Μετάβαση σε περιεχόμενο

Gliko & Stolismos vaptisis


despina t

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 54
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μπραβο pepa... πολυ ωραιο... η σοκολατα φαινεται πολυ λαχταριστη και το προσκλητηριο πολυ καλη ποιοτητα... μου αρεσε και το χρωματακι το μπλε... δεν ηταν το κλασσικο σιελ... μπραβο μπραβο:laugh: :laugh: :laugh: να σου ζησει ο Ιωαννης σου να τον χαιρεσαι... φιλακια...:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολλα τα εξοδα βρε κοριτσια τελικά. Κ εγω μαλλον τελος Μαιου προς Ιουνιο θα την βαπτισω και καπακι θα βαφτισω ενα αγορακι οποτε θα μου παει ο κουκος αηδόνι. Ψάχνω και εγω ακομα να δω τι θα κάνω. Για να καταλαβω την κολυμπηθρα και την εκκλησια την στολιζει ο νονος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: κορίτσια καλησπέρα. Λοιπόν αν θέλετε για στολισμό εκκλησία ςθα σας προτείνω να πάτε σε αυτόν που θα πάω εγώ την Πεμπτη(δηλαδή αύριο) μιλάμε και για τις τιμές! το μόνο που θα σας πώ επειδή έχω πείρα στο θέμα καθότι βαφτίζω 17 Μαίου το τρίτο μου παιδί. το site του ανθοπωλείου είναι http://www. drimalasflowers.gr Oτι άλλο θέλετε ενημερώστε με πάντως η κουμπάρα μου που πήγε μου είπε ότι είναι φοβερά αυτά που βρήκε με τιμές το κα΄τι άλλο όποια πάει ας εκ μέρους της κυρίας παπούλιας. φιλάκια και ότι θέλετε εδω είμαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρμενίτσα έγραψε:

πολλα τα εξοδα βρε κοριτσια τελικά. Κ εγω μαλλον τελος Μαιου προς Ιουνιο θα την βαπτισω και καπακι θα βαφτισω ενα αγορακι οποτε θα μου παει ο κουκος αηδόνι. Ψάχνω και εγω ακομα να δω τι θα κάνω. Για να καταλαβω την κολυμπηθρα και την εκκλησια την στολιζει ο νονος?

ΚΑΡΜΕΝ ΤΟΝ ΣΤΟΛΙΣΜΟ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙ Ο ΓΟΝΙΟΣ ΚΑΙ ΟΧΙ Ο ΝΟΝΟΣ.

Ο ΝΟΝΟΣ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΑ ΕΞΗΣ:

ΛΑΜΠΑΔΑ-ΚΟΥΤΙ-ΜΑΡΤΥΡΙΚΑ-ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ-ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΙΑ-ΣΤΑΥΡΟ.

ΚΑΙ ΕΝΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙ.

ΚΑΠΟΙΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΑΜΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΛΑΜΠΑΔΑ ΣΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΤΟΝ ΣΤΟΛΙΣΜΟ ΤΗΣ ΚΟΛΥΜΠΗΘΡΑΣ ΔΩΡΟ.

ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΩΝ ΓΟΝΙΩΝ.

ΚΑΛΕΣ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...