Μετάβαση σε περιεχόμενο

yparxei periptwsh na einai sumptwma??


alvin

Recommended Posts

eimai fanatikh kapnistria kai einai h prwth fora pou enw thelw na kapnisw..tis duo teleutaies meres,den mporw giati me ahdiazei h geysh tou tsigarou.se dyo meres perimenw na adiathethsw 19/2.Yparxei periptwsh na einai suptwma egkumosynhs?????h einai nwris??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου alvin! καλώς ήρθες στο mammy! :)

Πιστεύω πως άνετα θα μπορούσε να'ναι σύμπτωμα εγκυμοσύνης.

Από τη στιγμή που λες πως είσαι φανατική καπνίστρια και αυτό σου συμβαίνει για πρώτη φορά, να μη μπορείς να καπνίσεις... δύσκολα να'ναι τυχαίο...

Είναι πιστεύω μια καλή ένδειξη ότι είναι καιρός να πετάξεις το πακέτο στα σκουπίδια! :)

Εύχομαι να μας έχεις τα καλά νέα σύντομα! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alvin,καλησπερα.πολλες φορες το μυαλο μας παιζει περιεργα παιχνιδια.απο την δικη μου εμπειρια σου λεω καλυτερα να περιμενεις να δεις αν τελικα θα εχεις καθυστερηση η οχι.ειμαι κ εγω στην προσπαθεια για να μεινω εγκυος κ ενω εχω ηδη ενα παιδι κ λογικα θεωρουμαι "εμπειρη",καθε μηνα που περναει ζω την ιδια αγωνια κ πολλες φορες διαφορα συμπτωματα που προκυπτουν τα μεταφραζω οπως θελω.τελως παντων αυτο που περιγραφεις μπορει να ειναι μπορει κ μην ειναι.ηρεμησε οσο μπορεις κ περιμενε 3-4 μερες.το μονο συμπτωμα που μπορει πραγματικα να σε βαλει σε υποψιες ειναι η καθυστερηση.ευχομαι πραγματικα να ειναι αυτο που θελεις.φιλια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φυσικά και μπορεί να είναι σύμπτωμα

Εγώ και στις 2 εγκυμοσύνες μου έτσι το κατάλαβα, δεν ήθελα να καπνίσω καθόλου.

Εύχομαι να ισχύει το ίδιο και σε σένα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sas euxaristw gia tis apanthseis!ti na pw omws enw prospathoume 6 mhnes me ton filo mou einai prwth fora pou sumbainei kati tetoio.elpizw ontws na htan h tyxerh mas fora kai na sas exw kala nea!alliws opws eipe kai h crazy tha einai mia kalh eukairia na petaksw apla to paketo!!xaxa!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Alvin mou...

geia sou agapi mou...

Mporei na einai sumptwma agapi mou elpizw...

Polles kopelles eixan kai exoun adiasei to tsiggaro tous stin egkumwsini...

Sou euxwme oti epitheimis agapi mou...

Tha perimenoume nea sou eee???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alvin μου γεια σου και παλι!!!Ευχομαι να εχεις ενα σπορακι στην κοιλιτσα σου!!!!

Ειναι συμπτωμα αλλα καμια φορα δεν ξερεις...μακαρι ομως!!!Αλλιως οπως ειπε και η φιλη crazy να ειναι ευκαιρια να μην το ξαναπιασεις!!!

Κανε την χοριακη σου και καλα αποτελεσματα!!!!!Να μας πεις θα περιμενουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ, ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑ!!! ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ! ΒΕΒΑΙΑ, ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΚΟΨΕΙΣ ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ...ΕΝΝΟΩ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ! ΑΦΟΥ ΕΧΕΙΣ ΜΠΕΙ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΤΟ ΜΕΙΩΝΕΙΣ! ΜΟΝΟ ΚΑΛΟ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ!

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ, ΟΚ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Alvin mou kalispera!!!

Mporeis na synexiseis na skeftesai thetika,

na xamogelas kai... erxetai to mwraki!!!

Auton , ton allo, i'ton par'allo mina

tha ta exete kataferei...

Ftanei pou exete oreksi gia... agkalitses!!!!!!!!!

Min skeftesai tipota allo pou mporei na se agxwsei...!

Ligo ypomoni i'testaki!!!!!!!!!!!!

Perimenoume nea sou...:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...