Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΕΠTEMΡΙΟΥ 2022 <3


Recommended Posts

στις πριν 11 λεπτά, ο/η irini5 είπε:

ναι έτσι πρέπει!!μάλλον η ορθοστασία θα επηρέασε..σ ευχαριστώ πολύ😍!! θαυμάζω που άλλες κοπέλες δουλέυουν ως τον 7ο και ιδιώς όταν η δουλειά είναι κουραστική ή απαιτεί ορθοστασία ..

Πραγματικά και εγώ απορώ πως μπορούν και το κάνουν είναι αξίες θαυμασμού όντως! Εγώ  είχα φίλες που δούλευαν μέχρι τον 5 μήνα… το μόνο καλό που είχαν αυτές ήταν ότι δεν είχα εμετούς και ήταν λίγο πιο εύκολο να δουλέψουν μέχρι τότε… είχαν ομως πολύ ορθοστασία  και απορούσα πως τα κατάφερναν τόσες ώρες να είναι στο πόδι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 4.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elk είπε:

Αχ τι ωραία άρχισες παίρνεις πράγματα 💕 το καρότσι που διάλεξες είναι 3 σε 1 ; Εγώ κάτι τέτοιο σκέφτομαι να παρω αλλα θα είναι βολικό ; 

Ναι! Πήρα το inglesina electa 3 σε 1 και μαζί και τη βάση για την καλαθούνα και τη βάση isofix για το αυτοκίνητο. Είδα όλα τα γνωστά και αυτό μου άρεσε καλύτερα απ όλα συν ότι ήταν το πιο ελαφρύ και κλείνει εύκολα ακόμα και με το ένα χέρι. Μου άρεσε πολύ και η καλαθουνα του ως ποιότητα που μπορεί να χρησιμοποιείται ως κρεβατακι το πρώτο πεντάμηνο σίγουρα.  

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η irini5 είπε:

αχ τι όμορφα!δεν ήξερα ότι συνδυάζεις χρώματα κ υφάσματα τέλειο!!βολικό το καρότσι ;; νομίζω ότι από την τόση ποικιλία θα χαθώ!!!αν επιτρέπειται από ποιο κατάστημα ;;αφού έχει τόσο ωραία πράγματα να πάμε κ μείς! νομίζω ότι θα παρασυρθούμε κ μεις..εντάξει αφού είναι κ τα π΄ρωτα μας παιδάκια είναι λογικό νομίζω... ❤️❤️ 

ωχ και εσύ τα ίδια...αυτά λογικά δε θα φύγουνμε το πέρας της κύησης ε ;; εμενα είναι σαν ανάγλυφα οπότε τον δερματολόγο τον έχω σ΄ίγουρο μετα!!α αντηλιακό δε ξέρω αν είναι κατάλληλο..ελπίζω γιατί είναι φαρμακείου.ούτως η άλλως θα αγοράσω νέο γιατί τελειώνει..σου πρότεινε κάποιο συγκεκριμένο ο γιατρός ;; 

ναι είμαι πολύ καλά ευχαριστώ!!καμια σχέση με χθες!

Πήγα στο sweet baby! Σίγουρα θα πάω και για δεύτερο γύρο 😬

Τα σημάδια ελπίζω να φύγουν μετά αλλά και να μη χειροτερέψουν κι άλλο κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης. 

Για αντιηλιακό απλά ρώτα στο φαρμακείο ή τον γιατρό σου. Έχουν σίγουρα κατάλληλα η frezyderm και η avene. Εγώ πήρα από το iherb το 50αρι της pipette. Είναι mineral αντιηλιακό και μου αρέσει που δεν είναι λιπαρό και απορροφάται γρήγορα.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elk είπε:

Πραγματικά και εγώ απορώ πως μπορούν και το κάνουν είναι αξίες θαυμασμού όντως! Εγώ  είχα φίλες που δούλευαν μέχρι τον 5 μήνα… το μόνο καλό που είχαν αυτές ήταν ότι δεν είχα εμετούς και ήταν λίγο πιο εύκολο να δουλέψουν μέχρι τότε… είχαν ομως πολύ ορθοστασία  και απορούσα πως τα κατάφερναν τόσες ώρες να είναι στο πόδι.. 

Κ μένα μια φίλη μου και μια ξαδέρφη μου ως τον 7ο δουλεύαν..Απαπα..βέβαια είναι κ αυτό που λες...είναι ανάλογα κ την εγκυμοσύνη..καλύτερα να προσέχουμε για να έχουμε !!μετά να δούμε τι θα γίνει με τη δουλειά...

 

στις πριν 31 λεπτά, ο/η blueheart είπε:

Πήγα στο sweet baby! Σίγουρα θα πάω και για δεύτερο γύρο 😬

Τα σημάδια ελπίζω να φύγουν μετά αλλά και να μη χειροτερέψουν κι άλλο κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης. 

Για αντιηλιακό απλά ρώτα στο φαρμακείο ή τον γιατρό σου. Έχουν σίγουρα κατάλληλα η frezyderm και η avene. Εγώ πήρα από το iherb το 50αρι της pipette. Είναι mineral αντιηλιακό και μου αρέσει που δεν είναι λιπαρό και απορροφάται γρήγορα.

 

Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες !!Ωραία.δε το είχα δει καθόλου αυτό το μαγαζί θα δω κ αν βολεψει κ είναι κοντά θα πάω κι εγώ !!ναι θα το ρωτήσω στο φαρμακείο .. φαντάζομαι τα frezyderm σιγουρα θα είναι κατάλληλα !

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σίγουρα εξαρτάται πάντως από την πορεία της εγκυμοσύνης και τις συνθήκες εργασίας. Εμένα το μετά με αγχώνει. Για το πριν, με βλέπω να δουλεύω μέχρι να μπω να γεννήσω 😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η blueheart είπε:

Σίγουρα εξαρτάται πάντως από την πορεία της εγκυμοσύνης και τις συνθήκες εργασίας. Εμένα το μετά με αγχώνει. Για το πριν, με βλέπω να δουλεύω μέχρι να μπω να γεννήσω 😂 

Ναι, ισχύει ότι το μετά είναι πιο δύσκολο. Εγώ ευτυχώς θα πάρω άδεια ανατροφής και θα κάτσω για έναν χρόνο. Για όσες όμως δεν έχουν αυτήν την ευκολία άντε να πηγαίνεις άυπνη στη δουλειά, να μην μπορείς να θηλάσεις, να μην έχεις ποιος να κρατήσει το παιδί. Ειλικρινά, πολύ δύσκολο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Μαργαρίτσ είπε:

Ναι, ισχύει ότι το μετά είναι πιο δύσκολο. Εγώ ευτυχώς θα πάρω άδεια ανατροφής και θα κάτσω για έναν χρόνο. Για όσες όμως δεν έχουν αυτήν την ευκολία άντε να πηγαίνεις άυπνη στη δουλειά, να μην μπορείς να θηλάσεις, να μην έχεις ποιος να κρατήσει το παιδί. Ειλικρινά, πολύ δύσκολο. 

Εσύ είσαι η καλύτερη χαχαχχα !!!Εγώ μετά λογικά θα δουλεύω ελάχιστα η καθολου...γιατί είμαι μόνη μου πια κ χωρίς μπλογκακι κ άρα χωρίς όλα τα άλλα...έχω σταθερες συνεργασίες πλέον αλλά είναι αλυσίδα...κ αυτό με αγχωνει καπως ..αν δε θα μπορέσω ένα χρόνο να δουλέψω μετά λογικά θα βρουν κάποιον αντικατάστατη...οπότε ίσως ξεκινήσω με 2-3 άτομα...κ στην αρχή διαδικτυακά....θα δείξει.ας έρθουν με το καλό τα μωράκια μας .σιγά σιγά θα τα καταφέρουμε όλα ξ θα εξοικειωθουμε..

@blueheart ούτε στο 7μηνο δε θα πάρεις άδεια ;;;;;κ εγώ που είμαι όλη ημέρα σπίτι κορίτσια κάθομαι κ παχαινω χαχαχχα!

 

 

 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια μου και εγω πήγα χθες στα μαγαζιά να ρίξω μια ματιά για όλα όσα χρειαζόμαστε. τελικα ευτυχώς δεν παρασύρθηκα πολύ και πήρα μόνο ρουχαλάκια και πανακια και κάτι τέτοια ψιλοπραγματα.αλλα κατέληξα περίπου στο λίκνο, στην αλλαξιερα μπανακι κτλ...σιγά σιγά όλα θα τα πάρουμε. Αλλά και εμάς το δωμάτιο είναι γραφείο και πρέπει να το φτιάξουμε .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@irene5 τυπικά θα σταματήσω κανονικά στο 7μηνο. Αλλά άμα είμαι καλά κι αντέχω θα συνεχίσω τη δουλειά από το σπίτι. Μέχρι τέλος Ιουνίου πάντως έχω σίγουρα φουλ πρόγραμμμα. Αν και αυτές τις μέρες το νιώθω ότι κουράζομαι πιο εύκολα  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Katerina. είπε:

Αχ κορίτσια μου και εγω πήγα χθες στα μαγαζιά να ρίξω μια ματιά για όλα όσα χρειαζόμαστε. τελικα ευτυχώς δεν παρασύρθηκα πολύ και πήρα μόνο ρουχαλάκια και πανακια και κάτι τέτοια ψιλοπραγματα.αλλα κατέληξα περίπου στο λίκνο, στην αλλαξιερα μπανακι κτλ...σιγά σιγά όλα θα τα πάρουμε. Αλλά και εμάς το δωμάτιο είναι γραφείο και πρέπει να το φτιάξουμε .

Αχ έλα ρε συ τι ωραία !!!θα παρασυρθούμε μετά την β επιπέδου !! χιχι!μπανάκι εμάς θα μας δώσουν όπως κ μάρσιπο και αλλαξιερα.μας είπαν ότι είναι σε πολύ καλή κατάσταση.αντε να δούμε !τι εννοείς πανακια ;;

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η blueheart είπε:

@irene5 τυπικά θα σταματήσω κανονικά στο 7μηνο. Αλλά άμα είμαι καλά κι αντέχω θα συνεχίσω τη δουλειά από το σπίτι. Μέχρι τέλος Ιουνίου πάντως έχω σίγουρα φουλ πρόγραμμμα. Αν και αυτές τις μέρες το νιώθω ότι κουράζομαι πιο εύκολα  

Μπράβο! Αφού μπορείς κ το αντέχεις μια χαρά .

Κι εγώ νιώθω κούραση.

εντωμεταξυ κορίτσια τι αέρας είναι αυτός..πήγαμε σε κάτι φίλους να ψήσουμε στην ταράτσα και πάγωσα και γυρίσαμε γρήγορα σπίτι ..παρόλο που είχα ντυθεί κ καλά  είχα κρυώσει.κ αύριο είπανε βροχές..κ θα πηγαίναμε εξοχικό..ο τι να ναι ο καιρός !

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου. Σήμερα έκανα το genderreveal . Ήταν όλα τέλεια τα είχα φτιάξει όλα πολύ όμορφα. Κουράστηκα αλλά άξιζε τον κόπο θα το θυμάμαι για πάντα. Τους είχα βάλει κιόλας να στοιχιματισουν και οι χαμένοι θα έχαναν 5€. Είχε πολύ πλάκα. 

 

Όλοι πήρανε χαρά. Εντάξει κάποιοι ήθελα αγοράκι αλλά τι να κάνουμε 😝

 

Το κοριτσάκι μου έχω αρχίσει να το νιώθω σαν κάτι να κουνιέται πολύ απαλά κάτω από τον αφαλό. Όταν ξαπλώνω το βράδυ και μενω ακίνητη το καταλαβαίνω. Είναι υπέροχο. Που να φάω και την πρώτη κλωτσιά. Θα κατουρηθω τελείως. 

 

Είμαι απίστευτα χαρούμενη. Δεν μπορώ να περιγράψω πως νιώθαμε με τον άντρα μου. Δεν υπάρχει αυτό το συναίσθημα. 😍😍 Ρε εσείς το λατρεύω πριν καν το γνωρίσω. Είναι απίστευτο. Εύχομαι να πάνε όλα καλά🤗

IMG_20220503_003015.jpg

IMG_20220503_002942.jpg

IMG_20220502_180123.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Κορίτσια μου. Σήμερα έκανα το genderreveal . Ήταν όλα τέλεια τα είχα φτιάξει όλα πολύ όμορφα. Κουράστηκα αλλά άξιζε τον κόπο θα το θυμάμαι για πάντα. Τους είχα βάλει κιόλας να στοιχιματισουν και οι χαμένοι θα έχαναν 5€. Είχε πολύ πλάκα. 

 

Όλοι πήρανε χαρά. Εντάξει κάποιοι ήθελα αγοράκι αλλά τι να κάνουμε 😝

 

Το κοριτσάκι μου έχω αρχίσει να το νιώθω σαν κάτι να κουνιέται πολύ απαλά κάτω από τον αφαλό. Όταν ξαπλώνω το βράδυ και μενω ακίνητη το καταλαβαίνω. Είναι υπέροχο. Που να φάω και την πρώτη κλωτσιά. Θα κατουρηθω τελείως. 

 

Είμαι απίστευτα χαρούμενη. Δεν μπορώ να περιγράψω πως νιώθαμε με τον άντρα μου. Δεν υπάρχει αυτό το συναίσθημα. 😍😍 Ρε εσείς το λατρεύω πριν καν το γνωρίσω. Είναι απίστευτο. Εύχομαι να πάνε όλα καλά🤗

IMG_20220503_003015.jpg

IMG_20220503_002942.jpg

IMG_20220502_180123.jpg

Eίναι όλα πανέμορφα!!Μπράβο σου!!!Με το καλό το μωράκι σας!!!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Κορίτσια μου. Σήμερα έκανα το genderreveal . Ήταν όλα τέλεια τα είχα φτιάξει όλα πολύ όμορφα. Κουράστηκα αλλά άξιζε τον κόπο θα το θυμάμαι για πάντα. Τους είχα βάλει κιόλας να στοιχιματισουν και οι χαμένοι θα έχαναν 5€. Είχε πολύ πλάκα. 

 

Όλοι πήρανε χαρά. Εντάξει κάποιοι ήθελα αγοράκι αλλά τι να κάνουμε 😝

 

Το κοριτσάκι μου έχω αρχίσει να το νιώθω σαν κάτι να κουνιέται πολύ απαλά κάτω από τον αφαλό. Όταν ξαπλώνω το βράδυ και μενω ακίνητη το καταλαβαίνω. Είναι υπέροχο. Που να φάω και την πρώτη κλωτσιά. Θα κατουρηθω τελείως. 

 

Είμαι απίστευτα χαρούμενη. Δεν μπορώ να περιγράψω πως νιώθαμε με τον άντρα μου. Δεν υπάρχει αυτό το συναίσθημα. 😍😍 Ρε εσείς το λατρεύω πριν καν το γνωρίσω. Είναι απίστευτο. Εύχομαι να πάνε όλα καλά🤗

IMG_20220503_003015.jpg

IMG_20220503_002942.jpg

IMG_20220502_180123.jpg

Μπράβο κορίτσι μου όλα φαίνονται υπέροχα. 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Κορίτσια μου. Σήμερα έκανα το genderreveal . Ήταν όλα τέλεια τα είχα φτιάξει όλα πολύ όμορφα. Κουράστηκα αλλά άξιζε τον κόπο θα το θυμάμαι για πάντα. Τους είχα βάλει κιόλας να στοιχιματισουν και οι χαμένοι θα έχαναν 5€. Είχε πολύ πλάκα. 

 

Όλοι πήρανε χαρά. Εντάξει κάποιοι ήθελα αγοράκι αλλά τι να κάνουμε 😝

 

Το κοριτσάκι μου έχω αρχίσει να το νιώθω σαν κάτι να κουνιέται πολύ απαλά κάτω από τον αφαλό. Όταν ξαπλώνω το βράδυ και μενω ακίνητη το καταλαβαίνω. Είναι υπέροχο. Που να φάω και την πρώτη κλωτσιά. Θα κατουρηθω τελείως. 

 

Είμαι απίστευτα χαρούμενη. Δεν μπορώ να περιγράψω πως νιώθαμε με τον άντρα μου. Δεν υπάρχει αυτό το συναίσθημα. 😍😍 Ρε εσείς το λατρεύω πριν καν το γνωρίσω. Είναι απίστευτο. Εύχομαι να πάνε όλα καλά🤗

IMG_20220503_003015.jpg

IMG_20220503_002942.jpg

IMG_20220502_180123.jpg

Πολύ ωραία όλα μπράβο! Με το καλό να έρθει η Μπέμπα σας 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Κορίτσια μου. Σήμερα έκανα το genderreveal . Ήταν όλα τέλεια τα είχα φτιάξει όλα πολύ όμορφα. Κουράστηκα αλλά άξιζε τον κόπο θα το θυμάμαι για πάντα. Τους είχα βάλει κιόλας να στοιχιματισουν και οι χαμένοι θα έχαναν 5€. Είχε πολύ πλάκα. 

 

Όλοι πήρανε χαρά. Εντάξει κάποιοι ήθελα αγοράκι αλλά τι να κάνουμε 😝

 

Το κοριτσάκι μου έχω αρχίσει να το νιώθω σαν κάτι να κουνιέται πολύ απαλά κάτω από τον αφαλό. Όταν ξαπλώνω το βράδυ και μενω ακίνητη το καταλαβαίνω. Είναι υπέροχο. Που να φάω και την πρώτη κλωτσιά. Θα κατουρηθω τελείως. 

 

Είμαι απίστευτα χαρούμενη. Δεν μπορώ να περιγράψω πως νιώθαμε με τον άντρα μου. Δεν υπάρχει αυτό το συναίσθημα. 😍😍 Ρε εσείς το λατρεύω πριν καν το γνωρίσω. Είναι απίστευτο. Εύχομαι να πάνε όλα καλά🤗

IMG_20220503_003015.jpg

IMG_20220503_002942.jpg

IMG_20220502_180123.jpg

Πανέμορφα όλα! Με το καλό να υποδεχτείτε τη Μπέμπα σας ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Κορίτσια μου. Σήμερα έκανα το genderreveal . Ήταν όλα τέλεια τα είχα φτιάξει όλα πολύ όμορφα. Κουράστηκα αλλά άξιζε τον κόπο θα το θυμάμαι για πάντα. Τους είχα βάλει κιόλας να στοιχιματισουν και οι χαμένοι θα έχαναν 5€. Είχε πολύ πλάκα. 

 

Όλοι πήρανε χαρά. Εντάξει κάποιοι ήθελα αγοράκι αλλά τι να κάνουμε 😝

 

Το κοριτσάκι μου έχω αρχίσει να το νιώθω σαν κάτι να κουνιέται πολύ απαλά κάτω από τον αφαλό. Όταν ξαπλώνω το βράδυ και μενω ακίνητη το καταλαβαίνω. Είναι υπέροχο. Που να φάω και την πρώτη κλωτσιά. Θα κατουρηθω τελείως. 

 

Είμαι απίστευτα χαρούμενη. Δεν μπορώ να περιγράψω πως νιώθαμε με τον άντρα μου. Δεν υπάρχει αυτό το συναίσθημα. 😍😍 Ρε εσείς το λατρεύω πριν καν το γνωρίσω. Είναι απίστευτο. Εύχομαι να πάνε όλα καλά🤗

IMG_20220503_003015.jpg

IMG_20220503_002942.jpg

IMG_20220502_180123.jpg

πολύ όμορφα όλα!!τα περιποίηθηκες με μεράκι!!ωραία περάσατε ε;; οι περισσότεροι αγοράκι πόνταραν χαχχχα!!η αίσθηση του μωρού στην κοιλιτσα είναι ο τι καλύτερα πραγματικά..είναι κ ένα δείγμα πως ειναι καλά τα μωρουλίνια!!

 

κορίτσια γενικά πώς είστε ;πώς περάσατε πρωτομαγιά;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η irini5 είπε:

πολύ όμορφα όλα!!τα περιποίηθηκες με μεράκι!!ωραία περάσατε ε;; οι περισσότεροι αγοράκι πόνταραν χαχχχα!!η αίσθηση του μωρού στην κοιλιτσα είναι ο τι καλύτερα πραγματικά..είναι κ ένα δείγμα πως ειναι καλά τα μωρουλίνια!!

 

κορίτσια γενικά πώς είστε ;πώς περάσατε πρωτομαγιά;;

Όχι τα στοιχήματα ήρθανε 15-15 χαχαχαχ 

Πολύ ωραία τα περάσαμε ολα ήταν πολύ όμορφα. 

Κορίτσια μου έφεραν και ένα μενταγιόν εγγυμοσυνης. Είναι ένα μακρύ κολιέ με μια μπαλιτσα στο τελείωμα και όταν περπατάς χτυπάει πάνω στην κοιλιά αλλά κάτω από τον αφαλό και βγάζει έναν απαλό ήχο σαν κουδουνάκι ( ξυλόφωνο) και λέει ηρεμεί το μωράκι.

Δεν θα το φοράω συνεχεια μην το ζαλίσω χαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η irini5 είπε:

πολύ όμορφα όλα!!τα περιποίηθηκες με μεράκι!!ωραία περάσατε ε;; οι περισσότεροι αγοράκι πόνταραν χαχχχα!!η αίσθηση του μωρού στην κοιλιτσα είναι ο τι καλύτερα πραγματικά..είναι κ ένα δείγμα πως ειναι καλά τα μωρουλίνια!!

 

κορίτσια γενικά πώς είστε ;πώς περάσατε πρωτομαγιά;;

Εμείς δυστυχώς μας έριξε τόσο πολύ βροχή που δεν κάναμε τίποτα μείναμε μέσα εσείς πως περάσατε ;

εγω αύριο έχω ραντεβού με τον γιατρό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Όχι τα στοιχήματα ήρθανε 15-15 χαχαχαχ 

Πολύ ωραία τα περάσαμε ολα ήταν πολύ όμορφα. 

Κορίτσια μου έφεραν και ένα μενταγιόν εγγυμοσυνης. Είναι ένα μακρύ κολιέ με μια μπαλιτσα στο τελείωμα και όταν περπατάς χτυπάει πάνω στην κοιλιά αλλά κάτω από τον αφαλό και βγάζει έναν απαλό ήχο σαν κουδουνάκι ( ξυλόφωνο) και λέει ηρεμεί το μωράκι.

Δεν θα το φοράω συνεχεια μην το ζαλίσω χαχαχαχ

πήρες ωραία δωράκια ;;

ξέρω ποιο λες..μου είχαν πει οι φίλες μου γι αυτό το μενταγιόν !είναι ώραιο;;

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Εμείς δυστυχώς μας έριξε τόσο πολύ βροχή που δεν κάναμε τίποτα μείναμε μέσα εσείς πως περάσατε ;

εγω αύριο έχω ραντεβού με τον γιατρό 

αχ κι σε εμάς αθήαν εδώ χάλια...χθες ήταν να πάμε στο εξοχικό να ψήσουμε με 1 φιλικό ζευγ΄άρι αλλά καταληξαμε να ψήνουμε στο μπαλκόνι...μια χαρά ήταν κατά τ αλλά..ελπίζω να φύγει γρήγορα αυτός ο καιρός.

επίσης χαίρομαι ιδιαίτερα που δε μας ελέγχουν στα μαγαζιά πλεον λες κ είμαστε κρατούμενοι δείχνοντας ταυτότητες.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η irini5 είπε:

πήρες ωραία δωράκια ;;

ξέρω ποιο λες..μου είχαν πει οι φίλες μου γι αυτό το μενταγιόν !είναι ώραιο;;

αχ κι σε εμάς αθήαν εδώ χάλια...χθες ήταν να πάμε στο εξοχικό να ψήσουμε με 1 φιλικό ζευγ΄άρι αλλά καταληξαμε να ψήνουμε στο μπαλκόνι...μια χαρά ήταν κατά τ αλλά..ελπίζω να φύγει γρήγορα αυτός ο καιρός.

επίσης χαίρομαι ιδιαίτερα που δε μας ελέγχουν στα μαγαζιά πλεον λες κ είμαστε κρατούμενοι δείχνοντας ταυτότητες.

 

Ααα ωραία δεν πειράζει αν εχεις καλή παρέα παντού καλά είναι 😊

Ναι επιτέλους σταμάτησαν να ζητούν χαρτιά  είχε κουράσει άλλο αυτήν η κατάσταση.. ο καιρός δεν μας κάνει το χατίρι δεν λέει να μπει η άνοιξη αμέσως καλοκαίρι θα μας πάει μας έκανε μερικές μερες καλό καιρό και πάλι χάλασε… και ήταν ευκαιρία αύριο που θα πάμε γιατρό να πάμε και καμία βολτούλα να πιούμε ένα καφέ αλλά πάλι βροχή λέει όποτε πάλι γιατρό και πίσω με βλέπω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η irini5 είπε:

πήρες ωραία δωράκια ;;

ξέρω ποιο λες..μου είχαν πει οι φίλες μου γι αυτό το μενταγιόν !είναι ώραιο;;

αχ κι σε εμάς αθήαν εδώ χάλια...χθες ήταν να πάμε στο εξοχικό να ψήσουμε με 1 φιλικό ζευγ΄άρι αλλά καταληξαμε να ψήνουμε στο μπαλκόνι...μια χαρά ήταν κατά τ αλλά..ελπίζω να φύγει γρήγορα αυτός ο καιρός.

επίσης χαίρομαι ιδιαίτερα που δε μας ελέγχουν στα μαγαζιά πλεον λες κ είμαστε κρατούμενοι δείχνοντας ταυτότητες.

 

Κοίτα σχετικά με το μενταγιόν. Δεν ξέρω αν θα το ζαλίσω το μπεμπακι. Για αυτό δεν θα το βάζω συνέχεια. Αλλά είναι ωραίο..

Να σου πω την αλήθεια οι γονείς μας και δύο φίλες έφεραν κάτι για το μωρό. Όλοι οι άλλοι έφεραν γλυκά. Δεν πήρα πολλά δωράκια γιατί κυρίως έφεραν γλυκά. Εεεελεος. Για το μωρό έγινε το πάρτυ υποτίθεται Χαχαχαχχα😔🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ααα ωραία δεν πειράζει αν εχεις καλή παρέα παντού καλά είναι 😊

Ναι επιτέλους σταμάτησαν να ζητούν χαρτιά  είχε κουράσει άλλο αυτήν η κατάσταση.. ο καιρός δεν μας κάνει το χατίρι δεν λέει να μπει η άνοιξη αμέσως καλοκαίρι θα μας πάει μας έκανε μερικές μερες καλό καιρό και πάλι χάλασε… και ήταν ευκαιρία αύριο που θα πάμε γιατρό να πάμε και καμία βολτούλα να πιούμε ένα καφέ αλλά πάλι βροχή λέει όποτε πάλι γιατρό και πίσω με βλέπω..

ναι όντως θα ἠταν ωραία..κ αύριο βροχές ;; τέλεια...απόγευμα το έχεις το ραντεβού σου ε ;; να μας πεις τα νέα σου..εγω μεθαύριο απόγευμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Κοίτα σχετικά με το μενταγιόν. Δεν ξέρω αν θα το ζαλίσω το μπεμπακι. Για αυτό δεν θα το βάζω συνέχεια. Αλλά είναι ωραίο..

Να σου πω την αλήθεια οι γονείς μας και δύο φίλες έφεραν κάτι για το μωρό. Όλοι οι άλλοι έφεραν γλυκά. Δεν πήρα πολλά δωράκια γιατί κυρίως έφεραν γλυκά. Εεεελεος. Για το μωρό έγινε το πάρτυ υποτίθεται Χαχαχαχχα😔🤣

ααχαχχαχαα!! θα τρως γλυκά για καμια βδομάδα τουλάχιστον!δε ξέρω να σου πω την αλήθεια γιατί κ εγώ δεν έχω πάει ποτέ σε τέτοιο πάρτυ..δε ξέρω τι παίρνουν..ίσως λόγω άγνοιας φύλου δεν γνωριζαν ούτε αυτοί...το βασικό για τα δωράκια το μωρού είναι το baby shower νομίζω.-το ολόσωμό που φοράς πολύ όμορφο ❤️ -

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η irini5 είπε:

ναι όντως θα ἠταν ωραία..κ αύριο βροχές ;; τέλεια...απόγευμα το έχεις το ραντεβού σου ε ;; να μας πεις τα νέα σου..εγω μεθαύριο απόγευμα..

Μεσημέρι το έχω το ραντεβού ναι θα σας στείλω να σας πω
Ποτε είναι να πας για β επιπέδου ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Μεσημέρι το έχω το ραντεβού ναι θα σας στείλω να σας πω
Ποτε είναι να πας για β επιπέδου ;

εμένα μόνο απογεύματα δέχεται.ο γιατρός μου είπε να πάω τέλη της επόμενης (δλδ 22η βδομάδα)..ίσως όμως του ζητήσω να πάω αρχές της μεθεπόμενης(δλδ 23η βδομάδα μιας που θα πα΄ρει άδεια ο άντρας μας να πάμε μαζί στο μητέρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...