Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πάει ο παλιός ο χρόνος, ας γιορτάσουμε παιδιά, και ο νέος να γεμίσει τις κοιλιές μας με μωρά! 🤰🦋🎁💟


misofeggaro

Recommended Posts

Καλημέρα στην όμορφη παρέα την οποία παρακολουθώ καιρό τώρα αλλά ακόμα δεν έχω εμφανιστεί..Να μαι κι εγώ και αν θέλετ με βάζετε κι εμένα στο πινακάκι ...δεν περιμένω 1/2....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

εννοειται δεν θα πω τιποτα αλλο.. εξαλλου ειπε δεν με αφορα.. θα κανω και εγω οτι ζητησε.. δεν θα με αφορα

Σωστά μην σκας οπως λέει η η Λακοστακι άμα τους μπει κάτι στο κεφάλι δεν βγαίνει με τίποτα! Εσείς συνεχίστε κ θα έρθει είμαι σίγουρη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Πωπω κορίτσια χιονιιιι...

Σηκώθηκα και χαιρομουν σαν παιδάκι. Δεν μπορούσαμε να βγάλουμε το αμάξι για να πάω για χοριακη. Και λέω εγώ θα πάω με τα πόδια. Μου φώναζε ο άντρας μου . Να περιμένουμε αύριο και όχι σήμερα. Αλλά εγώ δεν είχα υπομονή. Πήγαμε σιγά σιγά για να μην γλυστρισουμε. Και την έκανα. Σήμερα θα βγει. Οπότε περιμένουμε.😍😍 

Έχω πολύ άγχος τώρα. 

IMG_20220124_094946.jpg

IMG_20220124_085559.jpg

Πωπω χιονιι εννοείται θα πας με τα πόδια τι ερώτηση είναι αυτή 😂😂 άντε θα περιμένουμε με αγωνία θα είναι μεγάλο νούμερο ν χοριακη σου μην αγχώνεσαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Αααααχ θα τρελαθώ. Άντε να μας πείτε όλες τα ευχάριστα. Όλες στις ίδιες Μερες πέσαμε χαχαχαχ

Δεν θέλω να χαίρομαι γιατί κάθε μήνα είμαι κατά φαντασία εγκυος…θα περιμένω ως τη Τετάρτη αν δεν έρθει θα κάνω τεστ διαφορετικά θα πάω για σαλπιγγογραφια και ξανά προσπάθεια τον μεθ επόμενο κύκλο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

ελπιζω να μην ερθει.. ας κατσει εκει που ειναι.. κανει και κρυο τι θελει τις μετακινησεις.. αντε να χαιρομαι με τα δικα σας τουλαχιστον

Θα δούμε ότι είναι δε θα στεναχωρεθώ γιατί έχω κ την εξέταση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Σωστά μην σκας οπως λέει η η Λακοστακι άμα τους μπει κάτι στο κεφάλι δεν βγαίνει με τίποτα! Εσείς συνεχίστε κ θα έρθει είμαι σίγουρη 

σιγα μην σκασω.. τωρα με ρωταει για εξετασεις κτλ.. του λεω η γιατρος μου θα πρεπει να σου γραψει αλλα δεν θα ανακατευτω αφου λες δεν με αφορα.. θα στον κανω να μετανοιωσει την ωρα και την στιγμη που ξεστομισε τετοιες λεξεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Θα δούμε ότι είναι δε θα στεναχωρεθώ γιατί έχω κ την εξέταση 

ναι και μετα την εξεταση θα ειναι και πιο ευκολα τα πραγματα οπως λενε αφου γινεσαι πιο γονιμη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

η ελπιδα πεθαίνει τελευταία!! Εξάλλου κ να σου έρθει εσυ να μην στεναχωριέσαι αφού ήδη θα κανεις το επόμενο βήμα με την υποβοηθούμενη θα είσαι η επόμενη μας!!! ❤️ Αντε θα περιμένουμε με αγωνία γιατί εδώ γίνονται τόσα θαύματα ❤️❤️❤️ 
 

Καο όσο για τον υπέρηχο εδώ είσαι εγκυος 5 εβδομάδων και αν δεις κάτι εκεί μέσα…άρα μη σκέφτεσαι και σαν ενδεχόμενο αυτό ότι επειδή δεν ειδες κάτι δεν είσαι εγκυος!! 
 

@Hopemumtobe Περιμένουμε και εσένα άντε να γεμίζουμε θετικά τεστ 

Καλημέρα κορίτσια μου,  καλή εβδομάδα εύχομαι,  εγω πήρα άδεια για σήμερα να τακτοποιήσω εξωτερικές δουλειές και να βγάλω ένα ενεργειακό και να τελειώσω ενα εξοικονομω.. τρομάρα μου αν προλάβω! 

Κορίτσι μου μέσα στον ύπνο μου με έπιασε πόνος περίοδου ισα που ξύπνησα και απο την νύστα μου αλλαξα πλευρό και λεω το πρωί θα δω αίμα στο σκουπισμα.. αλλα τπτ! Δεν χαίρομαι και πολύ γτ ο κύκλος μου είναι περίεργος,  αλλα μετα την κλομιφαινη τους τελευταίους μήνες εχει σταθεροποιηθεί με max τις 37 ημέρες, σήμερα είναι η 37η ημέρα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου,  καλή εβδομάδα εύχομαι,  εγω πήρα άδεια για σήμερα να τακτοποιήσω εξωτερικές δουλειές και να βγάλω ένα ενεργειακό και να τελειώσω ενα εξοικονομω.. τρομάρα μου αν προλάβω! 

Κορίτσι μου μέσα στον ύπνο μου με έπιασε πόνος περίοδου ισα που ξύπνησα και απο την νύστα μου αλλαξα πλευρό και λεω το πρωί θα δω αίμα στο σκουπισμα.. αλλα τπτ! Δεν χαίρομαι και πολύ γτ ο κύκλος μου είναι περίεργος,  αλλα μετα την κλομιφαινη τους τελευταίους μήνες εχει σταθεροποιηθεί με max τις 37 ημέρες, σήμερα είναι η 37η ημέρα.. 

θα μας σκάσεις;;;; Γιατί δεν κανεις ένα τεστακι;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

Eιμαστε και σκοτωμενοι με τον αντρα μου.. λιγο το ενα λιγο το αλλο ηρθε και το θεμα μωρου που λεει οτι αυτος δεν μπορει να κανει.. τα πηρα και εγω και του αρχισα για το καπνισμα και γιναμε ακομα παραπανω μπιλιες.. δεν εχω διαθεση ουτε να προσπαθησω.. σκεφτομαι να ακυρωσω και το ραντεβου στην γιατρο.. με κουρασε ολο αυτο κυριως για το πως το αντιμετωπιζει ο αντρας μου

ναντια μου σε νιωθω απολυτα. στην ιδια φαση ημουν το δεκεμβρη. πανω στην απογοητευση και τα νευρα που ενω ειχα θετικο τεστ ωορρηξιας και ημασταν χαλαροι σπιτακι μας κυριακη και αντι να κανουμε αγαπουλες ουτε που με αγγιξε, εγω πηρα τις ΠΑΝΑΚΡΙΒΕΣ βιταμινες του και αρχισα να τις αδειαζω... τερας ψυχραιμιας οπως καταλαβαινεις. του λεω προσπαθουμε τοσους μηνες, παιρνουμε ενα σωρο βιταμινες και εχουμε κανει του κοσμου τις εξετασεις και δεν κανουμε το αυτονοητο για να ερθει το παιδι;;; εννοειται πως ημουν παραλογη και υπερβολικη. εννοειται το μετανιωσα μετα και δε συμπεριφερθηκα καλα.

οποτε θα σου ελεγα να μην ακυρωσεις κανενα ραντεβου. το εχεις κλεισει εδω και 2 μηνες. να πας και να κανεις οτι χρειαζεται. καθε ζευγαρι εχει τα πανω και τα κατω του. θα τα ξαναβρειτε και μαζι θα βρειτε τη λυση.❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

@Hopemumtobe μηπως εκανες το τεστ κ λιποθυμισες απ το αποτελεσμα;;; 😂😂😂 Που εισαι;;;

@Κατεριναπαπ εσυ εχεις νεα;;; Εκανες το τεστ;;

Οχι Δεν έκανα κορίτσια μου γιατί φοβάμαι να δω αρνητικό.. θα περιμένω ακόμα λιγο και βλέπουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

θα μας σκάσεις;;;; Γιατί δεν κανεις ένα τεστακι;;;;

Χαχαχαχα λίγο υπομονή θα κάνω,  γιατί φοβάμαι πάλι το αρνητικό και να σας πω την αλήθεια πρέπει να γίνει θαύμα, τοσο καιρό προσπαθούμε, όταν συνηθίζεις στα αρνητικά μαθαίνεις σε αυτά.. η χαρά της ζωής είμαι σήμερα 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

τι τελεια.. και το τζακι αναμενο.. δεν εχω καλυτερο.. πια περιοχη ειναι?

ειμαστε Λυκοβρυση!!!! αστα τζακι δεν εχουμε. ειχαμε αναποδια με τα ξυλα. μας τα εφεραν σαββατο στις 8μιση (ενω το μαγαζι κλεινει στις 20.00) και δεν χωρουσε ο καδος που τα μεταφερουν στο ασαρνσερ και επρεπε λεει να τους πουμε για πιο μικρο καδο. τους ειπαμε να τα πληρωσουμε ολα και να μας αφησουν μερικα.. τα υπολοιπα θα μας τα εφερναν σημερα η γενικα οποτε μπορουσαν..τιποτα, δεν το δεχτηκαν.... η μονη λυση ηταν να αφησουν ενα κυβικο στο ισογειο και να τα ανεβαζαμε εμεις στον 3ο.. αν ειναι δυνατον....... απαραδεκτοι!!!😡😡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Αα τι όμορφα ❤️🙂😍😍😍 από το καινούργιο σπίτι;; 

ναιιιιι!!!!!!!!!!!! τρομεροοοο;;;;!!!! εγω χοροπηδουσα απ το πρωι που χιονιζει και ο αντρας μου ετρεχε να φερει τροφιμα και καλωδιο να συνδεσει την κουζινα!!! μου λεει "θα αποκλειστουμε 2-3 μερες στο σπιτι!! παω να φερω φαγητο να εχουμε! μη γινουμε survivors!!!😂😂"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Aυτο σκεφτηκα αλλα το θεμα ειναι αν ζητησει η γιατρος να κανει εξετασεις.. πως να του το πω? σκεφτομαι να μην πω τιποτα και αν θελει ο θεος ας μου στειλει παιδι αλλιως εγω εχω τα αγορια μου

Θα του το πεις καθαρά... Μου είπε η γιατρός ότι πρέπει να κάνεις αυτές τις εξετάσεις θέλεις τις κάνεις δεν θέλεις δικό σου θέμα εγώ παιδιά έχω και από κει και πέρα δεν θα ξανά πεις τίποτα θα δεις ότι μπορεί στην αρχή να αντιδράσει και να σου πει δεν τις κανω αλλά στο τέλος θα πάει από μόνος του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

ειμαστε Λυκοβρυση!!!! αστα τζακι δεν εχουμε. ειχαμε αναποδια με τα ξυλα. μας τα εφεραν σαββατο στις 8μιση (ενω το μαγαζι κλεινει στις 20.00) και δεν χωρουσε ο καδος που τα μεταφερουν στο ασαρνσερ και επρεπε λεει να τους πουμε για πιο μικρο καδο. τους ειπαμε να τα πληρωσουμε ολα και να μας αφησουν μερικα.. τα υπολοιπα θα μας τα εφερναν σημερα η γενικα οποτε μπορουσαν..τιποτα, δεν το δεχτηκαν.... η μονη λυση ηταν να αφησουν ενα κυβικο στο ισογειο και να τα ανεβαζαμε εμεις στον 3ο.. αν ειναι δυνατον....... απαραδεκτοι!!!😡😡

Τι να πω... τραγικοι.. θα ηταν οτι επρεπε σημερα.. εγω θα επερνα απο αλλου.. σιγα μην τους παρακαλαω κιολας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Είναι η απογογτευση Ναντια μου και βγαίνει έτσι…και εμεις τα έχουμε συζητήσει άπειρες φορες αλλά έτσι είναι αυτά υπάρχουν! Να μην το ακυρώσεις…αν θέλει ο άντρας σου ένα παιδάκι θα συνεργαστείτε μαζί και θα τα καταφέρετε! Να πας στη γιατρό να δεις τι θα σου πει και θα παρεις τα πάνω σου πάλι! Και αυτό με το να ρίχνει ο ενας το φταίξιμο του αλλου δεν είναι σωστό…ένα μωρό για να γίνει θέλει 2! Άρα μαζί είστε άρα ότι είναι μαζί θα το καταπολεμήσετε αν υπάρχει κ πρόβλημα γιατί ήδη πιάσατε ασχετο πως κατέληξε! Και απλά το άγχος να μη σας αφήνει…δες κ το παράδειγμα της @babyblue94 ❤️❤️

Συμφωνω σε ολα!!!!!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

ναντια μου σε νιωθω απολυτα. στην ιδια φαση ημουν το δεκεμβρη. πανω στην απογοητευση και τα νευρα που ενω ειχα θετικο τεστ ωορρηξιας και ημασταν χαλαροι σπιτακι μας κυριακη και αντι να κανουμε αγαπουλες ουτε που με αγγιξε, εγω πηρα τις ΠΑΝΑΚΡΙΒΕΣ βιταμινες του και αρχισα να τις αδειαζω... τερας ψυχραιμιας οπως καταλαβαινεις. του λεω προσπαθουμε τοσους μηνες, παιρνουμε ενα σωρο βιταμινες και εχουμε κανει του κοσμου τις εξετασεις και δεν κανουμε το αυτονοητο για να ερθει το παιδι;;; εννοειται πως ημουν παραλογη και υπερβολικη. εννοειται το μετανιωσα μετα και δε συμπεριφερθηκα καλα.

οποτε θα σου ελεγα να μην ακυρωσεις κανενα ραντεβου. το εχεις κλεισει εδω και 2 μηνες. να πας και να κανεις οτι χρειαζεται. καθε ζευγαρι εχει τα πανω και τα κατω του. θα τα ξαναβρειτε και μαζι θα βρειτε τη λυση.❤️❤️❤️

ναι το αποφασισα θα παω στην γιατρο για να δω τι θα μου πει και τουλαχιστον να νοιωθω καλα εγω οτι εκανα οτι χρειαζεται.. τωρα ψαχνει κεντρο να κανει σπερματοδιαγραμμα για να μου αποδειξει οτι δεν μπορει να κανει παιδια χαχαχαχαχαχαχαχ δεν μπορω μα τον θεο με επιασε το γελιο... τι παιδιαρισματα ειναι αυτα.. αντρες δεν μεγαλωνουν ποτε.. καλα λενε οτι μεγαλωνουν μεχρι τα 5 και μετα απλα ψηλωνουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Θα του το πεις καθαρά... Μου είπε η γιατρός ότι πρέπει να κάνεις αυτές τις εξετάσεις θέλεις τις κάνεις δεν θέλεις δικό σου θέμα εγώ παιδιά έχω και από κει και πέρα δεν θα ξανά πεις τίποτα θα δεις ότι μπορεί στην αρχή να αντιδράσει και να σου πει δεν τις κανω αλλά στο τέλος θα πάει από μόνος του

οπως ειπα και στην αντωνια ψαχνει κεντρο για να κανει σπερματοδιαγραμμα (δεν ξερω αν μπορει χωρις να του το γραψει η γιατρος μου) για να μου αποδειξει οτι δεν μπορει να κανει παιδια.. οκ τον αφησα να ψαχνει.. ας κανει οτι θελει.. σιγα μην κατσω να σκασω αλλο.. δεν μπορω να μεγαλωνω και τον αντρα μου.. μεγαλωνω 2 αγορια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

ειμαστε Λυκοβρυση!!!! αστα τζακι δεν εχουμε. ειχαμε αναποδια με τα ξυλα. μας τα εφεραν σαββατο στις 8μιση (ενω το μαγαζι κλεινει στις 20.00) και δεν χωρουσε ο καδος που τα μεταφερουν στο ασαρνσερ και επρεπε λεει να τους πουμε για πιο μικρο καδο. τους ειπαμε να τα πληρωσουμε ολα και να μας αφησουν μερικα.. τα υπολοιπα θα μας τα εφερναν σημερα η γενικα οποτε μπορουσαν..τιποτα, δεν το δεχτηκαν.... η μονη λυση ηταν να αφησουν ενα κυβικο στο ισογειο και να τα ανεβαζαμε εμεις στον 3ο.. αν ειναι δυνατον....... απαραδεκτοι!!!😡😡

Εάν τους είχατε ενημερώσει ότι το σπίτι ειναι στον 3 όροφο αυτοί ήταν υποχρεωμένοι να ρωτήσουν αν είναι μεγάλο το ασανσέρ δεν είχατε καμία υποχρέωση εσείς να ξέρετε αν θα τα μεταφέρουν με το ασανσέρ ή με γερανό απευθείας στο μπαλκονι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

το θεμα ειναι οτι εγω εχω παιδια και νευριαζω γιατι λεει οτι δεν μπορει να κανει.. εν το μεταξυ τον περασμενο μαρτιο ειχα μεινει εγκυος απο αυτον ασχετα αν δεν προχωρησε

Απλά του έχει πέσει η ψυχολογία μωρέ. Εντάξει και αυτός θέλει στήριξη. Βέβαια θες και εσύ στήριξη. Καταλαβαίνω και τους δύο σας. Η φάση της προσπάθειας είναι πολύ δύσκολη για πολλά ζευγάρια. Εύχομαι όλα να πάνε καλά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Πωπω κορίτσια χιονιιιι...

Σηκώθηκα και χαιρομουν σαν παιδάκι. Δεν μπορούσαμε να βγάλουμε το αμάξι για να πάω για χοριακη. Και λέω εγώ θα πάω με τα πόδια. Μου φώναζε ο άντρας μου . Να περιμένουμε αύριο και όχι σήμερα. Αλλά εγώ δεν είχα υπομονή. Πήγαμε σιγά σιγά για να μην γλυστρισουμε. Και την έκανα. Σήμερα θα βγει. Οπότε περιμένουμε.😍😍 

Έχω πολύ άγχος τώρα. 

IMG_20220124_094946.jpg

IMG_20220124_085559.jpg

κοριτσακι μου καλα αποτελεσματα!!!!!! ανυπομονουμε μαζι σου!!!!!! αν και ειμαι καρασιγουρη οτι θα βγει θετικη!!!!!! περιμενουμε νουμερακι!!!!! σημερα σε ποια μερα καθυστερησης εισαι;;;;

καλα το χιονι απιστευτο!!! ειναι φανταστικα!!!!!! ειδαμε επιτελους ασπρη μερα!!!!😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλημερα! 💖Αρνητικοτατο το τεστ το πρωι!!!Cleablue πηρα, πανε τα 10.50 ευρω! 🙄 Εαν ειχε βγει θετικο θα σας ειχα στειλει το επομενο λεπτο καλε εννοειται 😂 Εν τω μεταξυ Ολο το βραδυ δεν κοιμηθηκα απο αγχος μονο 3 ωρες γιατι ειχα στο μυαλο μου το τεστ χαχαχα! Μετα ειχα κλεισει ενα πολυ πρωινο ραντεβου στον οφθαλμιατρο και αργησα να ερθω γραφειο! Εχω τα στανταρντ πονακια εβαλα σερβιετα και περιμενω περιοδο!  Παμε για Φλεβαρη!!- ελπιζω! Ελπιζω να εχει καλο νεο η@Κατεριναπαπ

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Δεν θέλω να χαίρομαι γιατί κάθε μήνα είμαι κατά φαντασία εγκυος…θα περιμένω ως τη Τετάρτη αν δεν έρθει θα κάνω τεστ διαφορετικά θα πάω για σαλπιγγογραφια και ξανά προσπάθεια τον μεθ επόμενο κύκλο 

Ναι η αλήθεια είναι και εγω έτσι ήμουν. Συνέχεια νόμιζα ότι έχω πιάσει και μετά στενοχωριομουν. Και τώρα που ήθελα περίοδο ήρθε το αντίθετο. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια εγώ περιμένω να μου έρθει η περίοδος στις 25 αύριο ή 26 αλλά για κάποιο λόγο δεν νιώθω τίποτα δλδ ούτε  να φουσκώσει η κοιλια μου που συνήθως κάνω κοιλιτσα 1-2 μερες πριν ισως κ από τη διατροφή π κάνω να βοήθησε… πάντως δε νιώθω τίποτα 

τετοια λεγε μουυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! αντεεεεε!!!! εσυ δεν εχεις κανα τεστ να κανεις;;;;; θα μας φαει η αγωνια!!!!!❤️❤️❤️ μακαρι ραφαελακι μου!!!!!!!!🤞🤞❤️❤️🤰🤰🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...