Μετάβαση σε περιεχόμενο

Στα πουλιά τραγούδια δίνει 🕊️🎤🎺 και στα άνθη ευωδιές.🌺🌻...ο Απρίλης μας ετουτος ας γεμίσει τις κοιλιές🤰❤️


babyblue94

Recommended Posts

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

 

 

Καλημέρα κοριτσια μου, πηρα το γιατρο για να κλεισω ραντεβου αλλα δυστυχως θα λειπει αυτην την εβδομαδα για καποιες ημερες. Το κανονικο ραντεβου μας ειναι την επομενη Τεταρτη. Σκεφτομαι μηπως να παω για εναν υπερηχο σε ενα αλλο γαικολογο αν και λογω μικρου μερους εδω ειναι καπως δυσκολο να παω εγκυος χωρις να με αναλαβει. Εν τω μεταξυ μου εχει κοπει και σε μεγαλο βαθμο η ναυτια και ειμαι μες την ανυσυχια. 

καλημερα.. δεν ξερω αν παιζει ρολο το οτι δεν εχεις εντονες ναυτιες.. παντως η κουμπαρα μου δεν ειχε τιποτα,, ουτε ναυτιες ουτε ζαλαδες ουτε εμετους και μια χαρα ηταν το παιδι.. τωρα ειναι σχεδον 14 χρ.. εμενα με ειχε ταραξει στους εμετους και τις ναυτιες ο γιος μου.. αν μπορεσεις να πας σε αλλο γιατρο πιο νωρις απλα θα ηρεμησεις εσυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

🌟Fly me to the moon and let me play among the stars....

Κορίτσια μου καλημέρα!🥰

Δεν άντεξα μέχρι αύριο και έκανα τεστακι! Είναι άχνη ακόμα η γραμμή όμως υπάρχει!😍😊

💗💗💗💗💗💗💗💗💗

IMG_20220412_085356.jpg

Καλημέρα. Ναι την βλέπω και εγώ. Μπράβο κορίτσι μου ♥️♥️ συγχαρητήρια. Προσοχή και κοίτα να το απολαύσεις. Μπήκες και εσύ στο κλαμπ μωράκια 2022.  Γιορτινά μωράκια. 😝 2 έχεις βάλει; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου, καλή εβδομάδα.

Ελπίζω να είσαστε όλες καλά!!

@Nandia- σου εύχομαι οι σταγόνες που είδες να ήταν εμφύτευση.

@marinamanoulitsa περαστικά στον μικρό σου. Σε καταλαβαίνω για το άγχος. Εγώ έναν πυρετό να κάνει μένω ξύπνια όλο το βράδυ.

δεν ηταν σταγονες.. απλα χρωματισε λιγο το σερβιετακι και μπορει να κανω και λαθος.. παντως ενα ενστικτο το εχω αλλα βλεπω οτι εχω συμπτωματα περιοδου.. ειδικα πονακια εχω αρκετα.. σε ευχαριστω πολυ παντως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

 

 

Καλημέρα κοριτσια μου, πηρα το γιατρο για να κλεισω ραντεβου αλλα δυστυχως θα λειπει αυτην την εβδομαδα για καποιες ημερες. Το κανονικο ραντεβου μας ειναι την επομενη Τεταρτη. Σκεφτομαι μηπως να παω για εναν υπερηχο σε ενα αλλο γαικολογο αν και λογω μικρου μερους εδω ειναι καπως δυσκολο να παω εγκυος χωρις να με αναλαβει. Εν τω μεταξυ μου εχει κοπει και σε μεγαλο βαθμο η ναυτια και ειμαι μες την ανυσυχια. 

Κοριτσάκι μου σου έχω στείλει μήνυμα ♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

🌟Fly me to the moon and let me play among the stars....

Κορίτσια μου καλημέρα!🥰

Δεν άντεξα μέχρι αύριο και έκανα τεστακι! Είναι άχνη ακόμα η γραμμή όμως υπάρχει!😍😊

💗💗💗💗💗💗💗💗💗

IMG_20220412_085356.jpg

Συγχαρητήρια!!!!!!! Με το καλό να το απολαύσεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

🌟Fly me to the moon and let me play among the stars....

Κορίτσια μου καλημέρα!🥰

Δεν άντεξα μέχρι αύριο και έκανα τεστακι! Είναι άχνη ακόμα η γραμμή όμως υπάρχει!😍😊

💗💗💗💗💗💗💗💗💗

IMG_20220412_085356.jpg

Καλημέρα κοριτσι μου!!!!!!!! Καλα δεν το πιστευω τι τηλεπαθεια!!!! Το ιδιο λεπτο που ανεβασες τη φωτο ηθελα να σου στειλω να δω αν εχεις νεα και μετα θυμαμαι ειχες πει Τεταρτη και λεω κατσε μην την ξεσηκωνω!!! Ναι υπαρχει γραμμουλα!!! Μπραβο ρε κοριτσι μου, συγχαρητηριααααααα❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

🌟Fly me to the moon and let me play among the stars....

Κορίτσια μου καλημέρα!🥰

Δεν άντεξα μέχρι αύριο και έκανα τεστακι! Είναι άχνη ακόμα η γραμμή όμως υπάρχει!😍😊

💗💗💗💗💗💗💗💗💗

IMG_20220412_085356.jpg

Κοριτσάκι μου συγχαρητήρια ❤️❤️💕💕💕 μια όμορφη τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

🌟Fly me to the moon and let me play among the stars....

Κορίτσια μου καλημέρα!🥰

Δεν άντεξα μέχρι αύριο και έκανα τεστακι! Είναι άχνη ακόμα η γραμμή όμως υπάρχει!😍😊

💗💗💗💗💗💗💗💗💗

IMG_20220412_085356.jpg

 

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

🌟Fly me to the moon and let me play among the stars....

Κορίτσια μου καλημέρα!🥰

Δεν άντεξα μέχρι αύριο και έκανα τεστακι! Είναι άχνη ακόμα η γραμμή όμως υπάρχει!😍😊

💗💗💗💗💗💗💗💗💗

IMG_20220412_085356.jpg

Δεν το πιστεύω ,δεν το πιστευωωωωωωωωω! Στο είπα εγω,στο είπα βρε γλυκούλα μου! Μπράβο βρε κοριτσάρα μου!! Δεν μπορεις να φανταστείς πόσο χάρηκα!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσι μου δεν μου ειχε τυχει ποτε να εχω σταγονες ροζ και δεν ξερω να σε συμβουλευσω, εχω ακουσει απο αλλα κοριτσια ομως οτι συμβαινει αυτο μετα την εμφυτευση. Ποτε περιμενεις περιοδο?? Αχ μακαρι να εχειςε μεινει εγκυουλα περιμενουμε νεα σου😉

Περιμενω σήμερα-αύριο γτ πάντα ερχεται μια δυο μερες νωριτερα...

Εσυ κοριτσι μου μην ανησυχεις!Εγω 10 εβδομ περιπου ειχα πεσει απο τις σκαλες,γλυστρισα ειχε μεελανιασει ο πωπος,τρανταχτηκα πολυ αλλά το μωρο ηταν μια χαρα!Εαν θες ομως για να ηρεμησεις πηγαινε να κανεις ενα υπερηχο. Για τα συμπτωματα μην ανησυχεις ερχονται και φευγουν. Εγω θυμαμαι τοτε ειχε ξεπριστει το στηθος μου και ειχα φοβηθει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

🌟Fly me to the moon and let me play among the stars....

Κορίτσια μου καλημέρα!🥰

Δεν άντεξα μέχρι αύριο και έκανα τεστακι! Είναι άχνη ακόμα η γραμμή όμως υπάρχει!😍😊

💗💗💗💗💗💗💗💗💗

IMG_20220412_085356.jpg

Ωωωωωωωωωωωω να μία εγκυουλα! 

Μπράβο κορίτσι μου, τι ευτυχία είναι αυτή;; 

Όλα θα πάνε καλά από εδώ και πέρα, μια τέλεια ανεφελη εγκυμοσύνη μέχρι το τέλος εύχομαι! 

❤️❤️❤️❤️❤️❤️💞🎉🔝😍

Τελικά πόσα εμβρυακια έβαλες;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου... πως ειστε? σημερα το πρωι ειχα βλεννη διαφανη σαν αυτες της ωορρηξιας.. δεν μου ετυχε ξανα λιγες μερες πριν την περιοδο.. εχω βαρος και πονακια περιοδου.. κανονικα με τον κυκλο μου που ειναι 27 μερες περιπου θα ερθει αυριο η περιοδος.. με βαση ομως τις μερες που ειχα θετικο τεστ ωορρηξιας θα ερθει παρασκευη η ακατανομαστη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλη επιτυχια κοριτσι μου❤️ Μακαρι να ειναι ο τυχερος σας μηνας!

Σε ευχαριστώ πολύ! Όλα καλά πηγαν εχθές! Αντε να περάσουν 15 μέρες τώρα.... Βέβαια Λέω το πρωί του Πάσχα να κάνω τεστ. Μπας και ζήσω και εγώ Ανάσταση! 😂😂😂

Βρήκες άκρη με γιατρό; απλά για να φύγει το άγχος δλδ όχι ότι υπάρχει πρόβλημα!🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

καλημερα κοριτσια μου... πως ειστε? σημερα το πρωι ειχα βλεννη διαφανη σαν αυτες της ωορρηξιας.. δεν μου ετυχε ξανα λιγες μερες πριν την περιοδο.. εχω βαρος και πονακια περιοδου.. κανονικα με τον κυκλο μου που ειναι 27 μερες περιπου θα ερθει αυριο η περιοδος.. με βαση ομως τις μερες που ειχα θετικο τεστ ωορρηξιας θα ερθει παρασκευη η ακατανομαστη

Τι λέει το ένστικτο σου;; θα κάνεις τεστ μέχρι την Παρασκευή ή θα περιμένεις;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Τι λέει το ένστικτο σου;; θα κάνεις τεστ μέχρι την Παρασκευή ή θα περιμένεις;; 

ειπα θα περιμενω γιατι ειχα και τον περασμενο μηνα καθυστερηση αλλα το πολυ κυριακη αν δεν ερθει η περιοδος τοτε ειναι σπορακι.. απο την μια πιστευω οτι κατι καταφερα απο την αλλη προσγειωνομαι για να μην στεναχωρεθω παλι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

καλημερα κοριτσια μου... πως ειστε? σημερα το πρωι ειχα βλεννη διαφανη σαν αυτες της ωορρηξιας.. δεν μου ετυχε ξανα λιγες μερες πριν την περιοδο.. εχω βαρος και πονακια περιοδου.. κανονικα με τον κυκλο μου που ειναι 27 μερες περιπου θα ερθει αυριο η περιοδος.. με βαση ομως τις μερες που ειχα θετικο τεστ ωορρηξιας θα ερθει παρασκευη η ακατανομαστη

Μακαρι κοριτσι μου να μην ερθει και να ειναι σπορακι. Παντως υγρα εχουμε και στην εγκυμοσυνη.Αν δεν συνηθιζεις να εχεις πριν την περιοδο τοτε μπορει να ειναι θετικο σημαδι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια και για να συζητησουμε και κατι σχετικο όσες ειστε εγκυουλες ειχατε θερμομετρηθει μηπως στην αρχη? ΕΙχατε ολες δεκατα? Εγω θυμαμαι ειχα στην πρωτη εγκυμοσυνη απο την εμμβρυομεταφορα μεχρι την χοριακη, μετα θυμαμαι ειχε πεσει στα φυσιολογικα. Τωρα εχω 36.5 αρα μαλλον θα ερθει η περιοδος μεχρι το βραδυ πιστευω. @Hopemumtobe    @babyblue94θυμάστε μήπως?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

🌟Fly me to the moon and let me play among the stars....

Κορίτσια μου καλημέρα!🥰

Δεν άντεξα μέχρι αύριο και έκανα τεστακι! Είναι άχνη ακόμα η γραμμή όμως υπάρχει!😍😊

💗💗💗💗💗💗💗💗💗

IMG_20220412_085356.jpg

Μπράβο κορίτσι μου !!! Πολλα συγχαρητήρια! Φυσικά και υπάρχει η γραμμουλα!!! Άντε με το καλο μια τεράστια χοριακη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Αχ κορίτσια δε ξέρω έκανα βλακεία λετε;; Μου είπε η γυναικολόγος να κάνω μια εξέταση προλακτινης το ίδιο κ η ενδοκρινολόγος δλδ στο 2-3 μηνες να το ελέγξω! Ακόμα δεν πήγα η αλήθεια γιατί δεν βρήκα χρόνο…τώρα μίλησα με την ενδοκρινολόγο κ την ρώτησα να κάνω μια εξέταση κ αν είναι χαμηλή να το σταματήσω το ντοστινεξ κ μ είπε όχι θα δω ποσό εχεις κ θα μειώσουμε τη δοσολογία μάλλον, κ ότι θα το παιρνω εωσ Να μείνω εγκυος…Εν το μεταξύ μου τελειωσε κ ξέχασα κ δεν πήρα άλλο γιατί πρέπει από συγκεκριμένο φαρμακείο λόγο της συνταγησ Π ειναη μακροπρόθεσμη είχα πολύ δουλεια στη δουλεια ξεχάστηκε κ δεν πήρα…λετε να έκανα βλακεία που δε το πήρα; Έχει μια εβδομάδα…

Καλημέρα εγώ είχα πάρει χάπι dostinex (μαζί με inofert plus)  και με είχε πει η Ενδοκρινολογος να το παρω το χάπι μέχρι να βρω θετικό τεστ ( εχω και πολυκιστικες).. επίσης μου είχε πει πάνω στο 3 μηνο να πάω να κάνω επανεξέταση προλακτινη για να δούμε ποσο έπεσα και αν χρειαζόταν να μου έδινε μεγαλύτερη δόση.. εμένα η δόση μου ήταν μισο χάπι ανά 15 μερες.. εσένα τι δόση σου είπαν ;

 τώρα για μια βδομαδα εεε δεν νομίζω οτι είναι πολυ αλλά αυτήν ειναι δίκη μου γνώμη πες ομως τον γιατρο σου να το ξέρει… 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Κοριτσια και για να συζητησουμε και κατι σχετικο όσες ειστε εγκυουλες ειχατε θερμομετρηθει μηπως στην αρχη? ΕΙχατε ολες δεκατα? Εγω θυμαμαι ειχα στην πρωτη εγκυμοσυνη απο την εμμβρυομεταφορα μεχρι την χοριακη, μετα θυμαμαι ειχε πεσει στα φυσιολογικα. Τωρα εχω 36.5 αρα μαλλον θα ερθει η περιοδος μεχρι το βραδυ πιστευω. @Hopemumtobe    @babyblue94θυμάστε μήπως?

Εγώ γενικά δεν παίρνω θερμοκρασία. Αλλά τις μέρες που ήμουν χάλια με το στομάχι θυμάμαι είχα συνέχεια 37

Είχα ρωτήσει τον γιατρό αν στην εγγυμοσυνη είναι σύνηθες να έχεις δέκατα στην αρχή. Πάντως μου είχε πει όχι ότι δεν ισχύει. 

Άρα αυτό με την θερμοκρασία μην το πολύ λαμβάνεις ως σωστό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Μακαρι κοριτσι μου να μην ερθει και να ειναι σπορακι. Παντως υγρα εχουμε και στην εγκυμοσυνη.Αν δεν συνηθιζεις να εχεις πριν την περιοδο τοτε μπορει να ειναι θετικο σημαδι!

υγρα εχω αλλα οχι βλεννη διαφανη γιαυτο παραξενευτηκα..

 

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Κοριτσια και για να συζητησουμε και κατι σχετικο όσες ειστε εγκυουλες ειχατε θερμομετρηθει μηπως στην αρχη? ΕΙχατε ολες δεκατα? Εγω θυμαμαι ειχα στην πρωτη εγκυμοσυνη απο την εμμβρυομεταφορα μεχρι την χοριακη, μετα θυμαμαι ειχε πεσει στα φυσιολογικα. Τωρα εχω 36.5 αρα μαλλον θα ερθει η περιοδος μεχρι το βραδυ πιστευω. @Hopemumtobe    @babyblue94θυμάστε μήπως?

δεν εκανα ποτε θερμομετρηση.. σε καμια εγκυμοσυνη αρα δεν μπορω να βοηθησω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα εγώ είχα πάρει χάπι dostinex (μαζί με inofert plus)  και με είχε πει η Ενδοκρινολογος να το παρω το χάπι μέχρι να βρω θετικό τεστ ( εχω και πολυκιστικες).. επίσης μου είχε πει πάνω στο 3 μηνο να πάω να κάνω επανεξέταση προλακτινη για να δούμε ποσο έπεσα και αν χρειαζόταν να μου έδινε μεγαλύτερη δόση.. εμένα η δόση μου ήταν μισο χάπι ανά 15 μερες.. εσένα τι δόση σου είπαν ;

 τώρα για μια βδομαδα εεε δεν νομίζω οτι είναι πολυ αλλά αυτήν ειναι δίκη μου γνώμη πες ομως τον γιατρο σου να το ξέρει… 

Εγώ παιρνω 0.5 χάπι την εβδομάδα κ μου είπε αν έπεσε πολύ θα μ το μειώσει σε κάθε 10 μερες…θα πάω την αλλλη εβδομάδα να κάνω που θα μ έρθει η περίοδος…μ είπε κ εμένα να μη το σταματήσω καθόλου ως να δω θετικό τεστ…να σου πω κ την αλήθεια από το καιρό που το παιρνω έχασα κ κιλά άλλαξε η ψυχολογία μου πήρε μπρος κ ο μεταβολισμός μου…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

ειπα θα περιμενω γιατι ειχα και τον περασμενο μηνα καθυστερηση αλλα το πολυ κυριακη αν δεν ερθει η περιοδος τοτε ειναι σπορακι.. απο την μια πιστευω οτι κατι καταφερα απο την αλλη προσγειωνομαι για να μην στεναχωρεθω παλι..

Τι υγρά είναι; Εγώ έχω πάντα πριν την περίοδο αρχίζουν από το τελος της ωορρηξιας κ 1-2 μερες πριν την περίοδο σταματούν…εμένα είναι λευκά υγρά πηκτά όχι διαφανές σαν αυγο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πάρα πολύ μέσα από την καρδιά μου για τις ευχές σας!🥰

Εύχομαι ότι καλύτερο σε όλες μας! Να χαιρόμαστε τα παιδάκια μας, με το καλό να έρθουν αυτά που μεγαλώνουν στην κοιλίτσα μας και γρήγορα να έρθουν κοντά μας κι αυτά που τόσο επιθυμούμε!🥰

Είμαι από τα τέλη του 2019 μέλος στο forum και όλα αυτό το διάστημα έχω νιώσει άπειρα συναισθήματα χαράς, λύπης, άγχους, αγωνίας. Έχω γνωρίσει τόσο όμορφους ανθρώπους και έχω χάσει κι άλλους τόσους που έχουν να γράψουν πάρα πολύ  καιρό κι όμως εγώ πάντα τους σκέφτομαι! 

Πάντα τόσα χρόνια ονειρευόμουν κι εγώ αυτήν την στιγμή που θα ανεβάσω το θετικό μου τεστακι. Και να που έγινε! Για όλες θα έρθει αυτή η στιγμή κορίτσια μου! Ίσως να αργεί λίγο όμως θα έρθει!

Είμαι χαρούμενη αλλά και συγκρατημένη. Έχω βιώσει απώλεια και είναι δύσκολα. Όμως θέλω αυτήν την φορά να το χαρώ περισσότερο και με πολύ λιγότερο άγχος!

Όμως ότι είναι να γίνει θα γίνει! Εγώ απλά θα σκέφτομαι θετικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

δεν ηταν σταγονες.. απλα χρωματισε λιγο το σερβιετακι και μπορει να κανω και λαθος.. παντως ενα ενστικτο το εχω αλλα βλεπω οτι εχω συμπτωματα περιοδου.. ειδικα πονακια εχω αρκετα.. σε ευχαριστω πολυ παντως

Κοριτσάρα καλημέρα, μα ειλικρινά πόσα κοινά έχουμε??

Έχω τρεις μέρες έντονα υγρά σε σημείο να χρειάζομαι σερβιετακι. Βέβαια το στήθος μου δεν έχει κάτι, με ενοχλεί ελάχιστα. Αλλά έχω πολύ ζαλάδα εδώ και κάποιες μέρες.

Άντε να δούμε μέχρι Παρασκευή τι θα γίνει. Μακάρι να έγινε το θαύμα και για τις δύο μας.

 

@Ευάγγελοςτ συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Χάρηκα πάρα πολύ. Στείλε μας και εμάς μπεμπεδοσκονη!! ❤️❤️❤️

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Εγώ παιρνω 0.5 χάπι την εβδομάδα κ μου είπε αν έπεσε πολύ θα μ το μειώσει σε κάθε 10 μερες…θα πάω την αλλλη εβδομάδα να κάνω που θα μ έρθει η περίοδος…μ είπε κ εμένα να μη το σταματήσω καθόλου ως να δω θετικό τεστ…να σου πω κ την αλήθεια από το καιρό που το παιρνω έχασα κ κιλά άλλαξε η ψυχολογία μου πήρε μπρος κ ο μεταβολισμός μου…

Σου έδωσε λίγο μεγαλύτερη δόση από την δίκη μου εμένα μου είδε δώσει την ελάχιστη για αρχή να δούμε πως θα πάει εντάξει ουσιαστικά μια δόση έχεις  χάσει δεν νομίζω ότι είναι πολύ.. 

ααα σε βοήθησε και σε τέτοια ξεμπλόκαρε ο οργανισμός τι σου είναι αυτές οι άτιμες οι ορμόνες.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...