Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καρεκλάκι φαγητού


Recommended Posts

Κοριτσια γεια σας!

Θελω να σας ρωτησω τι καρεκλακι φαγητου να παρω. Σκεφτομουν αυτο της chicco που εφαρμοζει πανω στο τραπεζι και γυριζει κι ολας 360 μοιρες. Βασικα θελω αυτο γιατι το κλασσικο καρεκλακι πιανει πολυ χωρο. Δεν ξερω ομως κατα ποσο ειναι βολικο και γερο. Εσεις τι καρεκλακι εχετε παρει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο το καρεκλακι που λες το ειχα παρει δωρο στην κουμπαρα μου οταν γεννησε το πρωτο της παιδακι για τον ιδιο λογο και την βολεψε πολυ... το χρησιμοποιησε και στο δευτερο... εγω να σου πω την αληθεια πηρα ενα απο την Ηρα κανονικο, απ'αυτα που πιανουν χωρο. Εχω ομως και απο το αλλο για ταξιδια και εκδρομουλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό είναι το δικό μας, με διαφορετικό μαξιλαράκι. Το πήραμε πριν 3 χρόνια για τον γιο μου και θα το χρησιμοποιήσει και η κόρη μου. Μας βόλεψε πολύ γατί μετά, όταν το παιδί μεγαλώσει γίνετε καρεκλάκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εννοώ ότι αφαιρείς το μαξιλαράκι και το μικρό "τραπεζάκι" που έχει και προσαρμόζεται στο τραπέζι, έτσι το παιδί μπορεί και τρώει μαζί με την οικογένεια. Προσαρμόζεις και το ύψος. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥχαριστω πολυ κορίτσια! Argi αυτο που προτεινεις ακουγεται πρακτικο αφού προσαρμόζεται και στο τραπεζι. Από πού το πήρες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happyland egw pira tis fisher price.....argotera bgainei o diskos kai exei kai ayto skales gia na to anebokatebazeis se pio ipsos theleis wste na to prosarmoseis sto trapezei...einai poli omorfo...twra xwro pianei...alla mou aresei pou exei gemisei to spiti me pragmata tou mpempi:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Argi έγραψε:

Αυτό είναι το δικό μας, με διαφορετικό μαξιλαράκι. Το πήραμε πριν 3 χρόνια για τον γιο μου και θα το χρησιμοποιήσει και η κόρη μου. Μας βόλεψε πολύ γατί μετά, όταν το παιδί μεγαλώσει γίνετε καρεκλάκι. 1212666149_26224_1_.jpg

Και μεις το ιδιο εχουμε :) Τελειο !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

www.trikiklo.com

Den yparxei omorfotero kathisma fagitou

kai... genikotera den exw dei pouthena

pio SPACE kai pio MONTERNA

vrefika!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Eilikrina, den kserw an einai praktika

alla einai to apolyto site gia mena...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ρωτήσω κάτι?

Είναι απαραίτητο το καρεκλάκι?

... είμαι άσχετη, βλέπετε είναι η πρώτη εγκυμοσύνη μου και καταλαβαίνετε όλα καινούργια, όλα παράξενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΙΣ ΠΑΡΟΤΙ ΔΕΝ ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΑΡΚΕΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΤΗΣ CHICCO..ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΜΑΣ ΜΑΣ ΤΟ ΕΦΕΡΑΝ ΔΩΡΟ,ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΗΘΕΛΑ ΕΝΑ ΞΥΛΙΝΟ ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΚΑΘΑΡΑ ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΟΥΣ,ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΜΑΣ ΤΟ ΕΦΕΡΑΝ ΟΠΟΤΕ ΚΑΛΟ Η' ΚΑΚΟ ΘΑ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΟΥΜΕ....ΠΑΡΕΠΙΠΤΟΝΤΩΣ ΤΙ ΙΔΙΟ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΚΟΚΡΕΒΑΤΟ...:unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kai egw elpizw na ta parw JOVANNA mou...

Ta thelw OLA!!!

Tha mporouses na pareis kai esy

sto deutero mwraki,

min mou stenaxwriesai... (xixi)...!

Savropinguinos mou

pws sas dwrisan toso "proswpika"

pragmatakia, xwris na ta dialeksete???

Den eixa skeftei oti mporei na mas

symbei...

Den einai simantiko omws...

Me to kalo ta mwrakia mas!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti na kano to ena to efere i pethera mou kai to allo i mama mou..den ithela na tous kakokardiso opote den milisa...to relax to dialekse kai to efere i kouniada mou oute ekeino to dialeksa..eftuxos prolava kai agorasa ego ta upoloipa :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

savropinguinos έγραψε:

ti na kano to ena to efere i pethera mou kai to allo i mama mou..den ithela na tous kakokardiso opote den milisa...to relax to dialekse kai to efere i kouniada mou oute ekeino to dialeksa..eftuxos prolava kai agorasa ego ta upoloipa :laugh:

ασχετο με καρεκλακι,τι εμαθα ετοιμαζεσαι και συ για τη μεγαλη ωρα:woohoo:με το καλοοοο και με ολες μας τις ευχες κοριτσι μου:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marimari.............pou na tolmisw na pw gia to deytero....otan agorazame mou elege o antras mou...prosexe kala....pare opoia sou aresoun ...min koitas timi...arkei na einai kala kai na sou aresoun giati tha meinoun kai gia ta epomena paidia min dianoitheis na skefteis oti tha ksanagorasoyme alla!!!mexri stigmis exei xalasei mono o aposteirwtis...les siga siga na ta xalasw ola???xixixix

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υβοννη έγραψε:

savropinguinos έγραψε:

ασχετο με καρεκλακι,τι εμαθα ετοιμαζεσαι και συ για τη μεγαλη ωρα:woohoo:με το καλοοοο και με ολες μας τις ευχες κοριτσι μου:kiss:[/quote:17587kfg]

ΑΥΡΙΟ ΠΑΩ ΓΙΑ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ,ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΒΡΑΔΥ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Happyland έγραψε:

ΕΥχαριστω πολυ κορίτσια! Argi αυτο που προτεινεις ακουγεται πρακτικο αφού προσαρμόζεται και στο τραπεζι. Από πού το πήρες;

Εγώ το πήρα από Γερμανία γιατί εδώ μένω, αλλά απ' όσο διάβασα και η LaLa έχει το ίδιο ρώτα την από πού το πήρε εκείνη. Είναι όντως πρακτικό γιατί όταν μεγαλώσει λίγο το παιδί πού θα κάθεται? Στις δικές μας τις καρέκλες θα πρέπει να βάζεις μαξιλαράκια για να φτάσει στο τραπέζι! ενώ με αυτό προσαρμόζεις και το ύψος, τέλος είναι για όλες τις ηλικίες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Savropinguinos mou

kalws na ta "gemiseis" ta kareklakia

to parko, tin kounia sou

kai tin agkalia sas me to mwraki sas!!!

Me to kalo na erthei ston kosmo

to mikrouli sas...

Jovanna mou

siga siga tha dialythei "ws dia mageias"

opoio epiplaki theleis na antikatastiseis

sto deutero i' trito mwraki...!

Exeis xrono, na eksafaniseis kamia vida

kana paksimadi!!! Xixixi

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...