Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τρίγωνα κάλαντα μες στη γειτονιά και μια καρδούλα να χτυπάει σε κάθε κοιλιά... ​🤰​​🎅​​🎄​


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 48 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Εννοείται πως θα ακους το γιατρό σου ξεκινά ένα ταξίδι όμορφο! Θα σ καθοδηγεί εκείνος για το τι θα κάνετε κ ποτε μην αγχώνεσαι.. Βήμα βήμα! 

Είμαι τόσο χαρούμενη ειλικρινά βάλτε σειρά όλες τώρα ! Σας στέλνω άπειρη χαρούμενη μπεμπεδοσκονη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Είμαι τόσο χαρούμενη ειλικρινά βάλτε σειρά όλες τώρα ! Σας στέλνω άπειρη χαρούμενη μπεμπεδοσκονη!

Εγώ κορίτσι μου έχω δίδυμα κοριτσάκια 9 μηνών. . Τα περασα κ ξερω πως νιώθεις. Δες να το απολαυσεις..

Σε όλες τις κοπέλες με το καλό!!! 

Καλές γιορτές με υγεια!!! 💕💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Εγώ κορίτσι μου έχω δίδυμα κοριτσάκια 9 μηνών. . Τα περασα κ ξερω πως νιώθεις. Δες να το απολαυσεις..

Σε όλες τις κοπέλες με το καλό!!! 

Καλές γιορτές με υγεια!!! 💕💕💕

Καλές γιορτές ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου τι κάνετε;  τώρα κατάφερα να μπω.. το πρωί πήρα τσ παιδιά εκκλησία για να κοινωνισουν μετά σπίτι δουλειές (μου έφυγε ο πατος)  μετά ψώνια στο σούπερ μάρκετ και τώρα επιτέλους χαλαρά στον καναπέ.. δεν ήρθε ακόμα η θεία από την Ρωσία.. μάλλον τελικά αύριο θα έρθει 

 

Αύριο είναι η γέννηση του Χριστού.. σας εύχομαι ολόψυχα να σας φέρει το παιδάκι που επιθυμείτε και ότι άλλο αλλά πάνω από όλα υγεία και όμορφες στιγμές με ανθρώπους που αγαπάτε και σας αγαπανε❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Mary.Ger είπε:

Κατερίνα μου καλή αρχή!! Σου εύχομαι να πάνε όλα τέλεια!! Μη φοβάσαι τίποτα!! Χαλάλι και τα φάρμακα και ο κόπος μας! Πίστεψε το και θα πετύχει! Στο λέω μέσα από την καρδιά μου

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου για την ενθάρρυνση! Καλα Χριστούγεννα και να περάσουμε όλες τέλεια!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!!😘

Καλά Χριστούγεννα με υγεία! Να περάσετε υπέροχα και να γεμίσετε τις καρδιές σας με ευγνωμοσύνη που έχετε τους δικούς σας ανθρώπους πλάι σας. Όλα θα γίνουν κορίτσια με πίστη και επιμονή! Θα δείτε ότι ο νέος χρόνος θα μας φέρει πολλά μωράκια! Εμείς μόνο να είμαστε γερές κι όλα θα γίνουν!💗

Εμείς τελικά νομίσαμε όλοι οικογενειακώς αλλά ευτυχώς με ήπια συμπτώματα και τώρα επιστρέψαμε στην καθημερινότητα μας! 

@Mimi26πόσο χάρηκα κοριτσάκι μου! Συγχαρητήρια!!!! Με το καλό να έρθουν τα μωράκια σας!!!! Να προσέχεις πολύ τον εαυτό σου και να μην δίνεις σημασία πολύ στους άλλους! Να ξέρεις ότι με την χαρά σου λίγοι χαίρονται! Εσύ να σκέφτεσαι ότι είσαι μανούλα και να χαμογελάς πολύ πολύ πλατιά!🤗

@Κατεριναπαπσε τι στάδιο είσαι κορίτσι μου; Δεν πρόλαβα να διαβάσω τα μηνύματα! Ξεκίνησες τα φάρμακα; Εγώ πήρα την απόφαση πριν λίγες ημέρες. Σήμερα μου ήρθε η κυρία αλλά δεν ξεκινάω γιατί θέλω να αφήσω λίγο τον εαυτό μου να ξεκουραστεί μετά τον κορονοιο. Άρα τέλη Ιανουαρίου!!!!

@misofeggaroμου 🥰🥰🥰🥰💗💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!!😘

Καλά Χριστούγεννα με υγεία! Να περάσετε υπέροχα και να γεμίσετε τις καρδιές σας με ευγνωμοσύνη που έχετε τους δικούς σας ανθρώπους πλάι σας. Όλα θα γίνουν κορίτσια με πίστη και επιμονή! Θα δείτε ότι ο νέος χρόνος θα μας φέρει πολλά μωράκια! Εμείς μόνο να είμαστε γερές κι όλα θα γίνουν!💗

Εμείς τελικά νομίσαμε όλοι οικογενειακώς αλλά ευτυχώς με ήπια συμπτώματα και τώρα επιστρέψαμε στην καθημερινότητα μας! 

@Mimi26πόσο χάρηκα κοριτσάκι μου! Συγχαρητήρια!!!! Με το καλό να έρθουν τα μωράκια σας!!!! Να προσέχεις πολύ τον εαυτό σου και να μην δίνεις σημασία πολύ στους άλλους! Να ξέρεις ότι με την χαρά σου λίγοι χαίρονται! Εσύ να σκέφτεσαι ότι είσαι μανούλα και να χαμογελάς πολύ πολύ πλατιά!🤗

@Κατεριναπαπσε τι στάδιο είσαι κορίτσι μου; Δεν πρόλαβα να διαβάσω τα μηνύματα! Ξεκίνησες τα φάρμακα; Εγώ πήρα την απόφαση πριν λίγες ημέρες. Σήμερα μου ήρθε η κυρία αλλά δεν ξεκινάω γιατί θέλω να αφήσω λίγο τον εαυτό μου να ξεκουραστεί μετά τον κορονοιο. Άρα τέλη Ιανουαρίου!!!!

@misofeggaroμου 🥰🥰🥰🥰💗💗💗💗

Καλημέρα κορίτσια μου, χρόνια πολλά, χρόνια καλά με πίστη και αισιοδοξία! 

Εγώ έχθες τελείωσα απο περίοδο, ακόμα τα φάρμακα δεν τα έχω προμηθευτεί, την Δευτέρα θα μου τα γράψει και θα τα παρω, οπότε πάω για τον επιμένο κύκλο, δλδ τέλος Ιανουάριου.... μαζί θα ξεκινήσουμε απο οτι φαίνεται!! Καλή αρχή να έχουμε! Καλα έκανες και ξεκινάς τον επόμενο, πολύ σωστή η σκέψη σου!!! 

Να περάσετε ολες τέλεια κορίτσια μου!!! Ένα φιλί και μια αγκαλιά στη κάθε μια ξεχωριστά στέλνω με ενα merry Christmas ho ho!  

Εγω παω στη μαμά μου να την βοηθήσω στο τραπεζομα που θα κάνουμε στα πεθερικά μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου ❤ χρόνια πολλά με υγεία για όλον τον κόσμο!!!!! Να περάσετε αυτή τη μέρα όμορφα γεμάτη με αγάπη! Σας φιλώ 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, χρόνια πολλά, χρόνια καλά με πίστη και αισιοδοξία! 

Εγώ έχθες τελείωσα απο περίοδο, ακόμα τα φάρμακα δεν τα έχω προμηθευτεί, την Δευτέρα θα μου τα γράψει και θα τα παρω, οπότε πάω για τον επιμένο κύκλο, δλδ τέλος Ιανουάριου.... μαζί θα ξεκινήσουμε απο οτι φαίνεται!! Καλή αρχή να έχουμε! Καλα έκανες και ξεκινάς τον επόμενο, πολύ σωστή η σκέψη σου!!! 

Να περάσετε ολες τέλεια κορίτσια μου!!! Ένα φιλί και μια αγκαλιά στη κάθε μια ξεχωριστά στέλνω με ενα merry Christmas ho ho!  

Εγω παω στη μαμά μου να την βοηθήσω στο τραπεζομα που θα κάνουμε στα πεθερικά μου! 

Ω! Μαζί θα είμαστε! Ούτε εγώ τα πήρα ακόμα αλλά μέσα στην εβδομάδα λέω να τα πάρω. Ας τα έχω στο σπίτι και όταν αδιαθετησω την επόμενη φορά ( που ακόμα ελπίζω ότι θα προλάβω και δεν θα χρειαστούν😁😄) θα ξεκινήσω!

Καλά να περάσετε Κατερίνα μου!😘💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, χρόνια πολλά, χρόνια καλά με πίστη και αισιοδοξία! 

Εγώ έχθες τελείωσα απο περίοδο, ακόμα τα φάρμακα δεν τα έχω προμηθευτεί, την Δευτέρα θα μου τα γράψει και θα τα παρω, οπότε πάω για τον επιμένο κύκλο, δλδ τέλος Ιανουάριου.... μαζί θα ξεκινήσουμε απο οτι φαίνεται!! Καλή αρχή να έχουμε! Καλα έκανες και ξεκινάς τον επόμενο, πολύ σωστή η σκέψη σου!!! 

Να περάσετε ολες τέλεια κορίτσια μου!!! Ένα φιλί και μια αγκαλιά στη κάθε μια ξεχωριστά στέλνω με ενα merry Christmas ho ho!  

Εγω παω στη μαμά μου να την βοηθήσω στο τραπεζομα που θα κάνουμε στα πεθερικά μου! 

 

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ω! Μαζί θα είμαστε! Ούτε εγώ τα πήρα ακόμα αλλά μέσα στην εβδομάδα λέω να τα πάρω. Ας τα έχω στο σπίτι και όταν αδιαθετησω την επόμενη φορά ( που ακόμα ελπίζω ότι θα προλάβω και δεν θα χρειαστούν😁😄) θα ξεκινήσω!

Καλά να περάσετε Κατερίνα μου!😘💗

 

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου ❤ χρόνια πολλά με υγεία για όλον τον κόσμο!!!!! Να περάσετε αυτή τη μέρα όμορφα γεμάτη με αγάπη! Σας φιλώ 😘

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Χρόνια πολλά με υγεία, αγάπη και  χαρά!  Καλά Χριστούγεννα🎄  🥂🎅🎉

Και του χρόνου με ένα ή και περισσότερα έξτρα μέλη στην οικογένεια! Σας φιλώ γλυκά και πάω να συνεχίσω τις Χριστουγεννιάτικες μαγειρικές μου👩‍🍳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶

geo2222:ΘΕΤΙΚΟ👶

👶

Riaa:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Princess28:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ:01/04/22 κοριτσακι

Evaki:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Marakiii :ΘΕΤΙΚΟ👶

Froufro:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ:04/02/22

Sandyb:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Crystalia90:ΘΕΤΙΚΟ  ΠΗΤ 29/05/22

MyNa:ΘΕΤΙΚΟ👶

👶

 evaioan:ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ 13/08/22 👶

Mimi26:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Riaki2022:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ:22/08/22

Mary.Ger:ΘΕΤΙΚΟ👶ΠΗΤ:02/09/22

Μαργαριτσ:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ🍼💙🎂💖

Ελενακι12:ΓΕΝΝΗΣΕ:29/06/20 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ💖🎂

St3llina:ΓΕΝΝΗΣΕ ΑΓΟΡΑΚΙ💙🍼

Frogel:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ🎂💖

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ🍼💙

Tzortzina123:ΓΕΝΝΗΣΕ:08/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 💙🍼

Μασα:ΓΕΝΝΗΣΕ: 06/12/20:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 💖🎂

Σταυρι:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Lactaki:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΔΙΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ💖🎂💖🎂

annie:ΓΕΝΝΗΣΕ:09/01/21:ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ:ΑΓΟΡΑΚΙ - ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🍼💙🎂💖

Beatrice:ΓΕΝΝΗΣΕ:13/05/21:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Smurf88:ΓΕΝΝΗΣΕ:28/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

DIAMANTW:ΓΕΝΝΗΣΕ:20/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Princess1312:ΓΕΝΝΗΣΕ  

Clairy:ΓΕΝΝΗΣΕ:01/07/21:ΑΓΟΡΑΚΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΈΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ❤️🤰❤️

diana8:? 

Maroulita:29/12                                                                            

Lacostaki:09/01

Ntinaki83:?

 

 misofeggaro:17/12

Ευάγγελος τ:? 

 

Αννι:20/09                                   

Heart:17/12

Antonia2:01/01

Hopemumtobe:27/12

Αννια27:? 

 Litsadi:? 

Κατεριναπαπ:14/10

Raf123 :31/12

Tina21:13/10

babyblue94:20/01

Maimoudaki92 :15/11

Canlib:13/11

Nandia _:22/01

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου σας εύχομαι χρόνια πολλά και να περάσετε σούπερ σήμερα με όλους αυτους που αγαπάμε!! Πάνω από όλα υγεία και όλα τα αλλά θα έρθουνε!! ❤️❤️❤️❤️🎄🎄🎄🎄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια είμαι νέα στο φόρουμ και θέλω να σας-μας ευχηθώ καλα Χριστούγεννα και σύντομα όλες με ένα μωρό στην αγκαλιά ! Κουράγιο, δύναμη , ευλογία , και πάντα θαρραλέες να αποκτήσουμε παιδάκι - παιδάκια να τα μεγαλώσουμε με σεβασμό αγάπη και ψυχικό πλούτο !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΈΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ❤️🤰❤️

diana8:? 

Maroulita?                                                                                    

Lacostaki:09/01

Ntinaki83:?

 

 misofeggaro:17/12

Ευάγγελος τ:? 

 

Αννι:20/09                                   

Heart:17/12

Antonia2:01/01

Hopemumtobe:27/12

Αννια27:? 

 Litsadi:? 

Κατεριναπαπ:14/10

Raf123 :31/12

Tina21:13/10

babyblue94:16/12

Maimoudaki92 :15/11

Canlib:13/11

Nandia _:24/12

Εγώ 20/01 πάλι ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια.. σας εύχομαι καλά Χριστούγεννα με υγεία και ευλογία.. ας γεμίσουμε την καρδιά μας με αγάπη και ας την δώσουμε απλόχερα γύρω .. θα μας επιστρέψει περισσότερη η ζωή ❤❤🎅🎅🎄🎄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου αγαπημενα Χρόνια πολλά!!!!!!! Με Υγεια πανω απ ολα!!!!! Χαμογελα!!!!! Θετικη ενεργεια!!!! Ηρεμια!!!! Πολλη αγάπη!!!! 🎉🎉🎉🎉🎉🌹🌹🌹🌹

Ευχομαι του χρονου τετοιες μερες να εχουμε τα μωρακια μας αγκαλια!!!! Η να εχουμε φουσκωτες κοιλιτσες!!!! 🤰🤰🤰🤰🤰🤰

Οτι καλυτερο για εσας κ τις οικογενειες σας!!!!🙏🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΈΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ❤️🤰❤️

diana8:? 

Maroulita?                                                                                    

Lacostaki:09/01

Ntinaki83:?

 

 misofeggaro:17/12

Ευάγγελος τ:? 

 

Αννι:20/09                                   

Heart:17/12

Antonia2:01/01

Hopemumtobe:27/12

Αννια27:? 

 Litsadi:? 

Κατεριναπαπ:14/10

Raf123 :31/12

Tina21:13/10

babyblue94:20/01

Maimoudaki92 :15/11

Canlib:13/11

Nandia _:24/12

Επόμενη περίοδος 22/1/22

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΈΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ❤️🤰❤️

diana8:? 

Maroulita?                                                                                    

Lacostaki:09/01

Ntinaki83:?

 

 misofeggaro:17/12

Ευάγγελος τ:? 

 

Αννι:20/09                                   

Heart:17/12

Antonia2:01/01

Hopemumtobe:27/12

Αννια27:? 

 Litsadi:? 

Κατεριναπαπ:14/10

Raf123 :31/12

Tina21:13/10

babyblue94:20/01

Maimoudaki92 :15/11

Canlib:13/11

Nandia _:24/12

Επόμενη δίκη μου ημερομηνία 29/12 🙏 και μετάααα βουρρρρ για ετ!!! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η αννι είπε:

Χρόνια πολλά κορίτσια! ΥΓΕΊΑ - ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΗ!

Χρονιά πολλά κορίτσι μου!!!  Με το καλό κορίτσι μου δεν πρόλαβα να σου απαντήσω στο άλλο θέματακι.. Πάντως κι εγώ θετικό βλέπω... Αντε να κάνεις τη χοριακη να το σιγουρεψεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Χρονιά πολλά κορίτσι μου!!!  Με το καλό κορίτσι μου δεν πρόλαβα να σου απαντήσω στο άλλο θέματακι.. Πάντως κι εγώ θετικό βλέπω... Αντε να κάνεις τη χοριακη να το σιγουρεψεις

Ευχαριστώ πολύ!!!Πήγα για χοριακή και αναμένομαι ...Χρόνια πολλά με υγεία και κάθε σου όνειρο πραγματικό!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...