Μετάβαση σε περιεχόμενο

Στα πουλιά τραγούδια δίνει 🕊️🎤🎺 και στα άνθη ευωδιές.🌺🌻...ο Απρίλης μας ετουτος ας γεμίσει τις κοιλιές🤰❤️


babyblue94

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Αχ ναι τέλεια θα είναι 💕💕💕 εσύ πως πας κορίτσι μου; πως πάνε οι προσπάθειες;;; χαλάρωσες καθόλου; 

Καλά λέω πως είμαι. Το δόντι με ταλαιπωρεί ακόμα. Προχθές είχαμε επαφή , χθες κοιμήθηκα νωρίς γιατί ήμουν πτώμα, απόψε πάλι. Αλλά χθες ήταν καλή μέρα νομίζω και χάσαμε την προσπάθεια. Ας ελπισω να πάνε καλά οι άλλες επαφές που είχα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι; 
 

τον προηγούμενο μήνα είχα θετικό τεστ ωορρηξιας 11η ημέρα αλλά περίοδος μ ήρθε σε 28 ημερες…αυτό σημαίνει ότι άργησα να κάνω ωορρηξία; Ασχετο με το τεστ που ήταν θετικό 11η; Και η αλήθεια την ένιωσα την ωορρηξία μ 11η με 12η μέρα…Και εμεις είχαμε επαφές τότε 9η, 11η, 12η, και 13η, την 14η δεν είχαμε όρεξη να πω την αλήθεια…σύμφωνα με το θετικό τεστ κ την περίοδο είχα 3 μερες καθυστέρηση…μάλλον θα έκανα πιο αργά ωορρηξία ε; Ή ισως λόγο της κύστης; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι; 
 

τον προηγούμενο μήνα είχα θετικό τεστ ωορρηξιας 11η ημέρα αλλά περίοδος μ ήρθε σε 28 ημερες…αυτό σημαίνει ότι άργησα να κάνω ωορρηξία; Ασχετο με το τεστ που ήταν θετικό 11η; Και η αλήθεια την ένιωσα την ωορρηξία μ 11η με 12η μέρα…Και εμεις είχαμε επαφές τότε 9η, 11η, 12η, και 13η, την 14η δεν είχαμε όρεξη να πω την αλήθεια…σύμφωνα με το θετικό τεστ κ την περίοδο είχα 3 μερες καθυστέρηση…μάλλον θα έκανα πιο αργά ωορρηξία ε; Ή ισως λόγο της κύστης; 

Σύμφωνα με τις οδηγίες λένε να γίνεται επαφή μετά το θετικό τεστ ωορρηξίας 3 ημέρες συνεχόμενα άρα όταν βγαίνει θετικό δεν σημαίνει ότι είναι και η ημέρα ωορρηξίας... Μπορεί να συμβεί στις επόμενες τρεις ημέρες... Έτσι λένε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Σύμφωνα με τις οδηγίες λένε να γίνεται επαφή μετά το θετικό τεστ ωορρηξίας 3 ημέρες συνεχόμενα άρα όταν βγαίνει θετικό δεν σημαίνει ότι είναι και η ημέρα ωορρηξίας... Μπορεί να συμβεί στις επόμενες τρεις ημέρες... Έτσι λένε... 

ναι ομως δεν φτάνουν εμένα λογικά έγινε στην 4η -5η ημέρα…δεν ξέρω μπορεί απλά να έτυχε γιατί οι άλλοι κύκλοι μου ήταν πάντα ακριβώς δλδ μετά το τεστ ωορρηξιας μ ερχόταν περίοδος 12-14 ημερες…τωρα ήρθε στις 18μερες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μολις γυρισα απτο γιατρο! Ειμαι 6 εβδομαδων + 3 ημερών!! Με μεγαλη προσπαθεια ακουσουμε την καρδουλα!! Δεν το πιστευω και φυσικα εκλαψα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ειμαι ευτυχισμενη αν και ο γιατρος μου ειπε να ειμαστε ακομη λιγο συγκρατημενοι γιατι ακομα αρχη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσια μολις γυρισα απτο γιατρο! Ειμαι 6 εβδομαδων + 3 ημερών!! Με μεγαλη προσπαθεια ακουσουμε την καρδουλα!! Δεν το πιστευω και φυσικα εκλαψα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ειμαι ευτυχισμενη αν και ο γιατρος μου ειπε να ειμαστε ακομη λιγο συγκρατημενοι γιατι ακομα αρχη!

Τελειααααα!!! Ακούσατε και καρδούλα μια χαρά ❤️❤️❤️❤️ Εύχομαι με το καλό όλα!!!🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσια μολις γυρισα απτο γιατρο! Ειμαι 6 εβδομαδων + 3 ημερών!! Με μεγαλη προσπαθεια ακουσουμε την καρδουλα!! Δεν το πιστευω και φυσικα εκλαψα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ειμαι ευτυχισμενη αν και ο γιατρος μου ειπε να ειμαστε ακομη λιγο συγκρατημενοι γιατι ακομα αρχη!

❤️❤️❤️❤️

 

Ακόμα δεν με αφήνει να βάλω αντιδράσεις. 

Μπράβο κορίτσι μου!! Όλα θα πάνε τέλεια. Μην αγχώνεσαι για τπτ. είναι θαύμα η εγκυμοσύνη σου και θα πάει τέλεια μέχρι τέλους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσια μολις γυρισα απτο γιατρο! Ειμαι 6 εβδομαδων + 3 ημερών!! Με μεγαλη προσπαθεια ακουσουμε την καρδουλα!! Δεν το πιστευω και φυσικα εκλαψα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ειμαι ευτυχισμενη αν και ο γιατρος μου ειπε να ειμαστε ακομη λιγο συγκρατημενοι γιατι ακομα αρχη!

αχ δεν έχω αλλες αντιδράσεις. Μπραβο κορίτσι μου, αυτό ήταν το μωράκι σου, θα φωλιάσει μέσα σου και όλα θα πα΄νε καλά ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσια μολις γυρισα απτο γιατρο! Ειμαι 6 εβδομαδων + 3 ημερών!! Με μεγαλη προσπαθεια ακουσουμε την καρδουλα!! Δεν το πιστευω και φυσικα εκλαψα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ειμαι ευτυχισμενη αν και ο γιατρος μου ειπε να ειμαστε ακομη λιγο συγκρατημενοι γιατι ακομα αρχη!

❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ποσό χαίρομαι για σενα!!! Μπράβο κορίτσι μου 💓💓💓💓💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Σύμφωνα με τις οδηγίες λένε να γίνεται επαφή μετά το θετικό τεστ ωορρηξίας 3 ημέρες συνεχόμενα άρα όταν βγαίνει θετικό δεν σημαίνει ότι είναι και η ημέρα ωορρηξίας... Μπορεί να συμβεί στις επόμενες τρεις ημέρες... Έτσι λένε... 

Εγώ πάντως είχα επαφή δύο μέρες πριν και την ημέρα της ωορρηξίας. Μετά δεν είχα 😝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσια μολις γυρισα απτο γιατρο! Ειμαι 6 εβδομαδων + 3 ημερών!! Με μεγαλη προσπαθεια ακουσουμε την καρδουλα!! Δεν το πιστευω και φυσικα εκλαψα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ειμαι ευτυχισμενη αν και ο γιατρος μου ειπε να ειμαστε ακομη λιγο συγκρατημενοι γιατι ακομα αρχη!

αχ κοριτσακι μου ολη μερα τρεχω απιστευτα κι τωρα βρηκα χρονο να μπω να σας διαβασω!!!!!!! τι υπεροχα νεα!!!!!!!!! ποση συγκινηση!!!!!!! ζησε το ονειρο για ολες μας!!!!!! το θαυματακι σας ειναι στην κοιλιτσα σου και σε λιγους μηνες θα το κρατατε στην αγκαλια σας!!!!! με το καλο ολα κοριτσι μου!!!!!!! 🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️❤️❤️🤰🤰🤰🤰🤰🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

αχ κοριτσακι μου ολη μερα τρεχω απιστευτα κι τωρα βρηκα χρονο να μπω να σας διαβασω!!!!!!! τι υπεροχα νεα!!!!!!!!! ποση συγκινηση!!!!!!! ζησε το ονειρο για ολες μας!!!!!! το θαυματακι σας ειναι στην κοιλιτσα σου και σε λιγους μηνες θα το κρατατε στην αγκαλια σας!!!!! με το καλο ολα κοριτσι μου!!!!!!! 🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️❤️❤️🤰🤰🤰🤰🤰🤰

 

στις πριν 6 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ποσό χαίρομαι για σενα!!! Μπράβο κορίτσι μου 💓💓💓💓💓

 

στις πριν 6 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

αχ δεν έχω αλλες αντιδράσεις. Μπραβο κορίτσι μου, αυτό ήταν το μωράκι σου, θα φωλιάσει μέσα σου και όλα θα πα΄νε καλά ❤️ 

 

στις πριν 6 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

❤️❤️❤️❤️

 

Ακόμα δεν με αφήνει να βάλω αντιδράσεις. 

Μπράβο κορίτσι μου!! Όλα θα πάνε τέλεια. Μην αγχώνεσαι για τπτ. είναι θαύμα η εγκυμοσύνη σου και θα πάει τέλεια μέχρι τέλους.

 

στις πριν 6 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Τελειααααα!!! Ακούσατε και καρδούλα μια χαρά ❤️❤️❤️❤️ Εύχομαι με το καλό όλα!!!🙏

Κοριτσια μου σας ευχαριστω απειρα!!!🥰 Το μεσημερι ειχα πολυ σοβαρο θεμα με ναυτια αλλα τωρα ειμαι ενταξει! Ακομα μου φαινεται ψεματα, επομενος υπερηχος σε 3 εβδομαδες, ποιος αντεχει χαχαχ Μεσα απτην καρδια μου ευχομαι σε ολες να μου λετε συντομα και τα δικα σας αντιστοιχα νεα! Θα χαρω οπως μπορω να σας βοηθησω❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ειμαι πολυ ταραγμενη1
ηρθε το μεσημρι ο αντρας μ σπιτι και μου ειπε οτι χωριζουμε, εχει γκομενα λεει και ειαναι και εγκυοις!
θα τρελαθω, δε το χωραει το μυαλο μου,  τοσα χρονια μαζι και να με χωρίζει γι9α μια πιτσιρικα;; 
μα είανι δυνατον;;;
 

 

 

 

 

 

 

 

 


ΕΛΑ ΚΑΛΗ ΠΡΩΤΑΠΡΙΛΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕΕΕΕΕ 🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 31/3/2022 at 5:26 ΜΜ, ο/η Raf123 είπε:

Πως είσαι;;; Σε σκεφτόμουν…πωπω τρέχεις τώρα να τα προλάβεις όλα!!! Αλλά δε σε φοβαμαι θα τα προλάβεις όλα!! Σου στέλνω την αγάπη μου ❤️❤️❤️

Καλα είμαι κοριτσάκι μου! Αρκετό τρέξιμο, αλλά έχουμε υγεία αυτό έχει σημασία!!!!! Μόλις γίνει η βάφτιση θα ηρεμήσω και θα μπορώ να μπαίνω και να μιλάμε όπως πριν γιατί μου έλειψε πολύ η παρέα σας!!! ❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Τόσο μικρούλα θα την βαπτίσεις;;;;; γιατί τόσο γρήγορα; με το καλό αφού το αποφασίσατε!! Εγώ τον μεγάλο μου 10 μηνών το βάπτισα και τον μικρό μου 7,5 μηνών!! Να πιάνονται λίγο.. Τόσο μικρά φοβάμαι 😂😜

Θα φύγει ο άντρας μου μετά το Πάσχα και ενώ είχαμε σκοπό ότι θα έρθει καλοκαίρι και θα κάνουμε την βάφτιση, τελικά θα κάνει μεγαλύτερο ταξίδι οπότε θα έρθει ξανά μέσα στον χειμώνα που θα είναι περίπου ενός η μικρούλα μου.... αν περιμένουμε να ανοίξει ο καιρός θα μεγαλώσει πολύ το μωρό και δεν θέλουμε. Όλα καλά, μόνο ότι το αποφασίσαμε λίγο ξαφνικά και είμαι λίγο στο τρέξιμο 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

 

 

 

 

Κοριτσια μου σας ευχαριστω απειρα!!!🥰 Το μεσημερι ειχα πολυ σοβαρο θεμα με ναυτια αλλα τωρα ειμαι ενταξει! Ακομα μου φαινεται ψεματα, επομενος υπερηχος σε 3 εβδομαδες, ποιος αντεχει χαχαχ Μεσα απτην καρδια μου ευχομαι σε ολες να μου λετε συντομα και τα δικα σας αντιστοιχα νεα! Θα χαρω οπως μπορω να σας βοηθησω❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Γλυκιά μου πόσο χαίρομαι για εσένα!!! Όλα καλά θα είναι... περιμένω να διαβάζω τα καλά σου νέα 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Κορίτσια ειμαι πολυ ταραγμενη1
ηρθε το μεσημρι ο αντρας μ σπιτι και μου ειπε οτι χωριζουμε, εχει γκομενα λεει και ειαναι και εγκυοις!
θα τρελαθω, δε το χωραει το μυαλο μου,  τοσα χρονια μαζι και να με χωρίζει γι9α μια πιτσιρικα;; 
μα είανι δυνατον;;;
 

 

 

 

 

 

 

 

 


ΕΛΑ ΚΑΛΗ ΠΡΩΤΑΠΡΙΛΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕΕΕΕΕ 🤣🤣🤣🤣

Από την πρώτη πρόταση κιόλας το κατάλαβα πως είναι αστείο. Ειδικά για εσένα δεν θα μπορούσα να το πιστέψω με τίποτα. Δεν ξέρω γιατί αλλά μέσα από εδώ νομίζω πως σας ξέρω όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Froufro είπε:

Καλα είμαι κοριτσάκι μου! Αρκετό τρέξιμο, αλλά έχουμε υγεία αυτό έχει σημασία!!!!! Μόλις γίνει η βάφτιση θα ηρεμήσω και θα μπορώ να μπαίνω και να μιλάμε όπως πριν γιατί μου έλειψε πολύ η παρέα σας!!! ❤❤❤

Δε πειράζει καλύτερα έτσι μικρούλη παρά πιο μεγάλο…άντε με τπ καλό η βάφτιση και σε περιμένουμε στη παρέα μας ❤️❤️❤️ Έτσι κ αλλιως πάντα είσαι στη σκέψη μας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Δε πειράζει καλύτερα έτσι μικρούλη παρά πιο μεγάλο…άντε με τπ καλό η βάφτιση και σε περιμένουμε στη παρέα μας ❤️❤️❤️ Έτσι κ αλλιως πάντα είσαι στη σκέψη μας 

Ευχαριστώ κορίτσι μου! Νοιώθω άσχημα σαν να σας έχω παραμελήσει 🥺 όμως δεν παύω να σας σκέφτομαι κ να προσεύχομαι για εσάς ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια μάλλον αύριο θα είναι θετικό; Έκανα κ ένα το μεσημέρι κ ήταν πιο αχνό…

image.thumb.jpg.a45ac897cbc17caee7b444c8976268fe.jpg

Πρέπει να είναι ίδιας έντασης οπότε ισως θέλει 1 με 2 ημέρες ακόμα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσια μολις γυρισα απτο γιατρο! Ειμαι 6 εβδομαδων + 3 ημερών!! Με μεγαλη προσπαθεια ακουσουμε την καρδουλα!! Δεν το πιστευω και φυσικα εκλαψα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ειμαι ευτυχισμενη αν και ο γιατρος μου ειπε να ειμαστε ακομη λιγο συγκρατημενοι γιατι ακομα αρχη!

Αχ κοριτσάκι μου είμαι τόσο συγκινημένη!!!!! Ένα υπέροχο ταξίδι ξεκινάει για εσένα!!!! 🙏🥰💞 Να είσαι ευτυχισμένη εγώ μαζί σου!!!! Πρέπει να χαιρόμαστε τη στιγμή, και αυτή η στιγμή είναι για να είσαι ευτυχισμένη!!!!!😍😀🥰🥰🥰🥰 Εγώ νιώθω τη χαρά σου😊😊 Με το καλό κοπέλα μου να πάνε όλα καλά και σε λίγους μήνες να κρατάτε το θαυματάκι σας!!! 🙏🙏❤️❤️❤️ Ο άντρας σου πώς είναι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Froufro είπε:

Θα φύγει ο άντρας μου μετά το Πάσχα και ενώ είχαμε σκοπό ότι θα έρθει καλοκαίρι και θα κάνουμε την βάφτιση, τελικά θα κάνει μεγαλύτερο ταξίδι οπότε θα έρθει ξανά μέσα στον χειμώνα που θα είναι περίπου ενός η μικρούλα μου.... αν περιμένουμε να ανοίξει ο καιρός θα μεγαλώσει πολύ το μωρό και δεν θέλουμε. Όλα καλά, μόνο ότι το αποφασίσαμε λίγο ξαφνικά και είμαι λίγο στο τρέξιμο 🥰

Με το καλό να κάνετε τη βάφτιση!!❤️ Πώς θα τη βγάλετε;

Εγώ σήμερα βρήκα το όνομα και έχω ενθουσιαστεί🥰🎀💞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Με το καλό να κάνετε τη βάφτιση!!❤️ Πώς θα τη βγάλετε;

Εγώ σήμερα βρήκα το όνομα και έχω ενθουσιαστεί🥰🎀💞

Καλημέρα κορίτσι μου πως εισαι;;; Πως είναι το μωράκι σου;; Πως θα το ονομάσετε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...