει.χαχαχαχ

Τώρα είναι να πάω για β επιπέδου 22 η εβδομάδα. Ο γιατρός λέει κανονικά θα πας κατευθειαν..αν αγχώνεσαι πολύ δεν θέλω να αγχώνεσαι θα έρθεις σε δύο βδομάδες να το δούμε. Οπότε θ δω αν έχω πολύ αγωνια θα ξανά πάω. Αλλιώς κατευθείαν β επιπέδου. 

Ααααααα το πιο ωραίο...μου είπε ότι πλέον είναι σίγουρος ότι είναι κοριτσάκι να το κάνω το πάρτυ 😝❣️❣️❣️ η μπουμπουκα μου 😍😍

 

 

 

 

 

 

Αχχχ τι μπυ θύμισες.. ο μεγάλος είναι σχεδόν 14 και ο μικρός σχεδόν 9 και τα θυμάμαι σαν χτες όλα αααα... εύχομαι να έχεις πάντα τόσο όμορφα νεα

 

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Κοριτσάκια μου τη κάνετε? Χριστός Ανέστη!!!!! Προσπαθώ να διαβάσω όσα έχω χάσει αλλά θα μου πάρει λίγο χρόνο 😅😅 @Antonia2 μου γλυκιά αν και καθυστερημένα σου εύχομαι χρόνια πολλά και ευτυχισμένα! Ας πραγματοποιηθούν όλες οι ευχές σου μέχρι τα επόμενα γενέθλια και κυρίως η πιο βαθιά σου ευχή!!! Έχω ένα προαίσθημα ότι δεν αργεί να έρθει η στιγμή ❤

@Raf123 μου χρόνια πολλά και σε εσένα και για τα γενέθλια και για την γιορτή σου!!! Του χρόνου θα σβήσεις κεράκια με το ομορφότερο δώρο της ζωής σου 

 

Ήθελα να μπω να σας στείλω τις ευχές μου αλλά ούτε αυτό δεν προλάβαινα 

Αληθώς ο κύριος.. να χαίρεσαι την οικογένεια σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Θέλω να πω στα καινούρια κορίτσια καλώς ήρθατε! Δεν με ξέρετε, αυτές τις μέρες δεν είμαι ομιλητική.... όταν ξεκινήσω θα με μάθετε 😂😂😂😂

Καλώς σας βρήκαμε! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...