Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΕΠTEMΡΙΟΥ 2022 <3


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η irini5 είπε:

Ναι θα τον ρωτήσω από βδομάδα..μου είχε πει ότι τα ποδαράκια του είναι πολύ κάτω...όχι κεφάλι πάνω πόδια κάτω ήταν...θα δείξει..ίσως επειδή δεν έχει κ τόσο χώρο ;;δε ξέρω !

Απλώς το νιώθω πολύ κάτω τα βράδια..ναι πλησιάζω κ εγώ να μπω στον μήνα μου..ναι μαζί είστε εσείς οι δύο !!

Α κορίτσια γενικά σήμερα σ ένα σεμινάριο είπε μια μαία πως με τα ασπράδια αυγού παίρνει πιο εύκολα βάρος το νινακι..τώρα δε ξέρω !!απλώς το ανακοινωνω.

Κ δε τρώω καθόλου αυγά !!όλο βλακείες όλη ημέρα πια...

@Μαργαρίτστι ωραία μπαίνεις κ εσύ στο μήνα σου !

@babyblue94νομίζω είσαι κάνα δυο βδομάδες πιο πίσω από εμένα !!αλλά κ εγώ αυτό σκέφτομαι πόσο βάρος να έχει τώρα το μωράκι μου..

 

Θα πιέζουν τα ποδαράκια του θα τεντώνεται ποιος ξέρει και ίσως το νιώθεις ετσι…

πλησιάζεις σιγά σιγά και εσυ στο μήνα σου αυτό να σκέφτεσαι ισως να μην έχει πολύ χώρο να τεντώνει τα πόδια και να το νιώθεις ετσι… να το ρωτήσεις όμως να δεις τι θα σου πει 

Αβγά τρώω αλλά τώρα με τοση ζεστη δεν γεννάν οι κότες μας πολλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 4.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 22 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Όσες είστε κοντά στην δική μου Πητ , ποσο είναι τα μωράκια σας αυτή την στιγμή; 

Eμεις είμαστε μια βδομαδα διαφορά ...θα πάω αύριο για doppler θα σας πω μπαινω 33η εβδομάδα...την 29η ήταν 1250 περίπου ,αλλά εμε΄να είναι καλοθρεμμένο σύμφωνα με το γιατρό οπότε δεν έιναι και κατατοπιστικό  ..μην αγχώνεσαι όλα θα πάνε καλά ...έχω μια αγωνία για αύριο. Απ ό τι κατάλαβα η τελευταία είμαι που θα κάνω doppler....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mairy22 είπε:

Eμεις είμαστε μια βδομαδα διαφορά ...θα πάω αύριο για doppler θα σας πω μπαινω 33η εβδομάδα...την 29η ήταν 1250 περίπου ,αλλά εμε΄να είναι καλοθρεμμένο σύμφωνα με το γιατρό οπότε δεν έιναι και κατατοπιστικό  ..μην αγχώνεσαι όλα θα πάνε καλά ...έχω μια αγωνία για αύριο. Απ ό τι κατάλαβα η τελευταία είμαι που θα κάνω doppler....

Όχι εγώ θα ξανά κάνω ντομπλερ 33 η σαν εσένα.

30 η που έκανα την πρώτη ντομπλερ η μπέμπα ήταν 1600. Και εμένα μου είπε είναι μεγάλο μωράκι. Πολύ καλά κιλά μου το έβγαλε. Μακάρι τώρα στο ραντεβού 10 του μήνα να έχει πάει κοντά 2.000 γιατί αν ανά πάσα στιγμή μου πει μπαίνουμε νοσοκομείο να είναι καλά τα κιλά του μωρού Τουλάχιστον 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Όχι εγώ θα ξανά κάνω ντομπλερ 33 η σαν εσένα.

30 η που έκανα την πρώτη ντομπλερ η μπέμπα ήταν 1600. Και εμένα μου είπε είναι μεγάλο μωράκι. Πολύ καλά κιλά μου το έβγαλε. Μακάρι τώρα στο ραντεβού 10 του μήνα να έχει πάει κοντά 2.000 γιατί αν ανά πάσα στιγμή μου πει μπαίνουμε νοσοκομείο να είναι καλά τα κιλά του μωρού Τουλάχιστον 

Nαι μπράβο στα κιλά είσαι πολύ καλά...αυτό είναι πολύ σημαντικό ...μια χαρά θα είναι ...!!!!Λογικά κοντά στα 2000 πρέπει να είναι 1800 με 2000 την 33η  ...υπομονή μέχρι τις 10 και ότι λέει ο γιατρός...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mairy22 είπε:

Nαι μπράβο στα κιλά είσαι πολύ καλά...αυτό είναι πολύ σημαντικό ...μια χαρά θα είναι ...!!!!Λογικά κοντά στα 2000 πρέπει να είναι 1800 με 2000 την 33η  ...υπομονή μέχρι τις 10 και ότι λέει ο γιατρός...

Ναι τώρα έχω ραντεβού 10 με τον γιατρό ( αν και σκέφτομαι να του πω για νωρίτερα γιατί είμαι αγχωμενη. ) Και 17 έχω την ντομπλερ. Την έβαλα πρωι αυτή την φορά για να μην είμαι με τον ίδιο γιατρό που μου έκανε και το πρωτο ντομπλερ. επειδή δεν μου άρεσε καθόλου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Ναι τώρα έχω ραντεβού 10 με τον γιατρό ( αν και σκέφτομαι να του πω για νωρίτερα γιατί είμαι αγχωμενη. ) Και 17 έχω την ντομπλερ. Την έβαλα πρωι αυτή την φορά για να μην είμαι με τον ίδιο γιατρό που μου έκανε και το πρωτο ντομπλερ. επειδή δεν μου άρεσε καθόλου. 

Καλά έκανες ...και άλλαξες την ώρα...σχετικά με το γιατρό σου κατσε πήγες πριν 1 βδομάδα;

Aν δεν αισθάνεσαι καλά πές του το να το βάλετε στο τελος της άλλη βδομάδας η 5 ή 8 έγώ θα το έκανα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η babyblue94 είπε:

Όσες είστε κοντά στην δική μου Πητ , ποσο είναι τα μωράκια σας αυτή την στιγμή; 

Εγω εχω ΠΗΤ 27/9 και στην 31η εβδομάδα που εκανα Doppler,τη Δευτέρα που μας πέρασε δλδ ηταν 1840γρ, πάνω απ το μεσο ορο μας είπε ο γιατρός αλλα στην περίπτωση μου επειδη υπαρχει πιθανότητα για προωρο τοκετο, είναι καλο που το παιδί εχει βάρος.Την Τετάρτη που έρχεται εχω ραντεβού με τον δικο μου γιατρό,αρα θα δω κ ποσο βαρος εχει πάρει 10 μερες μετα τη Doppler 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mairy22 είπε:

Καλά έκανες ...και άλλαξες την ώρα...σχετικά με το γιατρό σου κατσε πήγες πριν 1 βδομάδα;

Aν δεν αισθάνεσαι καλά πές του το να το βάλετε στο τελος της άλλη βδομάδας η 5 ή 8 έγώ θα το έκανα...

Ναι έβαλα την ντομπλερ 17 ..και τον γιατρό 4. 

Τελευταία φορά που είδανε και αυτό με τον πλακούντα ήταν την Δευτέρα 25. Αλλά μέχρι της 10 θα ήταν πολλές μέρες.

Οπότε τώρα που τα άλλαξα καλύτερα νιώθω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elk είπε:

Θα πιέζουν τα ποδαράκια του θα τεντώνεται ποιος ξέρει και ίσως το νιώθεις ετσι…

πλησιάζεις σιγά σιγά και εσυ στο μήνα σου αυτό να σκέφτεσαι ισως να μην έχει πολύ χώρο να τεντώνει τα πόδια και να το νιώθεις ετσι… να το ρωτήσεις όμως να δεις τι θα σου πει 

Αβγά τρώω αλλά τώρα με τοση ζεστη δεν γεννάν οι κότες μας πολλά 

ναι η λογική αυτό λέει !!θα τον ρωτήσω εννοείται γιατί κάθε βράδυ δίνει πόνο..το ΄χεράκι σου πώς πάει ;;

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η babyblue94 είπε:

Όχι εγώ θα ξανά κάνω ντομπλερ 33 η σαν εσένα.

30 η που έκανα την πρώτη ντομπλερ η μπέμπα ήταν 1600. Και εμένα μου είπε είναι μεγάλο μωράκι. Πολύ καλά κιλά μου το έβγαλε. Μακάρι τώρα στο ραντεβού 10 του μήνα να έχει πάει κοντά 2.000 γιατί αν ανά πάσα στιγμή μου πει μπαίνουμε νοσοκομείο να είναι καλά τα κιλά του μωρού Τουλάχιστον 

πρωινό στο μητερα ίσως στο κάνει το ντόπλερ ο γυναικολόγος μου..ίσως..θα έχει πάρει βάρος μην αγχώνεσαι!πολύ καλύτερα που άλλαξες το ραντεβού.εξαρχής μου είχαν φανεί πολλές ημέρες..για εσένα δλδ και το άγχος που θα ένιωθες!!ήτανπολλές ημέρες..καλύτερα έτσι να ξέρεις τι γίνεται...πλέον τα μωράκια μας είναι κάπως μεγάλα ..εγώ αυτό σκέφτομαι κ ανακουφίζομαι μερικώς!

κι εγώ ανυπομονώ για να δω το βάρος του!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η irini5 είπε:

ναι η λογική αυτό λέει !!θα τον ρωτήσω εννοείται γιατί κάθε βράδυ δίνει πόνο..το ΄χεράκι σου πώς πάει ;;

 

πρωινό στο μητερα ίσως στο κάνει το ντόπλερ ο γυναικολόγος μου..ίσως..θα έχει πάρει βάρος μην αγχώνεσαι!πολύ καλύτερα που άλλαξες το ραντεβού.εξαρχής μου είχαν φανεί πολλές ημέρες..για εσένα δλδ και το άγχος που θα ένιωθες!!ήτανπολλές ημέρες..καλύτερα έτσι να ξέρεις τι γίνεται...πλέον τα μωράκια μας είναι κάπως μεγάλα ..εγώ αυτό σκέφτομαι κ ανακουφίζομαι μερικώς!

κι εγώ ανυπομονώ για να δω το βάρος του!

Σπηλιόπουλος μου είπε το όνομα. Αυτός είναι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και μείς παραδοσιακά θα το παμε θα τον πουμε Κωνσταντίνο πρωτα ο θεός …. 

Εγω εχω ντομπλερ την δευτερα 1 Αυγούστου πλησιάζει ρε κοριτσια ο καιρος ποτε θα μπουμε στον μηνα μας ποτε θα γεννήσουμε χαμπαρι δεν θα παρουμε 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η irini5 είπε:

ναι η λογική αυτό λέει !!θα τον ρωτήσω εννοείται γιατί κάθε βράδυ δίνει πόνο..το ΄χεράκι σου πώς πάει ;;

 

πρωινό στο μητερα ίσως στο κάνει το ντόπλερ ο γυναικολόγος μου..ίσως..θα έχει πάρει βάρος μην αγχώνεσαι!πολύ καλύτερα που άλλαξες το ραντεβού.εξαρχής μου είχαν φανεί πολλές ημέρες..για εσένα δλδ και το άγχος που θα ένιωθες!!ήτανπολλές ημέρες..καλύτερα έτσι να ξέρεις τι γίνεται...πλέον τα μωράκια μας είναι κάπως μεγάλα ..εγώ αυτό σκέφτομαι κ ανακουφίζομαι μερικώς!

κι εγώ ανυπομονώ για να δω το βάρος του!

Το χέρια μου με πονάνε ακόμα απλά το πρόβλημα είναι το βράδυ και το πρωί οταν ξυπναω μετά κάπως είναι καλύτερα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η mariakater είπε:

Και μείς παραδοσιακά θα το παμε θα τον πουμε Κωνσταντίνο πρωτα ο θεός …. 

Εγω εχω ντομπλερ την δευτερα 1 Αυγούστου πλησιάζει ρε κοριτσια ο καιρος ποτε θα μπουμε στον μηνα μας ποτε θα γεννήσουμε χαμπαρι δεν θα παρουμε 😊

Θα περιμένουμε νέα σου την Δευτέρα να μας πεις πως πήγε η εξέταση 

Κορίτσια σας φάνηκε να πέρασε γρήγορα ο καιρος  από τότε που μείνατε εγκυος μέχρι να φτάσουμε εδώ ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Ναι έβαλα την ντομπλερ 17 ..και τον γιατρό 4. 

Τελευταία φορά που είδανε και αυτό με τον πλακούντα ήταν την Δευτέρα 25. Αλλά μέχρι της 10 θα ήταν πολλές μέρες.

Οπότε τώρα που τα άλλαξα καλύτερα νιώθω 

 Έτσι μια χαρα!!!!☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Θα περιμένουμε νέα σου την Δευτέρα να μας πεις πως πήγε η εξέταση 

Κορίτσια σας φάνηκε να πέρασε γρήγορα ο καιρος  από τότε που μείνατε εγκυος μέχρι να φτάσουμε εδώ 

Εμένα μου φάνηκε πως δεν περνάνε ο καιρός στην αρχή το πρώτο τρίμηνο στην ουσία, από τότε και μετά μου φαίνεται πολύ γρήγορα. Νομίζω τώρα στο τέλος θα μας φαίνεται ατελείωτο το διάστημα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μ τ κάνετε?? Είμαι πολύ χαρούμενη π όλα τα μωράκια μας μεγαλώνουν καλά!

Θα σας πω κ γω τ νέα μας! Εγώ είμαι λιγάκι πίσω από εσάς...είμαι 27+5 σήμερα... σήμερα πήγαμε γιατρό κ είμαστε και οι 3 καλά...οι μπέμπηδες είναι 1200 γρ ο καθένας τους κ ο τράχηλος σταθερός στο 2,9... οπότε νιώθω πολύ καλά!

Θέλω την βοήθεια σας για επιλογή ριλαξ! Σκέφτομαι για αυτά π είναι σαν κούνια... https://www.mypipila.gr/relax/8036-ρηλάξ-κούνια-swing-star-grey-cangaroo.html

Τ λέτε εσείς? Εσείς τι πήρατε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η tina21 είπε:

Κορίτσια μ τ κάνετε?? Είμαι πολύ χαρούμενη π όλα τα μωράκια μας μεγαλώνουν καλά!

Θα σας πω κ γω τ νέα μας! Εγώ είμαι λιγάκι πίσω από εσάς...είμαι 27+5 σήμερα... σήμερα πήγαμε γιατρό κ είμαστε και οι 3 καλά...οι μπέμπηδες είναι 1200 γρ ο καθένας τους κ ο τράχηλος σταθερός στο 2,9... οπότε νιώθω πολύ καλά!

Θέλω την βοήθεια σας για επιλογή ριλαξ! Σκέφτομαι για αυτά π είναι σαν κούνια... https://www.mypipila.gr/relax/8036-ρηλάξ-κούνια-swing-star-grey-cangaroo.html

Τ λέτε εσείς? Εσείς τι πήρατε? 

Τι τέλεια νέα μπράβο τα μωράκια σου πολύ καλά είναι! Και εγώ κάτι τέτοιο έψαχνα αλλά τελικά πήρα πιο απλό.

https://gr.shop-orchestra.com/gr/βρεφικα-ειδη/αφύπνιση/κουνιστά-ρηλάξ-και-αξεσουάρ/ρηλάξ/ρηλάξ-κούνια-μπλε-PE19O3.htm

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Θα περιμένουμε νέα σου την Δευτέρα να μας πεις πως πήγε η εξέταση 

Κορίτσια σας φάνηκε να πέρασε γρήγορα ο καιρος  από τότε που μείνατε εγκυος μέχρι να φτάσουμε εδώ ;

Εγώ με τέτοια αγωνία κ με τέτοιο άγχος καθημερινό να πάνε όλα καλά ακόμα κ τώρα όχι! Χαχαχχα!!!!! Ειδικά τώρα που πλησιάζουμε κ αναγκαστικά είμαι εκτός της πόλης μου για αρκετό καιρό περνάει βασανιστικά!!!! Πάντως η αλήθεια είναι ότι δεν μας έμεινε πολύ!!!! 🥰😀🥰😀🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η tina21 είπε:

Κορίτσια μ τ κάνετε?? Είμαι πολύ χαρούμενη π όλα τα μωράκια μας μεγαλώνουν καλά!

Θα σας πω κ γω τ νέα μας! Εγώ είμαι λιγάκι πίσω από εσάς...είμαι 27+5 σήμερα... σήμερα πήγαμε γιατρό κ είμαστε και οι 3 καλά...οι μπέμπηδες είναι 1200 γρ ο καθένας τους κ ο τράχηλος σταθερός στο 2,9... οπότε νιώθω πολύ καλά!

Θέλω την βοήθεια σας για επιλογή ριλαξ! Σκέφτομαι για αυτά π είναι σαν κούνια... https://www.mypipila.gr/relax/8036-ρηλάξ-κούνια-swing-star-grey-cangaroo.html

Τ λέτε εσείς? Εσείς τι πήρατε? 

Υπέροχα νέα !!!! Μπράβο!!!!! 

Για τα ρηλαξ να σου πω την αλήθεια εγώ δεν ξέρω αν θα πάρω! Ωστόσο αυτά που έστειλες είναι υπέροχα!!!! Εσύ με δύο μωράκια σίγουρα θα τα χρειαστείς!!!! 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katerina. είπε:

Τι τέλεια νέα μπράβο τα μωράκια σου πολύ καλά είναι! Και εγώ κάτι τέτοιο έψαχνα αλλά τελικά πήρα πιο απλό.

https://gr.shop-orchestra.com/gr/βρεφικα-ειδη/αφύπνιση/κουνιστά-ρηλάξ-και-αξεσουάρ/ρηλάξ/ρηλάξ-κούνια-μπλε-PE19O3.htm

 

Ναι αυτό το πιο απλό καλύτερα..να μην δίνετε πολλά λεφτά. Νομίζω δεν κάθονται και πολύ σε αυτά. Προτιμότερο στο πάτωμα σε ένα στρωματακι και πάρκο να παίζουν αυτά του δαπέδου. 

Και εγώ αν δεν μου το έπαιρναν δώρο δεν θα επαιρνα ρηλαξ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Είχα μέρες να μπω οπότε διάβασα  τα τελευταία μηνύματα όλα μαζί! 

Εγώ έχω Doppler 5 Αυγούστου! Στις 20 Ιουλίου που πήγα στο γιατρό και ήμουν 30w+5 η μικρή μου ήταν 1500 περίπου. Έχω άγχος βέβαια και για το Doppler  ,βασικά μόνιμο άγχος χαχαχ. Αν και 2η εγκυμοσύνη πολύ το άγχος βρε κορίτσια. Είδα και άσχημο όνειρο το βράδυ και δε ξύπνησα καλά, δε ξεκίνησα ωραία τη μέρα μου! Αλλά εντάξει! 

Χαίρομαι που διάβασα καλά νέα για τα μωράκια σας και εύχομαι όλες μας να έχουμε γερά μωράκια στην αγκαλιά μας! 

Εγώ ριλαξ έχω από το πρώτο μου παιδάκι που το ρυθμίσεις και κουνιέται ,έχει μουσική δε μπορώ να πω ότι το βολεύτηκα μόνο τους πρώτους μήνες μετά δανείστηκα από ξαδέρφη μου που είχε το απλό του δαπέδου ας το πω με βόλεψε καλύτερα. Αλλά αφού έχω δεν θα αγοράσω.

Α! Όσο για το όνομα, στο πρώτο παιδάκι που είναι αγόρι δώσαμε του πεθερού μου και στο κοριτσάκι μας πρώτα ο Θεός θα δώσουμε της μαμάς μου !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Olia4 είπε:

Υπέροχα νέα !!!! Μπράβο!!!!! 

Για τα ρηλαξ να σου πω την αλήθεια εγώ δεν ξέρω αν θα πάρω! Ωστόσο αυτά που έστειλες είναι υπέροχα!!!! Εσύ με δύο μωράκια σίγουρα θα τα χρειαστείς!!!! 😉

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η babyblue94 είπε:

Ναι αυτό το πιο απλό καλύτερα..να μην δίνετε πολλά λεφτά. Νομίζω δεν κάθονται και πολύ σε αυτά. Προτιμότερο στο πάτωμα σε ένα στρωματακι και πάρκο να παίζουν αυτά του δαπέδου. 

Και εγώ αν δεν μου το έπαιρναν δώρο δεν θα επαιρνα ρηλαξ. 

Κ μένα δώρο θα μ τ κάνουν...κ επειδή είναι δύο τ μικρακια μ κ θα είμαι μόνη μ πολλές ώρες σκέφτομαι ότι θα με βολέψει π έχει πρόγραμμα π κουνιέται μόνο του...ώστε κάπως να απασχολείται τ ένα όσο ασχολούμαι με τ άλλο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η tina21 είπε:

 

Κ μένα δώρο θα μ τ κάνουν...κ επειδή είναι δύο τ μικρακια μ κ θα είμαι μόνη μ πολλές ώρες σκέφτομαι ότι θα με βολέψει π έχει πρόγραμμα π κουνιέται μόνο του...ώστε κάπως να απασχολείται τ ένα όσο ασχολούμαι με τ άλλο 

Nαι έτσι και εμένα. Κουνιέται μόνο του και έχει και μουσική 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Nαι έτσι και εμένα. Κουνιέται μόνο του και έχει και μουσική 

Τελεια οποτε αυτό θα πω να μας πάρουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Katerina. είπε:

Εμένα μου φάνηκε πως δεν περνάνε ο καιρός στην αρχή το πρώτο τρίμηνο στην ουσία, από τότε και μετά μου φαίνεται πολύ γρήγορα. Νομίζω τώρα στο τέλος θα μας φαίνεται ατελείωτο το διάστημα...

@Olia4  εμένα μου φάνηκε ότι δεν περνούσε ο καιρός με τίποτα εντάξει τώρα είναι αλήθεια δεν έχει μείνει πολύ αλλα νομίζω μέχρι να φτάσουμε εδώ πέρασε παρα πολύς καιρός και ρωταω γιατί έχω ακούσει από άλλες κοπέλες που λένε ααα ούτε θα το καταλάβεις πως θα περάσει ο καιρός και θα πας να γεννήσεις και αναρωτιόμουν μόνο σε εμενα μου φάνηκε πολύ 🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...