Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αποτυχίες


Recommended Posts

Γειά σας και εδώ. Έχουμε προσπαθήσει πολύ με τον άντρα μου να κάνουμε ένα μωράκι.  Πέρσι είχα εξωμητρια , μου πήραν τη σάλπιγγα, έχω και ενδομητριωση και με μια σάλπιγγα μάλλον δε γίνονται πολλά. Τώρα είχαμε και μια αποτυχημένη εξωσωματική και εκτός της πολλή κακής ψυχολογίας..... είναι το ταμείο μείον. 

Ήθελα γνώμες και τιμές για κέντρα εξωσωματικης , αν γνωρίζετε η τι παίζει με τα δημόσια.  

Εμεις  κάναμε προσπάθεια στο ΓΕΝΝΗΜΑ με τον Μαντουδη. 

Οτιδήποτε μάθουμε θα είναι χρήσιμο, η απογοήτευση και η θλίψη, είναι  πολλή μεγάλη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορώ να μάθω για το μαντουδη; Περίπου ποσό σου πήγε; Εμένα μου ζήτησε ένα απίστευτο ποσό που σε άλλο κέντρο κάνω δυο εξωσωματικές ολοκληρωμένες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η kaposetsi είπε:

Μπορώ να μάθω για το μαντουδη; Περίπου ποσό σου πήγε; Εμένα μου ζήτησε ένα απίστευτο ποσό που σε άλλο κέντρο κάνω δυο εξωσωματικές ολοκληρωμένες! 

3.000 ζήτησε.  Ομως γενικά βοηθάνε απ όσο ξέρω. 

Σε άλλα κέντρα ποσα ζητάνε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Fiona x είπε:

Γειά σας και εδώ. Έχουμε προσπαθήσει πολύ με τον άντρα μου να κάνουμε ένα μωράκι.  Πέρσι είχα εξωμητρια , μου πήραν τη σάλπιγγα, έχω και ενδομητριωση και με μια σάλπιγγα μάλλον δε γίνονται πολλά. Τώρα είχαμε και μια αποτυχημένη εξωσωματική και εκτός της πολλή κακής ψυχολογίας..... είναι το ταμείο μείον. 

Ήθελα γνώμες και τιμές για κέντρα εξωσωματικης , αν γνωρίζετε η τι παίζει με τα δημόσια.  

Εμεις  κάναμε προσπάθεια στο ΓΕΝΝΗΜΑ με τον Μαντουδη. 

Οτιδήποτε μάθουμε θα είναι χρήσιμο, η απογοήτευση και η θλίψη, είναι  πολλή μεγάλη 

Εγω έκανα στο μητέρα με τον κύριο παρτσινεβελο (Γιώργος το μικρό). Τώρα βέβαια είναι στο Ιασω αλλά δε νομίζω να έχει διαφορά. Είχα πληρώσει για όλη την προσπάθεια 2600 (μέσα κ η κατάψυξη εμβρυων). Με πρόσεξε πάρα πολύ κ για μένα η επιτυχία οφείλεται στο ότι βλέπει την κάθε μία ξεχωριστά κ επιλέγει τι ταιριάζει. Πάνε 2 χρόνια οπότε δεν ξέρω αν έχει αλλάξει η τιμή αλλά δεν περιμένω κάποια μεγάλη μεταβολή. 

Για δημόσια δεν γνωρίζω... 

Σου εύχομαι να βρεις τον κατάλληλο γιατρό και να πάνε όλα καλά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Εγω έκανα στο μητέρα με τον κύριο παρτσινεβελο (Γιώργος το μικρό). Τώρα βέβαια είναι στο Ιασω αλλά δε νομίζω να έχει διαφορά. Είχα πληρώσει για όλη την προσπάθεια 2600 (μέσα κ η κατάψυξη εμβρυων). Με πρόσεξε πάρα πολύ κ για μένα η επιτυχία οφείλεται στο ότι βλέπει την κάθε μία ξεχωριστά κ επιλέγει τι ταιριάζει. Πάνε 2 χρόνια οπότε δεν ξέρω αν έχει αλλάξει η τιμή αλλά δεν περιμένω κάποια μεγάλη μεταβολή. 

Για δημόσια δεν γνωρίζω... 

Σου εύχομαι να βρεις τον κατάλληλο γιατρό και να πάνε όλα καλά. 

Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες.  Είναι πολύ δύσκολο όλο αυτό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Εγω έκανα στο μητέρα με τον κύριο παρτσινεβελο (Γιώργος το μικρό). Τώρα βέβαια είναι στο Ιασω αλλά δε νομίζω να έχει διαφορά. Είχα πληρώσει για όλη την προσπάθεια 2600 (μέσα κ η κατάψυξη εμβρυων). Με πρόσεξε πάρα πολύ κ για μένα η επιτυχία οφείλεται στο ότι βλέπει την κάθε μία ξεχωριστά κ επιλέγει τι ταιριάζει. Πάνε 2 χρόνια οπότε δεν ξέρω αν έχει αλλάξει η τιμή αλλά δεν περιμένω κάποια μεγάλη μεταβολή. 

Για δημόσια δεν γνωρίζω... 

Σου εύχομαι να βρεις τον κατάλληλο γιατρό και να πάνε όλα καλά. 

Έχει κλείσει το κέντρο του μητέρα πλέον. Έγινε ξεχωριστή μονάδα επίσης ποτέ πέρασαν κιόλας δυο χρόνια;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η kaposetsi είπε:

Έχει κλείσει το κέντρο του μητέρα πλέον. Έγινε ξεχωριστή μονάδα επίσης ποτέ πέρασαν κιόλας δυο χρόνια;; 

Αααα ώστε λοιπόν για αυτό είδα ότι άνοιξε ivf του υγεία. Κ λέω καλά 2 μονάδες στον ίδιο όμιλο... Μάλιστα... Σε ευχαριστώ πολύ για την πληροφορία! 

Πάντως πέρασαν 2 χρόνια ναι... Η κόρη μου έγινε ήδη ενός! Εσύ πως είσαι ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 11/3/2022 at 9:17 ΠΜ, ο/η Fiona x είπε:

Γειά σας και εδώ. Έχουμε προσπαθήσει πολύ με τον άντρα μου να κάνουμε ένα μωράκι.  Πέρσι είχα εξωμητρια , μου πήραν τη σάλπιγγα, έχω και ενδομητριωση και με μια σάλπιγγα μάλλον δε γίνονται πολλά. Τώρα είχαμε και μια αποτυχημένη εξωσωματική και εκτός της πολλή κακής ψυχολογίας..... είναι το ταμείο μείον. 

Ήθελα γνώμες και τιμές για κέντρα εξωσωματικης , αν γνωρίζετε η τι παίζει με τα δημόσια.  

Εμεις  κάναμε προσπάθεια στο ΓΕΝΝΗΜΑ με τον Μαντουδη. 

Οτιδήποτε μάθουμε θα είναι χρήσιμο, η απογοήτευση και η θλίψη, είναι  πολλή μεγάλη 

Κι εγώ στο ψάξιμο για δημόσιο είμαι από Δευτέρα θα παρω τηλέφωνο να κλείσω ραντεβού στο Έλενα από ότι έχω διαβάσει η όλη διαδικασία κοστίζει γύρω στα 600 ευρώ απλά δεν ξέρω αν μιλάμε για τιμή με επιτροπή ή όχι όταν πάω από εκεί θα μάθω περισσότερες λεπτομέρειες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Κι εγώ στο ψάξιμο για δημόσιο είμαι από Δευτέρα θα παρω τηλέφωνο να κλείσω ραντεβού στο Έλενα από ότι έχω διαβάσει η όλη διαδικασία κοστίζει γύρω στα 600 ευρώ απλά δεν ξέρω αν μιλάμε για τιμή με επιτροπή ή όχι όταν πάω από εκεί θα μάθω περισσότερες λεπτομέρειες

Ότι μάθεις και για τιμές και για γιατρους,  ενημέρωσε με σε παρακαλώ. 

Ευχαριστώ  πολύ πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tokyo είπε:

Αααα ώστε λοιπόν για αυτό είδα ότι άνοιξε ivf του υγεία. Κ λέω καλά 2 μονάδες στον ίδιο όμιλο... Μάλιστα... Σε ευχαριστώ πολύ για την πληροφορία! 

Πάντως πέρασαν 2 χρόνια ναι... Η κόρη μου έγινε ήδη ενός! Εσύ πως είσαι ;

Ναι έγινε άλλη. Ω να σας ζήσει! Τίποτα κοπέλα μου εγώ συνεχίζω στης αποβολές 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η kaposetsi είπε:

Ναι έγινε άλλη. Ω να σας ζήσει! Τίποτα κοπέλα μου εγώ συνεχίζω στης αποβολές 

Λυπαμαι πολύ που το ακούω... Δοκίμασες τη μονάδα αποβολων του Έλενα; ακούω ότι είναι πολύ καλή. Έμβρυα έχεις κ καλά μάλιστα, οπότε ίσως διορθώνοντας με κάποια αγωγή να πάνε όλα καλά την επόμενη φορά! Σου εύχομαι τα καλύτερα! 

Ξέρεις καθόλου τι γίνεται με τα έμβρυα σε κατάψυξη; είχα στο μητέρα. Μεταφέρθηκαν στη νέα μονάδα ή είναι οι ίδιες εγκαταστάσεις; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Λυπαμαι πολύ που το ακούω... Δοκίμασες τη μονάδα αποβολων του Έλενα; ακούω ότι είναι πολύ καλή. Έμβρυα έχεις κ καλά μάλιστα, οπότε ίσως διορθώνοντας με κάποια αγωγή να πάνε όλα καλά την επόμενη φορά! Σου εύχομαι τα καλύτερα! 

Ξέρεις καθόλου τι γίνεται με τα έμβρυα σε κατάψυξη; είχα στο μητέρα. Μεταφέρθηκαν στη νέα μονάδα ή είναι οι ίδιες εγκαταστάσεις; 

Μεταφέρθηκαν στην νέα μονάδα δεν υπάρχει η παλιά! Αν μπορέσω θα πάω στο Έλενα να δω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η kaposetsi είπε:

Μεταφέρθηκαν στην νέα μονάδα δεν υπάρχει η παλιά! Αν μπορέσω θα πάω στο Έλενα να δω. 

Είχες κ εσύ έμβρυα εκεί; θα επικοινωνήσω από Δευτέρα να δω γιατί πρέπει να πληρώσω την κατάψυξη για φέτος. Δεν έπρεπε ρε συ να ενημερώσουν για τις αλλαγές; δεν ξέρω μου έκανε κάπως! 

Σχετικά με το Έλενα πολλές κοπέλες στο φόρουμ έχουν παει κ λενε τα καλύτερα. Ειλικρινά δεν έχεις κάτι να χάσεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Fiona x είπε:

Ότι μάθεις και για τιμές και για γιατρους,  ενημέρωσε με σε παρακαλώ. 

Ευχαριστώ  πολύ πολύ 

Εννοείται ότι θα σε ενημερώσω απλά απ ότι μου είπε μια κοπ3εδω στο φόρουμ τα ραντεβού για εμάς τις καινούργιες αρχίζουν από Απρίλιο οπότε καλό θα ήταν να κλείσεις ένα ραντεβού να υπάρχει και αν αλλάξεις γνώμη το ακυρωνεις και εννοείται ότι αν πάω πριν από εσένα θα σε ενημερώσω για ολα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Είχες κ εσύ έμβρυα εκεί; θα επικοινωνήσω από Δευτέρα να δω γιατί πρέπει να πληρώσω την κατάψυξη για φέτος. Δεν έπρεπε ρε συ να ενημερώσουν για τις αλλαγές; δεν ξέρω μου έκανε κάπως! 

Σχετικά με το Έλενα πολλές κοπέλες στο φόρουμ έχουν παει κ λενε τα καλύτερα. Ειλικρινά δεν έχεις κάτι να χάσεις 

Όχι δεν είχα Γιατί τα είχα βάλει αλλά όλα πήγαν εκεί! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...