Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πάει ο παλιός ο χρόνος, ας γιορτάσουμε παιδιά, και ο νέος να γεμίσει τις κοιλιές μας με μωρά! 🤰🦋🎁💟


misofeggaro

Recommended Posts

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ🍼💙🎂💖

Ελενακι12:ΓΕΝΝΗΣΕ:29/06/20 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ💖🎂

St3llina:ΓΕΝΝΗΣΕ ΑΓΟΡΑΚΙ💙🍼

Frogel:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ🎂💖

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ🍼💙

Tzortzina123:ΓΕΝΝΗΣΕ:08/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 💙🍼

Μασα:ΓΕΝΝΗΣΕ: 06/12/20:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 💖🎂

Σταυρι:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Lactaki:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΔΙΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ💖🎂💖🎂

annie:ΓΕΝΝΗΣΕ:09/01/21:ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ:ΑΓΟΡΑΚΙ - ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🍼💙🎂💖

Beatrice:ΓΕΝΝΗΣΕ:13/05/21:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Smurf88:ΓΕΝΝΗΣΕ:28/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

DIAMANTW:ΓΕΝΝΗΣΕ:20/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Princess1312:ΓΕΝΝΗΣΕ  

Clairy:ΓΕΝΝΗΣΕ:01/07/21:ΑΓΟΡΑΚΙ 💙🍼

Froufro:ΓΕΝΝΗΣΕ:18/01/22 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΈΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ❤️🤰❤️

diana8:? 

Maroulita:29/12                                                                            

Lacostaki:01/02

Ntinaki83:?

 

 misofeggaro:22/01

Ευάγγελος τ:? 

 

Αννι:20/09                                   

Heart:17/12

Antonia2:01/01

Hopemumtobe:24/01

Αννια27:? 

 Litsadi:? 

Κατεριναπαπ:14/10

Raf123 :27/01

Tina21:13/10

babyblue94:20/01

Maimoudaki92 :15/11

Canlib:13/11

Nandia _:17/02

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

3 χρόνια είχα να πάω στην πόλη που σπούδαζα και πήγα και τα μισά μαγαζιά έκλεισαν και άνοιξαν αλλά!!! Πήγα να φάω πατάτα πουρέ που τόσο μου άρεσε και όλη την ώρα ελεγα στον άντρα μου για αυτήν πουρέ…και σταμάτησαν να την φτιάχνουν κ μ λέει αυτή εκεί ποσό καιρό εχεις να έρθεις;; ρεζίλι και ελεγα στον άντρα μου να πάμε να φάμε κτλ κτλ και ελπίζω να είναι κ η γεματουλα που έβαζε μπόλικο φαγητό! Τελικά η υπάλληλος ήταν η πουρέ σταμάτησε 🤣🤣🤣🤣

υπομονη ως του χρόνου να γίνει κ ο γαμος κ μετά εννοείται θα πάω με την μαμα κ την πεθερά θέλουν να τους ξεναγήσω αλλά άμα άλλαξαν όλα τόσο πολύ θα πρέπει να πάω μόνη να δω τη γίνεται κ να ξανά πάω μετά μαζί τους 😅😅😅

Χαχαχα, απίστευτο πώς αλλάζουν τόσο γρήγορα τα μαγαζιά..ή τουλάχιστον εμάς μας φαίνεται ότι περνάνε γρήγορα τα χρόνια😆😆 Τουλάχιστον ήταν η ίδια υπάλληλος, περίεργο κι αυτό!!

Γέλασα με τη μαμά κ την πεθερά σου😆😆 Σιγά το πολύ πολύ να ανακαλύψετε μαζί τα καινούργια μαγαζιά!!

Σε ποια πόλη σπούδαζες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η MyNa είπε:

Γειά σας κορίτσια! Ελπίζω να είστε όλες καλά! Όσες δεν περιμένετε περίοδο αυτές τις μέρες, εύχομαι να έχετε ευχάριστες εκπλήξεις! 

@Froufro μου καθυστερημένα συγχαρητήρια! Να σας ζήσει και καλότυχη η μικρή! 🥰❤️💜💛💯

@Antonia2μπράβο για το σπίτι! 💕 Να το χαρείτε! Καταλαβαίνω το ότι παρά τον ενθουσιασμό συγκινεισαι που αποχωρίζεσαι το παλιό. Έτσι ακριβώς ένιωθα πριν 1,5 χρόνο που μετακομισαμε! Εμένα 12 χρόνια σε ένα σπίτι, από τα 18 μου που ήρθα Αθήνα και από αυτά τα 9 ήμουν με το σύντροφό μου (τα 5 συζουσαμε επίσημα αλλά ουσιαστικά όλα έμενε εκεί). Είχα συγκινηθεί πολύ απλά είχα ανάγκη την αλλαγή. Ήταν και μετά την 1η καραντίνα και είχα περάσει ένα πολύ δύσκολο χρόνο και πριν από αυτή οπότε ένιωθα ότι θέλω να αλλάξουμε παραστάσεις. Ενώ είχα συγκινηθεί πολύ και είχα άγχος αποχωρισμού προσαρμοστηκα στο νέο σπίτι ακραία γρήγορα και άλλαξε και όλη μου η διάθεση προς το καλύτερο! Ήταν πολύ καλή αλλαγή στη ζωή μας, ήταν κι εμάς το πρώτο σπίτι που ήταν Ισότιμα και των 2 γιατί το άλλο πάντα ήταν λίγο πιο πολύ δικό μου. Πιστεύω θα σας αλλάξει όλη η διάθεση κι εσάς και θα είστε τέλεια στο νέο σπίτι και θα θυμάστε με αγάπη το παλιό! 💕

Εγώ έχω χαθεί λίγο αυτές τις μέρες και δεν απάντησα και σε κάποια πράγματα που λέγατε διατροφικά γιατί δεν είμαι πολύ καλά και δεν έχω κουράγιο. Σας διαβάζω όμως τακτικά και μαθαίνω τα νέα σας. Έχω πιεστεί πολύ συναισθηματικά και έχω φοβερό στρες γιατί η εξέταση που κάναμε της κυστικής ινωσης μου εμφάνισε μια μετάλλαξη. Εντωμεταξύ, αν είχα κάνει τη δωρεάν του κράτους ή την 80% που κάνουν πολλοί δε θα είχε εμφανίσει τίποτα γιατί είναι μια πάρα πολύ σπάνια μετάλλαξη που δεν έχει βιβλιογραφία και δεν ξέρουν και την κλινική της σημασία σε σχέση με την κυστική αλλά έκανα την 99%. Τώρα μας είπαν να ελεγχθεί και ο σύντροφος μου και θα περιμένουμε 3 εβδομάδες να βγουν τα αποτελέσματα και να μιλήσουμε με γενετιστή να δούμε αν θα πρέπει να κάνουμε αμνιοπαρακεντηση. Ήταν στη φάση που είχα ηρεμήσει γιατί όλα κυλάνε πολύ καλά κατά τα άλλα και μου είχαν περάσει και τα συμπτώματα του τριμήνου και τώρα οριακά κοιμάμαι τα βράδια πάλι απο το άγχος. 

Καλή επιτυχία, είμαι σίγουρη ότι του άντρα σου θα βγει αρνητική η εξέταση, μην έχεις κανένα άγχος!! ☺️ (Ξέρω εύκολο να το λες δύσκολο να το κάνεις)..απλά προσπάθησε να χαϊδεύεις την κοιλίτσα σου κ να κανεις πράγματα που σε ηρεμούν💕

Φύλο είδατε;☺️ (Για να πούμε κ πιο ευχάριστα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

τι λετε ρε κοριτσια;;; ουτε 1 δεν μου το ειπε... εχω μιλησει με 2 γιατρους και ξερουν οτι προσπαθουμε και μαλιστα για καιρο... αφου καναμε και τις εξετασεις υπογονιμοτητας.... εχουμε κανει τοσα πραγματα, σπερμοδιαγραμματα, σαλπιγγογραφια, ορμονολογικες και καλλιεργειες και ουτε 1 δεν μας το ειπε.... 

νομιζω παντως πως καποιο κοριτσι εδω στο φορουμ μου το ανεφερε.. οταν τελειωσα και με τις καμπυλες σακχαρου και ρωτησα αν υπαρχει κατι αλλο που πρεπει να κανω, καποια κοπελα μου ειπε οτι ισως ο γυναικολογος σε βαλει να κανεις και κυστικη ινωση... η Τοκυο νομιζω...

τι να πω..... τωρα με την μετακομιση γινεται ενας χαμος και εχουμε δωσει πολλα λεφτα.. προκαταβολες, ενοικιο, μεταφορικες κλπ και με τι εξετασεις που ανεφερα και τις βιταμινες που παιρνουμε αλλα λεφτα απο εκει.... θα το βαλω ομως στο προγραμμα και το φλεβαρη θα την κανω την εξεταση... για αρχη κανω εγω κι αν βγω θετικη σε καποια μεταλλαξη, τοτε κανει και ο αντρας μου σωστα;;; αιματολογικη ειναι;; 

ευχαριστω και παλι!!!!❤️❤️

Τόνια μου αρχικά με το σπίτι σε καταλαβαίνω απόλυτα, κι εγώ δένομαι με πράγματα και μέρη και ανθρώπους πολύ εύκολα και μου είναι δύσκολο να τα αποχωριστώ..θα συγκινηθείς σίγουρα, αλλά αν κοιτάξεις μπροστά θα δεις ότι θα κάνετε μια νέα αρχή στο καινούργιο σας σπιτάκι και τα καλύτερα σας περιμένουν☺️☺️☺️ Θα το φτιάξετε και όπως θέλετε από την αρχή, είναι το καλύτερό μου αυτό😍🏠❤️

Όσο για την εξέταση της κυστικής ίνωσης, δεν είναι εξέταση γονιμότητας αλλά ανήκει στις εξετάσεις προγεννητικού ελέγχου μαζί με άλλες. Άλλοι γιατροί τις προτείνουν πριν την εγκυμοσύνη άλλοι μετά. Βέβαια αν ξέρει ο γιατρός σου ότι προσπαθείς μπορεί να σου πει να τις κάνεις από πριν. Εγώ πχ τις έκανα αφού έμεινα έγκυος, αφού δεν προσπαθούσαμε για παιδί και δεν είχα καν γυναικολόγο, στον πρώτο υπέρηχο που πήγα μου έγραψε όλες αυτές τις εξετάσεις προγεννητικού ελέγχου, οι οποίες ήταν πάρα πολλές θυμάμαι μου είχαν πάρει 8 μπουκάλια αίμα. Για κυστική ίνωση είχα κάνει μόνο αυτή που γράφεται και δεν είχα πληρώσει τίποτα. 

Καλά αποτελέσματα αν αποφασίσεις να τις κάνεις!! 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.

Επανήλθα και εγώ.

@Froufro να σου ζήσει η μπεμπούλα σου!! Να είναι πάντα γερή και καλότυχη.

Εγώ σήμερα πήρα τα αποτελέσματα του καρυοτυπου. Ήταν αγοράκι το μωρό μου και είχε τρίσωμια 15.

Με έχει πάρει από κάτω πολύ. Φοβάμαι να ξαναπροσπαθήσω.

Δεν έχω ιδέα τι είναι η τρίσωμια 15 και πως να κινηθώ από δω και πέρα.

Κορίτσι μου μην τα παρατάς. Όσα εμπόδια και να έρθουν έχεις ήδη το παιδάκι σου. ❤️

Να θυμάσαι πως όλα για κάποιο λόγο γίνονται και μέσα από τις δυσκολίες γινόμαστε πιο δυνατοί.

Πάρε το χρόνο σου να ηρεμήσεις κ να μαζέψεις δυνάμεις κ όταν νιώσεις έτοιμη προσπαθείς πάλι, χωρίς πίεση.

Οι τρισωμίες είναι τυχαία γεγονότα δε λένε; Ψαξτο αν θες να νιώσεις πιο σίγουρη, έχω ακούσει κι εγώ ότι το Έλενα έχει καλό τμήμα για καθ’ έξιν αποβολές. Με την καθοδήγηση ενός γιατρού πιστεύω θα νιώσεις πιο σίγουρη.

Όλα καλά θα πάνε💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Καλή επιτυχία, είμαι σίγουρη ότι του άντρα σου θα βγει αρνητική η εξέταση, μην έχεις κανένα άγχος!! ☺️ (Ξέρω εύκολο να το λες δύσκολο να το κάνεις)..απλά προσπάθησε να χαϊδεύεις την κοιλίτσα σου κ να κανεις πράγματα που σε ηρεμούν💕

Φύλο είδατε;☺️ (Για να πούμε κ πιο ευχάριστα)

Σε ευχαριστώ πολύ! Δεν ξέρουμε και φύλο με σιγουριά ακόμα! Και ο εμβρυολογος και ο γυναικολόγος έχουν πει μάλλον κορίτσι στις 12 και στις 14 εβδομάδες. Στην αρχή είχα πάθει φόβο και δεν ήθελα ούτε να χαϊδεύω την κοιλιά μου αλλά έχω επανέλθει ευτυχώς! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Δυστυχως κι εμας χαλασμενα ειναι. ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ!!!!!!😡😡😡😡κοριτσια ποτε ξανα παραγγελια απ το smile στη Γλυφαδα. Η τουλαχιστον να τσεκαρετε τα φαρμακα!!!!

Ελπιζω να μας γυρισουν τα λεφτα πισω γτ δεν θελω να ξαναπαρω απ αυτους. Θα παρω απ το αλλο στη λαμια.

 

IMG_20220121_194418.jpg

Ποπο ετσι ηταν και τα δικα μας! 😩 Οκ, μπορει πχ να ηταν ελαττωματικη παρτιδα αλλα ακομα και να ειναι ετσι μετα το δικο μου παραπονο απτο οποιο εχουν περασει 2 μηνες επρεπε να το ειχαν τσεκαρει και να το ειχαν αποσυρει. Τους το ειχα ζητησει στο τηλεφωνο αλλα μαλλον δεν.. Ταλαιπωρια αλλα να χαιρεσαι που τουλαχιστον δεν τα πηρε ο ανδρας σου χαλασμενα!!!! Αυτο ειναι το πιο σημαντικο! Θα σου γυρισουν  τα λεφτα πισω αφου τους στειλεις φωτογραφια με εμαιλ. Ισως σου ζητησουν να γυρισεις και το κουτι πισω με δικα τους εξοδα αποστολης για ελεγχο κλπ με εταιρεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου 💕💕 πως είστε;;; Εμένα με κρατάει μια βαρεμάρα δεν θέλω να κάνω τίποτα μόνο να ξαπλώνω βλέπω τις δουλειες και βαριέμαι…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Χαχαχα, απίστευτο πώς αλλάζουν τόσο γρήγορα τα μαγαζιά..ή τουλάχιστον εμάς μας φαίνεται ότι περνάνε γρήγορα τα χρόνια😆😆 Τουλάχιστον ήταν η ίδια υπάλληλος, περίεργο κι αυτό!!

Γέλασα με τη μαμά κ την πεθερά σου😆😆 Σιγά το πολύ πολύ να ανακαλύψετε μαζί τα καινούργια μαγαζιά!!

Σε ποια πόλη σπούδαζες;

Το πτυχίο μου στο Derby κ για μεταπτυχιακό στο Reading! Οι πιο πολλες αλλαγές είχαν γίνει στο Derby…χωρια είναι αλλά τόσο όμορφα γραφικά…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Δυστυχως κι εμας χαλασμενα ειναι. ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ!!!!!!😡😡😡😡κοριτσια ποτε ξανα παραγγελια απ το smile στη Γλυφαδα. Η τουλαχιστον να τσεκαρετε τα φαρμακα!!!!

Ελπιζω να μας γυρισουν τα λεφτα πισω γτ δεν θελω να ξαναπαρω απ αυτους. Θα παρω απ το αλλο στη λαμια.

 

IMG_20220121_194418.jpg

Απαράδεκτοι έπρεπε να πάρουν την ίδια παρτίδα κ να την αφαιρέσουν γιατί μάλλον έχει πρόβλημα ίσως στη μεταφορά…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια θα τρελαθώ. Δεν εξηγείται. Τρέμω ολόκληρη. 

Καθε φορά που κάνω ταινίες one step κοιτάω εκατό φορές την ταινία μήπως βγάλει και δεύτερη γραμμή. Ονειρεύομαι γραμμές. Και λέω ρε λες να διξει ;

Σήμερα 14 μέρες από θετικό τεστ ωορρηξίας που το ενοιωσα κιολας.

Περιμένω σαν τρελή περίοδο για να ξεκινήσω ενέσεις να πάω για σπερματεγχυση. Και λέω δεν κάνω σήμερα ένα τεστ έτσι να δω τι γίνεται; 

Και έχει βγει αυτό. Φοβάμαι μην απογοητευτω. Τι είναι; 

Λέτε να μην είναι αξιόπιστα ;

IMG_20220122_111652.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγία μου. Τι να κάνω. Δεν ξέρω να χαρώ ή όχι χαχαχαχ

Είναι και Σάββατο και χοριακη να κάνω θα αργήσει .θα βγει σε 2 μέρες. Οπότε ας την αφήσουμε για τώρα .λέω το πρωί να κάνω άλλο ένα τεστ. Να δω αν θα γίνει πιο έντονη η γραμμή. 

Αλλα ρε κορίτσια αυτόν τον μήνα ενώ είχα καλό αυγουλάκι είχα λεπτό ενδομήτριο . 4 μέρες πριν την ωορρηξία ήταν 6.20.  να προλαβε να πάει τουλάχιστον 7 ;;;

Χίλιες σκέψεις στο μυαλό μου. 

Από την άλλη λέω. Μήπως είναι προβληματικό το τεστ και έδειξε βλακείες. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Παναγία μου. Τι να κάνω. Δεν ξέρω να χαρώ ή όχι χαχαχαχ

Είναι και Σάββατο και χοριακη να κάνω θα αργήσει .θα βγει σε 2 μέρες. Οπότε ας την αφήσουμε για τώρα .λέω το πρωί να κάνω άλλο ένα τεστ. Να δω αν θα γίνει πιο έντονη η γραμμή. 

Αλλα ρε κορίτσια αυτόν τον μήνα ενώ είχα καλό αυγουλάκι είχα λεπτό ενδομήτριο . 4 μέρες πριν την ωορρηξία ήταν 6.20.  να προλαβε να πάει τουλάχιστον 7 ;;;

Χίλιες σκέψεις στο μυαλό μου. 

Από την άλλη λέω. Μήπως είναι προβληματικό το τεστ και έδειξε βλακείες. 

 

Φαρμακείο γρήγορα ένα ωραίο clearblue που βγάζει και την εβδομάδα! Αντε αν δε γίνεται κάνε και άλλο από αυτά που έχεις. Πάντως θετικότατο το βλέπω!!! Η βιοϊατρική δίπλα μου ανοιχτή είναι και το Σάββατο. Συγχαρητήρια 👍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Κορίτσια θα τρελαθώ. Δεν εξηγείται. Τρέμω ολόκληρη. 

Καθε φορά που κάνω ταινίες one step κοιτάω εκατό φορές την ταινία μήπως βγάλει και δεύτερη γραμμή. Ονειρεύομαι γραμμές. Και λέω ρε λες να διξει ;

Σήμερα 14 μέρες από θετικό τεστ ωορρηξίας που το ενοιωσα κιολας.

Περιμένω σαν τρελή περίοδο για να ξεκινήσω ενέσεις να πάω για σπερματεγχυση. Και λέω δεν κάνω σήμερα ένα τεστ έτσι να δω τι γίνεται; 

Και έχει βγει αυτό. Φοβάμαι μην απογοητευτω. Τι είναι; 

Λέτε να μην είναι αξιόπιστα ;

IMG_20220122_111652.jpg

Καλημερα κοριτσι μου!!! Εγώ βλέπω θετικό τεστ!!!! Παίρνεις κάποια φάρμακα για να πας για σπερματενχυση;; Γιατί αν δεν παίρνεις κάποια φάρμακα που να δικαιολογούν το θετικο χωρίς να είσαι έγκυος τότε νομίζω ότι είσαι έγκυος κορίτσι μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η evaioan είπε:

Φαρμακείο γρήγορα ένα ωραίο clearblue που βγάζει και την εβδομάδα! Αντε αν δε γίνεται κάνε και άλλο από αυτά που έχεις. Πάντως θετικότατο το βλέπω!!! Η βιοϊατρική δίπλα μου ανοιχτή είναι και το Σάββατο. Συγχαρητήρια 👍

Τώρα τα έβγαλα όλα. Που να πάω πάλι τουαλέτα. ;;; Χαχαχαχ Να κάνω Ξανά μέσα στην μέρα λες.;;;

Ακόμα θα κρατήσω μικρο καλάθι. Γιατί φοβάμαι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Παναγία μου. Τι να κάνω. Δεν ξέρω να χαρώ ή όχι χαχαχαχ

Είναι και Σάββατο και χοριακη να κάνω θα αργήσει .θα βγει σε 2 μέρες. Οπότε ας την αφήσουμε για τώρα .λέω το πρωί να κάνω άλλο ένα τεστ. Να δω αν θα γίνει πιο έντονη η γραμμή. 

Αλλα ρε κορίτσια αυτόν τον μήνα ενώ είχα καλό αυγουλάκι είχα λεπτό ενδομήτριο . 4 μέρες πριν την ωορρηξία ήταν 6.20.  να προλαβε να πάει τουλάχιστον 7 ;;;

Χίλιες σκέψεις στο μυαλό μου. 

Από την άλλη λέω. Μήπως είναι προβληματικό το τεστ και έδειξε βλακείες. 

 

Επειδή και εμένα αυτές ήταν οι σκέψεις μου μήπως δείχνει βλακειες, θα σου υπενθυμίσω πόσα αρνητικά έχουμε δει οπότε μάλλον όταν είναι θετικό δουλεύει σωστά 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημερα κοριτσι μου!!! Εγώ βλέπω θετικό τεστ!!!! Παίρνεις κάποια φάρμακα για να πας για σπερματενχυση;; Γιατί αν δεν παίρνεις κάποια φάρμακα που να δικαιολογούν το θετικο χωρίς να είσαι έγκυος τότε νομίζω ότι είσαι έγκυος κορίτσι μου... 

Καλημέρα. Όχι δεν παίρνω κάτι περίμενα να μου έρθει περίοδος σήμερα ή αύριο. Και θα πήγαινα δεύτερη μέρα στο γιατρό για να μου κάνει υπέρηχο και να ξεκινήσω μενοπουρ. Μόλις πέρασα επιτροπή και είχα πάρει τα μενοπουρ. 

Φοβάμαι μην είναι προβληματικο το τεστ. Δεν μπορώ να το πιστέψω. Θα πρέπει να κάνω και άλλο μέσα στην μέρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Κορίτσια θα τρελαθώ. Δεν εξηγείται. Τρέμω ολόκληρη. 

Καθε φορά που κάνω ταινίες one step κοιτάω εκατό φορές την ταινία μήπως βγάλει και δεύτερη γραμμή. Ονειρεύομαι γραμμές. Και λέω ρε λες να διξει ;

Σήμερα 14 μέρες από θετικό τεστ ωορρηξίας που το ενοιωσα κιολας.

Περιμένω σαν τρελή περίοδο για να ξεκινήσω ενέσεις να πάω για σπερματεγχυση. Και λέω δεν κάνω σήμερα ένα τεστ έτσι να δω τι γίνεται; 

Και έχει βγει αυτό. Φοβάμαι μην απογοητευτω. Τι είναι; 

Λέτε να μην είναι αξιόπιστα ;

IMG_20220122_111652.jpg

Κορίτσι μου εγώ βλέπω σίγουρα μια γραμμή!!! Πωπω κανε κ άλλο αν εχεις άλλη εταιρία!!! 😍😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η evaioan είπε:

Επειδή και εμένα αυτές ήταν οι σκέψεις μου μήπως δείχνει βλακειες, θα σου υπενθυμίσω πόσα αρνητικά έχουμε δει οπότε μάλλον όταν είναι θετικό δουλεύει σωστά 😁

Ρε κορίτσια το έχω ακατόρθωτο ονειρο. Δεν μπορώ να το πιστέψω. Κλαίω από εκείνη την ώρα. Και κυρίως επειδή δεν είμαι σιγουρη. Πφφφφ με το που το είδα έτρεξα να σας γράψω. Είναι απίστευτο πόσο ωραία νιώθω εδώ μέσα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσι μου εγώ βλέπω σίγουρα μια γραμμή!!! Πωπω κανε κ άλλο αν εχεις άλλη εταιρία!!! 😍😍😍😍

Έχω και άλλες ταινίες από αυτές. Και έχω και ένα clear blue που δίχνει εβδομάδες. Απλά τώρα δεν μπορώ να πάω τουαλέτα. Δεν πρέπει να αφήσω λίγη ώρα να μαζευτεί ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η babyblue94 είπε:

Έχω και άλλες ταινίες από αυτές. Και έχω και ένα clear blue που δίχνει εβδομάδες. Απλά τώρα δεν μπορώ να πάω τουαλέτα. Δεν πρέπει να αφήσω λίγη ώρα να μαζευτεί ;

Κανε ένα το μεσημέρι…εχεις κάτι; Κάποια συμπτώματα;;; Να ξερεις τα θαύματα έρχονται εκεί που δε το περιμένουμε και εννοείται στους πιο κουλούς μηνες…😍😍😍🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κανε ένα το μεσημέρι…εχεις κάτι; Κάποια συμπτώματα;;; Να ξερεις τα θαύματα έρχονται εκεί που δε το περιμένουμε και εννοείται στους πιο κουλούς μηνες…😍😍😍🙏🙏🙏🙏

Έχω έντονο πόνο στο στήθος. Το έχω μέρες τώρα. Και κάθε μέρα γίνεται και πιο έντονος. έχουν πρηστεί αρκετά δηλαδή.  Και χθες είχα μόνο έναν στιγμιαίο πονακι χαμηλά. Αλλά πολύ ήπιο. Αλλά γενικότερα χαμηλά δεν νιώθω κάτι. Μόνο το στήθος θα έλεγα ειναι σημάδι.( Βέβαια το έχω και στην περίοδο αυτό ) 

Εβγαλα άλλη μια φωτό. Γενικά είναι αρκετά αχνη η γραμμή. ( Άλλες φορές βέβαια δεν υπάρχει καθόλου η γραμμή. ) δίχνει αχνή όμως. Για αυτό φοβάμαι. 

 

IMG_20220122_113659.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Καλημέρα. Όχι δεν παίρνω κάτι περίμενα να μου έρθει περίοδος σήμερα ή αύριο. Και θα πήγαινα δεύτερη μέρα στο γιατρό για να μου κάνει υπέρηχο και να ξεκινήσω μενοπουρ. Μόλις πέρασα επιτροπή και είχα πάρει τα μενοπουρ. 

Φοβάμαι μην είναι προβληματικο το τεστ. Δεν μπορώ να το πιστέψω. Θα πρέπει να κάνω και άλλο μέσα στην μέρα. 

Κι όμως κορίτσι μου νομίζω ότι πρέπει να το πιστέψεις μαλλον δεν θα σου χρειαστούν τα μενοπουρ κάνε άλλο ένα τεστ αύριο το πρωί καλύτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...