Μετάβαση σε περιεχόμενο

Στα πουλιά τραγούδια δίνει 🕊️🎤🎺 και στα άνθη ευωδιές.🌺🌻...ο Απρίλης μας ετουτος ας γεμίσει τις κοιλιές🤰❤️


babyblue94

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

μια χαρα.. να προλαβω να χασω και κανενα κιλο μην ξεκινησω με περιττα κιλα την εγκυμοσυνη χαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

ΕΙΣΑΙ ΤΡΕΛΟΚΟΜΕΙΟ!!!! 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!

Είμαι πολύ στεναχωρημένη. Πριν καμιά ώρα μου ήρθε αίμα και φοβάμαι πάρα πολύ κορίτσια! Πήρα τον γιατρό και μου είπε να κάνω μια ένεση και να ξεκουραστώ! Δεν ξέρω πραγματικά έχω πανικοβληθεί! Έχω και λίγα πονάκια και αυτό με τρομάζει ακόμα περισσότερο! Ήθελα να σας το πω γιατί πραγματικά θέλω να βάλω τα κλάματα!

Κοριτσι μου καλο εχω διαβασει πολλες φορες στο φορουμ να εχουν οι εγκυες αιμα.. επισης μια φιλη μου που γεννησε 6 Απριλη ειχε αρκετες φορες αιμα! κανε οτι σου λεει ο γιατρος και προσπαθησε οσο γινεται να καθεσαι ξαπλα! θετικη σκεψη κι ολα θα πανε καλα!!! ❤️🤞❤️😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/4/2022 at 1:36 ΠΜ, ο/η Antonia2 είπε:

Χρονια πολλα γλυκια μου!!!! Να χαιρεσαι την οικογενεια σου, να ειστε υγιεις κι ευτυχισμενοι!!!❤❤❤❤😘😘😘😘

Ευχαριστω παρα πολυ για τις ευχες!!! Να εχουμε ολοι υγεια ευχομαι!! Μακαρι να πιασουν οι ευχες σου!!! 🤞🤞🤗

Αναφορικα με το διλημμα σου, εγω θα εκανα χωρια τη βαφτιση απ το γαμο!!  Φετος το ενα μυστηριο κ του χρονου το αλλο. Κ θα ζησεις το γαμο σου πιο εντονα χωρις να τρεχεις πανικοβλητη για το συντονισμο της βαφτισης κ το μπεμπε δε θ μεγσλωσει πολυ γ τη βαφτιση.. βεβσια θα μου πεις τα εξοδα θα εινσι διπλα.. αν τιθεται θεμα οικονομικο, καντε τα μαζι πακετο!!! 😉😉

Ευχαριστώ πολύ Τόνια μου❤️❤️🥰

Συμφωνώ μαζί σου!! Κι εγώ να σου πω την αλήθεια προτιμώ χωριστά!! Απλά φοβάμαι ότι αν κάνουμε φέτος τη βάφτιση δε θα γίνει ποτέ ο γάμος ☹️ Γιατί έχουμε παντρευτεί ούτως ή άλλως πριν 2 χρόνια με πολιτικό..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Melikara86 είπε:

Καλημέρα γλυκιά μου...αν σου πω ότι δεν θυμάμαι ούτε ποτέ είχαμε επαφή τον περασμένο μήνα θα το πιστέψεις;;; Από το άγχος γτ έτρεχα με ένα οικογενειακό θέμα .

Ούτε ο άντρας μου θυμάται,μου λέει σήμερα μήπως δεν είχαμε καθόλου;; Πάει αυτό ήταν, μπερδεύτηκα τελείως!!!

🤣🤣🤣🤣🤣

Δεν ξέρω θα μιλήσω με τον γυναικολόγο να μου πει αν είναι να πάω από εκεί να δεί μήπως είναι καμιά κύστη μου φαίνεται λίγο δύσκολο για εγκυμοσύνη, βέβαια τα πονακια έρχονται κ φεύγουν κ έχω πολλά υγρά διάφανα!! 

Θα μείνεις εγκυουλα κ σύντομα,στο εύχομαι μεσα από την καρδιά μου 💗

χμ και η @marinamanoulitsa εχει τετοια υγρα.. για να δουμε.. θα μεγαλωσει η παρεα μας με σπορακια

 

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!

Είμαι πολύ στεναχωρημένη. Πριν καμιά ώρα μου ήρθε αίμα και φοβάμαι πάρα πολύ κορίτσια! Πήρα τον γιατρό και μου είπε να κάνω μια ένεση και να ξεκουραστώ! Δεν ξέρω πραγματικά έχω πανικοβληθεί! Έχω και λίγα πονάκια και αυτό με τρομάζει ακόμα περισσότερο! Ήθελα να σας το πω γιατί πραγματικά θέλω να βάλω τα κλάματα!

αιμα κανονικο η καφε? γιατι καφε ειχα και εγω στον μεγαλο και απλα ειχα μεινει ξαπλωμενη και δεν πιεζομουν.. τωρα ειναι σχεδον 14 χρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/4/2022 at 11:23 ΠΜ, ο/η Raf123 είπε:

Καλημεραα κοριτσάκι μου χρόνια πολλά!! Ευχαριστώ  πολύ για τις ευχές ❤️❤️❤️❤️ 
 

εγω βασικά αυτό σκέφτομαι ότι αν δεν κάνουμε κ τώρα τον γάμο δεν θα τον κάνουμε ποτέ θα είναι η Τρίτη ακύρωση χαχαχαχα θα δούμε πως θα πάει η εγκυμοσύνη και θα αποφασίσουμε! Πολιτικό κάναμε πέρσι γιατί θελαμε ένα επίδομα για το σπίτι που χτίζουμε και ήταν πολλά τα λεφτά για να το χάναμε!! 
 

εγω νομίζω να τα κάνετε μαζί θα είναι πολύ ωραία ❤️❤️❤️

Τίποτα❤️❤️ Πώς πας;; Ξεκίνησαν τα συμπτώματα; 😅

Χαχαχα κι εμείς τρεις φορές έχουμε ακυρώσει το θρησκευτικό..μια η καραντίνα, μια η δεύτερη εγκυμοσύνη, μια κάτι άλλα θέματα..ε λέω δε μας θέλει😆 και στον πολιτικό είχαμε πέσει πάνω στην καραντίνα και πάλι δεν κάναμε τίποτα, παντρευτήκαμε 20 Μαρτίου του ‘20 μόλις ξεκίνησε η καραντίνα, και δεν πήγαμε ούτε στο δημαρχείο, απλά κατέβηκαν αυτοί κάτω κ πήγαμε εμείς κ οι μάρτυρες ένας ένας κ υπογράψαμε κάτι χαρτιά..οπότε κατάλαβες δεν το έχουμε ζήσει καθόλου!!

Κι εγώ προτιμώ χωριστά που είπε κ η Τόνια, αλλά δε ξέρω ρε γαμώτο φοβάμαι αυτό που της είπα, ότι με τόσες ακυρώσεις κ αφού είμαστε ήδη παντρεμένοι, φοβάμαι ότι αν δεν τα κάνουμε μαζί δε θα κάνουμε ποτέ θρησκευτικό…☹️Ενώ προτιμώ χώρια

Εσείς τελικά σκεφτήκατε τι θα κάνετε; Όπως έκατσε τώρα θα είσαι σε προχωρημένη εγκυμοσύνη αν το κάνετε τον Οκτώβριο!! Εκτός αν κάνετε του χρόνου μαζί γαμοβάφτιση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Ευχαριστώ πολύ Τόνια μου❤️❤️🥰

Συμφωνώ μαζί σου!! Κι εγώ να σου πω την αλήθεια προτιμώ χωριστά!! Απλά φοβάμαι ότι αν κάνουμε φέτος τη βάφτιση δε θα γίνει ποτέ ο γάμος ☹️ Γιατί έχουμε παντρευτεί ούτως ή άλλως πριν 2 χρόνια με πολιτικό..!!

Φίλη μου φοβάμαι ότι έχεις δίκιο! Κ μια φίλη μου έλεγε να κάνουν γάμο κ βάφτιση, κάτι έτυχε κ έκαναν μόνο βάφτιση κ γάμος δεν έγινε ποτέ. Δεν είναι κ της θρησκείας (θα το έκαναν πιο πολυ για γλέντι) οπότε απλά ξέμεινε κ δεν έγινε ποτέ. Φέτος κλείνει 15 χρόνια γάμου με παιδιά 10 κ 5, οπότε κατάλαβες! 

Αν θες σίγουρα θρησκευτικό βάλε τα μαζί... Κάνε κ διπλή βάφτιση αν γίνεται! Ή κάνε γάμο στη 2η βάφτιση (το έκανε φίλη μου, παντρεύτηκε με γάμο βάφτιση στο 2ο!) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Ευχαριστώ πολύ Τόνια μου❤️❤️🥰

Συμφωνώ μαζί σου!! Κι εγώ να σου πω την αλήθεια προτιμώ χωριστά!! Απλά φοβάμαι ότι αν κάνουμε φέτος τη βάφτιση δε θα γίνει ποτέ ο γάμος ☹️ Γιατί έχουμε παντρευτεί ούτως ή άλλως πριν 2 χρόνια με πολιτικό..!!

εχεις ενα δικιο νομιζω... μετα θα μεγαλωσουν τα ζουζουνια, θα μπουν αλλες προτεραιοτητες και θα πειτε που να τρεχουμε τωρα για θρησκευτικο;; κι αλλα εξοδα;; ας το αφησουμε...

ο αντρας σου τι λεει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!

Είμαι πολύ στεναχωρημένη. Πριν καμιά ώρα μου ήρθε αίμα και φοβάμαι πάρα πολύ κορίτσια! Πήρα τον γιατρό και μου είπε να κάνω μια ένεση και να ξεκουραστώ! Δεν ξέρω πραγματικά έχω πανικοβληθεί! Έχω και λίγα πονάκια και αυτό με τρομάζει ακόμα περισσότερο! Ήθελα να σας το πω γιατί πραγματικά θέλω να βάλω τα κλάματα!

Πολύ αίμα;;;; εγώ όταν ήμουν έγκυος στον 7ο μήνα είχα αιματοουρια και νόμιζα ότι ήταν αίμα από τον κόλπο αλλά όλα πήγαν καλά... Σε παρακαλώ ηρέμησε,κάνε την ένεση σου πήγαινε να σε δει όμως ο γιατρός το απόγευμα, εμένα με είχε δει την ίδια ημέρα... Κάνε και την προσευχουλα σου και όλα καλά θα πάνε!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Τίποτα❤️❤️ Πώς πας;; Ξεκίνησαν τα συμπτώματα; 😅

Χαχαχα κι εμείς τρεις φορές έχουμε ακυρώσει το θρησκευτικό..μια η καραντίνα, μια η δεύτερη εγκυμοσύνη, μια κάτι άλλα θέματα..ε λέω δε μας θέλει😆 και στον πολιτικό είχαμε πέσει πάνω στην καραντίνα και πάλι δεν κάναμε τίποτα, παντρευτήκαμε 20 Μαρτίου του ‘20 μόλις ξεκίνησε η καραντίνα, και δεν πήγαμε ούτε στο δημαρχείο, απλά κατέβηκαν αυτοί κάτω κ πήγαμε εμείς κ οι μάρτυρες ένας ένας κ υπογράψαμε κάτι χαρτιά..οπότε κατάλαβες δεν το έχουμε ζήσει καθόλου!!

Κι εγώ προτιμώ χωριστά που είπε κ η Τόνια, αλλά δε ξέρω ρε γαμώτο φοβάμαι αυτό που της είπα, ότι με τόσες ακυρώσεις κ αφού είμαστε ήδη παντρεμένοι, φοβάμαι ότι αν δεν τα κάνουμε μαζί δε θα κάνουμε ποτέ θρησκευτικό…☹️Ενώ προτιμώ χώρια

Εσείς τελικά σκεφτήκατε τι θα κάνετε; Όπως έκατσε τώρα θα είσαι σε προχωρημένη εγκυμοσύνη αν το κάνετε τον Οκτώβριο!! Εκτός αν κάνετε του χρόνου μαζί γαμοβάφτιση!

Είπαμε να δούμε πως θα πάει η εγκυμοσύνη και θα πράξουμε ανάλογα αλλά προς την ακύρωση πάει πάλι 😂😂😂 

μια μερα καθώς έκανα σκρολ στο ινσταγκραμ έπεσα πάνω σε μια φωτό του Σάκης Ρούβα στο γάμο με τα παιδιά του παρανυφάκια και το στέλνω της μάνας μ και της λεω έτσι με βλέπω κ εμένα…πρώτα θα κάνω παιδιά μετά θα παντρευτώ έτοιμα κ παρανυφάκια χαχαχαχα 

εμεις τον πολιτικό τον κάναμε 22/5 πέρσι κ απλά περιμέναμε να βγούμε από λοκνταουν για να μπορούμε να καλέσουμε έστω τα αδέρφια μας τους γονεις μας κ τους παππούδες γιαγιάδες γιατί λέμε ως να κάνουμε γάμο ισως να μην ζουν…να φανταστείς μάρτυρες μΠηκε η αδερφή του άντρα μ κ ο αδερφος μ γιατί δεν είχαμε έξτρα άτομα για φιλους 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/4/2022 at 8:15 ΠΜ, ο/η evaioan είπε:

Παλαιότερα είχα ακούσει ότι αν δεν είναι παντρεμένοι οι γονείς κάποιοι ιερείς δεν βαφτίζουν τα παιδιά. Αναχρονιστικο τελείως αλλά ρώτα καλού κακού. 

Ναι αυτό ισχύει για τους νονούς, αν είναι παντρεμένοι με πολιτικό δε δέχονται οι περισσότεροι παπάδες να βαφτίσουν…αν είναι ελεύθεροι ή παντρεμένοι με θρησκευτικό μπορούν..οι γονείς δεν τους νοιάζει..τους νοιάζει ο νονός γιατί κ καλά είναι ο πνευματικός γονιός που καλείται να βάλει το παιδί στο δρόμο του Θεού, οπότε αν είναι παντρεμένος με πολιτικό και καλά δείχνει ότι δεν αποδέχεται την εκκλησία..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!

Είμαι πολύ στεναχωρημένη. Πριν καμιά ώρα μου ήρθε αίμα και φοβάμαι πάρα πολύ κορίτσια! Πήρα τον γιατρό και μου είπε να κάνω μια ένεση και να ξεκουραστώ! Δεν ξέρω πραγματικά έχω πανικοβληθεί! Έχω και λίγα πονάκια και αυτό με τρομάζει ακόμα περισσότερο! Ήθελα να σας το πω γιατί πραγματικά θέλω να βάλω τα κλάματα!

Κορίτσι μου μην φοβάσαι. Αρχικά σε ποια βδομάδα είσαι ;; Αφού μίλησες με τον γιατρό σου θα σου πει αυτός τι θα κάνεις. Μπορεί να είναι μια αποκόλληση ..ξεκουράσου και ηρέμησε και κανόνισε να πας να σε δει ο γιατρός 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Φίλη μου φοβάμαι ότι έχεις δίκιο! Κ μια φίλη μου έλεγε να κάνουν γάμο κ βάφτιση, κάτι έτυχε κ έκαναν μόνο βάφτιση κ γάμος δεν έγινε ποτέ. Δεν είναι κ της θρησκείας (θα το έκαναν πιο πολυ για γλέντι) οπότε απλά ξέμεινε κ δεν έγινε ποτέ. Φέτος κλείνει 15 χρόνια γάμου με παιδιά 10 κ 5, οπότε κατάλαβες! 

Αν θες σίγουρα θρησκευτικό βάλε τα μαζί... Κάνε κ διπλή βάφτιση αν γίνεται! Ή κάνε γάμο στη 2η βάφτιση (το έκανε φίλη μου, παντρεύτηκε με γάμο βάφτιση στο 2ο!) 

Η αλήθεια είναι ότι τον μικρό τον βαφτίσαμε πέρσι τον Ιούνιο..κ είπαμε μετά να κάνουμε γάμο τέλη Σεπτέμβρη αρχές Οκτώβρη, τελικά Ιούνιο ξαναέμεινα έγκυος και το ακυρώσαμε πάλι..

Κι εγώ αυτό φοβάμαι φίλη. Και έχουμε αγοράσει τα πάντα να φανταστείς, έχουμε αγοράσει νυφικό, κουστούμι, έχουμε δώσει προκαταβολή σε κτήμα και προκαταβολή για το στολισμό..😕 Ουφφ, δε ξέρω τι να κάνω!! Κ πρέπει να αποφασίσω σύντομα αν είναι να κάνω κάτι φέτος😆

Είδα κάπου που μου έλεγες ότι σκέφτεσαι για δεύτερο από Σεπτέμβρη..εσύ δουλεύεις κι όλας αν θυμάμαι οπότε καλή ιδέα όπως το σκέφτηκες, να χαρείτε το καλοκαίρι, να μεγαλώσει κ λίγο η μικρή κ του χρόνου με το καλό να έχετε κ το άλλο μέλος💕 Που θα έχει μεγαλώσει κι άλλο η μικρή και θα’ναι λίγο πιο εύκολο!! Δε θα έχουν και μεγάλη διαφορά, του χρόνου το Φεβρούαριο θα γίνει 2 η μικρή σου αν θυμάμαι καλά ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

εχεις ενα δικιο νομιζω... μετα θα μεγαλωσουν τα ζουζουνια, θα μπουν αλλες προτεραιοτητες και θα πειτε που να τρεχουμε τωρα για θρησκευτικο;; κι αλλα εξοδα;; ας το αφησουμε...

ο αντρας σου τι λεει;

Ναι κι εγώ αυτό σκέφτομαι…😕

Εκείνος έλεγε να κάνουμε μαζί γαμοβάφτιση του χρόνου, για τα έξοδα κι όλας..μετά με ρώτησε τι θέλω εγώ κ επειδή του είπα ότι προτιμώ χωριστά, μου είπε αν θέλω να κάνουμε φέτος βάφτιση, χωρίς τραπέζι όμως, με candy bar γλυκά κ αλμυρά κ παγωτό έξω από την εκκλησία…κ του χρόνου γάμο…αλλά του λέω φοβάμαι δε θα το κάνουμε, μου λέει θα το κάνουμε..αλλά ξέρεις τώρα, μετά μπαίνουν άλλες προτεραιότητες όπως λες…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια πηρε ο αντρας μου κι εκλεισε ραντεβου στο Λυμπεροπουλο την αλλη Πεμπτη! θα κανει απλο σπερμοδιαγραμμα, οξειδωτικο στρες και κατατμηση dna σπερματοζωαριων. τα κλαιω απο τωρα τα 300€! 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου όλα τέλεια!!! Είδαμε ένα μικρό άσπρο πλασματάκι που η καρδούλα του παλλόταν αλλά δεν Ακουγόταν μου είπε ότι μέχρι την Δευτέρα θα ακούγεται!! Την Τρίτη έχω ραντεβού για τη δουλεια και μου είπε να το ακούσω τότε…να μη βάλω άλλο ραντεβού!! Πωπω χάζεψα… ευτυχώς βρίσκεται σε πολύ καλή θέση σε σχέση με το ινομυωμα που έχω αλλά μεγάλωσε λίγο πάλι αυτό,μου είπε ότι θα μεγαλώσει και άλλο αλλά δεν θα επηρεάσει καθόλου εκεί που είναι!! Είναι μάλλον μεγαλύτερο απο 5&2 μάλλον είμαι 6 εβδομαδες πρέπει να έγινε η σύλληψη πιο νωρις…και επίσης είναι 2.5 χιλιοστά 🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!

Είμαι πολύ στεναχωρημένη. Πριν καμιά ώρα μου ήρθε αίμα και φοβάμαι πάρα πολύ κορίτσια! Πήρα τον γιατρό και μου είπε να κάνω μια ένεση και να ξεκουραστώ! Δεν ξέρω πραγματικά έχω πανικοβληθεί! Έχω και λίγα πονάκια και αυτό με τρομάζει ακόμα περισσότερο! Ήθελα να σας το πω γιατί πραγματικά θέλω να βάλω τα κλάματα!

Καλημέρα γλυκιά μου! ❤️

Καταλαβαίνω το άγχος σου όταν βλέπεις αίμα, αλλά έχω ακούσει κι εγώ ότι γίνεται πολλές φορές να δεις αίμα στην αρχή..κ τα πονάκια είναι φυσιολογικά…τι χρώμα ήταν το αίμα;

Κάνε ό,τι σου είπε ο γιατρός σου και ξεκουράσου!! Πότε θα πας να σε δει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και πάνω στη χαρά μου ξέχασα να ρωτήσω για την γυμναστική πως θα συνεχίσω τώρα…αν μπορώ να κάνω ήπια πράγματα ουφ την Τρίτη την ρωτάω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Ναι κι εγώ αυτό σκέφτομαι…😕

Εκείνος έλεγε να κάνουμε μαζί γαμοβάφτιση του χρόνου, για τα έξοδα κι όλας..μετά με ρώτησε τι θέλω εγώ κ επειδή του είπα ότι προτιμώ χωριστά, μου είπε αν θέλω να κάνουμε φέτος βάφτιση, χωρίς τραπέζι όμως, με candy bar γλυκά κ αλμυρά κ παγωτό έξω από την εκκλησία…κ του χρόνου γάμο…αλλά του λέω φοβάμαι δε θα το κάνουμε, μου λέει θα το κάνουμε..αλλά ξέρεις τώρα, μετά μπαίνουν άλλες προτεραιότητες όπως λες…

καλε εσεις αμα εχετε δωσει τοσα λεφτα θα τον κανετε το γαμο!! αφου ειστε ετοιμοι!!! νομιζα οτι δεν ειχατε δωσει προκαταβολες για στολιασμους, νυφικο, κλπ κλπ

δεν ξερω αν βγαινει για φετος γτ θα εχεις να οργανωσεις πολλα και εχεις και 2 τζουτζουκακια που κρεμονται απο πανω σου.. σκεψου το για του χρονου ισως αλλα πιο νωρις.. τυπου μαιο-ιουνιο! (μαιο ισως καλυτερα...)😉😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Είπαμε να δούμε πως θα πάει η εγκυμοσύνη και θα πράξουμε ανάλογα αλλά προς την ακύρωση πάει πάλι 😂😂😂 

μια μερα καθώς έκανα σκρολ στο ινσταγκραμ έπεσα πάνω σε μια φωτό του Σάκης Ρούβα στο γάμο με τα παιδιά του παρανυφάκια και το στέλνω της μάνας μ και της λεω έτσι με βλέπω κ εμένα…πρώτα θα κάνω παιδιά μετά θα παντρευτώ έτοιμα κ παρανυφάκια χαχαχαχα 

εμεις τον πολιτικό τον κάναμε 22/5 πέρσι κ απλά περιμέναμε να βγούμε από λοκνταουν για να μπορούμε να καλέσουμε έστω τα αδέρφια μας τους γονεις μας κ τους παππούδες γιαγιάδες γιατί λέμε ως να κάνουμε γάμο ισως να μην ζουν…να φανταστείς μάρτυρες μΠηκε η αδερφή του άντρα μ κ ο αδερφος μ γιατί δεν είχαμε έξτρα άτομα για φιλους 

Χαχαχα, έτσι με βλέπω κι εμένα🤣🤣🤣

Πφφ πραγματικά δε ξέρω τι να κάνω…και να περιμένω να τα κάνουμε μαζί του χρόνου μου φαίνεται πολύ μακριά..θα ‘χει μεγαλώσει κ το μωρό..αλλά δε ξέρω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

καλε εσεις αμα εχετε δωσει τοσα λεφτα θα τον κανετε το γαμο!! αφου ειστε ετοιμοι!!! νομιζα οτι δεν ειχατε δωσει προκαταβολες για στολιασμους, νυφικο, κλπ κλπ

δεν ξερω αν βγαινει για φετος γτ θα εχεις να οργανωσεις πολλα και εχεις και 2 τζουτζουκακια που κρεμονται απο πανω σου.. σκεψου το για του χρονου ισως αλλα πιο νωρις.. τυπου μαιο-ιουνιο! (μαιο ισως καλυτερα...)😉😉

Για μαζί εννοείς;; Ή φέτος βάφτιση κ του χρόνου γάμο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια μου όλα τέλεια!!! Είδαμε ένα μικρό άσπρο πλασματάκι που η καρδούλα του παλλόταν αλλά δεν Ακουγόταν μου είπε ότι μέχρι την Δευτέρα θα ακούγεται!! Την Τρίτη έχω ραντεβού για τη δουλεια και μου είπε να το ακούσω τότε…να μη βάλω άλλο ραντεβού!! Πωπω χάζεψα… ευτυχώς βρίσκεται σε πολύ καλή θέση σε σχέση με το ινομυωμα που έχω αλλά μεγάλωσε λίγο πάλι αυτό,μου είπε ότι θα μεγαλώσει και άλλο αλλά δεν θα επηρεάσει καθόλου εκεί που είναι!! Είναι μάλλον μεγαλύτερο απο 5&2 μάλλον είμαι 6 εβδομαδες πρέπει να έγινε η σύλληψη πιο νωρις…και επίσης είναι 2.5 χιλιοστά 🥰🥰🥰🥰

ωωωωω!!! τι τελεια νεα!!!!!!!!!! αχ ραφαελα μου ποσο συγκινουμαι!!!! ξεκινησαμε μαζι εδω να τα λεμε και ειναι λες και το ζω εγω!!! πολυ χαιρομαι με τα νεα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Και πάνω στη χαρά μου ξέχασα να ρωτήσω για την γυμναστική πως θα συνεχίσω τώρα…αν μπορώ να κάνω ήπια πράγματα ουφ την Τρίτη την ρωτάω..

καλυτερα να μην κανεις μεχρι να τη ρωτησεις.... και ισως καλυτερα να περασει το πρωτο 3μηνο και μετα... ετσι θα εκανα εγω γι αυτο στα λεω με πολλη αγαπη!😍❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Για μαζί εννοείς;; Ή φέτος βάφτιση κ του χρόνου γάμο;

για μαζι εννοουσα.. γτ καπου ειπες μηπως τρεξεις και τα δυο και καταλαβα οτι υπαρχει το ενδεχομενο να κανετε και τα 2 μυστηρια μαζι φετος...🙄 σε τρελανα ε;;🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Flora38 είπε:

Καλημέρα!! Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση!!! 

καλημερα κοριτσι μου!!! οτι θες να μας ρωτας και γενικα μπες στην ομαδουλα να σε γνωρισουμε!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...