Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τρίγωνα κάλαντα μες στη γειτονιά και μια καρδούλα να χτυπάει σε κάθε κοιλιά... ​🤰​​🎅​​🎄​


misofeggaro

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια μου!!!!❤️❤️❤️

Χρόνια πολλά σε όλες!!!!🎄

@αννι ευχομαι μια πολυ υψηλη χοριακη και μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!! Δεν ετυχε να μιλησουμε στο φορουμ αλλα αν καταλαβα καλα προσπαθουσατε καιρο.. κοριτσι μου ευχομαι ολοψυχα φετος να κανεις την πιο ωραια πρωτοχρονια και του χρονου να κρατας το μωρακι σας γερο στην αγκαλια σου!!!🙏🙏🙏🤰❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η αννι είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κι εσένα και όλα τα κορίτσια!! Η χοριακή μόλις βγήκε ,6,75 ...Κάποιος με κοροϊδεύει κορίτσι μου... Δεν μπορεί...Πήρα τηλ. τον γυναικολόγο και είπε να επαναλάβω σε μερικές ημέρες να δούμε τι γίνεται.. Ειλικρινά δεν έχω καθόλου κουράγιο να επαναλάβω...

Σας ευχαριστώ πολύ όλες και εύχομαι από την καρδιά μου το 2022 να είναι τυχερό και να φέρει μωράκια στην αγκαλιά σας!!!!!

δυστυχως μερικες φορες γινονται λαθη στα μικροβιολογικα..😔 εχεις καποιο αλλο κοντα σου να δοκιμασεις;; 

παντως τα τεστ ηταν ξεκαθαρα θετικα! τα ειδα κι εγω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η αννι είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κι εσένα και όλα τα κορίτσια!! Η χοριακή μόλις βγήκε ,6,75 ...Κάποιος με κοροϊδεύει κορίτσι μου... Δεν μπορεί...Πήρα τηλ. τον γυναικολόγο και είπε να επαναλάβω σε μερικές ημέρες να δούμε τι γίνεται.. Ειλικρινά δεν έχω καθόλου κουράγιο να επαναλάβω...

Σας ευχαριστώ πολύ όλες και εύχομαι από την καρδιά μου το 2022 να είναι τυχερό και να φέρει μωράκια στην αγκαλιά σας!!!!!

Κορίτσι μου απ όσο γνωρίζω τουλάχιστον το 6.75 είναι μεν πολύ οριακό αλλά δεν είναι αρνητικό εγώ θα σου έλεγα να είσαι ήρεμη να προσέχεις πολύ και σε δύο μέρες να την επαναλάβεις όπως σου είπε ο γιατρός σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.. τι κανετε;

Καλημέρα κορίτσι μου!!! Εγώ μαγειρεύω φτιάχνω κόκορα κρασάτο έβαλα και τα πιάτα στο πλυντήριο και λέω να βάλω και ένα ρούχων δεν θα κάνω πολλά σήμερα γιατί με έχει πιάσει η μέση μου πάλι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.. τι κανετε;

γεια σου ναντια μου!! εγω στο γραφειο κανονικα.. βαριεμαιιιιι!! 😂 ανυπομονω να φτασει η παρασκευη να βγω σε αδεια!!!

εσυ τι κανεις;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!!! Εγώ μαγειρεύω φτιάχνω κόκορα κρασάτο έβαλα και τα πιάτα στο πλυντήριο και λέω να βάλω και ένα ρούχων δεν θα κάνω πολλά σήμερα γιατί με έχει πιάσει η μέση μου πάλι..

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

γεια σου ναντια μου!! εγω στο γραφειο κανονικα.. βαριεμαιιιιι!! 😂 ανυπομονω να φτασει η παρασκευη να βγω σε αδεια!!!

εσυ τι κανεις;;

Εγω σπίτι με τα παιδιά.. όλο συγυριζω και όλο άνω κάτω είναι..τώρα έκανε γλυκό ο άντρας και με περιμένει καθάρισμα στην κουζίνα.

 Με έπιασε και ο αυχένας και πονάω και την κοιλιά από την περίοδο.. κατά τα άλλα καλά 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

 

Εγω σπίτι με τα παιδιά.. όλο συγυριζω και όλο άνω κάτω είναι..τώρα έκανε γλυκό ο άντρας και με περιμένει καθάρισμα στην κουζίνα.

 Με έπιασε και ο αυχένας και πονάω και την κοιλιά από την περίοδο.. κατά τα άλλα καλά 😂😂

Συγνώμη κορίτσι μου αλλά νομιζω οτι τον έχεις πολύ καλομαθημενο... Ο άντρας σου έφτιαξε το γλυκό εσύ θα καθαρίσεις.. Sory αλλά δεν πάει έτσι οποίος λερώνει καθαρίζει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

 

Εγω σπίτι με τα παιδιά.. όλο συγυριζω και όλο άνω κάτω είναι..τώρα έκανε γλυκό ο άντρας και με περιμένει καθάρισμα στην κουζίνα.

 Με έπιασε και ο αυχένας και πονάω και την κοιλιά από την περίοδο.. κατά τα άλλα καλά 😂😂

τι γλυκο εφτιαξε;;;;

εμενα κοριτσια ο αντρας μου δεν μπαινει καθολου στην κουζινα για μαγειρεμα!!! μονο να πλυνει πιατα!!!!😂

Περαστικα ναντια μου! κατσε να ξεκουραστεις λιγο! οι δουλειες του σπιτιου δεν τελειωνουν ποτε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου πως είστε? Ελπίζω να περνάτε όμορφα αυτές τις μέρες! @Antonia2μου άντε κοντεύει η άδεια να ξεκουραστείς κ εσύ, να χαρείς κ λίγο παραπάνω τον αντρούλη σου 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Κορίτσια μου πως είστε? Ελπίζω να περνάτε όμορφα αυτές τις μέρες! @Antonia2μου άντε κοντεύει η άδεια να ξεκουραστείς κ εσύ, να χαρείς κ λίγο παραπάνω τον αντρούλη σου 😘

Γεια σου γλυκια μανουλα!!! Χρόνια πολλά!!! με το καλο να περασουν οι μερες να ερθει ο αντρουλης σου και μετα η μπουμπου σας!!! η μικρουλα και τα αγορακια σου τι κανουν;

το πιστευεις οτι σε σκεφτομουν πριν λιγο; θυμαμαι οτι μας ειχες πει για καποιο site που αγοραζες φθηνα τα τεστ εγκυμοσυνης....

κοριτσια περιττο να σας πω οτι καθομαι σε αναμμενα καρβουνα! δεν αντεχω να περιμενω μια εβδομαδα......😤τελικα δεν περιμενω 01/01 περιοδο αλλά 3 ή 4/1 και θελω να αρχισω τα τεστ!!!! ποια;;;;; εγω... που δεν ηθελα ουτε να ακουω γι αυτα!!!! 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου 

Ειναι πολύ όμορφα φύγαμε από Αραχωβα σήμερα το πρωί και ήρθαμε Ναυπακτο μια βόλτα και να φάμε κάτι…·εγώ ξανά ήρθα πιο παλιά με τους γονεις μου) αλλά άρχισαν οι βροχές θα περπατούσαμε κ στο κάστρο…θα αρχίσουμε να ερχόμαστε προς Αθήνα σε λίγο… 

Ειχε πολλά χιόνια, πήγαμε στον Παρνασσό στο χιονοδρομικό κέντρο εκει!! 
 

Τι να σας πω βρε κορίτσια είναι πανέμορφα, ❤️ η Ελλάδα είναι η πιο ωραία χώρα του κόσμου…! 
 

Και από φαγητό τι να πω όλο τρωωωωμεεεε θα πάμε πίσω 10κιλα 😂😂😂😂

καλα αποτελέσματα σε όλα τα κορίτσια που περιμένουν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Γεια σου γλυκια μανουλα!!! Χρόνια πολλά!!! με το καλο να περασουν οι μερες να ερθει ο αντρουλης σου και μετα η μπουμπου σας!!! η μικρουλα και τα αγορακια σου τι κανουν;

το πιστευεις οτι σε σκεφτομουν πριν λιγο; θυμαμαι οτι μας ειχες πει για καποιο site που αγοραζες φθηνα τα τεστ εγκυμοσυνης....

κοριτσια περιττο να σας πω οτι καθομαι σε αναμμενα καρβουνα! δεν αντεχω να περιμενω μια εβδομαδα......😤τελικα δεν περιμενω 01/01 περιοδο αλλά 3 ή 4/1 και θελω να αρχισω τα τεστ!!!! ποια;;;;; εγω... που δεν ηθελα ουτε να ακουω γι αυτα!!!! 😂😂

Καλά είμαστε κοριτσάκι μου! Μετράμε αντίστροφα για τις αφίξεις 🥰

Αυτό είναι το site κ τα τεστάκια που παίρνω..... με το τσουβάλι!!!! Εύχομαι να είναι κ για εσένα τυχερά ❤

https://www.mother2be.gr/el/τεστ-εγκυμοσύνησ/130-clearblue-rapid-plus-τεστ-εγκυμοσύνης-γρήγορης-ανίχνευσης-2-τεμ-8001841641119.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Γεια σας κορίτσια μου 

Ειναι πολύ όμορφα φύγαμε από Αραχωβα σήμερα το πρωί και ήρθαμε Ναυπακτο μια βόλτα και να φάμε κάτι…·εγώ ξανά ήρθα πιο παλιά με τους γονεις μου) αλλά άρχισαν οι βροχές θα περπατούσαμε κ στο κάστρο…θα αρχίσουμε να ερχόμαστε προς Αθήνα σε λίγο… 

Ειχε πολλά χιόνια, πήγαμε στον Παρνασσό στο χιονοδρομικό κέντρο εκει!! 
 

Τι να σας πω βρε κορίτσια είναι πανέμορφα, ❤️ η Ελλάδα είναι η πιο ωραία χώρα του κόσμου…! 
 

Και από φαγητό τι να πω όλο τρωωωωμεεεε θα πάμε πίσω 10κιλα 😂😂😂😂

καλα αποτελέσματα σε όλα τα κορίτσια που περιμένουν 

καλη συνεχεια στην εκδρομη σας!!! ❤️❤️❤️

ανυπομονω κι εγω για τη δικη μας!!!!👩‍❤️‍👨

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Γεια σας κορίτσια μου 

Ειναι πολύ όμορφα φύγαμε από Αραχωβα σήμερα το πρωί και ήρθαμε Ναυπακτο μια βόλτα και να φάμε κάτι…·εγώ ξανά ήρθα πιο παλιά με τους γονεις μου) αλλά άρχισαν οι βροχές θα περπατούσαμε κ στο κάστρο…θα αρχίσουμε να ερχόμαστε προς Αθήνα σε λίγο… 

Ειχε πολλά χιόνια, πήγαμε στον Παρνασσό στο χιονοδρομικό κέντρο εκει!! 
 

Τι να σας πω βρε κορίτσια είναι πανέμορφα, ❤️ η Ελλάδα είναι η πιο ωραία χώρα του κόσμου…! 
 

Και από φαγητό τι να πω όλο τρωωωωμεεεε θα πάμε πίσω 10κιλα 😂😂😂😂

καλα αποτελέσματα σε όλα τα κορίτσια που περιμένουν 

Κορίτσι μου να περνάτε ΥΠΈΡΟΧΑ!!!! Διακοπές είσαι μην σκέφτεσαι τα κιλά! Καλή συνέχεια 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Καλά είμαστε κοριτσάκι μου! Μετράμε αντίστροφα για τις αφίξεις 🥰

Αυτό είναι το site κ τα τεστάκια που παίρνω..... με το τσουβάλι!!!! Εύχομαι να είναι κ για εσένα τυχερά ❤

https://www.mother2be.gr/el/τεστ-εγκυμοσύνησ/130-clearblue-rapid-plus-τεστ-εγκυμοσύνης-γρήγορης-ανίχνευσης-2-τεμ-8001841641119.html

τελεια τιμη εχουν!!! εγω φαντασου της ιδιας εταιρειας το αγορασα 12€ απο φαρμακειο.... το 1!!!!!!

αλλα λεει θα ειναι κλειστο το ηλ. καταστημα απο 29/12 οποτε δεν ξερω αν θα προλαβουν να τα στειλουν αυριο..... μου φαινεται θα καταληξω να κανω παλι τεστ ωορρηξιας!!!! 😂😂😂

ποτε με το καλο ερχεται ο αντρας σου;; πω πω εφτασαν οι μερες!!!!!!!!!!!!!! εχετε τρελαθει απο χαρα και ανυπομονησια ε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Antonia2 είπε:

τελεια τιμη εχουν!!! εγω φαντασου της ιδιας εταιρειας το αγορασα 12€ απο φαρμακειο.... το 1!!!!!!

αλλα λεει θα ειναι κλειστο το ηλ. καταστημα απο 29/12 οποτε δεν ξερω αν θα προλαβουν να τα στειλουν αυριο..... μου φαινεται θα καταληξω να κανω παλι τεστ ωορρηξιας!!!! 😂😂😂

ποτε με το καλο ερχεται ο αντρας σου;; πω πω εφτασαν οι μερες!!!!!!!!!!!!!! εχετε τρελαθει απο χαρα και ανυπομονησια ε;;;

Ειναι πολύ εξυπηρετικοί, μπορεί να στα στείλουν κ σήμερα! Πάρε ένα τηλέφωνο να προλάβουν!!!!!! 

Ο αντρούλης μου σε 11 μέρες κ το μπεμπάκι μας σε 22!!!!!! ❤🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Ειναι πολύ εξυπηρετικοί, μπορεί να στα στείλουν κ σήμερα! Πάρε ένα τηλέφωνο να προλάβουν!!!!!! 

Ο αντρούλης μου σε 11 μέρες κ το μπεμπάκι μας σε 22!!!!!! ❤🥰🥰

με το καλο να ερθει ο αντρουλης σου και μετα να υποδεχτειτε μαζι τη μπουμπουκα σας!!!!!! το 2022 ερχεται με τον καλυτερο τροπο!!!!! οτι καλυτερο σας ευχομαι!!!!🙏❤️❤️❤️❤️❤️

εισαι θησαυρος!!!! δεν προλαβαινω σμρ να παρω αλλα θα παρω αυριο το πρωι να δω αν μπορουν να τα στειλουν!!!!! ευχαριστω παρα πολυ!!!!😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Συγνώμη κορίτσι μου αλλά νομιζω οτι τον έχεις πολύ καλομαθημενο... Ο άντρας σου έφτιαξε το γλυκό εσύ θα καθαρίσεις.. Sory αλλά δεν πάει έτσι οποίος λερώνει καθαρίζει

Τελικά μέχρι να πάω καθάρισε κιολας.. γενικά βοηθάει γιαυτο δεν λέω τπτ αν κσμια φορά χρειαστεί να καθαρίσω εγω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

με το καλο να ερθει ο αντρουλης σου και μετα να υποδεχτειτε μαζι τη μπουμπουκα σας!!!!!! το 2022 ερχεται με τον καλυτερο τροπο!!!!! οτι καλυτερο σας ευχομαι!!!!🙏❤️❤️❤️❤️❤️

εισαι θησαυρος!!!! δεν προλαβαινω σμρ να παρω αλλα θα παρω αυριο το πρωι να δω αν μπορουν να τα στειλουν!!!!! ευχαριστω παρα πολυ!!!!😍😍😍

Ευχαριστώ πάρα πολύ κοριτσάκι μου! Εύχομαι σε όλες να έρθει μια υπέροχη χρονιά!!!! ❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

τι γλυκο εφτιαξε;;;;

εμενα κοριτσια ο αντρας μου δεν μπαινει καθολου στην κουζινα για μαγειρεμα!!! μονο να πλυνει πιατα!!!!😂

Περαστικα ναντια μου! κατσε να ξεκουραστεις λιγο! οι δουλειες του σπιτιου δεν τελειωνουν ποτε.....

Κορμό σοκολάτας.. μαγειρεύει κιολας.. 

Ευχαριστώ πολύ.. έπεσα λίγο ψυχολογικά αλλά είπα δεν θα σκάσω.. ο άντρας μου λέει ότι θα μείνω απλα βιάζομαι εγω αλλά και να μην κάνουμε παιδί δεν χάθηκε ο κόσμος (καλά αυτό σίγουρα δεν το εννοει)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Καλά είμαστε κοριτσάκι μου! Μετράμε αντίστροφα για τις αφίξεις 🥰

Αυτό είναι το site κ τα τεστάκια που παίρνω..... με το τσουβάλι!!!! Εύχομαι να είναι κ για εσένα τυχερά ❤

https://www.mother2be.gr/el/τεστ-εγκυμοσύνησ/130-clearblue-rapid-plus-τεστ-εγκυμοσύνης-γρήγορης-ανίχνευσης-2-τεμ-8001841641119.html

Με το καλό να έρθει ο άντρας σου και να υποδεχτείτε το κοριτσάκι σας .. θα δοκιμάσω κσι εγω να πάρω αυτά τα τεστ .. θα μου χρειαστούν μπας και τα καταφέρω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...