Μετάβαση σε περιεχόμενο

KΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!


alvin

Recommended Posts

PWS GINETAI NA PROSPATHEIS NA GINEIS MANOYLA KAI NA MHN EISAI MELOS STO MAMMYLAND???

PARAKOLOUTHW EDW KAI KAIRO TO FORUM,MIAS KAI PROSPATHOUME TOUS TELEUTAIOYS 6 MHNES ME TON FILO MOU NA KANOUME MWRAKI(TIPOTA AKOMA:( )KAI MPORW NA PW OTI MOY EXETE LYSEI POLLES APORIES MOU, ME EXETE SYGKINHSEI KAI POLLES FORES ME EXETE BOHTHISEI NA APOBALLW TO AGXOS MOU!!

ETSI PHRA THN APOFASH NA SYMMETEXW KAI EGW 1on GIA NA SAS EYXARITHSW KAI 2on GIA NA EYXYTHW SE OLES SAS TO KALYTERO!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη σου μερα !!Καλως ηρθες :)

Συντομα θα τα καταφερετε...υπομονη και επιμονη..

Ειμαι η Λινα και ειμαι σε αναμονη εναρξης προσπαθειων

θα τα λεμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Καλώς ήρθες στην παρέα μας και εύχομαι σύντομα να ακούσουμε και τα δικά σου τα ευχάριστα!

Είμαι η Ιωάννα και είμαι στον 7ο μήνα κύησης της μπεμπούλας μου! Είμαστε εδώ για οτιδήποτε χρειαστείς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς ήρθες alvin στην παρέα μας.

Προσπάθησε να αποβάλεις το άγχος γιατί είναι ο χειρότερος εχθρός σου, και να δείς που όλα θα πάνε καλά.

Εύχομαι σύντομα να έχεις καλά νέα και να μας τας ανακοινώσεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Alvin μου σε καταλαβαίνω γιατι και εμένα με στήριξε πολύ η παρέα του mammyland όταν προσπαθουσα να μείνω έγκυος και τώρα ξέρω οτι έχω την καλύτερη συμπαράσταση για ό,τι θα έρθει στο μέλλον.

Σου εύχομαι σύντομα να ακούσουμε τα ευχάριστα νέα και απο εσένα και ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alvin kαλη μου καλως ηρθες κ εγω ανακαλυψα το mammyland λιγο καιρο πριν μεινω εγκυος,ειναι μια ομορφη κ ζεστη παρεα που βοηθαει ολες μας, κ εμας που εγκυμονουμε,κ οσες προσπαθουν.θα ηθελα να σου πω πως να μην ανχονεσαι κ το μωρακι θα ερθει συντομα,εξαλου το mamyland ειναι γουρλιδικο...;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ. ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ. ΕΙΝΑΙ ΓΟΥΡΛΙΔΙΚΑ ΕΔΩ. ΚΙ ΕΓΩ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ, ΛΙΓΕΣ ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΜΕΤΑ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ...:lol: ΜΕ ΛΕΝΕ ΑΝΝΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ 2 ΜΙΣΗ ΜΗΝΩΝ ΕΓΚΥΟΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alvin μου γεια σου και καλωσηρθες!!!!Εχεις δικιο δεν γινεται χαχα χα:-)

Αφου μας παρακολουθεις καιρο θα ξερεις και για το γνωστο....μακρια απο το αγχος...απολαυστε το και θα ρθει!!!Οσο και να περιμενεις αξιζει...:-)

Σου ευχομαι να τα καταφερετε γρηγορα!!!!!!Υπομονη και πιστη!!!

Ειμαι η Κωνσταντινα και στην αναμονη για το θαυμα!!!φιλακιααααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...