Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πάει ο παλιός ο χρόνος, ας γιορτάσουμε παιδιά, και ο νέος να γεμίσει τις κοιλιές μας με μωρά! 🤰🦋🎁💟


misofeggaro

Recommended Posts

Κορίτσια 210 η χοριακη......ααααχ την Δευτέρα 94

Καλά πάει. 

Tsh 3.32 ( την Δευτέρα μου είχανε βγάλει 3.62 ) 

Καλά έτσι και αλλιώς θα πάω ενδοκρινολόγο. Για να με φτιάξει. 

Αααχ χάρηκα πολύ. Θα κάνω άλλη μια χοριακη λέει ο γιατρός την δευτερα και μετά θα πάω σε αυτόν. Για να δεις κάτι λέει θα πρέπει να είναι πάνω από 2500 η χοριακη. Για να μην πάω τσαμπα. 

Άρα το επόμενο είναι αύριο ενδοκρινολόγο και την τρίτη θα πάω για τελευταία χοριακη 

♥️♥️♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Κορίτσια 210 η χοριακη......ααααχ την Δευτέρα 94

Καλά πάει. 

Tsh 3.32 ( την Δευτέρα μου είχανε βγάλει 3.62 ) 

Καλά έτσι και αλλιώς θα πάω ενδοκρινολόγο. Για να με φτιάξει. 

Αααχ χάρηκα πολύ. Θα κάνω άλλη μια χοριακη λέει ο γιατρός την δευτερα και μετά θα πάω σε αυτόν. Για να δεις κάτι λέει θα πρέπει να είναι πάνω από 2500 η χοριακη. Για να μην πάω τσαμπα. 

Άρα το επόμενο είναι αύριο ενδοκρινολόγο και την τρίτη θα πάω για τελευταία χοριακη 

♥️♥️♥️♥️♥️

Συγχαρητήρια, τέλειος διπλασιασμός! 

Για να δεις καρδούλα ναι πρέπει να είναι ψηλή η Χοριακη. Όλα καλά θα πάνε! 

Θα δεις και την ενδοκρινολογο και όλα θα μπουν σε σειρά. 

Και εγώ χάρηκα! 😊😊😘😘👶💪🤗🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Κορίτσια 210 η χοριακη......ααααχ την Δευτέρα 94

Καλά πάει. 

Tsh 3.32 ( την Δευτέρα μου είχανε βγάλει 3.62 ) 

Καλά έτσι και αλλιώς θα πάω ενδοκρινολόγο. Για να με φτιάξει. 

Αααχ χάρηκα πολύ. Θα κάνω άλλη μια χοριακη λέει ο γιατρός την δευτερα και μετά θα πάω σε αυτόν. Για να δεις κάτι λέει θα πρέπει να είναι πάνω από 2500 η χοριακη. Για να μην πάω τσαμπα. 

Άρα το επόμενο είναι αύριο ενδοκρινολόγο και την τρίτη θα πάω για τελευταία χοριακη 

♥️♥️♥️♥️♥️

Μπραβο κοριτσακι μουυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!! ειπαμε η χοριακη ειναι σφαιρατη!!!!!!! συγχαρητηρια!!!! το εμβρυακι τα παει περιφημα!!!!! ετσι ευχομαι να ειναι ολη η εγκυμοσυνη!!!!!!! ησυχη και να την απολαυσεις!!!!!! ηδη σε φανταζομαι (χωρις να σε ξερω) το καλοκαιρι με κοιλιτσα φουσκωμενη!!! φτου φτου μη σε ματιασω!!!!!!! μπραβο!!!!!!!🎉🎉🎉🎉🎉🎈🎈🎈🎈😁❤️❤️❤️❤️🤰 baby is coming!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Κορίτσια 210 η χοριακη......ααααχ την Δευτέρα 94

Καλά πάει. 

Tsh 3.32 ( την Δευτέρα μου είχανε βγάλει 3.62 ) 

Καλά έτσι και αλλιώς θα πάω ενδοκρινολόγο. Για να με φτιάξει. 

Αααχ χάρηκα πολύ. Θα κάνω άλλη μια χοριακη λέει ο γιατρός την δευτερα και μετά θα πάω σε αυτόν. Για να δεις κάτι λέει θα πρέπει να είναι πάνω από 2500 η χοριακη. Για να μην πάω τσαμπα. 

Άρα το επόμενο είναι αύριο ενδοκρινολόγο και την τρίτη θα πάω για τελευταία χοριακη 

♥️♥️♥️♥️♥️

Τέλεια νέα!! Ειδες και αγχώνεσαι!! Πάλι καλά στα έστειλαν αυτοί εκεί!!! Άντε τη Δευτέρα εύχομαι πάνω απο 2500 💕💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου τι κανετε? Εγω ειμαι σε κατασταση εκτακτου αναγκης χαχααχ Κανω πλακα αλλα εχω παρα, παρα πολλες υποχρεωσεις κυριως εχουν να κανουν με το γεγονος οτι δουλευω και ταυτοχρονα  ψαχνω σπιτι, ταυτοχρονα επιασα μια δευτερη δουλεια για λιγες ωρες για εξτρα χρηματα, οποτε ειμαι απασχολημενη ολο το 24 ωρο πλεον 😂 Απτη μια με βοηθαει πολυ να μη σκεφτομαι ολη μερα το προβλημα αλλα ελπιζω να συμβει κατι πολυ ευχαριστο απροοπτο χαχα και να παρατησω και τις δουλειες και ολα

@Κατεριναπαπκαλη επιτυχια κοριτσι μου, να μας στελνεις τα νεα σιο🥰

@Raf123 Κι εγω θα παω για σαλπιγγογραφια στο επομενο τριμηνο εκτος ευχαριστου απροοπτου 🥰  Περιμενω να δω λιγο τι γινεται με σπερμα ανδρα μουπρωτα.. Ελπιζω να εισαι λιγο καλυτερα

@Antonia2 Σιγουρα αγχωνονται και οι αντρες, ακομα και αυτοι που το παιζουν σουπερ χαλαροι οπως ο δικος μου. Δυσκολο να βγαλεις αυτες τις σκεψεις απτο μυαλο. Εσυ ποτε (ΔΕΝ) περιμενεις περιοδο  κοριτσι μου?💗

@Froufro Χαιρομαι πολυ που ειστε καλα, σε σκεφτομουν και παλι καλα που προλαβατε και γεννησες πριν ερθει ολη αυτη η κατασταση με τον καιρο. Εισαι πολυ τυχερη γιατι θα ειχατε μπλεξει με ολα αυτα

@babyblue94 Καλη επαναληπτικη χοριακη κοριτσι μου💗

@Nandia- Για σπερμοδιαγραμμα να πας οπωσδηποτε καπου πολυ εξειδικευμενα, στην Αθηνα ειναιο Λυμπεροπουλος Κυπρο δεν ξερω θα ξερει η Ραφαελα μας ισως

Είμαι καλύτερα σε ευχαριστώ παρά πολύ!! Είπα ότι δεν θα ξανά απογοητευτώ και ότι θα γίνω μανούλα κάποια στιγμή! Εδώ έχετε προθυπουργο τον Μητσοτάκη εμεις δεν θα γίνουμε μάνες;;;;😂😂😂 σας εύχομαι καλά αποτελέσματα στην επανάληψη του σπερματοδιαγραμματος θα κάνουμε κ εμεις ένα επαναληπτικό τον Απρίλη!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου τι κανετε? Εγω ειμαι σε κατασταση εκτακτου αναγκης χαχααχ Κανω πλακα αλλα εχω παρα, παρα πολλες υποχρεωσεις κυριως εχουν να κανουν με το γεγονος οτι δουλευω και ταυτοχρονα  ψαχνω σπιτι, ταυτοχρονα επιασα μια δευτερη δουλεια για λιγες ωρες για εξτρα χρηματα, οποτε ειμαι απασχολημενη ολο το 24 ωρο πλεον 😂 Απτη μια με βοηθαει πολυ να μη σκεφτομαι ολη μερα το προβλημα αλλα ελπιζω να συμβει κατι πολυ ευχαριστο απροοπτο χαχα και να παρατησω και τις δουλειες και ολα

@Κατεριναπαπκαλη επιτυχια κοριτσι μου, να μας στελνεις τα νεα σιο🥰

@Raf123 Κι εγω θα παω για σαλπιγγογραφια στο επομενο τριμηνο εκτος ευχαριστου απροοπτου 🥰  Περιμενω να δω λιγο τι γινεται με σπερμα ανδρα μουπρωτα.. Ελπιζω να εισαι λιγο καλυτερα

@Antonia2 Σιγουρα αγχωνονται και οι αντρες, ακομα και αυτοι που το παιζουν σουπερ χαλαροι οπως ο δικος μου. Δυσκολο να βγαλεις αυτες τις σκεψεις απτο μυαλο. Εσυ ποτε (ΔΕΝ) περιμενεις περιοδο  κοριτσι μου?💗

@Froufro Χαιρομαι πολυ που ειστε καλα, σε σκεφτομουν και παλι καλα που προλαβατε και γεννησες πριν ερθει ολη αυτη η κατασταση με τον καιρο. Εισαι πολυ τυχερη γιατι θα ειχατε μπλεξει με ολα αυτα

@babyblue94 Καλη επαναληπτικη χοριακη κοριτσι μου💗

@Nandia- Για σπερμοδιαγραμμα να πας οπωσδηποτε καπου πολυ εξειδικευμενα, στην Αθηνα ειναιο Λυμπεροπουλος Κυπρο δεν ξερω θα ξερει η Ραφαελα μας ισως

γεια σου γλυκο μου κοριτσι!! καλα κανεις και ασχολεισαι με αλλα πραγματα.. να ξεχνιεσαι και να περνα πιο ομορφα η ζωη.. οσο γινεται να πεταμε το αγχος απο πανω μας!!! ελπιζω να βρειτε συντομα και το σπιτακι σας και να εχει 2 υπνοδωματια!!!!😉😉🤰❤️

εγω την αλλη τριτη περιμενω λογικα.. οποτε το σκ θα αρχισουν τα καφε.... 😖

εν τω μεταξυ, σημερα αντιληφθηκαμε οτι το γαλα που πινει καθε πρωι ο αντρας μου (μια γαβαθα γαλα) είναι με χαμηλα λιπαρα!!!!! καταλαβαινεις οτι επαθα πολλαπλα εγκεφαλικα.... ευτυχως ομως ημουν μονη μου και οταν ηρθε απο εξω ημουν ηρεμη και καθολου πανικοβλητη.. αν ειναι δυνατον!!!!!!!!! κι αυτο εγω πρεπει να το τσεκαρω;;;;;😡 ηταν το πρωτο πραγμα που μας ειπε ο ουρολογος για τη διατροφη!!!! τεσπα, αν ειναι να ερθει το μωρακι θα ερθει οπως και να εχει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Είμαι καλύτερα σε ευχαριστώ παρά πολύ!! Είπα ότι δεν θα ξανά απογοητευτώ και ότι θα γίνω μανούλα κάποια στιγμή! Εδώ έχετε προθυπουργο τον Μητσοτάκη εμεις δεν θα γίνουμε μάνες;;;;😂😂😂 σας εύχομαι καλά αποτελέσματα στην επανάληψη του σπερματοδιαγραμματος θα κάνουμε κ εμεις ένα επαναληπτικό τον Απρίλη!  

κι εμας μας ειπε επαναληψη το μαρτη και να κανουμε και εξεταση κατακερματισμου DNA... νομιζω (δεν ειμαι καθολου σιγουρη..) ότι αυτη η εξεταση γινεται πριν την εξωσωματικη και εχει να κανει με το κατα ποσο το γονιμοποιημενο ωαριο θα αναπτυχθει σωστα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

γεια σου γλυκο μου κοριτσι!! καλα κανεις και ασχολεισαι με αλλα πραγματα.. να ξεχνιεσαι και να περνα πιο ομορφα η ζωη.. οσο γινεται να πεταμε το αγχος απο πανω μας!!! ελπιζω να βρειτε συντομα και το σπιτακι σας και να εχει 2 υπνοδωματια!!!!😉😉🤰❤️

εγω την αλλη τριτη περιμενω λογικα.. οποτε το σκ θα αρχισουν τα καφε.... 😖

εν τω μεταξυ, σημερα αντιληφθηκαμε οτι το γαλα που πινει καθε πρωι ο αντρας μου (μια γαβαθα γαλα) είναι με χαμηλα λιπαρα!!!!! καταλαβαινεις οτι επαθα πολλαπλα εγκεφαλικα.... ευτυχως ομως ημουν μονη μου και οταν ηρθε απο εξω ημουν ηρεμη και καθολου πανικοβλητη.. αν ειναι δυνατον!!!!!!!!! κι αυτο εγω πρεπει να το τσεκαρω;;;;;😡 ηταν το πρωτο πραγμα που μας ειπε ο ουρολογος για τη διατροφη!!!! τεσπα, αν ειναι να ερθει το μωρακι θα ερθει οπως και να εχει...

Ασε σε καταλαβαινω απολυτα.... Στην περιπτωση σας που εχετε ομως καλο σπερμα απλα με θεμα κινητικοτητα απλα νομιζω πως αυτο απο μονο του δεν θα δημιουργησει προβλημα, χωρις φυσικα να ειμαιγιατρος.Εγω για να καταλαβεις την κατασταση μου και να γελασεις, ο ανδραςμου μου παιρνει 4 διαφορετικα χαπια την ημερα: 3 βιταμινες και1 θυροειδη καιεχω βαλει 4 ξυπνητηρια στοκινητομου για να του τα θυμιζω!!! 😁Και μετα τσεκαρω και στο κουτι ποσα εμεινανγια να δω οτι τα θυμηθηκε. Αυτο το ξεκινησα να το κανω τον τελευταιο μηνα γιατι καποια απ'τα χαπια δεν τα επαιρνε σωστα...  Με τι διατροφη πως τα πατε? Εμειςπροσπαθουμε αρκετα αλλα με σαλατες κλπδεν ταπολυ καταφερνουμε παντα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Κορίτσια 210 η χοριακη......ααααχ την Δευτέρα 94

Καλά πάει. 

Tsh 3.32 ( την Δευτέρα μου είχανε βγάλει 3.62 ) 

Καλά έτσι και αλλιώς θα πάω ενδοκρινολόγο. Για να με φτιάξει. 

Αααχ χάρηκα πολύ. Θα κάνω άλλη μια χοριακη λέει ο γιατρός την δευτερα και μετά θα πάω σε αυτόν. Για να δεις κάτι λέει θα πρέπει να είναι πάνω από 2500 η χοριακη. Για να μην πάω τσαμπα. 

Άρα το επόμενο είναι αύριο ενδοκρινολόγο και την τρίτη θα πάω για τελευταία χοριακη 

♥️♥️♥️♥️♥️

Είναι πιο πάνω από το 2πλασιο .. φοβερή χοριακη... έλα να αυξάνεται ο ελληνικός πληθυσμος😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Τέλεια νέα!! Ειδες και αγχώνεσαι!! Πάλι καλά στα έστειλαν αυτοί εκεί!!! Άντε τη Δευτέρα εύχομαι πάνω απο 2500 💕💕💕

Ραφαέλα έκανα κατά λάθος παράθεση κ τώρα δε με αφήνει να το σβήσω... 😬

στις πριν 2 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Ευχαριστώ ρε κορίτσια. Δεν μπορώ ακόμα να τα πιστέψω όλα αυτά που έχουν γίνει αυτές τις μέρες. 

Τέλεια!!!! Οι τιμές σου είναι σούπερ! Για τον θυρεοειδή ούτε καν, σε ένα μήνα το πολύ θα πέσει. Πάντως για. Υπέρηχο μη βιαστείς δε θα δεις τπτ... Εμένα με είδε 2.5 εβδομαδες μετά την 3η χοριακη κ είδαμε καρδιά! Νομίζω το να πας κ να μη δεις κ να ξαναπάς είναι χειρότερο άγχος αλλά έτσι βέβαια το βλέπω εγώ... Σημασία έχει ότι όλα πάνε σούπερ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Είμαι καλύτερα σε ευχαριστώ παρά πολύ!! Είπα ότι δεν θα ξανά απογοητευτώ και ότι θα γίνω μανούλα κάποια στιγμή! Εδώ έχετε προθυπουργο τον Μητσοτάκη εμεις δεν θα γίνουμε μάνες;;;;😂😂😂 σας εύχομαι καλά αποτελέσματα στην επανάληψη του σπερματοδιαγραμματος θα κάνουμε κ εμεις ένα επαναληπτικό τον Απρίλη!  

Εδώ ένα δίκαιο το έχεις.. έχουν πρωθυπουργό τον Μήτσο και πιάνουν παιδί.. εμείς δεν θα τα καταφέρουμε;  οχι ότι ο δικός μας πάει πίσω αλλά είναι πιο ήπια η γκαντεμιά του 😂😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Είμαι καλύτερα σε ευχαριστώ παρά πολύ!! Είπα ότι δεν θα ξανά απογοητευτώ και ότι θα γίνω μανούλα κάποια στιγμή! Εδώ έχετε προθυπουργο τον Μητσοτάκη εμεις δεν θα γίνουμε μάνες;;;;😂😂😂 σας εύχομαι καλά αποτελέσματα στην επανάληψη του σπερματοδιαγραμματος θα κάνουμε κ εμεις ένα επαναληπτικό τον Απρίλη!  

χαχαχα Συγνωμηπου δεν το εχω συγκρατησει αλλα εχετεξεκινησει ηδη καποιες βιταμινεςκλπ η διατροφη κλπ για βελτιωση πριν το επαναληπτικο σπερμοδιαγραμμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Ραφαέλα έκανα κατά λάθος παράθεση κ τώρα δε με αφήνει να το σβήσω... 😬

Τέλεια!!!! Οι τιμές σου είναι σούπερ! Για τον θυρεοειδή ούτε καν, σε ένα μήνα το πολύ θα πέσει. Πάντως για. Υπέρηχο μη βιαστείς δε θα δεις τπτ... Εμένα με είδε 2.5 εβδομαδες μετά την 3η χοριακη κ είδαμε καρδιά! Νομίζω το να πας κ να μη δεις κ να ξαναπάς είναι χειρότερο άγχος αλλά έτσι βέβαια το βλέπω εγώ... Σημασία έχει ότι όλα πάνε σούπερ! 

Ναι και εγώ αυτό σκέφτηκα..καλύτερα να πάω μια και καλή μιπως ακούσω και καρδούλα. 

Όταν μπω 6 η εβδομάδα είναι καλά ;

6 μισή ας πούμε ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ πόσο χαίρομαι που βλέπω κοπέλες να μένουν έγκυος.. είναι σαν να τα καταφερνω εγω (παράκληση.. μην βάλετε πολλά κιλά βρε κόρες γιατί θα γίνω ορκα αν σας συμπαραστεκομαι και στα κιλα) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Nandia- είπε:

Αχ πόσο χαίρομαι που βλέπω κοπέλες να μένουν έγκυος.. είναι σαν να τα καταφερνω εγω (παράκληση.. μην βάλετε πολλά κιλά βρε κόρες γιατί θα γίνω ορκα αν σας συμπαραστεκομαι και στα κιλα) 

Όχι εγώ δεν έχω σκοπό 

Μαξ 15 όσο λένε και ότι είναι το κανονικό.

Εξάλλου την άλλη βδομάδα έχω διατροφολόγο. Δεν θα το αφήσω στην τύχη του. 

Αυτή την στιγμή ξεκίνησα με 58.5 την εγγυμοσυνη. Πάμε να δω όσοι θα φτάσει ....😝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η babyblue94 είπε:

Όχι εγώ δεν έχω σκοπό 

Μαξ 15 όσο λένε και ότι είναι το κανονικό.

Εξάλλου την άλλη βδομάδα έχω διατροφολόγο. Δεν θα το αφήσω στην τύχη του. 

Αυτή την στιγμή ξεκίνησα με 58.5 την εγγυμοσυνη. Πάμε να δω όσοι θα φτάσει ....😝

Και πολύ καλά θα κάνεις γιατί πρέπει να τρως σωστά.. εγω στις 2 εγκυμοσύνες είχα τρομερούς εμετούς.. στην 1η μέχρι 6 μηνών και στην 2η μέχρι 4 μηνών αλλά κατάφερα και έβαλα 12 κιλά..  βέβαια τα έχανα εύκολα μετά με την βοήθεια διατροφολογου .. στον 2ο θήλαζα και τα έχασα ακόμα πιο εύκολα..  όταν γεννήσεις με το καλό αν θες βοήθεια με τον θηλασμο πολύ ευχαρίστως να βοηθήσω.. θήλαζα 4μιση χρονια .. έκανα τράπεζα γάλακτος.. τα έμαθα πολύ καλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nandia- είπε:

Και πολύ καλά θα κάνεις γιατί πρέπει να τρως σωστά.. εγω στις 2 εγκυμοσύνες είχα τρομερούς εμετούς.. στην 1η μέχρι 6 μηνών και στην 2η μέχρι 4 μηνών αλλά κατάφερα και έβαλα 12 κιλά..  βέβαια τα έχανα εύκολα μετά με την βοήθεια διατροφολογου .. στον 2ο θήλαζα και τα έχασα ακόμα πιο εύκολα..  όταν γεννήσεις με το καλό αν θες βοήθεια με τον θηλασμο πολύ ευχαρίστως να βοηθήσω.. θήλαζα 4μιση χρονια .. έκανα τράπεζα γάλακτος.. τα έμαθα πολύ καλά

Αχ ναι έχω άπειρες απορίες.... Όταν θα έρθει η ώρα σίγουρα θα σε ρωτήσω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Αχ ναι έχω άπειρες απορίες.... Όταν θα έρθει η ώρα σίγουρα θα σε ρωτήσω. 

Θέλει υπομονή και ανθρώπους να σε στηρίζουν.. είναι πολύ μαγικό και απαιτητικό ταυτόχρονα αλλά είναι χρυσός για το μωρο.. θα χαρώ πολύ να σε βοηθήσω σε αυτό το υπέροχο ταξίδι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχομαι σε ολα τα κοριτσια να γινετε μανουλες σας στελνω ολη μου την θετικη ενεργεια @misofeggaroΠ.Η παναγια μαζι σου κοριτσι μου να σε ευλογησει στο ευχομαι με ολη μου την δυναμη θα προσευχομαι να βρεις το ουρανιο τοξο σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η babyblue94 είπε:

Ναι και εγώ αυτό σκέφτηκα..καλύτερα να πάω μια και καλή μιπως ακούσω και καρδούλα. 

Όταν μπω 6 η εβδομάδα είναι καλά ;

6 μισή ας πούμε ;

Νομίζω τόσο ήμουν περίπου. Έκανα 1η χοριακη 4ων εβδομάδων βάλε άλλες 2 χοριακες πήγα 4.5. Κ με είδε μετα από 2.5 άρα ήμουν κλεισμένες 7 κ φάνηκαν όλα πεντακάθαρα! 

Για τα κιλά εμένα με παρακολούθησε η ενδοκρινολογος γιατί τσεκάρει κ το σάκχαρο πέρα του θυρεοειδή. Πήρα 12 εκ των οποίων τα 4 τον τελευταίο μήνα! Η μικρή βγήκε 3.5 κ μέσα σε ένα 3μηνο είχαν φύγει όλα. Θήλασα κ γω κ ακόμα δλδ θηλάζω, τώρα άρχισα προσπάθεια Για απόθηλασμό. 

Με το καλό όλα σου εύχομαι ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

χαχαχα Συγνωμηπου δεν το εχω συγκρατησει αλλα εχετεξεκινησει ηδη καποιες βιταμινεςκλπ η διατροφη κλπ για βελτιωση πριν το επαναληπτικο σπερμοδιαγραμμα?

Ναι βιταμίνες κ εμεις και διατροφή πάντα κάναμε γιατί πάντα πρόσεχα εγώ (άσχετα ότι μπήκαν 10κιλα χωρις να το καταλάβω αλλά η διατροφολόγος μου είπε ότι είναι λόγο της προλακτινης κ είναι κατακράτηση)…μαγειρεύω πάντα όλα υγιεινά και  σαλάτες με το κάθε γεύμα αλλά ο άντρας μου τρώει κρυφά τα βραδιά σοκολάτες κ τέτοια 😂😂 καμία φορά πάει και παίρνει mcdonalds!! Αλλά τα χάπια κ εγώ τα ελέγχω γιατί τον πρώτο μήνα όποτε θυμόταν τα έπαιρνε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η babyblue94 είπε:

Όχι εγώ δεν έχω σκοπό 

Μαξ 15 όσο λένε και ότι είναι το κανονικό.

Εξάλλου την άλλη βδομάδα έχω διατροφολόγο. Δεν θα το αφήσω στην τύχη του. 

Αυτή την στιγμή ξεκίνησα με 58.5 την εγγυμοσυνη. Πάμε να δω όσοι θα φτάσει ....😝

Καλά κανεις εννοείται!! Κ εγώ τώρα θα χάσω 7 κιλά ήδη έχασα τα 3 που έβαλα, τουλάχιστον ως να έρθει το μωράκι να τα χάσω αυτά που έβαλα! Και όταν μείνω έγκυος εννοείται θα πάω σε διατροφολόγο για να μην βάλω πολλά…γιατί πάντα ο φόβος μου ήταν να μην βάλω πολλά κιλά στην εγκυμοσύνη!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

Εδώ ένα δίκαιο το έχεις.. έχουν πρωθυπουργό τον Μήτσο και πιάνουν παιδί.. εμείς δεν θα τα καταφέρουμε;  οχι ότι ο δικός μας πάει πίσω αλλά είναι πιο ήπια η γκαντεμιά του 😂😂😂😂😂

Χαχαχαχαχα 😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εντομεταξυ μέχρι χθες είχα κάτι σαν πονακια περιόδου. Σαν τραβήγματα. 

Από σήμερα έχει αλλάξει λιγο . Είναι σαν τους σφαχτες που μπορεί να μας πιάνουν όταν τρέχουμε κάπου στην κοιλιά. Αλλά το νιώθω χαμηλά.

Αυτές είναι οι λεγόμενες κράμπες ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...