Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τρίγωνα κάλαντα μες στη γειτονιά και μια καρδούλα να χτυπάει σε κάθε κοιλιά... ​🤰​​🎅​​🎄​


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Πιες το σαν να ειναι σφηνακι και ολα θα πανε καλα🤣🤣🤣 Cheers!

καποτε πηγαιναν τα σφηνακια συννεφο!!! τωρα αντι να βγαινουμε για τα ποτα μας και να γυριζουμε το πρωι, κοιμομαστε απο τις 12 και πινουμε σφηνακια σε διαγνωστικα κεντρα στις 6-7 το πρωι!!!

Tragic!!! 😅😅😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Antonia2 είπε:

καποτε πηγαιναν τα σφηνακια συννεφο!!! τωρα αντι να βγαινουμε για τα ποτα μας και να γυριζουμε το πρωι, κοιμομαστε απο τις 12 και πινουμε σφηνακια σε διαγνωστικα κεντρα στις 6-7 το πρωι!!!

Tragic!!! 😅😅😅

Οντως κι εγω εβγαινα παρα πολυ παλια, τωραααααααααααααα... θα το αφησω ασχολιαστο, το πολυ στις 12 εχω εκαταλειψει αυτον τον κοσμο🤣🤣🤣

Μονο σφηνακια σε διαγνωστικα η κοκτειλ βιταμινων! Απο ταξιδια στην Αθηνα για διακοπες μονο ταξιδια για ιατρικο τουρισμο😆😆 Και οτι λεφτα μενουν στην ακρι αντι για καλλυντικα, τεστ ωορηξιας! Ζωη ονειρεμενη😂😂😂

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Αχ βρε κορίτσι μου έφτασε επιτ΄ελους η ώρα! Ασε τα νευρα καλε και πιασε τη χαρα🤣🤣🤣

Μετά από τόσα μηνύματα σου που έχω διαβάσει αυτους τους μήνες και γνωριζοντας τις δυσκολιες, ειλικρινα με συγκινεί  η πορεια σου και ότι φτάνεις στο στοχο σου. Καλα τα ελεγε και η @Κατεριναπαπ εισαι η επομενη λεμε!😂 Με το καλο κοριτσι μου, θα περιμενουμε νεα σου με αγωνια💖 Σου στελνω τις πιο θερμες μου ευχες για καλη σου επιτυχια🌟

Ήταν πολύ ωραίο και αισιοδοξο το μήνυμα σου !

Κορίτσια ακούστε δεν το έχω συνειδητοποιήσει ακόμα η αλήθεια να λέγεται αλλά έχω λιγάκι ένταση χθες και σήμερα..... Νομίζω πως είναι ψέμα και μέσα μου αισθάνομαι ότι δεν θα πετύχει και είμαι πολύ ψυχρή θα έλεγα ναι μεν έχω αγωνία αλλά κρατάω μία άμυνα το αισθάνομαι ίσως είναι και από φόβο!

Μακάρι να βγουν αληθινά όλα όσα έχουμε πει κ να είμαι η επόμενη βρε κορίτσια ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια  μου εγώ το μονο νεο που εχω ειναι οτι σημερα εκανε ο ανδρας μου επαναληψη καποιες εξετασεις που μετα το χειρουργειο ειχαν βγει χειροτερες (lh,fsh) και ελπιζω να βγουν νορμαλ τωρ, μαλλον αυριο θα τις εχουμε! Επισης έκλεισα ραντεβου στο γυναικολογο την Παρασκευη, προφανως και δεν θα εχουμε επαφες ουτε αυτο το μηνα λογω του χειρουργειου αλλα ειπα τουλαχιστον να δω εαν εχω κανονικα ωορηξια κλπ κλπ 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

αν σου πω οτι πινω εσπρεσο και κοιμαμαι? χαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

τιποτα δεν πιανει πανω μου.. ολη μερα τρεξιμο με τα παιδια το σπιτι μαγειρεμα που το βραδυ ειμαι τεζα.. καθε μερα ξυπναω απο τις 5μιση το πρωι για δουλεια και μετα αρχιζει το επομενο ημιχρονο

Και εγώ το ίδιο…αφού όταν είμαι πτώμα από τη δουλεια παω σπίτι κ αρχίζω δουλειές φαγητό κτλ το βράδυ κάνω ένα καφέ με χαλαρώνει και παω για ύπνο ☺️☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Ήταν πολύ ωραίο και αισιοδοξο το μήνυμα σου !

Κορίτσια ακούστε δεν το έχω συνειδητοποιήσει ακόμα η αλήθεια να λέγεται αλλά έχω λιγάκι ένταση χθες και σήμερα..... Νομίζω πως είναι ψέμα και μέσα μου αισθάνομαι ότι δεν θα πετύχει και είμαι πολύ ψυχρή θα έλεγα ναι μεν έχω αγωνία αλλά κρατάω μία άμυνα το αισθάνομαι ίσως είναι και από φόβο!

Μακάρι να βγουν αληθινά όλα όσα έχουμε πει κ να είμαι η επόμενη βρε κορίτσια ❤️

Στο μεταξύ ρε κορίτσια είμαι στη δουλειά και θέλω να λείψω τη Δευτέρα γιατί επειδή θα πάω αύριο Πέμπτη για εμβρυομεταφορά θέλω να κάτσω 5 μέρες και να ξεκινήσω δουλειά την Τετάρτη επειδή κάθομαι πολλές ώρες όρθια στη δουλειά ναι μεν γραφείο αλλά δεν παύει να είναι κουραστικό είμαι εδώ από τις 11:00 το πρωί μέχρι τις 9:00.

Και και οι δύο υπεύθυνες έχουν κάνει εξωσωματική πριν από ένα χρόνο οπότε ξέρουν πως είναι και προσπαθούν να με πείσουν ότι έκατσαν τρεις μέρες στο κρεβάτι και τη Δευτέρα μπορώ να έρθω για δουλειά.

Στο μεταξύ όσο μου το λένε τόσο πιο πολύ μουλαρωνω δεν σας κάνω πλάκα κορίτσια τόσο πιο πολυ. Έχω εκνευριστεί απίστευτα με τον τρόπο τους έχω τη Δευτέρα δεν θα έρθω για δουλειά τόσο νωρίς είναι δική μου επιλογή και δικαίωμά μου εφόσον το πάνε έτσι θα του στείλει ένα μήνυμα την Πέμπτη την Παρασκευή και θα τους πω ότι εγώ τη Δευτέρα δεν θα μπορέσω να έρθω.....

Βασικά αυτό που σκέφτομαι να κάνω είναι να γυρίσω με το καλό αύριο το βράδυ και να της στείλω ένα μήνυμα και να της πω ότι ο γιατρός μου μου έδωσε οδηγίες να καθίσω κάτω στο σπίτι μία εβδομάδα οπότε θα έρθω για δουλειά την Τετάρτη που θα έχω κλείσει τουλάχιστον 5-6 μέρες.

Δεν θα το συζητήσω καν μαζί τους Θα περιμένω αύριο το απόγευμα και απλά θα του στείλω μήνυμα και θα τους πω ότι αυτές τις οδηγίες έχω πει γιατρό και τέλος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κι εμενα και ο α ανδρας μου αλλα και ολες οι προηγουμενες σχεσεις κανουν αρκετες δουλειες στο σπιτι γιατι ετσι ειχαν μαθει απο πριν (καποιοι κανουν περισσοτερες και απο μενα 😆) Ποτε δεν ετυχε να ειμαι με καποιον που δεν κανει δουλειες, μπορω να πω οντως οτι ημουν τυχερη σε αυτο το κομματι 😇

Και οι άντρες μη νομιζεις λαχείο είναι…

@Antonia2καλη επιτυχία όλα μια χαρά θα είναι θα δεις…! 
 

κοριτσια χθες είχα μια συνάντηση με μια διαιτολόγο με τη δουλεια και η αλήθεια εκεί που μιλούσαμε της είπα ότι προσπαθούμε για παιδι κτλ και μου είπε και αυτή την ιστορία της που προσπαθεί εδώ και 2 χρόνια για παιδάκι…συγκινήθηκα παρά πολύ με την ιστορία της! Ακόμα δεν έγινε μανούλα λόγο λάθη του προηγούμενου γιατρού της αλλά το προσπαθεί με δίαιτα κ αυτή κ ο άντρας της και με θεραπεία που ακολουθεί από τον γιατρο τον καινούργιο… Και έκλεισα ραντεβού να με δει κ σαν πελάτισσα της είπα ότι έβαλα κ βάρος κτλ κ μου είπε να κάνω κ τις ορμονικές γιατί ισως κάτι παίζει! Και εννοείται όχι άγχος κ της λεω τουλάχιστον εσυ μπορείς να με καταλάβεις ότι αυτό δε παίζει με τίποτα ως να βγουν όλα τα αποτελέσματα…ένιωσα βρε κορίτσια ότι κάποιος με καταλαβαίνει (εκτός από εσας εννοείται)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Και οι άντρες μη νομιζεις λαχείο είναι…

@Antonia2καλη επιτυχία όλα μια χαρά θα είναι θα δεις…! 
 

κοριτσια χθες είχα μια συνάντηση με μια διαιτολόγο με τη δουλεια και η αλήθεια εκεί που μιλούσαμε της είπα ότι προσπαθούμε για παιδι κτλ και μου είπε και αυτή την ιστορία της που προσπαθεί εδώ και 2 χρόνια για παιδάκι…συγκινήθηκα παρά πολύ με την ιστορία της! Ακόμα δεν έγινε μανούλα λόγο λάθη του προηγούμενου γιατρού της αλλά το προσπαθεί με δίαιτα κ αυτή κ ο άντρας της και με θεραπεία που ακολουθεί από τον γιατρο τον καινούργιο… Και έκλεισα ραντεβού να με δει κ σαν πελάτισσα της είπα ότι έβαλα κ βάρος κτλ κ μου είπε να κάνω κ τις ορμονικές γιατί ισως κάτι παίζει! Και εννοείται όχι άγχος κ της λεω τουλάχιστον εσυ μπορείς να με καταλάβεις ότι αυτό δε παίζει με τίποτα ως να βγουν όλα τα αποτελέσματα…ένιωσα βρε κορίτσια ότι κάποιος με καταλαβαίνει (εκτός από εσας εννοείται)

ευχαριστω ραφαελα μου!!❤️❤️

2 χρονια προσπαθει ε;;; κριμα το κοριτσι...😔😔 πω πω λες να προσπαθησουμε αλλο ενα χρονο χωρις αποτελεσμα;; φρικαρωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Στο μεταξύ ρε κορίτσια είμαι στη δουλειά και θέλω να λείψω τη Δευτέρα γιατί επειδή θα πάω αύριο Πέμπτη για εμβρυομεταφορά θέλω να κάτσω 5 μέρες και να ξεκινήσω δουλειά την Τετάρτη επειδή κάθομαι πολλές ώρες όρθια στη δουλειά ναι μεν γραφείο αλλά δεν παύει να είναι κουραστικό είμαι εδώ από τις 11:00 το πρωί μέχρι τις 9:00.

Και και οι δύο υπεύθυνες έχουν κάνει εξωσωματική πριν από ένα χρόνο οπότε ξέρουν πως είναι και προσπαθούν να με πείσουν ότι έκατσαν τρεις μέρες στο κρεβάτι και τη Δευτέρα μπορώ να έρθω για δουλειά.

Στο μεταξύ όσο μου το λένε τόσο πιο πολύ μουλαρωνω δεν σας κάνω πλάκα κορίτσια τόσο πιο πολυ. Έχω εκνευριστεί απίστευτα με τον τρόπο τους έχω τη Δευτέρα δεν θα έρθω για δουλειά τόσο νωρίς είναι δική μου επιλογή και δικαίωμά μου εφόσον το πάνε έτσι θα του στείλει ένα μήνυμα την Πέμπτη την Παρασκευή και θα τους πω ότι εγώ τη Δευτέρα δεν θα μπορέσω να έρθω.....

Βασικά αυτό που σκέφτομαι να κάνω είναι να γυρίσω με το καλό αύριο το βράδυ και να της στείλω ένα μήνυμα και να της πω ότι ο γιατρός μου μου έδωσε οδηγίες να καθίσω κάτω στο σπίτι μία εβδομάδα οπότε θα έρθω για δουλειά την Τετάρτη που θα έχω κλείσει τουλάχιστον 5-6 μέρες.

Δεν θα το συζητήσω καν μαζί τους Θα περιμένω αύριο το απόγευμα και απλά θα του στείλω μήνυμα και θα τους πω ότι αυτές τις οδηγίες έχω πει γιατρό και τέλος.

Κορίτσι μου μη τους δίνει λογαριασμό πες αυτό ότι ο γιατρος σου είπε να κάτσεις ως την ΤΡιτη!! Τελος! Δε χρειάζεται να τους λες και πολλά…εγώ έτσι κάνω! Αν και με τον μάνατζερ έχω πολύ καλή σχέση άντρας μεν αλλά είναι πολύ κατανοητός…εμβόλιο έκανα κ μου είπε να μην πάω δουλεια Αν νιώθω κάτι την επόμενη…όχι να του πω για εξωσωματική 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσι μου μη τους δίνει λογαριασμό πες αυτό ότι ο γιατρος σου είπε να κάτσεις ως την ΤΡιτη!! Τελος! Δε χρειάζεται να τους λες και πολλά…εγώ έτσι κάνω! Αν και με τον μάνατζερ έχω πολύ καλή σχέση άντρας μεν αλλά είναι πολύ κατανοητός…εμβόλιο έκανα κ μου είπε να μην πάω δουλεια Αν νιώθω κάτι την επόμενη…όχι να του πω για εξωσωματική 

Δεν μπορώ να ψέματα αυτό είναι το μείων μου..... Γιατί δεν είναι καλό να ξέρουν κ την αλήθεια τελικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Στο μεταξύ ρε κορίτσια είμαι στη δουλειά και θέλω να λείψω τη Δευτέρα γιατί επειδή θα πάω αύριο Πέμπτη για εμβρυομεταφορά θέλω να κάτσω 5 μέρες και να ξεκινήσω δουλειά την Τετάρτη επειδή κάθομαι πολλές ώρες όρθια στη δουλειά ναι μεν γραφείο αλλά δεν παύει να είναι κουραστικό είμαι εδώ από τις 11:00 το πρωί μέχρι τις 9:00.

Και και οι δύο υπεύθυνες έχουν κάνει εξωσωματική πριν από ένα χρόνο οπότε ξέρουν πως είναι και προσπαθούν να με πείσουν ότι έκατσαν τρεις μέρες στο κρεβάτι και τη Δευτέρα μπορώ να έρθω για δουλειά.

Στο μεταξύ όσο μου το λένε τόσο πιο πολύ μουλαρωνω δεν σας κάνω πλάκα κορίτσια τόσο πιο πολυ. Έχω εκνευριστεί απίστευτα με τον τρόπο τους έχω τη Δευτέρα δεν θα έρθω για δουλειά τόσο νωρίς είναι δική μου επιλογή και δικαίωμά μου εφόσον το πάνε έτσι θα του στείλει ένα μήνυμα την Πέμπτη την Παρασκευή και θα τους πω ότι εγώ τη Δευτέρα δεν θα μπορέσω να έρθω.....

Βασικά αυτό που σκέφτομαι να κάνω είναι να γυρίσω με το καλό αύριο το βράδυ και να της στείλω ένα μήνυμα και να της πω ότι ο γιατρός μου μου έδωσε οδηγίες να καθίσω κάτω στο σπίτι μία εβδομάδα οπότε θα έρθω για δουλειά την Τετάρτη που θα έχω κλείσει τουλάχιστον 5-6 μέρες.

Δεν θα το συζητήσω καν μαζί τους Θα περιμένω αύριο το απόγευμα και απλά θα του στείλω μήνυμα και θα τους πω ότι αυτές τις οδηγίες έχω πει γιατρό και τέλος.

ναι καλε. μη δινεις καμια σημασια. εσυ κοιτα να εισαι ηρεμη για αυριο κι αυτες γραψτες! 

κοιτα εδω κατι γυναικες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

ευχαριστω ραφαελα μου!!❤️❤️

2 χρονια προσπαθει ε;;; κριμα το κοριτσι...😔😔 πω πω λες να προσπαθησουμε αλλο ενα χρονο χωρις αποτελεσμα;; φρικαρωωωωωωω

Αυτό σκέφτηκα μολις μου το είπε αλλά έχει τα θεματάκια της εσυ δεν εχεις τίποτα ομως ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Antonia2 είπε:

ναι καλε. μη δινεις καμια σημασια. εσυ κοιτα να εισαι ηρεμη για αυριο κι αυτες γραψτες! 

κοιτα εδω κατι γυναικες....

Αφού δεν είναι συνεργάσιμες και δεν θέλουνε να φτιάξουμε το πρόγραμμα μαζί ας φάνε την ακύρωση τελευταία στιγμή δεν με νοιάζει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mimi26 είπε:

Δεν μπορώ να ψέματα αυτό είναι το μείων μου..... Γιατί δεν είναι καλό να ξέρουν κ την αλήθεια τελικα!

Και εγώ σαν εσένα ήμουν στην προηγούμενη δουλεια…μετά είπα θα κρατώ κάτι για μένα και απλά δεν θα τα λεω όλα στους άλλους…δεν θα πεις ψέματα απλά δεν θα αποκαλύψεις κάποια πράγματα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Αυτό σκέφτηκα μολις μου το είπε αλλά έχει τα θεματάκια της εσυ δεν εχεις τίποτα ομως ❤️

 

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Αυτό σκέφτηκα μολις μου το είπε αλλά έχει τα θεματάκια της εσυ δεν εχεις τίποτα ομως ❤️

μακαρι με το νεο της γιατρο να ερθει το θαυματακι της!!!!🙏🙏🙏🤰❤️ ολες ανυπομονουμε τοσο πολυ να γινουμε μανουλες!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Αφού δεν είναι συνεργάσιμες και δεν θέλουνε να φτιάξουμε το πρόγραμμα μαζί ας φάνε την ακύρωση τελευταία στιγμή δεν με νοιάζει....

το χειροτερο ειναι οτι αυτες δε νοιαζονται παροτι πριν ενα χρονο ηταν στη θεση σου και ειχαν τις αγωνιες σου..😣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

το χειροτερο ειναι οτι αυτες δε νοιαζονται παροτι πριν ενα χρονο ηταν στη θεση σου και ειχαν τις αγωνιες σου..😣

Ναι κ μενα αυτό με έχει πεισμωσει.... Αυτές έκατσαν κάτω όλες τις μέρες.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Ναι κ μενα αυτό με έχει πεισμωσει.... Αυτές έκατσαν κάτω όλες τις μέρες.....

τλχ πετυχε η προσπαθεια τους;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κορίτσια  μου εγώ το μονο νεο που εχω ειναι οτι σημερα εκανε ο ανδρας μου επαναληψη καποιες εξετασεις που μετα το χειρουργειο ειχαν βγει χειροτερες (lh,fsh) και ελπιζω να βγουν νορμαλ τωρ, μαλλον αυριο θα τις εχουμε! Επισης έκλεισα ραντεβου στο γυναικολογο την Παρασκευη, προφανως και δεν θα εχουμε επαφες ουτε αυτο το μηνα λογω του χειρουργειου αλλα ειπα τουλαχιστον να δω εαν εχω κανονικα ωορηξια κλπ κλπ 🙏

κοριτσακι μου καλα αποτελεσματα με τις εξετασεις του αντρα σου!!! ελπιζω να ειναι καλες οι τιμες και να μαλακωσουν οι πονοι που νιωθει!

επίσης, καλα κανεις και πας στο γυναικολογ για να εισαι ετοιμοπολεμη! ποτεπεριπου περιμενεις ωορρηξια αυτο το μηνα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

κοριτσακι μου καλα αποτελεσματα με τις εξετασεις του αντρα σου!!! ελπιζω να ειναι καλες οι τιμες και να μαλακωσουν οι πονοι που νιωθει!

επίσης, καλα κανεις και πας στο γυναικολογ για να εισαι ετοιμοπολεμη! ποτεπεριπου περιμενεις ωορρηξια αυτο το μηνα;

Ευχαριστούμε πολύ κορίτσι μου! 🙏Νομίζω την Κυριακή ή τη Δευτέρα θα έχω ωορηξία(10η ή11η μερα δηλαδή) αλλά θα πάω μόνο μια φορά την Παρασκευή να δω αν ο κύκλος φαίνεται νορμαλ και β΄λέπουμε!🥰 Γιατί αν πάω Δευτέρα μπορεί και να το έχω χάσει!

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Hopemumtobe είπε:

Ευχαριστούμε πολύ κορίτσι μου! 🙏Νομίζω την Κυριακή ή τη Δευτέρα θα έχω ωορηξία(10η ή11η μερα δηλαδή) αλλά θα πάω μόνο μια φορά την Παρασκευή να δω αν ο κύκλος φαίνεται νορμαλ και β΄λέπουμε!🥰 Γιατί αν πάω Δευτέρα μπορεί και να το έχω χάσει!

 

 

την καλυτερη μερα θα πας!!! σε ρωτησα γτ εγω αλλιως τα ειχα υπολογισει για τη γυναικολογο και βιαστηκε η περιοδός μου! ηρθε 2 μερες νωριτερα.. (περιμενα θετικο τεστ ωορρηξιας την τριτη και ηρθε κυριακη🤪)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Antonia2 είπε:

την καλυτερη μερα θα πας!!! σε ρωτησα γτ εγω αλλιως τα ειχα υπολογισει για τη γυναικολογο και βιαστηκε η περιοδός μου! ηρθε 2 μερες νωριτερα.. (περιμενα θετικο τεστ ωορρηξιας την τριτη και ηρθε κυριακη🤪)

Το ξέρω κι εγώ έχω γενικά όλο και μικρότερους κύκλους οπότε καλύτερα νωρίτερα παρά αργότερα!!! 😁Θέλω γενικά να δω πως θα με δει αν θα μου πει παλι για λιγα ωοθηλακια η αν θα εχω κανεονικα ωορηξια κλπ η για  κανενα καινορυιο ινομυωμα! (το τελευταιο ειναι που τρεμω βασικα!!).  Ελεγα να παω και για τεστ ΠΑΠ 1 μηνα νωριτερα αλλα εχει ραντεβου κανονικο σε 10 μερες! Εχει απειρο κοσμο και αυτος! 🙄 Δεν πειραζει με το καλο το Γεναρη! Τοτε θα κανω και μαστογραφια, την πρωτη🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

το χειροτερο ειναι οτι αυτες δε νοιαζονται παροτι πριν ενα χρονο ηταν στη θεση σου και ειχαν τις αγωνιες σου..😣

Οντως πολυ ευστοχο αυτο που λεει η Τονια, μα πως γινεται να εχεις περασει αυτη τη διαδικασια και να μην εχεις μια ευαισθησια.....Τρομερο!  @Mimi26 μου μην σκέφτεσαι τώρα αυτά, επικεντρωσου μονο στην ουσια διαδικασιας,  πήγαινε αύριο με το καλό να κάνεις την προσπάθεια σου και μετά βλέπεις πως θα το χειριστείς. Να κάνεις αυτό που αισθάνεσαι κορίτσι μου αν θες να καθισεις παραπανω μερες να καθισεις💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Το ξέρω κι εγώ έχω γενικά όλο και μικρότερους κύκλους οπότε καλύτερα νωρίτερα παρά αργότερα!!! 😁Θέλω γενικά να δω πως θα με δει αν θα μου πει παλι για λιγα ωοθηλακια η αν θα εχω κανεονικα ωορηξια κλπ η για  κανενα καινορυιο ινομυωμα! (το τελευταιο ειναι που τρεμω βασικα!!).  Ελεγα να παω και για τεστ ΠΑΠ 1 μηνα νωριτερα αλλα εχει ραντεβου κανονικο σε 10 μερες! Εχει απειρο κοσμο και αυτος! 🙄 Δεν πειραζει με το καλο το Γεναρη! Τοτε θα κανω και μαστογραφια, την πρωτη🥰

ολα θα ειναι μια χαρα!!!! Θετικη σκεψη!!!!

αχ κι εγω μαστογραφια δεν εχω κανει.. μου ειπαν γυρω στα 34-35 να κανω μια ως σημειο αναφορας. ισως κανω και του χρονου που θα ειμαι 33.. ειμαι μανιακ με αυτα!!!🤪😇

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

ολα θα ειναι μια χαρα!!!! Θετικη σκεψη!!!!

αχ κι εγω μαστογραφια δεν εχω κανει.. μου ειπαν γυρω στα 34-35 να κανω μια ως σημειο αναφορας. ισως κανω και του χρονου που θα ειμαι 33.. ειμαι μανιακ με αυτα!!!🤪😇

Κι εμενα το ιδιο μου ειπαν. Συνηθως κι εγω μανιακ ειμαι αλλα ακομη δεν πηγα, παρολο που ειμαι πανω απο 35, ασε εχω και που ολο νομιζα οτι εχω μεινει εγκυος τον τελευταιο χρονο και δεν κανει να παω🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
    • Άντε ωραία μεγαλώνει το μωρακι σας 😊 Ααα αρα κολπικά στο έβγαλε και μεγαλύτερο μια χαρα ειναι κορίτσι μου μην το σκεφτεσαι καθόλου όλα είναι οκ αφού το λέει και η γιατρό σου  Το παρτυ για το φύλο ποτε σκέφτεσαι να το κανείς ; Μετά την β επιπέδου ;   
    • Ήθελα να αποθηλασω φυσικά... Το έκανα παρά πολύ αργά για να μην τη πατήσω αλλά κουράστηκα πολύ τις τελευταίες μέρες και μείωσα τις αντλήσεις πολύ... Οπότε την πάτησα.... Πονάει πολύ, νιώθω ερείπιο.  Εμένα έχει και πάνω και κάτω δόντια - σωστό κουνέλι δηλ. 🤣 Αλλά η γκρίνια δε φεύγει ποτέ 🤣 αγκαλίτσα και παιχνίδι μαζί αλλιώς γίνεται χαμός! Βρήκατε βρεφονηπιακό;  Εγώ δεν ανυπομονώ να γυρίσω στη δουλειά να είμαι ειλικρινής αλλά ξέρω πως όταν επιστρέψω θα νιώσω καλά... Παράνοια η κατάσταση.
    • Ξέρω ότι πρέπει να το δω σίγουρα απλά δεν μπορω να πάω αυτήν την βδομαδα με το καλο  που θα γυρίσω θα ψαξω να βρω γιατρό γιατί ξέρεις εδώ στο χωριό δεν έχει κιολας όποτε δεν είναι τόσο εύκολο να πω πετάγομαι παω σε έναν ενδοκρινολόγο, πρέπει κάνω ολόκληρο ταξίδι... αν ήμουν στο πρώτο τρίμηνο σίγουρα δεν θα το άφηνα καθόλου.. ευχαριστώ κορίτσι μου 🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...