Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΣΧΟ


KITTY1981

Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΕΜΒΙΟ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΣΑΣ ΑΠΟ ΕΚΕΙ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΛΙΓΟ ΑΝΧΟΣ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ ΟΛΕΣ ΣΑΣ! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα έχει κάνει εξωσωματική η κολλητή μου ... δεν ξέρω πως λέγεται το κέντρο αλλά ξέρω πώς πήγε στον Γάτο ... ο οποίος απ'ότι ψάξαμε είναι κορυφή στο είδος του. Το εργαστήριο είναι αν θυμάμαι καλά στο Χαλάνδρι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η νυφη ειναι εγκυοσ με τριτη εξωσωματικη σε διδυμα την τελευταια την εκανε στο παντο καπου στο χαλανδρι κοντα ειναι μηπωσ λεμε το ιδιο;παντωσ ο παντοσ ειναι κορυφη..καλη επιτυχια οπου και να πασ και με το καλο ενα μωρακι ή και παραπανω:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:unsure: καλημερα μανουλες.Ειναι ο Παρασχος στο συγκεκριμενο κεντρο στο Χαλανδρι μαζι με τον Γατο που μου ειπατε.Στον Παρασχο θελω να παω και αν καποια τον εχει σαν γιατρο ας με βοηθησει.Ο Παντος ειναι κορυφη αλλα πανακριβος,πηγε η συνυφαδα μου και επιασε με την πρωτη την ανηψια μου αλλα 4500Ε ειναι πολλα.Ο Παρασχος ζηταει 3000Ε για μικρογονιμοποιηση.
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω πήγαινα στον Γάτο όχι για εξωσωματική αλλά για γυναικολογικη παρακολουθηση. Ξερω ότι και οι δύο είναι πολύ καλοί και έχουν κάνει θαύματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια.το κεντρο που ψαχνεται ειναι το ''γενεσις αθηνων''.σας βαζω και το link για να το βρειτε γρηγορα.

http://www.genesisathens.gr/index.php?o ... 7&Itemid=5

Τυχαινει να μενω απεναντι απο το''γενεσις'' και γι αυτο το ξερω. Εχει πολυ κοσμο και πολλες εγκυουλες βλεπω.αρα θα εχει επυτιχιες!!!!πιστευω να σας βοηθησα.

Καλη επιτυχια και σε εσας κοριτσια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα,

Θα συμφωνήσω και εγώ για τον κ.Γάτο.Από Αθήνα και από επαρχία έχει τις καλύτερες συστάσεις ιδιαίτερα στο θέμα της εξωσωματικής.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου πω την αληθεια στο παντο η νυφη μου εδωσε κοντα 7000 αλλα πλεον λεει χαλαλι για τα μωρακια που περιμενει.....ο παντοσ σου βαζει τα μωρα γονιμοποιημενα στην 8η μερα και για αυτο το λεει εμβρυομεταφορα,ειναι απο οτι ξερω ο μονοσ που το κανει εδω....

ψαξτο το θεμα και ο γατοσ που ρωτησα την νυφη μου και αυτοσ πολυ καλοσ ειναι....καλη συνεχεια σου ευχομαι και ολα καλα να σου πανε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...