Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάρτης ήρθε, άνοιξη μπήκε, ένα λουλουδάκι σε κάθε κοιλίτσα να ανθίσει 🥀🌹🌷🌸🌻🌼


Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Καλέ εγώ τη βλέπω τη γραμμούλα!!❤️ Έκανες άλλο;

Κοριτσι μου εκανα ενα ψηφιακο και βγηκε αρνητικο! Μου εγραψαν καποια κοριτσια οτι ηταν νωρις για ψηφιακο ειδικα. Οποτε θα κανω την Κυριακη πρωι πρωι πλεον το επομενο🙏

 

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

@Princess28 @MyNa κ εμείς περάσαμε τον προηγούμενο μήνα οικογενειακώς κ η οδηγία ήταν αυτή που λέτε (εμβολιασμενοι κ εμείς εκτός βέβαια από το μωρό).

Edit: αυτό ισχύει ακόμα οπότε προσοχή αν κάποια βγει θετική... https://eody.gov.gr/covid-19-faq-20220106/

Επίσης @Princess28 to idio ακριβώς είχε πάθει η μαμά μου πριν χρόνια! Έχουμε παααρα πολύ λευκό δέρμα κ είχε βγάλει στο μάγουλο μια (ακόμα) φακιδα αλλά κάπως διαφορετικη... Όπως λες προκαρκινικη φάση. Το αφαίρεσε κ τέλος. Φυσικά το παρακολουθεί αλλά να ξέρεις ότι αφού προλάβατε όλα καλά!

@Ευάγγελοςτ η καθυστέρηση είναι από τη διέγερση. Είναι πολύ κοινό. Κ γω ήμουν σε αναμμένα κάρβουνα για ετ κ έκανα κύκλο 35 μέρες από 26! Είναι επειδή έδωσες κ εσύ πολλά ωάρια κ κάπως κουράστηκε το σύστημα κ κάνει παύση. Εμένα εν τω μεταξύ αυτή η καθυστέρηση μου κόστισε πολύ επειδή έχασα την ετ από 4 μέρες! Έγινε lock down Δευτέρα κ θα έκανα Πέμπτη! Άσε κ από Μάρτη έκανα Ιούνιο! Τελοσπαντων τέλος καλό όλα καλά

@Antonia2 Περαστικά σας, να πάνε όλα καλά!

@Hopemumtobeδεν έχω πείρα από τεστ, με απογοήτευαν πολύ κ δεν έκανα πάρα μόνο 2 φορές. Όμως για να είδες θετικό κάτι υπάρχει! Κάτι έπιασε! Εύχομαι ειλικρινά να σας πάνε όλα καλά κ να κάνετε την ανατροπή! Πάντως αν θες τη γνώμη μου τράβα κάνε μια χοριακη, αρκετό άγχος έχεις να σου λείπει κ η αγωνία των τεστ! 

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου💗

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κοίτα τον προηγούμενο κύκλο έφτασε 37 ημέρες... Τώρα είμαι 31η ημέρα... Το τεστ το έκανα 29η και ήταν αρνητικό άρα έχω ακόμα ελπίδες... Οχι τεστ ωορρηξίας δεν κάνω γιατί με αγχώνει πολύ!!!! Από τα συμπτώματα όμως κατάλαβα ωορρηξία 19η με 20η ημέρα άρα το έκανα αρκετά νωρίς χαχαχααχαχαχαχα... Ας είσαι εσύ εγκυουλα και δεν πειράζει εγώ αργότερα!!! 😁

Η αληθεια ειναι οτι εκανες κιεσυ νωρις/! Αλλα σε καταλαβαινω χαχαχαχα Σου ευχομαι απο καρδιας να μην σου ερθει🙏

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Zeta. είπε:

Κορίτσι μου αυτά θέλουν αρκετά μεγάλη χοριακή για να δείξουν… ενώ είχα καταθετικό predictor early αυτό μου έβγαινε αρνητικό. Αφού σου έδειξε το πρώτο clearblue θετικό που πάλι δεν είναι τόσο ευαίσθητα είμαι κατά 90% σίγουρη ότι είσαι έγκυος!!! ❤️

Ζέτα μου μου δίνεις κουράγιο! Εσένα πόσες μερες πριν την περιοδο σου ειχεβγει θετικο το predictor?

 

Μακαρι κοριτσι μου🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 2 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσι μου εκανα ενα ψηφιακο και βγηκε αρνητικο! Μου εγραψαν καποια κοριτσια οτι ηταν νωρις για ψηφιακο ειδικα. Οποτε θα κανω την Κυριακη πρωι πρωι πλεον το επομενο🙏

 

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου💗

 

Η αληθεια ειναι οτι εκανες κιεσυ νωρις/! Αλλα σε καταλαβαινω χαχαχαχα Σου ευχομαι απο καρδιας να μην σου ερθει🙏

 

Ζέτα μου μου δίνεις κουράγιο! Εσένα πόσες μερες πριν την περιοδο σου ειχεβγει θετικο το predictor?

 

Μακαρι κοριτσι μου🙏🙏🙏

Θυμάμαι περίμενα Παρασκευή κ είχε δείξει πολύ αχνό της  την Δευτέρα, άρα 5 μέρες πριν. Την επόμενη έκανα πάλι της predictor όπου φαινόταν καθαρά η γραμμή κ έκανα κ το ψηφιακό της clear όπου ηταν αρνητικό… Περιμένουμε  νέα σου κ μακάρι να είναι όπως νομίζω.❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι άχνη.. Από κοντά φαίνετα... Αλλά αν μπορείτε για δείτε και σε αυτες τιςIMG_20220312_083658.thumb.jpg.70b0cae67d5729bbce58f0085ae8076a.jpg φώτο... @Hopemumtobeκαι εγώ σαν εσένα.. 

12η ημέρα από αυτή την ωορρηξία που κατάλαβα εγώ... Έδειξε αχνο... Επίσης έκανες πολύ νωρίς το ψηφιακό.... Αυτά εδώ δείχνουν από 10 μονάδες ενώ το ψηφιακό από 25 και πάνω... 

IMG_20220312_081418.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσιαααα αα ΘΕΤΙΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ 

Καλημερα καλα δεν το πιστευω !!😁  Τι υπεροχα νεα.. Συγχαρητηρια  κοριτσι μου!!!!!!!!!!!!!!!!Με το καλο!!!! 💗Μακαρι να βγει κι εμενα θετικο και να ειμαστε μαζι αλλα και να μην ειμαι εγω, σου ευχομαι μεσα απτην καρδια μου να πανε ολα τελεια σεσενα💗💗💗 (ΥΓ Για να σου ειμαι ειμαι ειλικρινης απτην οθονη του λαπτοπ μου που ομως εχει και θεματα ομως η οθονη δνε βλεπω καλα  τη γραμμουλα αλλα ειμαι σιγουρη οτι φαινεται απο κοντα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημερα καλα δεν το πιστευω !!😁  Τι υπεροχα νεα.. Συγχαρητηρια  κοριτσι μου!!!!!!!!!!!!!!!!Με το καλο!!!! 💗Μακαρι να βγει κι εμενα θετικο και να ειμαστε μαζι αλλα και να μην ειμαι εγω, σου ευχομαι μεσα απτην καρδια μου να πανε ολα τελεια σεσενα💗💗💗 (ΥΓ Για να σου ειμαι ειμαι ειλικρινης απτην οθονη του λαπτοπ μου που ομως εχει και θεματα ομως η οθονη δνε βλεπω καλα  τη γραμμουλα αλλα ειμαι σιγουρη οτι φαινεται απο κοντα)

Ευχαριστώ ω!!! Δεν έχω καλό κινητό ρε συ... Από κοντά φαίνεται αλλά από την φωτογραφία οχι😢 παιδεύομαι ποσην ώρα να φανεί.... Αλλά αφού την είδε και ο σύζυγος φαίνεται χαχαχαχαχχαχαχα 

Δευτέρα θα πάω για χοριακή.. Τετάρτη ξανά με είπε ο γιατρός χοριακη και μετά θα πάω να μου δώσει οδηγίες... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ευχαριστώ ω!!! Δεν έχω καλό κινητό ρε συ... Από κοντά φαίνεται αλλά από την φωτογραφία οχι😢 παιδεύομαι ποσην ώρα να φανεί.... Αλλά αφού την είδε και ο σύζυγος φαίνεται χαχαχαχαχχαχαχα 

Δευτέρα θα πάω για χοριακή.. Τετάρτη ξανά με είπε ο γιατρός χοριακη και μετά θα πάω να μου δώσει οδηγίες... 

Μπράβο βρε κορίτσι!!!!!❤️ Όλα τέλεια να σου πάνε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Είναι άχνη.. Από κοντά φαίνετα... Αλλά αν μπορείτε για δείτε και σε αυτες τιςIMG_20220312_083658.thumb.jpg.70b0cae67d5729bbce58f0085ae8076a.jpg φώτο... @Hopemumtobeκαι εγώ σαν εσένα.. 

12η ημέρα από αυτή την ωορρηξία που κατάλαβα εγώ... Έδειξε αχνο... Επίσης έκανες πολύ νωρίς το ψηφιακό.... Αυτά εδώ δείχνουν από 10 μονάδες ενώ το ψηφιακό από 25 και πάνω... 

IMG_20220312_081418.jpg

ΟΛΕ!!! ΖΗΤΩΩΩΩ!!!
ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΧΟΡΙΑΚΗ!!! ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ευχαριστώ ω!!! Δεν έχω καλό κινητό ρε συ... Από κοντά φαίνεται αλλά από την φωτογραφία οχι😢 παιδεύομαι ποσην ώρα να φανεί.... Αλλά αφού την είδε και ο σύζυγος φαίνεται χαχαχαχαχχαχαχα 

Δευτέρα θα πάω για χοριακή.. Τετάρτη ξανά με είπε ο γιατρός χοριακη και μετά θα πάω να μου δώσει οδηγίες... 

Εαν αυριο εχω θετικο κι εγω θα παω κι εγω για χοριακη Δευτερα. Αν οχι, θα παω να παρω τα βουνα χαχαχα Πλακα κανω💗 Να ρωτησω κατι  αν μια χοριακη βγει θετικη μπορεις να πας στο γυναικολογο για υπερηχο κατευθειαν η δεν εχει νοημα αφου δεν φαινεται τιποτα ακομη? Και πρεπει πχ να κανεις μια επανηπτικη πρωτα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Hopemumtobe είπε:

Εαν αυριο εχω θετικο κι εγω θα παω κι εγω για χοριακη Δευτερα. Αν οχι, θα παω να παρω τα βουνα χαχαχα Πλακα κανω💗 Να ρωτησω κατι  αν μια χοριακη βγει θετικη μπορεις να πας στο γυναικολογο για υπερηχο κατευθειαν η δεν εχει νοημα αφου δεν φαινεται τιποτα ακομη? Και πρεπει πχ να κανεις μια επανηπτικη πρωτα?

Δεν φαίνεται αμέσως στον υπερηχο... Μετά την 1 εβδομάδα από θετικό τεστ φαίνεται ο σακος... Θα κάνω επαναληπτικη για να δω αν διπλασιάζει!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Εαν αυριο εχω θετικο κι εγω θα παω κι εγω για χοριακη Δευτερα. Αν οχι, θα παω να παρω τα βουνα χαχαχα Πλακα κανω💗 Να ρωτησω κατι  αν μια χοριακη βγει θετικη μπορεις να πας στο γυναικολογο για υπερηχο κατευθειαν η δεν εχει νοημα αφου δεν φαινεται τιποτα ακομη? Και πρεπει πχ να κανεις μια επανηπτικη πρωτα?

Στο εύχομαι αύριο να βγει πιο σκούρα η γραμμή... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

@marinamanoulitsa εύχομαι ότι καλύτερο κορίτσι μου να πάρεις μια θετικότατη χοριακή ❤

@Hopemumtobe περίμενα μήπως έβαζες κανένα καινούριο τεστάκι να δούμε πιο σκούρη γραμμή.... για να φανεί οτιδήποτε στον υπέρηχο από όσο ξέρω πρέπει να έχει φτάσει η χοριακή γύρω στις 1500 μονάδες, είναι περίπου μια βδομάδα καθυστέρηση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Froufro είπε:

Καλημέρα κορίτσια!

@marinamanoulitsa εύχομαι ότι καλύτερο κορίτσι μου να πάρεις μια θετικότατη χοριακή ❤

@Hopemumtobe περίμενα μήπως έβαζες κανένα καινούριο τεστάκι να δούμε πιο σκούρη γραμμή.... για να φανεί οτιδήποτε στον υπέρηχο από όσο ξέρω πρέπει να έχει φτάσει η χοριακή γύρω στις 1500 μονάδες, είναι περίπου μια βδομάδα καθυστέρηση 

Καλημέρα κορίτσι μου, θα αγοράσω τώρα το μεσημέρι  τεστ αλλά θα το κάνω αυριο πρωι για πιο μεγαλη αξιοπιστια! 💗Εαν βγει θετικο θα παω κατευθειαν για χοριακη το πρωο τηςΔευτερας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσιαααα αα μπόρεσα να την κάνω να φανεί χαχαχαχα για πείτε τώρα... Φαίνεται ε; IMG_20220312_113147.thumb.jpg.68480ccb9ec05e4d2e00209fadf6abd3.jpg

Τωρα τη βλέπω κι εγώ τη σκιά στη γραμμή, να πάνε όλα τέλεια💗🙏💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

Τωρα τη βλέπω κι εγώ τη σκιά στη γραμμή, να πάνε όλα τέλεια💗🙏💗

Αχ σε ευχαριστώ πολύ!!!!!!!! Μακάρι αυτή την φορά να πάνε όλα καλά Παναγία μου🙏 αντε περιμένω και το δικό σου τεστ φώτο αύριο 😁😁😁😇😇😇😇  εγώ πιστεύω ότι το ηλεκτρονικό δεν έδειξε γιατί το έκανες γρήγορα!!! Τουλάχιστον 2 ημέρες περιμένεις... Εμένα πριν 2 ημέρες ηταν αρνητικό θυμάσαι;;;; και τώρα αχνο θετικο...ανα 2 ημέρες λένε ξανακάνεις τεστ αν δεν σου έρθει... αχ θα είμαστε μαζί λες;;;; μαρεσει που το έλεγες εχθές χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Αχ σε ευχαριστώ πολύ!!!!!!!! Μακάρι αυτή την φορά να πάνε όλα καλά Παναγία μου🙏 αντε περιμένω και το δικό σου τεστ φώτο αύριο 😁😁😁😇😇😇😇  εγώ πιστεύω ότι το ηλεκτρονικό δεν έδειξε γιατί το έκανες γρήγορα!!! Τουλάχιστον 2 ημέρες περιμένεις... Εμένα πριν 2 ημέρες ηταν αρνητικό θυμάσαι;;;; και τώρα αχνο θετικο...ανα 2 ημέρες λένε ξανακάνεις τεστ αν δεν σου έρθει... αχ θα είμαστε μαζί λες;;;; μαρεσει που το έλεγες εχθές χαχαχα

Μακάρι κορίτσι μου, μακάρι🙏🙏🙏🙏💗💗💗💗

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσιαααα αα μπόρεσα να την κάνω να φανεί χαχαχαχα για πείτε τώρα... Φαίνεται ε; IMG_20220312_113147.thumb.jpg.68480ccb9ec05e4d2e00209fadf6abd3.jpg

Φαίνεται πεντακάθαρα... συγχαρητήρια.. πόσο χαίρομαι.. αχ ελπίζω να δω και εγώ θετικό..  έχεις καθυστέρηση; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 11/3/2022 at 2:36 ΜΜ, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Εγώ Θα γεννουσα αυτό τον μήνα αν όλα πήγαιναν καλά τον Ιούλιο που έμαθα πως είμαι έγκυος 😢 σε καταλαβαίνω απόλυτα!!! Και εγώ σκατα είμαι ώρες ώρες 

Τελικά τον μήνα που θα γεννουσες έμεινες έγκυος..  ελπίζω να έρθει και σε μένα αυτόν τον μήνα που κλείνω ενα χρόνο που έμαθα ότι είμουν έγκυος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ειμαι εγκυοσ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Δεν αντεξα μεχρι αυριο και εκανα τωρα ενα predictor early! Βεβαια περιμενω χοριακη και διπλασιασμο πριν πανυγυρισω!!! Αλλα η συλληψη απο οτι φαινεται παει να γινει/εγινε κλπ

τεστ.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσια ειμαι εγκυοσ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Δεν αντεξα μεχρι αυριο και εκανα τωρα ενα predictor early! Βεβαια περιμενω χοριακη και διπλασιασμο πριν πανυγυρισω!!! Αλλα η συλληψη απο οτι φαινεται παει να γινει/εγινε κλπ

τεστ.jpg

Συγχαρητήρια!!! Κορίτσι μου δεν ξέρεις πόσο χαίρομαι, σαν να σε ξέρω!!! Πραγματικά είσαι από τις περιπτώσεις που φαίνεται ότι τελικά όλα γίνονται. Κ τι δεν σας είπαν... Σπέρμα, ηλικία, ενδομητριο κ όμως! Είναι πολύ ξεκάθαρα θετικό! Κ να δεις όλα καλά θα πάνε. Το δύσκολο ήταν η σύλληψη κ έγινε! Δευτέρα χοριακη κ ειλικρινά καλό κουράγιο να κάνεις υπομονή να ξημερώσει η Δευτέρα! Χαχαχα

Ο σύντροφός σου τρελάθηκε;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσια ειμαι εγκυοσ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Δεν αντεξα μεχρι αυριο και εκανα τωρα ενα predictor early! Βεβαια περιμενω χοριακη και διπλασιασμο πριν πανυγυρισω!!! Αλλα η συλληψη απο οτι φαινεται παει να γινει/εγινε κλπ

τεστ.jpg

Ε ναι ρε κορίτσι!!!! Μπράβο πολύ χάρηκα!!!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinamanoulitsa συγχαρητήρια κοριτσάρα μ...με το καλό μια σούπερ χοριακη ..το καλύτερο δωράκι.

@Hopemumtobe Σπάσε όλα τα προγνωστικά..να σκίσουν τα πτυχία τους οι γιατροί γιατί ο Θεός είναι μεγάλος. Εύχομαι τεράστια χοριακη Δευτέρα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...