Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάρτης ήρθε, άνοιξη μπήκε, ένα λουλουδάκι σε κάθε κοιλίτσα να ανθίσει 🥀🌹🌷🌸🌻🌼


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!! Χρόνια μας πολλά 🌺

Χάθηκα γιατί αρρώστησα(ευτυχώς όχι κοβιντ) κ επίσης τρέχω με κάτι δουλειές !!

Η μπέμπα μας είναι 3 κιλά και έτοιμη να βγει..την άλλη ή την παράλλη εβδομάδα μάλλον θα γεννήσω!! 💓🤱

Όχι ότι είμαι έτοιμη αλλά λέμε τώρα..

Τι κάνετε εσείς;; Πώς περάσατε την Καθαρά Δευτέρα;

@Antonia2 μου περαστικά εύχομαι στον μπαμπά σου..και να του πεις να μην καπνίζει!! Για εσάς..🙏

@marinamanoulitsa με το καλό το θετικό τεστάκι!!🍀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 3 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Γεια σου ναντια μου!! Καλα ειμαι!! Ειχανε κοσμο στο σπιτι κ το σαββατο κ την κυριακη κ ετρεχα να μαγειρευω να καθαριζω. Ευτυχως χθες ξεκουραστηκαμε κ χαλαρωσανε νε τον αντρουλη μου!!! 

Με το μπαμπα μου δν εχουμε καποιο νεο... ακομη αναμονη.. δυστυχως κι αυτος δε συμμορφωνεται λιγο κ κσπνιζει αρκετα... οπως ειπε κι ο γιατρος, αυτο ειναι αυτοκτονια.....😭 δε βαζει μυαλο....

Κοριτσι μου κι εγω σε σκεφτομουν... Ποτε θα φευγουν αποτελεσματα? Αυτο με το τσιγαρο πολυ δυσκολο... δεν κοβεται ευκολα... Ευτυχως ο πατερας μου το εκοψε καποια στιγμη μετα απο θεμα υγειας..

 

στις πριν 15 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. Καλή Σαρακοστή.. Χιόνια σήμερα εδώ... Αύριο ΔΕΝ περιμένω περίοδο.... Θα κάνω Τεστ Παρασκευή ή Σάββατο.... Έχω ζαλάδες έντονες... Ξαφνικές... Κάτι που το έχω σε κάθε εγκυμοσύνη... Επίσης αυτό το πράγμα που με έπιανε... Να με τρυπάει το στομάχι και αν δεν φάω μια μπουκιά δεν ησυχάσω... Λιγουρες εν ολίγοις!!!!!! Για να δούμε.... 

Μακαρι κοριτσι μου, ανυπομονουμε για τα νεα σου💗

 

@Κατεριναπαπ Πως  εισαι κοριτσι μου? @babyblue94 Κοριτσι μου πως εισαι? Πως παει το στομαχι σου??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Γεια σου ναντια μου!! Καλα ειμαι!! Ειχανε κοσμο στο σπιτι κ το σαββατο κ την κυριακη κ ετρεχα να μαγειρευω να καθαριζω. Ευτυχως χθες ξεκουραστηκαμε κ χαλαρωσανε νε τον αντρουλη μου!!! 

Με το μπαμπα μου δν εχουμε καποιο νεο... ακομη αναμονη.. δυστυχως κι αυτος δε συμμορφωνεται λιγο κ κσπνιζει αρκετα... οπως ειπε κι ο γιατρος, αυτο ειναι αυτοκτονια.....😭 δε βαζει μυαλο....

Καλημέρα.. αμαν αυτό το τσιγάρο.. το βλέπω και από τον άντρα μου.. δεν μπορεί να το κόψει..  εύχομαι να πάνε όλα καλά 

 

στις πριν 7 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ευχαριστώ κορίτσια μου για τις ευχες... Αντε να βγει γουρλίδικο το ποστ μου και για εσάς θέλω όμως!!! Τώρα πρώτα ΔΕΝ περιμένω εγώ στα κοντά και μετά εσύ @Nandia- ε;

Μετά ποια είναι στη σειρά για Μάρτιο; 

@Lacostaki όλα καλά; σε τι φάση είσαι;

 

Καλημέρα.. εγω δεν περιμένω στις 15/3 αλλά είχα θετικό τεστ 17η και 18η μέρα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Γεια σου ναντια μου!! Καλα ειμαι!! Ειχανε κοσμο στο σπιτι κ το σαββατο κ την κυριακη κ ετρεχα να μαγειρευω να καθαριζω. Ευτυχως χθες ξεκουραστηκαμε κ χαλαρωσανε νε τον αντρουλη μου!!! 

Με το μπαμπα μου δν εχουμε καποιο νεο... ακομη αναμονη.. δυστυχως κι αυτος δε συμμορφωνεται λιγο κ κσπνιζει αρκετα... οπως ειπε κι ο γιατρος, αυτο ειναι αυτοκτονια.....😭 δε βαζει μυαλο....

Τι να πούμε για το τσιγάρο δυστυχως δεν καταλαβαίνουν την ζημιά που προκαλεί! Εμένα ο μπαμπας μου είχε κλειστεί αρτηρία από το κάπνισμα έκανε την επέμβαση του μιλούσε 1 ώρα ο γιατρος για το κάπνισμα και βγήκε απ το νοσοκομείο να έρθει στο σπίτι και ήθελε να καπνίσει! Δεν καταλαβαίνω την δυσκολία να το σταματήσει κάποιος γιατί δεν καπνίζω…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Χρόνια μας πολλά 🌺

Χάθηκα γιατί αρρώστησα(ευτυχώς όχι κοβιντ) κ επίσης τρέχω με κάτι δουλειές !!

Η μπέμπα μας είναι 3 κιλά και έτοιμη να βγει..την άλλη ή την παράλλη εβδομάδα μάλλον θα γεννήσω!! 💓🤱

Όχι ότι είμαι έτοιμη αλλά λέμε τώρα..

Τι κάνετε εσείς;; Πώς περάσατε την Καθαρά Δευτέρα;

@Antonia2 μου περαστικά εύχομαι στον μπαμπά σου..και να του πεις να μην καπνίζει!! Για εσάς..🙏

@marinamanoulitsa με το καλό το θετικό τεστάκι!!🍀

Καλημέρα σε σκεφτόμουν λεω κοντεύεις και εσυ!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Καλημέρα.. αμαν αυτό το τσιγάρο.. το βλέπω και από τον άντρα μου.. δεν μπορεί να το κόψει..  εύχομαι να πάνε όλα καλά 

 

Καλημέρα.. εγω δεν περιμένω στις 15/3 αλλά είχα θετικό τεστ 17η και 18η μέρα.. 

καλημερααα ε κανονικά θα σου αργήσει η περίοδος να έρθει μετράς 12-14 ημερες από το θετικό τεστ ωορρηξιας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

καλημερααα ε κανονικά θα σου αργήσει η περίοδος να έρθει μετράς 12-14 ημερες από το θετικό τεστ ωορρηξιας 

 καλημερα..ναι πιστευω 17 θα ερθει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

Καλημερα κοριτσια.. εγω δουλευω απο το σπιτι.. απο χτεσ εχω ζαλαδες... μαλλον απο τον αυχενα

Εγώ μάλλον κρύωσα με πονάει η κοιλια μου οπως κολικούς! Αφού μια έχει ήλιο μια έχει κρύο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Χρόνια μας πολλά 🌺

Χάθηκα γιατί αρρώστησα(ευτυχώς όχι κοβιντ) κ επίσης τρέχω με κάτι δουλειές !!

Η μπέμπα μας είναι 3 κιλά και έτοιμη να βγει..την άλλη ή την παράλλη εβδομάδα μάλλον θα γεννήσω!! 💓🤱

Όχι ότι είμαι έτοιμη αλλά λέμε τώρα..

Τι κάνετε εσείς;; Πώς περάσατε την Καθαρά Δευτέρα;

@Antonia2 μου περαστικά εύχομαι στον μπαμπά σου..και να του πεις να μην καπνίζει!! Για εσάς..🙏

@marinamanoulitsa με το καλό το θετικό τεστάκι!!🍀

Ευχαριστω κοριτσι μου!!!!❤️ του τα λεω αλλα δεν ακουει.. λεει ας ζησω 2-3 χρονια λιγοτερο κι ας τα ζησω οπως θελω... ξεροκεφαλια και ανευθυνοτητα.... δε λεω οτι ειναι ευκολο να το κοψεις (γτ δεν καπνιζω και δεν ξερω πως ειναι) αλλα δεν προσπαθει καν....

 περαστικα σου! να εισαι σιδερενια κι εσυ και η μπουμπουκα σου!! με το καλο να ερθει στην αγκαλια σου και να ειναι γερη και καλοτυχη ευχομαι!!!!!!!🙏❤️❤️🌷

στις πριν 8 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσι μου κι εγω σε σκεφτομουν... Ποτε θα φευγουν αποτελεσματα? Αυτο με το τσιγαρο πολυ δυσκολο... δεν κοβεται ευκολα... Ευτυχως ο πατερας μου το εκοψε καποια στιγμη μετα απο θεμα υγειας..

 

Μακαρι κοριτσι μου, ανυπομονουμε για τα νεα σου💗

 

@Κατεριναπαπ Πως  εισαι κοριτσι μου? @babyblue94 Κοριτσι μου πως εισαι? Πως παει το στομαχι σου??

κοριτσι μου τα αποτελεσματα ηταν να βγουν την προηγουμενη εβδομαδα αλλα τιποτα ακομα... στην αναμονη ειμαστε... κι εμας πια ειναι πολυ σοβαρο το προβλημα υγειας και ο πατερας μου παλιμπαιδιζει... τι να πω;

στις πριν 3 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

Καλημέρα.. αμαν αυτό το τσιγάρο.. το βλέπω και από τον άντρα μου.. δεν μπορεί να το κόψει..  εύχομαι να πάνε όλα καλά 

 

Καλημέρα.. εγω δεν περιμένω στις 15/3 αλλά είχα θετικό τεστ 17η και 18η μέρα.. 

Ευχαριστω Ναντια μου!!!❤️ με την κουζινα τακτοποιηθηκατε;

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Τι να πούμε για το τσιγάρο δυστυχως δεν καταλαβαίνουν την ζημιά που προκαλεί! Εμένα ο μπαμπας μου είχε κλειστεί αρτηρία από το κάπνισμα έκανε την επέμβαση του μιλούσε 1 ώρα ο γιατρος για το κάπνισμα και βγήκε απ το νοσοκομείο να έρθει στο σπίτι και ήθελε να καπνίσει! Δεν καταλαβαίνω την δυσκολία να το σταματήσει κάποιος γιατί δεν καπνίζω…

ραφαελα μου καλημερα!! πρεπει οντως να ειναι πολυ δυσκολο αλλα οταν ο γιατρος λεει οτι το καπνισμα πια ειναι αυτοκτονια νομιζω δεν υπαρχει χωρος για δευτερες σκεψεις. η το κοβεις η αργοπεθαινεις..... ο καθενας να αναλαβει τις ευθυνες του γτ αμαν πια. ολοι σκαμε και ο μπαμπας μου κοσμαρα.....😤

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

Καλημερα κοριτσια.. εγω δουλευω απο το σπιτι.. απο χτεσ εχω ζαλαδες... μαλλον απο τον αυχενα

 

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Εγώ μάλλον κρύωσα με πονάει η κοιλια μου οπως κολικούς! Αφού μια έχει ήλιο μια έχει κρύο

Περαστικα σας κοριτσια μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσι μου κι εγω σε σκεφτομουν... Ποτε θα φευγουν αποτελεσματα? Αυτο με το τσιγαρο πολυ δυσκολο... δεν κοβεται ευκολα... Ευτυχως ο πατερας μου το εκοψε καποια στιγμη μετα απο θεμα υγειας..

 

Μακαρι κοριτσι μου, ανυπομονουμε για τα νεα σου💗

 

@Κατεριναπαπ Πως  εισαι κοριτσι μου? @babyblue94 Κοριτσι μου πως εισαι? Πως παει το στομαχι σου??

Καλημέρα κορίτσια μου,  ρε κορίτσια απο αυτο το θεματάκι, δεν μου έρχονται ενημέρωσεις, τι πάτησα πάλι!

Καλά είμαι κορίτσακι μου, μια χαρά! Το τριήμερο βγήκαμε πήγαμε βόλτες κτλπ.. πήγα και σε έναν παππούλη σε ένα μοναστήρι και μας έπεισε να παντρευτούμε φέτος 🤣🤣🤣 οπότε ψάχνω ημερομηνία για το γάμο,  μια ψυχή που είναι να βγει ας βγει! 🤣 ο παππούλης λένε και εχω καταλάβει και εγώ πως είναι διορατικος, χρόνια τον επισκεπτόμαστε και τον έχω σαν ψυχολόγο, φεύγω από εκεί παντα ανακουφισμένη!

Ο αιματολογος μου έγραψε ένα σορό εξετάσεις και αυτές τις μέρες θα πάω να τις κάνω,  ώστε να είμαι εντάξει και με αυτό το κομμάτι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Χρόνια μας πολλά 🌺

Χάθηκα γιατί αρρώστησα(ευτυχώς όχι κοβιντ) κ επίσης τρέχω με κάτι δουλειές !!

Η μπέμπα μας είναι 3 κιλά και έτοιμη να βγει..την άλλη ή την παράλλη εβδομάδα μάλλον θα γεννήσω!! 💓🤱

Όχι ότι είμαι έτοιμη αλλά λέμε τώρα..

Τι κάνετε εσείς;; Πώς περάσατε την Καθαρά Δευτέρα;

@Antonia2 μου περαστικά εύχομαι στον μπαμπά σου..και να του πεις να μην καπνίζει!! Για εσάς..🙏

@marinamanoulitsa με το καλό το θετικό τεστάκι!!🍀

Με το καλό κορίτσι μού να αγκαλιάσεις το μωράκι σου!! 💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Εγώ μάλλον κρύωσα με πονάει η κοιλια μου οπως κολικούς! Αφού μια έχει ήλιο μια έχει κρύο

και ερχεται κρυο παλι

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Ευχαριστω κοριτσι μου!!!!❤️ του τα λεω αλλα δεν ακουει.. λεει ας ζησω 2-3 χρονια λιγοτερο κι ας τα ζησω οπως θελω... ξεροκεφαλια και ανευθυνοτητα.... δε λεω οτι ειναι ευκολο να το κοψεις (γτ δεν καπνιζω και δεν ξερω πως ειναι) αλλα δεν προσπαθει καν....

 περαστικα σου! να εισαι σιδερενια κι εσυ και η μπουμπουκα σου!! με το καλο να ερθει στην αγκαλια σου και να ειναι γερη και καλοτυχη ευχομαι!!!!!!!🙏❤️❤️🌷

κοριτσι μου τα αποτελεσματα ηταν να βγουν την προηγουμενη εβδομαδα αλλα τιποτα ακομα... στην αναμονη ειμαστε... κι εμας πια ειναι πολυ σοβαρο το προβλημα υγειας και ο πατερας μου παλιμπαιδιζει... τι να πω;

Ευχαριστω Ναντια μου!!!❤️ με την κουζινα τακτοποιηθηκατε;

 

ραφαελα μου καλημερα!! πρεπει οντως να ειναι πολυ δυσκολο αλλα οταν ο γιατρος λεει οτι το καπνισμα πια ειναι αυτοκτονια νομιζω δεν υπαρχει χωρος για δευτερες σκεψεις. η το κοβεις η αργοπεθαινεις..... ο καθενας να αναλαβει τις ευθυνες του γτ αμαν πια. ολοι σκαμε και ο μπαμπας μου κοσμαρα.....😤

 

 

Περαστικα σας κοριτσια μου!!

οχι ακομα.. περιμενω να με παρει τηλεφωνο ο επιπλοποιος σημερα η αυριο για να ερθει να την τοποθετησει..του ειπα αν καθυστερησει περισσοτερο θα με βοηθησει να συγυρισω τα πραγματα στα ντουλαπια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια υπαρχει περιπτωση να με πειραξουν οι βιταμινες? αρκετα βραδια νοιωθω να μου καινε  το στομαχι και το επαθα και σημερα το πρωι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

κοριτσια υπαρχει περιπτωση να με πειραξουν οι βιταμινες? αρκετα βραδια νοιωθω να μου καινε  το στομαχι και το επαθα και σημερα το πρωι

Πρέπει να τις παίρνεις με φαγητό όχι μόνες… 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

κοριτσια υπαρχει περιπτωση να με πειραξουν οι βιταμινες? αρκετα βραδια νοιωθω να μου καινε  το στομαχι και το επαθα και σημερα το πρωι

Ναι και εγω παντα μετα το φαγητο τις παιρνω, ποτε με άδειο στομαχι!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσι μου κι εγω σε σκεφτομουν... Ποτε θα φευγουν αποτελεσματα? Αυτο με το τσιγαρο πολυ δυσκολο... δεν κοβεται ευκολα... Ευτυχως ο πατερας μου το εκοψε καποια στιγμη μετα απο θεμα υγειας..

 

Μακαρι κοριτσι μου, ανυπομονουμε για τα νεα σου💗

 

@Κατεριναπαπ Πως  εισαι κοριτσι μου? @babyblue94 Κοριτσι μου πως εισαι? Πως παει το στομαχι σου??

Σε ευχαριστώ που με θυμάσαι. 😍 Δεν έχει φτιάξει το στομάχι μου. Συνέχεια νιώθω αναγουλες. Ειδικά των προηγούμενη βδομάδα ήταν η χειρότερη μου. Εμετος συνέχεια ότι Ετρωγα έβγαινε. Έχασα 2 μισή κιλά. Μου λέει ο γιατρός αν συνεχίσεις έτσι θα πρέπει να εισαχθείς με ορο. ... Συνέχεια εμετό. Αγκαλιά με την λεκάνη όλη μέρα. Η 9 η βδομάδα ήταν φρικτη.

Η 10 η ήρθε λίγο καλύτερα. Σταμάτησα εμετούς. Ξεκινησα βέβαια και ένα σιρόπι για τις αναγουλες και για τον εμετό . Άρχισα να τρωω. Βέβαια 4 μερουλες. Χθες πάλι εμετό. Ο γιατρός λέει ότι θα ηρεμήσω σε κάνα δυο βδομάδες. 

Σήμερα έχω γιατρό. Και σε δύο βδομάδες είναι η αυχενική μου 😍😍

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Σε ευχαριστώ που με θυμάσαι. 😍 Δεν έχει φτιάξει το στομάχι μου. Συνέχεια νιώθω αναγουλες. Ειδικά των προηγούμενη βδομάδα ήταν η χειρότερη μου. Εμετος συνέχεια ότι Ετρωγα έβγαινε. Έχασα 2 μισή κιλά. Μου λέει ο γιατρός αν συνεχίσεις έτσι θα πρέπει να εισαχθείς με ορο. ... Συνέχεια εμετό. Αγκαλιά με την λεκάνη όλη μέρα. Η 9 η βδομάδα ήταν φρικτη.

Η 10 η ήρθε λίγο καλύτερα. Σταμάτησα εμετούς. Ξεκινησα βέβαια και ένα σιρόπι για τις αναγουλες και για τον εμετό . Άρχισα να τρωω. Βέβαια 4 μερουλες. Χθες πάλι εμετό. Ο γιατρός λέει ότι θα ηρεμήσω σε κάνα δυο βδομάδες. 

Σήμερα έχω γιατρό. Και σε δύο βδομάδες είναι η αυχενική μου 😍😍

 

Υπομονή τι να πούμε άλλο…σε παιδεύει το ζουζουνι!! Σε παίδευσε να έρθει σε παιδεύει κ στην κοιλια!! Κόντεψες στην αυχενική κιολας πωπω άντε θα περιμένουμε τα νέα σου 💖💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Πρέπει να τις παίρνεις με φαγητό όχι μόνες… 

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Ναι και εγω παντα μετα το φαγητο τις παιρνω, ποτε με άδειο στομαχι!!

 

Τρώω κάτι αλλά ελαφρύ..  αρα να τρώω καλά..  είναι δυνατές αυτές μου το είπε και ο αντιπρόσωπος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ευχαριστώ κορίτσια μου για τις ευχες... Αντε να βγει γουρλίδικο το ποστ μου και για εσάς θέλω όμως!!! Τώρα πρώτα ΔΕΝ περιμένω εγώ στα κοντά και μετά εσύ @Nandia- ε;

Μετά ποια είναι στη σειρά για Μάρτιο; 

@Lacostaki όλα καλά; σε τι φάση είσαι;

 

Μία χαρά κορίτσι μου σε ευχαριστώ έκανα ραπιντ την Τρίτη βγήκε αρνητικό οπότε έχω γυρίσει κανονικά στη δουλειά κατά τα άλλα περιμένω την επόμενη περίοδο για να ξεκινήσουμε πάλι προσπάθειες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Τι να πούμε για το τσιγάρο δυστυχως δεν καταλαβαίνουν την ζημιά που προκαλεί! Εμένα ο μπαμπας μου είχε κλειστεί αρτηρία από το κάπνισμα έκανε την επέμβαση του μιλούσε 1 ώρα ο γιατρος για το κάπνισμα και βγήκε απ το νοσοκομείο να έρθει στο σπίτι και ήθελε να καπνίσει! Δεν καταλαβαίνω την δυσκολία να το σταματήσει κάποιος γιατί δεν καπνίζω…

Εγώ που καπνίζω θα σου πω ότι στο τσιγάρο δεν υπάρχει δεν μπορώ υπάρχει μόνο δεν θέλω αν θέλω κι εγώ και όλοι εμείς που καπνίζουμε θα το κόψουμε απλά δεν θέλουμε... Όταν έκανα το χειρουργείο επειδή έκανα αντιπηκτικες μετά είχα να καπνίσω 15 μέρες όταν σταματησα τις ενέσεις και δεν υπήρχε κίνδυνος το ξανά ξεκίνησα για τον απλούστατο λόγο ότι μου αρέσει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια πήγα στον γιατρό. 

Εξαφανίστηκε η αποκόλληση. Όλα πάνε καλά..σε δύο βδομάδες έχω αυχενική. 

Είναι 3 εκατοστά. Και 167 παλμοί. Χεχεχεχ. Την προηγούμενη φορά ήταν το κεφαλάκι δεξιά και τώρα είχε γυρίσει τελείως αριστερά. Είχα πάθει πλάκα. 

Στην αρχή είχε το χεράκι του δίπλα στο μάγουλο κοντά στο αυτί. Και μετά από λίγο όσο αυτός πίεζε τον υπέρηχο τα έφερε μπροστά λες και θα παίξει ξύλο. Χαχαχα δείτε ....χαχαχαχIMG_20220309_202117.thumb.jpg.41a996b3b827ccacac36e7f8a64498ee.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Κορίτσια πήγα στον γιατρό. 

Εξαφανίστηκε η αποκόλληση. Όλα πάνε καλά..σε δύο βδομάδες έχω αυχενική. 

Είναι 3 εκατοστά. Και 167 παλμοί. Χεχεχεχ. Την προηγούμενη φορά ήταν το κεφαλάκι δεξιά και τώρα είχε γυρίσει τελείως αριστερά. Είχα πάθει πλάκα. 

Στην αρχή είχε το χεράκι του δίπλα στο μάγουλο κοντά στο αυτί. Και μετά από λίγο όσο αυτός πίεζε τον υπέρηχο τα έφερε μπροστά λες και θα παίξει ξύλο. Χαχαχα δείτε ....χαχαχαχIMG_20220309_202117.thumb.jpg.41a996b3b827ccacac36e7f8a64498ee.jpg

Αχ ψυχούλα!!! Είναι οι πιο ωραίες πρώτες φωτογραφίες των παιδιών μας αυτές!!! Με το καλόοοο ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Κορίτσια πήγα στον γιατρό. 

Εξαφανίστηκε η αποκόλληση. Όλα πάνε καλά..σε δύο βδομάδες έχω αυχενική. 

Είναι 3 εκατοστά. Και 167 παλμοί. Χεχεχεχ. Την προηγούμενη φορά ήταν το κεφαλάκι δεξιά και τώρα είχε γυρίσει τελείως αριστερά. Είχα πάθει πλάκα. 

Στην αρχή είχε το χεράκι του δίπλα στο μάγουλο κοντά στο αυτί. Και μετά από λίγο όσο αυτός πίεζε τον υπέρηχο τα έφερε μπροστά λες και θα παίξει ξύλο. Χαχαχα δείτε ....χαχαχαχIMG_20220309_202117.thumb.jpg.41a996b3b827ccacac36e7f8a64498ee.jpg

Η πιο ωραία φωτό είναι αυτες!! Μακάρι να το ζήσουμε ολες μας!! Είναι το συγκινητικό!!! Με το καλό!! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...