Μετάβαση σε περιεχόμενο

Στα πουλιά τραγούδια δίνει 🕊️🎤🎺 και στα άνθη ευωδιές.🌺🌻...ο Απρίλης μας ετουτος ας γεμίσει τις κοιλιές🤰❤️


babyblue94

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η SUNY είπε:

μακάρι να είσαι !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ποτε περιμένεις ;;;;

Αχ σε ευχαριστώ!!! 🥲Την άλλη Πέμπτη το αργότερο.. αυτό το μήνα μου τελείωσαν τα τεστακια, αλλά υπολόγισα την ωορρηξία σύμφωνα με τα υγρά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Nat20 ανά μπράβο εσύ ήσουν τώρα το θυμήθηκα!!!! Άρα είναι σύμπτωμα 😁😁 τέλεια μακάρι να είμαι και εγώ

@anli1978 εμένα είναι πολλά και διάφανα όχι πηχτα.. Αλλά και εσύ είχες οπότε είναι σύμπτωμα και αυτό

@MyElpida μακάριιιι να είμαστε οι επόμενες 😁😁 και εσύ είχες ε;;; τόσες ημέρες μετά;;; μου φάνηκε περίεργο "σημάδι" ☺️ για να δούμε για να δούμε.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Nat20 ανά μπράβο εσύ ήσουν τώρα το θυμήθηκα!!!! Άρα είναι σύμπτωμα 😁😁 τέλεια μακάρι να είμαι και εγώ

@anli1978 εμένα είναι πολλά και διάφανα όχι πηχτα.. Αλλά και εσύ είχες οπότε είναι σύμπτωμα και αυτό

@MyElpida μακάριιιι να είμαστε οι επόμενες 😁😁 και εσύ είχες ε;;; τόσες ημέρες μετά;;; μου φάνηκε περίεργο "σημάδι" ☺️ για να δούμε για να δούμε.... 

Πότε δεν την περιμένεις κορίτσι μου?? Σορρυ αν το είπες πιο πάνω.. είμαστε πολλές κ χάνομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

και μολις εμαθα οτι η αγαπημενη πεθερουλα δεν θα ερθει στην Κυπρο στο γαμο που εχουμεεεεε!!!!!!🎉🎉🎉🎉🎉🍾🍾🍾

το ποσο στεναχωρεθηκα δε λεγεται!!! εκλεισα το τηλ και χοροπηδουσα!!!!🤣

Καλημερα.. μετα απο αυτο να ελπιζεις σε ολα τα θαυματα του κοσμου χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

 

στις πριν 16 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

η γκαντεμια ξερεις ποια ειναι;; οτι εχουμε γαμο 25 ιουνιου και 23/06 περιμενω περιοδο!! θα μου χαλασει τις διακοπες η ρουφιανα!😆

προτων θα εισαι εγκυος και 2ον αν δεν εισαι με χιλια περιοδο παρα πεθερα μαζι σου χαχαχαχαχ

 

στις πριν 12 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Αντε αντε πάμε... Αυτός θα είναι ο μήνας μας όπως λέγαμε;;;; μακάρι Παναγία μου 🙏🙏🙏

γιατι οχι? εχω και την ευλογια της αγιας ειρηνης εγω..αν δεν ειναι αυτος θα ειναι ο επομενος αλλα λεγαμε και οι δυο μαιο.. εσυ απ οτι βλεπω σαν να και πηρες αυτο το δρομο και το ενστικτο σου ειναι πιο δυνατο απ οτι διαβασα για αυτο το μηνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Κορίτσι μου πως είσαι; Ήρθε η περίοδος;

Καλημερούδια!! Σε ευχαριστώ που με θυμήθηκες ❤️🙏🏼
 

οχι, άφαντη ακόμα η κυρία, 34η ημέρα σήμερα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Melikara86 είπε:

Φαντάζομαι πως όχι....το μόνο που με προβληματίζει είναι πως δεν είχαμε επαφές 1 το πολύ 2 κ δεν θυμάμαι κ πότε...χαχαχα αυτό τον μήνα είχαμε 2-3 φαντάσου....γτ έλειπα κιόλας.

Μέχρι τώρα πονάω κ έχω πολλά υγρά αφού πάω συνέχεια τουαλέτα να δω αν κατέβηκε .. αλλά τπτ.

Τα πονακια μόνο συνεχίζονται κ στο στήθος κ στην δουλειά είχα ατονία πολύ!!!

εγω στον μεγαλο μου ειχα μονο μια επαφη εκεινο τον μηνα γιατι τρεχαμε για το σπιτι τοτε.. να φανταστεις περασε μια βδομαδα και μετα καταλαβα οτι ειχα καθυστερηση αλλα ειμουν σιγουρη οτι ηταν απο την κουραση και ηταν να κλεισω ραντεβου στον γιατρο για να δω μηπως ηταν τπτ αλλο πχ κυστη.. για εγκυμοσυνη ουτε καν μου περνουσε απο το μυαλο.. απλα εκανα τεστ γιατι λεω θα με ρωτησει για εγκυμοσυνη και να κανω να ξερω σιγουρα οτι δεν ειμαι και τελικα βγηκε θετικο χαχαχαχαχ σοκκκκκκ.... μονο μια επαφη ειχα σε οοοοολο τον μηνα!!!!!

στον μικρο παλι εμεινα ευκολα εγκυος.. ειχα αποβολη και στους 3ς μηνες αρχισα παλι προσπαθεια και εμεινα τον 4ο μηνα .. στο 2ο που εχασα αγχωθηκα και εμεινα στους 6 μηνες... τωρα με τον νυν συζυγο ειχα αποβολη περσι και απο τον σεπτεμβρη που αρχισα προσπαθεια δεν ηρθε ακομα.. δεν ξερω αν λογο ηλικιας αργει.. οι εξετασεις μου ειναι αψογες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Giasemi_92 είπε:

Καλημερούδια!! Σε ευχαριστώ που με θυμήθηκες ❤️🙏🏼
 

οχι, άφαντη ακόμα η κυρία, 34η ημέρα σήμερα 

καλημερα.. γιατι δεν κανεις ενα τεστ η μια χοριακη? αν θυμαμαι καλα ομως εχεις μεγαλους κυκλους?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@MyElpida κορίτσι μου εγώ 9 Μαΐου δεν περιμένω... Έχω ακόμα μερούλες!!!

@Giasemi_92 ξανακάνε τεστακι!!πως αντέχεις;;;; 😘😘  αν έχεις κάνει πρόσφατα εμβόλιο εμένα μου είχε μεγαλώσει πολύ ο κύκλος για 3 μήνες... Στον 4ο έστρωσε.. Ή αν πέρασες covid πρόσφατα... 

@Nandia- μου ναιιι και εγώ αυτό βλέπω ότι έχω σημαδάκια... Μακάρι! Αν βγει αυτό το "σημάδι" που πήρα από έναν Άγιο και εγώ θα σας το πω όταν έρθει η ώρα 😘  αν βγει πάντως θα πάθετε σοκ όταν σας το πω!!! Δόξα Τω Θεώ μας φυλάνε οι Αγιοι, ακούν τις προσευχες μας αυτό είναι το μόνο σίγουρο!! 

Καλημέρα κορίτσια μου!!! 😘😘😘 Σήμερα και το στήθος πρηστηκε 😁😁😁 αυτό το είχα σε κάθε μου εγκυμοσύνη

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@MyElpida κορίτσι μου εγώ 9 Μαΐου δεν περιμένω... Έχω ακόμα μερούλες!!!

@Giasemi_92 ξανακάνε τεστακι!!πως αντέχεις;;;; 😘😘  αν έχεις κάνει πρόσφατα εμβόλιο εμένα μου είχε μεγαλώσει πολύ ο κύκλος για 3 μήνες... Στον 4ο έστρωσε.. Ή αν πέρασες covid πρόσφατα... 

@Nandia- μου ναιιι και εγώ αυτό βλέπω ότι έχω σημαδάκια... Μακάρι! Αν βγει αυτό το "σημάδι" που πήρα από έναν Άγιο και εγώ θα σας το πω όταν έρθει η ώρα 😘  αν βγει πάντως θα πάθετε σοκ όταν σας το πω!!! Δόξα Τω Θεώ μας φυλάνε οι Αγιοι, ακούν τις προσευχες μας αυτό είναι το μόνο σίγουρο!! 

Καλημέρα κορίτσια μου!!! 😘😘😘 Σήμερα και το στήθος πρηστηκε 😁😁😁 αυτό το είχα σε κάθε μου εγκυμοσύνη

 

Στις ποσες μέρες είπαμε είσαι τώρα ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η babyblue94 είπε:

Στις ποσες μέρες είπαμε είσαι τώρα ;

Έχω ακόμα... 18η ημέρα είμαι.. Κατάλαβα ωορρηξία 13η

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Έχω ακόμα... 18η ημέρα είμαι.. Κατάλαβα ωορρηξία 13η

Aααα επειδή είπες για το στήθος. Κατάλαβα ότι είσαι λίγο πριν την περίοδο 

Άντε μακάρι να είναι τυχερος αυτός ο μήνας ♥️♥️  κοριτσάκια μου θα έρθουν σύντομα τα καλοκαιρινά νέα  σας καλοκαιρινά μωράκια.❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η babyblue94 είπε:

Aααα επειδή είπες για το στήθος. Κατάλαβα ότι είσαι λίγο πριν την περίοδο 

Άντε μακάρι να είναι τυχερος αυτός ο μήνας ♥️♥️  κοριτσάκια μου θα έρθουν σύντομα τα καλοκαιρινά νέα  σας καλοκαιρινά μωράκια.❤️

Ευχαριστώ 😘😘😘😘 εσύ πως πας;;; φουσκώνεις ε;;; κλωτσάει;;; το νιώθεις τώρα;;; εγώ 16η εβδομάδα τα ένιωθα τα μωράκια μου.. Ένα ελαφρύ σκίρτημα.. Μετά την 20η έφαγα κλωτσιά δυνατή 😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ευχαριστώ 😘😘😘😘 εσύ πως πας;;; φουσκώνεις ε;;; κλωτσάει;;; το νιώθεις τώρα;;; εγώ 16η εβδομάδα τα ένιωθα τα μωράκια μου.. Ένα ελαφρύ σκίρτημα.. Μετά την 20η έφαγα κλωτσιά δυνατή 😁😁

Εγώ παίρνω ακόμα χάπι για τον εμετό.ειμαι.17 w+5d

Γενικά με ένα χάπι την ημερα είμαι ενταξει. Δοκίμασα την προηγούμενη βδομάδα να μην πάρω και έκανα εμετό..άρα δεν είμαι έτοιμη ακόμα..θα ξανά δοκιμασω σε μια βδομάδα πάλι. 

Έχω φουσκώσει..η κοιλίτσα φαίνεται αισθητά. Απο 14η έως τώρα φούσκωσε πολύ. νιώθω ανά διαστήματα κάτι περίεργα μέσα. Αλλά όχι κλωτσιά. Σαν αεράκι. Περιμένω πως και πως να κλωτσήσει να το νιώσω. 

Σήμερα έχω πολύ αγωνια. Το απόγευμα έχω γιατρό να δω το μωράκι μου. Και ανυπομονώ. Έχει να το δει και ο άντρας μου δυο μήνες και σήμερα θα είναι μαζί. 😍😍 Θα πάθει πλάκα πιστεύω. Αν μας επιβεβαιώσει για τελευταία φορά ότι είναι κοριτσάκι σήμερα θα κανουμε το πάρτυ την Δευτέρα ..είναι όλα έτοιμα και περιμένω την επιβεβαίωση 😝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Σήμερα δουλεια και νόμιζα ήταν Δευτέρα 😂😂😂😂 ανυπομονώ για το ραντεβού μου στις 12:45

Ααα το έχεις νωρίς νωρίς. Άντε περιμενουμε τα πιο όμορφα νεα. Εγώ εχω 5 μισή. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η babyblue94 είπε:

Εγώ παίρνω ακόμα χάπι για τον εμετό.ειμαι.17 w+5d

Γενικά με ένα χάπι την ημερα είμαι ενταξει. Δοκίμασα την προηγούμενη βδομάδα να μην πάρω και έκανα εμετό..άρα δεν είμαι έτοιμη ακόμα..θα ξανά δοκιμασω σε μια βδομάδα πάλι. 

Έχω φουσκώσει..η κοιλίτσα φαίνεται αισθητά. Απο 14η έως τώρα φούσκωσε πολύ. νιώθω ανά διαστήματα κάτι περίεργα μέσα. Αλλά όχι κλωτσιά. Σαν αεράκι. Περιμένω πως και πως να κλωτσήσει να το νιώσω. 

Σήμερα έχω πολύ αγωνια. Το απόγευμα έχω γιατρό να δω το μωράκι μου. Και ανυπομονώ. Έχει να το δει και ο άντρας μου δυο μήνες και σήμερα θα είναι μαζί. 😍😍 Θα πάθει πλάκα πιστεύω. Αν μας επιβεβαιώσει για τελευταία φορά ότι είναι κοριτσάκι σήμερα θα κανουμε το πάρτυ την Δευτέρα ..είναι όλα έτοιμα και περιμένω την επιβεβαίωση 😝

Τελειαα!! Άντε να κάνετε το πάρτυ σας να μας πεις πως ήταν!! Εγώ σήμερα καπως νιώθω το στήθος μ πρισμενο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@MyElpida κορίτσι μου εγώ 9 Μαΐου δεν περιμένω... Έχω ακόμα μερούλες!!!

@Giasemi_92 ξανακάνε τεστακι!!πως αντέχεις;;;; 😘😘  αν έχεις κάνει πρόσφατα εμβόλιο εμένα μου είχε μεγαλώσει πολύ ο κύκλος για 3 μήνες... Στον 4ο έστρωσε.. Ή αν πέρασες covid πρόσφατα... 

@Nandia- μου ναιιι και εγώ αυτό βλέπω ότι έχω σημαδάκια... Μακάρι! Αν βγει αυτό το "σημάδι" που πήρα από έναν Άγιο και εγώ θα σας το πω όταν έρθει η ώρα 😘  αν βγει πάντως θα πάθετε σοκ όταν σας το πω!!! Δόξα Τω Θεώ μας φυλάνε οι Αγιοι, ακούν τις προσευχες μας αυτό είναι το μόνο σίγουρο!! 

Καλημέρα κορίτσια μου!!! 😘😘😘 Σήμερα και το στήθος πρηστηκε 😁😁😁 αυτό το είχα σε κάθε μου εγκυμοσύνη

 

αν εχεις πιστη θα βγει.. και εγω πιστευω στην αγια ειρηνη για ολες μας.. ηταν μεγαλο σημαδι εμενα γιατι τυχαια επεσε και μεγαλο σαββατο οταν εφαγα το μηλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Τελειαα!! Άντε να κάνετε το πάρτυ σας να μας πεις πως ήταν!! Εγώ σήμερα καπως νιώθω το στήθος μ πρισμενο

Ε σιγά σιγά θα αρχίσεις να νιώθεις πολλά 😝 το στήθος ναι ήταν χαρακτηριστικο και εμενα από την αρχή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Σήμερα δουλεια και νόμιζα ήταν Δευτέρα 😂😂😂😂 ανυπομονώ για το ραντεβού μου στις 12:45

καλημερααα.. ωωω τελεια.. το μεσημερι θα μαθουμε τα καλα νεα επισημα πλεον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

καλημερααα.. ωωω τελεια.. το μεσημερι θα μαθουμε τα καλα νεα επισημα πλεον

Ναι ανυπομονώ πολύ!! Αλλά χθες είχα άγχος και όταν φτάσαμε σπίτι έκανα ένα τεστ ταινίας να δω αν είναι πιο σκούρο από το πρώτο που έκανα χαχα μη με βρίσετε απλά επειδή δεν έκανα 2η χοριακη με έπιασε ένα άγχος χθες 😂😂😂 ευτυχως ήταν πολύ σκούρο κόκκινο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Raf123 είπε:

Ναι ανυπομονώ πολύ!! Αλλά χθες είχα άγχος και όταν φτάσαμε σπίτι έκανα ένα τεστ ταινίας να δω αν είναι πιο σκούρο από το πρώτο που έκανα χαχα μη με βρίσετε απλά επειδή δεν έκανα 2η χοριακη με έπιασε ένα άγχος χθες 😂😂😂 ευτυχως ήταν πολύ σκούρο κόκκινο 

Χαχαχαχχα καλά όλες τα έχουμε κάνει αυτά. Και εγώ τις πρώτες μέρες που είχε και χιόνια και δεν είχα αποτελέσματα και έκανα κάθε μέρα τεστ και σύγκρινα τις γραμμές στις φωτογραφίες 🤣😝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@MyElpida κορίτσι μου εγώ 9 Μαΐου δεν περιμένω... Έχω ακόμα μερούλες!!!

@Giasemi_92 ξανακάνε τεστακι!!πως αντέχεις;;;; 😘😘  αν έχεις κάνει πρόσφατα εμβόλιο εμένα μου είχε μεγαλώσει πολύ ο κύκλος για 3 μήνες... Στον 4ο έστρωσε.. Ή αν πέρασες covid πρόσφατα... 

@Nandia- μου ναιιι και εγώ αυτό βλέπω ότι έχω σημαδάκια... Μακάρι! Αν βγει αυτό το "σημάδι" που πήρα από έναν Άγιο και εγώ θα σας το πω όταν έρθει η ώρα 😘  αν βγει πάντως θα πάθετε σοκ όταν σας το πω!!! Δόξα Τω Θεώ μας φυλάνε οι Αγιοι, ακούν τις προσευχες μας αυτό είναι το μόνο σίγουρο!! 

Καλημέρα κορίτσια μου!!! 😘😘😘 Σήμερα και το στήθος πρηστηκε 😁😁😁 αυτό το είχα σε κάθε μου εγκυμοσύνη

 

Ααα κι εγώ γύρω σε αυτές τις μέρες παρατήρησα τα υγρά... θα μάθω νωρίτερα από σένα τα αποτελέσματα γιατί περιμένω την επόμενη εβδομάδα.. εύχομαι να σου δώσω σκυτάλη! 🤞🤞🤞 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Ναι ανυπομονώ πολύ!! Αλλά χθες είχα άγχος και όταν φτάσαμε σπίτι έκανα ένα τεστ ταινίας να δω αν είναι πιο σκούρο από το πρώτο που έκανα χαχα μη με βρίσετε απλά επειδή δεν έκανα 2η χοριακη με έπιασε ένα άγχος χθες 😂😂😂 ευτυχως ήταν πολύ σκούρο κόκκινο 

εισαι θεα χαχαχαχαχα.. το θεμα ειναι να μην κανεις αλλο και να περιμενεις να ειναι πιο σκουρο γιατι δεν γινεται.. ποσο πιο σκουρο πια να γινει το τεστ χαχαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Χαχαχαχχα καλά όλες τα έχουμε κάνει αυτά. Και εγώ τις πρώτες μέρες που είχε και χιόνια και δεν είχα αποτελέσματα και έκανα κάθε μέρα τεστ και σύγκρινα τις γραμμές στις φωτογραφίες 🤣😝

Ελπίζω να πάνε όλα καλά γιατί ετοίμασα και την έκπληξη για τους γονεις μας!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η SUNY είπε:

Κ εγώ έκανα σαλπιγγογραφια τον προηγούμενο μήνα συνήθως μένεις τον επόμενο η τον μεθεπόμενο έτσι μ είπαν έτσι μ είπε και η γυναικολόγος ! Για να δούμε !!!! Καλή μας επιτυχία σε αυτό τον κύκλο ! 

καλημερα κοριτσι μου!!!!! κι εμενα ετσι μου ειπε η γυναικολογος!! το επομενο 3μηνο ειναι πολυ γονιμο και να κανουμε καλες προσπαθειες!!! δυστυχως σ εμας δεν ηρθε ακομη αλλα καπου στο δρομο θα ειναι!! θα κολλησε στην κινηση!!!!🤣😉🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...